KIRJASTUSTEOSEID 2013-2022HÜVITIS 2023
AADE AV OÜ1958,16
ALLIKA MTÜ110336,74
ARGO TTP OÜ306936,75
ATLEX137419,40
AVITA7202204,13
BUNGA26,12
CANOPUS46140,82
DEEBET26,12
Draakon&Kuu103315,31
EESTI KIRJANDUSMUUSEUM281860,22
EESTI RAAMAT6471980,65
EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU43131,64
Eesti Roerichi Selts412,25
EGMONT ESTONIA8022455,15
EKSA3831172,47
ERSEN18125547,05
EVOLUTSIOONI ŠEDÖÖVER13,06
FANTAASIA190581,64
Farmosante26,12
GRENADER103315,31
HEA LUGU8022455,15
HEA TEGU237725,53
HELI KIRJASTUS58177,55
HELIOS3361028,59
HERMES3297,96
HOTGER927,55
HUNT1442,86
IGNIS FATUUS1958,16
ILMAMAA3601102,06
JUURA199609,20
KARRUP121370,42
KAVA824,49
KRIMIRAAMAT35107,15
Lugu ja lumm618,37
Lugu Loo1133,67
MITU JUTTU721,43
MUSTVALGE KIRJASTUS412,25
MYTHO1339,80
NORNBERG&CO2267,35
PARADIIS44134,70
PEGASUS6762069,43
PESAPAIK26,12
PETRONE PRINT167511,23
PÄIKE JA PILV79241,84
PÄIKESE KIRJASTUS48146,94
RAFIKO00,00
READ1030,61
SAARA71217,35
SE&JS79241,84
SINISUKK11863630,69
TAMMERRAAMAT4541389,82
TLÜ KIRJASTUS167511,23
TOLEDO3091,84
TOPKIN RKT26,12
TULIMULD515,31
TULIP56171,43
TURDUS39,18
TÄNAPÄEV13484126,61
TÜ KIRJASTUS15564763,36
VALGUSESAAR OÜ1442,86
VARRAK19646012,37
WILD FROG26,12
Võro Selts412,25
ÜHINENUD AJAKIRJAD3601102,06

NB! Eraisikutel arvestatkse hüvitisest maha tulumaks

AUTORHÜVITIS
ALIIS AALMANN1,64
KARIN AANJA3,28
EPP AARELEID18,7
KAI AARELEID57,56
MILVI AASARU9,76
ANTS AASMA20,89
KRISTIN AAVAKIVI1,64
KADRI AAVIK1,99
MARJE AAVIK1,64
ANDRES ADAMSON117,22
ARNE ADER70,02
CARINA ADOLFSSON35,8
MARGIT AEDLA28,42
KATRIN AEDMA47,43
VAHUR AFANASJEV13,11
VAHUR AFANASJEV13,08
HILJA AFANASJEVA29,09
EDA AHI20,37
ELEONORA AHSE10,36
TRIIN AIMLA-LAID70,62
LEMMI AIMRE5,68
MARI AINSO28,83
UNO AINSOO16,15
ESTA AKSLI18,06
ANN ALARI15,59
ARVO ALAS25,43
ASKUR ALAS6,02
URMAS ALAS53,61
KÄTLIN ALASEPP1,24
RIIN ALATALU3,35
AVE ALAVAINU20,16
AVE ALAVAINU17,69
VALDEK ALBER31,83
JAANA ALBRI0,85
ANNELI ALEKAND29,84
TIIT ALEKSEJEV12,87
INGRID ALGMA5,47
MARTIN ALGUS4,92
KRISTEL ALGVERE0,85
MARJU ALGVERE20,37
ÜLAR ALLAS6,77
ALARI ALLIK4,27
ANNIKA ALLIK0,85
HELI ALLIK12,02
KRISTJAN ALLIK78,73
TIIU ALLIKVEE119,04
BRONEK ALPIUS1,64
JAAN ALVER48,77
LEHTE ALVER16,49
TIINA ALVER54,82
TRIINU AMBUR1,71
HEDVIG AMMURGAS0,85
MARRI AMON12,76
JAANIKA ANDERSON9,47
REIDAR ANDRESON1,44
LIIVIA ANION18,71
MARIE ANNETTE KITTUS53,6
JÜRI ANNIST57,65
AMAR ANNUS42,77
EPP ANNUS38,96
ANNIKA ANTON1,64
JAAN APS3,28
ANDREAS ARDUS43,23
ANETTE ARIANA PÄRNITS3,11
ENE ARIKAINEN3,28
KÜLLO ARJAKAS46,51
LEA ARME11,76
PILLE ARNEK10,04
TÕNIS ARNOVER36,16
TIINA ARO26,29
KAI ARRAK16,22
HANA ARRAS76,9
MIKA ARTO JUHANI KERÄNEN22,57
IVIKA ARUMÄE22,91
MARI ARUMÄE18,73
JAAGO-MAIT ARUSOO22,83
RENÉ ARVOLA2,98
ENE ASCHJEM8,37
IRIS ASSAD5,1
MAARJA ASTOVER1,71
THAVET ATLAS13,13
TIINA AUG41,76
ANU AUN0,85
ANNELIIS AUNAPUU78,08
LIIS AUVÄÄRT4,09
RAIT AVESTIK11,49
TIINA AXELSEN3,78
TALIS BACHMANN97,58
MADE BALBAT31,22
EVELIN BANHARD26,27
AIMÉE BEEKMAN53,45
VLADIMIR BEEKMAN229,43
BELAMI4,92
VEIKO BELIALS68,8
REET BENDER27,26
AGUR BENNO6,29
BRITTA BENNO1,71
MAIMU BERG26,26
OLIVER BERG4,99
JÜRGEN BEYER35,19
AARNE BIIN38,61
MAIA BOLTOVSKY16,45
TOOMAS BOLTOWSKY8,81
PIRET BRISTOL34,77
SIRET CAMPBELL1,64
CONTRA66,85
ADAM CULLEN15,28
BRIGITTA DAVIDJANTS13,9
KARIN DEAN1,64
KRISTI DELA CHINA1,64
TANJA DIBOU1,64
MARIA DREVS48,73
MARCUS E. ZUMM6,7
KRISTA EEK36,54
HELJE EELMA58,4
MARJE EELMA128,06
MEELIKE EENPUU-VILLUP3,28
PAAVO EENSALU0,28
LEILA EERITS1,64
PEEP EHASALU19,7
ANDRES EHIN69,14
KRISTIINA EHIN31,63
JÜRI EHLVEST15,32
KAIE EHRENBERG9,03
KATRIN EHRLICH48,09
EVI EICHE41,04
ALLAN EICHENBAUM103,91
REET EILSEN6,46
GERY EINBERG3,11
VERONIKA EINBERG62,11
SALME EKBAUM19,48
JAANIKA ELIAS1,64
MAIU ELKEN18,93
PIIA ELLER6,63
EINAR ELLERMAA11,52
MARTIN ELLERMAA8,39
LEA ELLERT1,71
JOANNA ELLMANN9,16
ÜLO EMMUS32,04
PILLE ENDEN36,4
MARGOT ENDJÄRV33,65
KAIRI ENNOK1,64
INGRID EOMOIS1,64
EERO EPNER1,99
LUULE EPNER49,04
LIISI EREPUU1,64
URSULA ERIK10,59
KRETE ERLENHEIN0
AIRIS ERME8,81
AILI ERMEL45,06
HEIKI ERNITS54,37
MARJE ERNITS83,01
VÄINO ESKLA19,74
MARIA ESKO3,98
ERIKA ESOP40,9
ALLAN ESPENBERG23,72
URMAS ESPENBERG29,39
LAURA EVISALU1,64
INNA FELDBACH34,05
INDRA FELDMAN19,01
ANDRIS FELDMANIS1,64
RAIVO FELDMANN0,57
ERLEND FERDINAND VENNOLA9,06
FIL12,15
KATRIIN FISCH1,64
MAIRE FORSEL4,99
PIRET FREY146,74
MAI FRICK6,22
MARILYN FRIDOLIN2,23
MEELIS FRIEDENTHAL8,72
FS21,58
JAN GARŠNEK92,48
MARJU GELLERT1,71
KRISTIINA GENNO30,37
MARET GERMAN14,77
ANNE GRAVE1,71
RIINA GRETHIEL LEPPOJA53,76
MAIMA GRINBERGA28,72
URVI GROSSFELDT1,71
AULI HAABPIHT29,21
ULVI HAAGENSEN9,38
KERSTI HAARDE23,26
KADI-RIIN HAASMA80,84
EVELIN HAAV1,86
MARGUS HAAV1,64
JUHAN HABICHT87,13
JÜRI HAIN95,11
KRISTJAN HALJAK14,23
KADRI HALJAMAA31,87
LAURI HALJAMAA5,06
TATJANA HALLAP26,47
TATJANA HALLAP24,86
TIIU HALLAP43,62
ELLEN HALLAP ANDERSSON1,64
KATRIN HALLAS31,01
KRISTEL HALMAN3,43
MAIT HANDO RAUN44,53
EUGEN HANGE20,56
MARIA HANGE5,75
URVE HANKO25,93
MERIKE HANNI7,59
AIME HANSEN18,09
RIINA HANSO20,71
INDREK HARGLA97,26
LII HAUGASMÄGI31,41
TIIT HEIDMETS59,05
SANDRA HEIDOV6,61
KALLE HEIN25,82
OTT HEINAPUU14,75
KERSTI HEINLOO1,71
ANNE HEINMAA3,11
MEHIS HEINSAAR22,46
ELS HEINSALU12,38
VALLI HELDE39,6
KÄRT HELLERMA44,33
REET HELM247,48
PEETER HELME22,08
SIRJE HELME27,13
ALAR HELSTEIN30,05
SASS HENNO9,06
ANDRES HERKEL23,57
PIRET HIIE7,61
KAJA HIIEMAA12,31
REET HIIEMÄE59,24
SIRLY HIIEMÄE9,85
ANNELI HIIESALU0,85
JUTA HIIOP3,11
ASTRID HIISJÄRV2,56
KADRI HINRIKUS14,88
MIRJAM HINRIKUS27,67
RUTT HINRIKUS37,67
ANDRES HION3,49
INDREK HIRV51,58
TUI HIRV4,92
ANGELA HOFBERG8,21
AARE HOLM0,85
KÜLLI HOLSTING1,71
JUUNE HOLVANDUS5,78
SIIRI HOMMIK16,41
TERJE HOMUTOV GIANNIKOU1,71
RAIVO HOOL37,86
TOOMAS-VALTER HUIK57,97
RUTH HUIMERIND11,65
AADU HURT5,5
ANDREI HVOSTOV28,31
VILLE HYTÖNEN7,59
MÄRT IBRUS4,66
ARGO IDEON2,72
MATI IILA8,41
AIRI ILISSON-CRUZ1,64
HELI ILLIPE-SOOTAK9,84
JARÕNA ILO7,52
AAPO ILVES20,1
EVELIN ILVES4,63
KAIE ILVES14,93
TIINA ILVES4,92
HANNA INGERPUU11,58
ULVI INGVER1,64
JÜRGEN INNOS47,82
ANDREI IVANOV47,6
J. J. METSAVANA12,15
KONN JA KAAMOS4,1
PROUAD JA NENDE LUSTILISED SEIKLUSED0
MEHIS JAAGU2,5
KRISTJAN JAAK KANGUR14,2
PIRET JAAKS3,35
ALVAR JAAKSON3,42
REGINA JAAKSON4,14
LEA JAANIMAA10,26
URMO JAANIMÄGI3,28
KADRI JAANITS40,75
MAARJA JAANITS1,64
MARGIT JAASKA3,69
ANNELI JAEGER0,85
MART JAGOMÄGI12,78
HUBERT JAKOBS29,55
TAAVI JAKOBSON6,57
TIINA JAKSMAN3,01
JAAN JANNO26,85
ALARI JANSON15,63
SILVI JANSONS1,94
LIISBET JAUK2,98
IRIS JELETSKI8,69
MARI JESMIN36,52
RIINA JESMIN99,89
KATRIN JOALA10,99
KATRIN JOHANSON9,34
TÕNNO JONUKS6,64
LAURI JU75,54
JAAK JUSKE41,45
EESTI JUTT MTÜ1,64
MART JUUR35,92
VLADIMIR JUŠKIN11,93
ÜLLE JÄLLE236,11
ANU JÄNES6,63
INGRID JÄRV15,28
RISTO JÄRV17,15
LINDA JÄRVE1,71
JOHANNA-IISEBEL JÄRVELILL1,54
LEONHARD JÄRVIS1,64
INDREK JÄÄTS24,39
ALIIS JÕE13,13
DAIVI JÕERAND1,71
JAAK JÕERÜÜT41,04
TARMO JÕEVEER1,64
MALL JÕGI41,62
MARIE JÕGI0,85
LEELO JÕULU7,55
AIVAR JÜRGENSON40,72
MARI JÜRGENSON3,11
TOOMAS JÜRGENSTEIN33,25
MAIRE JÜRIMA20,44
INNA JÜRJO26,36
MERIKE JÜRJO32,19
MADIS JÜRVISTE25,9
ÜLLA JÜRVISTE12,5
RAGNE JŌERAND4,92
ENE KAABER20,13
ANDE KAALEP52,54
TÕNU KAALEP11,29
ANNA KAARE0,85
PRIIT KAARE5,69
ANNA KAARMA14,32
JÜRI KAARMA104,86
HUGO-TANEL KAASIK28,13
MAIRI KAASIK2,74
VIOLA KAASIK1,64
HELGI KABIN15,18
VELJO KABIN15,59
MART KADASTIK11,59
KAISA KAER47,03
KRISTA KAER120,19
ANNE KAHK33,24
MAREK KAHRO11,49
KAJA KAHU2,5
ELIN KAI TOONA26,74
MARET KAIK9,58
HOLGER KAINTS13,99
HEIDIT KAIO3,83
URMAS KAJU1,64
MERJE KALA2,81
MARGUS KALAM3,28
ERIKA KALAMEES5,18
AIME KALAPÜÜDJA75,72
GAILI KALBERG1,42
MARTTI KALDA56,51
HANNELEELE KALDMAA7,99
KAJA KALDMAA3,28
KÄTLIN KALDMAA73,64
MARKO KALDUR9,4
INGA KALISTRU95,96
HINGE KALJUND16,41
MARI KALJUSTE112,64
TIIT KALJUSTE1,57
KRÕÕT KALJUSTO-MUNCK12,78
KERSTI KALJUVEE25,07
MARIA KALL13,61
TOOMAS KALL41,2
JÜRI KALLAS87,08
TRIIN KALLAS10,32
MADIS KALLION17,9
ANU KALM182,95
MART KALM35,05
KAIRI KALMANN20,04
MANFRED KALMSTEN6,57
HELEN KALPUS3,21
ALDO KALS101,69
JÜRI KAMENIK1,24
MADIS KANARBIK26,68
TIINA KANARBIK102,58
KRISTI KANGILASKI24,54
ANNA-MAGDALEENA KANGRO15,49
KIRKE KANGRO123,69
MAARJA KANGRO86,32
KAIDI KANGUR6,57
KAIDO KANGUR21,6
PAAVO KANGUR40,57
RIINA KANGUR11,63
TAAVI KANGUR8,21
ANU KANNIKE19,28
JAAN KAPLINSKI150,86
MAARJA KAPLINSKI11,76
DORIS KAREVA63,61
HERGI KARIK346,68
TOOMAS KARJAHÄRM74,77
HILLE KARM24,37
MÄRT KARMO36,55
AET KAROLIN32,39
KARRUP67,72
LIIS KARU38,64
SANDER KARU59,7
ENN KASAK22,65
MARGOT-HELENA KASARI0,82
KÄRT KASE4,14
ANDRUS KASEMAA22,24
EVE KASK29,4
KAI KASK2,07
KATRIN KASK5,45
KRISTJAN KASK2,46
MARGE KASK1,16
VILLU KASK26,17
LEELO KASKMANN44,02
KRISTIINA KASS64,21
LEELO KASSIKÄPP14,12
TRIIN KATARIINA TAMMERT8,21
TIINA KATTEL7,99
KATRIN KAUGVER116,53
ÜLLE KAUKSI38,86
ANU KAUR3,84
JAN KAUS74
ALLAN KEIAN11,49
KAJA KEIL0,85
HEIKI KELP3,28
MARI KELVE-LIIVSOO17,69
RAGNE KEPLER65,69
KADRIN KERES16,91
LIISI KERIK6,46
KATRIN KERN7,21
HEINO KERSNA20,39
VAHUR KERSNA8,21
ANNE KESKÜLA1,64
KALEV KESKÜLA18,91
RAUL KESKÜLA3,35
ANTI KIDRON340,35
KADRI KIHO1,71
GERT KIILER3,35
SIRJE KIIN85,42
ÜLLE KIIVET14,22
KUSTAS KIKERPUU5,97
RAUL KILGAS42,43
TIINA KILKSON7,71
KATRIN KILLANDI1,25
MARGIT KILUMETS5,56
KRISTI KINDEL10,5
LEELO KINGISEPP124,2
KERLI KIRCH SCHNEIDER0,85
MARIS KIRME43,64
GEORG KIRSBERG7,42
KAI KITS16,41
TIIU KITSIK11,05
ANN KITSNIK101,32
MART KIVASTIK33,98
RUTH KIVASTIK6,98
TUULIKE KIVESTU-ROTELLA6,22
AITA KIVI24,9
ANN KIVIKANGUR13,76
EVELIN KIVIMAA24,5
KATRIN KIVIMAA33,94
JUTA KIVIMÄE31,46
MADIS KIVINE1,64
JOHANNES KIVIPÕLD8,21
LIIS KIVIRAND3,68
ANDRUS KIVIRÄHK78,42
KERSTI KIVIRÜÜT13,13
VERONIKA KIVISILLA34,24
AIVAR KIVISIV2,46
AIRE KIVISTIK21,6
JAAN KIVISTIK97,27
MARIO KIVISTIK59,17
KIWA20,62
MALLE KLAASSEN19,16
KAIDA KLAOS0,85
KAARLE-KULLERVO KLAUS6,96
VÄINO KLAUS10,99
MARI KLEIN4,17
HELENA KOCH2,05
EVA KOFF8,28
INDREK KOFF61,81
TIIT KOHA19,44
KÄTLIN KOIT1,71
URMAS KOKASSAAR30,36
URMAS KOKASSAAR30,36
ILONA KOLBERG7,38
HELINA KOLDEK2,63
JÜRI KOLK54,77
EVA KOLLI9,64
MAIRE KOLLI18,36
RAIGO KOLLOM8,52
KRISTIN KONGI1,71
JUSS KONKS1,64
SIIRI KONKS49,13
LIIS KONOVALOV7,21
AIME KONS37,8
KURMO KONSA62,78
LIISA KONSAP0,82
PIRET KOOLI6,19
RAIN KOOLI6,63
ERKKI KOORT6,57
LIISA KOPPELMAA7,98
IGOR KOPÕTIN51,86
JANE KORBA9,85
HANNES KORJUS6,9
ANDREI KORMASOV15,55
VLADISLAV KORŽETS37,82
MAITE-MARGIT KOTTA167,8
JÜRI KOTŠINEV100,71
KRAFINNA16,08
MEELIS KRAFT3,92
TIIA KRASS62,6
TIIU KRAUT25,96
JUHAN KREEM38,29
TIINA-MALL KREEM28,44
KERSTI KREISMANN2,98
KÜLLI KRESSA2,19
KRISTEL KRIISA3,71
TIIA KRIISA8,21
VIRVE KRIMM46,71
HEIKI KRIPS50,6
DORIS KRISTINA RAAVE7,61
AARE KRISTOFOROS ARNDT16,41
JANIKA KRONBERG38,7
SILVIA KRONBERG6,84
GERDA KROOM151,52
JAAN KROSS54,54
MEELIS KROŠETKIN11,64
HASSO KRULL95,76
ERIK KRUMM3,36
PILLE KRUUS90,03
PIRET KRUUSPERE27,74
JAAN KRUUSVALL20,52
REET KUDU61,94
VALENTIN KUIK15,59
JAAK KUKK3,28
JANNE KUKK2,89
MARTIN KUKK6,57
ANTS KUKRUS96,71
AIVAR KULL10,4
ANNE KULL95,88
ULVI KULLERKUPP3,28
GERDA KULLI-KORDEMETS4,17
KRISTA KUMBERG5,18
ELO KUNGLA14,77
OSKAR KUNINGAS11,22
TIIT KUNINGAS69,39
HANDO KUNTRO0
ANNIKA KUPITS17,45
HELS KURE116,65
KALLE KURG13,77
MARIE KURI28,81
TUULI KURISOO3,11
TARMU KURM3,28
KATRIN KURMISTE8,65
ROOSMARII KURVITS48,72
TAMUR KUSNETS10,22
MEELI KUURA40,32
MADIS KUUSE1,23
JANIKA KUUSIK10,67
MARGIT KUUSK30,58
PRIIT KUUSK0,85
HELGA-JOHANNA KUUSLER4,92
NIKOLAY KUZNETSOV29,63
MARI KÄBIN2,98
MARI KÄBIN13,54
AARNE KÄHR31,08
HELEN KÄIT21,48
JAAK KÄND3,5
LIIS KÄNGSEPP11,22
ELERIN KÄRNER2,46
KALLE KÄSPER58,55
INDA KÕIVA3,28
MARJU KÕIVUPUU45,52
TIIA KÕNNUSSAAR8,16
ARMIN KÕOMÄGI14,77
ANDRUS KÕRE0,82
EDE KÕRGVEE6,57
GREETE KÕRVITS6,57
KADRI KÕUSAAR5,08
ANNELI KÕVAMEES20,77
HELEN KÜLVIK4,1
ENN KÜNG26,46
ASKO KÜNNAP69,69
HELI KÜNNAPAS56,36
HILLAR KÜNNAPAS30,33
ÜLLE KÜTSEN5,23
AIN KÜTT4,92
KADI KÜTT1,64
KADRI KÜTT1,64
MADLI KÜTT1,32
MEELI KÜTTIM32,64
PIRET KÜTTIS1,71
MARI LAAN7,12
TRIINU LAAN5,04
MAREK LAANE129,82
TIINA LAANEM14,6
LI LAANEMETS6,57
ANNELA LAANEOTS3,28
LAURI LAANISTO25,59
ANU LAANSALU5,13
MERLIN LAANSOO15,33
URMAS LAANSOO54,33
MART LAAR427,79
RONALD LAARMAA0,35
PILLEKE LAARMANN42,13
RUTH LAASI15,51
TIINA LAATS104,9
JULIA LAFFRANQUE34,6
MERI-LIIS LAHERAND60,22
UNO LAHT44,59
PIRET LAI8,21
ANDRES LAIAPEA5,2
KATRIN LAIAPEA11,28
VAHUR LAIAPEA5,96
SIIRI LAIDLA50,25
RUTH LAIDMETS24,68
ANGELA LAIG4,66
EKE LAINSALU23,87
FAINA LAKSBERG53,2
ANNELI LAMP22,09
DAGMAR LAMP13,58
ANNE LANGE53,71
ANDRES LANGEMETS16,8
MARGIT LANGEMETS19,14
REET LANTSON0
LEONHARD LAPIN76,94
MONIKA LARINI1,71
SVERRE LASN20,49
KAIA-LEENA LASS25,04
KALEV LATTIK15,59
KAISA LATTU2,62
ÜLAR LAUK24,49
TENE LAUL3,11
ÜLLE LAUMETS29,08
EVE LAUR53,73
KATRIN LAUR1,64
MAARJA LAUR24,33
MATI LAUR46,29
MALL LAUR15,95
RISTO LAUR12,41
MAIRI LAURIK8,12
PEETER LAURITS167,38
TIINA LEBANE19,11
LAURITS LEEDJÄRV9,34
EDA-RIIN LEEGO10,5
HELI LEEK9,03
PIRJO LEEK10,74
NIGU LEENU9,61
LIISI LEES-LEESMAA2,46
DIANA LEESALU4,92
KRISTA LEESI0,77
KRISTEL LEESMEND3,35
JAAN LEHISMETS0,82
MATIS LEIMA13,58
EVE LEIMANN2,26
MARE LEINO62,66
KATRIN LEIS13,78
MARTIN LEIS7,39
VERNI LEIVAK6,33
SIGNE LELBRET8,48
EVA LEMBER9,44
IRA LEMBER104,72
TÕNU LEMBER32,89
AIVAR LEMBIT26,26
HELENA LEMENDIK2,1
PIRET LEMETTI107,96
MAE LENDER9,85
VIRKKO LEPASSALU15,23
MARE LEPIK5,75
MARIA LEPIK21,66
MIRJAM LEPIKULT74,6
MARIA LEPMAA25,37
LEA LEPMANN103,33
TIIT LEPMANN97,67
ANDRES LEPP26,04
KÜLLI LEPPIK2,51
PEEP LEPPIK149,18
PAUL LETTENS0,85
KATARIINA LIBE4,99
TAAVI LIIAS3,28
LAURI LIIDERS59,16
MARJA LIIDJA133,4
MAREK LIINEV2,65
HEINO LIIV56,69
JÜRI LIIV6,22
SANDER LIIVAK42,33
UNO LIIVAKU155,34
KRISTJAN LIIVAMÄGI3,11
ILVI LIIVE8,18
OLEV LIIVIK8,42
MEELIS LIIVLAID5,04
IREN LILL1,8
VAMBOLA LILLEMÄE6,57
ETHEL LILLEMÄGI9,53
KAIE LILLEORG205,68
PIRET LILLESTE1,71
LAURA LILLEVÄLI5,45
ANNA LINDA VARIK0,82
HENDRIK LINDEPUU99,62
ELO LINDSALU2,27
KRISTA LINK4,26
MIRJAM LINK1,64
HENNO LINN3,28
ANNE LINNAMÄGI36,29
KÄRT LINNAMÄGI0,82
PEETER LINNAP80,71
JANA LINNART188,52
KERSTIN LINNART21,56
KERLI LINNAT35,81
AADO LINTROP46,56
LIINA LIPPASAAR4,27
MADLI LIPPUR2,05
KAIRE LIVENTAL80,47
INGRID LODDES2,5
TRIIN LOIDE7,31
LEMBI LOIGU6,38
VAHUR LOKK45,67
TIIU LOOG37,72
TERJE LOOGUS14,03
KAIRI LOOK16,64
LAURA LOOLAID0,76
REELIKA LOOTUS3,28
TRIINU-LIIS LOOVEER5,77
MANN LOPER5,6
MARIA-KRISTIINA LOTMAN46,99
REBEKKA LOTMAN9,59
KAIT LUBJA9,28
SIRJE LUCK1,64
INGVAR LUHAÄÄR396,26
LELES LUHSE1,71
SILJA LUIDE2,56
KERLY LUIGE0,85
MARGUS LUIK1,64
VIIVI LUIK105,18
SUSAN LUITSALU7,52
ALLIKI LUKK21,22
REGINA LUKK-TOOMPERE111,19
LEO LUKS17,46
TIIU LUMBERG2,91
ELVI LUMET51,15
KATRIN LUMISTE9,71
EVA LUTS117,23
ERKKI LUUK19,1
LILLI LUUK3,28
HELENA LÄKS7,01
ÜLLE LÄTTE9,85
HELDUR LÄÄNE11,49
MARGUS LÄÄNE3,11
TIIT LÄÄNE65,15
JANIKA LÄÄNEMETS1,64
KRISTI LÕBU13,82
TRIIN LÕBUS3,56
ENDLA LÕHKIVI18,99
ALO LÕHMUS3,85
ANNIKA LÕHMUS4,14
BARBI-KATRIN LÕHMUS1,64
TRIINU LÖÖVE1,64
MAIE LÜÜS20,36
ADA M. SOO8,55
EINAR MAASIK50,72
IGOR MAASIK9,06
INGRID MAASIK0,62
JANA MAASIK10,05
SIIM MAATEN0,71
REET MADE20,84
TIIT MADE101,25
PIIA MAISTE46,44
JAAN MALIN30,93
JAANA MALING4,92
ENDEL MALLENE53,8
MEELIK MALLENE6,56
MERILIN MANDEL1,71
PAMELA-MARIA MARAN8,63
TIMO MARAN47,34
MARA MARET ARONOVICH6,57
RUTH MARIA ROOSI-OTT0,43
ANNA MARIA TAMMESAAR5,98
RETI MARIA VAHTRIK4,1
IRJA MARIPUU7,52
ILONA MARKEN2,46
MILVI MARTINA PIIR80,76
ILONA MARTSON30,1
MATTI MASING50,07
UKU MASING87,84
VIKTOR MASING103,98
ÜLLE MASING13,15
MATHURA61,75
MARJA MATIISEN0,68
PAAVO MATSIN13,13
PILLE MATT4,27
TIINA MATT1,71
HEDDA MAURER4,1
KAUPO MEIEL14,89
AURIKA MEIMRE28,72
ÜLLE MEISTER260,18
HELVE MEITERN1,64
JAAK MEITERN6,72
MAIA MELTS8,3
TRIINU MERES7,13
UNO MERESTE135,14
SIRLY-ANN MERIKÜLL1,71
ARNE MERILAI82,26
LIIA MERINO4,96
KUIDO MERITS5,78
MAE MERUSK4,1
ENA METS16,63
HILLAR METS38,98
RITA METS7,37
SIIRI METSAMÄGI8,75
KATI METSAOTS9,03
LIINA METSKÜLA4,92
HELLE METSLANG49,96
JOOSEP METSLANG7,78
KADRI METSMA32,42
KRISTI METSTE31,75
MERILI METSVAHI3,94
JAAN METTIK40,41
VIRGO MIHKELSOO26,98
VALDUR MIKITA28,16
MARGIT MIKK-SOKK15,95
DAN MIKKIN49,44
MARIANNE MIKKO28,03
JÜRI MILDEBERG23,57
PIRET MILDEBERG43,02
HANNA MILLER49,58
VOLDEMAR MILLER83,83
OLIVIA MIND1,64
KRISTA MITS36,74
EVI MITT40,78
LIINA MITTERMAYR1,64
IRINA MOISSEJENKO91,48
MUDLUM10,17
LIISA MURDVEE17
ANN MUST11,64
MIHKEL MUTT61,61
KALLE MUULI10,81
ENE MÄE41,17
PIRET MÄENIIT11,78
EHA MÄESALU3,28
HELI MÄGAR12,45
ANNI MÄGER23,58
KADRI MÄGER10,92
ARVO MÄGI100,83
ERLE MÄGI3,11
MARIKA MÄGI30,72
MARIS MÄGI1,71
ANU MÄND53,52
HELJO MÄND207,54
TALVIKE MÄNDLA4,14
LEA MÄNDMETS5,85
TIINA MÄNNAPSOO0,85
MARIS MÄNNIK28,51
LEELO MÄRJAMAA41,9
VEIKO MÄRKA19,53
GERDA MÄRTENS13,44
MARE MÄTAS1,64
MIHKEL MÕISNIK52,44
ILME MÕTTUS5,97
LEMBE MÕTTUS4,99
MARGIT MÕTTUS4,66
PIRJO MÕTTUS22,59
BRUNO MÖLDER37,42
MERIKE MÖLDER20,23
MARGOT MÜLLERSON1,64
MEIU MÜNT1,64
KASPAR MÜÜRSEPP4,08
MARI-LIIS MÜÜRSEPP3,35
LEELO NAABER0,34
ENDA NAABER NIPSUST83,89
TIINA NAARITS-LINN19,54
MAI-LIIS NAPA12,02
MARTIN NAPA8,21
MARGE NELK46,8
PEEP NEMVALTS65,69
URMAS NEMVALTS56,17
ARNE NIELSEN29,78
TIIA NIGHTINGALE6,17
TOIVO NIIBERG197,34
HELENA NIIDLA11,21
KERTU NIILUS5,75
REEDIK NIILUS93,24
PIRET NIINEPUU-KIIK147,82
ELLEN NIIT19,47
KAISA-KITRI NIIT18,47
KAIE NIIT14,77
MONIKA NIKITINA-KALAMÄE11,93
TOOMAS NIKLUS18,26
URMAS NIMETU1,64
ANTS NISUMAA2,46
EVA NOONI66,09
VIIVE NOOR24,61
ANDRES NOORMETS2,5
HELLE NOORVÄLI37,59
DAGMAR NORMET12,81
HALDI NORMET3,42
MART NORMET1,64
MERLE NUIA6,16
MARET NUKKE11,58
AITA NURGA18,68
ANU NURK8,35
KRISTA NURM9,76
MINNI NURME9,15
ENN NÕU37
HELGA NÕU62,6
KERLI NÕU3,28
ANGELIKA NÖPS1,71
JANEK OBLIKAS1,64
SIRLY ODER14,77
DEA OIDEKIVI3,78
JAANA OJAKÄÄR-KITSING4,99
ELINA OJALO7,52
HANNO OJALO141,93
JÜRI OJAMAA74,44
LIISI OJAMAA12,16
LIISI OJAMAA0,82
LIISI OJAMAA12,16
KRISTA OJASAAR8,39
MARI OJASAAR3,42
KERSTI OJASOO0,41
HERDIS OJASU1,64
KADRI OKAS25,51
KAI-MAI OLBRI25,84
SIRJE OLESK28,37
SVETLANA OLEVSOO32,55
MARI OLLINO42,99
TRIIN OLVET52,7
MERLE OMLER0,85
MARGUS OOPKAUP14,12
PIRET ORAV62,45
RAUL ORESKIN1,71
KAISA ORGUSAAR0,85
ENEL ORMUS69,74
ANNE-MARI ORNTLICH4,53
ITI-LIIS ORRO6,36
RIINA ORUAAS2,33
VIRVE OSILA48,46
OLAV OSOLIN4,21
LOONE OTS60,91
URMAS OTSPERE11,93
MARGUS OTT105,16
MRBEE OÜ30,46
MARGE PAAL115,4
MERILIN PAAS-LOEZA1,64
LAINE PAAVO31,33
MAARJA PAESALU12,82
HEMBO PAGI0,23
TIINA PAI4,99
ANTS PAIKRE55,82
TRIIN PAJA2,99
AILI PAJU138,68
IMBI PAJU15,17
ENE PAJULA6,57
ASTRID PAJUR5,97
REIN PAKK2,67
TRIINU PAKK107,44
LEELO PAKS2,49
KRISTO PALS1,64
PÄIVI PALTS27,54
RUDOLF PANGSEPP21,9
KADRI PAPP93,8
TRIIN PAPPEL27,5
RIHO PARAMONOV5,21
IVO PARBUS26,9
MANONA PARIS3,28
EEVA PARK51,44
AIN PARMAS1,64
ANN PARTS13,06
MARGO PARTS1,71
JESPER PARVE6,57
MIRJAM PARVE3,46
RIINA PAUKLIN1,64
LIINA PAUL0,85
KARIN PAULUS17,69
KATRIN PAUTS15,63
SIGRID PAVEL2,86
PETER PEDAK5,1
HEDDA PEET61,23
TATJANA PEETERSOO103,95
PIRET PEIKER7,05
ANNA-MARIA PENU9,16
TANEL PERN11,5
LIINA PERROY1,68
TAAVI PERTMAN6,57
AINO PERVIK124,87
MALL PESTI20,99
MELE PESTI3,6
JAANA PETERSON4,92
MARGIT PETERSON54,19
MARGIT PETERSON2,56
ÜLLAR PETERSON21,61
EPP PETRONE74,04
JUSTIN PETRONE24,75
KADRI PETTAI20,77
HELE-RIIN PIHEL13,2
VIRGE PIHEL16,42
CAROLINA PIHELGAS32,36
IVI PIIBELEHT164,07
PAAVO PIIK33,12
MARIKA PIIP69,32
KRISTI PIIPER14,98
REET PIIRI101,94
MATTI PIIRIMAA280,62
PÄRTEL PIIRIMÄE17,05
INGRID PIKKER1,64
ANNE PIKKOV38,85
HEILIKA PIKKOV3,28
TARMO PIKNER11,32
ANN PIKVER141,87
KALLE PILT3,84
LAURI PILTER25,31
AARE PILV68,21
BARBI PILVRE18,5
ANU PINK46,29
JÜRI PINO2,86
NASTA PINO9,76
TIIU PIRSKO60,85
HEIKI PISUKE43,47
INGE PITSNER4,26
MAI PITSNER0,85
JAANUS PLAAT30,02
MAIA PLANHOF240,58
KATRIN PLANHOF SKOTT10,41
MARTIN PLASER4,68
MARJA-LIISA PLATS43,39
TRIIN PLOOM7,46
MARKO POMERANTS6,22
REET POOL18,65
VLADIMIR POOL7,85
MART POOM0,82
LINDA POOTS29,68
JANA PORILA13,08
PILLE-RIIN PORT11,35
AINO PRAAKLI28,15
KRISTIINA PRAAKLI2,64
MARGIT PRANTSUS12,58
GUNNAR PRESS9,85
KETLIN PRIILINN55,23
HELEN PRINS3,28
KAIRI PRINTS1,68
HEINO PRUNSVELT65,48
PIRET PRUUL4,14
MARIS PRUULI0,85
EHTE PUHANG54,7
HOLGER PUKK97,85
MARIS PULLA5,97
RAIMO PULLAT261,94
RISTO PULLAT55,35
ELISE PULS1,64
ANDRES PULVER3,35
MARIO PULVER32,13
EDA-TIIA PUNGAR20,89
UUNO PUNGAR0,85
PILLE-RIIN PURJE10,41
RAILI PUSKAR241,24
AARNE PUU15,8
TARMO PUUDIST20,68
ENE PUULMANN5,33
TIIA PÄLLO24,85
MATTI PÄRK90,97
SIIRI PÄRKSON24,6
SILVIA PÄRMANN2,5
MARGE PÄRNITS16,7
EVA PÄRTEL11,11
AGO PÄRTELPOEG1,71
MAARJA PÄRTNA11,52
PIRET PÄÄR1,57
TERHI PÄÄSKYLÄ-MALMSTRÖM12,99
PIRET PÄÄSUKE58,48
GEDI PÕDER1,64
KADRI PÕDRA13,22
PIRKKO PÕDRA6,21
PRIIT PÕHJALA8,28
TIIU PÕLD8,75
JANNO PÕLDMA10,94
PIIA PÕLDMAA18,41
TIIA PÕLDME0,85
ASTA PÕLDMÄE35,37
ANU PÕLDSAM16,98
PIRET PÕLDVER2,5
AVE PÕLENIK-SCHWEIGER19,54
SERGEI PÕLME1,64
JUHANI PÜTTSEPP57,28
AIN RAAL29,66
TRIIN RAAVE1,64
HEIDI RABA9,2
MARIA RAHASEPP1,71
RAINER RAHASEPP11,9
RAINER RAHUSAAR0,85
BIBI RAID42,71
KATRIN RAID10,32
MAARJA RAID88,75
PEETER RAIDLA7,69
ANNI RAIE1,2
INGA RAITAR19,87
HARALD RAJAMETS36,92
TARMO RAJAMETS20,43
MERIT RAJU11,49
KERTTU RAKKE21,8
KASPAR RAMMO43,01
MARIANN RAMMO18,2
REGINA RAMMO1,71
TIIT RAMMUL28,66
HILLI RAND73,54
PIIA RAND2,91
MARJU RANDLANE10,67
ALDO RANDMAA61,55
UKU RANDMAA2,5
URVE RANDMAA5,97
MARGIT RANDMÄE35,24
TIINA RANDUS56,62
MARE RANDVEER30
LIISA RANDVIIR8,95
SILVIA RANNAMAA37,14
HEINO RANNAP56,44
JAAN RANNAP95,03
JANA RATAS32,71
ENO RAUD132,63
GEIDI RAUD0,85
MIHKEL RAUD7,56
PIRET RAUD100,86
PAUL RAUD3,83
REIN RAUD112,52
DAGMAR RAUDAM8,21
TOOMAS RAUDAM59,87
RIHO RAUDI18,73
HEIKI RAUDLA51,06
JELENA RAUDLA59,67
ANDRES RAUDSEPP17,53
KRISTIINA RAUDSEPP9
KAIA RAUDSEPP4,92
PIRET RAUDSEPP1,91
RIINA RAUDSIK44,88
KOIDU RAUDVERE8,18
PRIIT REA49,86
MARIANN REA-PETERSON9,95
REET REA-SMYTH140,83
KATRIN READ1,64
HELJU REBANE3,28
KARL REBANE2,98
KRISTEL REBANE15,64
MARIS REHESAAR3,35
AVE-MARLEEN REI6,82
SIRJE REI8,12
URMAS REI16,6
HELI REICHARDT6,98
JANA REIDLA24,42
MARIA REILE39,83
KAIRE REILJAN0,85
JAN REIMANN0,85
SIIRI REIMANN5,98
KAARINA REIN37,78
OÜ REIN R8,89
HEILI REINART4,23
REELI REINAUS78,57
KRISTINA REINELLER36,39
ASTRID REINLA27,22
KÜLLI REINO11,71
KÜLLI REINUP24,4
TIINA REKAND1,64
HENDRIK RELVE53,27
TIIU RELVE38,69
MARI-LIIS REMMEL4,57
OLEV REMSU90,28
OLAV RENNO27,63
BERIT RENSER9,08
KAJA RIIKOJA27
KAUR RIISMAA26,47
MERIKE RIIVES24,58
ROGER RIKBERG0,43
MERIKE RISTIKIVI98,96
KARL RISTIKIVI SELTS101,69
JAMES ROCK5,13
EGERT ROHTLA3,35
HELEN ROHTMETS-AASA5,31
RAFAEL ROLAN RAND1,71
KADRI ROOD4,92
LILLE ROOMETS4,14
EVA ROOS3,64
LIINE ROOS1,64
REIJO ROOS2,61
ANU ROOSENIIT17,45
KADRI ROOSI14,53
MAARJA ROOSI49,55
VIRVE ROOST21,9
JÜRGEN ROOSTE47,05
OTT ROOTS68,54
KREET ROSIN16,28
TOOMAS ROSIN21,1
JAAN ROSS54,07
TIINA ROSS2,07
AARNE RUBEN32,91
KRISTINA RUDER26,57
OLAVI RUITLANE14,53
ANNELI RUMM9,85
HANNES RUMM0,85
HANDO RUNNEL137,38
HEGE RUNNEL1,85
SIMO RUNNEL73,92
ERKI RUSSOW7,69
INGRID RUUDI11,38
KETLIN RUUKEL2,98
MALLE RUUMET40,43
MAARIKA RUUSE9,32
PIRET RUUSTAL30,74
ENE RÄMMELD6,57
LIINA RÄNDVEE16,34
KRISTA RÄNI113,2
VALERIA RÄNIK51,36
LAURI RÄPP6,63
KRISTJAN-JAAK RÄTSEP1,85
MERIKE RÕTOVA5,12
GRETHE RÕÕM2,56
JAAN RÕÕMUS25,33
MARIANN RÜCKENBERG3,28
EVE RÜTEL198,06
JAAK RÜÜTEL22,44
KALJU SAABER48,1
LAURI SAABER42,13
KAMILLE SAABRE15,83
MARIS SAAGPAKK3,71
KATRIN SAALI SAUL24,3
ANTI SAAR59,49
HEIDI SAAR38,94
HELI SAAR0,82
LIIS SAAR3,11
OLIVIA SAAR49,3
TIIU SAAR7,63
UTA SAAR26,08
ULLA SAAR36,98
VEERA SAAR28,76
KATI SAARA MURUTAR77,18
KÜLLI SAARD21,1
RIHO SAARD122,55
KRISTI SAARE1,64
RIINA SAARMA9,32
MEELIKE SAARNA15,76
SIRET SAARSALU9,08
GLED-AIRIIN SAARSO61,95
MARI SAAT57,56
KAIDI SAAVAN31,54
MARE SABOLOTNY4,92
SIISI SAETALU2,3
SIIM SAIDLA44,57
TANEL SAIMRE6,74
TIIU SAIMRE5,01
KATRIN SAK37,3
AIJA SAKOVA28,5
MARKUS SAKSATAMM10,34
ANNELI SALK1,64
MONIKA SALU39,46
STELLA SALUMAA0,85
MARGE SALUMÄE3,11
PIRET SALURI46,61
MARGIT SALUSTE41,38
ANU SALUÄÄR84,8
ANU SAMARÜÜTEL-LONG3,62
PAMELA SAMEL1,71
OLEG SAMORODNI19,4
MART SANDER28,5
TIIU SANDRAK8,44
MARGUS SANGLEPP12,69
MARGIT SARAPIK9,06
JAANUS SARAPUU16,8
MIKK SARV15,32
TÕNN SARV23,55
RENE SATSI5,54
SIIRI SAU62,26
PEETER SAUTER80,82
EVELIN SCHAPEL22,98
INDREK SCHWEDE2,89
LIISI SEIL23,31
LIIS SEIN7,69
MARKO SEKITEL LEPPOJA8,09
ANTI SELART25,88
JÜRI SELIRAND103,5
AIMAR SELLER0,85
TIIA SELLI6,84
TARMO SELTER0,85
TIIT SEPA17,24
ADENA SEPP21,34
ENE SEPP18,06
KADI SEPP0,85
KÜLLI SEPPA10,34
LY SEPPEL40,09
MÄRT SEPPER3,28
REIN SEPPIUS93,88
REIN SEPPIUS8,05
RAIVO SEPPO50,78
IVAR SIBUL23,69
IMRE SIIL14,14
VIRGO SIIL20,66
MART SIILIVASK4,17
MIRJAM SIIM3,11
TOOMAS SIITAN41,73
REIN SIKK34,24
KRISTINA SIKORA2,46
MERLE SILD3,35
ELINA SILDRE288,08
JOONAS SILDRE378,39
TIINA SILDRE62,77
SILJALILL10,77
KAARI SILLAMAA31,65
NELE SILLAOTS35,63
KERTU SILLASTE56,53
LIIS SILLASTE-TOOTS12,76
VAIKE SILMATO4,27
SILVI SILVA NEMVALTS13,43
PILLE SIMON3,28
MAREK SIMPSON6,57
RAUL SINIALLIK1,64
KARL-MARTIN SINIJÄRV42,45
REELIKA SINIJÄRV59,09
TRIIN SINISSAAR20,06
NELE SIPLANE5,25
MATI SIRKEL132,66
AGU SISASK29
HELLI SISASK11,93
KAIA SISASK42,92
ERKKI SIVONEN24,89
JELENA SKULSKAJA41,1
PIRET SMAGAR121,71
IVI SMIDT10,09
MIRJA-MARI SMIDT5,03
KERTTU SOANS16,86
KATRI SOE-SUREN7,85
MART SOIDRO23,87
RAGNAR SOKK82,8
ÜLLE SOLOVJOVA6,63
LAURI SOMMER30,47
TRIIN SOOMETS45,53
SILJA SOONE48,88
SILJA SOONE44,75
ALLAR SOONESTE177,97
EVE SOONESTE112,04
MAIE SOONESTE29,84
MATI SOONIK71,9
IVAR SOOPAN12,76
BERIT SOOTAK3,28
LIINA SOOTS0,41
TÕNU SOOTS0,41
TIINA-MARIA STEINBERG6,84
ROY STRIDER5,85
MARINA SUHNJOVA55,7
HARALD SUISLEPP26,26
ELLEN SUITS72,68
KRISTA SUITS52,85
LEENA SUITS69,15
MARIAN SUITSO5,75
ILONA SULA8,84
RAUL SULBI93,48
SIGNE SUMERIK5,97
SIGRID SUU-PEICA5,97
LYYLI SUUK1,64
MARIANNE SUURMAA1,64
MARTIN SUUROJA192,22
NELE SUURSAAR2,46
KARIN SUURSALU223,14
ÜLLE SUVI12,93
SILVER SÄRA21,17
ALO SÄRG141,6
HELLI-TIIU SÄRG0,07
HAIN SÄRG0,55
ILMAR SÄRG38,92
KÄRRI SÕELSEPP17,11
URMAS SÕGEL1,14
HEIDO SÕNA3,11
RANNO SÕNUM19,27
ELLE SÕRMUS27,85
RENATA SÕUKAND16,92
HELEN SÖÖL3,11
TIINA SÖÖT1,64
ELIN SÜTISTE12,15
TRIIN TAEL48,87
LEILA TAEL-MIKEŠIN10,17
KAI TAFENAU11,23
JOHANNA TAIGER11,92
EGLE TAKLAI1,73
ILZE TALBERGA2,89
ANDRES TALI183,19
HILLAR TALI28,37
ELLE-MARI TALIVEE11,94
JAANA TALJA10,55
TRIIN TALK1,64
TOOMAS TALLO23,93
TÕNN TALPSEPP2,07
TARVI TALV8,07
JÜRI TALVET198,06
GERTRUD TALVIK0,85
MARI TALVIK2,46
KAIRE TALVISTE33,08
TIINA TAMBAUM1,64
ANNE TAMBERG11,44
AARE TAMM24,69
AKSEL TAMM8,67
ANDRE TAMM1,64
ELINA TAMM2,46
HELLE TAMM7,39
KETLIN TAMM138,22
MAREK TAMM202,75
MERIKE TAMM172,11
TRIINU TAMM42,64
HIIE TAMMAN2,46
TIINA TAMMAN14,06
MARI TAMMAR4,92
MARKO TAMME5,16
PILLE TAMMELA29,43
ENNO TAMMER46,44
MARIS TAMMER1,78
ARABELLA TAMMERABA7,42
LIIA TAMMES16,61
TIINA TAMMET10,98
TIINA TAMMETALU37,39
MIKK TAMMIK0,85
PEETER TAMMISTO62,69
KRISTIINA TAMMOJA1,23
JAAN TAMMSAAR139,84
MOONIKA TAMMSALU1,64
JAAN TANGSOO28,73
LAINE TANGSOO2,46
ALLAR TANKLER1,64
TÕNU TANNBERG214,32
KADRI TAPERSON11,93
KRISTI TARAND79,56
TIINA TARIK26,61
INDREK TART22,93
INDREK TART42,15
URMAS TARTES27,59
ÜLLE TARUM (SAARMANN)4,1
ANU TARVIS8,44
MIHKEL TATTAR4,92
TOOMAS TAUL26,37
JUHAN TEDER22,87
TARMO TEDER27,9
KRISTJAN TEDRE30,19
ANDRA TEEDE19,55
AIRI TEIDER0,34
THEA TEINEMAA1,64
MARIA TEIVERLAUR56,17
RENE TENDERMANN4,92
AIRI TENNI105,72
OLAVI TEPPAN98,24
AET TERASMAA21,2
KERTI TERGEM38,46
AILI TERVONEN2,05
MARINA TERVONEN13,27
ANNE-MAI TEVAHI3,28
RAIVO TIHANOV130,99
ANNE TIHASTE4,21
ANNA TIIDO1,64
HELLE TIIKMAA1,64
TIINA TIIMAN24,07
LIIS TIIRMANN1,64
TARVI TIITS2,46
TIINA TIITUS3,28
TOOMAS TIIVEL24,98
TOOMAS TIIVEL30,66
JUTA TIKK23,87
KRISTJAN TIKK5,47
KATRIN TIKKO2,98
MIHKEL TIKS16,41
TANEL TIKS2,46
URMAS TILGA1,64
SIIRI TIMMERMAN19,8
ENE TIMMUSK3,28
URVE TINNURI42,78
JÜRI TITOV6,6
TAMUR TOHVER5,97
ERIK TOHVRI60,73
TUULI TOLMOV4,92
ÜLLE TOMING20,21
JAAN TOMINGAS0,85
ILMAR TOMUSK61,88
MAREN TOOM8,95
MAREN TOOM11,02
JANE TOOMAN17,78
RAINIS TOOMEMAA16,35
ELO-MALL TOOMET19,64
TIIA TOOMET32,47
TIINA TOOMET13,38
PEETER TOOMING67,41
SIGRID TOOMING45,49
KALLE TOOMPERE86,05
PILLE TOOMPERE4,1
ENDLA TOOTS302,61
JANNO TOOTS1,64
MARILII TOOTS3,28
TOIVO TOOTSEN21,45
TÕNIS TOOTSEN9,37
HELEN TOOTSI1,64
MARGIT TOOVERE15,86
KATRIN TOPKIN5,13
LIINA TORDIK24,62
ALEKSANDER TORJUS1,71
IMBI-SIRJE TORM23,15
KRISTINA TORT18,9
MATS TRAAT170,56
MÄRT TREIER2,5
TUULI TRIIN TRUUSALU0,43
ANDRÉ TRINITY, KRIS MOOR13,48
HELEN TRUIJA0,36
UIDO TRUIJA78,23
ILMAR TRULL41,56
KÜLLI TRUMMAL1,95
JUHAN TRUMP4,92
SILJA TRUUS8,43
SIRLE TRUUTS9,25
ELO TUGLAS13,41
FRIEDEBERT TUGLAS213,26
ANETT TUISK4,92
TULIHOBU2,56
LEELO TUNGAL227,24
RIIN TUTTELBERG3,11
EET TUULE30,4
TARMO TUULE114,59
MANIAKKIDE TÄNAV17,85
LII TÕNISMANN86,08
MAI TÕNISOO/MAI TORIM33,65
URMAS TÕNISSON18,86
URVE TÕNNUS74,18
EDUARD TÜÜR11,49
IVO TŠETÕRKIN1,64
HELENA UBA7,83
TIINA UBAR18,57
MAIKI UDAM1,71
UDO UIBO44,31
JÜRI ULJAS27,56
KRISTINA ULUOTS67,81
AUGUST UNDUSK7,56
JAAN UNDUSK160,82
MAARJA UNDUSK12,85
REIN UNDUSK22,92
KERSTI UNT51,5
LY UNT4,97
MATI UNT54,3
ESTER URBALA1,64
HELEN URBANIK21,19
BRITT URBLA KELLER62,65
KERT URMAS RAUDVERE1,23
JAAK URMET73,02
KRISTI UUDEVÄLI0,85
EIA UUS17,3
SASH UUSJÄRV38,22
ALBERT UUSTULND11,52
LEMBIT UUSTULND23,32
KATRIN UVERSKAJA6,53
JÜRI V.GRAUBERG24,62
KAI VAARANDI7,39
TARVO VAARMETS2,07
URMAS VADI27,34
LIINA VAGULA8,21
SVEN VAHAR1,64
HUGO VAHER18,26
SILJA VAHER14,77
EVELYN VAHI3,42
VAINO VAHING33,89
REIN VAHISALU13,7
ELLE VAHT12,83
SANDER VAHTER13,38
TARMO VAHTER12,31
TAUNO VAHTER28,7
LAURI VAHTRE179,06
MALL VAHTRE2,87
SILVER VAHTRE22,22
ROBERT VAIDLO20,96
KADRE VAIK25,33
JANIKA VAIKJÄRV3,57
JAANUS VAIKSOO49,98
ENE VAINIK9,77
KIRSTI VAINKÜLA5,25
KÄTLIN VAINOLA17,65
LENNO VAITOVSKI0,85
JAAK VALDRE4,9
KIRSTI VALDSTEIN-TIMMER8,21
JANA VALGE44,83
JAANUS VALK33,78
AIDI VALLIK47,85
OTT VALLIK45,61
TIINA VALLIKIVI4,1
TANEL VALLIMÄE6,61
RIINA VALMSEN5,39
LIINA VALT25,7
EDGAR VALTER266,38
ARVO VALTON247,76
ILMAR VANANURM24,42
JANEK VARBLAS1,64
MERLE VARE0,82
AET VARIK38,37
MAIGA VARIK26,67
VIIVI VARIKSAAR23,99
MARILIIN VASSENIN10,07
LIISA VEBER6,57
PEEP VEEDLA18,04
EHA VEEM9,85
ÜLLA VEERG2,6
MERLE VEESALU-RAND6,95
SUSANNA VEEVO0,34
BERIT VEIDEMANN3,28
REIN VEIDEMANN62,68
PIRET VEIGEL6,67
MALLE VEISSERIK7,39
TANEL VEISSON3,09
INGRID VELBAUM-STAUB12,98
EPP VELBRI20,34
LILIAN VELLERAND18,52
ANNE VELLI7,86
ANNE VELLISTE14,57
EVA VELSKER41,41
MART VELSKER13,97
FRED VENDEL6,22
TATJANA VERHOUSTINSKAJA14,71
VIIVI VERREV26,67
JANIKA VESBERG72,56
MIRJAM VESKI19,15
MIRJAM VESKI1,64
SIIM VESKIMEES52,8
KAAREL VESKIS3,01
LEIDI VESKIS8,51
RUTH VESTEL71,4
MONIKA VIDMAN22,98
KOIDU VIEIRA GOMES FERREIRA11,49
STEVEN VIHALEM4,92
HELGI VIHMA11,76
GAIA VIHMAN1,64
MARIINA VIIA8,56
KRISTI VIIDING29,82
HEINO VIIK2,5
URMAS VIIK73,69
MARTIINA VIIL4,1
TIINA VIIL35,92
LUULE VIILMA254,19
KADRI VIIN12,82
KRISTINA VIIN21,2
ANTS VIIRES21,25
EVI VIIRES19,32
LIINA VIIRES10,96
PIRET VIIRES42,69
LIVIA VIITOL46,63
KRISTEL VILBASTE28,16
ILON VILDER2,94
HEIKI VILEP74,13
KALEV VILGATS5,13
PEETER VILLMANN175,46
TÕNIS VILU11,49
MAARA VINT44,49
TOOMAS VINT46,15
EVA-MARIA VINT-WARMINGTON4,04
KAUPO VIPP16,99
LIA VIRKUS39,63
EGLE-RIIN VOLKE13,13
KREET VOLMER14,85
IVO VOLT15,15
PIRET VOOLAID40,15
PIRET VOOLAID5,89
TIINA VOOLAID6,34
ALDUR VUNK31,43
SAALE VÄESTER20,55
EVERI VÄHI0,85
ANU VÄLI3,28
MARE VÄLI18,71
KAAREL VÄLJAMÄE7,42
URMAS VÄLJAOTS3,28
ELME VÄLJASTE31,1
MÄRT VÄLJATAGA138,46
RIINA VÄLLO25,93
RAGNE VÄRK0,85
RAUNO VÕSASTE8,21
HEIKKI VÕSU1,64
KRISTEL WEIDEBAUM28,55
HEINRICH WEINBERG10,73
PINQING WU1,64
YANN3,28
MAARJA YANO1,71
MAILI YERLIKAYA0,85
CATHERINE ZARIP116,9
URSULA ZIMMERMANN8,53
TIINA ZINGEL2,87
VILLU ZIRNASK14,96
KAREL ZOVA25,2
TÕNU ÕNNEPALU64,52
VIRGE ÕUEMAA110,59
MATI ÕUN341,06
ERVIN ÕUNAPUU26,76
JAANUS ÕUNPUU38,16
EVALD ÜBI40,98
MARJE ÜKSINE7,93
TÕNU ÜLEMAANTE19,7
EIKE ÜLESOO7,66

NB! Füüsilistel isikutel arvestatakse hüvitiselt maha tulumaks

AUTORHÜVITISLAENUTUSI
ALIIS AALMANN27,8551
KARIN AANJA3,827
EPP AARELEID131,51255
KAI AARELEID2265,886669
MILVI AASARU7,1359
ANTS AASMA7,8340
KRISTIN AAVAKIVI16,9331
KADRI AAVIK5,2829
MARJE AAVIK46,9786
ANDRES ADAMSON194,771142
ARNE ADER65790
CARINA ADOLFSSON8,7416
MARGIT AEDLA77,68453
KATRIN AEDMA54,26142
VAHUR AFANASJEV425,132360
VAHUR AFANASJEV428,142360
HILJA AFANASJEVA51,82218
EDA AHI528,254749
ELEONORA AHSE20,9683
TRIIN AIMLA-LAID1161,5310902
LEMMI AIMRE1,27154
MARI AINSO62,365900
UNO AINSOO15,0258
ESTA AKSLI649,941190
ANN ALARI440,612608
ARVO ALAS223,583444
ASKUR ALAS89,44701
URMAS ALAS243,93297
KÄTLIN ALASEPP12,89247
RIIN ALATALU7,5133
AVE ALAVAINU115,53424
AVE ALAVAINU112,43428
VALDEK ALBER102,123233
JAANA ALBRI133,98471
ANNELI ALEKAND14,226
TIIT ALEKSEJEV116,55217
INGRID ALGMA66,951227
MARTIN ALGUS531,42973
KRISTEL ALGVERE1,716
MARJU ALGVERE47,2613
ÜLAR ALLAS226,73763
ALARI ALLIK178,261284
ANNIKA ALLIK5,6920
HELI ALLIK57,46462
KRISTJAN ALLIK297,673289
TIIU ALLIKVEE109,234533
BRONEK ALPIUS46,4285
JAAN ALVER60,05639
LEHTE ALVER36,63400
TIINA ALVER95,585036
TRIINU AMBUR57,18201
HEDVIG AMMURGAS3,4112
MARRI AMON9,16103
JAANIKA ANDERSON1,2622
REIDAR ANDRESON7,88134
LIIVIA ANION37,85564
MARIE ANNETTE KITTUS130,881428
JÜRI ANNIST112,5668
AMAR ANNUS26,39163
EPP ANNUS579,262237
ANNIKA ANTON1,092
JAAN APS16,3930
ANDREAS ARDUS115,41893
ANETTE ARIANA PÄRNITS13,9449
ENE ARIKAINEN126,71232
KÜLLO ARJAKAS67,78264
LEA ARME333,98713
PILLE ARNEK31,03258
TÕNIS ARNOVER403,253470
TIINA ARO130,441199
KAI ARRAK35,96583
HANA ARRAS459,724098
MIKA ARTO JUHANI KERÄNEN4918,6213844
IVIKA ARUMÄE190,091774
MARI ARUMÄE13,96182
JAAGO-MAIT ARUSOO15,1133
RENÉ ARVOLA0,552
ENE ASCHJEM79,19650
IRIS ASSAD83,53469
MAARJA ASTOVER285,56644
THAVET ATLAS34,9563
TIINA AUG121,81695
ANU AUN98,14345
ANNELIIS AUNAPUU234,162433
LIIS AUVÄÄRT133,43498
RAIT AVESTIK156,75287
TIINA AXELSEN15,92237
TALIS BACHMANN197,03603
MADE BALBAT150,977769
EVELIN BANHARD700,846100
AIMÉE BEEKMAN249,75475
VLADIMIR BEEKMAN2538,7821855
BELAMI00
VEIKO BELIALS282,251422
REET BENDER40,98388
AGUR BENNO42,42373
BRITTA BENNO5,1650
MAIMU BERG171,39383
OLIVER BERG21,9143
JÜRGEN BEYER2,0323
AARNE BIIN417,53787
MAIA BOLTOVSKY132,921176
TOOMAS BOLTOWSKY4,5927
PIRET BRISTOL94,72291
SIRET CAMPBELL2,735
CONTRA984,775013
ADAM CULLEN12,2580
BRIGITTA DAVIDJANTS169,73527
KARIN DEAN16,3930
KRISTI DELA CHINA54,0799
TANJA DIBOU584,41070
MARIA DREVS394,566560
MARCUS E. ZUMM550,121088
KRISTA EEK577,465110
HELJE EELMA21,75357
MARJE EELMA18,99178
MEELIKE EENPUU-VILLUP213,55391
PAAVO EENSALU0,2544
LEILA EERITS33,8662
PEEP EHASALU87,74237
ANDRES EHIN193,28937
KRISTIINA EHIN688,541739
JÜRI EHLVEST15,2928
KAIE EHRENBERG21,69191
KATRIN EHRLICH701,145565
EVI EICHE1081,689527
ALLAN EICHENBAUM721,756365
REET EILSEN32,443492
GERY EINBERG00
VERONIKA EINBERG379,513417
SALME EKBAUM51,2197
JAANIKA ELIAS56,26103
MAIU ELKEN1021,228997
PIIA ELLER0,35
EINAR ELLERMAA524,221350
MARTIN ELLERMAA2,2321
LEA ELLERT6,21105
JOANNA ELLMANN13,0733
ÜLO EMMUS32,713467
PILLE ENDEN277,531604
MARGOT ENDJÄRV66,76588
KAIRI ENNOK36,0566
INGRID EOMOIS328,79602
EERO EPNER296,881065
LUULE EPNER24,69175
LIISI EREPUU6,3656
URSULA ERIK60,02544
KRETE ERLENHEIN0,141
AIRIS ERME24,9118
AILI ERMEL8,18434
HEIKI ERNITS1995,5815643
MARJE ERNITS674017432
VÄINO ESKLA24,13268
MARIA ESKO50,96630
ERIKA ESOP249,01789
ALLAN ESPENBERG115,99548
URMAS ESPENBERG46,4285
LAURA EVISALU237,58435
INNA FELDBACH163,721436
INDRA FELDMAN58,97519
ANDRIS FELDMANIS4,378
RAIVO FELDMANN3,638
ERLEND FERDINAND VENNOLA24,0344
FIL18,894
KATRIIN FISCH43,1579
MAIRE FORSEL129,93293
PIRET FREY360,895632
MAI FRICK15,3654
MARILYN FRIDOLIN30,89258
MEELIS FRIEDENTHAL134,56612
FS56,54235
JAN GARŠNEK121987927
MARJU GELLERT319,051646
KRISTIINA GENNO181,87368
MARET GERMAN915,921677
ANNE GRAVE19,6369
RIINA GRETHIEL LEPPOJA71,11785
MAIMA GRINBERGA0,021
URVI GROSSFELDT39,54139
AULI HAABPIHT223,816208
ULVI HAAGENSEN4,2232
KERSTI HAARDE111,81210
KADI-RIIN HAASMA3080,3840010
EVELIN HAAV4,92208
MARGUS HAAV104,86192
JUHAN HABICHT487,934500
JÜRI HAIN12,1170
KRISTJAN HALJAK34,02229
KADRI HALJAMAA206,977374
LAURI HALJAMAA13,17207
TATJANA HALLAP78,391713
TATJANA HALLAP61,041321
TIIU HALLAP23,12208
ELLEN HALLAP ANDERSSON0,232
KATRIN HALLAS 52,87208
KRISTEL HALMAN91,3716
MAIT HANDO RAUN16,4272
EUGEN HANGE7,35155
MARIA HANGE7,1107
URVE HANKO65,131131
MERIKE HANNI2,768
AIME HANSEN40,05157
RIINA HANSO697,636293
INDREK HARGLA4395,298336
LII HAUGASMÄGI1296,9511423
TIIT HEIDMETS177,932933
SANDRA HEIDOV168,47563
KALLE HEIN34,57367
OTT HEINAPUU1,2732
KERSTI HEINLOO30,72108
ANNE HEINMAA1,144
MEHIS HEINSAAR607,081140
ELS HEINSALU262,341087
VALLI HELDE19,57168
KÄRT HELLERMA721,721490
REET HELM1079,67114598
PEETER HELME207,57498
SIRJE HELME39,95194
ALAR HELSTEIN4,9444
SASS HENNO425,01897
ANDRES HERKEL15,3943
PIRET HIIE2,184
KAJA HIIEMAA30,76199
REET HIIEMÄE238,941190
SIRLY HIIEMÄE477,9875
ANNELI HIIESALU11,0939
JUTA HIIOP27,0295
ASTRID HIISJÄRV62,87221
KADRI HINRIKUS1097,513938
MIRJAM HINRIKUS6,8374
RUTT HINRIKUS74,11551
ANDRES HION10,35103
INDREK HIRV77,74229
TUI HIRV147,47270
ANGELA HOFBERG187,34343
AARE HOLM150,76530
KÜLLI HOLSTING12,3760
JUUNE HOLVANDUS82,11158
SIIRI HOMMIK670,565906
TERJE HOMUTOV GIANNIKOU36,44188
RAIVO HOOL467,364921
TOOMAS-VALTER HUIK67,47568
RUTH HUIMERIND23,273560
AADU HURT0,045
ANDREI HVOSTOV250,66656
VILLE HYTÖNEN50,91166
MÄRT IBRUS7,434
ARGO IDEON5,5825
MATI IILA29,9983
AIRI ILISSON-CRUZ118,52217
HELI ILLIPE-SOOTAK174,25716
JARÕNA ILO7,860
AAPO ILVES84,891478
EVELIN ILVES13,6548
KAIE ILVES100,61535
TIINA ILVES50,2592
HANNA INGERPUU80,661955
ULVI INGVER545,62999
JÜRGEN INNOS75,99697
ANDREI IVANOV862,981101
J. J. METSAVANA116,631486
KONN JA KAAMOS 65,54121
PROUAD JA NENDE LUSTILISED SEIKLUSED00
MEHIS JAAGU1,383
KRISTJAN JAAK KANGUR46,87681
PIRET JAAKS90,58312
ALVAR JAAKSON54,18525
REGINA JAAKSON53,56111
LEA JAANIMAA328,57648
URMO JAANIMÄGI8,1915
KADRI JAANITS488,814935
MAARJA JAANITS19,76174
MARGIT JAASKA68,12688
ANNELI JAEGER15,6555
MART JAGOMÄGI2,66222
HUBERT JAKOBS4,0858
TAAVI JAKOBSON28,9553
TIINA JAKSMAN10,2987
JAAN JANNO1,092
ALARI JANSON13,1670
SILVI JANSONS0,384
LIISBET JAUK3,4130
IRIS JELETSKI57,1527
MARI JESMIN1154,8810182
RIINA JESMIN617,975420
KATRIN JOALA30,57883
KATRIN JOHANSON185,55361
TÕNNO JONUKS17,8369
LAURI JU572,225167
JAAK JUSKE869,361992
EESTI JUTT MTÜ38,41211
MART JUUR538,561619
VLADIMIR JUŠKIN4,096
ÜLLE JÄLLE5254,946323
ANU JÄNES175,32321
INGRID JÄRV13,63139
RISTO JÄRV57,98774
LINDA JÄRVE7,6827
JOHANNA-IISEBEL JÄRVELILL91,82588
LEONHARD JÄRVIS8,1915
INDREK JÄÄTS108,57343
ALIIS JÕE4333,847935
DAIVI JÕERAND1,144
JAAK JÕERÜÜT506,3927
TARMO JÕEVEER38,2370
MALL JÕGI165,281031
MARIE JÕGI5,5754
LEELO JÕULU66,96667
AIVAR JÜRGENSON56,6149
MARI JÜRGENSON0,572
TOOMAS JÜRGENSTEIN16,445
MAIRE JÜRIMA26,48311
INNA JÜRJO45,24107
MERIKE JÜRJO141,12434
MADIS JÜRVISTE416,963950
ÜLLA JÜRVISTE645,225723
RAGNE JŌERAND48,0688
ENE KAABER45,93414
ANDE KAALEP1251,6438031
TÕNU KAALEP16,872069
ANNA KAARE7,6827
PRIIT KAARE0,610
ANNA KAARMA48,8690
JÜRI KAARMA45,036415
HUGO-TANEL KAASIK50,98449
MAIRI KAASIK1,9856
VIOLA KAASIK36,5967
HELGI KABIN30,94545
VELJO KABIN39,23691
MART KADASTIK494,321001
KAISA KAER273,84811
KRISTA KAER1051,7710852
ANNE KAHK1339,864527
MAREK KAHRO525,96963
KAJA KAHU154,46428
ELIN KAI TOONA523,75847
MARET KAIK11,6595
HOLGER KAINTS208,97408
HEIDIT KAIO1554,212871
URMAS KAJU1,643
MERJE KALA2,818
MARGUS KALAM197,17361
ERIKA KALAMEES5,8846
AIME KALAPÜÜDJA11,89182
GAILI KALBERG1,1712
MARTTI KALDA70,88373
HANNELEELE KALDMAA64,02591
KAJA KALDMAA14,08124
KÄTLIN KALDMAA394,961816
MARKO KALDUR94,16331
INGA KALISTRU117,912603
HINGE KALJUND256,96469
MARI KALJUSTE955,7375680
TIIT KALJUSTE9,87116
KRÕÕT KALJUSTO-MUNCK133,641177
KERSTI KALJUVEE320,843182
MARIA KALL30,52277
TOOMAS KALL219,061610
JÜRI KALLAS710,24119
TRIIN KALLAS14,5399
MADIS KALLION2,735
ANU KALM403,933889
MART KALM96,74505
KAIRI KALMANN74,891757
MANFRED KALMSTEN108,69199
HELEN KALPUS97,051208
ALDO KALS6,6620
JÜRI KAMENIK00
MADIS KANARBIK7,6357
TIINA KANARBIK1505,8613048
KRISTI KANGILASKI261,941935
ANNA-MAGDALEENA KANGRO486,898006
KIRKE KANGRO722,118026
MAARJA KANGRO1127,214293
KAIDI KANGUR74,28136
KAIDO KANGUR261,233056
PAAVO KANGUR846,791836
RIINA KANGUR239,82901
TAAVI KANGUR69,91128
ANU KANNIKE56,16317
JAAN KAPLINSKI1251,742598
MAARJA KAPLINSKI39,05441
DORIS KAREVA480,931982
HERGI KARIK80,04204
TOOMAS KARJAHÄRM41,76220
HILLE KARM362,46880
MÄRT KARMO9,8325
AET KAROLIN243,932193
KARRUP99,212355
LIIS KARU992,8852936
SANDER KARU78,13169
ENN KASAK25,2965
MARGOT-HELENA KASARI6,3656
KÄRT KASE124,86254
ANDRUS KASEMAA602,91126
EVE KASK49,812267
KAI KASK3,7312
KATRIN KASK32,02282
KRISTJAN KASK10,9220
MARGE KASK14,64581
VILLU KASK37,51509
LEELO KASKMANN543,744789
KRISTIINA KASS3549,618855
LEELO KASSIKÄPP2130,583946
TRIIN KATARIINA TAMMERT440,48909
TIINA KATTEL528,685905
KATRIN KAUGVER633,453275
ÜLLE KAUKSI52,11133
ANU KAUR11,15196
JAN KAUS593,653503
ALLAN KEIAN91,76168
KAJA KEIL11,0939
HEIKI KELP8,7416
MARI KELVE-LIIVSOO 42,11616
RAGNE KEPLER1645,0814915
KADRIN KERES5,7331
LIISI KERIK6,7536
KATRIN KERN159,931386
HEINO KERSNA36,794639
VAHUR KERSNA173,68318
ANNE KESKÜLA00
KALEV KESKÜLA23,977
RAUL KESKÜLA104,62198
ANTI KIDRON478,321151
KADRI KIHO81,36286
GERT KIILER713,291635
SIRJE KIIN131,02729
ÜLLE KIIVET236,456372
KUSTAS KIKERPUU22,9442
RAUL KILGAS110,441020
TIINA KILKSON28,43160
KATRIN KILLANDI5,2768
MARGIT KILUMETS127,6323
KRISTI KINDEL140,156849
LEELO KINGISEPP133,25242
KERLI KIRCH SCHNEIDER294,131034
MARIS KIRME22,1982
GEORG KIRSBERG20,4849
KAI KITS57,56507
TIIU KITSIK629,472616
ANN KITSNIK936,6410354
MART KIVASTIK385,86717
RUTH KIVASTIK10,96101
TUULIKE KIVESTU-ROTELLA46,66349
AITA KIVI506,371001
ANN KIVIKANGUR25,62244
EVELIN KIVIMAA400,121481
KATRIN KIVIMAA8,19142
JUTA KIVIMÄE1727,733212
MADIS KIVINE379,04694
JOHANNES KIVIPÕLD251,24460
LIIS KIVIRAND26,79345
ANDRUS KIVIRÄHK674018044
KERSTI KIVIRÜÜT299,3548
VERONIKA KIVISILLA300,651218
AIVAR KIVISIV18,8445
AIRE KIVISTIK4016744
JAAN KIVISTIK91,49547
MARIO KIVISTIK274,113473
KIWA99,16197
MALLE KLAASSEN149,581326
KAIDA KLAOS15,0853
KAARLE-KULLERVO KLAUS0,362
VÄINO KLAUS2,331
MARI KLEIN37,62455
HELENA KOCH333,051355
EVA KOFF308,07608
INDREK KOFF1243,037585
TIIT KOHA57,4869
KÄTLIN KOIT4,4416
URMAS KOKASSAAR29,64815
URMAS KOKASSAAR29,64815
ILONA KOLBERG5,6955
HELINA KOLDEK31,11274
JÜRI KOLK1474,9113966
EVA KOLLI37,75398
MAIRE KOLLI10,3819
RAIGO KOLLOM25,690
KRISTIN KONGI53,19187
JUSS KONKS2,184
SIIRI KONKS78,16291
LIIS KONOVALOV158,41411
AIME KONS37,32472
KURMO KONSA21,8972
LIISA KONSAP1,3612
PIRET KOOLI211,481111
RAIN KOOLI151,491355
ERKKI KOORT1631,952988
LIISA KOPPELMAA169,091514
IGOR KOPÕTIN18,3777
JANE KORBA25,32223
HANNES KORJUS20,75224
ANDREI KORMASOV5,93280
VLADISLAV KORŽETS214,31677
MAITE-MARGIT KOTTA532,366009
JÜRI KOTŠINEV137,87385
KRAFINNA26,72221
MEELIS KRAFT296,4664
TIIA KRASS1171,4110324
TIIU KRAUT167,41568
JUHAN KREEM293,881803
TIINA-MALL KREEM5,3540
KERSTI KREISMANN22,1281
KÜLLI KRESSA3,1825
KRISTEL KRIISA129,66356
TIIA KRIISA265,98487
VIRVE KRIMM157,111488
HEIKI KRIPS230,76489
DORIS KRISTINA RAAVE273,63501
AARE KRISTOFOROS ARNDT6,0111
JANIKA KRONBERG116,88737
SILVIA KRONBERG0,392
GERDA KROOM159,482377
JAAN KROSS462,194851
MEELIS KROŠETKIN65,177137
HASSO KRULL409,512261
ERIK KRUMM13,13138
PILLE KRUUS1171,2910544
PIRET KRUUSPERE12,84119
JAAN KRUUSVALL40,4299
REET KUDU444,031324
VALENTIN KUIK20,2137
JAAK KUKK8,7416
JANNE KUKK7,0870
MARTIN KUKK216,28396
ANTS KUKRUS8,659
AIVAR KULL151,65321
ANNE KULL1100,399700
ULVI KULLERKUPP350,64642
GERDA KULLI-KORDEMETS230,131606
KRISTA KUMBERG128,85934
ELO KUNGLA322,78591
OSKAR KUNINGAS3,7479
TIIT KUNINGAS105,38330
HANDO KUNTRO00
ANNIKA KUPITS698,497288
HELS KURE1794,9116380
KALLE KURG15,98339
MARIE KURI41,43641
TUULI KURISOO00
TARMU KURM5561018
KATRIN KURMISTE256,45621
ROOSMARII KURVITS19,51353
TAMUR KUSNETS83,44223
MEELI KUURA1,6826
MADIS KUUSE37,47339
JANIKA KUUSIK16,92149
MARGIT KUUSK42,3104
PRIIT KUUSK13,3747
HELGA-JOHANNA KUUSLER95,58175
NIKOLAY KUZNETSOV2,4384
MARI KÄBIN0,1320
MARI KÄBIN27,18185
AARNE KÄHR51,77182
HELEN KÄIT1088,982738
JAAK KÄND6,1837
LIIS KÄNGSEPP107,03199
ELERIN KÄRNER3,7533
KALLE KÄSPER95,44227
INDA KÕIVA4,7326
MARJU KÕIVUPUU273,781119
TIIA KÕNNUSSAAR132,89694
ARMIN KÕOMÄGI188,43345
ANDRUS KÕRE5,7321
EDE KÕRGVEE55,86492
GREETE KÕRVITS344,893030
KADRI KÕUSAAR77,38224
ANNELI KÕVAMEES5,0146
HELEN KÜLVIK18,96124
ENN KÜNG27,475
ASKO KÜNNAP404,1710153
HELI KÜNNAPAS4561,048933
HILLAR KÜNNAPAS23,28204
ÜLLE KÜTSEN76,93465
AIN KÜTT1521,622786
KADI KÜTT00
KADRI KÜTT1,643
MADLI KÜTT6,0366
MEELI KÜTTIM43,42721
PIRET KÜTTIS5,8230
MARI LAAN45,81441
TRIINU LAAN255,27904
MAREK LAANE52,57574
TIINA LAANEM618,061402
LI LAANEMETS780,246872
ANNELA LAANEOTS365,39669
LAURI LAANISTO12,23164
ANU LAANSALU10,4754
MERLIN LAANSOO141,971509
URMAS LAANSOO57,92192
MART LAAR1253,093779
RONALD LAARMAA1,2339
PILLEKE LAARMANN1662,0614748
RUTH LAASI109,681232
TIINA LAATS452,294272
JULIA LAFFRANQUE9,9180
MERI-LIIS LAHERAND111,78668
UNO LAHT22,57286
PIRET LAI98,86181
ANDRES LAIAPEA00
KATRIN LAIAPEA71,97743
VAHUR LAIAPEA31,48218
SIIRI LAIDLA1156,822258
RUTH LAIDMETS972,368571
ANGELA LAIG7,1150
EKE LAINSALU257,24471
FAINA LAKSBERG2168,9719152
ANNELI LAMP306,59606
DAGMAR LAMP223,64469
ANNE LANGE71,47423
ANDRES LANGEMETS16,07125
MARGIT LANGEMETS3,8742
REET LANTSON1,144
LEONHARD LAPIN109,33317
MONIKA LARINI37,1468
SVERRE LASN265,53803
KAIA-LEENA LASS164,081767
KALEV LATTIK142,041251
KAISA LATTU53,87165
ÜLAR LAUK69,98657
TENE LAUL33,85119
ÜLLE LAUMETS64,78572
EVE LAUR2477,4913046
KATRIN LAUR343,54629
MAARJA LAUR238,592405
MATI LAUR93,51353
MALL LAUR33,63275
RISTO LAUR182,06387
MAIRI LAURIK406,3876
PEETER LAURITS77,321160
TIINA LEBANE120,64981
LAURITS LEEDJÄRV117,31329
EDA-RIIN LEEGO50,68455
HELI LEEK32,02282
PIRJO LEEK76,44737
NIGU LEENU71,32512
LIISI LEES-LEESMAA104,34919
DIANA LEESALU427,1782
KRISTA LEESI0,0324
KRISTEL LEESMEND3,1911
JAAN LEHISMETS1,094
MATIS LEIMA8,7416
EVE LEIMANN5,4610
MARE LEINO86,15338
KATRIN LEIS2,14311
MARTIN LEIS467,14114
VERNI LEIVAK635,412552
SIGNE LELBRET54,11388
EVA LEMBER112,691006
IRA LEMBER4820,789650
TÕNU LEMBER117,03681
AIVAR LEMBIT407,99747
HELENA LEMENDIK84,891027
PIRET LEMETTI4291,1437859
MAE LENDER1377,432522
VIRKKO LEPASSALU131,4386
MARE LEPIK22,71200
MARIA LEPIK467,874944
MIRJAM LEPIKULT68,97803
MARIA LEPMAA518,761114
LEA LEPMANN92,44514
TIIT LEPMANN108,62596
ANDRES LEPP180,252030
KÜLLI LEPPIK3,1352
PEEP LEPPIK58,99108
PAUL LETTENS22,4779
KATARIINA LIBE1846,723478
TAAVI LIIAS629,731153
LAURI LIIDERS551,725016
MARJA LIIDJA1344,3712311
MAREK LIINEV65,05225
HEINO LIIV6,0122
JÜRI LIIV86,48304
SANDER LIIVAK147,811343
UNO LIIVAKU44,94330
KRISTJAN LIIVAMÄGI78,541108
ILVI LIIVE27,71241
OLEV LIIVIK5,7784
MEELIS LIIVLAID13,1826
IREN LILL9,293
VAMBOLA LILLEMÄE38,7871
ETHEL LILLEMÄGI18,72233
KAIE LILLEORG166,3611456
PIRET LILLESTE23,6183
LAURA LILLEVÄLI32,02375
ANNA LINDA VARIK52,68464
HENDRIK LINDEPUU300,632792
ELO LINDSALU2,2521
KRISTA LINK12,15103
MIRJAM LINK00
HENNO LINN1,643
ANNE LINNAMÄGI195,289587
KÄRT LINNAMÄGI51,09450
PEETER LINNAP13,2168
JANA LINNART1098,099734
KERSTIN LINNART28,61252
KERLI LINNAT4,9883
AADO LINTROP44,37100
LIINA LIPPASAAR7,2270
MADLI LIPPUR17,2737
KAIRE LIVENTAL169,021543
INGRID LODDES19,1258
TRIIN LOIDE22,5250
LEMBI LOIGU5,1151
VAHUR LOKK37,04424
TIIU LOOG264,123724
TERJE LOOGUS96,39849
KAIRI LOOK854,173443
LAURA LOOLAID30,75751
REELIKA LOOTUS69,36127
TRIINU-LIIS LOOVEER48450
MANN LOPER135,481157
MARIA-KRISTIINA LOTMAN33,01634
REBEKKA LOTMAN15,68240
KAIT LUBJA7,54152
SIRJE LUCK18,5734
INGVAR LUHAÄÄR179,96521
LELES LUHSE4,1340
SILJA LUIDE11,6641
KERLY LUIGE21,0574
MARGUS LUIK234,85430
VIIVI LUIK804,061587
SUSAN LUITSALU1091,143069
ALLIKI LUKK43,1406
REGINA LUKK-TOOMPERE533,144490
LEO LUKS10,1361
TIIU LUMBERG61,4209
ELVI LUMET281,752325
KATRIN LUMISTE89,13207
EVA LUTS268,752454
ERKKI LUUK19,06113
LILLI LUUK392,15718
HELENA LÄKS187,41502
ÜLLE LÄTTE6,0111
HELDUR LÄÄNE36,5967
MARGUS LÄÄNE4,2715
TIIT LÄÄNE53,24255
JANIKA LÄÄNEMETS14,226
KRISTI LÕBU72,55198
TRIIN LÕBUS9,887
ENDLA LÕHKIVI140,051411
ALO LÕHMUS25,199
ANNIKA LÕHMUS7,3814
BARBI-KATRIN LÕHMUS20,2137
TRIINU LÖÖVE9,7686
MAIE LÜÜS2,7224
ADA M. SOO76,65279
EINAR MAASIK4,9218
IGOR MAASIK116,07259
INGRID MAASIK0,4318
JANA MAASIK408,87993
SIIM MAATEN334
REET MADE180,63400
TIIT MADE432,42825
PIIA MAISTE652,165455
JAAN MALIN26,98102
JAANA MALING477,351659
ENDEL MALLENE12,26142
MEELIK MALLENE11,61160
MERILIN MANDEL163,57575
PAMELA-MARIA MARAN576,831102
TIMO MARAN35,99165
MARA MARET ARONOVICH154,02282
RUTH MARIA ROOSI-OTT13,25224
ANNA MARIA TAMMESAAR72,82256
RETI MARIA VAHTRIK355,943135
IRJA MARIPUU13,59141
ILONA MARKEN26,45233
MILVI MARTINA PIIR146,05708
ILONA MARTSON581,996630
MATTI MASING9,4593
UKU MASING226,56480
VIKTOR MASING53,72308
ÜLLE MASING6,8160
MATHURA103,38570
MARJA MATIISEN10,2490
PAAVO MATSIN217,37398
PILLE MATT41,63147
TIINA MATT12,49121
HEDDA MAURER120,921065
KAUPO MEIEL50,13236
AURIKA MEIMRE2,6112
ÜLLE MEISTER263,253403
HELVE MEITERN2,2720
JAAK MEITERN3,2156
MAIA MELTS29,44528
TRIINU MERES41,05206
UNO MERESTE3,9615
SIRLY-ANN MERIKÜLL5,6920
ARNE MERILAI90,88540
LIIA MERINO11,8981
KUIDO MERITS188,38527
MAE MERUSK108,14198
ENA METS21,08107
HILLAR METS2168,4621218
RITA METS49,21243
SIIRI METSAMÄGI25,42107
KATI METSAOTS23,05203
LIINA METSKÜLA223,93410
HELLE METSLANG2,3726
JOOSEP METSLANG11,8317
KADRI METSMA433,554551
KRISTI METSTE61,33363
MERILI METSVAHI10,66129
JAAN METTIK38,02528
VIRGO MIHKELSOO22,5880
VALDUR MIKITA836,771534
MARGIT MIKK-SOKK83,24452
DAN MIKKIN1004,4931471
MARIANNE MIKKO142,82461
JÜRI MILDEBERG86,561155
PIRET MILDEBERG485,44582
HANNA MILLER126,27899
VOLDEMAR MILLER41,73146
OLIVIA MIND8,7416
KRISTA MITS31,01437
EVI MITT3,6910
LIINA MITTERMAYR189,52347
IRINA MOISSEJENKO3,4617
MUDLUM2155,714172
LIISA MURDVEE122,221405
ANN MUST3,4823
MIHKEL MUTT159,9307
KALLE MUULI688,112286
ENE MÄE759,56697
PIRET MÄENIIT84,27302
EHA MÄESALU13,62120
HELI MÄGAR137,14942
ANNI MÄGER550,914655
KADRI MÄGER56,27522
ARVO MÄGI75,75174
ERLE MÄGI11,0939
MARIKA MÄGI33,81212
MARIS MÄGI3,1311
ANU MÄND18,98105
HELJO MÄND764,522966
TALVIKE MÄNDLA12,9127
LEA MÄNDMETS40,7979
TIINA MÄNNAPSOO12,845
MARIS MÄNNIK2,7315
LEELO MÄRJAMAA857,9414599
VEIKO MÄRKA69,1151
GERDA MÄRTENS192,411788
MARE MÄTAS711,661303
MIHKEL MÕISNIK432,865290
ILME MÕTTUS32,2259
LEMBE MÕTTUS456,62860
MARGIT MÕTTUS20,13164
PIRJO MÕTTUS104,77928
BRUNO MÖLDER10,31134
MERIKE MÖLDER21,71216
MARGOT MÜLLERSON40,9675
MEIU MÜNT1,092
KASPAR MÜÜRSEPP7,5480
MARI-LIIS MÜÜRSEPP23,0871
LEELO NAABER4,3238
ENDA NAABER NIPSUST17,9137
TIINA NAARITS-LINN15,8429
MAI-LIIS NAPA39,79391
MARTIN NAPA2,735
MARGE NELK273,6110424
PEEP NEMVALTS1,048
URMAS NEMVALTS816,657977
ARNE NIELSEN127,23744
TIIA NIGHTINGALE572,611071
TOIVO NIIBERG260,33931
HELENA NIIDLA192,791872
KERTU NIILUS149,081313
REEDIK NIILUS116,76654
PIRET NIINEPUU-KIIK1097,812285
ELLEN NIIT219,963850
KAISA-KITRI NIIT233,522115
KAIE NIIT1008,458882
MONIKA NIKITINA-KALAMÄE3,827
TOOMAS NIKLUS314,9938151
URMAS NIMETU3,286
ANTS NISUMAA6,0675
EVA NOONI2103,6813493
VIIVE NOOR105,391526
ANDRES NOORMETS26,456
HELLE NOORVÄLI00
DAGMAR NORMET112,232839
HALDI NORMET29,87105
MART NORMET221,2405
MERLE NUIA7,4472
MARET NUKKE437,062273
AITA NURGA40,49850
ANU NURK15,01261
KRISTA NURM377,43324
MINNI NURME15,79296
ENN NÕU122,8232
HELGA NÕU1404,164535
KERLI NÕU116,33213
ANGELIKA NÖPS12,0262
JANEK OBLIKAS28,9553
SIRLY ODER366,053250
DEA OIDEKIVI109,464515
JAANA OJAKÄÄR-KITSING92,26236
ELINA OJALO3,5935
HANNO OJALO847,022226
JÜRI OJAMAA235,252618
LIISI OJAMAA36,6865
LIISI OJAMAA72,21636
LIISI OJAMAA36,23863
KRISTA OJASAAR6,9216
MARI OJASAAR326,281147
KERSTI OJASOO0,7914
HERDIS OJASU34,9564
KADRI OKAS1012,5110500
KAI-MAI OLBRI29,2687
SIRJE OLESK69,05509
SVETLANA OLEVSOO2,8920
MARI OLLINO257,942708
TRIIN OLVET725,497745
MERLE OMLER21,977
MARGUS OOPKAUP52,4997
PIRET ORAV1012,4112065
RAUL ORESKIN165,56582
KAISA ORGUSAAR1,144
ENEL ORMUS165,451383
ANNE-MARI ORNTLICH11,9112
ITI-LIIS ORRO89,171429
RIINA ORUAAS0,7932
VIRVE OSILA294,55610
OLAV OSOLIN2275,74642
LOONE OTS2353,64756
URMAS OTSPERE1,643
MARGUS OTT46,17349
MRBEE OÜ22,72163
MARGE PAAL2368,0521070
MERILIN PAAS-LOEZA409,63750
LAINE PAAVO7,4373
MAARJA PAESALU236,411941
HEMBO PAGI0,4430
TIINA PAI9,2441
ANTS PAIKRE99,52780
TRIIN PAJA33,29140
AILI PAJU289,92610
IMBI PAJU29,9393
ENE PAJULA84,11154
ASTRID PAJUR00
REIN PAKK78,44158
TRIINU PAKK103,25683
LEELO PAKS6,4957
KRISTO PALS11,4721
PÄIVI PALTS58,082637
RUDOLF PANGSEPP19,162257
KADRI PAPP1593,614824
TRIIN PAPPEL231,972270
RIHO PARAMONOV1,716
IVO PARBUS327,521204
MANONA PARIS61,72113
EEVA PARK595,971098
AIN PARMAS65,54120
ANN PARTS38,86335
MARGO PARTS36,98130
JESPER PARVE571,841047
MIRJAM PARVE19,64187
RIINA PAUKLIN00
LIINA PAUL41,25145
KARIN PAULUS57,39187
KATRIN PAUTS3712,627041
SIGRID PAVEL10,82603
PETER PEDAK51,1567
HEDDA PEET60,36352
TATJANA PEETERSOO556,845243
PIRET PEIKER6,1178
ANNA-MARIA PENU210,85450
TANEL PERN1,2920
LIINA PERROY30,61318
TAAVI PERTMAN233,76428
AINO PERVIK674025792
MALL PESTI76,65429
MELE PESTI6,0260
JAANA PETERSON136,931206
MARGIT PETERSON364,91798
MARGIT PETERSON6,6164
ÜLLAR PETERSON123,52729
EPP PETRONE2065,947765
JUSTIN PETRONE2879,073995
KADRI PETTAI317,263040
HELE-RIIN PIHEL1478,32711
VIRGE PIHEL278,982462
CAROLINA PIHELGAS204,09920
IVI PIIBELEHT877,8151605
PAAVO PIIK12,8335
MARIKA PIIP12,77176
KRISTI PIIPER1532,723354
REET PIIRI88,88533
MATTI PIIRIMAA1523,0914217
PÄRTEL PIIRIMÄE111,07855
INGRID PIKKER57,35105
ANNE PIKKOV653,6715500
HEILIKA PIKKOV101,59186
TARMO PIKNER463,88857
ANN PIKVER48,88112
KALLE PILT40,76144
LAURI PILTER44,09339
AARE PILV117,91835
BARBI PILVRE290,01531
ANU PINK180,341262
JÜRI PINO7,6854
NASTA PINO59,02346
TIIU PIRSKO23,82677
HEIKI PISUKE20,27101
INGE PITSNER425,412531
MAI PITSNER8,8231
JAANUS PLAAT6,0736
MAIA PLANHOF1950,6119386
KATRIN PLANHOF SKOTT41,43558
MARTIN PLASER3,829
MARJA-LIISA PLATS1433,2522792
TRIIN PLOOM11,86108
MARKO POMERANTS7,6827
REET POOL9,9836
VLADIMIR POOL183,87428
MART POOM16,3960
LINDA POOTS28,47452
JANA PORILA109,46979
PILLE-RIIN PORT186,64154
AINO PRAAKLI76,74221
KRISTIINA PRAAKLI237,86438
MARGIT PRANTSUS154,75324
GUNNAR PRESS76,46140
KETLIN PRIILINN4841,939268
HELEN PRINS407,44746
KAIRI PRINTS9,0372
HEINO PRUNSVELT157,624295
PIRET PRUUL283,22524
MARIS PRUULI228,71804
EHTE PUHANG288,313201
HOLGER PUKK62,26228
MARIS PULLA00
RAIMO PULLAT47,67152
RISTO PULLAT7,9229
ELISE PULS7,113
ANDRES PULVER26,7583
MARIO PULVER738,28952
EDA-TIIA PUNGAR00
UUNO PUNGAR4,5516
PILLE-RIIN PURJE44,13106
RAILI PUSKAR674058377
AARNE PUU43,88448
TARMO PUUDIST28,822924
ENE PUULMANN1,233
TIIA PÄLLO0,53
MATTI PÄRK96,931936
SIIRI PÄRKSON58,96199
SILVIA PÄRMANN91,81251
MARGE PÄRNITS163,271190
EVA PÄRTEL84,48318
AGO PÄRTELPOEG36,98290
MAARJA PÄRTNA41,66161
PIRET PÄÄR91,31360
TERHI PÄÄSKYLÄ-MALMSTRÖM92,85170
PIRET PÄÄSUKE900,198441
GEDI PÕDER594,231088
KADRI PÕDRA172,352077
PIRKKO PÕDRA37,55335
PRIIT PÕHJALA342,63648
TIIU PÕLD57,17118
JANNO PÕLDMA979,992597
PIIA PÕLDMAA5,2835
TIIA PÕLDME11,3840
ASTA PÕLDMÄE39,33249
ANU PÕLDSAM91,02819
PIRET PÕLDVER00
AVE PÕLENIK-SCHWEIGER409,946708
SERGEI PÕLME51,8995
JUHANI PÜTTSEPP541,291748
AIN RAAL201,351148
TRIIN RAAVE240,31440
HEIDI RABA134,47458
MARIA RAHASEPP0,784
RAINER RAHASEPP48,7224
RAINER RAHUSAAR11,28477
BIBI RAID2407,1621252
KATRIN RAID5,3460
MAARJA RAID89,552137
PEETER RAIDLA44,66157
ANNI RAIE68,27240
INGA RAITAR368,331100
HARALD RAJAMETS1543222
TARMO RAJAMETS348,86302
MERIT RAJU265,98501
KERTTU RAKKE351,48729
KASPAR RAMMO3,2587
MARIANN RAMMO5,2319
REGINA RAMMO0,8611
TIIT RAMMUL41,634850
HILLI RAND295,02896
PIIA RAND25,9493
MARJU RANDLANE435,873839
ALDO RANDMAA123,611351
UKU RANDMAA25,690
URVE RANDMAA0,734
MARGIT RANDMÄE252,5712084
TIINA RANDUS302,082819
MARE RANDVEER31,63134
LIISA RANDVIIR3,9735
SILVIA RANNAMAA1002,542233
HEINO RANNAP24,0394
JAAN RANNAP1314,233683
JANA RATAS11,72111
ENO RAUD4417,8612605
GEIDI RAUD13,9449
MIHKEL RAUD749,752195
PIRET RAUD674032101
PAUL RAUD99,96489
REIN RAUD733,451678
DAGMAR RAUDAM551,631010
TOOMAS RAUDAM63,65570
RIHO RAUDI52,361115
HEIKI RAUDLA324,431053
JELENA RAUDLA10,9220
ANDRES RAUDSEPP50,53357
KRISTIINA RAUDSEPP60,17748
KAIA RAUDSEPP1025,161877
PIRET RAUDSEPP4,1473
RIINA RAUDSIK137,62250
KOIDU RAUDVERE22,73293
PRIIT REA460,734058
MARIANN REA-PETERSON7,6893
REET REA-SMYTH167,662094
KATRIN READ00
HELJU REBANE48,6189
KARL REBANE2,469
KRISTEL REBANE9,6631
MARIS REHESAAR11,11326
AVE-MARLEEN REI29,9179
SIRJE REI36,21266
URMAS REI6,6493
HELI REICHARDT266,46542
JANA REIDLA26,98221
MARIA REILE255,332579
KAIRE REILJAN41,25145
JAN REIMANN7,1125
SIIRI REIMANN62,37366
KAARINA REIN25,58107
OÜ REIN R31,84878
HEILI REINART154,12411
REELI REINAUS3702,329744
KRISTINA REINELLER184,031256
ASTRID REINLA683,332345
KÜLLI REINO00
KÜLLI REINUP10,3231
TIINA REKAND37,1468
HENDRIK RELVE185,931057
TIIU RELVE99,1984
MARI-LIIS REMMEL33,69439
OLEV REMSU782,931434
OLAV RENNO32,09341
BERIT RENSER63,36208
KAJA RIIKOJA3493315
KAUR RIISMAA148,03860
MERIKE RIIVES165,51534
ROGER RIKBERG1,148
MERIKE RISTIKIVI24,39144
KARL RISTIKIVI SELTS561,871483
JAMES ROCK114,63822
EGERT ROHTLA9,431
HELEN ROHTMETS-AASA25,87257
RAFAEL ROLAN RAND0,626
KADRI ROOD203,121789
LILLE ROOMETS348,15751
EVA ROOS115,58418
LIINE ROOS9,8318
REIJO ROOS31,75128
ANU ROOSENIIT411,123709
KADRI ROOSI32,92319
MAARJA ROOSI61,63902
VIRVE ROOST37,73273
JÜRGEN ROOSTE308,051033
OTT ROOTS00
KREET ROSIN253,88779
TOOMAS ROSIN14,61132
JAAN ROSS19,4160
TIINA ROSS1,9921
AARNE RUBEN149,04331
KRISTINA RUDER893,611950
OLAVI RUITLANE612,821133
ANNELI RUMM25,6747
HANNES RUMM157,88555
HANDO RUNNEL635,641741
HEGE RUNNEL13,34293
SIMO RUNNEL19,0794
ERKI RUSSOW6,2124
INGRID RUUDI6,3581
KETLIN RUUKEL3,2812
MALLE RUUMET28,04107
MAARIKA RUUSE23,6183
PIRET RUUSTAL82,48732
ENE RÄMMELD57,89106
LIINA RÄNDVEE20,66182
KRISTA RÄNI238,872385
VALERIA RÄNIK53,25217
LAURI RÄPP929,282402
KRISTJAN-JAAK RÄTSEP8,0397
MERIKE RÕTOVA1,3425
GRETHE RÕÕM25,0388
JAAN RÕÕMUS246,142944
MARIANN RÜCKENBERG531,42973
EVE RÜTEL1205,9410959
JAAK RÜÜTEL310,5917576
KALJU SAABER93,93409
LAURI SAABER301,492621
KAMILLE SAABRE69,26610
MARIS SAAGPAKK2,1749
KATRIN SAALI SAUL452,911119
ANTI SAAR1375,555326
HEIDI SAAR896,128792
HELI SAAR1,4813
LIIS SAAR19,3468
OLIVIA SAAR456,42552
TIIU SAAR41,31919
UTA SAAR79,081071
ULLA SAAR506,314495
VEERA SAAR245,78450
KATI SAARA MURUTAR309,66768
KÜLLI SAARD4,3353
RIHO SAARD39,8986
KRISTI SAARE610,071117
RIINA SAARMA4,2715
MEELIKE SAARNA403,7892
SIRET SAARSALU34,7377
GLED-AIRIIN SAARSO22,4665
MARI SAAT186,76541
KAIDI SAAVAN302,733741
MARE SABOLOTNY92,3169
SIISI SAETALU40,9675
SIIM SAIDLA201,814322
TANEL SAIMRE216447
TIIU SAIMRE13,6789
KATRIN SAK14,953
AIJA SAKOVA22,9770
MARKUS SAKSATAMM7994526
ANNELI SALK33,8662
MONIKA SALU15,5741
STELLA SALUMAA19,2186
MARGE SALUMÄE23,3382
PIRET SALURI188,272231
MARGIT SALUSTE527,163384
ANU SALUÄÄR332,292585
ANU SAMARÜÜTEL-LONG107,41435
PAMELA SAMEL25,18244
OLEG SAMORODNI36,9950
MART SANDER337,441148
TIIU SANDRAK173,911387
MARGUS SANGLEPP49,1690
MARGIT SARAPIK180,44339
JAANUS SARAPUU18,77208
MIKK SARV65,1369
TÕNN SARV16,0440
RENE SATSI475,011127
SIIRI SAU848,297571
PEETER SAUTER308,61427
EVELIN SCHAPEL232,532048
INDREK SCHWEDE6,2644
LIISI SEIL12,4967
LIIS SEIN655,692305
MARKO SEKITEL LEPPOJA11,23124
ANTI SELART24,35302
JÜRI SELIRAND41,6232
AIMAR SELLER5,9721
TIIA SELLI233,83822
TARMO SELTER6,5423
TIIT SEPA348,51414
ADENA SEPP2181,943995
ENE SEPP1646,153014
KADI SEPP5,1218
KÜLLI SEPPA77,68836
LY SEPPEL59,95624
MÄRT SEPPER3,827
REIN SEPPIUS774,9116076
REIN SEPPIUS26,31259
RAIVO SEPPO216,93433
IVAR SIBUL6,51104
IMRE SIIL369,41488
VIRGO SIIL102,271396
MART SIILIVASK2,0926
MIRJAM SIIM10,32100
TOOMAS SIITAN21,85109
REIN SIKK178,321001
KRISTINA SIKORA1871647
MERLE SILD102,66316
ELINA SILDRE752,917398
JOONAS SILDRE690,088489
TIINA SILDRE64,535712
SILJALILL23,897
KAARI SILLAMAA8,1915
NELE SILLAOTS3013,8426548
KERTU SILLASTE764,825739
LIIS SILLASTE-TOOTS167,385116
VAIKE SILMATO28,1699
SILVI SILVA NEMVALTS0,576
PILLE SIMON2042,673740
MAREK SIMPSON29,4959
RAUL SINIALLIK273,08500
KARL-MARTIN SINIJÄRV79,85499
REELIKA SINIJÄRV1581,5913930
TRIIN SINISSAAR321,412370
NELE SIPLANE32,21120
MATI SIRKEL396,693138
AGU SISASK73,1332
HELLI SISASK0,551
KAIA SISASK19,89137
ERKKI SIVONEN116,69875
JELENA SKULSKAJA77,31146
PIRET SMAGAR18,85792
IVI SMIDT8,98137
MIRJA-MARI SMIDT544
KERTTU SOANS86,08449
KATRI SOE-SUREN86,06839
MART SOIDRO43,1579
RAGNAR SOKK94,892151
ÜLLE SOLOVJOVA268,231162
LAURI SOMMER358,22938
TRIIN SOOMETS150,99811
SILJA SOONE118,391049
SILJA SOONE188,751704
ALLAR SOONESTE1901,4721405
EVE SOONESTE1223,1614556
MAIE SOONESTE34,9564
MATI SOONIK560,851070
IVAR SOOPAN454,89884
BERIT SOOTAK193,34354
LIINA SOOTS6,93122
TÕNU SOOTS6,93122
TIINA-MARIA STEINBERG27100
ROY STRIDER57,4119
MARINA SUHNJOVA9,4718
HARALD SUISLEPP4,378
ELLEN SUITS49,85452
KRISTA SUITS893,738618
LEENA SUITS1234,5110919
MARIAN SUITSO226,82866
ILONA SULA13,97183
RAUL SULBI851,949645
SIGNE SUMERIK0,575
SIGRID SUU-PEICA92,3169
LYYLI SUUK73,73135
MARIANNE SUURMAA148,01271
MARTIN SUUROJA119,83785
NELE SUURSAAR0,454
KARIN SUURSALU1463,1514627
ÜLLE SUVI10,41185
SILVER SÄRA250,352411
ALO SÄRG102,12653
HELLI-TIIU SÄRG0,011
HAIN SÄRG1,4170
ILMAR SÄRG1377,253344
KÄRRI SÕELSEPP276,64167
URMAS SÕGEL96,34508
HEIDO SÕNA1,716
RANNO SÕNUM81,13401
ELLE SÕRMUS13,7551
RENATA SÕUKAND11,0980
HELEN SÖÖL2,8410
TIINA SÖÖT365,39669
ELIN SÜTISTE1,9568
TRIIN TAEL749,77743
LEILA TAEL-MIKEŠIN117,21399
KAI TAFENAU5,34120
JOHANNA TAIGER277,482466
EGLE TAKLAI121,331266
ILZE TALBERGA54,17686
ANDRES TALI1146,7621826
HILLAR TALI26,11237
ELLE-MARI TALIVEE47,7441
JAANA TALJA55,09764
TRIIN TALK366,48671
TOOMAS TALLO203,891862
TÕNN TALPSEPP56,73878
TARVI TALV138,13944
JÜRI TALVET204,721312
GERTRUD TALVIK80,79284
MARI TALVIK39,06344
KAIRE TALVISTE140,74490
TIINA TAMBAUM18,0233
ANNE TAMBERG27,6678
AARE TAMM22,6842
AKSEL TAMM8,6843
ANDRE TAMM800,131465
ELINA TAMM5,3447
HELLE TAMM3,558
KETLIN TAMM1892,4816671
MAREK TAMM214,831318
MERIKE TAMM16,8107
TRIINU TAMM208,641474
HIIE TAMMAN41,95339
TIINA TAMMAN214,31551
MARI TAMMAR184,06337
MARKO TAMME7,3182
PILLE TAMMELA83,71813
ENNO TAMMER390,541115
MARIS TAMMER246,252386
ARABELLA TAMMERABA70,46129
LIIA TAMMES56,48878
TIINA TAMMET30,25358
TIINA TAMMETALU29,152076
MIKK TAMMIK0,281
PEETER TAMMISTO14,02211
KRISTIINA TAMMOJA2,9533
JAAN TAMMSAAR379,0814163
MOONIKA TAMMSALU1,643
JAAN TANGSOO251,51470
LAINE TANGSOO9,5627
ALLAR TANKLER194,44356
TÕNU TANNBERG268,421414
KADRI TAPERSON2,735
KRISTI TARAND74,78692
TIINA TARIK91,92824
INDREK TART3,74122
INDREK TART8,9346
URMAS TARTES32,14288
ÜLLE TARUM (SAARMANN)291,452567
ANU TARVIS163,831647
MIHKEL TATTAR907,181661
TOOMAS TAUL246,552229
JUHAN TEDER21,66101
TARMO TEDER141,46259
KRISTJAN TEDRE104,55931
ANDRA TEEDE179,29426
AIRI TEIDER5,89249
THEA TEINEMAA45,8884
MARIA TEIVERLAUR90,61349
RENE TENDERMANN124,671098
AIRI TENNI213,631956
OLAVI TEPPAN453,425300
AET TERASMAA64,61164
KERTI TERGEM183,451881
AILI TERVONEN6,8330
MARINA TERVONEN20,97249
ANNE-MAI TEVAHI40,4274
RAIVO TIHANOV1371007
ANNE TIHASTE9,3188
ANNA TIIDO959,071756
HELLE TIIKMAA28,452
TIINA TIIMAN87,08772
LIIS TIIRMANN25,66226
TARVI TIITS46,97172
TIINA TIITUS140,91258
TOOMAS TIIVEL18,46126
TOOMAS TIIVEL16,3930
JUTA TIKK64,99119
KRISTJAN TIKK17,06146
KATRIN TIKKO3,2812
MIHKEL TIKS335,89615
TANEL TIKS30,0455
URMAS TILGA235,4431
SIIRI TIMMERMAN283,2437012
ENE TIMMUSK258,34473
URVE TINNURI3565,886964
JÜRI TITOV0,1623
TAMUR TOHVER0,551
ERIK TOHVRI4977,229113
TUULI TOLMOV93,94172
ÜLLE TOMING35,5875
JAAN TOMINGAS3,9814
ILMAR TOMUSK674026593
MAREN TOOM20,7576
MAREN TOOM22,7597
JANE TOOMAN189,734256
RAINIS TOOMEMAA11,2780
ELO-MALL TOOMET4,81113
TIIA TOOMET557,221705
TIINA TOOMET92,79948
PEETER TOOMING7,9361
SIGRID TOOMING801,458399
KALLE TOOMPERE195,91844
PILLE TOOMPERE185,631256
ENDLA TOOTS1724,3520132
JANNO TOOTS1,5914
MARILII TOOTS9,8318
TOIVO TOOTSEN121,7280
TÕNIS TOOTSEN31,76216
HELEN TOOTSI176,96324
MARGIT TOOVERE7,54145
KATRIN TOPKIN28,3146
LIINA TORDIK217,991920
ALEKSANDER TORJUS1,558
IMBI-SIRJE TORM4,9715
KRISTINA TORT104,2631
MATS TRAAT1059,982155
MÄRT TREIER1331,072888
TUULI TRIIN TRUUSALU0,8385
ANDRÉ TRINITY, KRIS MOOR11,59214
HELEN TRUIJA0,7112
UIDO TRUIJA74,82137
ILMAR TRULL1091,697260
KÜLLI TRUMMAL45,34181
JUHAN TRUMP3,287
SILJA TRUUS42,12371
SIRLE TRUUTS41,5176
ELO TUGLAS66,91152
FRIEDEBERT TUGLAS947,962304
ANETT TUISK46,4285
TULIHOBU3,713
LEELO TUNGAL3020,3113752
RIIN TUTTELBERG125,73442
EET TUULE5638,1410337
TARMO TUULE103,28320
MANIAKKIDE TÄNAV102,84670
LII TÕNISMANN1487,113578
MAI TÕNISOO/MAI TORIM291,72493
URMAS TÕNISSON310,131819
URVE TÕNNUS00
EDUARD TÜÜR20,2137
IVO TŠETÕRKIN92,3169
HELENA UBA15,82148
TIINA UBAR535,537356
MAIKI UDAM84,51436
UDO UIBO141,21895
JÜRI ULJAS21,7180
KRISTINA ULUOTS1204,0612079
AUGUST UNDUSK25,63541
JAAN UNDUSK189,961043
MAARJA UNDUSK922,873750
REIN UNDUSK1,612
KERSTI UNT228,072030
LY UNT13,1527
MATI UNT223,46451
ESTER URBALA24,0344
HELEN URBANIK113,571228
BRITT URBLA KELLER1313,1991569
KERT URMAS RAUDVERE1,4225
JAAK URMET815,24881
KRISTI UUDEVÄLI9,9635
EIA UUS1474,833431
SASH UUSJÄRV444,714256
ALBERT UUSTULND157,49866
LEMBIT UUSTULND2166,954064
KATRIN UVERSKAJA29,29210
JÜRI V.GRAUBERG223,93475
KAI VAARANDI34,94393
TARVO VAARMETS56,73878
URMAS VADI506,051342
LIINA VAGULA485,54889
SVEN VAHAR247,41453
HUGO VAHER452,751451
SILJA VAHER364,84668
EVELYN VAHI19,09185
VAINO VAHING137,27260
REIN VAHISALU58,17169
ELLE VAHT145,821484
SANDER VAHTER447,167606
TARMO VAHTER536,45995
TAUNO VAHTER998,142398
LAURI VAHTRE868,735120
MALL VAHTRE2,4128
SILVER VAHTRE4,9171
ROBERT VAIDLO76,74327
KADRE VAIK147,411310
JANIKA VAIKJÄRV58,44107
JAANUS VAIKSOO2042,914732
ENE VAINIK16,0588
KIRSTI VAINKÜLA84,66167
KÄTLIN VAINOLA648,892320
LENNO VAITOVSKI256,87903
JAAK VALDRE3,9817
KIRSTI VALDSTEIN-TIMMER217,37398
JANA VALGE155,51433
JAANUS VALK104,232553
AIDI VALLIK3204,017894
OTT VALLIK533,325627
TIINA VALLIKIVI27,82245
TANEL VALLIMÄE4,856
RIINA VALMSEN56522
LIINA VALT115,67309
EDGAR VALTER1298,3121875
ARVO VALTON296,68662
ILMAR VANANURM47,85137
JANEK VARBLAS2,735
MERLE VARE11,2499
AET VARIK392,432806
MAIGA VARIK129,231671
VIIVI VARIKSAAR19,84245
MARILIIN VASSENIN48,12684
LIISA VEBER16,6293
PEEP VEEDLA60,47307
EHA VEEM2534,764641
ÜLLA VEERG131,751161
MERLE VEESALU-RAND8,7835
SUSANNA VEEVO1,4813
BERIT VEIDEMANN36,5967
REIN VEIDEMANN261,82478
PIRET VEIGEL77,41451
MALLE VEISSERIK68,01599
TANEL VEISSON1,646
INGRID VELBAUM-STAUB63,73613
EPP VELBRI69,75877
LILIAN VELLERAND4,5515
ANNE VELLI51,6140
ANNE VELLISTE90,3500
EVA VELSKER638,855615
MART VELSKER26,24162
FRED VENDEL25,690
TATJANA VERHOUSTINSKAJA31,67473
VIIVI VERREV64,03658
JANIKA VESBERG3435785
MIRJAM VESKI51,93426
MIRJAM VESKI2,58110
SIIM VESKIMEES276,36750
KAAREL VESKIS102,68188
LEIDI VESKIS2,9229
RUTH VESTEL980,078632
MONIKA VIDMAN176,69373
KOIDU VIEIRA GOMES FERREIRA736,781349
STEVEN VIHALEM6,5512
HELGI VIHMA7,3433
GAIA VIHMAN6,0111
MARIINA VIIA14,47136
KRISTI VIIDING51,19590
HEINO VIIK365,99776
URMAS VIIK163,082261
MARTIINA VIIL19,42171
TIINA VIIL1467,8513091
LUULE VIILMA543,431005
KADRI VIIN44,23748
KRISTINA VIIN36,19274
ANTS VIIRES44,64182
EVI VIIRES40,92451
LIINA VIIRES107,711005
PIRET VIIRES2,8118
LIVIA VIITOL42,96230
KRISTEL VILBASTE456,361774
ILON VILDER13,061582
HEIKI VILEP910,042795
KALEV VILGATS13,8450
PEETER VILLMANN1277,1211563
TÕNIS VILU117,43215
MAARA VINT32,39479
TOOMAS VINT74,35141
EVA-MARIA VINT-WARMINGTON7,18140
KAUPO VIPP20,92237
LIA VIRKUS349,181804
EGLE-RIIN VOLKE831,271522
KREET VOLMER30,34288
IVO VOLT4,15116
PIRET VOOLAID56,09299
PIRET VOOLAID3,7464
TIINA VOOLAID37,97513
ALDUR VUNK11,2755
SAALE VÄESTER290,13536
EVERI VÄHI00
ANU VÄLI5,5649
MARE VÄLI123,145025
KAAREL VÄLJAMÄE36,3367
URMAS VÄLJAOTS138,18253
ELME VÄLJASTE831,051567
MÄRT VÄLJATAGA165,421056
RIINA VÄLLO13,54189
RAGNE VÄRK58,03204
RAUNO VÕSASTE143,1262
HEIKKI VÕSU138,18253
KRISTEL WEIDEBAUM204,681831
HEINRICH WEINBERG206,031200
PINQING WU44,2481
YANN00
MAARJA YANO95,37492
MAILI YERLIKAYA0,281
CATHERINE ZARIP1855,3817693
URSULA ZIMMERMANN62,32451
TIINA ZINGEL19,3336
VILLU ZIRNASK32,03167
KAREL ZOVA124,181308
TÕNU ÕNNEPALU5356,7910635
VIRGE ÕUEMAA144,621359
MATI ÕUN344,131346
ERVIN ÕUNAPUU59,6443
JAANUS ÕUNPUU56,79521
EVALD ÜBI9,8322
MARJE ÜKSINE1,33164
TÕNU ÜLEMAANTE56,88501
EIKE ÜLESOO147,981233

NB! Füüsilistel isikutel arvestatakse summast maha tulumaks

AUTOR HÜVITIS
KARIN AANJA 2,55
EPP AARELEID 14,52
KAI AARELEID 43,88
MILVI AASARU 7,58
ANTS AASMA 15,8
UNO AAVA 4,49
KRISTIN AAVAKIVI 1,27
KADRI AAVIK 1,5
ELTS ABEL 53,79
ANDRES ADAMSON 86,38
ARNE ADER 53,01
CARINA ADOLFSSON 27,08
MARGIT AEDLA 21,55
KATRIN AEDMA 35,44
VAHUR AFANASJEV 10,18
VAHUR AFANASJEV 10,15
HILJA AFANASJEVA 22
EDA AHI 10,43
TRIIN AIMLA-LAID 50,63
LEMMI AIMRE 4,41
MARI AINSO 19,99
UNO AINSOO 12,11
ESTA AKSLI 14,02
KRISTI ALAKÜLA 6,6
ANN ALARI 12,11
ARVO ALAS 19,74
URMAS ALAS 40,18
KÄTLIN ALASEPP 0,5
RIIN ALATALU 2,6
AVE ALAVAINU 13,73
AVE ALAVAINU 15,65
VALDEK ALBER 24,46
JAANA ALBRI 0,66
ANNELI ALEKAND 22,57
TIIT ALEKSEJEV 9,96
INGRID ALGMA 4,25
MARTIN ALGUS 3,82
KRISTEL ALGVERE 0,66
MARJU ALGVERE 15,82
ÜLAR ALLAS 4,59
ANNIKA ALLIK 0,66
HELI ALLIK 7,15
KRISTJAN ALLIK 59,7
TIIU ALLIKVEE 84,33
BRONEK ALPIUS 1,27
KERLI ALTMART 3,21
JAAN ALVER 36,89
LEHTE ALVER 12,47
TIINA ALVER 39,99
TRIINU AMBUR 0,66
MARRI AMON 9,72
JAANIKA ANDERSON 7,16
REIDAR ANDRESON 1,12
ANETTE ANDRESOO 0,33
LIIVIA ANION 14,27
MARIE ANNETTE KITTUS 41,31
JÜRI ANNIST 38,9
AMAR ANNUS 32,35
EPP ANNUS 29,51
EGERT ANSLAN 2,55
ANNIKA ANTON 1,27
OLAVI ANTONS 1,27
JAAN APS 2,55
ANDREAS ARDUS 32,92
ENE ARIKAINEN 2,55
KÜLLO ARJAKAS 35,72
LEA ARME 9,13
PILLE ARNEK 7,63
TÕNIS ARNOVER 26,11
TIINA ARO 20,41
JÜRI ARRAK 0,11
HANA ARRAS 57,19
MIKA ARTO JUHANI KERÄNEN 13,7
ANNI ARUKASK 0,09
IVIKA ARUMÄE 13,63
MARI ARUMÄE 14,25
JAAGO-MAIT ARUSOO 17,36
RENÉ ARVOLA 2,26
ENE ASCHJEM 5,77
IRIS ASSAD 2,05
MAARJA ASTOVER 1,33
THAVET ATLAS 10,19
TIINA AUG 32,15
ANU AUN 0,66
ANNELIIS AUNAPUU 53,84
LIIS AUVÄÄRT 3,17
RAIT AVESTIK 8,92
TIINA AXELSEN 2,93
TALIS BACHMANN 73,82
MADE BALBAT 24,24
EVELIN BANHARD 19,06
NIKOLAI BATURIN 42,32
AIMÉE BEEKMAN 41,49
VLADIMIR BEEKMAN 177,42
BELAMI 3,82
VEIKO BELIALS 46,9
REET BENDER 18,57
AGUR BENNO 4,88
MAIMU BERG 20,39
OLIVER BERG 3,21
JÜRGEN BEYER 26,64
AARNE BIIN 29,97
MAIA BOLTOVSKY 12,77
TOOMAS BOLTOWSKY 6,66
PIRET BRISTOL 26,99
SIRET CAMPBELL 1,27
CONTRA 47,6
ADAM CULLEN 11,86
BRIGITTA DAVIDJANTS 10,69
KRISTIINA DAVIDJANTS 2,35
KRISTI DELA CHINA 1,27
MARIA DREVS 35,76
MARCUS E. ZUMM 3,93
KRISTA EEK 25,49
HELJE EELMA 37,11
MEELIKE EENPUU-VILLUP 2,55
PAAVO EENSALU 0,22
LEILA EERITS 1,27
ESTER EGGERT 9,95
PEEP EHASALU 13,91
ANDRES EHIN 53,68
KRISTIINA EHIN 24,55
JÜRI EHLVEST 11,89
KAIE EHRENBERG 7,01
KATRIN EHRLICH 37,17
EVI EICHE 28,67
ALLAN EICHENBAUM 75,38
HELEN EIKLA 1,33
REET EILSEN 5,02
GERY EINBERG 2,35
VERONIKA EINBERG 46,26
SALME EKBAUM 15,12
JAANIKA ELIAS 1,27
MAIU ELKEN 14,69
PIIA ELLER 5,02
EINAR ELLERMAA 7,67
LEA ELLERT 1,33
JOANNA ELLMANN 7,11
ÜLO EMMUS 24,81
PILLE ENDEN 26,93
MARGOT ENDJÄRV 26,12
KAIRI ENNOK 4,51
INGRID EOMOIS 1,27
LUULE EPNER 37,09
LIISI EREPUU 1,27
URSULA ERIK 8,15
AILI ERMEL 34,05
HEIKI ERNITS 39,26
MARJE ERNITS 59,32
VÄINO ESKLA 14,47
MARIA ESKO 3,09
ERIKA ESOP 31,76
ALLAN ESPENBERG 18,41
URMAS ESPENBERG 22,46
INNA FELDBACH 22,01
RAIVO FELDMANN 0,44
ERLEND FERDINAND VENNOLA 7,04
FIL 8,77
KATRIIN FISCH 1,27
MAIRE FORSEL 3,88
PIRET FREY 108,94
MAI FRICK 4,7
MARILYN FRIDOLIN 1,73
MEELIS FRIEDENTHAL 6,77
FS 16,75
JAN GARŠNEK 60,86
KRISTIINA GENNO 23,57
PILLE GERHOLD 2,01
MARET GERMAN 11,47
ANNE GRAVE 0,66
RIINA GRETHIEL LEPPOJA 41,73
MAIMA GRINBERGA 22,3
URVI GROSSFELDT 1,33
AULI HAABPIHT 22,02
ULVI HAAGENSEN 7,17
KERSTI HAARDE 17,9
KADI-RIIN HAASMA 56,55
EVELIN HAAV 0,47
MARGUS HAAV 1,27
JUHAN HABICHT 67,64
JÜRI HAIN 72,25
KADRI HALJAMAA 23,28
LAURI HALJAMAA 3,93
TATJANA HALLAP 18,66
TATJANA HALLAP 19,91
TIIU HALLAP 30,78
ELLEN HALLAP ANDERSSON 1,27
KATRIN HALLAS  22,44
KRISTEL HALMAN 2,65
MAIT HANDO RAUN 34,42
EUGEN HANGE 15,96
MARIA HANGE 4,46
MERIKE HANNI 5,89
AIME HANSEN 14,04
HILLE HANSO 1,27
RIINA HANSO 14,44
INDREK HARGLA 75,51
LII HAUGASMÄGI 20,44
INGA HEAMÄGI 45,66
TIIT HEIDMETS 45,84
SANDRA HEIDOV 5,12
KALLE HEIN 18,41
OTT HEINAPUU 11,13
ANNE HEINMAA 2,35
MEHIS HEINSAAR 16,16
ELS HEINSALU 13,34
VALLI HELDE 30,74
KÄRT HELLERMA 30,96
REET HELM 186,14
PEETER HELME 17,13
SIRJE HELME 20,54
SASS HENNO 7,04
TIIT HENNOSTE 48,64
PIRET HIIE 5,79
REET HIIEMÄE 38,64
SIRLY HIIEMÄE 5,1
ANNELI HIIESALU 0,66
JUTA HIIOP 2,35
ASTRID HIISJÄRV 1,99
KADRI HINRIKUS 10,22
RUTT HINRIKUS 28,66
ENE HION 17,89
INDREK HIRV 40,05
TUI HIRV 3,82
ANGELA HOFBERG 6,37
AARE HOLM 0
KÜLLI HOLSTING 1,33
JUUNE HOLVANDUS 4,49
SIIRI HOMMIK 11,47
TERJE HOMUTOV GIANNIKOU 1,33
RAIVO HOOL 26,65
TOOMAS-VALTER HUIK 44,82
RUTH HUIMERIND 9,04
AADU HURT 4,27
ANDREI HVOSTOV 21,88
VILLE HYTÖNEN 5,89
MÄRT IBRUS 0,66
HELEN IDARAND 6,1
ARGO IDEON 2,11
MATI IILA 5,87
AIRI ILISSON-CRUZ 1,27
HELI ILLIPE-SOOTAK 7,64
JARÕNA ILO 5,84
AAPO ILVES 15,6
EVELIN ILVES 3,6
KAIE ILVES 10,92
TIINA ILVES 3,82
MERLE IMMONEN 0,66
HANNA INGERPUU 8,72
ULVI INGVER 1,27
JÜRGEN INNOS 36,43
ANDREI IVANOV 34,41
J. J. METSAVANA 8,68
KONN JA KAAMOS  1,91
MEHIS JAAGU 1,94
KRISTJAN JAAK KANGUR 11,02
PIRET JAAKS 2,6
REGINA JAAKSON 3,21
LEA JAANIMAA 7,96
URMO JAANIMÄGI 2,55
KADRI JAANITS 29,67
MARGIT JAASKA 0,64
MART JAGOMÄGI 9,67
HUBERT JAKOBS 22,94
TAAVI JAKOBSON 5,1
TIINA JAKSMAN 2,34
JAAN JANNO 20,31
ALARI JANSON 12,13
SILVI JANSONS 1,47
LIISBET JAUK 2,26
IRIS JELETSKI 6,11
MARI JESMIN 25,8
RIINA JESMIN 75,64
KATRIN JOHANSON 7,25
LAURI JU 31,75
JAAK JUSKE 30,24
EESTI JUTT MTÜ 1,27
MART JUUR 27,77
VLADIMIR JUŠKIN 9,03
ÜLLE JÄLLE 163,86
ANU JÄNES 5,15
INGRID JÄRV 11,7
RISTO JÄRV 12,91
LINDA JÄRVE 1,33
SULEV JÄRVE 5,88
LEONHARD JÄRVIS 1,27
INDREK JÄÄTS 18,56
ALIIS JÕE 8,92
MARION JÕEPERA 1,27
DAIVI JÕERAND 1,33
JAAK JÕERÜÜT 29,31
KRISTI JÕESTE 2,79
TARMO JÕEVEER 1,27
MALL JÕGI 31,84
MARIE JÕGI 0,66
LEELO JÕULU 5,45
AIVAR JÜRGENSON 28,51
MARI JÜRGENSON 2,35
TOOMAS JÜRGENSTEIN 25,24
MERIKE JÜRJO 23,01
MADIS JÜRVISTE 17,86
ÜLLA JÜRVISTE 8,43
ENE KAABER 15,45
ANDE KAALEP 36,24
TÕNU KAALEP 8,76
TÕNU KAALEP 8,73
ANNA KAARE 0,66
AHTO KAASIK 4
HUGO-TANEL KAASIK 21,72
MAIRI KAASIK 2,08
VIOLA KAASIK 1,27
HELGI KABIN 11,79
VELJO KABIN 11,79
ANU KABUR 14,42
MART KADASTIK 9
KAISA KAER 32,36
KRISTA KAER 86,5
MIHKEL KAEVATS 7,23
ANNE KAHK 25,8
MAREK KAHRO 8,92
KAJA KAHU 1,94
ELIN KAI TOONA 20,76
MARET KAIK 7,43
HOLGER KAINTS 10,86
HEIDIT KAIO 2,97
URMAS KAJU 1,27
MERJE KALA 2,14
ERIKA KALAMEES 3,92
AIME KALAPÜÜDJA 57,29
GAILI KALBERG 1,11
MARTTI KALDA 41,98
HANNELEELE KALDMAA 4,54
KAJA KALDMAA 2,55
KÄTLIN KALDMAA 57,01
MARKO KALDUR 7,3
INGA KALISTRU 58,64
HINGE KALJUND 12,74
MARI KALJUSTE 83,38
TIIT KALJUSTE 1,22
KRÕÕT KALJUSTO-MUNCK 9,11
KERSTI KALJUVEE 19,13
MARIA KALL 9,93
TOOMAS KALL 31,92
JÜRI KALLAS 67,16
TRIIN KALLAS 7,83
TÕNU KALLAS 10,3
MADIS KALLION 13,54
ANU KALM 131,45
MART KALM 26,52
KAIRI KALMANN 13,41
ALDO KALS 76,92
MADIS KANARBIK 20,28
TIINA KANARBIK 79,64
ANNA-MAGDALEENA KANGRO 12,02
KIRKE KANGRO 94,53
MAARJA KANGRO 65,74
KAIDI KANGUR 3,82
KAIDO KANGUR 12,28
PAAVO KANGUR 28,23
RIINA KANGUR 9,03
TAAVI KANGUR 6,37
ANU KANNIKE 14,19
JAAN KAPLINSKI 108,55
MAARJA KAPLINSKI 9,13
DORIS KAREVA 45,09
HERGI KARIK 262,22
TOOMAS KARJAHÄRM 52,09
HILLE KARM 18,92
MÄRT KARMO 27,65
AET KAROLIN 23,69
KARRUP 51,21
LIIS KARU 30
SANDER KARU 45,16
ENN KASAK 17,17
MARGOT-HELENA KASARI 0,64
KÄRT KASE 3,21
ANDRUS KASEMAA 15,99
MERIKE KASEORG 0,33
EVE KASK 19,66
KAI KASK 1,61
KATRIN KASK 1,27
KRISTJAN KASK 4,61
VILLU KASK 19,82
LEELO KASKMANN 32,84
KRISTIINA KASS 48,87
LEELO KASSIKÄPP 8,97
TRIIN KATARIINA TAMMERT 6,37
TIINA KATTEL 3,2
KATRIN KAUGVER 88,65
ÜLLE KAUKSI 30,09
ANU KAUR 2,98
EVE KEERUS-JUSUPOV 7,05
ALLAN KEIAN 8,92
KAJA KEIL 0,66
HEIKI KELP 2,55
MARI KELVE-LIIVSOO  13,55
RAGNE KEPLER 46,54
KADRIN KERES 12,79
LIISI KERIK 4,89
KATRIN KERN 5,54
HEINO KERSNA 15,83
VAHUR KERSNA 6,37
ANNE KESKÜLA 1,27
KALEV KESKÜLA 14,68
RAUL KESKÜLA 2,6
ANTI KIDRON 252,72
SIRJE KIIN 65,03
ÜLLE KIIVET 10,51
KRISTIINE KIKAS 0,66
RAUL KILGAS 32,58
KATRIN KILLANDI 0,97
MARGIT KILUMETS 4,18
KRISTI KINDEL 8,05
LEELO KINGISEPP 91,74
KERLI KIRCH SCHNEIDER 0,66
HEVE KIRIKAL 2,52
MARIS KIRME 33,16
GEORG KIRSBERG 5,76
KAI KITS 11,47
ANN KITSNIK 74,25
MART KIVASTIK 26,43
RUTH KIVASTIK 5,42
AITA KIVI 19,33
ANN KIVIKANGUR 10,69
EVELIN KIVIMAA 17,03
KATRIN KIVIMAA 25,13
JUTA KIVIMÄE 23,92
JOHANNES KIVIPÕLD 5,1
LIIS KIVIRAND 2,6
ANDRUS KIVIRÄHK 58,33
KERSTI KIVIRÜÜT 10,19
SVEN KIVISILDNIK 76,74
VERONIKA KIVISILLA 16,62
AIVAR KIVISIV 1,91
AIRE KIVISTIK 16,77
JAAN KIVISTIK 73,69
MARIO KIVISTIK 45,27
KIWA 16,01
MALLE KLAASSEN 12,96
KAIDA KLAOS 0,66
KAARLE-KULLERVO KLAUS 5,27
VÄINO KLAUS 8,35
MARI KLEIN 3,24
EVA KOFF 6,42
INDREK KOFF 46,65
TIIT KOHA 14,56
KATRE KOIT 20,53
KÄTLIN KOIT 1,33
URMAS KOKASSAAR 22,97
URMAS KOKASSAAR 22,97
URMAS KOKASSAAR 22,97
ILONA KOLBERG 5,72
HELINA KOLDEK 2,04
JÜRI KOLK 38,02
EVA KOLLI 7,48
MAIRE KOLLI 13,89
JUSS KONKS 1,27
SIIRI KONKS 37,4
LIIS KONOVALOV 3,68
AIME KONS 28,35
KURMO KONSA 47,49
LIISA KONSAP 0,64
PIRET KOOLI 4,81
RAIN KOOLI 5,15
ERKKI KOORT 3,82
IGOR KOPÕTIN 39,27
JANE KORBA 7,65
HANNES KORJUS 5,36
ANDREI KORMASOV 12,07
IGOR KOROBOV 4,7
VLADISLAV KORŽETS 28,79
MAITE-MARGIT KOTTA 119,01
JÜRI KOTŠINEV 73,95
KRAFINNA 11,82
MEELIS KRAFT 3,04
TIIA KRASS 46,22
TIIU KRAUT 17,6
JUHAN KREEM 23
TIINA-MALL KREEM 21,6
KERSTI KREISMANN 2,26
KÜLLI KRESSA 1,7
KRISTEL KRIISA 2,88
VIRVE KRIMM 36,26
HEIKI KRIPS 38,39
DORIS KRISTINA RAAVE 5,79
AARE KRISTOFOROS ARNDT 12,74
JANIKA KRONBERG 28,46
SILVIA KRONBERG 2,65
GERDA KROOM 116,11
JAAN KROSS 41,71
MEELIS KROŠETKIN 8,85
HASSO KRULL 67,99
ERIK KRUMM 2,54
PILLE KRUUS 67,93
PIRET KRUUSPERE 20,17
JAAN KRUUSVALL 15,93
REET KUDU 48,08
VALENTIN KUIK 12,11
JAAK KUKK 2,55
JANNE KUKK 2,24
MARTIN KUKK 5,1
ANTS KUKRUS 73,16
ANNE KULL 71,75
ULVI KULLERKUPP 2,55
JUHANI KULLERVO TAMMINEN 1,61
GERDA KULLI-KORDEMETS 3,24
ELO KUNGLA 11,47
OSKAR KUNINGAS 8,7
TIIT KUNINGAS 52,08
ANNIKA KUPITS 12,58
HELS KURE 88,31
MARIE KURI 21,59
TUULI KURISOO 2,35
KATRIN KURMISTE 6,72
ROOSMARII KURVITS 29,05
TAMUR KUSNETS 6,66
MEELI KUURA 30,58
JANIKA KUUSIK 7,65
MARGIT KUUSK 23,13
PRIIT KUUSK 0,66
HELGA-JOHANNA KUUSLER 3,82
MARI KÄBIN 2,31
MARI KÄBIN 10,51
AARNE KÄHR 23,51
HELEN KÄIT 15,34
JAAK KÄND 2,6
LIIS KÄNGSEPP 8,71
HENNO KÄO 13,62
HENNO KÄO 13,62
ELERIN KÄRNER 1,91
KALLE KÄSPER 37,38
INDA KÕIVA 2,55
MARJU KÕIVUPUU 34,44
TIIA KÕNNUSSAAR 4,5
ARMIN KÕOMÄGI 11,47
ANDRUS KÕRE 0,64
EDE KÕRGVEE 4,46
GREETE KÕRVITS 3,19
KADRI KÕUSAAR 3,95
ANNELI KÕVAMEES 15,32
HELEN KÜLVIK 3,19
ENN KÜNG 12,87
ASKO KÜNNAP 45,24
HELI KÜNNAPAS 40,54
HILLAR KÜNNAPAS 11,66
ÜLLE KÜTSEN 4,06
AIN KÜTT 3,82
KADI KÜTT 1,27
KADRI KÜTT 1,27
MADLI KÜTT 1,02
MEELI KÜTTIM 25,34
PIRET KÜTTIS 0
MARI LAAN 4,86
TRIINU LAAN 3,91
MAREK LAANE 98,24
TIINA LAANEM 10,67
LI LAANEMETS 1,91
ANNELA LAANEOTS 2,55
LAURI LAANISTO 19,38
ANU LAANSALU 2,65
URMAS LAANSOO 41,09
MART LAAR 318,47
PILLEKE LAARMANN 29,52
RUTH LAASI 11,75
TIINA LAATS 79,27
JULIA LAFFRANQUE 26,23
MERI-LIIS LAHERAND 45,99
UNO LAHT 34,61
PIRET LAI 6,37
ANDRES LAIAPEA 4,04
KATRIN LAIAPEA 7,96
VAHUR LAIAPEA 4,56
MARINA LAIDLA 2,79
SIIRI LAIDLA 38,99
RUTH LAIDMETS 16,45
ANGELA LAIG 3,53
EKE LAINSALU 18,05
FAINA LAKSBERG 39,83
ANNELI LAMP 15,88
DAGMAR LAMP 10,54
ANNE LANGE 39,78
ARI LANTO 3,82
REET LANTSON 0
LEONHARD LAPIN 58,89
KAIA-LEENA LASS 18,57
KALEV LATTIK 10,19
ANNA LAUK 24,7
ÜLAR LAUK 18,83
TENE LAUL 2,35
ÜLLE LAUMETS 22,39
EVE LAUR 37,7
MAARJA LAUR 17,92
MATI LAUR 32,66
MALL LAUR 11,62
MÄRT LAUR 3,82
RISTO LAUR 9,64
MAIRI LAURIK 6,3
PEETER LAURITS 127,39
TIINA LEBANE 14,84
HELI LEEK 7,01
PIRJO LEEK 8,34
HELLE LEEMETS 49,48
TÕNIS LEEMETS 11,61
NIGU LEENU 6,4
LIISI LEES-LEESMAA 1,27
DIANA LEESALU 3,82
KRISTA LEESI 0,59
KRISTEL LEESMEND 2,6
JAAN LEHISMETS 0,64
MATIS LEIMA 10,3
EVE LEIMANN 1,74
MARE LEINO 47,39
KATRIN LEIS 10,5
MARTIN LEIS 2,55
VERNI LEIVAK 3,82
SIGNE LELBRET 5,26
EVA LEMBER 7,33
IRA LEMBER 80,03
TÕNU LEMBER 25,35
AIVAR LEMBIT 19,11
HELENA LEMENDIK 0,66
PIRET LEMETTI 71,07
MAE LENDER 6,37
VIRKKO LEPASSALU 11,83
MARE LEPIK 4,46
MARIA LEPIK 15,73
MIRJAM LEPIKULT 56,69
MARIA LEPMAA 18,42
LEA LEPMANN 78,16
TIIT LEPMANN 73,87
ANDRES LEPP 19,34
KÜLLI LEPPIK 1,77
PEEP LEPPIK 112,84
TAAVI LIIAS 2,55
LAURI LIIDERS 39,44
MARJA LIIDJA 99,74
MAREK LIINEV 1,39
JÜRI LIIV 4,7
SANDER LIIVAK 31,65
UNO LIIVAKU 118,46
KRISTJAN LIIVAMÄGI 1,57
MEELIS LIIVLAID 3,91
VAMBOLA LILLEMÄE 5,1
ETHEL LILLEMÄGI 6,16
KAIE LILLEORG 154,39
PIRET LILLESTE 1,33
LAURA LILLEVÄLI 4,23
HENDRIK LINDEPUU 72,09
KRISTA LINK 3,31
MIRJAM LINK 1,27
HENNO LINN 2,55
ANNE LINNAMÄGI 26,85
KÄRT LINNAMÄGI 0,64
PEETER LINNAP 61,05
JANA LINNART 142,47
KERSTIN LINNART 16,62
KERLI LINNAT 25,95
AADO LINTROP 33,73
LIINA LIPPASAAR 2,65
MADLI LIPPUR 1,59
LIANNA LISETTE ERIT 1
KAIRE LIVENTAL 61,96
INGRID LODDES 1,94
TRIIN LOIDE 5,58
LEMBI LOIGU 4,83
VAHUR LOKK 34,78
TIIU LOOG 28,84
TERJE LOOGUS 10,73
KAIRI LOOK 11,28
LAURA LOOLAID 0,5
REELIKA LOOTUS 2,55
TRIINU-LIIS LOOVEER 4,46
MARIA-KRISTIINA LOTMAN 34,91
REBEKKA LOTMAN 7,32
KAIT LUBJA 7,05
SIRJE LUCK 1,27
INGVAR LUHAÄÄR 296,26
LELES LUHSE 1,33
KERLY LUIGE 0,66
VIIVI LUIK 77,71
SUSAN LUITSALU 5,84
ALLIKI LUKK 15,48
REGINA LUKK-TOOMPERE 83,42
LEO LUKS 13,39
TIIU LUMBERG 2,26
ELVI LUMET 39,71
KATRIN LUMISTE 7,42
KATRIN LUST 3,82
EVA LUTS 90,31
ANDRI LUUP 1,33
HELENA LÄKS 4,49
ÜLLE LÄTTE 7,65
MARGUS LÄÄNE 2,35
TIIT LÄÄNE 50,58
KRISTI LÕBU 5,98
TRIIN LÕBUS 2,76
ENDLA LÕHKIVI 14,68
ALO LÕHMUS 2,99
ANNIKA LÕHMUS 3,21
BARBI-KATRIN LÕHMUS 1,27
KALLE LÕUNA 7,7
MAIE LÜÜS 15,45
ADA M. SOO 6,64
EINAR MAASIK 10,83
IGOR MAASIK 7,04
INGRID MAASIK 0,13
JANA MAASIK 7,81
SIIM MAATEN 0,55
REET MADE 16,18
TIIT MADE 67,78
PIIA MAISTE 30,48
JAAN MALIN 23,84
JAANA MALING 3,19
ENDEL MALLENE 41,17
MEELIK MALLENE 5,06
PAMELA-MARIA MARAN 6,7
TIMO MARAN 31,35
MARA MARET ARONOVICH 5,1
EPP MARGUSTE 105,16
ANNA MARIA TAMMESAAR 2,65
IRJA MARIPUU 5,84
ILONA MARKEN 1,91
MILVI MARTINA PIIR 61,32
ILONA MARTSON 22,04
MATTI MASING 37,94
UKU MASING 64,37
VIKTOR MASING 78,9
ÜLLE MASING 10,21
MATHURA 46,54
MARJA MATIISEN 0,53
PAAVO MATSIN 10,19
PILLE MATT 3,32
TIINA MATT 1,33
HEDDA MAURER 3,19
KAUPO MEIEL 11,56
AURIKA MEIMRE 15,29
ÜLLE MEISTER 198,25
HELVE MEITERN 1,27
JAAK MEITERN 5,14
MAIA MELTS 6,11
NELLI MELTS 5,62
TRIINU MERES 5,47
UNO MERESTE 102,29
SIRLY-ANN MERIKÜLL 1,33
ARNE MERILAI 57,54
LIIA MERINO 3,85
KUIDO MERITS 3,82
MAE MERUSK 3,19
ENA METS 12,61
HILLAR METS 28,22
RITA METS 5,69
SIIRI METSAMÄGI 6,8
KATI METSAOTS 6,37
LEO METSAR 114,32
LIINA METSKÜLA 3,82
HELLE METSLANG 36,94
JOOSEP METSLANG 5,89
KADRI METSMA 22,06
KRISTI METSTE 24,08
MERILI METSVAHI 2,99
JAAN METTIK 29,39
VIRGO MIHKELSOO 20,4
VALDUR MIKITA 20,47
MARGIT MIKK-SOKK 11,8
DAN MIKKIN 38,38
MARIANNE MIKKO 21,09
JÜRI MILDEBERG 18,18
PIRET MILDEBERG 30,74
HANNA MILLER 37,83
VOLDEMAR MILLER 63,81
OLIVIA MIND 1,27
KRISTA MITS 26,93
EVI MITT 30,84
LIINA MITTERMAYR 1,27
IRINA MOISSEJENKO 69,19
MUDLUM 7,23
LIISA MURDVEE 13,19
ANN MUST 8,9
MIHKEL MUTT 47,83
KALLE MUULI 7,73
ENE MÄE 30,05
PIRET MÄENIIT 8,48
EHA MÄESALU 1,91
HELI MÄGAR 7,54
ANNI MÄGER 16,98
KADRI MÄGER 7,84
ERLE MÄGI 2,35
MARIKA MÄGI 23,23
MARIS MÄGI 1,33
ANU MÄND 39
HELJO MÄND 160,99
TALVIKE MÄNDLA 3,21
LEA MÄNDMETS 4,54
TIINA MÄNNAPSOO 0,66
MARIS MÄNNIK 21,56
LEELO MÄRJAMAA 29,66
VEIKO MÄRKA 15,16
GERDA MÄRTENS 9,37
MARE MÄTAS 1,27
MIHKEL MÕISNIK 38,53
ILME MÕTTUS 4,51
LEMBE MÕTTUS 1,94
MARGIT MÕTTUS 3,53
PIRJO MÕTTUS 17,54
BRUNO MÖLDER 28,3
MERIKE MÖLDER 15,63
MARGOT MÜLLERSON 1,27
KASPAR MÜÜRSEPP 3,17
MARI-LIIS MÜÜRSEPP 2,6
LEELO NAABER 0,27
ENDA NAABER NIPSUST 57,48
TIINA NAARITS-LINN 14,81
MAI-LIIS NAPA 9,33
MARTIN NAPA 6,37
MARGE NELK 32,61
PEEP NEMVALTS 47,36
URMAS NEMVALTS 39,57
ARNE NIELSEN 23,06
KATI NIELSEN 2,55
TIIA NIGHTINGALE 1,96
TOIVO NIIBERG 149,37
HELENA NIIDLA 4,85
KERTU NIILUS 3,82
REEDIK NIILUS 70,52
KUTT NIINEPUU-KIIK 4,03
PIRET NIINEPUU-KIIK 113,29
ELLEN NIIT 14,98
KAISA-KITRI NIIT 14,28
KAIE NIIT 7,01
MONIKA NIKITINA-KALAMÄE 9,03
TOOMAS NIKLUS 13,38
MAIT NILSON 1,27
ANTS NISUMAA 1,91
EVA NOONI 48,76
VIIVE NOOR 16,98
HELLE NOORVÄLI 28,43
DAGMAR NORMET 9,95
HALDI NORMET 2,65
MERLE NUIA 4,78
AITA NURGA 14,48
ANU NURK 4,85
KRISTA NURM 5,64
MINNI NURME 7,1
ENN NÕU 28,73
HELGA NÕU 47,27
KERLI NÕU 2,55
DEA OIDEKIVI 3,78
JAANA OJAKÄÄR-KITSING 3,88
ELINA OJALO 5,69
HANNO OJALO 104,8
JÜRI OJAMAA 57,55
LIISI OJAMAA 0,64
LIISI OJAMAA 9,44
LIISI OJAMAA 9,44
KRISTA OJASAAR 6,49
MARI OJASAAR 1,99
KERSTI OJASOO 0,32
HERDIS OJASU 1,27
KADRI OKAS 15,29
KAI-MAI OLBRI 22
SIRJE OLESK 21,1
SVETLANA OLEVSOO 25,27
SULEV OLL 15,66
MARI OLLINO 31,74
TRIIN OLVET 37,7
MERLE OMLER 0,66
TARMO OMLER 1,27
MARGUS OOPKAUP 9,68
PIRET ORAV 43,96
RAUL ORESKIN 1,33
KAISA ORGUSAAR 0,66
ENEL ORMUS 53,64
ANNE-MARI ORNTLICH 2,88
RIINA ORUAAS 1,69
VIRVE OSILA 36,96
OLAV OSOLIN 3,27
LOONE OTS 42,8
URMAS OTSPERE 9,03
MARGUS OTT 79,64
MRBEE OÜ 23,04
MARGE PAAL 86,4
KRISTI PAAS 1,18
MERILIN PAAS-LOEZA 1,27
LAINE PAAVO 23,7
MAARJA PAESALU 8,89
TIINA PAI 3,88
ANTS PAIKRE 40,21
TRIIN PAJA 1,66
AILI PAJU 105,39
IMBI PAJU 11,47
ENE PAJULA 5,1
REIN PAKK 2,07
TRIINU PAKK 81,39
LEELO PAKS 1,88
KRISTO PALS 1,27
PÄIVI PALTS 21,25
LIIS PALTSMAR 1,27
RUDOLF PANGSEPP 17
KADRI PAPP 68,03
TRIIN PAPPEL 20,24
RIHO PARAMONOV 3,29
IVO PARBUS 19,61
EEVA PARK 38,48
AIN PARMAS 1,27
ANN PARTS 10,14
JESPER PARVE 5,1
MIRJAM PARVE 2,66
RIINA PAUKLIN 1,27
KARIN PAULUS 13,62
KATRIN PAUTS 12,13
SIGRID PAVEL 2,22
HENRI PAVES 0,64
PETER PEDAK 3,96
HEDDA PEET 42,09
TATJANA PEETERSOO 77,9
TRIIN PEHK 1,27
PIRET PEIKER 5,39
ANNA-MARIA PENU 7,11
LIINA PERROY 0,97
TAAVI PERTMAN 5,1
AINO PERVIK 95,27
MALL PESTI 15,68
JAANA PETERSON 3,19
LENA PETERSON 1,27
MARGIT PETERSON 39,52
MARGIT PETERSON 1,99
ÜLLAR PETERSON 14,01
EPP PETRONE 45,63
JUSTIN PETRONE 19,21
KADRI PETTAI 16,04
HELE-RIIN PIHEL 10,25
VIRGE PIHEL 11,88
CAROLINA PIHELGAS 23,21
LAURA PIHLAK 2,6
IVI PIIBELEHT 119,65
PAAVO PIIK 25,12
MARIKA PIIP 52,64
KRISTI PIIPER 9,69
REET PIIRI 77,11
MATTI PIIRIMAA 212,76
PÄRTEL PIIRIMÄE 12,9
INGRID PIKKER 1,27
ANNE PIKKOV 25,54
HEILIKA PIKKOV 2,55
ÜLO PIKKOV 27,27
TARMO PIKNER 5,1
ANN PIKVER 107,34
LAURI PILTER 19,65
MERIKE PILTER 1,95
AARE PILV 49,84
BARBI PILVRE 10,89
ANU PINK 28,2
TIIU PIRSKO 40,77
HEIKI PISUKE 32,89
INGE PITSNER 2,97
MAI PITSNER 2,35
JAANUS PLAAT 22,71
MAIA PLANHOF 183,17
KATRIN PLANHOF SKOTT 8,08
MARTIN PLASER 3,64
MARJA-LIISA PLATS 33,69
TRIIN PLOOM 5,64
MARKO POMERANTS 4,7
REET POOL 14,1
VLADIMIR POOL 4,82
MART POOM 0,64
LINDA POOTS 22,69
JANA PORILA 9,51
PILLE-RIIN PORT 7,51
KRISTIINA PRAAKLI 2,03
MARGIT PRANTSUS 9,77
GUNNAR PRESS 7,65
KETLIN PRIILINN 40,33
HELEN PRINS 2,55
KAIRI PRINTS 1,3
HEINO PRUNSVELT 42,72
PIRET PRUUL 2,24
MARIS PRUULI 0,66
EHTE PUHANG 39,44
HOLGER PUKK 75,3
RAIMO PULLAT 198,15
RISTO PULLAT 44,15
ELISE PULS 1,27
ANDRES PULVER 2,6
MARIO PULVER 21,93
EDA-TIIA PUNGAR 15,8
UUNO PUNGAR 0,66
PILLE-RIIN PURJE 8,08
RAILI PUSKAR 175,1
AARNE PUU 12,27
TARMO PUUDIST 15,87
ENE PUULMANN 4,14
TIIA PÄLLO 19,29
MATTI PÄRK 69,78
SIIRI PÄRKSON 18,74
SILVIA PÄRMANN 1,94
EVE PÄRNASTE 18,36
MARGE PÄRNITS 8,04
AGO PÄRTELPOEG 1,7
MAARJA PÄRTNA 8,28
TERHI PÄÄSKYLÄ-MALMSTRÖM 10,09
PIRET PÄÄSUKE 42,15
GEDI PÕDER 0
KADRI PÕDRA 8,63
PRIIT PÕHJALA 6,42
TIIU PÕLD 6,8
JANNO PÕLDMA 8,46
PIIA PÕLDMAA 13,47
TIIA PÕLDME 0,66
ASTA PÕLDMÄE 27,33
ANU PÕLDSAM 13,19
AVE PÕLENIK-SCHWEIGER 11,89
SERGEI PÕLME 1,27
JUHANI PÜTTSEPP 42,48
AIN RAAL 21,48
HEIDI RABA 6,48
MARIA RAHASEPP 1,33
RAINER RAHASEPP 5,26
RAINER RAHUSAAR 0,53
BIBI RAID 27,73
KATRIN RAID 7,73
MAARJA RAID 68,52
ANNI RAIE 0,66
INGA RAITAR 14,79
HARALD RAJAMETS 24,82
TARMO RAJAMETS 14,73
MERIT RAJU 8,92
KASPAR RAMMO 28,97
MARIANN RAMMO 13,84
REGINA RAMMO 1,33
TIIT RAMMUL 22,25
HILLI RAND 56,39
PIIA RAND 2,26
MARJU RANDLANE 7,01
ALDO RANDMAA 47,78
UKU RANDMAA 1,94
URVE RANDMAA 4,51
MARGIT RANDMÄE 27,36
TIINA RANDUS 41,21
MARE RANDVEER 22,69
LIISA RANDVIIR 6,77
SILVIA RANNAMAA 26,29
HEINO RANNAP 42,75
JAAN RANNAP 73,78
JANA RATAS 24,86
ENO RAUD 102,96
GEIDI RAUD 0,66
MIHKEL RAUD 5,87
PIRET RAUD 71,61
PAUL RAUD 1,27
REIN RAUD 86,2
DAGMAR RAUDAM 6,37
TOOMAS RAUDAM 46,41
RIHO RAUDI 14,51
HEIKI RAUDLA 38,68
IRENA RAUDLA 3,82
JELENA RAUDLA 45,14
ANDRES RAUDSEPP 12,28
KRISTIINA RAUDSEPP 6,35
KAIA RAUDSEPP 2,55
PIRET RAUDSEPP 1,48
RIINA RAUDSIK 33,95
KOIDU RAUDVERE 6,24
OTT RAUN 18,27
PRIIT REA 38,65
MARIANN REA-PETERSON 7,52
REET REA-SMYTH 107
KARL REBANE 2,26
KRISTEL REBANE 12,14
MARIS REHESAAR 2,6
AVE-MARLEEN REI 5,18
SIRJE REI 6,14
URMAS REI 12,55
HELI REICHARDT 5,15
JANA REIDLA 18,96
MARIA REILE 30,58
KAIRE REILJAN 0,66
JAAK REIMANN 1,27
JAN REIMANN 0,66
SIIRI REIMANN 4,65
AIVAR REIMUS 7,65
KAARINA REIN 28,66
OÜ REIN R 6,9
HEILI REINART 3,29
REELI REINAUS 56,35
ASTRID REINLA 21,13
KÜLLI REINO 8,97
KÜLLI REINUP 18,53
HENDRIK RELVE 40,74
TIIU RELVE 26,65
OLAV RENNO 21,09
BERIT RENSER 6,86
KAJA RIESEN 9,34
INDREK RIIGOR 5,68
KAJA RIIKOJA 17,77
KAUR RIISMAA 15,34
MERIKE RIIVES 18,38
ROGER RIKBERG 0,33
MERIKE RISTIKIVI 72,03
JAMES ROCK 2,65
EGERT ROHTLA 2,6
HELEN ROHTMETS-AASA 4,09
RAFAEL ROLAN RAND 1,33
KADRI ROOD 3,82
LILLE ROOMETS 3,21
EVA ROOS 2,82
SIGNE ROOS 1,27
ANU ROOSENIIT 13,53
MAARJA ROOSI 29,06
JÜRGEN ROOSTE 36,45
OTT ROOTS 51,84
KREET ROSIN 11,97
TOOMAS ROSIN 11,48
JAAN ROSS 41,01
TIINA ROSS 1,57
AARNE RUBEN 25,37
KRISTINA RUDER 17,55
OLAVI RUITLANE 11,28
ANNELI RUMM 5,76
HANNES RUMM 0,66
SIGNE RUMMO 15,62
HANDO RUNNEL 106,07
HEGE RUNNEL 1,43
SIMO RUNNEL 56,07
ERKI RUSSOW 5,86
INGRID RUUDI 8,84
KETLIN RUUKEL 2,26
MALLE RUUMET 30,61
MAARIKA RUUSE 7,05
PIRET RUUSTAL 23
ENE RÄMMELD 5,1
LIINA RÄNDVEE 12,5
KRISTA RÄNI 85,13
VALERIA RÄNIK 39,51
LAURI RÄPP 5,15
KRISTJAN-JAAK RÄTSEP 1,43
MERIKE RÕTOVA 3,97
GRETHE RÕÕM 1,99
MARIANN RÜCKENBERG 2,55
EVE RÜTEL 146,75
JAAK RÜÜTEL 13,48
KALJU SAABER 37,34
LAURI SAABER 31,43
KAMILLE SAABRE 11,58
MARIS SAAGPAKK 2,88
KATRIN SAALI SAUL 17,23
ANTI SAAR 45,1
HEIDI SAAR 26,41
HELI SAAR 0,64
LIIS SAAR 2,35
MÄRT SAAR 1,33
OLIVIA SAAR 36,81
TIIU SAAR 5,92
UTA SAAR 20,25
ULLA SAAR 27,29
VEERA SAAR 22,33
KATI SAARA MURUTAR 59,9
RIHO SAARD 89,34
KRISTI SAARE 1,27
RIINA SAARMA 7,05
MEELIKE SAARNA 11,58
HELEN SAARNIIT 3,53
SIRET SAARSALU 6,86
GLED-AIRIIN SAARSO 46,86
MARI SAAT 44,09
KAIDI SAAVAN 21,3
MARE SABOLOTNY 3,82
SIISI SAETALU 1,78
SIIM SAIDLA 33,27
TANEL SAIMRE 5,23
TIIU SAIMRE 3,79
KATRIN SAK 25,48
AIJA SAKOVA 15,48
KAJA SAKSAKULM TAMPERE 3,53
MARKUS SAKSATAMM 8,03
ANNELI SALK 1,27
MONIKA SALU 29,86
MARGE SALUMÄE 0
PIRET SALURI 35,85
REIN SALURI 22,88
MARGIT SALUSTE 30,8
ANU SALUÄÄR 65,68
ANU SAMARÜÜTEL-LONG 2,81
PAMELA SAMEL 0
MAREK SAMMUL 10,8
OLEG SAMORODNI 15
MART SANDER 21,88
TIIU SANDRAK 6,52
MARGUS SANGLEPP 9,85
MARGIT SARAPIK 7,7
JAANUS SARAPUU 12,86
MIKK SARV 11,89
TÕNN SARV 18,04
RENE SATSI 2,97
SIIRI SAU 46,42
PEETER SAUTER 48,25
EVELIN SCHAPEL 17,84
MELENA SCHULTZ 9,56
INDREK SCHWEDE 2,24
LIISI SEIL 17,7
LIIS SEIN 3,98
MARKO SEKITEL LEPPOJA 6,28
ANTI SELART 19,57
JÜRI SELIRAND 79,43
AIMAR SELLER 0,66
TIIA SELLI 4,65
TIIT SEPA 13,38
ADENA SEPP 16,57
ARVI SEPP 0,8
ENE SEPP 14,02
KAJA SEPP 3,21
KADI SEPP 0,66
KÜLLI SEPPA 8,01
LY SEPPEL 31,12
MÄRT SEPPER 2,55
REIN SEPPIUS 6,25
REIN SEPPIUS 62,31
RAIVO SEPPO 39,07
IVAR SIBUL 15,74
IMRE SIIL 8,97
VIRGO SIIL 15,96
MART SIILIVASK 3,17
TOOMAS SIITAN 31,59
REIN SIKK 26,16
KRISTINA SIKORA 1,91
MERLE SILD 2,6
ELINA SILDRE 173,46
JOONAS SILDRE 267,24
TIINA SILDRE 48,73
SILJALILL 7,7
KAARI SILLAMAA 24,08
NELE SILLAOTS 19,98
KERTU SILLASTE 34,74
LIIS SILLASTE-TOOTS 9,64
VAIKE SILMATO 3,32
SILVI SILVA NEMVALTS 10,16
INDREK SILVER EINBERG 5,26
MAREK SIMPSON 5,1
KARL-MARTIN SINIJÄRV 32,84
REELIKA SINIJÄRV 41,42
TRIIN SINISSAAR 14,77
NELE SIPLANE 4,08
MATI SIRKEL 102,17
AGU SISASK 22,51
HELLI SISASK 9,03
KAIA SISASK 32,6
ERKKI SIVONEN 19,21
PIRET SMAGAR 93,45
IVI SMIDT 7,83
KERTTU SOANS 13,02
MART SOIDRO 18,05
RAGNAR SOKK 58,22
ÜLLE SOLOVJOVA 3,88
LAURI SOMMER 21,03
TRIIN SOOMETS 33,88
SILJA SOONE 35,4
SILJA SOONE 34,74
ALLAR SOONESTE 133,88
EVE SOONESTE 74,92
MAIE SOONESTE 22,57
MATI SOONIK 55,39
BERIT SOOTAK 2,55
TIINA-MARIA STEINBERG 4,65
ROY STRIDER 4,54
MARINA SUHNJOVA 37,61
HARALD SUISLEPP 20,39
ELLEN SUITS 55,79
KRISTA SUITS 38,28
LEENA SUITS 51,48
MARIAN SUITSO 4,46
ILONA SULA 4,39
RAUL SULBI 66,86
SIGNE SUMERIK 4,51
SIGRID SUU-PEICA 4,51
MARIANNE SUURMAA 1,27
MARTIN SUUROJA 131,47
NELE SUURSAAR 1,91
KARIN SUURSALU 168,99
ÜLLE SUVI 9,78
SILVER SÄRA 14,87
ALO SÄRG 107,1
HELLI-TIIU SÄRG 0,05
HAIN SÄRG 0,42
ILMAR SÄRG 28,82
KÄRRI SÕELSEPP 9,9
URMAS SÕGEL 0,88
HEIDO SÕNA 2,35
RANNO SÕNUM 8,93
ELLE SÕRMUS 21,06
HELEN SÖÖL 2,35
ELIN SÜTISTE 9,21
CATHERINE ZARIP 76,45
URSULA ZIMMERMANN 7,7
TIINA ZINGEL 2,23
VILLU ZIRNASK 11,6
KAREL ZOVA 19,06
INGEL TAEL 8,35
TRIIN TAEL 35,82
LEILA TAEL-MIKEŠIN 7,9
KAI TAFENAU 8,56
JOHANNA TAIGER 7,98
EGLE TAKLAI 1,33
ILZE TALBERGA 1,91
ANDRES TALI 139,12
HILLAR TALI 21,85
PIRET TALI 14,12
ELLE-MARI TALIVEE 9,17
JAANA TALJA 7,55
TOOMAS TALLO 17,64
TÕNN TALPSEPP 1,57
JÜRI TALVET 151,39
GERTRUD TALVIK 0,66
MARI TALVIK 1,27
KAIRE TALVISTE 8,03
TIINA TAMBAUM 1,27
ANNE TAMBERG 8,79
AARE TAMM 19,17
AKSEL TAMM 6,73
HELLE TAMM 5,73
KETLIN TAMM 102,65
MAREK TAMM 145,91
MERIKE TAMM 118,9
TRIINU TAMM 31,67
TIINA TAMMAN 10,91
MARKO TAMME 3,9
PILLE TAMMELA 22,63
ENNO TAMMER 35,39
MARIS TAMMER 1,38
ARABELLA TAMMERABA 4,49
LIIA TAMMES 12,9
TIINA TAMMET 8,27
TIINA TAMMETALU 28,97
MIKK TAMMIK 1,33
PEETER TAMMISTO 46,72
KRISTIINA TAMMOJA 0,96
JAAN TAMMSAAR 107,25
JAAN TANGSOO 22,3
LAINE TANGSOO 1,91
ALLAR TANKLER 1,27
TÕNU TANNBERG 162,31
KADRI TAPERSON 9,03
ARVI TAPVER 3,85
KRISTI TARAND 61,07
INDREK TART 17,45
INDREK TART 31,88
URMAS TARTES 20,87
ANU TARVIS 6,48
MIHKEL TATTAR 2,55
TOOMAS TAUL 20,47
JUHAN TEDER 17,3
TARMO TEDER 21,66
KRISTJAN TEDRE 21,72
ANDRA TEEDE 13,9
MARI TEEDE 0,66
MARTEN TEEMANT 0,11
THEA TEINEMAA 1,27
MARIA TEIVERLAUR 42,7
RENE TENDERMANN 3,82
AIRI TENNI 81,89
OLAVI TEPPAN 71,57
AET TERASMAA 16,13
KERTI TERGEM 27,58
AILI TERVONEN 1,59
MARINA TERVONEN 10,3
ANNE-MAI TEVAHI 2,55
VAPPU THURLOW 15,54
RAIVO TIHANOV 99,42
ANNE TIHASTE 3,21
ANNA TIIDO 1,27
HELLE TIIKMAA 1,27
TIINA TIIMAN 18,69
LIIS TIIRMANN 0,64
TARVI TIITS 1,91
TIINA TIITUS 2,55
VAIKE TIITUS 1,27
TOOMAS TIIVEL 18,98
TOOMAS TIIVEL 23,2
JUTA TIKK 18,05
KRISTJAN TIKK 4,25
KATRIN TIKKO 2,26
MIHKEL TIKS 12,74
TANEL TIKS 1,91
SIIRI TIMMERMAN 13,86
ENE TIMMUSK 1,27
URVE TINNURI 28,67
JÜRI TITOV 5,03
TARVO TOBBI 2,97
TAMUR TOHVER 4,51
ERIK TOHVRI 47,15
TUULI TOLMOV 3,82
ÜLLE TOMING 15,45
JAAN TOMINGAS 0,66
ILMAR TOMUSK 46,33
MAREN TOOM 4,51
MAREN TOOM 6,08
JANE TOOMAN 11,35
RAINIS TOOMEMAA 12,4
ELO-MALL TOOMET 15,12
TIIA TOOMET 24,48
TIINA TOOMET 10,33
SIGRID TOOMING 33,36
KALLE TOOMPERE 62,85
PILLE TOOMPERE 2,12
REIN TOOTMAA 10,22
ENDLA TOOTS 213,8
JANNO TOOTS 1,27
MARILII TOOTS 2,55
TOIVO TOOTSEN 16,65
TÕNIS TOOTSEN 5,95
HELEN TOOTSI 1,27
MARGIT TOOVERE 9,82
KATRIN TOPKIN 3,98
LIINA TORDIK 18,48
ALEKSANDER TORJUS 1,33
IMBI-SIRJE TORM 17,54
KRISTINA TORT 10,14
MATS TRAAT 132,41
TUULI TRIIN TRUUSALU 0,34
ANDRÉ TRINITY, KRIS MOOR 10,46
HELEN TRUIJA 0,28
UIDO TRUIJA 59,86
ILMAR TRULL 30,93
KÜLLI TRUMMAL 1,51
JUHAN TRUMP 3,82
SIRLE TRUUTS 5,79
ELO TUGLAS 10,35
FRIEDEBERT TUGLAS 163,85
KRISTI TUHKRU-TAMM 1,99
ANETT TUISK 3,82
TULIHOBU 2,55
LEELO TUNGAL 171,09
KELLY TURK 2,62
RIIN TUTTELBERG 2,35
EET TUULE 21,05
TARMO TUULE 86,89
ELINA TUULIK (ASLETT) 1,91
MANIAKKIDE TÄNAV 13,85
LII TÕNISMANN 63,61
MAI TÕNISOO/MAI TORIM 26,12
URMAS TÕNISSON 14,05
URVE TÕNNUS 56,11
TOOMAS TÜRK 0,88
EDUARD TÜÜR 8,92
IVO TŠETÕRKIN 1,27
KARIINA TŠURSIN-SOOTLA 0,66
HELENA UBA 6,08
TIINA UBAR 6,61
MAIKI UDAM 1,33
UDO UIBO 33,22
JÜRI ULJAS 21,03
KRISTINA ULUOTS 49,43
AUGUST UNDUSK 5,72
JAAN UNDUSK 115,42
MAARJA UNDUSK 9,31
REIN UNDUSK 12,82
KERSTI UNT 38,95
LY UNT 3,86
MATI UNT 42,15
ESTER URBALA 1,27
HELEN URBANIK 16,45
BRITT URBLA KELLER 15,96
SILVIA URGAS 1,27
KERT URMAS RAUDVERE 0,32
JAAK URMET 54,39
KRISTI UUDEVÄLI 0,66
EIA UUS 13,43
SASH UUSJÄRV 27,41
ALBERT UUSTULND 8,95
LEMBIT UUSTULND 16,83
KATRIN UVERSKAJA 4,94
JÜRI V.GRAUBERG 19,11
KAI VAARANDI 5,73
TARVO VAARMETS 1,57
URMAS VADI 21,22
LIINA VAGULA 6,37
SVEN VAHAR 1,27
BERK VAHER 23,77
HUGO VAHER 13,51
SILJA VAHER 11,47
EVELYN VAHI 2,65
VAINO VAHING 26,13
REIN VAHISALU 10,63
ELLE VAHT 8,2
SANDER VAHTER 9,72
TARMO VAHTER 9,56
TAUNO VAHTER 21,01
LAURI VAHTRE 131,94
MALL VAHTRE 2,2
SILVER VAHTRE 16,85
ROBERT VAIDLO 15,94
KADRE VAIK 19,67
JANIKA VAIKJÄRV 2,77
JAANUS VAIKSOO 37,04
ENE VAINIK 7,41
MAARJA VAINO 19,65
KÄTLIN VAINOLA 13,02
LENNO VAITOVSKI 0,66
JAAK VALDRE 3,8
KIRSTI VALDSTEIN-TIMMER 5,1
JANA VALGE 31,78
JAANUS VALK 26,16
AIDI VALLIK 35,08
OTT VALLIK 34,49
TIINA VALLIKIVI 3,19
TANEL VALLIMÄE 2,26
RIINA VALMSEN 2,55
LIINA VALT 19,77
EDGAR VALTER 195,92
ARVO VALTON 185,31
ILMAR VANANURM 18,96
JANEK VARBLAS 1,27
AET VARIK 27,5
VIIVI VARIKSAAR 18,2
RUTH VASSEL 2,6
MARILIIN VASSENIN 7,82
LIISA VEBER 5,1
RAUL VEEDE 8,34
PEEP VEEDLA 12,89
EHA VEEM 7,65
MERLE VEESALU-RAND 5,4
SUSANNA VEEVO 0,27
BERIT VEIDEMANN 2,55
REIN VEIDEMANN 46,8
PIRET VEIGEL 4,73
MALLE VEISSERIK 5,73
TANEL VEISSON 2,34
INGRID VELBAUM-STAUB 8,94
EPP VELBRI 15,15
LILIAN VELLERAND 14,1
ANNE VELLI 3,63
ANNE VELLISTE 11,27
EVA VELSKER 28,07
MART VELSKER 9,37
FRED VENDEL 4,7
TATJANA VERHOUSTINSKAJA 11,03
VIIVI VERREV 19,67
JANIKA VESBERG 49,37
SIIM VESKIMEES 39,72
HANNES VESKIMÄE 1,27
KAAREL VESKIS 2,34
LEIDI VESKIS 6,61
RUTH VESTEL 52,88
MONIKA VIDMAN 17,84
KOIDU VIEIRA GOMES FERREIRA 6,37
STEVEN VIHALEM 3,82
HELGI VIHMA 9
GAIA VIHMAN 1,27
MARIINA VIIA 6,52
KRISTI VIIDING 18,96
HEINO VIIK 1,94
URMAS VIIK 57,15
MARTIINA VIIL 3,19
TIINA VIIL 25,34
LUULE VIILMA 197,33
PIRET VIILU 17,02
KADRI VIIN 7,96
KRISTINA VIIN 16,46
ANTS VIIRES 16,26
EVI VIIRES 14,93
LIINA VIIRES 8,4
PIRET VIIRES 32,32
LIVIA VIITOL 35,73
KRISTEL VILBASTE 19,06
ILON VILDER 2,28
HEIKI VILEP 56,16
KALEV VILGATS 3,98
PEETER VILLMANN 131,53
KEITI VILMS 1,27
TÕNIS VILU 7,65
MAARA VINT 31,72
TOOMAS VINT 35,83
EVA-MARIA VINT-WARMINGTON 3,13
KAUPO VIPP 12,85
LIA VIRKUS 28
EGLE-RIIN VOLKE 10,19
KREET VOLMER 11,41
IVO VOLT 11,4
KALLE VOOLAID 11,43
PIRET VOOLAID 18,84
TIINA VOOLAID 4,93
DAVID VSEVIOV 60,4
ALDUR VUNK 23,8
SAALE VÄESTER 15,96
ANU VÄLI 2,55
MARE VÄLI 11,59
KAAREL VÄLJAMÄE 3,82
URMAS VÄLJAOTS 2,55
ELME VÄLJASTE 23,47
MÄRT VÄLJATAGA 100,73
RIINA VÄLLO 19,61
VEINIKA VÄSTRIK 5,09
RAUNO VÕSASTE 5,1
HEIKKI VÕSU 1,27
KRISTEL WEIDEBAUM 19,17
HEINRICH WEINBERG 6,31
PINQING WU 1,27
TÕNU ÕNNEPALU 46,26
VIRGE ÕUEMAA 83,32
MATI ÕUN 258,08
ERVIN ÕUNAPUU 20,11
JAANUS ÕUNPUU 29,63
EVALD ÜBI 31,04
MARJE ÜKSINE 6,16
TÕNU ÜLEMAANTE 15,29
YANN 2,55
MAILI YERLIKAYA 0,66
KIRJASTUS TEOSEID 2012-2021 HÜVITIS 2022
AADE AV OÜ 19 44,27
ALLIKA MTÜ 118 274,93
ARGO TTP OÜ 301 701,30
ATLEX 147 342,50
AVITA 855 1992,08
BUNGA 2 4,66
CANOPUS 49 114,17
DEEBET 1 2,33
Draakon&Kuu 82 191,05
EESTI RAAMAT 592 1379,31
EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU 44 102,52
Eesti Roerichi Selts 4 9,32
EGMONT ESTONIA 820 1910,53
EKSA 387 901,68
ERSEN 1824 4249,76
EVOLUTSIOONI ŠEDÖÖVER 1 2,33
FANTAASIA 187 435,69
Farmosante 2 4,66
GRENADER 133 309,88
HEA LUGU 761 1773,06
HEA TEGU 210 489,28
HELI KIRJASTUS 55 128,15
HELIOS 291 678,00
HERMES 33 76,89
HOTGER 10 23,30
HUNT 11 25,63
IGNIS FATUUS 17 39,61
ILMAMAA 342 796,83
JUURA 218 507,92
KARRUP 127 295,90
KAVA 8 18,64
KRIMIRAAMAT 7 16,31
Lugu ja lumm 6 13,98
Lugu Loo 9 20,97
MUSTVALGE KIRJASTUS 6 13,98
MYTHO 13 30,29
NORNBERG&CO 20 46,60
PEGASUS 725 1689,19
PESAPAIK 2 4,66
PETRONE PRINT 164 382,11
PÄIKE JA PILV 89 207,36
RAFIKO 1 2,33
SAARA 69 160,76
SE&JS 82 191,05
SEITSMENDA PÄEVA ADVENTISTIDE KOGUDUSTE LIIT 46 107,18
SINISUKK 1161 2705,03
TAMMERRAAMAT 458 1067,10
TOLEDO 28 65,24
TOPKIN RKT 2 4,66
TULIMULD 5 11,65
TULIP 57 132,81
TURDUS 3 6,99
TÄNAPÄEV 1354 3154,70
TÜ KIRJASTUS 1527 3557,78
VALGUSESAAR OÜ 17 39,61
VARRAK 1934 4506,05
WILD FROG 6 13,98
Võro Selts 3 6,99
ÜHINENUD AJAKIRJAD 268 624,42

Laenutushüvitise jaotus 2021. aasta eest

NB! Füüsilistel isikutel arvestatakse hüvitisest maha tulumaks

AUTORHÜVITISLAENUTUSI
KARIN AANJA0,786
EPP AARELEID44,91600
KAI AARELEID313,274709
MILVI AASARU3,55129
ANTS AASMA1,8539
UNO AAVA3,1124
KRISTIN AAVAKIVI3,1124
KADRI AAVIK2,2953
ELTS ABEL1,2722
ANDRES ADAMSON44,961358
ARNE ADER20,03836
CARINA ADOLFSSON1,6813
MARGIT AEDLA21,24612
KATRIN AEDMA11,4113
VAHUR AFANASJEV202,15033
VAHUR AFANASJEV155,453596
HILJA AFANASJEVA8,64184
EDA AHI48,91269
TRIIN AIMLA-LAID269,559038
LEMMI AIMRE0,35140
MARI AINSO21,727140
UNO AINSOO1,8631
ESTA AKSLI182,581411
KRISTI ALAKÜLA35,951190
ANN ALARI146,713620
ARVO ALAS61,663506
URMAS ALAS65,033092
KÄTLIN ALASEPP1,85155
RIIN ALATALU2,1540
AVE ALAVAINU11,99198
AVE ALAVAINU12,71197
VALDEK ALBER36,583309
JAANA ALBRI28,04416
ANNELI ALEKAND4,6636
TIIT ALEKSEJEV38,95310
INGRID ALGMA16,011100
MARTIN ALGUS185,161431
KRISTEL ALGVERE00
MARJU ALGVERE15,24748
ÜLAR ALLAS73,62890
ANNIKA ALLIK2,1632
HELI ALLIK9,07254
KRISTJAN ALLIK812952
TIIU ALLIKVEE33,494807
BRONEK ALPIUS5,4342
KERLI ALTMART35,58286
JAAN ALVER17,94753
LEHTE ALVER9,85426
TIINA ALVER24,184856
TRIINU AMBUR13,34198
MARRI AMON3118
JAANIKA ANDERSON1,3290
REIDAR ANDRESON3,47308
ANETTE ANDRESOO0,6340
LIIVIA ANION26,621582
MARIE ANNETTE KITTUS39,71563
JÜRI ANNIST24,01563
AMAR ANNUS6,13154
EPP ANNUS101,341987
EGERT ANSLAN7,7660
ANNIKA ANTON0,131
OLAVI ANTONS89,41691
JAAN APS4,0131
ANDREAS ARDUS29,681628
ENE ARIKAINEN79,84617
KÜLLO ARJAKAS38,4772
LEA ARME51,8539
PILLE ARNEK9,85242
TÕNIS ARNOVER105,793544
TIINA ARO54,891855
JÜRI ARRAK0,044
HANA ARRAS110,793715
MIKA ARTO JUHANI KERÄNEN883,712144
ANNI ARUKASK0,1637
IVIKA ARUMÄE25,67948
MARI ARUMÄE5,66273
JAAGO-MAIT ARUSOO3,93130
RENÉ ARVOLA0,589
ENE ASCHJEM26,93838
IRIS ASSAD1,89117
MAARJA ASTOVER18,47274
THAVET ATLAS15,01116
TIINA AUG31,821578
ANU AUN30,73456
ANNELIIS AUNAPUU60,452786
LIIS AUVÄÄRT30,32488
RAIT AVESTIK33,25257
TIINA AXELSEN8,59427
TALIS BACHMANN55,34665
MADE BALBAT50,169367
EVELIN BANHARD167,295510
NIKOLAI BATURIN39,52363
AIMÉE BEEKMAN58,7469
VLADIMIR BEEKMAN656,4721320
BELAMI00
VEIKO BELIALS28,99566
REET BENDER1,8849
AGUR BENNO2,8192
MAIMU BERG36,71371
OLIVER BERG23,43182
JÜRGEN BEYER0,3417
AARNE BIIN132,371045
MAIA BOLTOVSKY39,041297
TOOMAS BOLTOWSKY1,2732
PIRET BRISTOL45,63635
SIRET CAMPBELL0,262
CONTRA198,624264
ADAM CULLEN4,6106
BRIGITTA DAVIDJANTS46,91601
KRISTIINA DAVIDJANTS1,4221
KRISTI DELA CHINA15,01116
MARIA DREVS97,175908
MARCUS E. ZUMM16,88204
KRISTA EEK184,226098
HELJE EELMA10,84464
MEELIKE EENPUU-VILLUP93,81725
PAAVO EENSALU0,0528
LEILA EERITS14,36111
ESTER EGGERT46,391551
PEEP EHASALU24,13244
ANDRES EHIN74,081213
KRISTIINA EHIN232,32620
JÜRI EHLVEST2,217
KAIE EHRENBERG7,95263
KATRIN EHRLICH225,225745
EVI EICHE282,49348
ALLAN EICHENBAUM222,27359
HELEN EIKLA5,0575
REET EILSEN9,993957
GERY EINBERG0,071
VERONIKA EINBERG129,434529
SALME EKBAUM10,68173
JAANIKA ELIAS19,54151
MAIU ELKEN382,2712659
PIIA ELLER0,139
EINAR ELLERMAA63,11952
LEA ELLERT1,4894
JOANNA ELLMANN2,4944
ÜLO EMMUS10,493690
PILLE ENDEN48,071377
MARGOT ENDJÄRV24,74819
KAIRI ENNOK8,0262
INGRID EOMOIS47,49367
LUULE EPNER7,03212
LIISI EREPUU1,3946
URSULA ERIK39,991340
AILI ERMEL2,4183
HEIKI ERNITS555,2914084
MARJE ERNITS2047,8415968
VÄINO ESKLA6,78302
MARIA ESKO20,411044
ERIKA ESOP63,29815
ALLAN ESPENBERG24,46523
URMAS ESPENBERG14,23110
INNA FELDBACH33,941100
RAIVO FELDMANN1,2656
ERLEND FERDINAND VENNOLA9,3974
FIL4,46113
KATRIIN FISCH26,01201
MAIRE FORSEL60,6522
PIRET FREY43,83881
MAI FRICK3,2348
MARILYN FRIDOLIN10,78302
MEELIS FRIEDENTHAL55,42916
FS22,04420
JAN GARŠNEK426,5101822
KRISTIINA GENNO57,19478
PILLE GERHOLD18,67171
MARET GERMAN492,353805
ANNE GRAVE2,0230
RIINA GRETHIEL LEPPOJA20,53931
MAIMA GRINBERGA0,062
URVI GROSSFELDT13,61202
AULI HAABPIHT57,9915633
ULVI HAAGENSEN1,1837
KERSTI HAARDE34,851249
KADI-RIIN HAASMA767,7137265
EVELIN HAAV00
MARGUS HAAV82,3636
JUHAN HABICHT187,766543
JÜRI HAIN2,8776
KADRI HALJAMAA38,454883
LAURI HALJAMAA2,93167
TATJANA HALLAP21,231697
TATJANA HALLAP25,42075
TIIU HALLAP6,62221
ELLEN HALLAP ANDERSSON0,062
KATRIN HALLAS 7,79225
KRISTEL HALMAN25,78804
MAIT HANDO RAUN5,48100
EUGEN HANGE2,36187
MARIA HANGE1,5984
MERIKE HANNI0,7211
AIME HANSEN9,59140
HILLE HANSO32,22249
RIINA HANSO149,375076
INDREK HARGLA971,198108
LII HAUGASMÄGI262,618693
INGA HEAMÄGI16,95523
TIIT HEIDMETS40,072449
SANDRA HEIDOV44,65627
KALLE HEIN9,54369
OTT HEINAPUU0,2613
ANNE HEINMAA0,7411
MEHIS HEINSAAR1991587
ELS HEINSALU78,871483
VALLI HELDE5,45168
KÄRT HELLERMA48,79485
REET HELM352,1121698
PEETER HELME16,12388
SIRJE HELME9,97190
SASS HENNO33,31336
TIIT HENNOSTE7,75174
PIRET HIIE0,262
REET HIIEMÄE40,93879
SIRLY HIIEMÄE56,42436
ANNELI HIIESALU2,0230
JUTA HIIOP0,071
ASTRID HIISJÄRV21,9325
KADRI HINRIKUS221,243374
RUTT HINRIKUS18,98607
ENE HION100,74814
INDREK HIRV25,06322
TUI HIRV32,22249
ANGELA HOFBERG83,46645
AARE HOLM00
KÜLLI HOLSTING4,7597
JUUNE HOLVANDUS68,72544
SIIRI HOMMIK252,438356
TERJE HOMUTOV GIANNIKOU1,2826
RAIVO HOOL241,038968
TOOMAS-VALTER HUIK20,11627
RUTH HUIMERIND8,834603
AADU HURT0,028
ANDREI HVOSTOV94,27982
VILLE HYTÖNEN16,75233
MÄRT IBRUS0,9414
HELEN IDARAND7,31219
ARGO IDEON12,1186
MATI IILA8,0286
AIRI ILISSON-CRUZ30,02232
HELI ILLIPE-SOOTAK39,03662
JARÕNA ILO4,76135
AAPO ILVES20,061508
EVELIN ILVES3,552
KAIE ILVES22,64560
TIINA ILVES14,23110
MERLE IMMONEN0,46
HANNA INGERPUU16,781508
ULVI INGVER54,09418
JÜRGEN INNOS23,18793
ANDREI IVANOV152,96938
J. J. METSAVANA32,581517
KONN JA KAAMOS 5,1843
MEHIS JAAGU0,918
KRISTJAN JAAK KANGUR17,26827
PIRET JAAKS30,51449
REGINA JAAKSON25,62232
LEA JAANIMAA218,751753
URMO JAANIMÄGI2,217
KADRI JAANITS112,414396
MARGIT JAASKA3,47115
MART JAGOMÄGI1,39399
HUBERT JAKOBS1,3671
TAAVI JAKOBSON14,23110
TIINA JAKSMAN3,34105
JAAN JANNO0,262
ALARI JANSON2,8168
SILVI JANSONS0,189
LIISBET JAUK133
IRIS JELETSKI15,9562
MARI JESMIN320,1810606
RIINA JESMIN173,555757
KATRIN JOHANSON95,16756
LAURI JU58,911792
JAAK JUSKE234,892155
EESTI JUTT MTÜ16,13374
MART JUUR125,741615
VLADIMIR JUŠKIN1,479
ÜLLE JÄLLE1160,8738444
ANU JÄNES92,65716
INGRID JÄRV3,64136
RISTO JÄRV14,42834
LINDA JÄRVE1,7526
SULEV JÄRVE4,55124
LEONHARD JÄRVIS7,558
INDREK JÄÄTS51,98738
ALIIS JÕE685,275296
MARION JÕEPERA78,03603
DAIVI JÕERAND0,274
JAAK JÕERÜÜT112,83872
KRISTI JÕESTE1,61126
TARMO JÕEVEER10,0978
MALL JÕGI47,461232
MARIE JÕGI3,36108
LEELO JÕULU49,71449
AIVAR JÜRGENSON9,4389
MARI JÜRGENSON0,071
TOOMAS JÜRGENSTEIN3,6944
MERIKE JÜRJO38,23438
MADIS JÜRVISTE114,944079
ÜLLA JÜRVISTE138,014601
ENE KAABER4,89170
ANDE KAALEP278,6433297
TÕNU KAALEP5,572272
TÕNU KAALEP5,572272
ANNA KAARE2,9744
AHTO KAASIK4,9484
HUGO-TANEL KAASIK22,36740
MAIRI KAASIK0,3747
VIOLA KAASIK7,7660
HELGI KABIN14,74976
VELJO KABIN14,74976
ANU KABUR9,73393
MART KADASTIK164,621411
KAISA KAER86,295811
KRISTA KAER309,2112464
MIHKEL KAEVATS3,2977
ANNE KAHK245,554786
MAREK KAHRO177,41371
KAJA KAHU55,64706
ELIN KAI TOONA87,53663
MARET KAIK4,66151
HOLGER KAINTS131,851042
HEIDIT KAIO132,071052
URMAS KAJU0,786
MERJE KALA0,8321
ERIKA KALAMEES1,2843
AIME KALAPÜÜDJA2,95142
GAILI KALBERG0,7630
MARTTI KALDA30,73701
HANNELEELE KALDMAA15657
KAJA KALDMAA3,72123
KÄTLIN KALDMAA111,331636
MARKO KALDUR23,86354
INGA KALISTRU27,942362
HINGE KALJUND126,96980
MARI KALJUSTE371,288472
TIIT KALJUSTE9,34428
KRÕÕT KALJUSTO-MUNCK20,45677
KERSTI KALJUVEE73,222603
MARIA KALL14,73490
TOOMAS KALL69,722070
JÜRI KALLAS220,375602
TRIIN KALLAS4,76129
TÕNU KALLAS2,8522
MADIS KALLION1,169
ANU KALM107,273355
MART KALM23,94539
KAIRI KALMANN35,361982
ALDO KALS2,9632
MADIS KANARBIK2,6168
TIINA KANARBIK559,9518410
ANNA-MAGDALEENA KANGRO128,57908
KIRKE KANGRO218,958028
MAARJA KANGRO172,93531
KAIDI KANGUR16,82130
KAIDO KANGUR61,772968
PAAVO KANGUR215,541707
RIINA KANGUR55,2917
TAAVI KANGUR22,51174
ANU KANNIKE11,48289
MAARJA KAPLINSKI29,531097
DORIS KAREVA108,31855
HERGI KARIK21,55237
TOOMAS KARJAHÄRM8,95316
HILLE KARM112,671137
MÄRT KARMO0,8614
AET KAROLIN94,113159
KARRUP28,12339
LIIS KARU272,5359099
SANDER KARU20,39184
ENN KASAK7,0169
MARGOT-HELENA KASARI2,9698
KÄRT KASE50,67416
ANDRUS KASEMAA66,73540
MERIKE KASEORG0,638
EVE KASK12,211713
KAI KASK0,789
KATRIN KASK7,17237
KRISTJAN KASK1,4221
VILLU KASK10,44487
LEELO KASKMANN132,594389
KRISTIINA KASS831,617580
LEELO KASSIKÄPP823,796389
TRIIN KATARIINA TAMMERT163,31371
TIINA KATTEL57,852961
KATRIN KAUGVER201,863130
ÜLLE KAUKSI4,9175
ANU KAUR2,64170
EVE KEERUS-JUSUPOV6,4796
ALLAN KEIAN34,94270
KAJA KEIL4,8572
HEIKI KELP2,7221
MARI KELVE-LIIVSOO 9,03518
RAGNE KEPLER418,2713993
KADRIN KERES1,7340
LIISI KERIK00
KATRIN KERN33,891107
HEINO KERSNA12,545285
VAHUR KERSNA67,29520
ANNE KESKÜLA0,262
KALEV KESKÜLA7,7391
RAUL KESKÜLA41,68337
ANTI KIDRON139,361399
SIRJE KIIN26,161011
ÜLLE KIIVET63,736375
KRISTIINE KIKAS0,071
RAUL KILGAS38,291343
KATRIN KILLANDI2,1493
MARGIT KILUMETS39,68445
KRISTI KINDEL35,845514
LEELO KINGISEPP24,32188
KERLI KIRCH SCHNEIDER77,51150
HEVE KIRIKAL0,026
MARIS KIRME6,91103
GEORG KIRSBERG3,9746
KAI KITS13,11434
ANN KITSNIK226,159271
MART KIVASTIK142,381137
RUTH KIVASTIK3,64121
AITA KIVI261,732128
ANN KIVIKANGUR9,88350
EVELIN KIVIMAA37,27643
KATRIN KIVIMAA1,83137
JUTA KIVIMÄE67,74559
JOHANNES KIVIPÕLD38,95301
LIIS KIVIRAND7,86360
ANDRUS KIVIRÄHK1464,6917227
KERSTI KIVIRÜÜT81,78632
SVEN KIVISILDNIK37,63760
VERONIKA KIVISILLA35,24605
AIVAR KIVISIV4,9865
AIRE KIVISTIK110,246964
JAAN KIVISTIK28,02643
MARIO KIVISTIK68,023076
KIWA12,5125
MALLE KLAASSEN49,791646
KAIDA KLAOS6,3394
KAARLE-KULLERVO KLAUS0,164
VÄINO KLAUS0,4727
MARI KLEIN10,86464
EVA KOFF151,881216
INDREK KOFF232,255251
TIIT KOHA15,25797
KATRE KOIT1,6853
KÄTLIN KOIT1,4522
URMAS KOKASSAAR6,85792
URMAS KOKASSAAR6,85792
URMAS KOKASSAAR6,85792
ILONA KOLBERG1,2467
HELINA KOLDEK9,97330
JÜRI KOLK263,289123
EVA KOLLI17,7638
MAIRE KOLLI2,1417
JUSS KONKS1,5512
SIIRI KONKS19,79287
LIIS KONOVALOV40,411362
AIME KONS10,29500
KURMO KONSA4,7962
LIISA KONSAP0,3913
PIRET KOOLI109,72356
RAIN KOOLI55,381931
ERKKI KOORT416,523219
IGOR KOPÕTIN10,66145
JANE KORBA9,36310
HANNES KORJUS6,81239
ANDREI KORMASOV5,71633
IGOR KOROBOV0,276
VLADISLAV KORŽETS110,251140
MAITE-MARGIT KOTTA189,256021
JÜRI KOTŠINEV50,12452
KRAFINNA8,03509
MEELIS KRAFT28,2315
TIIA KRASS225,687478
TIIU KRAUT42,471564
JUHAN KREEM69,31714
TIINA-MALL KREEM2,5992
KERSTI KREISMANN4,468
KÜLLI KRESSA0,8927
KRISTEL KRIISA36,81396
VIRVE KRIMM46,271629
HEIKI KRIPS62,74554
DORIS KRISTINA RAAVE71,68554
AARE KRISTOFOROS ARNDT0,786
JANIKA KRONBERG19,91590
SILVIA KRONBERG0,24
GERDA KROOM45,022409
JAAN KROSS132,585462
MEELIS KROŠETKIN18,867999
HASSO KRULL106,972128
ERIK KRUMM3,56156
PILLE KRUUS290,459868
PIRET KRUUSPERE2,29112
JAAN KRUUSVALL5,1857
REET KUDU194,831955
VALENTIN KUIK3,1124
JAAK KUKK2,217
JANNE KUKK2,1983
MARTIN KUKK113,87880
ANTS KUKRUS2,0161
ANNE KULL345,811462
ULVI KULLERKUPP132,241022
JUHANI KULLERVO TAMMINEN3,8231
GERDA KULLI-KORDEMETS55,291423
ELO KUNGLA232,391796
OSKAR KUNINGAS1,4102
TIIT KUNINGAS15,25154
ANNIKA KUPITS102,563440
HELS KURE492,5516443
MARIE KURI9,62556
TUULI KURISOO00
KATRIN KURMISTE84,84861
ROOSMARII KURVITS2,76228
TAMUR KUSNETS9,03122
MEELI KUURA0,4120
JANIKA KUUSIK4,62153
MARGIT KUUSK6,5187
PRIIT KUUSK8,42125
HELGA-JOHANNA KUUSLER40,11310
MARI KÄBIN0,2954
MARI KÄBIN2,6472
AARNE KÄHR14,83220
HELEN KÄIT226,861977
JAAK KÄND3,0843
LIIS KÄNGSEPP22,12174
HENNO KÄO60,014640
HENNO KÄO60,014640
ELERIN KÄRNER1,653
KALLE KÄSPER52,37503
INDA KÕIVA1,7741
MARJU KÕIVUPUU72,811001
TIIA KÕNNUSSAAR20,34612
ARMIN KÕOMÄGI42,18326
ANDRUS KÕRE3,4353
EDE KÕRGVEE24,53812
GREETE KÕRVITS51,051680
KADRI KÕUSAAR21,63280
ANNELI KÕVAMEES1,1497
HELEN KÜLVIK4,09114
ENN KÜNG0,3846
ASKO KÜNNAP60,779254
HELI KÜNNAPAS1712,4313865
HILLAR KÜNNAPAS2,6687
ÜLLE KÜTSEN14,14380
AIN KÜTT442,923423
KADI KÜTT31,18241
KADRI KÜTT0,655
MADLI KÜTT1,561
MEELI KÜTTIM21,831089
PIRET KÜTTIS00
MARI LAAN8,44349
TRIINU LAAN89,641335
MAREK LAANE19,26737
TIINA LAANEM113,371257
LI LAANEMETS94,773137
ANNELA LAANEOTS119,82926
LAURI LAANISTO4,67201
ANU LAANSALU3,6474
URMAS LAANSOO12,25178
MART LAAR191,783132
PILLEKE LAARMANN42214090
RUTH LAASI28,11953
TIINA LAATS115,624166
JULIA LAFFRANQUE2,9578
MERI-LIIS LAHERAND32,63799
UNO LAHT6,14354
PIRET LAI22,13171
ANDRES LAIAPEA0,132
KATRIN LAIAPEA11,7720
VAHUR LAIAPEA23,83635
MARINA LAIDLA1,74681
SIIRI LAIDLA370,223002
RUTH LAIDMETS315,7710459
ANGELA LAIG1,8254
EKE LAINSALU28,47220
FAINA LAKSBERG621,6320638
ANNELI LAMP119,591010
DAGMAR LAMP77,6691
ANNE LANGE19,36502
ARI LANTO4,9238
REET LANTSON0,071
LEONHARD LAPIN10,91171
KAIA-LEENA LASS69,242579
KALEV LATTIK35,191165
ANNA LAUK46,8314366
ÜLAR LAUK26,21952
TENE LAUL9,3138
ÜLLE LAUMETS20,74689
EVE LAUR445,6510553
MAARJA LAUR77,422897
MATI LAUR30,6456
MALL LAUR1,5841
MÄRT LAUR30,8238
RISTO LAUR95,13809
MAIRI LAURIK140,881261
PEETER LAURITS26,691239
TIINA LEBANE44,761397
HELI LEEK11,3374
PIRJO LEEK22,7856
HELLE LEEMETS19,49329
TÕNIS LEEMETS4,46157
NIGU LEENU21,83623
LIISI LEES-LEESMAA2,7892
DIANA LEESALU117,88911
KRISTA LEESI017
KRISTEL LEESMEND1,0817
JAAN LEHISMETS0,264
MATIS LEIMA1,2910
EVE LEIMANN1,0811
MARE LEINO25,67401
KATRIN LEIS1,09568
MARTIN LEIS82,562733
VERNI LEIVAK7,8961
SIGNE LELBRET16,06414
EVA LEMBER59,381975
IRA LEMBER1451,6412197
TÕNU LEMBER31,25751
AIVAR LEMBIT50,33389
HELENA LEMENDIK8,84562
PIRET LEMETTI1028,2634043
MAE LENDER122,67948
VIRKKO LEPASSALU66,08891
MARE LEPIK7,1235
MARIA LEPIK154,046006
MIRJAM LEPIKULT19,5827
MARIA LEPMAA121,241139
LEA LEPMANN18,97456
TIIT LEPMANN22,52534
ANDRES LEPP30,681490
KÜLLI LEPPIK0,9451
PEEP LEPPIK27,95216
TAAVI LIIAS135,221045
LAURI LIIDERS136,34751
MARJA LIIDJA428,8214700
MAREK LIINEV38,41375
JÜRI LIIV18,87280
SANDER LIIVAK43,031450
UNO LIIVAKU13,22390
KRISTJAN LIIVAMÄGI19,571192
MEELIS LIIVLAID6,0658
VAMBOLA LILLEMÄE5,8245
ETHEL LILLEMÄGI4,51216
KAIE LILLEORG36,147162
PIRET LILLESTE7,21107
LAURA LILLEVÄLI9,9422
HENDRIK LINDEPUU78,752667
KRISTA LINK7,7215
MIRJAM LINK00
HENNO LINN0,393
ANNE LINNAMÄGI51,729394
KÄRT LINNAMÄGI00
PEETER LINNAP5,29100
JANA LINNART257,388600
KERSTIN LINNART9,3308
KERLI LINNAT1,1883
AADO LINTROP15,94140
LIINA LIPPASAAR4,1132
MADLI LIPPUR8,1578
LIANNA LISETTE ERIT0,6844
KAIRE LIVENTAL52,531797
INGRID LODDES6,7194
TRIIN LOIDE10,72619
LEMBI LOIGU1,5957
VAHUR LOKK11,64452
TIIU LOOG98,313594
TERJE LOOGUS23,17767
KAIRI LOOK122,91821
LAURA LOOLAID1,52125
REELIKA LOOTUS25,1194
TRIINU-LIIS LOOVEER21,7756
MARIA-KRISTIINA LOTMAN16,51514
REBEKKA LOTMAN6,53405
KAIT LUBJA2,72219
SIRJE LUCK3,1124
INGVAR LUHAÄÄR35,95558
LELES LUHSE0,9330
KERLY LUIGE5,5382
VIIVI LUIK306,412472
SUSAN LUITSALU499,085694
ALLIKI LUKK0,9962
REGINA LUKK-TOOMPERE148,824370
LEO LUKS2,5277
TIIU LUMBERG14,05202
ELVI LUMET120,913834
KATRIN LUMISTE17,12175
KATRIN LUST31,31242
EVA LUTS73,122635
ANDRI LUUP3,3750
HELENA LÄKS22,88633
ÜLLE LÄTTE2,5920
MARGUS LÄÄNE1,4221
TIIT LÄÄNE16,2347
KRISTI LÕBU15,38174
TRIIN LÕBUS2,8296
ENDLA LÕHKIVI40,411513
ALO LÕHMUS5,5491
ANNIKA LÕHMUS1,6915
BARBI-KATRIN LÕHMUS7,2556
KALLE LÕUNA2,1419
MAIE LÜÜS0,620
ADA M. SOO15,38239
EINAR MAASIK2,7843
IGOR MAASIK17,91171
INGRID MAASIK0,0915
JANA MAASIK222,722025
SIIM MAATEN1,9488
REET MADE52,21454
TIIT MADE45,35427
PIIA MAISTE181,575406
JAAN MALIN17,75241
JAANA MALING203,673037
ENDEL MALLENE3,65167
MEELIK MALLENE3,95203
PAMELA-MARIA MARAN309,742430
TIMO MARAN10,61173
MARA MARET ARONOVICH73,5568
EPP MARGUSTE100,9610862
ANNA MARIA TAMMESAAR11,86176
IRJA MARIPUU4,06148
ILONA MARKEN9,64319
MILVI MARTINA PIIR35,37716
ILONA MARTSON203,878091
MATTI MASING4,69103
UKU MASING41,82427
VIKTOR MASING11,67287
ÜLLE MASING2,7591
MATHURA20,62464
MARJA MATIISEN5,18192
PAAVO MATSIN20,7160
PILLE MATT7,13106
TIINA MATT2,9896
HEDDA MAURER28,37939
KAUPO MEIEL11,47231
AURIKA MEIMRE1,1825
ÜLLE MEISTER84,383595
HELVE MEITERN0,8829
JAAK MEITERN0,9364
MAIA MELTS4,96337
NELLI MELTS2,2197
TRIINU MERES13,35217
UNO MERESTE2,0733
SIRLY-ANN MERIKÜLL1,5523
ARNE MERILAI21,7598
LIIA MERINO4,06110
KUIDO MERITS5,0539
MAE MERUSK70,13542
ENA METS6,56144
HILLAR METS617,4619964
RITA METS22,91432
SIIRI METSAMÄGI6,7115
KATI METSAOTS5,38178
LEO METSAR32,561779
LIINA METSKÜLA101,57785
HELLE METSLANG0,6535
JOOSEP METSLANG3,3329
KADRI METSMA89,613515
KRISTI METSTE13,4337
MERILI METSVAHI3,45180
JAAN METTIK8,89417
VIRGO MIHKELSOO6,95105
VALDUR MIKITA76,3593
MARGIT MIKK-SOKK15,92331
DAN MIKKIN271,1329934
MARIANNE MIKKO40,98666
JÜRI MILDEBERG24,151090
PIRET MILDEBERG125,614044
HANNA MILLER19,31542
VOLDEMAR MILLER17,88255
OLIVIA MIND1,2910
KRISTA MITS5,97373
EVI MITT1,1513
LIINA MITTERMAYR47,75369
IRINA MOISSEJENKO0,6510
MUDLUM573,764689
LIISA MURDVEE12,93643
ANN MUST1,343
MIHKEL MUTT66,35536
KALLE MUULI107,111100
ENE MÄE198,146565
PIRET MÄENIIT18,97309
EHA MÄESALU1,2441
HELI MÄGAR21,37600
ANNI MÄGER195,545215
KADRI MÄGER10,2364
ERLE MÄGI0,548
MARIKA MÄGI7,9210
MARIS MÄGI1,2819
ANU MÄND4,22128
HELJO MÄND280,073929
TALVIKE MÄNDLA0,67
LEA MÄNDMETS0,537
TIINA MÄNNAPSOO2,9744
MARIS MÄNNIK0,368
LEELO MÄRJAMAA204,2512231
VEIKO MÄRKA31,88273
GERDA MÄRTENS43,611546
MARE MÄTAS192,81490
MIHKEL MÕISNIK75,944282
ILME MÕTTUS11,1386
LEMBE MÕTTUS37,34314
MARGIT MÕTTUS5,51170
PIRJO MÕTTUS35,451181
BRUNO MÖLDER4,04178
MERIKE MÖLDER8,86316
MARGOT MÜLLERSON8,9369
KASPAR MÜÜRSEPP1,9475
MARI-LIIS MÜÜRSEPP5,2972
LEELO NAABER1,452
ENDA NAABER NIPSUST5,5358
TIINA NAARITS-LINN2,7221
MAI-LIIS NAPA13,43494
MARTIN NAPA0,393
MARGE NELK64,8811495
PEEP NEMVALTS0,063
URMAS NEMVALTS180,146023
ARNE NIELSEN55,76936
KATI NIELSEN19,02147
TIIA NIGHTINGALE16,75263
TOIVO NIIBERG71,41037
HELENA NIIDLA37,541375
KERTU NIILUS36,371204
REEDIK NIILUS41,12894
KUTT NIINEPUU-KIIK3,111254
PIRET NIINEPUU-KIIK319,6513526
ELLEN NIIT48,923618
KAISA-KITRI NIIT57,672003
KAIE NIIT195,676477
MONIKA NIKITINA-KALAMÄE0,393
TOOMAS NIKLUS84,5934011
MAIT NILSON5,5643
ANTS NISUMAA2,03105
EVA NOONI461,5414970
VIIVE NOOR16,921250
HELLE NOORVÄLI00
DAGMAR NORMET30,282906
HALDI NORMET12,06179
MERLE NUIA2,6393
AITA NURGA9,46684
ANU NURK1,79199
KRISTA NURM47,761581
MINNI NURME5,34396
ENN NÕU45,77357
HELGA NÕU362,164801
KERLI NÕU77,25597
DEA OIDEKIVI49,793219
JAANA OJAKÄÄR-KITSING20,42223
ELINA OJALO0,6927
HANNO OJALO219,172715
JÜRI OJAMAA63,812693
LIISI OJAMAA17,641014
LIISI OJAMAA17,511011
LIISI OJAMAA24,08797
KRISTA OJASAAR2,6528
MARI OJASAAR33,56498
KERSTI OJASOO0,2416
HERDIS OJASU8,0262
KADRI OKAS229,158676
KAI-MAI OLBRI8,87117
SIRJE OLESK25,84808
SVETLANA OLEVSOO0,7219
SULEV OLL28,05265
MARI OLLINO61,672240
TRIIN OLVET220,228314
MERLE OMLER3,552
TARMO OMLER0,131
MARGUS OOPKAUP5,9747
PIRET ORAV231,58938
RAUL ORESKIN104,051544
KAISA ORGUSAAR1,2118
ENEL ORMUS55,421740
ANNE-MARI ORNTLICH2,78102
RIINA ORUAAS0,4165
VIRVE OSILA80,27629
OLAV OSOLIN463,444814
LOONE OTS168,881859
URMAS OTSPERE1,169
MARGUS OTT13,68449
MRBEE OÜ14,16262
MARGE PAAL597,3220061
KRISTI PAAS1,2537
MERILIN PAAS-LOEZA136,381054
LAINE PAAVO1,0947
MAARJA PAESALU56,991809
TIINA PAI6,44100
ANTS PAIKRE13,74456
TRIIN PAJA1,7227
AILI PAJU153,061329
IMBI PAJU8,59106
ENE PAJULA104,94811
REIN PAKK20,08170
TRIINU PAKK19,46623
LEELO PAKS2,1379
KRISTO PALS4,7937
PÄIVI PALTS20,442774
LIIS PALTSMAR31,31242
RUDOLF PANGSEPP6,092506
KADRI PAPP463,6615985
TRIIN PAPPEL63,332124
RIHO PARAMONOV1,7526
IVO PARBUS49,33863
EEVA PARK40,04317
AIN PARMAS13,72106
ANN PARTS10,93354
JESPER PARVE211,951638
MIRJAM PARVE10,75370
RIINA PAUKLIN00
KARIN PAULUS14,48242
KATRIN PAUTS917,77662
SIGRID PAVEL3,562835
HENRI PAVES0,7926
PETER PEDAK27,851182
HEDDA PEET16,61352
TATJANA PEETERSOO187,396642
TRIIN PEHK43,86339
PIRET PEIKER2,2492
ANNA-MARIA PENU47,05451
LIINA PERROY2,17114
TAAVI PERTMAN67,67523
AINO PERVIK1745,5722354
MALL PESTI15,74339
JAANA PETERSON16,59549
LENA PETERSON0,131
MARGIT PETERSON127,531094
MARGIT PETERSON2,7789
ÜLLAR PETERSON18,01381
EPP PETRONE416,776661
JUSTIN PETRONE852,745281
KADRI PETTAI69,162279
HELE-RIIN PIHEL209,471626
VIRGE PIHEL19,7657
CAROLINA PIHELGAS35,16769
LAURA PIHLAK37,332323
IVI PIIBELEHT193,3349108
PAAVO PIIK2,9829
MARIKA PIIP3,45196
KRISTI PIIPER480,054192
REET PIIRI21,77550
MATTI PIIRIMAA511,4317688
PÄRTEL PIIRIMÄE21,36751
INGRID PIKKER11,6590
ANNE PIKKOV180,9712690
HEILIKA PIKKOV26,91208
ÜLO PIKKOV14,58809
TARMO PIKNER85,4660
ANN PIKVER7,3190
LAURI PILTER10,81386
MERIKE PILTER17,98663
AARE PILV26,8908
BARBI PILVRE138,061067
ANU PINK39,061139
TIIU PIRSKO26,171248
HEIKI PISUKE5,2104
INGE PITSNER41,45564
MAI PITSNER2,0230
JAANUS PLAAT2,1442
MAIA PLANHOF615,8421238
KATRIN PLANHOF SKOTT11,74564
MARTIN PLASER0,698
MARJA-LIISA PLATS509,6825000
TRIIN PLOOM1,7765
MARKO POMERANTS2,4336
REET POOL2,2434
VLADIMIR POOL109,341125
MART POOM3,4353
LINDA POOTS7,34402
JANA PORILA7,89286
PILLE-RIIN PORT41,493307
KRISTIINA PRAAKLI38,93305
MARGIT PRANTSUS39,55345
GUNNAR PRESS18,5143
KETLIN PRIILINN1003,418330
HELEN PRINS258,922001
KAIRI PRINTS3,36100
HEINO PRUNSVELT23,813912
PIRET PRUUL40,681357
MARIS PRUULI4,2563
EHTE PUHANG77,793425
HOLGER PUKK3,6661
RAIMO PULLAT13,96207
RISTO PULLAT8,69134
ELISE PULS3,2325
ANDRES PULVER17,61242
MARIO PULVER147,067732
EDA-TIIA PUNGAR00
UUNO PUNGAR4,9974
PILLE-RIIN PURJE10,9112
RAILI PUSKAR1740,657663
AARNE PUU15,67583
TARMO PUUDIST9,663443
ENE PUULMANN0,524
TIIA PÄLLO0,7515
MATTI PÄRK57,413071
SIIRI PÄRKSON15,1213
SILVIA PÄRMANN71,78894
EVE PÄRNASTE2,57258
MARGE PÄRNITS23,77749
AGO PÄRTELPOEG5,6549
MAARJA PÄRTNA9,68188
TERHI PÄÄSKYLÄ-MALMSTRÖM31,68245
PIRET PÄÄSUKE161,965677
GEDI PÕDER00
KADRI PÕDRA18,611039
PRIIT PÕHJALA74,69587
TIIU PÕLD15,14131
JANNO PÕLDMA168,251678
PIIA PÕLDMAA1,5635
TIIA PÕLDME3,552
ASTA PÕLDMÄE13310
ANU PÕLDSAM33,341130
AVE PÕLENIK-SCHWEIGER90,926808
SERGEI PÕLME10,3580
JUHANI PÜTTSEPP137,731909
AIN RAAL29,39675
HEIDI RABA19,4274
MARIA RAHASEPP0,398
RAINER RAHASEPP13,82208
RAINER RAHUSAAR1,74277
BIBI RAID612,7520478
KATRIN RAID0,7760
MAARJA RAID30,262307
ANNI RAIE00
INGA RAITAR103,221148
HARALD RAJAMETS33,812612
TARMO RAJAMETS146,946393
MERIT RAJU108,5861
KASPAR RAMMO0,2717
MARIANN RAMMO0,369
REGINA RAMMO0,3716
TIIT RAMMUL17,226444
HILLI RAND83,711089
PIIA RAND7,37110
MARJU RANDLANE94,593131
ALDO RANDMAA42,211643
UKU RANDMAA12,54186
URVE RANDMAA0,092
MARGIT RANDMÄE104,5614068
TIINA RANDUS99,83465
MARE RANDVEER7,84143
LIISA RANDVIIR1,1538
SILVIA RANNAMAA268,022565
HEINO RANNAP3,2852
JAAN RANNAP429,044843
JANA RATAS9,23297
ENO RAUD988,7612003
GEIDI RAUD8,02119
MIHKEL RAUD416,715658
PIRET RAUD1685,8829653
PAUL RAUD16,69129
REIN RAUD174,221753
DAGMAR RAUDAM159,411232
TOOMAS RAUDAM18,88173
RIHO RAUDI11,94997
HEIKI RAUDLA40,72607
IRENA RAUDLA1,8762
JELENA RAUDLA1,5512
ANDRES RAUDSEPP3,79115
KRISTIINA RAUDSEPP10,64656
KAIA RAUDSEPP196,031515
PIRET RAUDSEPP1,1579
RIINA RAUDSIK50,97393
KOIDU RAUDVERE9,59500
OTT RAUN5,6944
PRIIT REA133,864165
MARIANN REA-PETERSON1,8775
REET REA-SMYTH55,632466
KARL REBANE0,8413
KRISTEL REBANE2,3235
MARIS REHESAAR2,87250
AVE-MARLEEN REI13,96333
SIRJE REI24,09616
URMAS REI1,4777
HELI REICHARDT68,41544
JANA REIDLA6,5197
MARIA REILE80,722917
KAIRE REILJAN25,34376
JAAK REIMANN1,5512
JAN REIMANN4,6569
SIIRI REIMANN18,62434
AIVAR REIMUS88,09690
KAARINA REIN6,32120
OÜ REIN R18,021403
HEILI REINART81,74829
REELI REINAUS838,668945
ASTRID REINLA163,462352
KÜLLI REINO00
KÜLLI REINUP3,72287
HENDRIK RELVE58,821404
TIIU RELVE22,84821
OLAV RENNO8,26352
BERIT RENSER13,9197
KAJA RIESEN10,56346
INDREK RIIGOR1,0816
KAJA RIIKOJA36,381474
KAUR RIISMAA10,87172
MERIKE RIIVES23,33911
ROGER RIKBERG0,247
MERIKE RISTIKIVI5,16114
JAMES ROCK26,31686
EGERT ROHTLA3,1645
HELEN ROHTMETS-AASA9,75351
RAFAEL ROLAN RAND0,196
KADRI ROOD58,581939
LILLE ROOMETS176,821540
EVA ROOS41,74630
SIGNE ROOS0,917
ANU ROOSENIIT160,435412
MAARJA ROOSI3,56481
JÜRGEN ROOSTE86,151115
OTT ROOTS00
KREET ROSIN57,06678
TOOMAS ROSIN3,44122
JAAN ROSS2,97102
TIINA ROSS0,4721
AARNE RUBEN54,26556
KRISTINA RUDER109,151144
OLAVI RUITLANE211,381643
ANNELI RUMM6,6956
HANNES RUMM9,7144
SIGNE RUMMO35,51301
HANDO RUNNEL177,812156
HEGE RUNNEL4,5522
SIMO RUNNEL8,49176
ERKI RUSSOW5,5284
INGRID RUUDI1,9685
KETLIN RUUKEL0,457
MALLE RUUMET3,8769
MAARIKA RUUSE7,21107
PIRET RUUSTAL47,21490
ENE RÄMMELD17,08132
LIINA RÄNDVEE7,46247
KRISTA RÄNI102,493617
VALERIA RÄNIK10,15175
LAURI RÄPP154,081404
KRISTJAN-JAAK RÄTSEP6,76256
MERIKE RÕTOVA0,4930
GRETHE RÕÕM5,1977
MARIANN RÜCKENBERG198,491534
EVE RÜTEL216,417465
JAAK RÜÜTEL66,0712058
KALJU SAABER25,55478
LAURI SAABER88,162893
KAMILLE SAABRE16520
MARIS SAAGPAKK0,3236
KATRIN SAALI SAUL67,06910
ANTI SAAR341,775622
HEIDI SAAR191,777525
HELI SAAR0,155
LIIS SAAR6,4796
MÄRT SAAR2,1632
OLIVIA SAAR134,752750
TIIU SAAR11,78914
UTA SAAR25,031150
ULLA SAAR111,913039
VEERA SAAR48,65376
KATI SAARA VATMANN97,91212
RIHO SAARD6,9567
KRISTI SAARE144,021113
RIINA SAARMA1,4221
MEELIKE SAARNA169,511368
HELEN SAARNIIT0,8829
SIRET SAARSALU9,4291
GLED-AIRIIN SAARSO6,0973
MARI SAAT51,94619
KAIDI SAAVAN38,992428
MARE SABOLOTNY21,22164
SIISI SAETALU12,0393
SIIM SAIDLA84,275725
TANEL SAIMRE45,24434
TIIU SAIMRE3,55103
KATRIN SAK4,2756
AIJA SAKOVA10,67155
KAJA SAKSAKULM TAMPERE20,06155
MARKUS SAKSATAMM155,953424
ANNELI SALK15,66121
MONIKA SALU6,0258
MARGE SALUMÄE21,23315
PIRET SALURI115,524427
REIN SALURI52,181969
MARGIT SALUSTE120,993042
ANU SALUÄÄR67,482159
ANU SAMARÜÜTEL-LONG19,01345
PAMELA SAMEL00
MAREK SAMMUL1,8482
OLEG SAMORODNI8,4154
MART SANDER126,241818
TIIU SANDRAK8,41629
MARGUS SANGLEPP68,84532
MARGIT SARAPIK42,92347
JAANUS SARAPUU5,49212
MIKK SARV15,73344
TÕNN SARV2,7730
RENE SATSI78,84614
SIIRI SAU242,38100
PEETER SAUTER46,65591
EVELIN SCHAPEL84,192787
MELENA SCHULTZ31,271035
INDREK SCHWEDE1,3139
LIISI SEIL1,3330
LIIS SEIN83,161234
MARKO SEKITEL LEPPOJA3,72164
ANTI SELART8,21447
JÜRI SELIRAND10,54263
AIMAR SELLER3,349
TIIA SELLI47,38703
TIIT SEPA94,111611
ADENA SEPP633,394895
ARVI SEPP0,7436
ENE SEPP369,162853
KAJA SEPP15,64140
KADI SEPP0,477
KÜLLI SEPPA30,741200
LY SEPPEL26,331081
MÄRT SEPPER1,048
REIN SEPPIUS9,44302
REIN SEPPIUS177,7115132
RAIVO SEPPO115941
IVAR SIBUL1,5497
IMRE SIIL83,21690
VIRGO SIIL23,061047
MART SIILIVASK1,0640
TOOMAS SIITAN4,23125
REIN SIKK65,551600
KRISTINA SIKORA81,722705
MERLE SILD23,18287
ELINA SILDRE151,865928
JOONAS SILDRE201,479082
TIINA SILDRE22,166182
SILJALILL8,23131
KAARI SILLAMAA1,2910
NELE SILLAOTS520,4517231
KERTU SILLASTE152,474161
LIIS SILLASTE-TOOTS35,794651
VAIKE SILMATO6,292
SILVI SILVA NEMVALTS0,27
INDREK SILVER EINBERG13,43162
MAREK SIMPSON30,86243
KARL-MARTIN SINIJÄRV25,52564
REELIKA SINIJÄRV474,2315698
TRIIN SINISSAAR122,142210
NELE SIPLANE5,1786
MATI SIRKEL134,994329
AGU SISASK24,44396
HELLI SISASK0,393
KAIA SISASK7,7179
ERKKI SIVONEN23,64759
PIRET SMAGAR7,61002
IVI SMIDT2,92177
KERTTU SOANS21,5573
MART SOIDRO12,1694
RAGNAR SOKK41,392226
ÜLLE SOLOVJOVA76,252038
LAURI SOMMER19,05457
TRIIN SOOMETS32,91730
SILJA SOONE32,371083
SILJA SOONE72,792451
ALLAR SOONESTE463,8619620
EVE SOONESTE275,7412229
MAIE SOONESTE10,7483
MATI SOONIK178,441438
BERIT SOOTAK102,48792
TIINA-MARIA STEINBERG9,3145
ROY STRIDER14,35132
MARINA SUHNJOVA0,786
HARALD SUISLEPP1,048
ELLEN SUITS11,62403
KRISTA SUITS285,99464
LEENA SUITS365,0512115
MARIAN SUITSO71,131166
ILONA SULA3,21149
RAUL SULBI176,336456
SIGNE SUMERIK0,093
SIGRID SUU-PEICA13,46104
MARIANNE SUURMAA29,37227
MARTIN SUUROJA21,52550
NELE SUURSAAR0,4515
KARIN SUURSALU367,9213037
ÜLLE SUVI3,68237
SILVER SÄRA33,331291
ALO SÄRG31,74762
HELLI-TIIU SÄRG00
HAIN SÄRG0,58232
ILMAR SÄRG253,14109
KÄRRI SÕELSEPP45,442424
URMAS SÕGEL109,92446
HEIDO SÕNA0,477
RANNO SÕNUM21,43402
ELLE SÕRMUS2,5942
HELEN SÖÖL1,0816
ELIN SÜTISTE0,5376
INGEL TAEL2,6109
TRIIN TAEL186,917090
LEILA TAEL-MIKEŠIN18,49233
KAI TAFENAU1,5483
JOHANNA TAIGER51,621727
EGLE TAKLAI21,75925
ILZE TALBERGA21,51864
ANDRES TALI194,3718140
HILLAR TALI7,29244
PIRET TALI73,11565
ELLE-MARI TALIVEE18,41993
JAANA TALJA10,14715
TOOMAS TALLO35,531238
TÕNN TALPSEPP19,571192
JÜRI TALVET42,81154
GERTRUD TALVIK21,3316
MARI TALVIK8,55283
KAIRE TALVISTE38,75506
TIINA TAMBAUM2,217
ANNE TAMBERG7,31690
AARE TAMM6,0349
AKSEL TAMM2,1839
HELLE TAMM0,586
KETLIN TAMM538,8117840
MAREK TAMM40,651142
MERIKE TAMM5,89124
TRIINU TAMM80,922336
TIINA TAMMAN151,361785
MARKO TAMME3,59304
PILLE TAMMELA32,581028
ENNO TAMMER103,291206
MARIS TAMMER15,92512
ARABELLA TAMMERABA56,29435
LIIA TAMMES15,31912
TIINA TAMMET5,24245
TIINA TAMMETALU12,273216
MIKK TAMMIK00
PEETER TAMMISTO2,97220
KRISTIINA TAMMOJA0,9138
JAAN TAMMSAAR115,8615039
JAAN TANGSOO72,98577
LAINE TANGSOO3,4940
ALLAR TANKLER0,393
TÕNU TANNBERG96,262250
KADRI TAPERSON1,048
ARVI TAPVER0,528
KRISTI TARAND23,66866
INDREK TART2,9162
INDREK TART1,7347
URMAS TARTES9,27316
ANU TARVIS45,181701
MIHKEL TATTAR1,4211
TOOMAS TAUL121,364029
JUHAN TEDER6,3123
TARMO TEDER76,21589
KRISTJAN TEDRE45,111502
ANDRA TEEDE42,46551
MARI TEEDE2,7641
MARTEN TEEMANT0,1937
THEA TEINEMAA30,28234
MARIA TEIVERLAUR17,74294
RENE TENDERMANN43,171429
AIRI TENNI64,162198
OLAVI TEPPAN119,945259
AET TERASMAA18,441247
KERTI TERGEM37,561577
AILI TERVONEN1,2422
MARINA TERVONEN3,66175
ANNE-MAI TEVAHI3,2325
VAPPU THURLOW0,3724
RAIVO TIHANOV26,66642
ANNE TIHASTE3,37119
ANNA TIIDO79,32613
HELLE TIIKMAA4,5335
TIINA TIIMAN29,63988
LIIS TIIRMANN1,963
TARVI TIITS4,5370
TIINA TIITUS47,1364
VAIKE TIITUS10,7483
TOOMAS TIIVEL4,76121
TOOMAS TIIVEL2,3318
JUTA TIKK19,15148
KRISTJAN TIKK5,87188
KATRIN TIKKO0,457
MIHKEL TIKS140,131083
TANEL TIKS9,5874
SIIRI TIMMERMAN76,5839090
ENE TIMMUSK18,37142
URVE TINNURI1130,229106
JÜRI TITOV0,149
TARVO TOBBI1,916
TAMUR TOHVER0,262
ERIK TOHVRI1697,1413116
TUULI TOLMOV39,98309
ÜLLE TOMING6,2355
JAAN TOMINGAS1,8928
ILMAR TOMUSK2499,825804
MAREN TOOM2,2635
MAREN TOOM2,6552
JANE TOOMAN37,512384
RAINIS TOOMEMAA10,42288
ELO-MALL TOOMET1,1393
TIIA TOOMET96,921288
TIINA TOOMET36,021329
TIIA TOOMET471,624231
SIGRID TOOMING280,6610388
KALLE TOOMPERE45,841400
PILLE TOOMPERE54,711492
REIN TOOTMAA2,6731
ENDLA TOOTS393,0615583
JANNO TOOTS0,3913
MARILII TOOTS3,2325
TOIVO TOOTSEN39,01448
TÕNIS TOOTSEN7,08243
HELEN TOOTSI61,33474
MARGIT TOOVERE1,74139
KATRIN TOPKIN9,16186
LIINA TORDIK42,571409
ALEKSANDER TORJUS0,4910
IMBI-SIRJE TORM2,0324
KRISTINA TORT45,78941
MATS TRAAT481,553956
TUULI TRIIN TRUUSALU0,3760
ANDRÉ TRINITY, KRIS MOOR3,16228
HELEN TRUIJA0,2820
UIDO TRUIJA36,88285
ILMAR TRULL274,387031
KÜLLI TRUMMAL9,06146
JUHAN TRUMP0,393
SIRLE TRUUTS15,79122
ELO TUGLAS15,98149
FRIEDEBERT TUGLAS234,432689
KRISTI TUHKRU-TAMM2,3977
ANETT TUISK15,14117
TULIHOBU00
LEELO TUNGAL657,3813159
KELLY TURK0,286
RIIN TUTTELBERG32,96489
EET TUULE1487,0711505
TARMO TUULE6,4692
ELINA TUULIK (ASLETT)1,5752
MANIAKKIDE TÄNAV23,091007
LII TÕNISMANN397,2613513
MAI TÕNISOO/MAI TORIM122,834020
URMAS TÕNISSON74,011837
URVE TÕNNUS00
TOOMAS TÜRK1,0119
EDUARD TÜÜR8,2864
IVO TŠETÕRKIN22,64175
KARIINA TŠURSIN-SOOTLA1,2819
HELENA UBA4,72172
TIINA UBAR8,43959
MAIKI UDAM25,21512
UDO UIBO34,92927
JÜRI ULJAS11,1151
KRISTINA ULUOTS402,314990
AUGUST UNDUSK5,58503
JAAN UNDUSK34,24829
MAARJA UNDUSK19,05969
REIN UNDUSK0,428
KERSTI UNT36,941257
LY UNT4,840
MATI UNT61,36522
ESTER URBALA32,87254
HELEN URBANIK41,731742
BRITT URBLA KELLER71,328152
SILVIA URGAS2,0716
KERT URMAS RAUDVERE0,6342
JAAK URMET206,34781
KRISTI UUDEVÄLI1,8227
EIA UUS431,883750
SASH UUSJÄRV120,714315
ALBERT UUSTULND30,25706
LEMBIT UUSTULND416,513357
KATRIN UVERSKAJA5132
JÜRI V.GRAUBERG91,87807
KAI VAARANDI12,17478
TARVO VAARMETS19,571192
URMAS VADI136,941573
LIINA VAGULA224,891738
SVEN VAHAR125,77972
BERK VAHER4,98150
HUGO VAHER136,621859
SILJA VAHER257,241988
EVELYN VAHI5,81187
VAINO VAHING21,39175
REIN VAHISALU17,62228
ELLE VAHT22,19982
SANDER VAHTER102,526551
TARMO VAHTER20,62180
TAUNO VAHTER132,431696
LAURI VAHTRE344,739154
MALL VAHTRE0,69154
SILVER VAHTRE1,45212
ROBERT VAIDLO16,43254
KADRE VAIK41,721405
JANIKA VAIKJÄRV18,24141
JAANUS VAIKSOO406,014074
ENE VAINIK3,6578
MAARJA VAINO26,23686
KÄTLIN VAINOLA112,591706
LENNO VAITOVSKI86,21279
JAAK VALDRE0,5512
KIRSTI VALDSTEIN-TIMMER39,34304
JANA VALGE47,691461
JAANUS VALK25,851902
AIDI VALLIK889,678977
OTT VALLIK129,554632
TIINA VALLIKIVI8,43279
TANEL VALLIMÄE0,155
RIINA VALMSEN9,61318
LIINA VALT40,19631
EDGAR VALTER342,7220693
ARVO VALTON85,38871
ILMAR VANANURM7,28106
JANEK VARBLAS0,393
AET VARIK60,411809
VIIVI VARIKSAAR6,38295
RUTH VASSEL15,52167
MARILIIN VASSENIN15,86970
LIISA VEBER3,8996
RAUL VEEDE4,51207
PEEP VEEDLA24,94370
EHA VEEM957,917403
MERLE VEESALU-RAND1,626
SUSANNA VEEVO0,6524
BERIT VEIDEMANN12,1694
REIN VEIDEMANN148,881180
PIRET VEIGEL16,21326
MALLE VEISSERIK31,691049
TANEL VEISSON0,132
INGRID VELBAUM-STAUB13,64449
EPP VELBRI16,92866
LILIAN VELLERAND1,5728
ANNE VELLI5,3244
ANNE VELLISTE23,96551
EVA VELSKER162,575382
MART VELSKER8,57251
FRED VENDEL28,78427
TATJANA VERHOUSTINSKAJA5,12296
VIIVI VERREV14,91593
JANIKA VESBERG131,075297
SIIM VESKIMEES53,16710
HANNES VESKIMÄE6,9954
KAAREL VESKIS19,04150
LEIDI VESKIS0,7930
RUTH VESTEL260,018607
MONIKA VIDMAN103,13853
KOIDU VIEIRA GOMES FERREIRA114,64886
STEVEN VIHALEM1,6813
HELGI VIHMA4,960
GAIA VIHMAN0,524
MARIINA VIIA4,12151
KRISTI VIIDING5,53295
HEINO VIIK178,171434
URMAS VIIK49,642302
MARTIINA VIIL5,56184
TIINA VIIL399,9413424
LUULE VIILMA158,841258
PIRET VIILU14,14468
KADRI VIIN7,85499
KRISTINA VIIN11,94293
ANTS VIIRES13,86254
EVI VIIRES10,37409
LIINA VIIRES44,661551
PIRET VIIRES0,8419
LIVIA VIITOL11,02215
KRISTEL VILBASTE43,64862
ILON VILDER5,512217
HEIKI VILEP232,423074
KALEV VILGATS8,04120
PEETER VILLMANN333,7511417
KEITI VILMS2,8522
TÕNIS VILU34,55267
MAARA VINT11,47505
TOOMAS VINT24,42199
EVA-MARIA VINT-WARMINGTON1,42158
KAUPO VIPP3,57150
LIA VIRKUS77,621548
EGLE-RIIN VOLKE389,483010
KREET VOLMER8,86320
IVO VOLT0,8431
KALLE VOOLAID2,4149
PIRET VOOLAID12,85238
TIINA VOOLAID9,95542
DAVID VSEVIOV205,991622
ALDUR VUNK2,8573
SAALE VÄESTER95,06739
ANU VÄLI1,3344
MARE VÄLI101299
KAAREL VÄLJAMÄE1,169
URMAS VÄLJAOTS29,11225
ELME VÄLJASTE416,653239
MÄRT VÄLJATAGA26,18707
RIINA VÄLLO4,67238
VEINIKA VÄSTRIK2,6456
RAUNO VÕSASTE28,73222
HEIKKI VÕSU32,87254
KRISTEL WEIDEBAUM34,351137
HEINRICH WEINBERG26,41674
PINQING WU48,52375
YANN0,655
MAILI YERLIKAYA0,132
CATHERINE ZARIP412,7213857
URSULA ZIMMERMANN29,97470
TIINA ZINGEL5,53362
VILLU ZIRNASK11,12310
KAREL ZOVA32,651269
TÕNU ÕNNEPALU515,934464
VIRGE ÕUEMAA37,861349
MATI ÕUN84,331685
ERVIN ÕUNAPUU8,27386
JAANUS ÕUNPUU17,71602
EVALD ÜBI2,8927
MARJE ÜKSINE0,39157
TÕNU ÜLEMAANTE17,61583

NB! Füüsilistel isikutel arvestatakse hüvitiselt maha tulumaks

AUTORHÜVITIS
VAHUR AABRAMS34,2
EPP AARELEID28,43
KAI AARELEID98,14
MILVI AASARU17
ANTS AASMA37,04
UNO AAVA10,53
KRISTIN AAVAKIVI2,99
KADRI AAVIK3,53
ELTS ABEL126,1
ANDRES ADAMSON198,63
ARNE ADER124,28
CARINA ADOLFSSON63,49
MARGIT AEDLA46,89
KATRIN AEDMA83,12
VAHUR AFANASJEV55,21
HILJA AFANASJEVA51,58
EDA AHI29,02
TRIIN AIMLA-LAID114,33
LEMMI AIMRE10,34
MARI AINSO45,3
LEMBIT AINSOO10,47
UNO AINSOO27,92
ESTA AKSLI32,9
KRISTI ALAKÜLA15,49
ANN ALARI24,86
ARVO ALAS46,33
URMAS ALAS89,82
RIIN ALATALU13,7
AVE ALAVAINU55,33
VALDEK ALBER57,39
JAANA ALBRI1,56
ANNELI ALEKAND52,91
TIIT ALEKSEJEV23,39
INGRID ALGMA9,97
MARTIN ALGUS5,98
KRISTEL ALGVERE1,56
MARJU ALGVERE35,63
ÜLAR ALLAS6,23
ANNIKA ALLIK1,56
HELI ALLIK20,85
KRISTJAN ALLIK139,97
TIIU ALLIKVEE197,86
BRONEK ALPIUS2,99
KERLI ALTMART7,54
JAAN ALVER86,48
LEHTE ALVER29,25
TIINA ALVER93,83
TRIINU AMBUR1,56
MARRI AMON22,79
JAANIKA ANDERSON16,79
REIDAR ANDRESON2,62
ANETTE ANDRESOO0,78
LIIVIA ANION33,69
MARIE ANNETTE KITTUS96,93
JÜRI ANNIST91,21
AMAR ANNUS75,83
EPP ANNUS69,21
EGERT ANSLAN5,98
ANNIKA ANTON2,99
OLAVI ANTONS2,99
JAAN APS5,98
ANDREAS ARDUS70,51
ENE ARIKAINEN5,98
KÜLLO ARJAKAS82,24
LEA ARME21,44
TÕNIS ARNOVER61,28
TIINA ARO47,9
JÜRI ARRAK0,26
HANA ARRAS131,17
MIKA ARTO JUHANI KERÄNEN29,16
ANNI ARUKASK0,21
IVIKA ARUMÄE26,66
MARI ARUMÄE33,41
JAAGO-MAIT ARUSOO40,72
RENÉ ARVOLA5,29
ENE ASCHJEM10,77
JIM ASHILEVI15,95
ELINA ASLETT4,49
IRIS ASSAD4,81
MAARJA ASTOVER3,12
THAVET ATLAS17,95
TIINA AUG75,43
ANU AUN1,56
ANNELIIS AUNAPUU124,64
LIIS AUVÄÄRT7,45
RAIT AVESTIK20,94
TIINA AXELSEN4,61
TALIS BACHMANN173,07
MADE BALBAT56,89
EVELIN BANHARD41,74
NIKOLAI BATURIN99,32
AIMÉE BEEKMAN97,39
VLADIMIR BEEKMAN416,42
BELAMI8,97
VEIKO BELIALS110,03
REET BENDER40,86
AGUR BENNO9,97
MAIMU BERG47,85
OLIVER BERG7,54
JÜRGEN BEYER62,45
AARNE BIIN70,35
MAIA BOLTOVSKY29,97
TOOMAS BOLTOWSKY15,61
PIRET BRISTOL61,8
SIRET CAMPBELL2,99
CONTRA103,83
ADAM CULLEN27,84
BRIGITTA DAVIDJANTS23,53
KRISTIINA DAVIDJANTS5,51
MARIA DREVS78,75
KRISTA EEK56,83
HELJE EELMA78,41
MEELIKE EENPUU-VILLUP5,98
PAAVO EENSALU0,51
LEILA EERITS2,99
ESTER EGGERT23,35
PEEP EHASALU32,65
ANDRES EHIN125,99
KRISTIINA EHIN57,63
JÜRI EHLVEST27,92
KAIE EHRENBERG16,45
KATRIN EHRLICH79,57
EVI EICHE61,31
ALLAN EICHENBAUM164,82
HELEN EIKLA3,12
REET EILSEN10,22
RIINA EINASTO6,11
GERY EINBERG1,56
VERONIKA EINBERG105,28
SALME EKBAUM35,5
MAIU ELKEN28,5
PIIA ELLER11,76
EINAR ELLERMAA18,01
LEA ELLERT3,12
JOANNA ELLMANN16,7
ÜLO EMMUS58,23
PILLE ENDEN59,57
MARGOT ENDJÄRV61,31
KAIRI ENNOK10,58
INGRID EOMOIS2,99
LUULE EPNER86,96
LIISI EREPUU2,99
URSULA ERIK17,64
AIRIS ERME13,05
AILI ERMEL79,82
HEIKI ERNITS92,12
MARJE ERNITS124,28
VÄINO ESKLA29,87
MARIE ESKO42,28
MARIA ESKO5,27
ERIKA ESOP74,53
ALLAN ESPENBERG43,22
INNA FELDBACH59,12
RAIVO FELDMANN1,04
ERLEND FERDINAND VENNOLA16,51
FIL18,46
KATRIIN FISCH2,99
MAIRE FORSEL6,11
PIRET FREY246,44
MAI FRICK11,02
MARILYN FRIDOLIN0,5
MEELIS FRIEDENTHAL11,09
FS39,31
JAN GARŠNEK144,69
KRISTIINA GENNO49,35
PILLE GERHOLD4,71
MARET GERMAN26,92
ANNE GRAVE1,56
RIINA GRETHIEL LEPPOJA96,08
MAIMA GRINBERGA51,55
URVI GROSSFELDT1,56
AULI HAABPIHT50,71
ULVI HAAGENSEN16,82
KADI-RIIN HAASMA116,02
MARGUS HAAV2,99
JUHAN HABICHT157,27
JÜRI HAIN169,41
LEHTE HAINSALU251,6
KADRI HALJAMAA53,09
LAURI HALJAMAA9,22
TATJANA HALLAP34,08
TATJANA HALLAP38,13
TIIU HALLAP66,87
ELLEN HALLAP ANDERSSON2,99
KATRIN HALLAS 52,66
KRISTEL HALMAN6,21
MAIT HANDO RAUN80,77
EUGEN HANGE37,46
MARIA HANGE10,47
MERIKE HANNI13,83
AIME HANSEN32,96
HILLE HANSO2,99
RIINA HANSO28,14
INDREK HARGLA174,23
LII HAUGASMÄGI41,99
INGA HEAMÄGI107,14
TIIT HEIDMETS107,6
SANDRA HEIDOV10,45
KALLE HEIN43,2
OTT HEINAPUU26,09
ANNE HEINMAA5,51
HELJE HEINOJA105,44
MEHIS HEINSAAR34,95
ELS HEINSALU28,17
VALLI HELDE72,16
KÄRT HELLERMA72,65
REET HELM430,33
PEETER HELME37,22
SIRJE HELME48,16
SASS HENNO11,96
TIIT HENNOSTE114,04
ANDRES HERKEL39,36
PIRET HIIE13,57
REET HIIEMÄE90,09
SIRLY HIIEMÄE11,96
ANNELI HIIESALU1,56
ASTRID HIISJÄRV4,67
KADRI HINRIKUS22,43
RUTT HINRIKUS67,21
MIINA HINT157,71
ENE HION42
INDREK HIRV93,99
TUI HIRV8,97
ANGELA HOFBERG11,96
KÜLLI HOLSTING3,12
RAIVO HOOL48,09
TOOMAS-VALTER HUIK105,19
RUTH HUIMERIND18,11
AADU HURT10,02
ANDREI HVOSTOV51,34
VILLE HYTÖNEN13,83
MÄRT IBRUS1,56
HELEN IDARAND14,32
ARGO IDEON4,95
MATI IILA13,77
AIRI ILISSON-CRUZ2,99
HELI ILLIPE-SOOTAK17,92
JARÕNA ILO13,71
AAPO ILVES36,62
EVELIN ILVES8,44
KAIE ILVES25,02
TIINA ILVES8,97
MERLE IMMONEN1,56
HANNA INGERPUU20,17
JÜRGEN INNOS84,39
ANDREI IVANOV71,78
J. J. METSAVANA19,48
KONN JA KAAMOS 4,49
MEHIS JAAGU4,55
KRISTJAN JAAK KANGUR25,87
PIRET JAAKS6,11
REGINA JAAKSON2,99
LEA JAANIMAA18,69
URMO JAANIMÄGI5,98
KADRI JAANITS62,71
MART JAGOMÄGI22,68
HUBERT JAKOBS53,84
TAAVI JAKOBSON11,96
TIINA JAKSMAN5,48
JAAN JANNO47,62
EA JANSEN170,82
ALARI JANSON28,48
SILVI JANSONS3,46
LIISBET JAUK5,29
IRIS JELETSKI12,84
MARI JESMIN56,08
RIINA JESMIN171,54
MIRJAM JOHANNES5,98
KATRIN JOHANSON14,02
LAURI JU54,24
JAAK JUSKE70,97
EESTI JUTT MTÜ2,99
MART JUUR63,6
VLADIMIR JUŠKIN21,16
ÜLLE JÄLLE350,19
ANU JÄNES9,1
INGRID JÄRV27,45
RISTO JÄRV29,63
LINDA JÄRVE3,12
SULEV JÄRVE13,78
LEONHARD JÄRVIS2,99
INDREK JÄÄTS38,02
ALIIS JÕE17,95
MARION JÕEPERA2,99
DAIVI JÕERAND3,12
JAAK JÕERÜÜT65,8
ANU JÕESAAR11,83
KRISTI JÕESTE6,55
TARMO JÕEVEER2,99
SANDRA JÕGEVA5,98
MALL JÕGI74,69
MARIE JÕGI1,56
LEELO JÕULU12,79
AIVAR JÜRGENSON66,85
MARI JÜRGENSON1,56
TOOMAS JÜRGENSTEIN38,02
TAUNO JÜRGENSTEIN2,99
MERIKE JÜRJO49,15
MADIS JÜRVISTE42,64
ENE KAABER35,5
ANDE KAALEP58,63
TÕNU KAALEP20,5
TÕNU KAALEP20,56
AHTO KAASIK9,39
HUGO-TANEL KAASIK50,96
MAIRI KAASIK3,99
HELGI KABIN26,92
VELJO KABIN26,92
ANU KABUR33,84
MART KADASTIK21,12
KAISA KAER75,94
KRISTA KAER194,7
MIHKEL KAEVATS16,97
ANNE KAHK57,58
MAREK KAHRO17,95
KAJA KAHU4,55
NEEME KAHUSK10,47
ELIN KAI TOONA48,73
MARET KAIK17,45
HOLGER KAINTS22,49
URMAS KAJU2,99
ERIKA KALAMEES9,19
AIME KALAPÜÜDJA134,32
GAILI KALBERG2,6
MARTTI KALDA98,44
HANNELEELE KALDMAA9,16
JÜRI KALDMAA14,95
KAJA KALDMAA5,98
KÄTLIN KALDMAA130,03
MARKO KALDUR17,14
INGA KALISTRU137,49
HINGE KALJUND29,91
MARI KALJUSTE190,79
TIIT KALJUSTE2,86
MARIA KALL21,81
TOOMAS KALL73,43
JÜRI KALLAS154,15
TRIIN KALLAS13,07
TÕNU KALLAS24,18
MADIS KALLION31,74
ANU KALM305,72
MART KALM62,19
KAIRI KALMANN28,23
ALDO KALS180,33
MADIS KANARBIK47,55
TIINA KANARBIK213,83
ANNA-MAGDALEENA KANGRO28,22
KIRKE KANGRO221,72
MAARJA KANGRO142,12
KAIDI KANGUR5,98
KAIDO KANGUR24,74
PAAVO KANGUR58,73
RIINA KANGUR20,94
TAAVI KANGUR14,95
ANU KANNIKE33,29
JAAN KAPLINSKI238,09
MAARJA KAPLINSKI21,42
DORIS KAREVA105,84
HERGI KARIK614,75
TOOMAS KARJAHÄRM122,12
HILLE KARM44,41
MÄRT KARMO60,7
AET KAROLIN54,1
KARRUP120,09
LIIS KARU65,68
SANDER KARU105,86
ENN KASAK40,25
KÄRT KASE4,55
ANDRUS KASEMAA31,55
MERIKE KASEORG0,78
EVE KASK46,15
KAI KASK3,77
KRISTJAN KASK10,8
VILLU KASK44,96
LEELO KASKMANN74,08
KRISTIINA KASS113,85
LEELO KASSIKÄPP15,45
TRIIN KATARIINA TAMMERT11,96
KATRIN KAUGVER202,74
ÜLLE KAUKSI70,61
ANU KAUR6,99
KRISTA KAUR23,81
JAN KAUS110,98
EVE KEERUS-JUSUPOV16,53
ALLAN KEIAN20,94
KAJA KEIL1,56
LEATAR-LEA KELDER7,66
RAGNE KEPLER97,98
KADRIN KERES29,98
KATRIN KERN10
HEINO KERSNA37,15
VAHUR KERSNA14,95
AIMUR-JAAN KESKEL2,99
ANNE KESKÜLA2,99
RAUL KESKÜLA3,12
ANTI KIDRON584,9
SIRJE KIIN152,3
ÜLLE KIIVET22,95
KRISTIINE KIKAS1,56
RAUL KILGAS71,15
MARGIT KILUMETS9,81
KRISTI KINDEL18,89
LEELO KINGISEPP209,56
HEVE KIRIKAL5,9
MARIS KIRME77,75
GEORG KIRSBERG13,52
KAI KITS26,92
ANN KITSNIK171,59
MART KIVASTIK59,05
RUTH KIVASTIK12,71
AITA KIVI42,37
KRISTER KIVI13,96
ANN KIVIKANGUR25,08
EVELIN KIVIMAA36,85
KATRIN KIVIMAA57,54
JUTA KIVIMÄE22,57
JOHANNES KIVIPÕLD11,96
LIIS KIVIRAND6,09
ANDRUS KIVIRÄHK135,35
KERSTI KIVIRÜÜT20,94
SVEN KIVISILDNIK180,11
VERONIKA KIVISILLA38,98
AIVAR KIVISIV4,49
AIRE KIVISTIK38,57
JAAN KIVISTIK172,76
MARIO KIVISTIK106,26
KIWA34,58
LIA KLAAS15,08
MALLE KLAASSEN27,44
KAIDA KLAOS1,56
KAARLE-KULLERVO KLAUS12,34
VÄINO KLAUS19,57
MARI KLEIN6,82
UDO KNAPS8,97
REIN KOCH1,65
EVA KOFF12,09
INDREK KOFF101,77
TIIT KOHA34,18
SILVIA KOHU21,93
KATRE KOIT48,13
URMAS KOKASSAAR53,84
URMAS KOKASSAAR53,84
URMAS KOKASSAAR53,84
ILONA KOLBERG10,44
HELINA KOLDEK4,79
JÜRI KOLK69,66
EVA KOLLI16,06
MAIRE KOLLI32,55
JUSS KONKS2,99
SIIRI KONKS87,69
LIIS KONOVALOV7,15
AIME KONS66,5
KURMO KONSA111,33
LIISA KONSAP1,5
PIRET KOOLI9,78
RAIN KOOLI9,16
ERKKI KOORT8,97
ANNIKA KOPPEL5,98
IGOR KOPÕTIN79,2
HANNES KORJUS11,01
ANDREI KORMASOV19,18
IGOR KOROBOV11,02
VLADISLAV KORŽETS61,03
MAITE-MARGIT KOTTA279,19
JÜRI KOTŠINEV173,38
KRAFINNA27,74
TIIA KRASS97,16
TIIU KRAUT39,75
JUHAN KREEM53,92
TIINA-MALL KREEM46,14
KERSTI KREISMANN5,29
KÜLLI KRESSA3,99
KRISTEL KRIISA6,76
VIRVE KRIMM85,12
HEIKI KRIPS90,02
DORIS KRISTINA RAAVE13,57
AARE KRISTOFOROS ARNDT20,94
JANIKA KRONBERG66,75
SILVIA KRONBERG6,23
GERDA KROOM266,78
JAAN KROSS83,64
JAAN KROSS94,86
MEELIS KROŠETKIN19,12
HASSO KRULL156,4
ERIK KRUMM5,95
PILLE KRUUS161,88
PIRET KRUUSPERE47,31
JAAN KRUUSVALL37,39
REET KUDU108,37
VALENTIN KUIK28,41
JAAK KUKK5,98
JANNE KUKK2,27
MARTIN KUKK11,96
ANTS KUKRUS171,53
AIVAR KULL14,95
ANNE KULL162,34
ULVI KULLERKUPP5,98
JUHANI KULLERVO TAMMINEN3,77
ELO KUNGLA23,93
OSKAR KUNINGAS20,42
TIIT KUNINGAS122,1
ANNIKA KUPITS24,73
HELS KURE272,3
KALLE KURG25,06
MARIE KURI46,87
KATRIN KURMISTE15,76
ROOSMARII KURVITS62,6
TAMUR KUSNETS15,63
MARGIT KUUSK54,23
HELGA-JOHANNA KUUSLER5,98
MARI KÄBIN5,42
MARI KÄBIN24,68
AARNE KÄHR55,11
HELEN KÄIT34,46
JAAK KÄND4,55
LIIS KÄNGSEPP20,44
HENNO KÄO31,98
HENNO KÄO31,98
ELERIN KÄRNER4,49
REIN KÄRNER5,98
KALLE KÄSPER83,25
INDA KÕIVA5,98
MARJU KÕIVUPUU74,25
TIIA KÕNNUSSAAR9,95
ARMIN KÕOMÄGI26,92
ANDRUS KÕRE1,5
EDE KÕRGVEE10,47
GREETE KÕRVITS2,99
KADRI KÕUSAAR9,26
ASKO KÜNNAP100,44
HELI KÜNNAPAS84,68
HILLAR KÜNNAPAS27,34
ÜLLE KÜTSEN9,54
AIN KÜTT5,98
KADI KÜTT2,99
KADRI KÜTT2,99
MADLI KÜTT2,4
MEELI KÜTTIM58,69
MARI LAAN11,4
MAREK LAANE230,33
TIINA LAANEM22,06
ANNELA LAANEOTS5,98
LAURI LAANISTO45,44
ANU LAANSALU3,12
MERLIN LAANSOO27,93
URMAS LAANSOO96,34
MART LAAR746,73
PILLEKE LAARMANN57,33
RUTH LAASI22,05
TIINA LAATS185,9
JULIA LAFFRANQUE61,5
MERI-LIIS LAHERAND107,87
UNO LAHT81,24
PIRET LAI14,95
ANDRES LAIAPEA9,47
MARINA LAIDLA6,54
SIIRI LAIDLA91,5
RUTH LAIDMETS31,11
ANGELA LAIG8,27
EKE LAINSALU42,33
FAINA LAKSBERG87,48
TEA LALL5,98
ANNELI LAMP34,27
DAGMAR LAMP24,74
ANNE LANGE93,32
ANDRES LANGEMETS34,04
ARI LANTO8,97
REET LANTSON0
LEONHARD LAPIN138,13
KAIA-LEENA LASS42,08
KAISA LATTU2,99
ANNA LAUK57,98
ÜLAR LAUK44,18
TENE LAUL5,51
ÜLLE LAUMETS52,54
EVE LAUR73,93
MAARJA LAUR40,56
MATI LAUR67,34
MÄRT LAUR8,97
RISTO LAUR19,63
MAIRI LAURIK11,79
PEETER LAURITS298,73
TIINA LEBANE34,83
HELI LEEK16,45
PIRJO LEEK19,57
HELLE LEEMETS116,01
TÕNIS LEEMETS27,24
NIGU LEENU14,02
DIANA LEESALU8,97
KRISTA LEESI1,4
KRISTEL LEESMEND6,11
MATIS LEIMA24,15
EVE LEIMANN4,09
MARE LEINO111,11
KATRIN LEIS24,61
VERNI LEIVAK8,97
SIGNE LELBRET9,22
EVA LEMBER17,2
IRA LEMBER184,84
TÕNU LEMBER58,49
AIVAR LEMBIT44,86
PIRET LEMETTI160,11
MAE LENDER14,95
VIRKKO LEPASSALU25,42
MARE LEPIK8,97
MARIA LEPIK29,34
MIRJAM LEPIKULT127,63
MARIA LEPMAA37,01
LEA LEPMANN179,71
TIIT LEPMANN169,66
ANDRES LEPP41,29
KÜLLI LEPPIK4,15
PEEP LEPPIK253,95
TAAVI LIIAS2,99
LAURI LIIDERS75,3
MARJA LIIDJA225,13
MAREK LIINEV2,99
JÜRI LIIV5,51
SANDER LIIVAK71,18
UNO LIIVAKU277,82
KRISTJAN LIIVAMÄGI3,67
ILVI LIIVE14,76
MEELIS LIIVLAID9,18
VAMBOLA LILLEMÄE11,96
ETHEL LILLEMÄGI14,07
KAIE LILLEORG361,69
PIRET LILLESTE3,12
LAURA LILLEVÄLI9,94
TIINA LIND2,99
HENDRIK LINDEPUU159,7
JOEL LINDPERE0,78
KRISTA LINK6,76
MIRJAM LINK2,99
HENNO LINN5,98
ANNE LINNAMÄGI60,68
PEETER LINNAP140,19
JANA LINNART313,39
KERSTIN LINNART39
KERLI LINNAT53,65
AADO LINTROP76,13
LIINA LIPPASAAR6,23
MADLI LIPPUR3,74
LIANNA LISETTE ERIT2,34
KAIRE LIVENTAL145,38
ANNIINA LJOKKOI15,09
INGRID LODDES4,55
LEMBI LOIGU11,33
HELEN LOIT1,56
VAHUR LOKK81,57
TIIU LOOG67,44
TERJE LOOGUS19,55
KAIRI LOOK23,37
REELIKA LOOTUS5,98
TRIINU-LIIS LOOVEER10,47
MARIA-KRISTIINA LOTMAN80,92
REBEKKA LOTMAN17,18
KAIT LUBJA16,53
SIRJE LUCK2,99
INGVAR LUHAÄÄR695,03
LELES LUHSE3,12
KERLY LUIGE1,56
VIIVI LUIK182,38
SUSAN LUITSALU13,71
ALLIKI LUKK35,51
REGINA LUKK-TOOMPERE190,72
TIIU LUMBERG3,74
ELVI LUMET88,71
KATRIN LUMISTE17,4
KATRIN LUST8,97
EVA LUTS208,96
ERKKI LUUK29,37
ANDRI LUUP3,12
HELENA LÄKS7,54
ÜLLE LÄTTE17,95
MARGUS LÄÄNE5,51
TIIT LÄÄNE116,38
KRISTI LÕBU14,01
TRIIN LÕBUS4,98
ENDLA LÕHKIVI34,45
ALO LÕHMUS7,02
ANNIKA LÕHMUS7,54
BARBI-KATRIN LÕHMUS2,99
KALLE LÕUNA18,06
ADA M. SOO12,46
EINAR MAASIK25,42
INGRID MAASIK0,31
JANA MAASIK18,32
SIIM MAATEN1,3
REET MADE37,97
TIIT MADE153,42
PIIA MAISTE58,45
JAAN MALIN55,93
ENDEL MALLENE96,57
MEELIK MALLENE11,88
NATALIA MALTSEVA-ZAMKOVAJA221,96
TIMO MARAN73,51
MARA MARET ARONOVICH8,97
EPP MARGUSTE246,72
IRJA MARIPUU13,71
MILVI MARTINA PIIR143,77
ILONA MARTSON50,23
MATTI MASING88,94
UKU MASING151,08
VIKTOR MASING185
MATHURA104,69
MARJA MATIISEN1,25
PAAVO MATSIN23,93
PILLE MATT12,46
TIINA MATT3,12
KAUPO MEIEL27,13
AURIKA MEIMRE35,86
ÜLLE MEISTER462,43
HELVE MEITERN2,99
JAAK MEITERN12,07
MAIA MELTS12,01
NELLI MELTS13,19
TRIINU MERES12,84
UNO MERESTE239,83
ARNE MERILAI134,93
LIIA MERINO9,04
WIDO MERITS8,97
MAE MERUSK7,48
ENA METS29,57
HILLAR METS55,83
RITA METS10,24
SIIRI METSAMÄGI14,39
KATI METSAOTS14,95
LEO METSAR268,22
HELLE METSLANG86,61
JOOSEP METSLANG13,8
KADRI METSMA43,87
KRISTI METSTE56,45
MERILI METSVAHI7,01
JAAN METTIK68,9
MARKO MIHKELSON5,98
VIRGO MIHKELSOO47,84
VALDUR MIKITA48,03
MARGIT MIKK-SOKK26,23
DAN MIKKIN85,92
MARIANNE MIKKO38,87
JÜRI MILDEBERG42,65
PIRET MILDEBERG72,15
HANNA MILLER85,79
VOLDEMAR MILLER149,65
OLIVIA MIND2,99
KRISTA MITS63,17
EVI MITT72,31
LIINA MITTERMAYR2,99
IRINA MOISSEJENKO162,22
MUDLUM16,98
LIISA MURDVEE19,32
ANN MUST20,88
KRISTA MUSTONEN1,56
MIHKEL MUTT112,26
KALLE MUULI15,02
ENE MÄE70,54
PIRET MÄENIIT19,9
EHA MÄESALU1,5
HELI MÄGAR17,7
ANNI MÄGER39,85
ARVO MÄGI181,72
MARIKA MÄGI54,47
MARIS MÄGI3,12
ANU MÄND91,11
HELJO MÄND368,74
TALVIKE MÄNDLA4,55
TIINA MÄNNAPSOO1,56
MARIS MÄNNIK50,56
MÄRT MÄNNIK3,77
LEELO MÄRJAMAA69,62
VEIKO MÄRKA35,58
GERDA MÄRTENS22
MIHKEL MÕISNIK85,25
LEMBE MÕTTUS5,98
MARGIT MÕTTUS8,27
PIRJO MÕTTUS41,16
BRUNO MÖLDER66,36
MERIKE MÖLDER36,67
MARGOT MÜLLERSON2,99
KASPAR MÜÜRSEPP7,44
MARI-LIIS MÜÜRSEPP4,55
LEELO NAABER0,62
ENDA NAABER NIPSUST133,35
TIINA NAARITS-LINN34,74
MAI-LIIS NAPA23,4
MARTIN NAPA14,95
MARGE NELK70,21
PEEP NEMVALTS111,04
URMAS NEMVALTS80,24
ARNE NIELSEN52,62
KATI NIELSEN5,98
TIIA NIGHTINGALE4,61
TOIVO NIIBERG350,2
KERTU NIILUS4,49
KUTT NIINEPUU-KIIK9,45
PIRET NIINEPUU-KIIK241,91
ELLEN NIIT35,17
KAISA-KITRI NIIT30,03
KAIE NIIT8,97
MONIKA NIKITINA-KALAMÄE21,16
TOOMAS NIKLUS30,16
MAIT NILSON2,99
NIRTI10,93
ANTS NISUMAA4,49
EVA NOONI105,46
VIIVE NOOR39,85
HELLE NOORVÄLI66,65
DAGMAR NORMET23,35
HALDI NORMET6,23
MART NORMET5,98
MERLE NUIA11,22
AITA NURGA33,99
MINNI NURME16,66
ENN NÕU67,42
HELGA NÕU110,94
KERLI NÕU5,98
ELINA OJALO3,77
HANNO OJALO234,89
JÜRI OJAMAA135,06
LIISI OJAMAA22,16
LIISI OJAMAA22,16
LIISI OJAMAA1,5
TRIINU OJAR9,18
KRISTA OJASAAR15,22
HERDIS OJASU2,99
KADRI OKAS25,62
KAI-MAI OLBRI47,08
PEITER OLDMAN44,2
SIRJE OLESK48,01
SVETLANA OLEVSOO59,31
SULEV OLL36,76
TRIIN OLVET79,38
TARMO OMLER2,99
MARGUS OOPKAUP19,74
ENNO OOTSING31,02
PIRET ORAV96,91
RAUL ORESKIN3,12
KAISA ORGUSAAR1,56
ENEL ORMUS132,97
ANNE-MARI ORNTLICH6,76
RIINA ORUAAS3,97
VIRVE OSILA86,74
OLAV OSOLIN4,67
LOONE OTS98,89
URMAS OTSPERE21,16
MARGUS OTT186,73
MRBEE OÜ54,01
MARGE PAAL189,33
KRISTI PAAS2,76
VERONIKA PAAVEL3,12
LAINE PAAVO55,57
EBE PADU16,76
MAARJA PAESALU16,39
TIINA PAI5,98
ANTS PAIKRE91,34
IMBI PAJU26,89
ENE PAJULA8,97
REIN PAKK4,86
TRIINU PAKK169,66
LEELO PAKS6,23
HELDUR PALLI357,38
MADIS PALLI2,99
KRISTO PALS2,99
PÄIVI PALTS46,76
LIIS PALTSMAR2,99
RUDOLF PANGSEPP39,91
KADRI PAPP155,9
TRIIN PAPPEL40,7
RIHO PARAMONOV5,51
IVO PARBUS45,24
EEVA PARK90,3
AIN PARMAS2,99
ANN PARTS21,31
JESPER PARVE11,96
MIRJAM PARVE4,75
MIIA PATRAEL1,56
KARIN PAULUS30,39
KATRIN PAUTS23,93
SIGRID PAVEL5,21
HENRI PAVES1,5
PETER PEDAK9,28
EDE PEEBO83,64
HEDDA PEET95,61
TATJANA PEETERSOO172,74
TRIIN PEHK2,99
PIRET PEIKER12,65
ANNA-MARIA PENU16,7
TANEL PERN7,05
TAAVI PERTMAN8,97
AINO PERVIK216,74
MALL PESTI36,76
ANNELIIS PETERSON0,55
JAANA PETERSON5,98
LENA PETERSON2,99
MARGIT PETERSON77,81
MARGIT PETERSON4,67
MARIUS PETERSON18,22
ÜLLAR PETERSON32,86
EPP PETRONE120,83
JUSTIN PETRONE39,11
KADRI PETTAI36,15
HELE-RIIN PIHEL21,06
VIRGE PIHEL26,37
CAROLINA PIHELGAS52,48
LAURA PIHLAK6,11
IVI PIIBELEHT264,49
PAAVO PIIK58,89
MARIKA PIIP120,31
KRISTI PIIPER16,76
REET PIIRI180,77
MATTI PIIRIMAA482,91
PÄRTEL PIIRIMÄE29,84
EVALD PIIRISILD3,12
INGRID PIKKER2,99
ANNE PIKKOV59,94
HEILIKA PIKKOV5,98
ÜLO PIKKOV63,97
ANN PIKVER251,65
LAURI PILTER44,56
MERIKE PILTER4,58
AARE PILV107,51
ALARI PILVET2,99
BARBI PILVRE25,54
ANU PINK66,15
TIIU PIRSKO86,8
HEIKI PISUKE77,11
INGE PITSNER6,98
MAI PITSNER5,51
JAANUS PLAAT49,56
MAIA PLANHOF420,55
KATRIN PLANHOF SKOTT18,97
MARTIN PLASER8,54
MARJA-LIISA PLATS64,61
TRIIN PLOOM13,23
MARKO POMERANTS11,02
REET POOL33,07
VLADIMIR POOL8,32
MART POOM1,5
LINDA POOTS53,21
JANA PORILA22,33
PILLE-RIIN PORT9,66
AINO PRAAKLI50,07
KRISTIINA PRAAKLI4,75
MARGIT PRANTSUS19,94
GUNNAR PRESS17,95
KETLIN PRIILINN85,68
KAIRI PRINTS3,05
HEINO PRUNSVELT100,26
EHTE PUHANG99,82
HOLGER PUKK176,74
RAIMO PULLAT461
RISTO PULLAT98,22
ANDRES PULVER6,11
MARIO PULVER43,06
EDA-TIIA PUNGAR37,04
UUNO PUNGAR1,56
PILLE-RIIN PURJE18,97
RAILI PUSKAR394,44
AARNE PUU26,54
TARMO PUUDIST25,24
ENE PUULMANN9,72
TIIA PÄLLO29,91
MATTI PÄRK162,13
SIIRI PÄRKSON45,52
EVE PÄRNASTE43,06
MARGE PÄRNITS13,9
MIKK PÄRNITS29,16
AGO PÄRTELPOEG3,99
MAARJA PÄRTNA19,44
TERHI PÄÄSKYLÄ-MALMSTRÖM23,68
PIRET PÄÄSUKE93,36
KADRI PÕDRA19,47
PRIIT PÕHJALA13,52
JANNO PÕLDMA18,29
PIIA PÕLDMAA31,59
ASTA PÕLDMÄE64,14
ANU PÕLDSAM29,45
AVE PÕLENIK-SCHWEIGER21,4
HENN PÕLLUAAS31,74
SERGEI PÕLME2,99
JUHANI PÜTTSEPP95,28
AIN RAAL62,02
HEIDI RABA15,2
RAINER RAHASEPP5,98
BIBI RAID60,6
KATRIN RAID18,13
MAARJA RAID160,8
INGA RAITAR34,71
HARALD RAJAMETS45,4
TARMO RAJAMETS34,26
MERIT RAJU20,94
KERTTU RAKKE38,16
KASPAR RAMMO55,24
MARIANN RAMMO26,79
REGINA RAMMO3,12
TIIT RAMMUL52,22
HILLI RAND106,43
PIIA RAND5,3
MARJU RANDLANE13,46
ALDO RANDMAA117,75
UKU RANDMAA2,99
URVE RANDMAA10,58
MARGIT RANDMÄE66,14
TIINA RANDUS91,93
MARE RANDVEER53,2
LIISA RANDVIIR15,87
SILVIA RANNAMAA61,7
HEINO RANNAP100,22
JAAN RANNAP164,07
JANA RATAS58,3
ENO RAUD240,04
GEIDI RAUD1,56
MIHKEL RAUD13,77
PIRET RAUD161,7
PAUL RAUD2,99
REIN RAUD161,99
DAGMAR RAUDAM11,96
TOOMAS RAUDAM107,37
RIHO RAUDI34,05
HEIKI RAUDLA89,2
IRENA RAUDLA8,97
JELENA RAUDLA95,23
ANDRES RAUDSEPP28,79
KRISTIINA RAUDSEPP13,51
KAIA RAUDSEPP2,99
PIRET RAUDSEPP3,47
RIINA RAUDSIK74,07
OTT RAUN42,87
PRIIT REA82,7
MARIANN REA-PETERSON17,64
REET REA-SMYTH248,41
KRISTEL REBANE26,42
AVE-MARLEEN REI6,85
SIRJE REI14,4
URMAS REI29,43
HELI REICHARDT12,09
JANA REIDLA44,49
MARIA REILE71,77
JAAK REIMANN2,99
SIIRI REIMANN10,9
AIVAR REIMUS17,95
KAARINA REIN67,21
OÜ REIN R16,2
HEILI REINART6,15
REELI REINAUS91,57
ASTRID REINLA49,59
KÜLLI REINO21,05
KÜLLI REINUP43,32
TIINA REKAND2,99
HENDRIK RELVE95,54
TIIU RELVE61,02
OLEV REMSU170,71
OLAV RENNO46,48
BERIT RENSER16,09
KAJA RIESEN21,93
INDREK RIIGOR13,32
KAJA RIIKOJA34,24
KAUR RIISMAA36,02
MERIKE RIIVES40,15
ROGER RIKBERG0,78
KATI RIMM2,99
MERIKE RISTIKIVI154,75
KARL RISTIKIVI SELTS177,75
JAMES ROCK6,23
EGERT ROHTLA6,11
LILLE ROOMETS7,54
EVA ROOS6,62
SIGNE ROOS2,99
ANU ROOSENIIT25,78
MAARJA ROOSI68,2
JÜRGEN ROOSTE82,55
OTT ROOTS121,54
KREET ROSIN28,1
TOOMAS ROSIN26,91
JAAN ROSS96,15
TIINA ROSS3,67
AARNE RUBEN54,01
KRISTINA RUDER38,2
OLAVI RUITLANE26,47
KRISTEL RUMESSEN3,74
ANNELI RUMM14,95
SIGNE RUMMO36,66
HANDO RUNNEL238,41
HEGE RUNNEL3,24
SIMO RUNNEL122,66
ERKI RUSSOW13,74
KETLIN RUUKEL5,29
MALLE RUUMET71,77
MAARIKA RUUSE16,53
PIRET RUUSTAL53,97
ENE RÄMMELD11,96
LIINA RÄNDVEE29,33
KRISTA RÄNI198,14
VALERIA RÄNIK92,69
LAURI RÄPP18,07
ILME RÄÄK60,62
MERIKE RÕTOVA9,33
GRETHE RÕÕM4,67
MARIANN RÜCKENBERG2,99
JÜRI RÜNKLA31,74
EVE RÜTEL335,87
KALJU SAABER87,64
LAURI SAABER73,78
KAMILLE SAABRE24,05
KATRIN SAALI SAUL26,83
ANTI SAAR105,81
HEIDI SAAR54,44
HELI SAAR1,5
MÄRT SAAR3,12
OLIVIA SAAR86,4
TIIU SAAR13,9
UTA SAAR47,53
ULLA SAAR58,16
VEERA SAAR52,4
KATI SAARA VATMANN139,02
RIHO SAARD193,45
KRISTI SAARE2,99
RIINA SAARMA16,53
MEELIKE SAARNA24,18
HELEN SAARNIIT8,28
SIRET SAARSALU16,09
MARI SAAT103,42
KAIDI SAAVAN58,49
MARE SABOLOTNY8,97
SIISI SAETALU4,17
SIIM SAIDLA73,17
TANEL SAIMRE12,28
TIIU SAIMRE8,89
KATRIN SAK43,21
AIJA SAKOVA34,53
KAJA SAKSAKULM TAMPERE8,28
MARKUS SAKSATAMM15,58
ANNELI SALK2,99
MONIKA SALU70
PIRET SALURI78,11
REIN SALURI53,71
MARGIT SALUSTE66,8
ANU SALUÄÄR150,16
ANU SAMARÜÜTEL-LONG6,61
MAREK SAMMUL25,32
OLEG SAMORODNI35,2
KRISTJAN SANDER12,04
MART SANDER51,33
MARGUS SANGLEPP23,12
MARGIT SARAPIK16,51
MIKK SARV32,47
TÕNN SARV42,32
RENE SATSI6,98
SIIRI SAU102,97
PEETER SAUTER113,26
EVELIN SCHAPEL41,87
MELENA SCHULTZ22,43
INDREK SCHWEDE5,27
LIISI SEIL38,39
MARKO SEKITEL LEPPOJA11,75
ANTI SELART45,89
JÜRI SELIRAND186,34
TIIA SELLI9,35
TIIT SEPA31,4
ADENA SEPP35,89
ARVI SEPP1,87
ENE SEPP29,91
KAJA SEPP7,54
KADI SEPP0
KÜLLI SEPPA17,3
LY SEPPEL73,04
MÄRT SEPPER5,98
REIN SEPPIUS119,35
REIN SEPPIUS14,67
RAIVO SEPPO91,66
IVAR SIBUL36,37
IMRE SIIL18,07
VIRGO SIIL37,45
MART SIILIVASK7,44
TOOMAS SIITAN73,82
REIN SIKK60,11
KRISTINA SIKORA4,49
MERLE SILD6,11
ELINA SILDRE359,08
JOONAS SILDRE606,32
TIINA SILDRE114,37
SILJALILL19,63
KAARI SILLAMAA56,47
NELE SILLAOTS30,45
KERTU SILLASTE78,4
LIIS SILLASTE-TOOTS21,12
VAIKE SILMATO7,79
SILVI SILVA NEMVALTS23,81
INDREK SILVER EINBERG12,34
MAREK SIMPSON11,96
KARL-MARTIN SINIJÄRV77,06
REELIKA SINIJÄRV88,23
TRIIN SINISSAAR33,17
NELE SIPLANE9,58
MATI SIRKEL229,33
AGU SISASK52,84
HELLI SISASK21,16
KAIA SISASK76,45
ERKKI SIVONEN41,1
PIRET SMAGAR219,1
IVI SMIDT18,07
KERTTU SOANS30,56
MART SOIDRO42,33
RAGNAR SOKK128,45
ÜLLE SOLOVJOVA5,33
LAURI SOMMER49,36
TRIIN SOOMETS75,49
SILJA SOONE78,61
SILJA SOONE81,53
ALLAR SOONESTE302,82
EVE SOONESTE137,35
MAIE SOONESTE52,91
MATI SOONIK124,46
BERIT SOOTAK5,98
TIINA-MARIA STEINBERG9,35
ROY STRIDER10,66
MARINA SUHNJOVA88,18
HARALD SUISLEPP47,86
ELLEN SUITS129,44
KRISTA SUITS85,36
LEENA SUITS113,32
MARIAN SUITSO10,47
ILONA SULA4,78
RAUL SULBI156,93
FARIŠTAMO SUSI1,56
SIGRID SUU-PEICA10,58
MARIANNE SUURMAA2,99
MARTIN SUUROJA308,23
NELE SUURSAAR4,49
KARIN SUURSALU396,61
ÜLLE SUVI22,93
SILVER SÄRA34,61
ALO SÄRG245,58
HELLI-TIIU SÄRG0,12
HAIN SÄRG1
ILMAR SÄRG63,64
KÄRRI SÕELSEPP9,88
URMAS SÕGEL2,08
HEIDO SÕNA5,51
RANNO SÕNUM2,2
ELLE SÕRMUS49,38
ELIN SÜTISTE21,59
INGEL TAEL19,6
TRIIN TAEL82,98
LEILA TAEL-MIKEŠIN15,42
KAI TAFENAU19,89
JOHANNA TAIGER17,23
ILZE TALBERGA4,49
ANDRES TALI315,23
HILLAR TALI51,26
PIRET TALI33,13
ELLE-MARI TALIVEE20,99
JAANA TALJA23,84
TÕNN TALPSEPP3,67
JÜRI TALVET349,17
GERTRUD TALVIK1,56
KAIRE TALVISTE18,84
TIINA TAMBAUM2,99
ANNE TAMBERG20,61
AARE TAMM44,99
AKSEL TAMM15,8
HELLE TAMM13,46
JANIKA TAMM2,99
KETLIN TAMM236,36
MAREK TAMM342,08
TRIINU TAMM74,31
TIINA TAMMAN24,05
MARKO TAMME9,15
PILLE TAMMELA47,5
ENNO TAMMER81,5
ARABELLA TAMMERABA8,97
LIIA TAMMES30,27
TIINA TAMMET19,02
TIINA TAMMETALU68
MIKK TAMMIK3,12
PEETER TAMMISTO107,78
KRISTIINA TAMMOJA2,24
JAAN TAMMSAAR251,69
JAAN TANGSOO52,34
LAINE TANGSOO4,49
TÕNU TANNBERG377,75
ARVI TAPVER9,04
KRISTI TARAND147,06
TIINA TARIK46,36
INDREK TART32,81
INDREK TART74,74
URMAS TARTES46,17
ANU TARVIS15,21
TRIIN TASUJA31,74
MIHKEL TATTAR2,99
TOOMAS TAUL45,05
JUHAN TEDER40,56
TARMO TEDER50,85
KRISTJAN TEDRE46,44
ANDRA TEEDE32,63
MARI TEEDE1,56
MARTEN TEEMANT0,25
THEA TEINEMAA2,99
MARIA TEIVERLAUR98,57
RENE TENDERMANN8,97
AIRI TENNI192,18
OLAVI TEPPAN161,97
AET TERASMAA37,85
KERTI TERGEM61,71
AILI TERVONEN3,74
MARINA TERVONEN21,19
VAPPU THURLOW36,45
RAIVO TIHANOV195,28
ANNE TIHASTE7,53
HELLE TIIKMAA2,99
TIINA TIIMAN43,87
LIIS TIIRMANN1,5
TARVI TIITS2,99
TIINA TIITUS5,98
VAIKE TIITUS2,99
TOOMAS TIIVEL42,66
TOOMAS TIIVEL54,4
JUTA TIKK42,33
KRISTJAN TIKK9,97
KATRIN TIKKO5,29
MIHKEL TIKS26,92
TANEL TIKS2,99
SIIRI TIMMERMAN28,53
ENE TIMMUSK2,99
URVE TINNURI61,31
JÜRI TITOV5,46
TARVO TOBBI6,98
ERIK TOHVRI107,67
TUULI TOLMOV5,98
ÜLLE TOMING36,24
JAAN TOMINGAS1,56
ILMAR TOMUSK100,75
MAREN TOOM10,58
MAREN TOOM14,26
JANE TOOMAN17,14
RAINIS TOOMEMAA13,93
KÄRRI TOOMEOS-ORGLAAN3,25
ELO-MALL TOOMET33,76
TIIA TOOMET57,45
TIINA TOOMET24,24
PEETER TOOMING120,18
SIGRID TOOMING71,47
TERJE TOOMISTU3,31
KALLE TOOMPERE120,37
PILLE TOOMPERE2,49
REIN TOOTMAA23,99
ENDLA TOOTS501,55
JANNO TOOTS2,99
TOIVO TOOTSEN37,53
TÕNIS TOOTSEN9,28
HELEN TOOTSI2,99
MARGIT TOOVERE18,75
KATRIN TOPKIN9,35
LIINA TORDIK41,87
ALEKSANDER TORJUS3,12
IMBI-SIRJE TORM41,13
MATS TRAAT304,81
VICTORIA TRAAT77,09
ANDRÉ TRINITY, KRIS MOOR23,77
UIDO TRUIJA140,41
ILMAR TRULL69,48
KÜLLI TRUMMAL3,55
JUHAN TRUMP8,97
ELO TUGLAS24,3
FRIEDEBERT TUGLAS387,08
KRISTI TUHKRU-TAMM4,67
ANETT TUISK8,97
TULIHOBU5,98
LEELO TUNGAL393,29
KELLY TURK6,13
RIIN TUTTELBERG5,51
EET TUULE43,43
TARMO TUULE167,32
MANIAKKIDE TÄNAV32,52
LII TÕNISMANN143,44
MAI TÕNISOO/MAI TORIM61,31
URMAS TÕNISSON32,96
URVE TÕNNUS131,53
TOOMAS TÜRK2,08
EDUARD TÜÜR17,95
IVO TŠETÕRKIN2,99
KARIINA TŠURSIN-SOOTLA1,56
TIINA UBAR10,59
UDO UIBO77,91
JÜRI ULJAS49,31
KRISTINA ULUOTS108,27
AUGUST UNDUSK13,4
JAAN UNDUSK267,25
MAARJA UNDUSK21,86
REIN UNDUSK30,05
KERSTI UNT91,41
LY UNT9,05
MATI UNT98,94
ESTER URBALA2,99
HELEN URBANIK35,55
BRITT URBLA KELLER37,45
SILVIA URGAS2,99
JAAK URMET124,64
KRISTI UUDEVÄLI1,56
EIA UUS41,94
SASH UUSJÄRV61,03
ALBERT UUSTULND21
ALBERT UUSTULND22,55
LEMBIT UUSTULND34,96
KATRIN UVERSKAJA11,02
JÜRI V.GRAUBERG44,86
KAI VAARANDI13,46
TARVO VAARMETS3,67
URMAS VADI45,08
LIINA VAGULA11,96
SVEN VAHAR2,99
BERK VAHER55,78
HUGO VAHER31,72
SILJA VAHER26,92
VAAPO VAHER79,52
VAINO VAHING61,32
REIN VAHISALU24,96
ELLE VAHT18,94
SANDER VAHTER20,48
TARMO VAHTER19,44
TAUNO VAHTER45,94
LAURI VAHTRE309,5
MALL VAHTRE5,15
SILVER VAHTRE39,5
ROBERT VAIDLO37,42
KADRE VAIK43,17
JANIKA VAIKJÄRV6,5
JAANUS VAIKSOO83,9
ENE VAINIK17,37
MAARJA VAINO46,1
MARGO VAINO25,86
KÄTLIN VAINOLA30,55
JAAK VALDRE7,36
KIRSTI VALDSTEIN-TIMMER8,97
JANA VALGE59,63
JAANUS VALK60,77
AIDI VALLIK79,58
OTT VALLIK79,37
TIINA VALLIKIVI7,48
TANEL VALLIMÄE5,29
LIINA VALT28,94
EDGAR VALTER442,6
ARVO VALTON434,95
ILMAR VANANURM42,93
ANU VANE29,08
JANEK VARBLAS2,99
AET VARIK57,56
RAIVO VARIK2,99
VIIVI VARIKSAAR42,68
RUTH VASSEL6,11
MARILIIN VASSENIN17,85
RAUL VEEDE19,56
PEEP VEEDLA11,02
EHA VEEM14,95
BERIT VEIDEMANN5,98
REIN VEIDEMANN97,82
PIRET VEIGEL11,11
MALLE VEISSERIK13,46
TANEL VEISSON5,48
INGRID VELBAUM-STAUB26,97
EPP VELBRI35,57
LILIAN VELLERAND33,07
ANNE VELLI8,5
ANNE VELLISTE26,46
EVA VELSKER65,88
MART VELSKER21,98
FRED VENDEL11,02
VIIVI VERREV46,13
JANIKA VESBERG112,89
SIIM VESKIMEES93,22
HANNES VESKIMÄE2,99
KAAREL VESKIS 5,48
LEIDI VESKIS15,5
RUTH VESTEL124,12
MONIKA VIDMAN41,87
KOIDU VIEIRA GOMES FERREIRA11,96
STEVEN VIHALEM8,97
HELGI VIHMA18,13
GAIA VIHMAN2,99
MARIINA VIIA15,3
KRISTI VIIDING36,61
URMAS VIIK117,92
MARTIINA VIIL7,48
TIINA VIIL53,49
LUULE VIILMA463,16
KADRI VIIN18,69
KRISTINA VIIN38,63
MARTIN VIIRAND6,64
ANTS VIIRES38,14
EVI VIIRES35,05
LIINA VIIRES19,71
PIRET VIIRES74,01
LIVIA VIITOL83,82
KRISTEL VILBASTE48,27
ILON VILDER5,36
HEIKI VILEP128,69
PEETER VILLMANN288,26
KEITI VILMS2,99
TÕNIS VILU17,95
MAARA VINT68,21
TOOMAS VINT84,09
EVA-MARIA VINT-WARMINGTON7,35
KAUPO VIPP30,13
LIA VIRKUS65,73
EGLE-RIIN VOLKE20,94
KREET VOLMER26,77
IVO VOLT26,72
KALLE VOOLAID26,82
TIINA VOOLAID11,56
DAVID VSEVIOV141,61
ALDUR VUNK50,18
SAALE VÄESTER37,45
ANU VÄLI4,49
MARE VÄLI26,94
KAAREL VÄLJAMÄE8,97
URMAS VÄLJAOTS5,98
ELME VÄLJASTE52,1
MÄRT VÄLJATAGA204,21
RIINA VÄLLO45,98
TÕNIS VÄRNIK131,7
VEINIKA VÄSTRIK11,94
HEIKKI VÕSU2,99
KRISTEL WEIDEBAUM41,99
HEINRICH WEINBERG14,56
PINQING WU2,99
TÕNU ÕNNEPALU102,6
VIRGE ÕUEMAA192,43
MATI ÕUN600,54
ERVIN ÕUNAPUU47,21
JAANUS ÕUNPUU69,54
MARJE ÜKSINE14,46
TÕNU ÜLEMAANTE35,89
KADRI ÜLLE MASING23,96
AVO ÜPRUS39,11
YANN5,98
MAILI YERLIKAYA1,56
CATHERINE ZARIP179,37
URSULA ZIMMERMANN18,07
TIINA ZINGEL5,23
VILLU ZIRNASK27,23

KIRJASTUSTEOSEID 2011-2020HÜVITIS 2021
AADE AV OÜ19100,76
ALLIKA MTÜ124657,60
ARGO TTP OÜ2871522,03
ATLEX159843,21
AVITA9424995,64
BUNGA210,61
CANOPUS55291,68
DEEBET210,61
DRAAKON&KUU85450,77
EESTI RAAMAT5542937,99
EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU44233,34
EESTI ROERICHI SELTS315,91
EGMONT ESTONIA8514513,05
EKSA3782004,62
ERSEN18279689,01
EVOLUTSIOONI ŠEDÖÖVER15,30
FANTAASIA2051087,16
FARMOSANTE210,61
GRENADER150795,48
HEA LUGU7323881,97
HEA TEGU179949,28
HELI KIRJASTUS28148,49
HELIOS2431288,69
HERMES40212,13
HOTGER1263,64
IGNIS FATUUS1790,15
ILMAMAA3371787,19
JUURA2151140,19
KARRUP129684,12
KAVA737,12
LUGU JA LUMM15,30
LUGU LOO631,82
MINU RAAMAT15,30
MUSTVALGE KIRJASTUS631,82
MYTHO1579,55
NORNBERG&CO19100,76
PEGASUS7063744,08
PETRONE PRINT170901,55
PÄIKE JA PILV80424,26
RAFIKO15,30
REGIO96509,11
SAARA66350,01
SE&JS88466,68
SEITSMENDA PÄEVA ADVENTISTIDE KOGUDUSTE LIIT49259,86
SINISUKK 11526109,32
SUUR PUU40212,13
TAMMERRAAMAT4572423,58
TOLEDO24127,28
TULIMULD421,21
TULIP50265,16
TURDUS210,61
TÄNAPÄEV13387095,72
TÜ KIRJASTUS16268623,06
VALGUSESAAR OÜ631,82
VARRAK 195310357,21
WILD FROG842,43
VÕRO SELTS315,91
ÜHINENUD AJAKIRJAD2781474,30

Laenutushüvitise jaotus 2020. a. eest

NB! Füüsilistel isikutel arvestatakse summast maha tulumaks

AutorLaenutusiHüvitis
VAHUR AABRAMS49443,48
EPP AARELEID93685,73
KAI AARELEID2 811471,67
MILVI AASARU12614,63
ANTS AASMA548,82
UNO AAVA9539,21
KRISTIN AAVAKIVI3414,17
KADRI AAVIK547,50
ELTS ABEL518,35
ANDRES ADAMSON448100,60
ARNE ADER70251,37
CARINA ADOLFSSON145,84
MARGIT AEDLA23029,30
KATRIN AEDMA9133,54
VAHUR AFANASJEV2 471604,04
HILJA AFANASJEVA63669,88
EDA AHI74897,95
TRIIN AIMLA-LAID7 377745,37
LEMMI AIMRE850,65
MARI AINSO4 89063,66
LEMBIT AINSOO755,21
UNO AINSOO448,96
ESTA AKSLI861358,95
KRISTI ALAKÜLA1 851190,69
ANN ALARI1 850261,37
ARVO ALAS2 637155,37
URMAS ALAS1 680107,82
RIIN ALATALU435,63
AVE ALAVAINU19982,34
VALDEK ALBER2 41257,54
JAANA ALBRI17237,35
ANNELI ALEKAND3012,51
TIIT ALEKSEJEV465191,99
INGRID ALGMA1 11556,06
MARTIN ALGUS426177,60
KRISTEL ALGVERE61,30
MARJU ALGVERE61540,78
ÜLAR ALLAS36378,82
ANNIKA ALLIK316,73
HELI ALLIK27530,95
KRISTJAN ALLIK3 304288,35
TIIU ALLIKVEE4 47595,79
BRONEK ALPIUS2711,26
KERLI ALTMART526213,89
JAAN ALVER70353,89
LEHTE ALVER38828,66
TIINA ALVER3 94574,79
TRIINU AMBUR11725,40
MARRI AMON13611,19
JAANIKA ANDERESON1214,91
REIDAR ANDRESON42018,96
ANETTE ANDRESOO1146,12
LIIVIA ANION1 648100,68
MARIE ANNETTE KITTUS1 414123,08
JÜRI ANNIST69093,92
AMAR ANNUS17923,44
EPP ANNUS1 561257,24
EGERT ANSLAN7732,10
ANNIKA ANTON31,25
OLAVI ANTONS1 063443,16
JAAN APS3313,76
ANDREAS ARDUS1 23277,65
ENE ARIKAINEN857357,28
KÜLLO ARJAKAS955153,07
LEA ARME388119,02
TÕNIS ARNOVER3 579366,44
TIINA ARO1 266125,66
JÜRI ARRAK351,27
HANA ARRAS1 989199,46
MIKA ARTO JUHANI KERÄNEN8 2331904,52
ANNI ARUKASK1532,25
IVIKA ARUMÄE64657,10
MARI ARUMÄE24516,84
JAAGO-MAIT ARUSOO13614,01
RENÉ ARVOLA61,25
ENE ASCHJEM79188,97
JIM ASHILEVI378156,75
ELINA ASLETT474,84
IRIS ASSAD1316,48
MAARJA ASTOVER12326,71
THAVET ATLAS3815,84
TIINA AUG1 463103,99
ANU AUN660143,31
ANNELIIS AUNAPUU1 496143,99
LIIS AUVÄÄRT635134,61
RAIT AVESTIK286119,23
TIINA AXELSEN25313,58
TALIS BACHMANN409118,22
MADE BALBAT6 938114,08
EVELIN BANHARD6 080627,02
BERK VAHER412146,80
AIMÉE BEEKMAN335132,07
VLADIMIR BEEKMAN15 1711592,42
BELAMI7430,85
VEIKO BELIALS901118,51
REET BENDER262,65
AGUR BENNO13514,41
MAIMU BERG364123,19
OLIVER BERG8333,00
JÜRGEN BEYER1734,28
AARNE BIIN1 308537,91
MAIA BOLTOVSKY97299,79
TOOMAS BOLTOWSKY12517,78
PIRET BRISTOL20854,84
SIRET CAMPBELL20,83
CONTRA2 952498,10
ADAM CULLEN13017,03
BRIGITTA DAVIDJANTS463121,35
KRISTIINA DAVIDJANTS224,78
MARIA DREVS3 229153,69
KRISTA EEK3 535364,18
HELJE EELMA29120,68
MEELIKE EENPUU-VILLUP299124,65
PAAVO EENSALU300,15
LEILA EERITS8234,19
ESTER EGGERT2 159221,15
PEEP EHASALU24587,08
ANDRES EHIN700104,33
KRISTIINA EHIN2 518752,37
JÜRI EHLVEST125,00
KAIE EHRENBERG17117,62
KATRIN EHRLICH3 898475,26
EVI EICHE6 596679,52
ALLAN EICHENBAUM3 944405,57
HELEN EIKLA10623,02
REET EILSEN3 75528,55
RIINA EINASTO20,43
GERY EINBERG00,00
VERONIKA EINBERG4 137384,87
SALME EKBAUM285,52
MAIU ELKEN7 271748,88
PIIA ELLER50,23
EINAR ELLERMAA1 973433,60
LEA ELLERT1085,79
JOANNA ELLMANN7111,11
ÜLO EMMUS3 22027,70
PILLE ENDEN1 008126,53
MARGOT ENDJÄRV88090,66
KAIRI ENNOK4719,59
INGRID EOMOIS361150,50
LUULE EPNER24627,75
LIISI EREPUU353,61
URSULA ERIK40240,11
AIRIS ERME13919,72
AILI ERMEL826,69
HEIKI ERNITS12 2281487,43
MARJE ERNITS10 3304271,75
VÄINO ESKLA15712,13
MARIE ESKO59430,23
MARIA ESKO50651,29
ERIKA ESOP803199,99
ALLAN ESPENBERG48972,66
INNA FELDBACH1 634172,57
RAIVO FELDMANN1309,41
ERLEND FERDINAND VENNOLA4016,48
FIL609,73
KATRIIN FISCH563234,71
MAIRE FORSEL22870,08
PIRET FREY3 46587,80
MAI FRICK00,00
MARILYN FRIDOLIN2334,00
MEELIS FRIEDENTHAL21374,99
FS23739,57
JAN GARŠNEK67 804646,90
KRISTIINA GENNO366129,65
PILLE GERHOLD16356,07
MARET GERMAN2 369987,63
ANNE GRAVE408,69
RIINA GRETHIEL LEPPOJA70050,30
MAIMA GRINBERGA00,00
URVI GROSSFELDT439,34
AULI HAABPIHT12 242153,43
ULVI HAAGENSEN201,96
KADI-RIIN HAASMA27 1031872,64
MARGUS HAAV596248,47
JUHAN HABICHT3 790377,16
JÜRI HAIN959,92
LEHTE HAINSALU1 547261,11
KADRI HALJAMAA2 59376,16
LAURI HALJAMAA17411,01
TATJANA HALLAP1 45852,43
TATJANA HALLAP1 04139,84
TIIU HALLAP15815,47
ELLEN HALLAP ANDERSSON20,21
KATRIN HALLAS 34936,19
KRISTEL HALMAN95298,20
MAIT HANDO RAUN10515,74
EUGEN HANGE1435,45
MARIA HANGE755,31
MERIKE HANNI122,96
AIME HANSEN16234,97
HILLE HANSO11246,69
RIINA HANSO2 089199,10
INDREK HARGLA9 6793699,20
LII HAUGASMÄGI5 383554,56
INGA HEAMÄGI50051,79
TIIT HEIDMETS2 211122,10
SANDRA HEIDOV496119,30
KALLE HEIN49037,82
OTT HEINAPUU151,30
ANNE HEINMAA81,74
HELJE HEINOJA1 669116,56
MEHIS HEINSAAR480191,38
ELS HEINSALU553110,27
VALLI HELDE959,84
KÄRT HELLERMA505173,77
REET HELM89 061813,03
PEETER HELME60963,90
SIRJE HELME16030,90
SASS HENNO298124,23
TIIT HENNOSTE18227,17
ANDRES HERKEL318,49
PIRET HIIE00,00
REET HIIEMÄE759140,57
SIRLY HIIEMÄE838349,36
ANNELI HIIESALU5411,73
ASTRID HIISJÄRV30365,79
KADRI HINRIKUS2 122447,73
RUTT HINRIKUS30834,99
MIINA HINT8927,28
ENE HION1 222497,66
INDREK HIRV37393,32
TUI HIRV18577,13
ANGELA HOFBERG272113,40
KÜLLI HOLSTING527,93
RAIVO HOOL1 542113,41
TOOMAS-VALTER  HUIK59468,66
RUTH HUIMERIND4 40426,30
AADU HURT60,04
ANDREI HVOSTOV1 514417,97
VILLE HYTÖNEN16440,93
MÄRT IBRUS163,47
HELEN IDARAND22420,14
ARGO IDEON25755,41
MATI IILA16862,87
AIRI ILISSON-CRUZ22091,72
HELI ILLIPE-SOOTAK51092,62
JARÕNA ILO384,66
AAPO ILVES91444,07
EVELIN ILVES6921,17
KAIE ILVES34457,92
TIINA ILVES6225,85
MERLE IMMONEN00,00
HANNA INGERPUU99637,52
JÜRGEN INNOS62963,48
ANDREI IVANOV819772,93
J. J. METSAVANA2 075182,25
KONN JA KAAMOS 11847,94
MEHIS JAAGU20,43
KRISTJAN JAAK KANGUR68751,76
PIRET JAAKS486110,72
REGINA JAAKSON14460,03
LEA JAANIMAA500192,17
URMO JAANIMÄGI5422,51
KADRI JAANITS3 238317,40
MART JAGOMÄGI5134,97
HUBERT JAKOBS735,73
TAAVI JAKOBSON444185,10
TIINA JAKSMAN9710,35
JAAN JANNO72,92
EA JANSEN11610,66
ALARI JANSON527,85
SILVI JANSONS00,00
LIISBET JAUK171,75
IRIS JELETSKI43442,08
MARI JESMIN6 541673,34
RIINA JESMIN5 201529,66
MIRJAM JOHANNES282117,56
KATRIN JOHANSON20579,68
LAURI JU1 422161,88
JAAK JUSKE1 910647,67
EESTI JUTT MTÜ793110,20
MART JUUR905229,70
VLADIMIR JUŠKIN32,37
ÜLLE JÄLLE24 6572538,94
ANU JÄNES378156,77
INGRID JÄRV1068,91
RISTO JÄRV85959,30
LINDA JÄRVE316,73
SULEV JÄRVE9312,70
LEONHARD JÄRVIS62,50
INDREK JÄÄTS10625,77
ALIIS JÕE5 6772366,72
MARION JÕEPERA823343,11
DAIVI JÕERAND20,43
JAAK JÕERÜÜT764318,51
ANU JÕESAAR32122,03
KRISTI JÕESTE943,85
TARMO JÕEVEER8435,02
SANDRA JÕGEVA3213,34
MALL JÕGI1 205147,90
MARIE JÕGI11510,99
LEELO JÕULU48549,99
AIVAR JÜRGENSON8023,73
MARI JÜRGENSON20,43
TOOMAS JÜRGENSTEIN5717,48
TAUNO JÜRGENSTEIN3414,17
MERIKE JÜRJO36362,47
MADIS JÜRVISTE2 944285,11
ENE KAABER18117,99
ANDE KAALEP12 433225,97
TÕNU KAALEP1 52614,90
TÕNU KAALEP1 52614,90
AHTO KAASIK9819,25
HUGO-TANEL KAASIK63965,83
MAIRI KAASIK581,50
HELGI KABIN38519,83
VELJO KABIN38519,83
ANU KABUR28522,21
MART KADASTIK2 7061003,80
KAISA KAER3 338201,18
KRISTA KAER9 609837,10
MIHKEL KAEVATS12621,91
ANNE KAHK3 135322,71
MAREK KAHRO910379,38
KAJA KAHU1 472352,38
NEEME KAHUSK525,36
ELIN KAI TOONA607372,58
MARET KAIK10611,23
HOLGER KAINTS21886,89
URMAS KAJU52,08
ERIKA KALAMEES658,76
AIME KALAPÜÜDJA1199,00
GAILI KALBERG241,92
MARTTI KALDA760139,77
HANNELEELE KALDMAA30434,27
JÜRI KALDMAA41,67
KAJA KALDMAA10811,13
KÄTLIN KALDMAA1 460231,92
MARKO KALDUR31869,05
INGA KALISTRU6 144235,11
HINGE KALJUND515216,93
MARI KALJUSTE83 5391001,03
TIIT KALJUSTE73650,88
MARIA KALL31831,66
TOOMAS KALL63898,25
JÜRI KALLAS3 832503,53
TRIIN KALLAS506,73
TÕNU KALLAS3212,93
MADIS KALLION166,67
ANU KALM2 316208,07
MART KALM8912,91
KAIRI KALMANN1 39975,06
ALDO KALS466,67
MADIS KANARBIK627,49
TIINA KANARBIK19 3292006,01
ANNA-MAGDALEENA KANGRO7 268404,44
KIRKE KANGRO7 033577,25
MAARJA KANGRO2 058400,70
KAIDI KANGUR62,50
KAIDO KANGUR2 467179,72
PAAVO KANGUR1 500612,70
RIINA KANGUR348145,08
TAAVI KANGUR19280,04
ANU KANNIKE26736,78
JAAN KAPLINSKI1 559603,35
MAARJA KAPLINSKI25016,12
DORIS KAREVA2 271479,13
HERGI KARIK26284,36
TOOMAS KARJAHÄRM15424,97
HILLE KARM935299,26
MÄRT KARMO82,43
AET KAROLIN1 773176,49
KARRUP1 57247,16
LIIS KARU30 586467,63
SANDER KARU10332,05
ENN KASAK5316,70
KÄRT KASE13752,52
ANDRUS KASEMAA568207,74
MERIKE KASEORG80,43
EVE KASK1 78432,61
KAI KASK437,13
KRISTJAN KASK296,30
VILLU KASK42735,30
LEELO KASKMANN2 656273,62
KRISTIINA KASS14 3232175,94
LEELO KASSIKÄPP14630,99
TRIIN KATARIINA TAMMERT495148,00
KATRIN KAUGVER784216,33
ÜLLE KAUKSI6614,63
ANU KAUR1488,33
KRISTA KAUR7610,35
JAN KAUS1 918325,22
EVE KEERUS-JUSUPOV9821,28
ALLAN KEIAN240100,05
KAJA KEIL5311,51
LEATAR-LEA KELDER4512,77
RAGNE KEPLER8 922913,14
KADRIN KERES162,22
KATRIN KERN69074,85
HEINO KERSNA4 22730,58
VAHUR KERSNA459191,36
AIMUR-JAAN KESKEL31,25
ANNE KESKÜLA00,00
RAUL KESKÜLA00,00
ANTI KIDRON1 239406,88
SIRJE KIIN24253,40
ÜLLE KIIVET4 129146,81
KRISTIINE KIKAS91,95
RAUL KILGAS1 09295,79
MARGIT KILUMETS409130,31
KRISTI KINDEL5 12292,15
LEELO KINGISEPP9942,11
HEVE KIRIKAL00,00
MARIS KIRME5412,04
GEORG KIRSBERG5516,94
KAI KITS34435,44
ANN KITSNIK6 998561,04
MART KIVASTIK1 156460,83
RUTH KIVASTIK15215,40
AITA KIVI502177,71
KRISTER KIVI14332,38
EVELIN KIVIMAA53397,45
KATRIN KIVIMAA1164,45
JUTA KIVIMÄE251,45
JOHANNES KIVIPÕLD777323,93
LIIS KIVIRAND35728,65
ANDRUS KIVIRÄHK15 0354291,72
KERSTI KIVIRÜÜT569237,21
SVEN KIVISILDNIK777136,65
VERONIKA KIVISILLA2 111326,27
AIVAR KIVISIV16239,40
AIRE KIVISTIK6 881370,90
JAAN KIVISTIK55070,42
MARIO KIVISTIK2 484185,30
KIWA181,23
LIA KLAAS1029,03
MALLE KLAASSEN35336,36
KAIDA KLAOS459,77
KAARLE-KULLERVO KLAUS50,69
VÄINO KLAUS221,29
MARI KLEIN36031,71
UDO KNAPS3012,51
REIN KOCH180,32
EVA KOFF22079,02
INDREK KOFF3 585543,71
TIIT KOHA61134,45
SILVIA KOHU8827,24
KATRE KOIT475,33
RAUL KOKASSAAR73546,62
URMAS KOKASSAAR2 96069,95
URMAS KOKASSAAR2 96069,95
URMAS KOKASSAAR2 96069,95
ILONA KOLBERG463,31
HELINA KOLDEK35036,06
JÜRI KOLK4 208439,59
EVA KOLLI34730,43
MAIRE KOLLI3112,92
JUSS KONKS52,08
SIIRI KONKS20452,29
LIIS KONOVALOV69365,98
AIME KONS45932,24
KURMO KONSA4312,35
LIISA KONSAP131,34
PIRET KOOLI2 953622,02
RAIN KOOLI1 435115,24
ERKKI KOORT1 319549,89
ANNIKA KOPPEL4619,18
IGOR KOPÕTIN408,96
HANNES KORJUS50953,03
ANDREI KORMASOV1442,04
IGOR KOROBOV100,87
VLADISLAV KORŽETS21061,32
MAITE-MARGIT KOTTA4 097297,70
JÜRI KOTŠINEV497158,29
KRAFINNA18030,99
TIIA KRASS4 425455,37
TIIU KRAUT1 572155,32
JUHAN KREEM88565,33
TIINA-MALL KREEM292,43
KERSTI KREISMANN6814,17
KÜLLI KRESSA202,28
KRISTEL KRIISA396114,60
VIRVE KRIMM1 165113,93
HEIKI KRIPS571210,80
DORIS KRISTINA RAAVE898374,37
AARE KRISTOFOROS ARNDT125,00
JANIKA KRONBERG40290,75
SILVIA KRONBERG203,13
GERDA KROOM2 010122,25
JAAN KROSS5 498433,60
JAAN KROSS6 014479,27
MEELIS KROŠETKIN6 73962,77
HASSO KRULL1 512208,08
ERIK KRUMM755,50
PILLE KRUUS6 265616,83
PIRET KRUUSPERE1629,07
JAAN KRUUSVALL6820,22
REET KUDU1 811571,37
VALENTIN KUIK6426,68
JAAK KUKK166,67
JANNE KUKK827,81
MARTIN KUKK734306,00
ANTS KUKRUS737,82
AIVAR KULL4317,93
ANNE KULL7 242745,52
ULVI KULLERKUPP1 566652,86
JUHANI KULLERVO TAMMINEN3012,51
ELO KUNGLA288120,07
OSKAR KUNINGAS974,71
TIIT KUNINGAS11442,80
ANNIKA KUPITS2 455252,92
HELS KURE11 3631153,30
KALLE KURG21411,67
MARIE KURI35519,02
KATRIN KURMISTE989265,33
ROOSMARII KURVITS1607,80
TAMUR KUSNETS16237,32
MARGIT KUUSK8025,53
HELGA-JOHANNA KUUSLER14962,12
MARI KÄBIN911,34
MARI KÄBIN647,67
AARNE KÄHR18039,08
HELEN KÄIT1 597601,86
JAAK KÄND204,54
LIIS KÄNGSEPP15463,30
HENNO KÄO3 414140,86
HENNO KÄO3 414140,86
ELERIN KÄRNER303,09
REIN KÄRNER626,39
KALLE KÄSPER642246,71
INDA KÕIVA648,89
MARJU KÕIVUPUU420103,45
TIIA KÕNNUSSAAR29640,98
ARMIN KÕOMÄGI547228,04
ANDRUS KÕRE13528,14
EDE KÕRGVEE80182,52
GREETE KÕRVITS62,50
KADRI KÕUSAAR15742,32
ASKO KÜNNAP5 513123,66
HELI KÜNNAPAS2 386923,27
HILLAR KÜNNAPAS9810,26
ÜLLE KÜTSEN39344,68
AIN KÜTT1 557649,11
KADI KÜTT20886,71
KADRI KÜTT93,75
MADLI KÜTT464,20
MEELI KÜTTIM86856,50
MARI LAAN38031,53
MAREK LAANE58549,57
TIINA LAANEM791218,87
ANNELA LAANEOTS1 096456,92
LAURI LAANISTO17514,70
ANU LAANSALU426,57
MERLIN LAANSOO1 202100,45
URMAS LAANSOO12627,45
MART LAAR1 403371,77
PILLEKE LAARMANN9 525968,23
RUTH LAASI85875,67
TIINA LAATS3 451322,78
JULIA LAFFRANQUE564,52
MERI-LIIS LAHERAND812104,35
UNO LAHT43719,83
PIRET LAI22091,72
ANDRES LAIAPEA00,00
MARINA LAIDLA1611,38
SIIRI LAIDLA3 1631274,97
RUTH LAIDMETS4 448457,42
ANGELA LAIG434,67
EKE LAINSALU21187,96
FAINA LAKSBERG9 7721004,88
TEA LALL22794,64
ANNELI LAMP853280,87
DAGMAR LAMP981383,98
ANNE LANGE54378,25
ANDRES LANGEMETS826,80
ARI LANTO3213,34
REET LANTSON143,04
LEONHARD LAPIN19151,25
KAIA-LEENA LASS1 453116,59
KAISA LATTU10543,77
ANNA LAUK12 774126,61
ÜLAR LAUK96889,07
TENE LAUL25956,24
ÜLLE LAUMETS72574,34
EVE LAUR5 756542,50
MAARJA LAUR2 690251,99
MATI LAUR45673,25
MÄRT LAUR664276,82
RISTO LAUR387147,36
MAIRI LAURIK753136,87
PEETER LAURITS1 744135,49
TIINA LEBANE1 919208,53
HELI LEEK35436,47
PIRJO LEEK72363,92
HELLE LEEMETS28166,78
TÕNIS LEEMETS15613,02
NIGU LEENU25324,34
DIANA LEESALU620258,48
KRISTA LEESI310,03
KRISTEL LEESMEND113,02
MATIS LEIMA2510,42
EVE LEIMANN00,00
MARE LEINO42581,02
KATRIN LEIS2661,52
VERNI LEIVAK5723,76
SIGNE LELBRET17321,04
EVA LEMBER2 353241,12
IRA LEMBER8 6673189,37
TÕNU LEMBER72997,66
AIVAR LEMBIT552230,13
PIRET LEMETTI18 1101861,73
MAE LENDER930387,71
VIRKKO LEPASSALU17672,12
MARE LEPIK959,79
MARIA LEPIK4 037350,09
MIRJAM LEPIKULT76564,24
MARIA LEPMAA1 003351,23
LEA LEPMANN1 828248,82
TIIT LEPMANN1 991274,07
ANDRES LEPP39623,99
KÜLLI LEPPIK231,52
PEEP LEPPIK10845,02
TAAVI LIIAS801333,93
LAURI LIIDERS4 057411,58
MARJA LIIDJA10 4511039,83
MAREK LIINEV145,84
JÜRI LIIV10322,36
SANDER LIIVAK25322,45
UNO LIIVAKU61666,53
KRISTJAN LIIVAMÄGI41421,58
ILVI LIIVE15115,77
MEELIS LIIVLAID17461,68
VAMBOLA LILLEMÄE4619,18
ETHEL LILLEMÄGI19215,93
KAIE LILLEORG4 83090,69
PIRET LILLESTE6113,25
LAURA LILLEVÄLI38031,20
TIINA LIND00,00
HENDRIK LINDEPUU2 103236,62
JOEL LINDPERE475,10
KRISTA LINK798,04
MIRJAM LINK00,00
HENNO LINN10,42
ANNE LINNAMÄGI10 031134,94
PEETER LINNAP10815,64
JANA LINNART8 347852,40
KERSTIN LINNART40141,31
KERLI LINNAT472,52
AADO LINTROP24772,04
LIINA LIPPASAAR12411,85
MADLI LIPPUR6117,39
LIANNA LISETTE ERIT904,30
KAIRE LIVENTAL1 535153,08
ANNIINA LJOKKOI10015,89
INGRID LODDES14333,85
LEMBI LOIGU585,74
HELEN LOIT80,76
VAHUR LOKK48143,29
TIIU LOOG4 015413,66
TERJE LOOGUS71073,14
KAIRI LOOK1 556345,42
REELIKA LOOTUS13656,70
TRIINU-LIIS LOOVEER1 308131,84
MARIA-KRISTIINA LOTMAN79846,77
REBEKKA LOTMAN28115,28
KAIT LUBJA1266,16
SIRJE LUCK3815,84
INGVAR LUHAÄÄR1 189252,05
LELES LUHSE201,91
KERLY LUIGE12326,71
VIIVI LUIK1 147454,71
SUSAN LUITSALU5 3731533,96
ALLIKI LUKK150,90
REGINA LUKK-TOOMPERE3 299362,76
TIIU LUMBERG4217,51
ELVI LUMET2 220238,58
KATRIN LUMISTE18263,88
KATRIN LUST240100,05
EVA LUTS2 489220,65
ERKKI LUUK450,79
ANDRI LUUP337,17
HELENA LÄKS7317,45
ÜLLE LÄTTE62,50
MARGUS LÄÄNE11424,75
TIIT LÄÄNE22337,04
KRISTI LÕBU19857,77
TRIIN LÕBUS747,49
ENDLA LÕHKIVI1 297118,37
ALO LÕHMUS17225,05
ANNIKA LÕHMUS124,60
BARBI-KATRIN LÕHMUS5322,10
KALLE LÕUNA83,34
ADA M. SOO18439,95
EINAR MAASIK122,50
INGRID MAASIK180,39
JANA MAASIK814201,52
SIIM MAATEN1067,44
REET MADE325122,45
TIIT MADE648256,21
PIIA MAISTE1 940170,70
JAAN MALIN9112,12
ENDEL MALLENE1108,20
MEELIK MALLENE1198,31
NATALIA MALTSEVA-ZAMKOVAJA479,38
TIMO MARAN13527,71
MARA MARET ARONOVICH3112,92
EPP MARGUSTE8 208226,70
IRJA MARIPUU13513,91
MILVI MARTINA PIIR1 891248,14
ILONA MARTSON8 145704,58
MATTI MASING807,71
UKU MASING332102,34
VIKTOR MASING19017,84
MATHURA57769,85
MARJA MATIISEN18516,07
PAAVO MATSIN715298,08
PILLE MATT8518,66
TIINA MATT848,03
KAUPO MEIEL22233,98
AURIKA MEIMRE212,13
ÜLLE MEISTER3 072203,08
HELVE MEITERN232,37
JAAK MEITERN613,08
MAIA MELTS31015,94
NELLI MELTS1818,66
TRIINU MERES44173,63
UNO MERESTE234,59
ARNE MERILAI52652,28
LIIA MERINO11115,16
WIDO MERITS4117,09
MAE MERUSK17171,29
ENA METS17826,62
HILLAR METS15 3681474,02
RITA METS22137,97
SIIRI METSAMÄGI11723,25
KATI METSAOTS17417,93
LEO METSAR1 40991,50
HELLE METSLANG201,21
JOOSEP METSLANG2196,86
KADRI METSMA1 860181,88
KRISTI METSTE34243,93
MERILI METSVAHI26918,83
JAAN METTIK27618,93
MARKO MIHKELSON3012,51
VIRGO MIHKELSOO8618,40
VALDUR MIKITA1 194495,18
MARGIT MIKK-SOKK28347,67
DAN MIKKIN23 574549,02
MARIANNE MIKKO1 182150,31
JÜRI MILDEBERG1 33954,16
PIRET MILDEBERG3 037291,93
HANNA MILLER585101,22
VOLDEMAR MILLER21737,94
OLIVIA MIND2912,09
KRISTA MITS41222,42
EVI MITT336,84
LIINA MITTERMAYR522217,62
IRINA MOISSEJENKO377,43
MUDLUM1 272413,17
LIISA MURDVEE59351,93
ANN MUST697,97
KRISTA MUSTONEN337,17
MIHKEL MUTT466193,67
KALLE MUULI520171,66
ENE MÄE6 668686,50
PIRET MÄENIIT30463,65
EHA MÄESALU434,43
HELI MÄGAR53463,05
ANNI MÄGER3 455349,25
ARVO MÄGI13733,22
MARIKA MÄGI25029,71
MARIS MÄGI255,43
ANU MÄND9116,82
HELJO MÄND2 292451,92
TALVIKE MÄNDLA71,92
TIINA MÄNNAPSOO388,25
MARIS MÄNNIK121,53
MÄRT MÄNNIK332,91
LEELO MÄRJAMAA11 083627,94
VEIKO MÄRKA386129,54
GERDA MÄRTENS1 516134,37
MIHKEL MÕISNIK3 001163,32
LEMBE MÕTTUS285118,82
MARGIT MÕTTUS10010,21
PIRJO MÕTTUS93796,14
BRUNO MÖLDER14110,84
MERIKE MÖLDER27125,88
MARGOT MÜLLERSON8133,77
KASPAR MÜÜRSEPP968,08
MARI-LIIS MÜÜRSEPP206,74
LEELO NAABER534,60
ENDA NAABER NIPSUST359,80
TIINA NAARITS-LINN229,17
MAI-LIIS NAPA48144,53
MARTIN NAPA62,50
MARGE NELK8 265118,28
PEEP NEMVALTS10,05
URMAS NEMVALTS3 259287,35
ARNE NIELSEN1 404373,03
KATI NIELSEN16769,62
TIIA NIGHTINGALE647134,46
TOIVO NIIBERG833217,92
KERTU NIILUS82785,20
KUTT NIINEPUU-KIIK9947,58
PIRET NIINEPUU-KIIK7 849639,92
ELLEN NIIT2 720128,99
KAISA-KITRI NIIT51150,37
KAIE NIIT2 502257,76
MONIKA NIKITINA-KALAMÄE00,00
TOOMAS NIKLUS28 403217,17
MAIT NILSON22794,64
NIRTI4110,14
ANTS NISUMAA00,00
EVA NOONI10 2341049,57
VIIVE NOOR1 04758,05
HELLE NOORVÄLI153,34
DAGMAR NORMET2 07478,68
HALDI NORMET476103,36
MART NORMET330137,58
MERLE NUIA474,12
AITA NURGA65129,45
MINNI NURME33612,42
ENN NÕU466190,96
HELGA NÕU4 141941,41
KERLI NÕU10543,77
ELINA OJALO292,74
HANNO OJALO1 723538,72
JÜRI OJAMAA2 788226,33
LIISI OJAMAA79843,82
LIISI OJAMAA57759,44
LIISI OJAMAA81942,81
TRIINU OJAR19842,34
KRISTA OJASAAR174,31
HERDIS OJASU5623,35
KADRI OKAS4 313409,33
KAI-MAI OLBRI7518,20
PEITER OLDMAN23137,34
SIRJE OLESK42445,63
SVETLANA OLEVSOO81,04
SULEV OLL26086,80
TRIIN OLVET3 530328,18
TARMO OMLER10,42
MARGUS OOPKAUP4920,43
ENNO OOTSING3636,38
PIRET ORAV4 949414,32
RAUL ORESKIN1 169253,83
KAISA ORGUSAAR143,04
ENEL ORMUS1 381147,92
ANNE-MARI ORNTLICH787,20
RIINA ORUAAS461,02
VIRVE OSILA299124,37
OLAV OSOLIN2 843617,31
LOONE OTS2 152723,00
URMAS OTSPERE52,08
MARGUS OTT36541,25
MRBEE OÜ182,66
MARGE PAAL13 3631351,59
KRISTI PAAS90,98
VERONIKA PAAVEL20,42
LAINE PAAVO486,57
EBE PADU19475,28
MAARJA PAESALU75784,65
TIINA PAI101,03
ANTS PAIKRE65267,19
IMBI PAJU7924,44
ENE PAJULA3112,92
REIN PAKK402130,04
TRIINU PAKK61062,17
LEELO PAKS11413,67
HELDUR PALLI504,41
MADIS PALLI31,25
KRISTO PALS3213,34
PÄIVI PALTS2 63368,56
LIIS PALTSMAR23597,97
RUDOLF PANGSEPP1 88914,94
KADRI PAPP10 6411050,12
TRIIN PAPPEL72072,06
RIHO PARAMONOV194,13
IVO PARBUS26293,45
EEVA PARK404166,27
AIN PARMAS7832,52
ANN PARTS21822,46
JESPER PARVE1 378574,48
MIRJAM PARVE18718,37
MIIA PATRAEL40,38
KARIN PAULUS22561,77
KATRIN PAUTS4 7751990,68
SIGRID PAVEL1 9407,47
HENRI PAVES181,85
PETER PEDAK75859,36
HEDDA PEET20427,62
TATJANA PEETERSOO5 984580,89
TRIIN PEHK466194,27
PIRET PEIKER837,08
ANNA-MARIA PENU328109,95
TANEL PERN251,68
TAAVI PERTMAN283117,98
AINO PERVIK13 6323139,39
MALL PESTI31347,90
ANNELIIS PETERSON90,10
JAANA PETERSON42043,27
LENA PETERSON00,00
MARGIT PETERSON941339,80
MARGIT PETERSON777,36
MARIUS PETERSON60123,64
ÜLLAR PETERSON52276,83
EPP PETRONE2 864578,90
JUSTIN PETRONE683594,75
KADRI PETTAI1 754167,09
HELE-RIIN PIHEL362149,12
VIRGE PIHEL84786,42
CAROLINA PIHELGAS655105,00
LAURA PIHLAK1 45880,65
IVI PIIBELEHT33 727407,92
PAAVO PIIK2910,42
MARIKA PIIP21612,01
KRISTI PIIPER2 068651,59
REET PIIRI37552,08
MATTI PIIRIMAA13 3561314,88
PÄRTEL PIIRIMÄE2 913295,33
EVALD PIIRISILD19415,17
INGRID PIKKER12250,86
ANNE PIKKOV12 479520,56
HEILIKA PIKKOV22091,72
ÜLO PIKKOV62732,87
ANN PIKVER11430,96
LAURI PILTER69965,66
MERIKE PILTER1 257116,60
AARE PILV38639,97
ALARI PILVET00,00
BARBI PILVRE1 643684,96
ANU PINK83087,11
TIIU PIRSKO59217,72
HEIKI PISUKE528,00
INGE PITSNER1 596349,50
MAI PITSNER91,95
JAANUS PLAAT266,47
MAIA PLANHOF16 3161652,76
KATRIN PLANHOF SKOTT47435,65
MARTIN PLASER144,72
MARJA-LIISA PLATS16 087785,89
TRIIN PLOOM353,14
MARKO POMERANTS367,82
REET POOL81,70
VLADIMIR POOL1 557543,97
MART POOM5711,88
LINDA POOTS34520,98
JANA PORILA23120,87
PILLE-RIIN PORT1 30839,90
AINO PRAAKLI16142,55
KRISTIINA PRAAKLI23999,29
MARGIT PRANTSUS387128,26
GUNNAR PRESS13154,61
KETLIN PRIILINN4 8501889,90
KAIRI PRINTS9611,26
HEINO PRUNSVELT3 17544,80
EHTE PUHANG2 943229,86
HOLGER PUKK6613,99
RAIMO PULLAT6916,73
RISTO PULLAT163,61
ANDRES PULVER872202,52
MARIO PULVER5 823367,69
EDA-TIIA PUNGAR00,00
UUNO PUNGAR7416,07
PILLE-RIIN PURJE18646,67
RAILI PUSKAR36 7103778,58
AARNE PUU51446,04
TARMO PUUDIST3 01626,95
ENE PUULMANN30,94
TIIA PÄLLO111,68
MATTI PÄRK1 26038,70
SIIRI PÄRKSON18240,32
EVE PÄRNASTE2255,45
MARGE PÄRNITS16637,50
MIKK PÄRNITS4915,72
AGO PÄRTELPOEG207,23
MAARJA PÄRTNA8727,17
TERHI PÄÄSKYLÄ-MALMSTRÖM20685,88
PIRET PÄÄSUKE3 262318,05
KADRI PÕDRA84954,21
PRIIT PÕHJALA624262,69
JANNO PÕLDMA1 211413,42
PIIA PÕLDMAA607,79
ASTA PÕLDMÄE32227,01
ANU PÕLDSAM1 271131,89
AVE PÕLENIK-SCHWEIGER3 452139,26
HENN PÕLLUAAS5121,26
SERGEI PÕLME10242,52
JUHANI PÜTTSEPP765186,32
AIN RAAL26654,68
HEIDI RABA20748,54
RAINER RAHASEPP4418,34
BIBI RAID11 4111175,17
KATRIN RAID252,00
MAARJA RAID2 09880,28
INGA RAITAR878308,30
HARALD RAJAMETS1 40960,50
TARMO RAJAMETS5 216340,59
MERIT RAJU1 078440,03
KERTTU RAKKE785299,73
KASPAR RAMMO140,59
MARIANN RAMMO51,09
REGINA RAMMO574,23
TIIT RAMMUL4 41841,15
HILLI RAND673144,83
PIIA RAND10823,06
MARJU RANDLANE93095,81
ALDO RANDMAA2 043181,54
UKU RANDMAA18275,88
URVE RANDMAA00,00
MARGIT RANDMÄE12 922310,74
TIINA RANDUS2 176214,62
MARE RANDVEER12121,31
LIISA RANDVIIR383,91
SILVIA RANNAMAA1 652551,05
HEINO RANNAP6712,92
JAAN RANNAP3 111864,50
JANA RATAS23122,18
ENO RAUD11 8223128,38
GEIDI RAUD24452,98
MIHKEL RAUD3 530855,77
PIRET RAUD20 2694054,38
PAUL RAUD374155,92
REIN RAUD1 029317,47
DAGMAR RAUDAM691288,07
TOOMAS RAUDAM24093,07
RIHO RAUDI78830,71
HEIKI RAUDLA678182,86
IRENA RAUDLA585,98
JELENA RAUDLA145,84
ANDRES RAUDSEPP19923,07
KRISTIINA RAUDSEPP41630,81
KAIA RAUDSEPP00,00
PIRET RAUDSEPP552,80
RIINA RAUDSIK372156,76
OTT RAUN6928,77
PRIIT REA3 548271,44
MARIANN REA-PETERSON826,27
REET REA-SMYTH1 35593,30
KRISTEL REBANE5911,43
AVE-MARLEEN REI19131,54
SIRJE REI34838,24
URMAS REI603,81
HELI REICHARDT686274,60
JANA REIDLA16716,19
MARIA REILE2 575241,81
JAAK REIMANN62,50
SIIRI REIMANN34744,79
AIVAR REIMUS602245,32
KAARINA REIN10116,45
OÜ REIN R2 819131,82
HEILI REINART620256,51
REELI REINAUS6 5181960,96
ASTRID REINLA1 676377,38
KÜLLI REINO00,00
KÜLLI REINUP24311,19
TIINA REKAND218,75
HENDRIK RELVE2 033317,03
TIIU RELVE65566,54
OLEV REMSU693288,91
OLAV RENNO33125,01
BERIT RENSER26858,99
KAJA RIESEN43144,62
INDREK RIIGOR255,43
KAJA RIIKOJA1 17387,52
KAUR RIISMAA18074,00
MERIKE RIIVES34222,02
ROGER RIKBERG101,09
KATI RIMM10,42
MERIKE RISTIKIVI8212,97
KARL RISTIKIVI SELTS768221,05
JAMES ROCK51862,10
EGERT ROHTLA6413,99
LILLE ROOMETS737296,86
EVA ROOS536110,48
SIGNE ROOS72,92
ANU ROOSENIIT2 542251,52
MAARJA ROOSI39810,72
JÜRGEN ROOSTE689188,77
OTT ROOTS10,42
KREET ROSIN610168,29
TOOMAS ROSIN13912,49
JAAN ROSS10010,76
TIINA ROSS130,94
AARNE RUBEN535214,01
KRISTINA RUDER945229,76
OLAVI RUITLANE632258,96
KRISTEL RUMESSEN6520,89
ANNELI RUMM8535,44
SIGNE RUMMO1 00389,77
HANDO RUNNEL1 395392,96
HEGE RUNNEL22812,73
SIMO RUNNEL9016,27
ERKI RUSSOW7916,68
KETLIN RUUKEL183,75
MALLE RUUMET385,80
MAARIKA RUUSE10021,71
PIRET RUUSTAL1 470160,54
ENE RÄMMELD7029,18
LIINA RÄNDVEE18018,54
KRISTA RÄNI2 459232,14
VALERIA RÄNIK16033,93
LAURI RÄPP1 848714,29
ILME RÄÄK60347,64
MERIKE RÕTOVA230,93
GRETHE RÕÕM5511,94
MARIANN RÜCKENBERG282117,56
JÜRI RÜNKLA3012,51
EVE RÜTEL5 131496,93
KALJU SAABER45077,96
LAURI SAABER3 357349,36
KAMILLE SAABRE51933,99
KATRIN SAALI SAUL552123,94
ANTI SAAR3 437691,82
HEIDI SAAR2 535203,53
HELI SAAR404,12
MÄRT SAAR4910,64
OLIVIA SAAR1 730251,78
TIIU SAAR76535,33
UTA SAAR85461,04
ULLA SAAR1 986210,48
VEERA SAAR279116,31
KATI SAARA VATMANN589189,10
RIHO SAARD4912,91
KRISTI SAARE278115,90
RIINA SAARMA30,65
MEELIKE SAARNA375131,77
HELEN SAARNIIT242,47
SIRET SAARSALU10033,30
MARI SAAT34888,33
KAIDI SAAVAN2 389169,76
MARE SABOLOTNY12953,78
SIISI SAETALU11447,53
SIIM SAIDLA3 906107,64
TANEL SAIMRE440144,87
TIIU SAIMRE8510,21
KATRIN SAK4411,35
AIJA SAKOVA19673,52
KAJA SAKSAKULM TAMPERE11748,78
MARKUS SAKSATAMM2 111350,24
ANNELI SALK6928,77
MONIKA SALU5718,76
PIRET SALURI1 927151,48
REIN SALURI1 596132,74
MARGIT SALUSTE2 405305,44
ANU SALUÄÄR1 482145,42
ANU SAMARÜÜTEL-LONG36060,87
MAREK SAMMUL402,88
OLEG SAMORODNI7062,40
KRISTJAN SANDER14319,84
MART SANDER3 898869,25
MARGUS SANGLEPP335139,46
MARGIT SARAPIK361144,31
MIKK SARV40164,29
TÕNN SARV318,24
RENE SATSI1 245517,09
SIIRI SAU3 858390,20
PEETER SAUTER428106,49
EVELIN SCHAPEL2 433250,65
MELENA SCHULTZ1 169120,43
INDREK SCHWEDE495,94
LIISI SEIL467,43
MARKO SEKITEL LEPPOJA986,69
ANTI SELART49832,71
JÜRI SELIRAND17727,01
TIIA SELLI44295,97
TIIT SEPA1 167217,68
ADENA SEPP2 6061086,43
ARVI SEPP461,85
ENE SEPP2 138891,32
KAJA SEPP12344,89
KADI SEPP102,17
KÜLLI SEPPA1 431121,85
LY SEPPEL49443,73
MÄRT SEPPER2711,26
REIN SEPPIUS8 161351,69
REIN SEPPIUS42736,93
RAIVO SEPPO739287,51
IVAR SIBUL702,97
IMRE SIIL356112,26
VIRGO SIIL89575,40
MART SIILIVASK292,39
TOOMAS SIITAN619113,50
REIN SIKK1 163140,77
KRISTINA SIKORA2 862294,85
MERLE SILD27267,97
ELINA SILDRE3 485285,13
JOONAS SILDRE7 906571,95
TIINA SILDRE5 27761,74
SILJALILL32866,99
KAARI SILLAMAA6520,71
NELE SILLAOTS7 834806,87
KERTU SILLASTE3 425395,95
LIIS SILLASTE-TOOTS3 30085,02
VAIKE SILMATO8718,89
SILVI SILVA NEMVALTS40,36
INDREK SILVER EINBERG15248,78
MAREK SIMPSON6224,39
KARL-MARTIN SINIJÄRV970133,73
REELIKA SINIJÄRV12 1611252,83
TRIIN SINISSAAR2 362492,44
NELE SIPLANE14429,08
MATI SIRKEL2 760283,42
AGU SISASK35589,67
HELLI SISASK20,83
KAIA SISASK18627,62
ERKKI SIVONEN35137,60
PIRET SMAGAR94120,81
IVI SMIDT995,88
KERTTU SOANS31552,80
MART SOIDRO6426,68
RAGNAR SOKK83046,59
ÜLLE SOLOVJOVA33256,57
LAURI SOMMER40252,84
TRIIN SOOMETS779154,74
SILJA SOONE94396,21
SILJA SOONE2 052208,53
ALLAR SOONESTE14 3981185,66
EVE SOONESTE5 541450,04
MAIE SOONESTE6225,85
MATI SOONIK1 932805,44
BERIT SOOTAK572238,46
TIINA-MARIA STEINBERG203,13
ROY STRIDER10036,10
MARINA SUHNJOVA93,75
HARALD SUISLEPP20,83
ELLEN SUITS38437,49
KRISTA SUITS6 979718,98
LEENA SUITS8 652886,15
MARIAN SUITSO874176,04
ILONA SULA985,62
RAUL SULBI9 143765,10
FARIŠTAMO SUSI51,09
SIGRID SUU-PEICA11045,86
MARIANNE SUURMAA23397,14
MARTIN SUUROJA54567,51
NELE SUURSAAR181,85
KARIN SUURSALU7 396710,90
ÜLLE SUVI1507,73
SILVER SÄRA1 410134,03
ALO SÄRG863110,69
HELLI-TIIU SÄRG20,02
HAIN SÄRG2261,73
ILMAR SÄRG31583,78
KÄRRI SÕELSEPP65451,68
URMAS SÕGEL23634,16
HEIDO SÕNA194,13
RANNO SÕNUM17214,94
ELLE SÕRMUS437,71
ELIN SÜTISTE621,12
INGEL TAEL615,79
TRIIN TAEL4 243420,96
LEILA TAEL-MIKEŠIN12535,92
KAI TAFENAU845,12
JOHANNA TAIGER1 600163,06
ILZE TALBERGA46930,49
ANDRES TALI14 526715,79
HILLAR TALI37029,60
PIRET TALI495206,36
ELLE-MARI TALIVEE28130,78
JAANA TALJA89342,78
TÕNN TALPSEPP41421,58
JÜRI TALVET1 131150,49
GERTRUD TALVIK39084,68
KAIRE TALVISTE482129,61
TIINA TAMBAUM3615,01
ANNE TAMBERG56422,65
AARE TAMM3413,18
AKSEL TAMM273,62
HELLE TAMM51,67
JANIKA TAMM11748,78
KETLIN TAMM11 3071164,11
MAREK TAMM1 189150,07
TRIINU TAMM2 306262,81
TIINA TAMMAN487199,03
MARKO TAMME973,22
PILLE TAMMELA77674,71
ENNO TAMMER1 171314,09
ARABELLA TAMMERABA15363,79
LIIA TAMMES73044,40
TIINA TAMMET19012,78
TIINA TAMMETALU2 98430,32
MIKK TAMMIK40,63
PEETER TAMMISTO2028,90
KRISTIINA TAMMOJA362,58
JAAN TAMMSAAR13 981356,05
JAAN TANGSOO474194,69
LAINE TANGSOO257,50
TÕNU TANNBERG3 626523,30
ARVI TAPVER71,68
KRISTI TARAND68765,11
TIINA TARIK35735,10
INDREK TART245,09
INDREK TART295,91
URMAS TARTES25023,15
ANU TARVIS1 209107,31
TRIIN TASUJA239,59
MIHKEL TATTAR83,34
TOOMAS TAUL2 701329,10
JUHAN TEDER6010,07
TARMO TEDER325135,49
KRISTJAN TEDRE59059,98
ANDRA TEEDE21164,63
MARI TEEDE6413,90
MARTEN TEEMANT1532,63
THEA TEINEMAA617257,22
MARIA TEIVERLAUR17033,56
RENE TENDERMANN1 530157,62
AIRI TENNI1 730171,64
OLAVI TEPPAN3 801282,14
AET TERASMAA89545,20
KERTI TERGEM1 18090,33
AILI TERVONEN193,86
MARINA TERVONEN12110,88
VAPPU THURLOW151,15
RAIVO TIHANOV52066,35
ANNE TIHASTE979,53
HELLE TIIKMAA5522,93
TIINA TIIMAN89091,52
LIIS TIIRMANN12112,47
TARVI TIITS469,59
TIINA TIITUS290120,90
VAIKE TIITUS13757,11
TOOMAS TIIVEL788,55
TOOMAS TIIVEL2711,26
JUTA TIKK13355,45
KRISTJAN TIKK17318,00
KRISTJAN TIKK38537,26
KATRIN TIKKO183,75
MIHKEL TIKS393163,84
TANEL TIKS6326,26
SIIRI TIMMERMAN29 271163,53
ENE TIMMUSK13154,61
URVE TINNURI5 8002309,72
JÜRI TITOV400,28
TARVO TOBBI124,72
ERIK TOHVRI10 6884455,78
TUULI TOLMOV6326,26
ÜLLE TOMING6825,89
JAAN TOMINGAS388,25
ILMAR TOMUSK18 6765792,00
MAREN TOOM193,96
MAREN TOOM345,05
JANE TOOMAN1 32771,20
RAINIS TOOMEMAA586,56
KÄRRI TOOMEOS-ORGLAAN811,95
ELO-MALL TOOMET30,43
TIIA TOOMET1 181281,14
TIINA TOOMET1 370123,40
PEETER TOOMING479,95
SIGRID TOOMING5 287522,84
TERJE TOOMISTU91,53
KALLE TOOMPERE2 520195,85
PILLE TOOMPERE2 382288,21
REIN TOOTMAA215,15
ENDLA TOOTS13 9461040,89
JANNO TOOTS131,34
TOIVO TOOTSEN26887,74
TÕNIS TOOTSEN26517,36
HELEN TOOTSI976406,89
MARGIT TOOVERE1527,36
KATRIN TOPKIN446,88
LIINA TORDIK52153,67
ALEKSANDER TORJUS20,31
IMBI-SIRJE TORM288,20
MATS TRAAT1 471532,79
VICTORIA TRAAT73472,28
ANDRÉ TRINITY, KRIS MOOR9011,32
UIDO TRUIJA676281,82
ILMAR TRULL5 694631,56
KÜLLI TRUMMAL13726,15
JUHAN TRUMP144,59
ELO TUGLAS15953,78
FRIEDEBERT TUGLAS2 476794,39
KRISTI TUHKRU-TAMM555,26
ANETT TUISK12752,95
TULIHOBU00,00
LEELO TUNGAL9 9711674,17
KELLY TURK284,91
RIIN TUTTELBERG17538,00
EET TUULE7 9353300,88
TARMO TUULE9517,20
MANIAKKIDE TÄNAV1 658115,81
LII TÕNISMANN5 987578,34
MAI TÕNISOO/MAI TORIM2 979315,06
URMAS TÕNISSON34334,63
URVE TÕNNUS00,00
TOOMAS TÜRK112,10
EDUARD TÜÜR5322,10
IVO TŠETÕRKIN20083,38
KARIINA TŠURSIN-SOOTLA214,56
TIINA UBAR23411,29
UDO UIBO62575,69
JÜRI ULJAS12324,00
KRISTINA ULUOTS10 9021007,49
AUGUST UNDUSK2 57996,98
JAAN UNDUSK899133,39
MAARJA UNDUSK54522,45
REIN UNDUSK151,86
KERSTI UNT1 300132,10
LY UNT4316,30
MATI UNT382143,28
ESTER URBALA13455,86
HELEN URBANIK1 01694,03
BRITT URBLA KELLER33 723262,24
SILVIA URGAS52,08
JAAK URMET7 136836,98
KRISTI UUDEVÄLI204,34
EIA UUS3 9841598,22
SASH UUSJÄRV3 082305,01
ALBERT UUSTULND33044,42
ALBERT UUSTULND33044,42
LEMBIT UUSTULND2 315944,70
KATRIN UVERSKAJA688,15
JÜRI V.GRAUBERG1 248474,43
KAI VAARANDI40835,73
TARVO VAARMETS41421,58
URMAS VADI975388,37
LIINA VAGULA287119,65
SVEN VAHAR1 170487,77
BERK VAHER13915,97
HUGO VAHER1 263304,86
SILJA VAHER918382,71
VAAPO VAHER45168,79
VAINO VAHING14356,84
REIN VAHISALU38797,50
ELLE VAHT71156,93
SANDER VAHTER5 461291,37
TARMO VAHTER9633,71
TAUNO VAHTER1 357153,79
LAURI VAHTRE8 7641056,17
MALL VAHTRE1832,64
SILVER VAHTRE1574,74
ROBERT VAIDLO17636,69
KADRE VAIK77477,71
JANIKA VAIKJÄRV7729,69
JAANUS VAIKSOO2 200606,67
ENE VAINIK629,21
MAARJA VAINO50992,36
MARGO VAINO4112,10
KÄTLIN VAINOLA1 351288,09
JAAK VALDRE91,33
KIRSTI VALDSTEIN-TIMMER375156,34
JANA VALGE1 254129,71
JAANUS VALK65145,16
AIDI VALLIK5 6411704,48
OTT VALLIK4 798341,97
TIINA VALLIKIVI17017,51
TANEL VALLIMÄE40,41
LIINA VALT3 971117,48
EDGAR VALTER16 862959,58
ARVO VALTON825299,46
ILMAR VANANURM4713,00
ANU VANE83384,35
JANEK VARBLAS10,42
AET VARIK2 256255,79
RAIVO VARIK00,00
VIIVI VARIKSAAR24117,25
RUTH VASSEL14942,88
MARILIIN VASSENIN49343,79
RAUL VEEDE19614,27
PEEP VEEDLA183,91
EHA VEEM7 8243261,79
BERIT VEIDEMANN7430,85
REIN VEIDEMANN376144,75
PIRET VEIGEL32548,95
MALLE VEISSERIK70772,84
TANEL VEISSON00,00
INGRID VELBAUM-STAUB72769,76
EPP VELBRI68549,56
LILIAN VELLERAND365,74
ANNE VELLI4116,09
ANNE VELLISTE35250,02
EVA VELSKER4 305440,31
MART VELSKER24621,63
FRED VENDEL25254,72
VIIVI VERREV25721,66
JANIKA VESBERG4 009336,02
SIIM VESKIMEES846218,37
HANNES VESKIMÄE15966,29
KAAREL VESKIS14655,44
LEIDI VESKIS373,10
RUTH VESTEL4 655479,56
MONIKA VIDMAN1 061415,44
KOIDU VIEIRA GOMES FERREIRA1 021425,65
STEVEN VIHALEM4820,01
HELGI VIHMA558,51
GAIA VIHMAN114,59
MARIINA VIIA12411,59
KRISTI VIIDING98156,35
URMAS VIIK1 875116,99
MARTIINA VIIL20220,81
TIINA VIIL8 328840,64
LUULE VIILMA538224,97
KADRI VIIN50326,99
KRISTINA VIIN24729,75
MARTIN VIIRAND00,00
ANTS VIIRES15329,48
EVI VIIRES53048,98
LIINA VIIRES1 787178,49
PIRET VIIRES181,19
LIVIA VIITOL26445,75
KRISTEL VILBASTE724121,80
ILON VILDER2 25117,21
HEIKI VILEP3 089776,56
PEETER VILLMANN8 614850,72
KEITI VILMS135,42
TÕNIS VILU5623,35
MAARA VINT32826,64
TOOMAS VINT24297,02
EVA-MARIA VINT-WARMINGTON3484,23
KAUPO VIPP1269,54
LIA VIRKUS1 081169,92
EGLE-RIIN VOLKE2 6201092,27
KREET VOLMER31429,86
IVO VOLT110,83
KALLE VOOLAID344,96
TIINA VOOLAID45729,97
DAVID VSEVIOV1 101448,90
ALDUR VUNK789,64
SAALE VÄESTER638263,58
ANU VÄLI484,94
MARE VÄLI25129,04
KAAREL VÄLJAMÄE93,75
URMAS VÄLJAOTS17070,87
ELME VÄLJASTE1 300538,23
MÄRT VÄLJATAGA72991,05
RIINA VÄLLO20813,75
TÕNIS VÄRNIK1 484129,96
VEINIKA VÄSTRIK518,94
HEIKKI VÕSU406169,26
KRISTEL WEIDEBAUM59661,40
HEINRICH WEINBERG688108,00
PINQING WU445185,52
YANN114,59
MAILI YERLIKAYA10,22
CATHERINE ZARIP10 639965,82
URSULA ZIMMERMANN536121,33
TIINA ZINGEL22711,80
VILLU ZIRNASK18326,92
TÕNU ÕNNEPALU5 2262021,03
VIRGE ÕUEMAA1 201111,19
MATI ÕUN1 241218,10
ERVIN ÕUNAPUU23719,10
JAANUS ÕUNPUU54955,32
MARJE ÜKSINE1441,08
TÕNU ÜLEMAANTE46247,60
KADRI ÜLLE MASING15616,07
AVO ÜPRUS52,08