Kirjastajate paljundushüvitise jaotus 2019. a. seisuga

KIRJASTAJATeoseid 2010-2019HÜVITIS 2020
AADE AV OÜ1758,67
ALLIKA MTÜ131452,09
ARGO TTP OÜ285983,56
ATLEX174600,49
AVITA9613316,50
CANOPUS60207,07
DEEBET26,90
DRAAKON&KUU91314,05
EESTI MEEDIA/POSTFACTUM42144,95
EESTI RAAMAT5451880,84
EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU41141,49
EESTI ROERICHI SELTS310,35
EKSA4161435,65
ERSEN18056229,22
FANTAASIA202697,12
FARMOSANTE26,90
GRENADER160552,17
HEA LUGU6942395,06
HEA TEGU148510,76
HELI KIRJASTUS2896,63
HERMES46158,75
HOTGER1655,22
ILMAMAA3331149,21
JUURA211728,18
KARRUP126434,84
KOOLIBRI13804762,51
KUNST 140483,15
LUGU JA LUMM13,45
LUGU LOO931,06
MR PILLER13,45
MUSTVALGE KIRJASTUS931,06
MYTHO1862,12
NORNBERG&CO1862,12
PEGASUS7772681,50
PETRONE PRINT167576,33
PÄIKE JA PILV73251,93
RAFIKO26,90
REGIO63217,42
SAARA64220,87
SE&JS90310,60
SEITSMENDA PÄEVA ADVENTISTIDE KOGUDUSTE LIIT49169,10
SINISUKK 11223872,12
SUUR PUU45155,30
TAMMERRAAMAT4511556,44
TOLEDO2172,47
TULIP43148,40
TÄNAPÄEV13214558,89
TÜ KIRJASTUS16315628,73
VALGUS51176,01
VALGUSESAAR OÜ931,06
VARRAK 19576753,78
WILD FROG931,06
VÕRO SELTS26,90
ÜHINENUD AJAKIRJAD218752,34

Autorite paljundushüvitise jaotus 2019. a. seisuga

NB! Füüsilistel isikutel arvestatakse hüvitiselt maha tulumaks

AUTORHÜVITIS
VAHUR AABRAMS23,45
EPP AARELEID17,05
KAI AARELEID65,4
MILVI AASARU11,88
ANTS AASMA22,36
UNO AAVA7,36
KRISTIN AAVAKIVI2,09
KADRI AAVIK0,7
ELTS ABEL84,16
ANDRES ADAMSON132,66
ARNE ADER73,89
CARINA ADOLFSSON42,37
MARGIT AEDLA31,33
KATRIN AEDMA56,09
VAHUR AFANASJEV33,31
HILJA AFANASJEVA34,43
EDA AHI18,19
TRIIN AIMLA-LAID76,19
LEMMI AIMRE7,23
MARI AINSO27,78
LEMBIT AINSOO7,32
UNO AINSOO19,51
ESTA AKSLI22,99
KRISTI ALAKÜLA10,71
ANN ALARI15,63
ARVO ALAS32,38
URMAS ALAS62,77
RIIN ALATALU9,24
AVE ALAVAINU38,67
VALDEK ALBER38,32
JAANA ALBRI1,09
ANNELI ALEKAND35,31
TIIT ALEKSEJEV16,28
INGRID ALGMA6,97
MARJU ALGVERE23,85
ÜLAR ALLAS3,27
HELI ALLIK11,99
KRISTJAN ALLIK93,83
TIIU ALLIKVEE136,26
BRONEK ALPIUS2,09
KERLI ALTMART3,18
BETTI ALVER67,13
JAAN ALVER57,71
LEHTE ALVER19,52
TIINA ALVER63,97
TRIINU AMBUR1,09
REIDAR ANDRESON1,46
ANETTE ANDRESOO0,54
LIIVIA ANION6,56
MARIE ANNETTE KITTUS66,91
JÜRI ANNIST53,52
AMAR ANNUS8,36
EGERT ANSLAN4,18
ANNIKA ANTON2,09
OLAVI ANTONS2,09
INGA ANTSON2,18
MAE ANTSU6,27
JAAN APS4,18
ANDREAS ARDUS49,27
ENE ARIKAINEN2,09
KÜLLO ARJAKAS55,7
PILLE ARNEK12,02
TÕNIS ARNOVER41,78
TIINA ARO31,39
HANA ARRAS85,81
MIKA ARTO JUHANI KERÄNEN28,31
ANNI ARUKASK0,3
IVIKA ARUMÄE13,34
MARI ARUMÄE10,36
JAAGO-MAIT ARUSOO27,46
RENÉ ARVOLA3,53
ENE ASCHJEM7,36
JIM ASHILEVI11,15
ELINA ASLETT3,14
IRIS ASSAD3,36
TÕNIS ASSON6,27
THAVET ATLAS12,54
TIINA AUG52,05
ANNELIIS AUNAPUU86,52
LIIS AUVÄÄRT5,2
RAIT AVESTIK12,54
TALIS BACHMANN115,55
MADE BALBAT39,76
EVELIN BANHARD25,87
AIMÉE BEEKMAN68,06
VLADIMIR BEEKMAN290,85
BELAMI6,27
VEIKO BELIALS75,34
REET BENDER27,81
AGUR BENNO6,97
OLIVER BERG3,18
JÜRGEN BEYER41,74
AARNE BIIN47,07
MAIA BOLTOVSKY20,95
PIRET BRISTOL43,19
SIRET CAMPBELL2,09
CONTRA65,88
ADAM CULLEN14,72
BRIGITTA DAVIDJANTS16,16
JAANA DAVIDJANTS2,09
KRISTIINA DAVIDJANTS7,36
MARIA DREVS53,26
KRISTA EEK37,62
HELJE EELMA49,12
MEELIKE EENPUU-VILLUP4,18
PAAVO EENSALU0,36
LEILA EERITS2,09
ESTER EGGERT19,45
PEEP EHASALU21,7
ANDRES EHIN85,96
KRISTIINA EHIN44,8
JÜRI EHLVEST19,51
KAIE EHRENBERG11,5
KATRIN EHRLICH52,13
EVI EICHE37,62
ALLAN EICHENBAUM99,18
HELEN EIKLA2,18
REET EILSEN7,14
RIINA EINASTO4,27
GERY EINBERG1,09
VERONIKA EINBERG71,38
SALME EKBAUM24,81
MAIU ELKEN17,83
PIIA ELLER7,85
EINAR ELLERMAA12,58
LEA ELLERT2,18
AMA ELWE7,36
ÜLO EMMUS16,24
PILLE ENDEN38,91
MARGOT ENDJÄRV42,85
MERLE ENGELKES10,85
KAIRI ENNOK7,06
INGRID EOMOIS2,09
LUULE EPNER58,04
KRETE ERLENHEIN0
AIRIS ERME9,12
AILI ERMEL53,29
HEIKI ERNITS58,46
MARJE ERNITS78,43
VÄINO ESKLA20,33
MARIE ESKO29,55
ERIKA ESOP52,09
ALLAN ESPENBERG29,51
URMAS ESPENBERG33,73
KATTRI EZZOUBI101,22
INNA FELDBACH38,23
INDRA FELDMAN23,17
RAIVO FELDMANN0,73
FIL12,03
KATRIIN FISCH2,09
SAALE FISCHER2,09
MAIRE FORSEL3,18
PIRET FREY162,95
MARILYN FRIDOLIN0,35
MEELIS FRIEDENTHAL7,75
FS26,78
JAN GARŠNEK80,25
KRISTIINA GENNO34,49
PILLE GERHOLD3,26
MARET GERMAN16,72
ANNE GRAVE1,09
RIINA GRETHIEL LEPPOJA67,15
URVI GROSSFELDT1,09
AULI HAABPIHT33,3
KERSTI HAARDE28,9
KADI-RIIN HAASMA65,84
JUHAN HABICHT107,55
JÜRI HAIN113,96
LEHTE HAINSALU173,03
KADRI HALJAMAA35,36
LAURI HALJAMAA6,44
TATJANA HALLAP24,34
TATJANA HALLAP23,82
TIIU HALLAP44,75
ELLEN HALLAP ANDERSSON2,09
KATRIN HALLAS 36,55
KARIN HALLAS-MURULA89,07
KRISTEL HALMAN1,24
MAIT HANDO RAUN53,94
EUGEN HANGE26,18
MARIA HANGE7,32
URVE HANKO72,67
MERIKE HANNI9,67
AIME HANSEN23,04
HILLE HANSO2,09
RIINA HANSO19,66
INDREK HARGLA115,18
LII HAUGASMÄGI23,78
INGA HEAMÄGI72,68
SANDRA HEIDOV7,05
KALLE HEIN30,1
OTT HEINAPUU17,44
ANNE HEINMAA7,06
HELJE HEINOJA73,22
MEHIS HEINSAAR24,42
ELS HEINSALU16,3
KÄRT HELLERMA45,93
REET HELM282,39
PEETER HELME16,71
SIRJE HELME32,19
SASS HENNO8,36
TIIT HENNOSTE69,13
ANDRES HERKEL26,82
PIRET HIIE9,15
REET HIIEMÄE60,57
SIRLY HIIEMÄE8,36
ANNELI HIIESALU1,09
ASTRID HIISJÄRV2,18
KADRI HINRIKUS14,59
RUTT HINRIKUS42,98
MIINA HINT110,22
ENE HION29,35
INDREK HIRV63,51
TUI HIRV6,27
ANGELA HOFBERG8,36
KÜLLI HOLSTING1,09
RAIVO HOOL32,13
TOOMAS HUIK73,01
RUTH HUIMERIND12,66
AADU HURT7
ANDREI HVOSTOV35,6
MÄRT IBRUS1,09
HELEN IDARAND10,01
MATI IILA9,62
AIRI ILISSON-CRUZ2,09
HELI ILLIPE-SOOTAK11,44
JARÕNA ILO8,49
AAPO ILVES25,59
EVELIN ILVES5,9
KAIE ILVES17,48
TIINA ILVES6,27
HANNA INGERPUU13
JÜRGEN INNOS57,09
ANDREI IVANOV48,08
J. J. METSAVANA10,88
KONN JA KAAMOS 3,14
MEHIS JAAGU3,18
KRISTJAN JAAK KANGUR18,08
PIRET JAAKS3,18
REGINA JAAKSON2,09
LEA JAANIMAA10,97
URMO JAANIMÄGI4,18
KADRI JAANITS39,08
MART JAGOMÄGI15,16
HUBERT JAKOBS37,62
TAAVI JAKOBSON8,36
TIINA JAKSMAN3,83
JAAN JANNO31,78
EA JANSEN114,01
ALARI JANSON16,63
SILVI JANSONS1,96
LIISBET JAUK3,53
IRIS JELETSKI7,93
MARI JESMIN36,06
RIINA JESMIN115,7
MIRJAM JOHANNES4,18
KATRIN JOHANSON9,8
LAURI JU34,28
JAAK JUSKE45,42
EESTI JUTT MTÜ1,39
MART JUUR41,98
VLADIMIR JUŠKIN4,18
ÜLLE JÄLLE219,65
ANU JÄNES6,36
RISTO JÄRV19,38
LINDA JÄRVE2,18
SULEV JÄRVE9,2
INDREK JÄÄTS24,13
ALIIS JÕE6,27
MARION JÕEPERA2,09
DAIVI JÕERAND2,18
JAAK JÕERÜÜT45,99
ANU JÕESAAR8,27
KRISTI JÕESTE4,4
TARMO JÕEVEER2,09
SANDRA JÕGEVA4,18
MALL JÕGI49,15
LEELO JÕULU6,97
AIVAR JÜRGENSON44,79
MARI JÜRGENSON1,09
TOOMAS JÜRGENSTEIN25,63
TAUNO JÜRGENSTEIN2,09
MERIKE JÜRJO31,83
MADIS JÜRVISTE25,58
RAGNE JŌERAND6,27
ENE KAABER24,31
ANDE KAALEP28,65
TÕNU KAALEP28,65
TÕNU KAALEP14,37
JÜRI KAARMA130,62
AHTO KAASIK9,23
HUGO-TANEL KAASIK35,28
MAIRI KAASIK2,66
VIOLA KAASIK2,09
HELGI KABIN18,81
VELJO KABIN18,81
ANU KABUR23,24
MART KADASTIK14,76
KAISA KAER51,25
KRISTA KAER132,61
MIHKEL KAEVATS11,86
ANNE KAHK40,24
MAREK KAHRO12,54
NEEME KAHUSK7,32
ELIN KAI TOONA31,97
MARET KAIK12,19
HOLGER KAINTS15,72
URMAS KAJU2,09
MERJE KALA1,05
ERIKA KALAMEES6,13
AIME KALAPÜÜDJA89,71
MARTTI KALDA61,68
HANNELEELE KALDMAA5,27
JÜRI KALDMAA10,45
KAJA KALDMAA4,18
KÄTLIN KALDMAA82,38
MARKO KALDUR11,98
INGA KALISTRU92,23
HINGE KALJUND18,81
MARI KALJUSTE123,94
KERSTI KALJUVEE20,84
MARIA KALL15,24
TOOMAS KALL50,1
JÜRI KALLAS105,48
TRIIN KALLAS8,8
TÕNU KALLAS16,9
ANU KALM188,39
MART KALM41,53
KAIRI KALMANN16,46
MADIS KANARBIK32,02
TIINA KANARBIK137,94
ANNA-MAGDALEENA KANGRO19,72
MAARJA KANGRO94,07
KAIDO KANGUR14,15
PAAVO KANGUR38,95
RIINA KANGUR14,63
TAAVI KANGUR10,45
ANU KANNIKE22,92
JAAN KAPLINSKI154,31
DORIS KAREVA73,96
HERGI KARIK418,24
TOOMAS KARJAHÄRM81,64
HILLE KARM31,03
MÄRT KARMO40,56
AET KAROLIN36,26
KARRUP80,3
KAIRE KARU7,06
MARGUS KARU7,36
SANDER KARU70,65
ENN KASAK26,95
KÄRT KASE3,18
MART KASE1,09
ANDRUS KASEMAA17,51
MERIKE KASEORG0,54
EVE KASK29,87
KAI KASK2,63
KRISTJAN KASK14,42
VILLU KASK31,42
LEELO KASKMANN49,52
KRISTIINA KASS78,26
TRIIN KATARIINA TAMMERT8,36
KATRIN KAUGVER138,59
ÜLLE KAUKSI47,34
MAIT KAUP15,89
ANU KAUR4,88
KRISTA KAUR15,89
JAN KAUS76,88
EVE KEERUS-JUSUPOV7,36
ALLAN KEIAN12,54
KAJA KEIL1,09
HEIKI KELP4,18
RAGNE KEPLER63,25
KADRIN KERES20,01
KATRIN KERN6,81
HEINO KERSNA25,96
VAHUR KERSNA8,36
AIMUR-JAAN KESKEL2,09
ANNE KESKÜLA2,09
ANTI KIDRON361,91
SIRJE KIIN102,87
ÜLLE KIIVET15,49
KRISTIINE KIKAS1,09
RAUL KILGAS33,07
MARGIT KILUMETS6,86
KAAREL KILVITS53,47
KRISTI KINDEL15,38
LEELO KINGISEPP140,02
HEVE KIRIKAL3,94
KAALU KIRME52,32
GEORG KIRSBERG9,45
KAI KITS18,81
ANN KITSNIK116,17
MART KIVASTIK41,26
RUTH KIVASTIK8,88
AITA KIVI29,61
KRISTER KIVI9,75
EVELIN KIVIMAA25,75
KATRIN KIVIMAA38,08
JUTA KIVIMÄE15,66
LIIS KIVIRAND4,26
ANDRUS KIVIRÄHK91,37
KERSTI KIVIRÜÜT14,63
SVEN KIVISILDNIK125,87
AIRE KIVISTIK26,96
JAAN KIVISTIK115,27
MARIO KIVISTIK74,26
KIWA24,17
LIA KLAAS10,54
MALLE KLAASSEN18,13
VÄINO KLAUS13,17
MARI KLEIN3,72
UDO KNAPS6,27
REIN KOCH1,1
EVA KOFF2,09
INDREK KOFF65,76
TIIT KOHA23,88
SILVIA KOHU15,33
KATRE KOIT32,3
KÄTLIN KOIT2,18
URMAS KOKASSAAR35,93
URMAS KOKASSAAR35,93
URMAS KOKASSAAR35,93
ILONA KOLBERG7,27
HELINA KOLDEK3,34
JÜRI KOLK47,1
EVA KOLLI11,23
MAIRE KOLLI21,73
KLAIRE KOLMANN51,92
JUSS KONKS2,09
SIIRI KONKS59,2
LIIS KONOVALOV3,95
AIME KONS40,89
KURMO KONSA74,3
PIRET KOOLI5,79
RAIN KOOLI6,4
ERKKI KOORT4,18
ANNIKA KOPPEL4,18
IGOR KOPÕTIN49,3
JANE KORBA11,5
HANNES KORJUS7,7
ANDREI KORMASOV13,4
IGOR KOROBOV7,36
VLADISLAV KORŽETS41,06
MAITE-MARGIT KOTTA170,53
JÜRI KOTŠINEV106,92
KRAFINNA19,15
TIIA KRASS65,7
TIIU KRAUT27,78
JUHAN KREEM35,01
TIINA-MALL KREEM30,99
KERSTI KREISMANN1,05
KÜLLI KRESSA2,79
KRISTEL KRIISA4,72
VIRVE KRIMM59,48
HEIKI KRIPS60,41
DORIS KRISTINA RAAVE11,24
AARE KRISTOFOROS ARNDT14,63
JANIKA KRONBERG45,51
SILVIA KRONBERG4,35
GERDA KROOM179,41
HELGA KROSS25,32
JAAN KROSS58,45
JAAN KROSS61,75
MEELIS KROŠETKIN12,28
HASSO KRULL101,76
ERIK KRUMM3,97
PILLE KRUUS107,37
PIRET KRUUSPERE31,41
JAAN KRUUSVALL26,13
REET KUDU72,56
VALENTIN KUIK12,54
JAAK KUKK4,18
MARTIN KUKK6,27
ANTS KUKRUS114,52
AIVAR KULL10,45
ANNE KULL107,11
JUHANI KULLERVO TAMMINEN2,63
ELO KUNGLA16,72
OSKAR KUNINGAS14,24
TIIT KUNINGAS81,52
HELS KURE185,07
KALLE KURG17,51
MARIE KURI31,19
KATRIN KURMISTE11,02
ROOSMARII KURVITS38,27
TAMUR KUSNETS10,92
MARGIT KUUSK36,19
HELGA-JOHANNA KUUSLER2,09
MARI KÄBIN6,62
MARI KÄBIN17,24
AARNE KÄHR70,62
HELEN KÄIT19,9
JAAK KÄND3,18
EERIK KÄNDLER5,57
TIIT KÄNDLER74,68
HENNO KÄO22,35
HENNO KÄO22,35
ELERIN KÄRNER3,14
REIN KÄRNER4,18
KALLE KÄSPER56,09
INDA KÕIVA3,48
MARJU KÕIVUPUU49,56
TIIA KÕNNUSSAAR6,95
ARMIN KÕOMÄGI14,63
EDE KÕRGVEE7,32
GREETE KÕRVITS2,09
KADRI KÕUSAAR6,47
ASKO KÜNNAP67,32
HELI KÜNNAPAS47,64
HILLAR KÜNNAPAS18,24
ÜLLE KÜTSEN6,67
AIN KÜTT2,09
MADLI KÜTT1,66
MARI LAAN6,66
MAREK LAANE153,87
TIINA LAANEM14,33
ANNELA LAANEOTS10,45
LAURI LAANISTO30,4
ANU LAANSALU4,35
MERLIN LAANSOO19,52
URMAS LAANSOO64,29
MART LAAR499,46
PILLEKE LAARMANN33,75
RUTH LAASI15,06
TIINA LAATS123,68
JULIA LAFFRANQUE40,33
MERI-LIIS LAHERAND72,87
UNO LAHT56,43
PIRET LAI10,45
ANDRES LAIAPEA6,62
MARINA LAIDLA4,57
SIIRI LAIDLA59,71
RUTH LAIDMETS22,33
ANGELA LAIG5,52
EKE LAINSALU28,25
FAINA LAKSBERG54,33
TEA LALL4,18
ANNELI LAMP19,77
DAGMAR LAMP17,29
ANNE LANGE60,63
ANDRES LANGEMETS23,57
ARI LANTO6,27
LEONHARD LAPIN87,13
KAIA-LEENA LASS28,76
KAISA LATTU2,09
ANNA LAUK40,34
ÜLAR LAUK29,33
ÜLLE LAUMETS36,22
EVE LAUR49,03
MAARJA LAUR27,3
MATI LAUR45,04
MÄRT LAUR4,18
RISTO LAUR12,63
MAIRI LAURIK7,6
PEETER LAURITS195,74
TIINA LEBANE10,68
HELI LEEK11,5
PIRJO LEEK13,13
HELLE LEEMETS77,42
TÕNIS LEEMETS18,61
NIGU LEENU9,8
DIANA LEESALU6,27
KRISTA LEESI0,59
MATIS LEIMA7,06
EVE LEIMANN2,83
MARE LEINO74,15
KATRIN LEIS5,87
VERNI LEIVAK6,27
KAIRI LEIVO5,14
SIGNE LELBRET4,27
EVA LEMBER8,88
IRA LEMBER127,08
TÕNU LEMBER39,68
AIVAR LEMBIT29,26
PIRET LEMETTI95,17
MAE LENDER14,63
MARJU LEPAJÕE59,18
VIRKKO LEPASSALU17,77
EVA LEPIK18,62
MARE LEPIK5,23
MARIA LEPIK18,75
MIRJAM LEPIKULT82,4
MARIA LEPMAA22,6
LEA LEPMANN115,23
TIIT LEPMANN108,52
ANDRES LEPP27,43
PEEP LEPPIK162,43
TAAVI LIIAS2,09
LAURI LIIDERS45,97
MARJA LIIDJA162,25
JÜRI LIIV3,68
SANDER LIIVAK47,09
ILVI LIIVE10,15
MEELIS LIIVLAID6,27
VAMBOLA LILLEMÄE8,36
ETHEL LILLEMÄGI9,74
KAIE LILLEORG244,46
PIRET LILLESTE2,18
LAURA LILLEVÄLI6,95
TIINA LIND2,09
HENDRIK LINDEPUU103,28
JOEL LINDPERE0,54
KRISTA LINK4,72
MIRJAM LINK2,09
HENNO LINN4,18
ANNE LINNAMÄGI41,86
PEETER LINNAP91,6
JANA LINNART220,94
KERSTIN LINNART26,92
KERLI LINNAT35,63
AADO LINTROP49,78
LIINA LIPPASAAR2,18
MADLI LIPPUR2,61
LIANNA LISETTE ERIT1,63
MARIANA LISETTE LEE HIRV0,09
ANNIINA LJOKKOI10,55
INGRID LODDES2,09
LEMBI LOIGU2,61
HELEN LOIT1,09
VAHUR LOKK47,01
MIHKEL LOODUS96,63
TIIU LOOG46,14
TERJE LOOGUS13,33
KAIRI LOOK16,33
VENNO LOOSAAR3,27
REELIKA LOOTUS4,18
TRIINU-LIIS LOOVEER7,26
MANN LOPER4,97
MARIA-KRISTIINA LOTMAN55,23
KAIT LUBJA10,15
SIRJE LUCK2,09
INGVAR LUHAÄÄR467,54
KERLY LUIGE1,09
VIIVI LUIK125,02
SUSAN LUITSALU6,27
ALLIKI LUKK23,82
REGINA LUKK-TOOMPERE130,01
LEO LUKS19,06
TIIU LUMBERG2,61
KATRIN LUMISTE11,83
ALLI LUNTER141,94
KATRIN LUST6,27
EVA LUTS144,18
ERKKI LUUK20,02
ANDRI LUUP2,18
ÜLLE LÄTTE12,54
TIIT LÄÄNE80,64
KRISTI LÕBU9,45
TRIIN LÕBUS3,48
ENDLA LÕHKIVI22,87
ALO LÕHMUS4,91
ANNIKA LÕHMUS3,18
BARBI-KATRIN LÕHMUS2,09
KALLE LÕUNA12,05
ADA M. SOO8,71
EINAR MAASIK17,77
IGOR MAASIK11,54
INGRID MAASIK0,22
JANA MAASIK9,62
SIIM MAATEN0,91
REET MADE26,53
TIIT MADE97,29
PIIA MAISTE34,31
ENDEL MALLENE65,83
MEELIK MALLENE8,22
NATALIA MALTSEVA-ZAMKOVAJA148,13
TIMO MARAN42,45
MARA MARET ARONOVICH6,27
EPP MARGUSTE169,23
IRJA MARIPUU9,58
MILVI MARTINA PIIR92,94
ILONA MARTSON31,77
MATTI MASING55,87
MATHURA69,68
MARJA MATIISEN0,44
PAAVO MATSIN14,63
PILLE MATT4,35
TIINA MATT2,18
KAUPO MEIEL18,96
AURIKA MEIMRE24,06
ÜLLE MEISTER282,22
HELVE MEITERN2,09
JAAK MEITERN7,14
MAIA MELTS8,39
NELLI MELTS9,22
TRIINU MERES8,98
UNO MERESTE160,3
ARNE MERILAI90,29
LIIA MERINO6,31
WIDO MERITS6,27
MAE MERUSK3,14
ENA METS17,66
HILLAR METS35,66
RITA METS7,07
TIIA METS3,7
SIIRI METSAMÄGI10,06
KATI METSAOTS10,45
LEO METSAR184,84
LIINA METSKÜLA4,18
HELLE METSLANG57,01
JOOSEP METSLANG9,21
KADRI METSMA26,98
KRISTI METSTE39,42
MERILI METSVAHI4,71
JAAN METTIK36,79
HELLE MICHELSON65,93
MARKO MIHKELSON4,18
VALDUR MIKITA31,14
MARGIT MIKK-SOKK16,95
DAN MIKKIN57,21
PIRET MILDEBERG50,42
HANNA MILLER58,82
VOLDEMAR MILLER101,04
OLIVIA MIND2,09
KRISTA MITS41,9
LIINA MITTERMAYR2,09
IRINA MOISSEJENKO108,26
MUDLUM9,77
MELANIE MULJAR1,09
LIISA MURDVEE9,97
ANN MUST14,22
KRISTA MUSTONEN1,09
MIHKEL MUTT84,46
KALLE MUULI8,4
ENE MÄE47,2
PIRET MÄENIIT13,91
HELI MÄGAR12,37
ANNI MÄGER24,36
ARVO MÄGI124,72
JÜRI MÄGI1,45
MARIKA MÄGI36,35
ANU MÄND59,33
HELJO MÄND264,87
TALVIKE MÄNDLA3,18
TIINA MÄNNAPSOO1,09
MARIS MÄNNIK33,74
MÄRT MÄNNIK2,63
LEELO MÄRJAMAA48,65
VEIKO MÄRKA22,77
GERDA MÄRTENS13,11
MIHKEL MÕISNIK58,29
LEMBE MÕTTUS4,18
PIRJO MÕTTUS28,76
BRUNO MÖLDER44,29
MERIKE MÖLDER25,41
OLEV MÖLDER0,44
MARGOT MÜLLERSON2,09
KASPAR MÜÜRSEPP5,2
MARI-LIIS MÜÜRSEPP3,18
ENDA NAABER NIPSUST79,39
TIINA NAARITS-LINN23,28
MAI-LIIS NAPA16,35
MARTIN NAPA10,45
MARGE NELK47,59
PEEP NEMVALTS65,19
URMAS NEMVALTS56,07
ARNE NIELSEN34,51
KATI NIELSEN4,18
TOIVO NIIBERG223,3
KUTT NIINEPUU-KIIK6,6
PIRET NIINEPUU-KIIK168,45
ELLEN NIIT24,36
KAISA-KITRI NIIT18,18
MONIKA NIKITINA-KALAMÄE14,12
TOOMAS NIKLUS19,94
MAIT NILSON2,09
URMAS NIMETU2,09
NIRTI7,39
EVA NOONI65,84
VIIVE NOOR27,85
HELLE NOORVÄLI37,42
DAGMAR NORMET32,63
HALDI NORMET3,27
MART NORMET4,18
MERLE NUIA7,84
AITA NURGA24,42
MINNI NURME11,65
ENN NÕU45,03
HELGA NÕU75,44
ELINA OJALO2,63
HANNO OJALO153,35
JÜRI OJAMAA87,27
TRIINU OJAR5,33
KRISTA OJASAAR10,55
KERSTI OJASOO0,52
HERDIS OJASU2,09
KADRI OKAS6,31
KAI-MAI OLBRI30,81
PEITER OLDMAN30,39
SVETLANA OLEVSOO41,45
SULEV OLL25,52
TRIIN OLVET50,21
TARMO OMLER2,09
MARGUS OOPKAUP13,8
ENNO OOTSING21,4
PIRET ORAV62
ENEL ORMUS91,1
ANNE-MARI ORNTLICH4,72
RIINA ORUAAS2,65
VIRVE OSILA60,62
OLAV OSOLIN1,09
LOONE OTS83,61
URMAS OTSPERE14,12
MARGUS OTT119,23
MRBEE OÜ28,69
RAFIKO OÜ30,3
MARGE PAAL125,96
KRISTI PAAS1,84
VERONIKA PAAVEL2,18
LAINE PAAVO37,12
EBE PADU11,71
MAARJA PAESALU11,45
ANTS PAIKRE59,22
IMBI PAJU28,54
ENE PAJULA6,27
PIA PAJUR2,09
REIN PAKK3,4
TRIINU PAKK103,49
LEELO PAKS4,35
HELDUR PALLI238,52
MADIS PALLI2,09
KRISTO PALS2,09
PÄIVI PALTS25,3
LIIS PALTSMAR2,09
RUDOLF PANGSEPP27,89
KADRI PAPP103,18
TRIIN PAPPEL22,6
IVO PARBUS31,61
EEVA PARK62,6
AIN PARMAS2,09
ANN PARTS13,85
JESPER PARVE8,36
MIIA PATRAEL1,09
KARIN PAULUS20,9
KATRIN PAUTS14,63
SIGRID PAVEL3,64
HENRI PAVES1,05
PETER PEDAK6,49
TRIIN PEEK11,24
HEDDA PEET65,09
TATJANA PEETERSOO112,1
TRIIN PEHK2,09
ANNA-MARIA PENU11,67
TANEL PERN4,71
TAAVI PERTMAN12,54
AINO PERVIK146,12
MALL PESTI24,59
ANNELIIS PETERSON0,37
JAANA PETERSON4,18
LENA PETERSON2,09
MARGIT PETERSON48,64
MARGIT PETERSON3,27
MARIUS PETERSON12,39
ÜLLAR PETERSON19,91
EPP PETRONE79
JUSTIN PETRONE25,24
KADRI PETTAI25,09
HELE-RIIN PIHEL14,72
VIRGE PIHEL17,79
CAROLINA PIHELGAS27,86
LAURA PIHLAK4,27
IVI PIIBELEHT183,68
PAAVO PIIK39,49
MARIKA PIIP80,79
KRISTI PIIPER10,63
REET PIIRI121,07
MATTI PIIRIMAA326,49
PÄRTEL PIIRIMÄE15,01
EVALD PIIRISILD2,18
INGRID PIKKER2,09
ANNE PIKKOV41,89
HEILIKA PIKKOV4,18
ÜLO PIKKOV43,68
LAUR PIKKSAAR9,99
ANN PIKVER168,05
LAURI PILTER29,92
MERIKE PILTER1,63
AARE PILV64,56
ALARI PILVET2,09
BARBI PILVRE22,48
ANU PINK42,88
NASTA PINO34,49
TIIU PIRSKO53,88
HEIKI PISUKE51,49
INGE PITSNER4,88
MAI PITSNER3,68
JAANUS PLAAT33,08
MAIA PLANHOF283,65
KATRIN PLANHOF SKOTT13,26
MARTIN PLASER4,88
MARJA-LIISA PLATS42,98
TRIIN PLOOM8,83
MARKO POMERANTS7,36
REET POOL22,07
VLADIMIR POOL3,72
MART POOM1,05
AINO PRAAKLI33,61
KRISTIINA PRAAKLI3,27
MARGIT PRANTSUS13,24
GUNNAR PRESS12,54
KETLIN PRIILINN56,7
SIMMO PRIKS1,39
KAIRI PRINTS2,13
HEINO PRUNSVELT65,13
EHTE PUHANG68,5
HOLGER PUKK123,52
RAIMO PULLAT307,72
RISTO PULLAT65,65
ELISE PULS2,09
MARIO PULVER28
EDA-TIIA PUNGAR24,72
PILLE-RIIN PURJE13,26
RAILI PUSKAR263,21
AARNE PUU16,46
TARMO PUUDIST17,64
ENE PUULMANN6,79
TIIA PÄLLO13,93
MATTI PÄRK110,94
SIIRI PÄRKSON23,75
EVE PÄRNASTE28,93
MARGE PÄRNITS8,62
MIKK PÄRNITS20,38
AGO PÄRTELPOEG2,79
MAARJA PÄRTNA9,41
TERHI PÄÄSKYLÄ-MALMSTRÖM16,55
PIRET PÄÄSUKE61,75
KADRI PÕDRA10,89
PRIIT PÕHJALA6,27
TIIU PÕLD11,15
JANNO PÕLDMA12,68
PIIA PÕLDMAA21,63
ASTA PÕLDMÄE43,77
ANU PÕLDSAM20,58
AVE PÕLENIK-SCHWEIGER13
HENN PÕLLUAAS21,19
SERGEI PÕLME2,09
JUHANI PÜTTSEPP62,78
AIN RAAL42,15
HEIDI RABA9,54
BIBI RAID38,67
KATRIN RAID12,13
MAARJA RAID111,33
INGA RAITAR24,26
HARALD RAJAMETS32
TARMO RAJAMETS19,09
MERIT RAJU12,54
KERTTU RAKKE26,67
KASPAR RAMMO41,02
MARIANN RAMMO18,2
HILLI RAND73,08
PIIA RAND3,7
MARJU RANDLANE8,36
ALDO RANDMAA79,65
UKU RANDMAA2,09
URVE RANDMAA7,06
MARGIT RANDMÄE39,34
TIINA RANDUS61,11
MARE RANDVEER35,51
LIISA RANDVIIR10,59
SILVIA RANNAMAA43,12
HEINO RANNAP67,04
JAAN RANNAP114,66
SIRJE RATSO26,41
ENO RAUD167,76
GEIDI RAUD0
MIHKEL RAUD7,45
PIRET RAUD106,47
PAUL RAUD2,09
PÄRLE RAUD1,77
REIN RAUD105,15
DAGMAR RAUDAM12,54
TOOMAS RAUDAM68,77
RIHO RAUDI23,71
PRIIT RAUDKIVI69,88
HEIKI RAUDLA60,1
IRENA RAUDLA6,27
JELENA RAUDLA63,56
ANDRES RAUDSEPP19,37
JÜRI RAUDSEPP2,18
KRISTIINA RAUDSEPP8,35
LIISA RAUDSEPP5,56
PIRET RAUDSEPP2,43
RIINA RAUDSIK49,43
HARRY RAUDVERE2,09
OTT RAUN29,96
PRIIT REA56,54
REET REA-SMYTH159,24
KRISTEL REBANE14,25
AVE-MARLEEN REI4,62
SIRJE REI4,9
URMAS REI19,64
HELI REICHARDT8,45
JANA REIDLA27,83
MARIA REILE50,16
SIGRID REILI4,18
JAAK REIMANN2,09
SIIRI REIMANN6,53
AIVAR REIMUS12,54
HEILI REINART2,21
REELI REINAUS60,24
KRISTINA REINELLER44,1
ASTRID REINLA34,66
KÜLLI REINO14,38
KÜLLI REINUP29,13
TIINA REKAND2,09
HENDRIK RELVE64,36
TIIU RELVE40,29
OLEV REMSU118,64
OLAV RENNO31,48
BERIT RENSER3,18
KAJA RIESEN15,33
INDREK RIIGOR8,95
KAJA RIIKOJA20,66
KAUR RIISMAA22,99
MERIKE RIIVES27,89
ROGER RIKBERG0,54
KATI RIMM2,09
MERIKE RISTIKIVI84,62
KARL RISTIKIVI SELTS124,22
MARJU ROBERTS1,05
JAMES ROCK4,35
EGERT ROHTLA4,27
EVA ROOS2,44
SIGNE ROOS2,09
ANU ROOSENIIT14,84
MAARJA ROOSI46,31
VIRVE ROOST79,63
OTT ROOTS81,11
ERIKA ROSIMANNUS4,18
KREET ROSIN18,55
TOOMAS ROSIN12,68
JAAN ROSS60,7
KRISTIINA ROSS49,21
TIINA ROSS1,23
AARNE RUBEN35,32
KRISTINA RUDER22,34
OLAVI RUITLANE18,5
KRISTEL RUMESSEN2,61
ANNELI RUMM4,18
SIGNE RUMMO34,32
HANDO RUNNEL159,51
HEGE RUNNEL0,59
SIMO RUNNEL82,34
MALLE RUUMET47,99
PIRET RUUSTAL37,1
RIINA RUUT19,41
ENE RÄMMELD8,36
LIINA RÄNDVEE20
KRISTA RÄNI131,92
VALERIA RÄNIK63,75
LAURI RÄPP12,63
ILME RÄÄK41,79
FRED RÕIGAS0
GRETHE RÕÕM3,27
MARIANN RÜCKENBERG2,09
JÜRI RÜNKLA21,19
EVE RÜTEL217,16
KALJU SAABER61,25
LAURI SAABER56,44
KAMILLE SAABRE16,81
AINO SAADIK4,18
KATRIN SAALI SAUL18,09
ANTI SAAR60,67
HEIDI SAAR34,87
HELI SAAR1,05
MÄRT SAAR4,35
OLIVIA SAAR57,11
TIIU SAAR9,71
UTA SAAR33,22
ULLA SAAR35,9
VEERA SAAR36,62
KATI SAARA VATMANN95,65
RIHO SAARD129,88
KRISTI SAARE2,09
RIINA SAARMA11,03
MEELIKE SAARNA16,9
HELEN SAARNIIT5,62
SIRET SAARSALU10,74
GLED-AIRIIN SAARSO68,41
MARI SAAT70,61
MARE SABOLOTNY6,27
SIISI SAETALU2,87
SIIM SAIDLA50,05
TANEL SAIMRE8,36
KATRIN SAK32,22
AIJA SAKOVA13,86
KAJA SAKSAKULM TAMPERE5,62
MARKUS SAKSATAMM10,89
MONIKA SALU46,75
PIRET SALURI54,59
REIN SALURI37,54
MARGIT SALUSTE44,5
ANU SALUÄÄR103,62
ANU SAMARÜÜTEL-LONG4,62
MAREK SAMMUL16,9
OLEG SAMORODNI24,43
KRISTJAN SANDER8,38
MART SANDER35,18
MARGUS SANGLEPP14,07
MARGIT SARAPIK11,54
MIKK SARV22,69
TÕNN SARV25,77
RENE SATSI4,88
SIIRI SAU68,83
PEETER SAUTER79,15
EVELIN SCHAPEL28,22
MELENA SCHULTZ15,68
INDREK SCHWEDE3,14
LIISI SEIL25,73
MARKO SEKITEL LEPPOJA8,21
ANTI SELART29,04
JÜRI SELIRAND127,65
TIIA SELLI6,53
TIIT SEPA21,95
ADENA SEPP25,08
ARVI SEPP1,31
ENE SEPP16,72
KAJA SEPP5,27
KADI SEPP0
KÜLLI SEPPA10,2
LY SEPPEL50,35
PEETER SEPPING42,15
REIN SEPPIUS62,84
RAIVO SEPPO60,97
IVAR SIBUL20,94
IMRE SIIL10,54
VIRGO SIIL24,91
MART SIILIVASK4,77
TOOMAS SIITAN46,57
REIN SIKK36,23
KRISTINA SIKORA4,18
MERLE SILD4,27
ELINA SILDRE212,52
JOONAS SILDRE385,92
TIINA SILDRE80,02
SILJALILL13,17
KAARI SILLAMAA38,11
NELE SILLAOTS12,83
KERTU SILLASTE52,7
LIIS SILLASTE-TOOTS13,35
VAIKE SILMATO5,44
SILVI SILVA NEMVALTS15,89
INDREK SILVER EINBERG8,62
MAREK SIMPSON6,27
KARL-MARTIN SINIJÄRV54,52
REELIKA SINIJÄRV56,44
TRIIN SINISSAAR19,6
NELE SIPLANE6,69
MATI SIRKEL158,72
HELLI SISASK14,12
AGU SISASK34,84
KAIA SISASK51,43
ERKKI SIVONEN28,73
PIRET SMAGAR146,53
IVI SMIDT12,63
MIRJA-MARI SMIDT5,31
KERTTU SOANS21,16
MART SOIDRO28,25
RAGNAR SOKK78,27
LAURI SOMMER32,29
TRIIN SOOMETS52,76
SILJA SOONE51,8
SILJA SOONE56,98
ALLAR SOONESTE201,34
EVE SOONESTE79,18
MAIE SOONESTE35,31
MATI SOONIK83,89
BERIT SOOTAK2,09
TIINA-MARIA STEINBERG6,53
ROY STRIDER7,45
MARINA SUHNJOVA58,85
HARALD SUISLEPP33,44
ELLEN SUITS85,24
KRISTA SUITS55,14
LEENA SUITS74,18
MARIAN SUITSO7,32
ILONA SULA3,34
RAUL SULBI89,24
FARIŠTAMO SUSI1,09
SIGRID SUU-PEICA7,06
MARIANNE SUURMAA2,09
NELE SUURSAAR3,14
KARIN SUURSALU271,58
ÜLLE SUVI15,3
SILVER SÄRA23,14
ALO SÄRG152,86
HELLI-TIIU SÄRG0,09
ILMAR SÄRG44,14
URVE SÕMER2,09
HEIDO SÕNA1,09
RANNO SÕNUM1,47
ELLE SÕRMUS32,96
ELIN SÜTISTE14
SIIMA ŠKOP82,42
CATHERINE ZARIP116,26
URSULA ZIMMERMANN12,63
TIINA ZINGEL3,14
VILLU ZIRNASK19
INGEL TAEL12,61
TRIIN TAEL54,88
LEILA TAEL-MIKEŠIN10,77
KAI TAFENAU13,44
PIRET TAGEL72,77
JOHANNA TAIGER9,95
ILZE TALBERGA1,05
ANDRES TALI211,89
HILLAR TALI35,33
PIRET TALI22,48
JAANA TALJA16,45
JÜRI TALVET236,82
GERTRUD TALVIK1,09
KAIRE TALVISTE13,17
TIINA TAMBAUM2,09
ANNE TAMBERG15,98
AARE TAMM29,35
AKSEL TAMM10,83
HELLE TAMM9,41
JANIKA TAMM2,09
KETLIN TAMM164,69
MAREK TAMM225,11
TRIINU TAMM44,87
TIINA TAMMAN17,81
MARKO TAMME4,27
PILLE TAMMELA31,51
ENNO TAMMER56,41
ARABELLA TAMMERABA2,09
LIIA TAMMES21,15
TIINA TAMMET12,72
TIINA TAMMETALU47,52
MARJU TAMMIK1,09
MIKK TAMMIK2,18
TOOMAS TAMMIS0,94
PEETER TAMMISTO71,64
KRISTIINA TAMMOJA1,57
JAAN TAMMSAAR175,2
JAAN TANGSOO36,58
LAINE TANGSOO3,14
TÕNU TANNBERG248,28
KADRI TAPERSON4,18
ARVI TAPVER6,31
KRISTI TARAND100,67
TIINA TARIK31,67
INDREK TART22,28
INDREK TART49,88
URMAS TARTES30,81
ANU TARVIS10,44
TRIIN TASUJA21,19
MIHKEL TATTAR2,09
TOOMAS TAUL30,44
JUHAN TEDER27,07
TARMO TEDER33,44
KRISTJAN TEDRE28,07
ANDRA TEEDE19,62
MARI TEEDE1,09
MARTEN TEEMANT0,35
MARIA TEIVERLAUR66,35
RENE TENDERMANN6,27
AIRI TENNI133,79
TIIU TEPANDI5,19
OLAVI TEPPAN101,44
AET TERASMAA26,45
KERTI TERGEM42,11
AILI TERVONEN2,61
MARINA TERVONEN14,81
VAPPU THURLOW24,7
RAIVO TIHANOV131,44
ANNE TIHASTE5,1
HELLE TIIKMAA2,09
TIINA TIIMAN30,66
TARVI TIITS2,09
TIINA TIITUS4,18
VAIKE TIITUS2,09
TOOMAS TIIVEL36,36
JUTA TIKK28,25
KRISTJAN TIKK6,97
KRISTJAN TIKK17,53
TANEL TIKS2,09
SIIRI TIMMERMAN9,44
ENE TIMMUSK2,09
URVE TINNURI36,49
JÜRI TITOV3,82
TARVO TOBBI9,75
TAMUR TOHVER7,06
ERIK TOHVRI75,25
TUULI TOLMOV4,18
ÜLLE TOMING24,66
JAAN TOMINGAS1,09
ILMAR TOMUSK65,28
MAREN TOOM7,06
MAREN TOOM9,51
JANE TOOMAN6,53
KÄRRI TOOMEOS-ORGLAAN2,17
TIIA TOOMET39,97
TIINA TOOMET16,76
PEETER TOOMING80,97
SIGRID TOOMING46,71
TERJE TOOMISTU2,29
KALLE TOOMPERE76,05
REIN TOOTMAA16,77
ENDLA TOOTS337,86
JANNO TOOTS2,09
TOIVO TOOTSEN26,23
TÕNIS TOOTSEN6,49
HELEN TOOTSI6,27
KATRIN TOPKIN6,53
LIINA TORDIK29,26
ALEKSANDER TORJUS2,18
IMBI-SIRJE TORM28,84
MATS TRAAT206,75
VICTORIA TRAAT53,87
TÕNU TRUBETSKY19,93
UIDO TRUIJA91,5
ILMAR TRULL48,54
KÜLLI TRUMMAL2,48
MART TRUMMAL34,57
JUHAN TRUMP6,27
ELO TUGLAS16,81
FRIEDEBERT TUGLAS265,72
KRISTI TUHKRU-TAMM3,27
ANETT TUISK6,27
TULIHOBU4,18
LEELO TUNGAL265,98
KELLY TURK4,11
RIIN TUTTELBERG3,68
EET TUULE24,08
TARMO TUULE89,93
ANNE TUULING6,72
MANIAKKIDE TÄNAV18,77
LII TÕNISMANN96,56
MAI TÕNISOO/MAI TORIM39,71
URMAS TÕNISSON22,57
URVE TÕNNUS87,78
ÜLLE TÕNUMAA6,53
TOOMAS TÜRK1,45
EDUARD TÜÜR10,45
IVO TŠETÕRKIN2,09
KARIINA TŠURSIN-SOOTLA1,09
TIINA UBAR5,14
MAIKI UDAM2,18
UDO UIBO52,92
JÜRI ULJAS33,43
KRISTINA ULUOTS69,39
AUGUST UNDUSK8,95
JAAN UNDUSK172,84
MAARJA UNDUSK11,28
REIN UNDUSK20,06
JAAN UNT4,98
KERSTI UNT63,71
LY UNT6,33
MATI UNT69,15
HELEN URBANIK20,1
BRITT URBLA KELLER28,09
SILVIA URGAS2,09
JAAK URMET86,19
KRISTI UUDEVÄLI1,09
EIA UUS29,31
SASH UUSJÄRV40,3
ALBERT UUSTULND14,67
ALBERT UUSTULND15,76
LEMBIT UUSTULND24,43
JÜRI V.GRAUBERG29,26
KAI VAARANDI9,41
URMAS VADI31,51
LIINA VAGULA8,36
KAIDI VAHAR36,14
BERK VAHER39,23
BERK VAHER69,41
HUGO VAHER19,99
SILJA VAHER16,72
VAAPO VAHER53,35
VAINO VAHING40,61
REIN VAHISALU16,35
ELLE VAHT11,32
SANDER VAHTER13,23
TARMO VAHTER13,59
TAUNO VAHTER28,93
LAURI VAHTRE204,08
MALL VAHTRE3,52
SILVER VAHTRE26,48
ROBERT VAIDLO26,15
KADRE VAIK29,13
JANIKA VAIKJÄRV4,54
JAANUS VAIKSOO57,28
ENE VAINIK11,64
ENN VAINO73,16
MAARJA VAINO31,49
MARGO VAINO18,07
KÄTLIN VAINOLA27,22
JAAK VALDRE5,15
KIRSTI VALDSTEIN-TIMMER6,27
JANA VALGE25,23
JAANUS VALK42,38
AIDI VALLIK51,23
OTT VALLIK53,67
TIINA VALLIKIVI5,23
TANEL VALLIMÄE3,53
EDGAR VALTER297,59
EDGAR VALTER2,9
ARVO VALTON288,24
ILMAR VANANURM30
ANU VANE20,28
JANEK VARBLAS2,09
AET VARIK39,85
RAIVO VARIK2,09
TAIVO VARJO16,72
RUTH VASSEL4,27
MARILIIN VASSENIN11,43
RAUL VEEDE13,29
PEEP VEEDLA10,74
EHA VEEM8,36
MERLE VEESALU-RAND6,68
BERIT VEIDEMANN4,18
REIN VEIDEMANN64,65
PIRET VEIGEL7,76
MALLE VEISSERIK9,41
TANEL VEISSON3,65
INGRID VELBAUM-STAUB17,72
EPP VELBRI22,77
LILIAN VELLERAND22,36
ANNE VELLI5,77
ANNE VELLISTE18,38
EVA VELSKER43,62
MART VELSKER14,11
VIIVI VERREV31,14
JANIKA VESBERG75,98
SIIM VESKIMEES68,28
HANNES VESKIMÄE2,09
KAAREL VESKIS3,83
LEIDI VESKIS10,83
RUTH VESTEL81,52
VIIVIKA VESTER2,09
MONIKA VIDMAN25,08
KOIDU VIEIRA GOMES FERREIRA6,27
STEVEN VIHALEM6,27
HELGI VIHMA11,62
GAIA VIHMAN2,09
HELI VIHT4,7
MARIINA VIIA10,36
KRISTI VIIDING24,97
URMAS VIIK82,24
MARTIINA VIIL5,23
TIINA VIIL34,25
LUULE VIILMA323,68
PIRET VIILU27,06
KADRI VIIN13,06
KRISTINA VIIN25,91
MARTIN VIIRAND4,53
ANTS VIIRES25,99
EVI VIIRES24,32
LIINA VIIRES13,47
PIRET VIIRES49,49
LIVIA VIITOL56,18
KRISTEL VILBASTE27,8
ILON VILDER3,75
HEIKI VILEP98,36
PEETER VILLMANN193,29
KEITI VILMS2,09
TÕNIS VILU10,45
AILI VINT10,23
MAARA VINT41,14
TOOMAS VINT60,86
EVA-MARIA VINT-WARMINGTON5,23
KAUPO VIPP18,04
LIA VIRKUS44,85
PEETER VISSAK31,73
KATI VOKSEPP2,18
EGLE-RIIN VOLKE2,09
KREET VOLMER18,37
IVO VOLT17,97
KALLE VOOLAID19,18
TIINA VOOLAID7,54
DAVID VSEVIOV94,6
ALDUR VUNK33,55
SAALE VÄESTER26,17
MARE VÄLI8,65
KAAREL VÄLJAMÄE6,27
URMAS VÄLJAOTS4,18
MATI VÄLJAS10,59
ELME VÄLJASTE36,38
MÄRT VÄLJATAGA132,65
RIINA VÄLLO30,69
TÕNIS VÄRNIK88,9
VEINIKA VÄSTRIK7,97
RAUNO VÕSASTE8,36
HEIKKI VÕSU2,09
KRISTEL WEIDEBAUM25,87
HEINRICH WEINBERG7,77
TÕNU ÕNNEPALU69,61
VIRGE ÕUEMAA122,21
MATI ÕUN396,1
ERVIN ÕUNAPUU32,99
TOOM ÕUNAPUU675,18
JAANUS ÕUNPUU48,6
MARJE ÜKSINE10,1
TÕNU ÜLEMAANTE22,99
KADRI ÜLLE MASING16,74
AVO ÜPRUS26,67
YANN4,18

Laenutushüvitised 2019. aasta eest

NB! Füüsilistel isikutel arvestatakse summast maha tulumaks

AUTORLAENUTUSIHÜVITIS
VAHUR AABRAMS83641,13
EPP AARELEID138780,78
KAI AARELEID3158380,57
MILVI AASARU37425,67
ANTS AASMA363,63
UNO AAVA15536,69
KRISTIN AAVAKIVI204,73
KADRI AAVIK655,13
ELTS ABEL464,93
ANDRES ADAMSON880123,28
ARNE ADER73828,39
CARINA ADOLFSSON204,73
MARGIT AEDLA24316,98
KATRIN AEDMA33853,01
VAHUR AFANASJEV3507480,4
HILJA AFANASJEVA59842,1
EDA AHI109296,84
TRIIN AIMLA-LAID8296506,48
LEMMI AIMRE1720,79
MARI AINSO498438,52
LEMBIT AINSOO2288,99
UNO AINSOO14016,57
ESTA AKSLI1240293,49
KRISTI ALAKÜLA2344147,13
ANN ALARI1794167,1
ARVO ALAS3679132,98
URMAS ALAS236385,05
RIIN ALATALU916,45
AVE ALAVAINU529124,5
VALDEK ALBER370151,79
JAANA ALBRI72589,37
ANNELI ALEKAND368,52
TIIT ALEKSEJEV1174274,68
INGRID ALGMA178953,76
MARJU ALGVERE91535,5
ÜLAR ALLAS17221,2
HELI ALLIK53934,49
KRISTJAN ALLIK4819247,09
TIIU ALLIKVEE593272,02
BRONEK ALPIUS10224,14
KERLI ALTMART9718,42
BETTI ALVER1042110,1
JAAN ALVER73232,6
LEHTE ALVER36615,64
TIINA ALVER549353,37
TRIINU AMBUR23829,34
REIDAR ANDRESON1594,35
ANETTE ANDRESOO00
LIIVIA ANION133950,51
JÜRI ANNIST70353,6
AMAR ANNUS906,44
EGERT ANSLAN9322,01
ANNIKA ANTON92,13
OLAVI ANTONS637150,77
INGA ANTSON80,72
MAE ANTSU28066,27
JAAN APS4711,12
ANDREAS ARDUS264593,3
ENE ARIKAINEN843199,52
KÜLLO ARJAKAS30642,24
PILLE ARNEK74037,36
TÕNIS ARNOVER3863250,95
TIINA ARO77344,42
MARA MARET ARONOVICH6314,91
AARE KRISTOFOROS ARNDT194,5
HANA ARRAS2383145,88
ANNI ARUKASK260,23
IVIKA ARUMÄE48622,32
MARI ARUMÄE30813,27
JAAGO-MAIT ARUSOO22113,87
RENÉ ARVOLA111,3
ENE ASCHJEM151199,97
JIM ASHILEVI432101,77
ELINA ASLETT513,2
IRIS ASSAD1615,16
TÕNIS ASSON10324,38
THAVET ATLAS7918,7
TIINA AUG164677,29
ANNELIIS AUNAPUU1256101,73
LIIS AUVÄÄRT29633,34
RAIT AVESTIK32777,4
TALIS BACHMANN46682,6
MADE BALBAT10707100,42
EVELIN BANHARD3489217,24
AIMÉE BEEKMAN532121,61
VLADIMIR BEEKMAN197991261,92
BELAMI10324,38
VEIKO BELIALS94180,58
REET BENDER381,92
AGUR BENNO36022,64
OLIVER BERG5611,89
JÜRGEN BEYER3943,11
AARNE BIIN439103,9
MAIA BOLTOVSKY126379,04
PIRET BRISTOL45576,76
SIRET CAMPBELL102,37
CONTRA4603421,23
ADAM CULLEN719,67
BRIGITTA DAVIDJANTS1113194,83
JAANA DAVIDJANTS31073,37
KRISTIINA DAVIDJANTS23829,34
MARIA DREVS3325106,11
KRISTA EEK4582287,6
HELJE EELMA38211,29
MEELIKE EENPUU-VILLUP661156,45
PAAVO EENSALU320,11
LEILA EERITS14434,08
ESTER EGGERT1831114,33
PEEP EHASALU1090248,15
ANDRES EHIN74257,51
KRISTIINA EHIN2520387,52
JÜRI EHLVEST184,26
KAIE EHRENBERG30018,83
KATRIN EHRLICH4858347,57
EVI EICHE4041253,65
ALLAN EICHENBAUM4904307,21
HELEN EIKLA8210,11
REET EILSEN452020,61
RIINA EINASTO121,48
GERY EINBERG00
VERONIKA EINBERG3570222,36
SALME EKBAUM9510,13
MAIU ELKEN7012439,96
PIIA ELLER40,11
EINAR ELLERMAA1094146,29
LEA ELLERT1765,75
AMA ELWE7316,37
ÜLO EMMUS417319,07
PILLE ENDEN126587,6
MARGOT ENDJÄRV1660104,2
MERLE ENGELKES1137,09
KAIRI ENNOK7417,51
INGRID EOMOIS857202,84
LUULE EPNER31723,06
LIANNA LISETTE ERIT1103,16
KRETE ERLENHEIN332,03
AIRIS ERME20719,5
AILI ERMEL1557,09
HEIKI ERNITS11913876,2
MARJE ERNITS80561886,95
VÄINO ESKLA2289,4
MARIE ESKO76524,67
ERIKA ESOP946134,01
ALLAN ESPENBERG77664,04
URMAS ESPENBERG7617,99
KATTRI EZZOUBI2075127,39
INNA FELDBACH1604102,23
INDRA FELDMAN92057,33
RAIVO FELDMANN32813,48
FIL499,36
KATRIIN FISCH378,76
SAALE FISCHER20047,34
MAIRE FORSEL36478,44
PIRET FREY331762,44
MARILYN FRIDOLIN260,27
MEELIS FRIEDENTHAL21039,21
FS24827,64
JAN GARŠNEK71499444,46
KRISTIINA GENNO660115,86
PILLE GERHOLD23851,62
MARET GERMAN1191281,89
JÜRI V.GRAUBERG1587336,56
ANNE GRAVE526,41
URVI GROSSFELDT8410,35
AULI HAABPIHT1194494,6
KERSTI HAARDE142669,72
KADI-RIIN HAASMA261761041,52
JUHAN HABICHT4453265,57
JÜRI HAIN1288,32
LEHTE HAINSALU2821296,4
KADRI HALJAMAA240750,77
LAURI HALJAMAA2469,46
TATJANA HALLAP142333,53
TATJANA HALLAP133530,77
TIIU HALLAP17210,12
ELLEN HALLAP ANDERSSON10,06
KATRIN HALLAS 37225,37
KARIN HALLAS-MURULA9510,72
KRISTEL HALMAN106870,21
MAIT HANDO RAUN9918,78
EUGEN HANGE2035,12
MARIA HANGE1696,47
URVE HANKO139091,39
MERIKE HANNI172,28
AIME HANSEN27931,55
HILLE HANSO448106,03
RIINA HANSO3857221,92
INDREK HARGLA65421370,58
LII HAUGASMÄGI4476280,95
INGA HEAMÄGI91853,02
SANDRA HEIDOV752144,57
KALLE HEIN68939,09
OTT HEINAPUU230,72
ANNE HEINMAA92,13
HELJE HEINOJA226495,62
MEHIS HEINSAAR789171,03
ELS HEINSALU35944,26
KÄRT HELLERMA667121,85
REET HELM98951595,23
PEETER HELME19522,67
SIRJE HELME23528,04
SASS HENNO620146,74
TIIT HENNOSTE54239,68
ANDRES HERKEL608,61
PIRET HIIE81,89
REET HIIEMÄE85582,13
SIRLY HIIEMÄE847200,47
ANNELI HIIESALU11514,18
ASTRID HIISJÄRV17521,57
KADRI HINRIKUS1900228,52
RUTT HINRIKUS43825,1
MIINA HINT24542,42
ENE HION1115258,12
INDREK HIRV25243,49
MARIANA LISETTE LEE HIRV840,39
TUI HIRV34681,89
ANGELA HOFBERG33479,05
KÜLLI HOLSTING523,21
RAIVO HOOL2713119,72
TOOMAS HUIK86960,68
RUTH HUIMERIND565420,23
AADU HURT60,02
ANDREI HVOSTOV2357376,12
MÄRT IBRUS779,49
HELEN IDARAND29017,13
MATI IILA15426,65
AIRI ILISSON-CRUZ33378,82
HELI ILLIPE-SOOTAK73481,24
JARÕNA ILO776,15
AAPO ILVES137529,34
EVELIN ILVES17326,21
KAIE ILVES45647,07
TIINA ILVES11226,51
HANNA INGERPUU143931,76
JÜRGEN INNOS93056,99
ANDREI IVANOV777295,31
MEHIS JAAGU142,29
KRISTJAN JAAK KANGUR101845,94
PIRET JAAKS9712,52
REGINA JAAKSON41698,46
LEA JAANIMAA39981,3
URMO JAANIMÄGI18644,02
KADRI JAANITS2427136,17
MART JAGOMÄGI2571,69
HUBERT JAKOBS692,95
TAAVI JAKOBSON17240,71
TIINA JAKSMAN1036,82
JAAN JANNO61,42
EA JANSEN1928,86
ALARI JANSON1038,4
SILVI JANSONS00
LIISBET JAUK231,44
IRIS JELETSKI73843,9
MARI JESMIN6615414,4
RIINA JESMIN6638415,63
RAGNE JŌERAND12028,4
MIRJAM JOHANNES576136,33
KATRIN JOHANSON595136,79
LAURI JU91762,62
JAAK JUSKE2175400,52
VLADIMIR JUŠKIN83,26
EESTI JUTT MTÜ46836,92
MART JUUR1502204,18
ALIIS JÕE51621221,76
MARION  JÕEPERA1179279,05
DAIVI JÕERAND212,59
JAAK JÕERÜÜT618146,27
ANU JÕESAAR54518,03
KRISTI JÕESTE1133,07
TARMO JÕEVEER11928,17
SANDRA JÕGEVA19445,92
MALL JÕGI89361,14
LEELO JÕULU24811,66
ÜLLE JÄLLE243831528,41
ANU JÄNES1274298,75
RISTO JÄRV82534,72
LINDA JÄRVE728,88
SULEV JÄRVE1168,63
INDREK JÄÄTS15026,3
AIVAR JÜRGENSON9819,74
MARI JÜRGENSON30,37
TAUNO JÜRGENSTEIN6314,91
TOOMAS JÜRGENSTEIN518,4
MERIKE JÜRJO25728,19
MADIS JÜRVISTE1879103,83
ENE KAABER35822,16
ANDE KAALEP16870167,64
TÕNU KAALEP447822,94
TÕNU KAALEP223911,47
JÜRI KAARMA790028,57
AHTO KAASIK18020,55
HUGO-TANEL KAASIK79649,96
MAIRI KAASIK310,5
VIOLA KAASIK11727,69
HELGI KABIN52016,32
VELJO KABIN52016,32
ANU KABUR34314,99
MART KADASTIK47981059,39
KAISA KAER3672117,07
KRISTA KAER11516616,94
MIHKEL KAEVATS13812,39
ANNE KAHK4286268,9
MAREK KAHRO1228290,65
NEEME KAHUSK442,76
ELIN KAI TOONA937303,23
MARET KAIK754,71
HOLGER KAINTS878201,23
URMAS KAJU112,6
MERJE KALA20,13
ERIKA KALAMEES754,97
AIME KALAPÜÜDJA1767,34
MARTTI KALDA96172,12
HANNELEELE KALDMAA42833,32
JÜRI KALDMAA245,68
KAJA KALDMAA1358,47
KÄTLIN KALDMAA1449128,48
MARKO KALDUR38547,46
INGA KALISTRU5626133,36
HINGE KALJUND440104,48
MARI KALJUSTE102398559,5
KERSTI KALJUVEE86347,77
MARIA KALL96959,51
TOOMAS KALL1031142,42
JÜRI KALLAS5033388,89
TRIIN KALLAS695,2
TÕNU KALLAS337,58
ANU KALM2920152,2
MART KALM63250,96
KAIRI KALMANN8379,03
MADIS KANARBIK745,07
TIINA KANARBIK219511356,68
ANNA-MAGDALEENA KANGRO8885295,44
MAARJA KANGRO2837406,97
KAIDO KANGUR3601145,76
PAAVO KANGUR2347503,27
RIINA KANGUR680160,95
TAAVI KANGUR40996,8
ANU KANNIKE41237,3
JAAN KAPLINSKI1352266,41
DORIS KAREVA2427219,08
HERGI KARIK815130,98
TOOMAS KARJAHÄRM26119,7
HILLE KARM1797345,7
MÄRT KARMO222,96
AET KAROLIN2019123,39
KARRUP187338,85
KAIRE KARU20,47
MARGUS KARU940208,53
SANDER KARU14928,67
ENN KASAK12822,92
KÄRT KASE20242,48
MART KASE577,03
ANDRUS KASEMAA626128,26
MERIKE KASEORG300,98
EVE KASK195625,16
KAI KASK7612,04
KRISTJAN KASK15819,48
VILLU KASK57327,31
LEELO KASKMANN4642291,37
KRISTIINA KASS159751435,62
KATRIN KAUGVER2017252,35
ÜLLE KAUKSI11215,29
MAIT KAUP9712,03
ANU KAUR2549,73
KRISTA KAUR1098,38
JAN KAUS2664333,99
EVE KEERUS-JUSUPOV718,75
ALLAN KEIAN19445,92
KAJA KEIL769,37
HEIKI KELP163,79
RAGNE KEPLER8849552,22
KADRIN KERES332,6
KATRIN KERN103367,93
HEINO KERSNA535323,45
VAHUR KERSNA42099,41
MIKA ARTO JUHANI KERÄNEN93522102,66
AIMUR-JAAN KESKEL163,79
ANNE KESKÜLA51,18
ANTI KIDRON1190256,54
SIRJE KIIN727120,31
ÜLLE KIIVET4868118,43
KRISTIINE KIKAS00
RAUL KILGAS94548,78
MARGIT KILUMETS50096,13
KAAREL KILVITS81,45
KRISTI KINDEL4151155,33
LEELO KINGISEPP25661,45
HEVE KIRIKAL00
KAALU KIRME10513,07
GEORG KIRSBERG28838,34
KAI KITS46929,44
ANN KITSNIK8527422,91
MARIE ANNETTE KITTUS2669150,02
KIWA290,93
MART KIVASTIK1007216,7
RUTH KIVASTIK24915,44
AITA KIVI650130,03
KRISTER KIVI9113,18
ANN KIVIKANGUR59735,56
EVELIN KIVIMAA109398,63
KATRIN KIVIMAA1233,33
JUTA KIVIMÄE421,42
LIIS KIVIRAND63734,01
ANDRUS KIVIRÄHK148352409,04
KERSTI KIVIRÜÜT993235,03
SVEN KIVISILDNIK1334123,2
AIRE KIVISTIK11160366,3
JAAN KIVISTIK92849,94
MARIO KIVISTIK3590172,03
LIA KLAAS1608,69
MALLE KLAASSEN79649,7
VÄINO KLAUS180,63
MARI KLEIN42021,67
UDO KNAPS317,34
REIN KOCH360,39
EVA KOFF496117,4
INDREK KOFF3832304,01
TIIT KOHA68022,07
SILVIA KOHU9815,46
KATRE KOIT1036,39
KÄTLIN KOIT323,86
URMAS KOKASSAAR249038,24
URMAS KOKASSAAR249038,24
URMAS KOKASSAAR249038,24
ILONA KOLBERG712,87
HELINA KOLDEK49230,88
JÜRI KOLK5835388,53
EVA KOLLI90452,19
MAIRE KOLLI255,92
KLAIRE KOLMANN56640,22
JUSS KONKS102,37
SIIRI KONKS34850,51
KONN JA KAAMOS 12028,05
LIIS KONOVALOV1636102,4
AIME KONS67228,52
KURMO KONSA8311,49
PIRET KOOLI1810199,26
RAIN KOOLI2658144,79
ERKKI KOORT1631386,03
ANNIKA KOPPEL7718,22
IGOR KOPÕTIN283,81
JANE KORBA28517,89
HANNES KORJUS1105,93
ANDREI KORMASOV1993,03
IGOR KOROBOV161,15
VLADISLAV KORŽETS55288,35
JÜRI KOTŠINEV41889,56
MAITE-MARGIT KOTTA4805211,78
KRAFINNA23018,61
TIIA KRASS7095444,92
TIIU KRAUT2907177,52
JUHAN KREEM1715103,17
TIINA-MALL KREEM442,42
KERSTI KREISMANN445,21
KÜLLI KRESSA211,45
KRISTEL KRIISA36966,33
VIRVE KRIMM1870110,86
HEIKI KRIPS651134,06
JANIKA KRONBERG86259,96
SILVIA KRONBERG343,07
GERDA KROOM239790,99
HELGA KROSS61335,06
JAAN KROSS3775150,81
JAAN KROSS3968160,25
MEELIS KROŠETKIN799142,89
HASSO KRULL1619119,87
ERIK KRUMM1566,51
PILLE KRUUS6037366,24
PIRET KRUUSPERE1847,33
JAAN KRUUSVALL6310,77
REET KUDU1491231,5
VALENTIN KUIK429,94
JAAK KUKK133,08
MARTIN KUKK33378,82
ANTS KUKRUS1107,1
AIVAR KULL4310,18
ANNE KULL8275518,24
ELO KUNGLA539127,57
OSKAR KUNINGAS1403,97
TIIT KUNINGAS17436,65
HELS KURE13492842,6
KALLE KURG39712,71
MARIE KURI50818,83
KATRIN KURMISTE2120401,93
ROOSMARII KURVITS38812,39
TAMUR KUSNETS18723,29
MARGIT KUUSK9216,03
HELGA-JOHANNA KUUSLER5513,02
INDA KÕIVA1068,36
MARJU KÕIVUPUU1030139,03
TIIA KÕNNUSSAAR55240,15
ARMIN KÕOMÄGI662156,68
EDE KÕRGVEE35122,03
GREETE KÕRVITS51,18
KADRI KÕUSAAR16824,76
MARI KÄBIN2463,66
MARI KÄBIN503,49
AARNE KÄHR23655,86
HELEN KÄIT2715581,36
JAAK KÄND192,8
EERIK KÄNDLER59710,68
TIIT KÄNDLER33758,16
HENNO KÄO5105127,71
HENNO KÄO5105127,71
ELERIN KÄRNER633,95
REIN KÄRNER845,27
KALLE KÄSPER17021,99
ASKO KÜNNAP923697,9
HELI KÜNNAPAS62261311,08
HILLAR KÜNNAPAS915,86
ÜLLE KÜTSEN48639,78
AIN KÜTT948224,38
MADLI KÜTT703,43
MARI LAAN2559,45
MAREK LAANE91846,99
TIINA LAANEM511107,55
ANNELA LAANEOTS1481350,53
LAURI LAANISTO29114,83
ANU LAANSALU686,15
MERLIN LAANSOO172281,32
URMAS LAANSOO25031,87
MART LAAR2802337,75
PILLEKE LAARMANN9258575,94
RUTH LAASI77740,27
TIINA LAATS2745146,35
JULIA LAFFRANQUE987,29
MERI-LIIS LAHERAND114284,18
UNO LAHT2179,17
PIRET LAI752177,99
ANDRES LAIAPEA30,16
MARINA LAIDLA8314,08
SIIRI LAIDLA1811394,93
RUTH LAIDMETS5076318,5
ANGELA LAIG482,96
EKE  LAINSALU81,89
FAINA LAKSBERG10181635,78
TEA LALL31574,56
ANNELI LAMP31445,15
DAGMAR LAMP1433312,42
ANNE LANGE48937,23
ANDRES LANGEMETS1597,92
ARI LANTO368,52
LEONHARD LAPIN22234,59
KAIA-LEENA LASS2329110,38
KAISA LATTU30872,9
ANNA LAUK21348124,93
ÜLAR LAUK151577,89
ÜLLE LAUMETS91257,09
EVE LAUR6023343,99
MAARJA LAUR4958295,12
MATI LAUR45846,53
MÄRT LAUR9823,2
RISTO LAUR1030231,65
MAIRI LAURIK66599,21
PEETER LAURITS153464,86
TIINA LEBANE1666111,85
HELI LEEK47729,94
PIRJO LEEK82845,36
HELLE LEEMETS33237,88
TÕNIS LEEMETS19911,14
NIGU LEENU1598,95
DIANA LEESALU642151,95
KRISTA LEESI870,05
MATIS LEIMA255,92
EVE LEIMANN40,95
MARE LEINO48852,98
KATRIN LEIS2911,01
VERNI LEIVAK24958,93
KAIRI LEIVO533,36
SIGNE LELBRET1259
EVA LEMBER152395,6
IRA LEMBER78091590,23
TÕNU LEMBER103179,24
AIVAR LEMBIT822194,55
PIRET LEMETTI175151088,91
MAE LENDER1746413,25
MARJU LEPAJÕE33722,17
VIRKKO LEPASSALU22050,68
EVA LEPIK587,38
MARE LEPIK17310,86
MARIA LEPIK5161283,79
MIRJAM LEPIKULT99148,47
MARIA LEPMAA1613362,84
LEA LEPMANN1579120,7
TIIT LEPMANN1905147,95
ANDRES LEPP29314,42
RIINA GRETHIEL LEPPOJA85642,87
PEEP LEPPIK17240,71
TAAVI LIIAS40395,38
LAURI LIIDERS3737288,03
MARJA LIIDJA10596633,04
JÜRI LIIV21826,87
SANDER LIIVAK82644,09
ILVI LIIVE23714,92
MEELIS LIIVLAID17641,66
VAMBOLA LILLEMÄE5613,25
ETHEL LILLEMÄGI1969,72
KAIE LILLEORG666975,29
PIRET LILLESTE10312,7
LAURA LILLEVÄLI55127,94
TIINA LIND245,68
HENDRIK LINDEPUU1850127,87
JOEL LINDPERE26016,03
KRISTA LINK18511,43
MIRJAM LINK00
HENNO LINN20,47
ANNE LINNAMÄGI11801102,21
PEETER LINNAP8511,42
JANA LINNART11198695,98
KERSTIN LINNART110869,55
KERLI LINNAT883,19
AADO LINTROP7011,92
LIINA LIPPASAAR744,25
MADLI LIPPUR8515,81
ANNIINA LJOKKOI18817,17
INGRID LODDES184,26
LEMBI LOIGU764,44
HELEN LOIT120,69
VAHUR LOKK76938,52
MIHKEL LOODUS70439,45
TIIU LOOG6339398,33
TERJE LOOGUS103064,65
KAIRI LOOK1038128,05
VENNO LOOSAAR45656,21
REELIKA LOOTUS27565,09
TRIINU-LIIS LOOVEER109866,89
MANN LOPER31520,64
MARIA-KRISTIINA LOTMAN34514,62
KAIT LUBJA1454,72
SIRJE LUCK409,47
INGVAR LUHAÄÄR1327143,91
KERLY LUIGE18923,3
VIIVI LUIK1085238,5
SUSAN LUITSALU1868442,13
ALLIKI LUKK561,92
REGINA LUKK-TOOMPERE3813238,19
LEO LUKS695,78
TIIU LUMBERG7216,86
KATRIN LUMISTE28553,29
ALLI LUNTER7517,59
KATRIN LUST40595,86
EVA LUTS3248188,67
ERKKI LUUK511,22
ANDRI  LUUP404,93
KRISTI LÕBU29546,35
TRIIN LÕBUS19311,91
ENDLA LÕHKIVI172196,6
ALO LÕHMUS30818,84
ANNIKA LÕHMUS163,79
BARBI-KATRIN LÕHMUS4711,12
KALLE LÕUNA203,57
ÜLLE LÄTTE71,66
TIIT LÄÄNE36127,95
ADA M. SOO32640,19
EINAR MAASIK323,79
IGOR MAASIK26244,66
INGRID MAASIK260,34
JANA MAASIK945128,29
SIIM MAATEN562,26
REET MADE555105,61
TIIT MADE725164,14
PIIA MAISTE2173112,8
ENDEL MALLENE1185,47
MEELIK MALLENE2108,63
NATALIA MALTSEVA-ZAMKOVAJA484,59
TIMO MARAN19121,73
EPP MARGUSTE11734193,17
IRJA MARIPUU19012,04
MILVI MARTINA PIIR1714138,09
ILONA MARTSON5997262,61
MATTI MASING883,53
MATHURA109874,03
MARJA MATIISEN341,68
PAAVO MATSIN14534,32
PILLE MATT20725,49
TIINA MATT19511,21
KAUPO MEIEL70148,4
AURIKA MEIMRE172,45
ÜLLE MEISTER3817157,78
HELVE MEITERN442,76
JAAK MEITERN862,77
MAIA MELTS48815,07
NELLI MELTS2084,9
TRIINU MERES537100,74
UNO MERESTE515,68
ARNE MERILAI49736,72
LIIA MERINO14910,38
WIDO MERITS8620,35
MAE MERUSK33979,89
ENA METS928,04
HILLAR METS16603940,78
RITA METS43045,06
TIIA METS1769,31
SIIRI METSAMÄGI56366,8
KATI METSAOTS23414,69
LEO METSAR225284,87
J. J. METSAVANA115744,27
LIINA METSKÜLA15837,4
HELLE METSLANG351,2
JOOSEP METSLANG2584,81
KADRI METSMA150788,21
KRISTI METSTE33925,34
MERILI METSVAHI31911,54
JAAN METTIK43214,61
HELLE MICHELSON126264,09
MARKO MIHKELSON16539,05
VALDUR MIKITA1771415,31
DAN MIKKIN25848353,11
MARGIT MIKK-SOKK44438,52
PIRET MILDEBERG5004288,01
HANNA MILLER95473,1
VOLDEMAR MILLER22623,58
OLIVIA MIND194,5
KRISTA MITS56819,89
LIINA MITTERMAYR1465346,74
IRINA MOISSEJENKO505
MUDLUM127597,26
MELANIE MULJAR543,1
LIISA MURDVEE47916,06
ANN MUST764,77
KRISTA MUSTONEN465,67
MIHKEL MUTT743175,37
KALLE MUULI68495,45
MIHKEL MÕISNIK4176135,62
LEMBE MÕTTUS452106,98
PIRJO MÕTTUS141888,82
ENE MÄE8983563,1
PIRET MÄENIIT44444,54
HELI MÄGAR1228
ANNI MÄGER5440342,96
ARVO MÄGI17732,22
JÜRI MÄGI16011,39
MARIKA MÄGI55731,6
ANU MÄND11312,32
HELJO MÄND3143359,93
TALVIKE  MÄNDLA274,35
TIINA MÄNNAPSOO8410,35
MARIS MÄNNIK151,58
MÄRT MÄNNIK281,4
LEELO MÄRJAMAA13138413,05
VEIKO MÄRKA47295,97
GERDA MÄRTENS135374,7
BRUNO MÖLDER2109,52
MERIKE MÖLDER32018,76
OLEV MÖLDER390,18
MARGOT MÜLLERSON13030,77
KASPAR MÜÜRSEPP1588,08
MARI-LIIS MÜÜRSEPP255,24
ENDA NAABER NIPSUST386,74
TIINA NAARITS-LINN296,86
MAI-LIIS NAPA113166,79
MARTIN NAPA61,42
MARGE NELK839094,11
PEEP NEMVALTS180,8
URMAS NEMVALTS4765261,07
ARNE NIELSEN144996,87
KATI NIELSEN30271,48
TOIVO NIIBERG1033156,4
KUTT NIINEPUU-KIIK12765,85
PIRET NIINEPUU-KIIK12272558,62
ELLEN NIIT4160111,07
KAISA-KITRI NIIT22013,59
MONIKA NIKITINA-KALAMÄE00
TOOMAS NIKLUS30540140,44
MAIT NILSON92,13
URMAS NIMETU00
NIRTI426,76
EVA NOONI11182701,87
VIIVE NOOR115533,13
HELLE NOORVÄLI303,67
DAGMAR NORMET5438118,08
HALDI NORMET10012,33
MART NORMET980231,95
MERLE NUIA593,01
AITA NURGA78827,22
MINNI NURME44811,78
ENN NÕU752176,16
HELGA NÕU5729755,99
ELINA OJALO211,2
HANNO OJALO2326505,84
JÜRI OJAMAA3573186,73
TRIINU OJAR16619,53
KRISTA OJASAAR203,35
KERSTI OJASOO290,91
HERDIS OJASU8219,41
KADRI OKAS2914178,09
KAI-MAI OLBRI16215,57
PEITER OLDMAN38130,72
SVETLANA OLEVSOO15812,43
SULEV OLL33763,62
TRIIN OLVET3881212,66
TARMO OMLER122,84
MARGUS OOPKAUP6114,22
ENNO OOTSING6267,08
PIRET ORAV4050229,67
ENEL ORMUS2159140,56
ANNE-MARI ORNTLICH1196,84
RIINA ORUAAS861,06
VIRVE OSILA935219,56
OLAV OSOLIN14818,24
LOONE OTS1169167,75
URMAS OTSPERE40,95
MARGUS OTT44735,4
MRBEE OÜ804,47
RAFIKO OÜ1613,76
MARGE PAAL15593978,11
KRISTI PAAS503,08
VERONIKA PAAVEL60,72
LAINE PAAVO1035,08
EBE PADU28162,2
MAARJA PAESALU129282,37
ANTS PAIKRE70042,4
IMBI PAJU16132,78
ENE PAJULA348,05
PIA PAJUR16037,87
REIN PAKK906211,09
TRIINU PAKK71339,39
LEELO PAKS24617,38
HELDUR PALLI866,38
MADIS PALLI30,71
KRISTO PALS6214,67
PÄIVI PALTS335944,62
LIIS PALTSMAR426100,83
RUDOLF PANGSEPP319316,06
KADRI PAPP12443740,39
TRIIN PAPPEL87952,86
IVO PARBUS43581,41
EEVA PARK1225283,62
AIN PARMAS26662,96
ANN PARTS20212,68
JESPER PARVE2857676,21
MIIA PATRAEL80,46
KARIN PAULUS46061,65
KATRIN PAUTS101312397,85
SIGRID PAVEL36488,46
HENRI PAVES452,82
PETER PEDAK111856,21
TRIIN PEEK2035127,73
HEDDA PEET19615,77
TATJANA PEETERSOO7960467,12
TRIIN PEHK1462346,03
ANNA-MARIA PENU693130,28
TANEL PERN231,03
TAAVI PERTMAN564133,49
AINO PERVIK198112627,67
MALL PESTI45537,74
ANNELIIS PETERSON110,07
JAANA PETERSON75547,39
LENA PETERSON30,71
MARGIT PETERSON3263687,31
MARGIT PETERSON1679,6
MARIUS PETERSON111530,04
ÜLLAR PETERSON54645,31
EPP PETRONE4463499,48
JUSTIN PETRONE1014357,58
KADRI PETTAI2278150,94
HELE-RIIN PIHEL1321310,05
VIRGE PIHEL83951,76
CAROLINA PIHELGAS71750,49
LAURA PIHLAK97533,41
IVI PIIBELEHT35738294,19
PAAVO PIIK7113,61
MARIKA PIIP56018,97
KRISTI PIIPER2672556,32
REET PIIRI84775,27
MATTI PIIRIMAA13351778,96
PÄRTEL PIIRIMÄE2716154,08
EVALD PIIRISILD92841,94
INGRID PIKKER15336,21
ANNE PIKKOV14177345,06
HEILIKA PIKKOV431102,01
ÜLO PIKKOV82827,72
LAUR PIKKSAAR61,19
ANN PIKVER15522,31
LAURI PILTER41426,11
MERIKE PILTER1123,66
AARE PILV37419,63
ALARI PILVET40,95
BARBI PILVRE358,28
ANU PINK1578101,3
NASTA PINO38690,84
TIIU PIRSKO7685,77
HEIKI PISUKE9310,14
INGE PITSNER52068,64
MAI PITSNER121,48
JAANUS PLAAT273,55
MAIA PLANHOF198661234,38
KATRIN PLANHOF SKOTT60527,36
MARTIN PLASER204,1
MARJA-LIISA PLATS16965491,66
TRIIN PLOOM1186,97
MARKO POMERANTS34542,53
REET POOL506,03
VLADIMIR  POOL2252282,06
MART POOM718,4
AINO PRAAKLI23032,89
KRISTIINA PRAAKLI491114,63
MARGIT PRANTSUS925194
GUNNAR PRESS20147,57
KETLIN PRIILINN53631192,31
SIMMO PRIKS262,05
KAIRI PRINTS1419,88
HEINO PRUNSVELT539140,53
EHTE PUHANG3707183,09
HOLGER PUKK9512,07
RAIMO PULLAT22721,94
RISTO PULLAT445,21
ELISE PULS307,1
MARIO PULVER7347262,4
EDA-TIIA PUNGAR00
PILLE-RIIN PURJE15723,84
RAILI PUSKAR364492284,6
AARNE PUU31714,11
TARMO PUUDIST379020,39
ENE PUULMANN10,24
KADRI PÕDRA96637,77
PRIIT PÕHJALA905214,2
TIIU PÕLD17335,74
JANNO PÕLDMA1520284,14
PIIA PÕLDMAA21312,62
ASTA PÕLDMÄE36828,72
ANU PÕLDSAM145090,11
AVE PÕLENIK-SCHWEIGER285561,62
HENN PÕLLUAAS22453,02
SERGEI PÕLME15035,5
TIIA PÄLLO40,37
MATTI PÄRK175328,13
SIIRI PÄRKSON30037,66
EVE PÄRNASTE8929,47
MARGE PÄRNITS15919,97
MIKK PÄRNITS5410,74
AGO PÄRTELPOEG214,18
MAARJA PÄRTNA11317,01
TERHI PÄÄSKYLÄ-MALMSTRÖM32778,08
PIRET PÄÄSUKE4752289,72
JUHANI PÜTTSEPP1221180,56
AIN RAAL37143,86
DORIS KRISTINA RAAVE673159,29
HEIDI RABA35348,39
BIBI RAID6713421,36
KATRIN RAID941,68
MAARJA RAID274361,99
INGA RAITAR1529267,38
HARALD RAJAMETS230858,97
TARMO RAJAMETS261562,5
MERIT RAJU32071,12
KERTTU RAKKE2478539,07
KASPAR RAMMO471,77
MARIANN RAMMO302,69
HILLI RAND972134,76
PIIA RAND13315,95
MARJU RANDLANE1758110,35
ALDO RANDMAA174790,84
UKU RANDMAA20849,23
URVE RANDMAA10,08
MARGIT RANDMÄE19475315,12
TIINA RANDUS3517207,43
MARE RANDVEER17016,85
LIISA RANDVIIR271,69
SILVIA RANNAMAA1948368,93
HEINO RANNAP11211,91
JAAN RANNAP4494705,36
SIRJE RATSO286717,29
ENO RAUD129101949,77
GEIDI RAUD00
MIHKEL RAUD1522241,95
PAUL RAUD26362,25
PIRET RAUD239992363,7
PÄRLE RAUD110,35
REIN RAUD2527535,87
DAGMAR RAUDAM1140269,82
TOOMAS RAUDAM19732,57
RIHO RAUDI105025,83
PRIIT RAUDKIVI12818,85
HEIKI RAUDLA618109,93
HEIKI RAUDLA618109,93
IRENA RAUDLA1167,28
JELENA RAUDLA194,5
ANDRES RAUDSEPP21214,52
JÜRI RAUDSEPP1047,35
KRISTIINA RAUDSEPP52523,48
LIISA RAUDSEPP80134,27
PIRET RAUDSEPP692,06
RIINA RAUDSIK561133,81
HARRY RAUDVERE752177,99
OTT RAUN8620,35
PRIIT REA4466175,98
REET REA-SMYTH181373,91
KRISTEL REBANE6510,7
AVE-MARLEEN REI24722,58
SIRJE REI2108,63
URMAS REI823,31
HELI REICHARDT1459336,7
JANA REIDLA25913,76
MARIA REILE4377234,91
SIGRID REILI945,9
JAAK REIMANN102,37
SIIRI REIMANN45735,26
AIVAR REIMUS617143,25
HEILI REINART22847,05
REELI REINAUS68431474,28
KRISTINA REINELLER1482125,51
ASTRID REINLA2917473,55
KÜLLI REINO00
KÜLLI REINUP2897,28
TIINA REKAND378,76
HENDRIK RELVE2119203,55
TIIU RELVE88950,72
OLEV REMSU1318311,59
OLAV RENNO71846,26
BERIT RENSER58474,37
KAJA RIESEN75147,19
INDREK RIIGOR8710,72
KAJA RIIKOJA145863,25
KAUR RIISMAA14534,32
MERIKE RIIVES66133,76
ROGER RIKBERG40,25
KATI RIMM10,24
MERIKE RISTIKIVI1229,58
KARL RISTIKIVI SELTS1200193,8
MARJU ROBERTS1358,47
JAMES ROCK95067,11
EGERT ROHTLA9712,05
EVA ROOS42849,78
SIGNE ROOS122,84
ANU ROOSENIIT2727165,65
MAARJA ROOSI5699,84
VIRVE ROOST28524,24
OTT ROOTS30,36
ERIKA ROSIMANNUS30,71
KREET ROSIN701112,72
TOOMAS ROSIN1096,84
JAAN ROSS815,88
KRISTIINA ROSS30818,17
TIINA ROSS140,58
AARNE RUBEN485110,25
KRISTINA RUDER675106,8
OLAVI RUITLANE842196,61
KRISTEL RUMESSEN12426,47
ANNELI RUMM286,63
SIGNE RUMMO121964,94
HANDO RUNNEL2148384,61
HEGE RUNNEL3642,63
SIMO RUNNEL24743,14
MALLE RUUMET10210,74
PIRET RUUSTAL98256,01
RIINA RUUT825,67
FRED RÕIGAS725,35
GRETHE RÕÕM647,89
ENE RÄMMELD10524,85
LIINA RÄNDVEE28317,76
KRISTA RÄNI3192181,21
VALERIA RÄNIK17122,27
LAURI RÄPP719128,1
ILME RÄÄK80136,21
MARIANN RÜCKENBERG783185,32
JÜRI RÜNKLA4711,12
EVE RÜTEL5854338,8
KALJU SAABER55867,49
LAURI SAABER4450282,56
KAMILLE SAABRE49825,59
AINO SAADIK00
ANTI SAAR5029583,73
HEIDI SAAR3787202,55
HELI SAAR80,5
MÄRT SAAR20825,64
OLIVIA SAAR2553208,29
TIIU SAAR121333,03
ULLA SAAR2065135,91
UTA SAAR104546,46
VEERA SAAR38190,18
RIHO SAARD11919,93
KRISTI SAARE35483,79
RIINA SAARMA80,99
MEELIKE SAARNA607126,77
HELEN SAARNIIT221,38
SIRET SAARSALU12724,16
GLED-AIRIIN SAARSO11318,04
MARI SAAT50874,67
MARE SABOLOTNY18543,79
SIISI SAETALU14233,61
SIIM SAIDLA522684,36
TANEL SAIMRE767142,75
KATRIN SAK5513,02
AIJA SAKOVA14932,11
KAJA SAKSAKULM TAMPERE21348,52
MARKUS SAKSATAMM3102275,15
MONIKA SALU6110,89
PIRET SALURI216387,96
REIN SALURI150479,56
MARGIT SALUSTE2068157,49
ANU SALUÄÄR1639108,46
ANU SAMARÜÜTEL-LONG68272,99
MAREK SAMMUL562,29
OLEG SAMORODNI346134,37
KRISTJAN SANDER13210,61
MART SANDER2404360,48
MARGUS SANGLEPP5512,9
MARGIT SARAPIK448100,14
MIKK SARV70269,25
TÕNN SARV649,82
RENE SATSI1576369,23
SIIRI SAU3217194,71
KATRIN SAALI SAUL72794,15
PEETER SAUTER56283,43
EVELIN SCHAPEL3040190,82
MELENA SCHULTZ149493,78
INDREK SCHWEDE8110,77
LIISI SEIL625,54
MARKO SEKITEL LEPPOJA1124,46
ANTI SELART37014,3
JÜRI SELIRAND32325,2
TIIA SELLI825101,7
TIIT SEPA1582167,74
ADENA SEPP2502592,18
ARVI SEPP441,88
ENE SEPP1400331,36
KADI SEPP526,41
KAJA SEPP17434,83
KÜLLI SEPPA136065,22
LY SEPPEL50629,36
PEETER SEPPING1218855,92
REIN SEPPIUS6660106,3
RAIVO SEPPO714153,19
IVAR SIBUL1214,93
IMRE SIIL47062,81
VIRGO SIIL119752,8
MART SIILIVASK352,1
TOOMAS SIITAN41846,61
REIN SIKK2044158,16
KRISTINA SIKORA1867117,19
MERLE SILD38556,08
ELINA SILDRE6387210,76
JOONAS SILDRE11526439,79
TIINA SILDRE724255,93
SILJALILL140,87
KAARI SILLAMAA13429,9
NELE SILLAOTS2303144,5
KERTU SILLASTE4225281,28
LIIS SILLASTE-TOOTS429267,69
VAIKE SILMATO19223,67
SILVI SILVA NEMVALTS291,73
INDREK SILVER EINBERG856176,85
MAREK SIMPSON182,25
KARL-MARTIN SINIJÄRV1375129,45
REELIKA SINIJÄRV13098822,14
TRIIN SINISSAAR146490,48
NELE SIPLANE16819,36
MATI SIRKEL4153258,64
HELLI SISASK51,18
HELLI SISASK21519,93
KAIA SISASK26431,44
ERKKI SIVONEN46128,45
PIRET SMAGAR102813,98
IVI SMIDT1244,61
MIRJA-MARI SMIDT764,77
KERTTU SOANS52645,3
MART SOIDRO9722,96
RAGNAR SOKK101445,98
LAURI SOMMER107978,56
TRIIN SOOMETS79672,78
SILJA SOONE107866,82
SILJA SOONE3111192,05
ALLAR SOONESTE17684897,8
EVE SOONESTE5052248,73
MAIE SOONESTE5312,54
MATI SOONIK1114263,67
BERIT SOOTAK153,55
TIINA-MARIA STEINBERG596,84
ROY STRIDER20141,11
MARINA SUHNJOVA102,37
HARALD SUISLEPP102,37
ELLEN SUITS63438,05
KRISTA SUITS7885494,93
LEENA SUITS10860677,09
MARIAN SUITSO1203140,38
ILONA SULA1726,29
RAUL SULBI6159320,21
FARIŠTAMO SUSI101,23
SIGRID SUU-PEICA25059,17
MARIANNE SUURMAA469111
NELE SUURSAAR483,01
KARIN SUURSALU9066543,01
ÜLLE SUVI2226,86
URVE SÕMER327,57
HEIDO SÕNA799,74
RANNO SÕNUM20710,21
ELLE SÕRMUS414,38
SILVER SÄRA127170,66
ALO SÄRG102278,77
HELLI-TIIU SÄRG20,24
ILMAR SÄRG604106,88
ELIN SÜTISTE900,98
SIIMA ŠKOP150580,32
CATHERINE ZARIP12748518,03
URSULA ZIMMERMANN1148130,83
TIINA ZINGEL2247,06
VILLU ZIRNASK23723,94
INGEL TAEL1089,27
TRIIN TAEL4395275,86
LEILA TAEL-MIKEŠIN31441,19
KAI TAFENAU1394,92
PIRET TAGEL28715,8
JOHANNA TAIGER1778109,98
ILZE TALBERGA71422,41
ANDRES TALI16916491,98
HILLAR TALI41421,68
PIRET TALI910215,38
JAANA TALJA114940,42
JÜRI TALVET1707116,27
GERTRUD TALVIK66882,35
KAIRE TALVISTE46554,36
TIINA TAMBAUM6314,91
ANNE TAMBERG79218,04
AARE TAMM6916,22
AKSEL TAMM334,34
HELLE TAMM30,47
JANIKA TAMM18142,84
KETLIN TAMM12809803,58
MAREK TAMM1385100,35
TRIINU TAMM2101142,24
TIINA TAMMAN1412331,93
MARKO TAMME1813,51
PILLE TAMMELA83047,21
ENNO TAMMER2162294,98
TRIIN KATARIINA TAMMERT778133,13
ARABELLA TAMMERABA10925,8
LIIA TAMMES92331,71
TIINA TAMMET33012,46
TIINA TAMMETALU428026,05
MARJU TAMMIK1136,5
MIKK  TAMMIK100,9
JUHANI KULLERVO TAMMINEN7517,58
TOOMAS TAMMIS10,02
PEETER TAMMISTO1153,18
KRISTIINA TAMMOJA522,35
JAAN TAMMSAAR19453272,89
JAAN TANGSOO607139,76
LAINE TANGSOO6110,53
TÕNU TANNBERG2676245,17
KADRI TAPERSON20,47
ARVI TAPVER213,1
KRISTI TARAND104155,75
TIINA TARIK64239,43
INDREK TART344,33
INDREK TART565,27
URMAS TARTES34117,62
ANU TARVIS157585,75
TRIIN TASUJA245,68
MIHKEL TATTAR92,13
TOOMAS TAUL2605202,44
JUHAN TEDER13212,11
TARMO TEDER488115,5
KRISTJAN TEDRE1569,12
ANDRA TEEDE27057,8
MARI TEEDE759,25
MARTEN TEEMANT260,27
MARIA TEIVERLAUR30331,84
RENE TENDERMANN2330146,25
AIRI TENNI2589156,54
TIIU TEPANDI844,89
OLAVI TEPPAN4665219,2
AET TERASMAA126236,93
KERTI TERGEM154674,42
AILI TERVONEN293,28
MARINA TERVONEN22611,6
VAPPU THURLOW280,81
RAIVO TIHANOV65647,95
ANNE TIHASTE1146,64
HELLE TIIKMAA7818,46
TIINA TIIMAN109968,47
TARVI TIITS758,88
TIINA TIITUS603142,72
VAIKE TIITUS34982,6
TOOMAS TIIVEL4410,41
JUTA TIKK15837,4
KRISTJAN TIKK19012,15
KRISTJAN TIKK59235,25
TANEL TIKS10725,33
SIIRI TIMMERMAN32859107,31
ENE TIMMUSK21350,41
URVE TINNURI3175663,24
JÜRI TITOV440,2
TARVO TOBBI6614,99
TAMUR TOHVER20,47
ERIK TOHVRI153273627,66
TUULI TOLMOV40896,57
ÜLLE TOMING9019,44
JAAN TOMINGAS11414,05
ILMAR TOMUSK197443775,14
MAREN TOOM637,46
MAREN TOOM958,77
JANE TOOMAN63820,86
KÄRRI TOOMEOS-ORGLAAN741,08
TIIA TOOMET1986289,43
TIINA TOOMET175493,57
PEETER TOOMING745,44
SIGRID TOOMING6348393,74
TERJE TOOMISTU524,93
KALLE TOOMPERE2332109,67
REIN TOOTMAA275,57
ENDLA TOOTS18588788,04
JANNO TOOTS161
TOIVO TOOTSEN59867,47
TÕNIS TOOTSEN464
HELEN TOOTSI32677,16
KATRIN TOPKIN42838,68
LIINA TORDIK86454,23
ALEKSANDER TORJUS100,9
IMBI-SIRJE TORM121,91
MATS TRAAT1338252,23
VICTORIA TRAAT109063,47
TÕNU TRUBETSKY21417,27
UIDO TRUIJA36486,15
ILMAR TRULL8390540,08
KÜLLI TRUMMAL16518,03
MART TRUMMAL59410,55
JUHAN TRUMP346,63
IVO TŠETÕRKIN40395,38
KARIINA TŠURSIN-SOOTLA222,71
ELO TUGLAS12424,6
FRIEDEBERT TUGLAS2745498,53
KRISTI TUHKRU-TAMM643,68
ANETT TUISK21450,65
TULIHOBU10,24
LEELO TUNGAL125641293,06
KELLY TURK50,25
RIIN TUTTELBERG21226,13
EET TUULE61691454,89
TARMO TUULE9210,7
ANNE TUULING12013,61
LII TÕNISMANN8434507,29
MAI TÕNISOO/MAI TORIM3971256,73
URMAS TÕNISSON123687,05
URVE TÕNNUS00
ÜLLE TÕNUMAA10112,45
MANIAKKIDE TÄNAV70752,02
TOOMAS TÜRK789,2
EDUARD TÜÜR7617,99
TIINA UBAR2735,59
MAIKI UDAM65258,93
UDO UIBO73755,17
JÜRI ULJAS35541,89
KRISTINA ULUOTS10058548,43
AUGUST UNDUSK195940,99
JAAN UNDUSK72054,72
MAARJA UNDUSK75018,94
REIN UNDUSK201,06
JAAN UNT3599,64
KERSTI UNT160998,76
LY UNT5111,61
MATI UNT684153,08
HELEN URBANIK97148,98
BRITT URBLA KELLER50904236,94
SILVIA URGAS194,5
JAAK URMET7901602,41
KRISTI UUDEVÄLI273,33
EIA UUS1234287,09
SASH UUSJÄRV3337203,08
ALBERT UUSTULND81863,94
ALBERT UUSTULND89169,7
LEMBIT UUSTULND2460568,21
KAI VAARANDI59930,21
URMAS VADI1345288,79
LIINA VAGULA36285,68
KAIDI VAHAR2559132,45
BERK VAHER25718,59
BERK VAHER44887,81
HUGO VAHER1185170,13
SILJA VAHER1280302,96
VAAPO VAHER45540
VAINO VAHING21950,2
REIN VAHISALU27558,83
ELLE VAHT65932,89
SANDER VAHTER6579213,77
TARMO VAHTER17633,58
TAUNO VAHTER62029,35
LAURI VAHTRE8657700,18
MALL VAHTRE3071,85
SILVER VAHTRE2432,65
ROBERT VAIDLO35041,42
KADRE VAIK114770,05
JANIKA VAIKJÄRV26961,32
JAANUS VAIKSOO1836227,88
ENE VAINIK10711,24
ENN VAINO1128261,42
MAARJA VAINO82460,01
MARGO VAINO12219,01
KÄTLIN VAINOLA2089316,57
JAAK VALDRE444,71
KIRSTI VALDSTEIN-TIMMER17340,95
JANA VALGE179080,4
JAANUS VALK90551,43
AIDI VALLIK67841124,3
OTT VALLIK5480242,73
TIINA VALLIKIVI18111,36
TANEL VALLIMÄE90,56
EDGAR VALTER21642761,48
EDGAR VALTER2779,9
ARVO VALTON1372286,79
ILMAR VANANURM395,8
ANU VANE125877,87
JANEK VARBLAS10,24
AET VARIK1889121,26
RAIVO VARIK00
TAIVO VARJO92558,06
RUTH VASSEL23636,59
MARILIIN VASSENIN30913,4
KATI SAARA VATMANN870157,83
RAUL VEEDE25211,92
PEEP VEEDLA365,69
EHA VEEM4146981,29
MERLE VEESALU-RAND212,11
KRISTEL WEIDEBAUM64240,3
BERIT VEIDEMANN12429,35
REIN VEIDEMANN1467334
PIRET VEIGEL34525,13
HEINRICH WEINBERG42936,31
MALLE VEISSERIK93858,88
TANEL VEISSON00
INGRID VELBAUM-STAUB97649,67
EPP VELBRI89841,47
LILIAN VELLERAND242,45
ANNE VELLI7517,3
ANNE VELLISTE53741,81
EVA VELSKER3529218,78
MART VELSKER2289,91
VIIVI VERREV52321,87
JANIKA VESBERG4677180,72
SIIM VESKIMEES1204161,92
HANNES VESKIMÄE31574,56
KAAREL VESKIS27463,86
LEIDI VESKIS221,02
RUTH VESTEL5331334,62
VIIVIKA VESTER19623,2
MONIKA VIDMAN1419320
KOIDU VIEIRA GOMES FERREIRA729172,54
STEVEN VIHALEM8419,88
HELGI VIHMA787
GAIA VIHMAN174,02
HELI VIHT111,47
MARIINA VIIA964,9
KRISTI VIIDING1857,54
URMAS VIIK4534161,01
MARTIINA VIIL46829,38
TIINA VIIL10398636,25
LUULE VIILMA1392335,64
PIRET VIILU54834,4
KADRI VIIN63420,73
KRISTINA VIIN31320,77
MARTIN VIIRAND60,72
EVI VIIRES54729,83
ANTS VIIRES21822,24
LIINA VIIRES2800171,42
PIRET VIIRES604,43
LIVIA VIITOL82761,55
KRISTEL VILBASTE92482,57
ILON VILDER422319,42
HEIKI VILEP3953521,92
PEETER VILLMANN9257547,56
KEITI VILMS4410,41
TÕNIS VILU4410,41
AILI VINT3045,4
MAARA VINT42315,82
TOOMAS VINT512113,76
EVA-MARIA VINT-WARMINGTON3075,47
KAUPO VIPP1897,72
LIA VIRKUS1395122,02
PEETER VISSAK2036,8
KATI VOKSEPP455,55
EGLE-RIIN VOLKE1186280,71
KREET VOLMER38822,66
IVO VOLT170,82
KALLE VOOLAID23215,6
TIINA VOOLAID63824,21
DAVID VSEVIOV1037237,33
ALDUR VUNK1198,95
RAUNO VÕSASTE1329314,55
HEIKKI VÕSU1365323,07
SAALE VÄESTER1704401,95
MARE VÄLI1417,34
KAAREL VÄLJAMÄE102,37
URMAS VÄLJAOTS27264,38
MATI VÄLJAS20,24
ELME VÄLJASTE3012707,11
MÄRT VÄLJATAGA1292100,72
RIINA VÄLLO2349,12
TÕNIS VÄRNIK2470123,69
VEINIKA VÄSTRIK494,34
TÕNU ÕNNEPALU70281555,75
VIRGE ÕUEMAA136877,87
MATI ÕUN1763199,74
ERVIN ÕUNAPUU25216,18
TOOM ÕUNAPUU22449,36
JAANUS ÕUNPUU69042,61
MARJE ÜKSINE2671,22
TÕNU ÜLEMAANTE49631,13
KADRI ÜLLE MASING71743,71
AVO ÜPRUS368,52
YANN00

Paljundushüvitise jaotus 2018. a. seisuga

NB! Füüsilistelisikutel arvestatakse summast maha tulumaks

AUTORHÜVITIS
VAHUR AABRAMS15,78
EPP AARELEID12,3
KAI AARELEID42,57
MILVI AASARU6,81
ANTS AASMA15,62
UNO AAVA3,8
KADRI AAVIK0,5
ANDRES ADAMSON92,71
ARNE ADER48,69
CARINA ADOLFSSON29,6
MARGIT AEDLA21,9
KATRIN AEDMA39,49
VAHUR AFANASJEV20,16
HILJA AFANASJEVA24,05
EDA AHI8,44
PRIIT AIMLA26,64
TRIIN AIMLA-LAID49,33
LEMMI AIMRE5,21
MARI AINSO19,35
LEMBIT AINSOO5,28
ESTA AKSLI16,58
KRISTI ALAKÜLA6,17
ANN ALARI11,28
ARVO ALAS23,35
RIIN ALATALU6,11
AVE ALAVAINU27,89
VALDEK ALBER27,31
JAANA ALBRI0,79
ANNELI ALEKAND24,66
INGRID ALGMA3,3
MARJU ALGVERE16,04
ÜLAR ALLAS2,36
HELI ALLIK6,2
KRISTJAN ALLIK65,75
TIIU ALLIKVEE97,31
KERLI ALTMART2,29
BETTI ALVER48,42
JAAN ALVER40,31
LEHTE ALVER13,63
TIINA ALVER42,53
REIDAR ANDRESON0,91
MARIE ANNETTE KITTUS47,85
JÜRI ANNIST37,38
AMAR ANNUS6,03
EPP ANNUS26,94
ANNIKA ANTON1,51
INGA ANTSON1,57
MAE ANTSU4,52
JAAN APS3,02
ANDREAS ARDUS35,54
KÜLLO ARJAKAS38,87
LEA ARME10,8
PILLE ARNEK7,58
TÕNIS ARNOVER28,63
TIINA ARO21,13
HANA ARRAS57,86
MIKA ARTO JUHANI KERÄNEN18,91
IVIKA ARUMÄE9,62
MARI ARUMÄE7,48
JAAGO-MAIT ARUSOO19,32
RENÉ ARVOLA2,47
ENE ASCHJEM5,23
JIM ASHILEVI8,04
ELINA ASLETT2,26
IRIS ASSAD2,03
TÕNIS ASSON4,52
THAVET ATLAS7,54
TIINA AUG37,35
ANNELIIS AUNAPUU57,62
LIIS AUVÄÄRT2,97
RAIT AVESTIK9,05
TALIS BACHMANN79,95
MADE BALBAT28,3
EVELIN BANHARD16,32
NIKOLAI BATURIN48,56
AIMÉE BEEKMAN49,09
VLADIMIR BEEKMAN207,04
BELAMI4,52
VEIKO BELIALS48,91
REET BENDER19,7
AGUR BENNO4,27
OLIVER BERG2,29
JÜRGEN BEYER29,19
AARNE BIIN32,44
MAIA BOLTOVSKY15,11
PIRET BRISTOL30,37
SIRET CAMPBELL1,51
CONTRA43,36
BRIGITTA DAVIDJANTS10,01
JAANA DAVIDJANTS1,51
KERSTI DENNIS1,51
MARIA DREVS34,94
KRISTA EEK17,34
HELJE EELMA26,95
MEELIKE EENPUU-VILLUP1,51
PAAVO EENSALU0,26
LEILA EERITS1,51
ESTER EGGERT8
PEEP EHASALU13,79
ANDRES EHIN62
KRISTIINA EHIN32,31
JÜRI EHLVEST14,07
KAIE EHRENBERG8,29
KATRIN EHRLICH36,02
EVI EICHE24,12
SAIMA EICHE3,89
ALLAN EICHENBAUM68,44
REET EILSEN5,15
PEETER EINASTO1,11
RIINA EINASTO3,08
GERY EINBERG0,79
VERONIKA EINBERG50,28
SALME EKBAUM17,89
MARGUS ELINGS26,55
MAIU ELKEN12,11
PIIA ELLER5,48
EINAR ELLERMAA6,82
LEA ELLERT1,57
AMA ELWE5,31
ÜLO EMMUS11,72
MARGOT ENDJÄRV30,91
MERLE ENGELKES7,74
KAIRI ENNOK4,93
INGRID EOMOIS1,51
LUULE EPNER40,54
URSULA ERIK7,9
KRETE ERLENHEIN0
AIRIS ERME6,58
AILI ERMEL23,02
HEIKI ERNITS40,52
MARJE ERNITS50,51
VÄINO ESKLA14,4
MARIE ESKO21,31
ERIKA ESOP37,57
ALLAN ESPENBERG20,65
URMAS ESPENBERG23,84
SIU ETTI0,79
KATTRI EZZOUBI72,32
ELO FEIGENBAUM3,77
INNA FELDBACH17,99
INDRA FELDMAN16,71
FIL8,68
EVA FINCH8,82
SAALE FISCHER1,51
PIRET FREY109,21
MEELIS FRIEDENTHAL5,59
FS19,31
JAN GARŠNEK33,95
KRISTIINA GENNO24,12
PILLE GERHOLD2,33
MARET GERMAN12,06
ANNE GRAVE0,79
RIINA GRETHIEL LEPPOJA48,43
URVI GROSSFELDT0,79
AULI HAABPIHT23,04
KADI-RIIN HAASMA41,11
JUHAN HABICHT76,82
JÜRI HAIN80,06
LEHTE HAINSALU123,45
KADRI HALJAMAA23,38
LAURI HALJAMAA4,65
TATJANA HALLAP17,18
TATJANA HALLAP17,56
TIIU HALLAP31,32
ELLEN HALLAP ANDERSSON1,51
KATRIN HALLAS 25,29
KARIN HALLAS-MURULA62,24
KRISTEL HALMAN0,9
MAIT HANDO RAUN38,7
EUGEN HANGE18,88
MARIA HANGE5,28
URVE HANKO51,86
MERIKE HANNI6,97
PILLE HANNI1,51
HILLE HANSO1,51
RIINA HANSO12,52
INDREK HARGLA78,4
LII HAUGASMÄGI16,24
INGA HEAMÄGI38,71
SANDRA HEIDOV4,28
KALLE HEIN20,16
OTT HEINAPUU12,98
ANNE HEINMAA4,93
HELJE HEINOJA52,59
MEHIS HEINSAAR17,62
VALLI HELDE36,37
KÄRT HELLERMA32,8
REET HELM183,88
PEETER HELME12,04
SIRJE HELME21,53
SASS HENNO6,03
TIIT HENNOSTE47,69
ANDRES HERKEL19,01
PIRET HIIE6,44
REET HIIEMÄE37,47
SIRLY HIIEMÄE3,02
ANNELI HIIESALU0,79
ASTRID HIISJÄRV1,57
TIITO HIMMA16,02
HELS HINRIKSON84,85
KADRI HINRIKUS8,95
RUTT HINRIKUS30,27
MIINA HINT79,49
ENE HION19,66
INDREK HIRV45,81
TUI HIRV4,52
ANGELA HOFBERG6,03
RAIVO HOOL21,45
TOOMAS HUIK52,42
RUTH HUIMERIND9,13
AADU HURT5,05
ANDREI HVOSTOV24,76
VILLE HYTÖNEN6,19
HELEN IDARAND7,22
MATI IILA5,43
AIRI ILISSON-CRUZ1,51
HELI ILLIPE-SOOTAK8,25
JARÕNA ILO6,12
AAPO ILVES18,46
EVELIN ILVES4,26
KAIE ILVES11,51
TIINA ILVES4,52
HANNA INGERPUU8,28
JÜRGEN INNOS37,8
ANDREI IVANOV33,17
J. J. METSAVANA5,85
KONN JA KAAMOS 0,75
KRISTJAN JAAK KANGUR13,04
PIRET JAAKS2,29
REGINA JAAKSON0
LEA JAANIMAA7,13
KADRI JAANITS27,43
MART JAGOMÄGI10,54
HUBERT JAKOBS26,38
TAAVI JAKOBSON4,52
TIINA JAKSMAN2,76
JAAN JANNO22,2
EA JANSEN79,63
ALARI JANSON12
LIISBET JAUK2,47
IRIS JELETSKI4,96
MARI JESMIN23,74
RIINA JESMIN80,4
MIRJAM JOHANNES3,02
KATRIN JOHANSON7,07
LAURI JU15,1
JAAK JUSKE28,9
MART JUUR29,96
LAURI JUURSOO1,57
VLADIMIR JUŠKIN3,02
ÜLLE JÄLLE138,82
ANU JÄNES3,08
RISTO JÄRV13,56
LINDA JÄRVE1,57
SULEV JÄRVE12,33
INDREK JÄÄTS16,15
ALIIS JÕE4,52
AASA JÕELAID0,94
DAIVI JÕERAND1,57
JAAK JÕERÜÜT30,15
ANU JÕESAAR5,96
KRISTI JÕESTE3,09
TARMO JÕEVEER1,51
SANDRA JÕGEVA3,02
MALL JÕGI34,82
LEELO JÕULU4,92
RIINA JÜRGENS3,71
AIVAR JÜRGENSON31,37
MARI JÜRGENSON0,79
TOOMAS JÜRGENSTEIN13,1
TAUNO JÜRGENSTEIN1,51
MERIKE JÜRJO16,93
MADIS JÜRVISTE16,94
RAGNE JŌERAND4,52
ENE KAABER16,54
TÕNU KAALEP10,36
TÕNU KAALEP10,36
ANNA KAARMA3,45
JÜRI KAARMA93,34
IMRE KAAS3,05
HUGO-TANEL KAASIK25,29
MAIRI KAASIK1,86
VIOLA KAASIK1,51
HELGI KABIN13,57
VELJO KABIN13,57
ANU KABUR15,1
MART KADASTIK6,85
KAISA KAER31,76
KRISTA KAER91,35
MIHKEL KAEVATS7,77
ANNE KAHK29,02
MAREK KAHRO7,54
NEEME KAHUSK5,28
ELIN KAI TOONA23,06
MARET KAIK8,79
RAIVO KAIK6,03
HOLGER KAINTS11,34
URMAS KAJU1,51
MERJE KALA0,75
ERIKA KALAMEES4,28
AIME KALAPÜÜDJA62,7
MARTTI KALDA37,66
HANNELEELE KALDMAA3,41
JÜRI KALDMAA7,54
KAJA KALDMAA3,02
KÄTLIN KALDMAA59,2
MARKO KALDUR8,64
INGA KALISTRU62,09
HINGE KALJUND13,57
MARI KALJUSTE81,02
KERSTI KALJUVEE15,03
MARIA KALL10,99
TOOMAS KALL34,55
JÜRI KALLAS76,08
TRIIN KALLAS6,19
TÕNU KALLAS12,19
MADIS KALLION14,8
ANU KALM123,32
MART KALM24,7
MADIS KANARBIK22,51
TIINA KANARBIK82,91
ANNA-MAGDALEENA KANGRO13,47
MAARJA KANGRO61,62
KAIDO KANGUR7,19
PAAVO KANGUR26,59
RIINA KANGUR10,55
TAAVI KANGUR7,54
ANU KANNIKE15,59
JAAN KAPLINSKI111,05
DORIS KAREVA50,59
HERGI KARIK292,14
TOOMAS KARJAHÄRM57,1
HILLE KARM22,38
MÄRT KARMO23,22
AET KAROLIN19,63
KARRUP53,96
KAIRE KARU4,93
MARGUS KARU5,31
SANDER KARU49,35
ENN KASAK18,88
KÄRT KASE2,29
MART KASE0,79
ANDRUS KASEMAA9,55
MERIKE KASEORG0,39
EVE KASK20,67
VILLU KASK21,12
LEELO KASKMANN34,13
JÜRI KASS12,11
KRISTIINA KASS56,03
TRIIN KATARIINA TAMMERT6,03
KATRIN KAUGVER96,89
MAIT KAUP11,1
ANU KAUR3,52
KRISTA KAUR11,1
JAN KAUS55,12
EVE KEERUS-JUSUPOV2,57
ALLAN KEIAN9,05
KAJA KEIL0,79
KARL KELLO7,71
HEIKI KELP3,02
RAGNE KEPLER41,1
KADRIN KERES13,98
KATRIN KERN4,08
HEINO KERSNA18,72
VAHUR KERSNA6,03
AIMUR-JAAN KESKEL1,51
ANNE KESKÜLA1,51
KALEV KESKÜLA15,86
ANTI KIDRON206,46
SIRJE KIIN67,54
ÜLLE KIIVET10,11
RAUL KILGAS20,47
KAAREL KILVITS37,35
KRISTI KINDEL10,3
LEELO KINGISEPP97,88
AIME KINNEP3,8
HEVE KIRIKAL2,75
KAALU KIRME36,76
GEORG KIRSBERG6,03
KAI KITS13,57
ANN KITSNIK78,28
MART KIVASTIK26,75
RUTH KIVASTIK6,41
AITA KIVI21,36
EVE KIVI0,75
KRISTER KIVI7,04
ANN KIVIKANGUR12,64
EVELIN KIVIMAA17,79
KATRIN KIVIMAA26,35
JUTA KIVIMÄE11,24
LIIS KIVIRAND3,07
ANDRUS KIVIRÄHK63,61
KERSTI KIVIRÜÜT9,05
AIVAR KIVISIV1,51
AIRE KIVISTIK17,09
JAAN KIVISTIK80,69
MARIO KIVISTIK52,38
KIWA17,43
LIA KLAAS7,6
MALLE KLAASSEN12,32
KAARLE-KULLERVO KLAUS5,76
VÄINO KLAUS9,26
MARI KLEIN2,69
REET KLETTENBERG1,51
UDO KNAPS4,52
REIN KOCH0,77
EVA KOFF1,51
INDREK KOFF40,97
TIIT KOHA16,81
SILVIA KOHU11,06
KATRE KOIT23,04
KÄTLIN KOIT1,57
URMAS KOKASSAAR25,1
URMAS KOKASSAAR25,1
ILONA KOLBERG5,24
HELINA KOLDEK2,41
JÜRI KOLK28,49
EVA KOLLI7,34
MAIRE KOLLI15,18
KLAIRE KOLMANN36,66
JUSS KONKS1,51
SIIRI KONKS40,19
LIIS KONOVALOV2,46
AIME KONS28,33
KURMO KONSA51,9
RAIN KOOLI4,62
ANNIKA KOPPEL3,02
IGOR KOPÕTIN34,5
JANE KORBA8,29
HANNES KORJUS4,8
ANDREI KORMASOV7,12
VLADISLAV KORŽETS28,85
MAITE-MARGIT KOTTA115,89
JÜRI KOTŠINEV69,68
KRAFINNA12,18
TIIA KRASS43,82
TIIU KRAUT20,04
JUHAN KREEM22,09
TIINA-MALL KREEM21,75
KERSTI KREISMANN0,75
KÜLLI KRESSA2,01
KRISTEL KRIISA3,02
VIRVE KRIMM42,9
HEIKI KRIPS37,43
KRISTIINA KRISTAL1,57
AARE KRISTOFOROS ARNDT10,55
JANIKA KRONBERG31,38
GERDA KROOM125,88
HELGA KROSS18,26
JAAN KROSS42,16
JAAN KROSS43,78
MEELIS KROŠETKIN6,42
HASSO KRULL67,03
ERIK KRUMM2,77
PILLE KRUUS60,14
PIRET KRUUSPERE22,67
JAAN KRUUSVALL18,84
REET KUDU50,07
VALENTIN KUIK9,05
EDU KUILL1,51
JAAK KUKK3,02
MARTIN KUKK4,52
ANTS KUKRUS80,02
AIVAR KULL7,54
ANNE KULL73,19
AVO KULL9,05
ELO KUNGLA12,06
TIIT KUNINGAS56,96
KALLE KURG12,63
MARIE KURI21,42
KATRIN KURMISTE6,41
ROOSMARII KURVITS25,14
TAMUR KUSNETS7,88
MARGIT KUUSK25,28
HELGA-JOHANNA KUUSLER1,51
MARI KÄBIN4,77
AARNE KÄHR49,33
HELEN KÄIT12,85
JAAK KÄND1,51
EERIK KÄNDLER4,02
TIIT KÄNDLER52,49
HENNO KÄO36,16
HENNO KÄO16,12
HENNO KÄO16,12
ELERIN KÄRNER2,26
REIN KÄRNER3,02
KALLE KÄSPER40,45
INDA KÕIVA2,51
MARJU KÕIVUPUU32,05
TIIA KÕNNUSSAAR5,01
ARMIN KÕOMÄGI10,55
EDE KÕRGVEE4,52
GREETE KÕRVITS1,51
KADRI KÕUSAAR4,67
ASKO KÜNNAP37,39
HELI KÜNNAPAS27,48
HILLAR KÜNNAPAS11,51
ÜLLE KÜTSEN4,79
MARI LAAN4,77
MAREK LAANE107,55
TIINA LAANEM9,55
ANNELA LAANEOTS1,51
LAURI LAANISTO16,34
ANU LAANSALU1,57
MERLIN LAANSOO14,08
URMAS LAANSOO44,91
MART LAAR348,15
PILLEKE LAARMANN17,92
RUTH LAASI10,7
TIINA LAATS76,27
JULIA LAFFRANQUE28,24
MERI-LIIS LAHERAND51,41
UNO LAHT40,7
PIRET LAI7,54
ANDRES LAIAPEA4,77
SIIRI LAIDLA43,04
RUTH LAIDMETS11,36
ANGELA LAIG3,85
FAINA LAKSBERG36,66
TEA LALL3,02
ANNELI LAMP11,65
DAGMAR LAMP10,96
ANNE LANGE43,3
ANDRES LANGEMETS16,89
ARI LANTO4,52
LEONHARD LAPIN60,36
KAIA-LEENA LASS19,68
KAISA LATTU1,51
ANNA LAUK28,7
ÜLAR LAUK18,46
ÜLLE LAUMETS25,88
EVE LAUR32,55
MAARJA LAUR18,55
MATI LAUR29,94
MÄRT LAUR3,02
RISTO LAUR7,6
SUSAN LAURA EINASTE3,02
MAIRI LAURIK5,36
PEETER LAURITS121,62
TIINA LEBANE4,44
HELI LEEK8,29
PIRJO LEEK9,08
HELLE LEEMETS50,51
NIGU LEENU5,56
DIANA LEESALU4,52
KRISTA LEESI0,42
EVE LEIMANN1,51
MARE LEINO51,8
KATRIN LEIS4,22
VERNI LEIVAK4,52
KAIRI LEIVO3,71
SIGNE LELBRET1,51
MILVI LEMBE15,08
IRA LEMBER90,15
TÕNU LEMBER27,88
AIVAR LEMBIT19,6
PIRET LEMETTI47,14
MAE LENDER7,54
MARJU LEPAJÕE41,42
VIRKKO LEPASSALU12,81
EVA LEPIK13,01
MARE LEPIK3,77
MARIA LEPIK12,69
MIRJAM LEPIKULT55,47
MARIA LEPMAA13,22
LEA LEPMANN77,2
TIIT LEPMANN72,51
ANDRES LEPP19,46
PEEP LEPPIK108,52
LAURI LIIDERS24,78
MARJA LIIDJA111,75
SANDER LIIVAK33,19
UNO LIIVAKU132,85
ILVI LIIVE7,24
VAMBOLA LILLEMÄE6,03
ETHEL LILLEMÄGI6,99
KAIE LILLEORG170,74
PIRET LILLESTE1,57
LAURA LILLEVÄLI3,44
TIINA LIND1,51
HENDRIK LINDEPUU68,48
JOEL LINDPERE0,39
KRISTA LINK3,41
MIRJAM LINK1,51
HENNO LINN3,02
ANNE LINNAMÄGI30,19
PEETER LINNAP63,3
JANA LINNART154,75
KERSTIN LINNART19,25
KERLI LINNAT23,82
AADO LINTROP32,58
MADLI LIPPUR1,88
MARIANA LISETTE LEE HIRV0,06
ANNIINA LJOKKOI6,82
INGRID LODDES1,51
LEMBI LOIGU1,88
HELEN LOIT0,79
VAHUR LOKK33,16
MIHKEL LOODUS69,69
TIIU LOOG31,29
TERJE LOOGUS9,46
KAIRI LOOK7,07
VENNO LOOSAAR2,36
REELIKA LOOTUS3,02
TRIINU-LIIS LOOVEER4,46
MANN LOPER3,59
MARIA-KRISTIINA LOTMAN35,76
KAIT LUBJA4,03
SIRJE LUCK1,51
INGVAR LUHAÄÄR333
HANS LUIK104,92
VIIVI LUIK90
ALLIKI LUKK16,7
REGINA LUKK-TOOMPERE88,95
LEO LUKS13,53
TIIU LUMBERG1,88
KATRIN LUMISTE8,37
ALLI LUNTER99,16
EVA LUTS100,63
ERKKI LUUK14,19
ÜLLE LÄTTE9,05
VELLO LÄÄN52,45
TIIT LÄÄNE56,98
ENDLA LÕHKIVI16,41
ALO LÕHMUS3,28
ANNIKA LÕHMUS2,29
BARBI-KATRIN LÕHMUS1,51
ADA M. SOO6,28
EINAR MAASIK12,81
IGOR MAASIK8,32
INGRID MAASIK0,16
JANA MAASIK6,16
SIIM MAATEN0,65
REET MADE19,14
TIIT MADE83,86
PIIA MAISTE21,61
ENDEL MALLENE46,68
MEELIK MALLENE5,89
NATALIA MALTSEVA-ZAMKOVAJA103,47
IKO MARAN18,46
TIMO MARAN29,09
MARA MARET ARONOVICH4,52
EPP MARGUSTE114,24
MILVI MARTINA PIIR65,26
ILONA MARTSON19,73
MATTI MASING39,12
VIKTOR MASING87,1
MATHURA47,21
MARJA MATIISEN0,31
PAAVO MATSIN10,55
PILLE MATT3,14
TIINA MATT1,57
KAUPO MEIEL13,02
AURIKA MEIMRE16,87
ÜLLE MEISTER197,14
HELVE MEITERN1,51
JAAK MEITERN5,05
MAIA MELTS5,3
NELLI MELTS4,75
INDREK MEOS73,17
TRIINU MERES3,8
UNO MERESTE112,09
ARNE MERILAI63,42
LIIA MERINO4,55
WIDO MERITS3,02
MAE MERUSK2,26
ENA METS12,33
HILLAR METS22,11
RITA METS2,71
TIIA METS2,67
SIIRI METSAMÄGI5,68
KATI METSAOTS7,54
LEO METSAR132,06
ANNE METSIS1,57
LIINA METSKÜLA3,02
HELLE METSLANG39,82
JOOSEP METSLANG6,43
KADRI METSMA17,2
KRISTI METSTE27,62
MERILI METSVAHI3,31
JAAN METTIK25,7
HELLE MICHELSON47,55
MARKO MIHKELSON3,02
VALDUR MIKITA20,79
MARGIT MIKK-SOKK11,63
DAN MIKKIN37,46
PIRET MILDEBERG36,37
HANNA MILLER41,63
VOLDEMAR MILLER71,17
OLIVIA MIND1,51
KRISTA MITS28,4
MUDLUM5,54
MELANIE MULJAR0,79
KRISTA MUSTONEN0
MIHKEL MUTT60,92
KALLE MUULI6,06
ENE MÄE31,03
PIRET MÄENIIT9,65
HELI MÄGAR7,66
ANNI MÄGER15,06
ARVO MÄGI88,86
JÜRI MÄGI1,05
MARIKA MÄGI18,53
ANU MÄND38,9
HELJO MÄND190,86
TIINA MÄNNAPSOO0,79
MARIS MÄNNIK23,57
MÄRT MÄNNIK1,9
LEELO MÄRJAMAA32,41
VEIKO MÄRKA14,13
GERDA MÄRTENS6,82
MIHKEL MÕISNIK41,26
LEMBE MÕTTUS1,51
PIRJO MÕTTUS20,74
BRUNO MÖLDER30,93
MERIKE MÖLDER18,23
OLEV MÖLDER0,31
MARGOT MÜLLERSON1,51
KASPAR MÜÜRSEPP3,75
MARI-LIIS MÜÜRSEPP0,79
ENDA NAABER NIPSUST56,47
TIINA NAARITS-LINN16,31
RAUL NARITS17,27
REET NEITHAL14,07
MARGE NELK22,96
PEEP NEMVALTS45,56
URMAS NEMVALTS37,83
ARNE NIELSEN26,31
KATI NIELSEN3,02
TOIVO NIIBERG143,98
KUTT NIINEPUU-KIIK4,76
PIRET NIINEPUU-KIIK121,03
ELLEN NIIT17,26
KAISA-KITRI NIIT13,04
MONIKA NIKITINA-KALAMÄE9,87
TOOMAS NIKLUS13,38
EVA NILSON43,22
URMAS NIMETU1,51
NIRTI5,21
EVA NOONI42,21
VIIVE NOOR17,57
HELLE NOORVÄLI23,57
DAGMAR NORMET11,56
INGO NORMET10,02
MART NORMET3,02
MERLE NUIA5,65
AITA NURGA13,59
MINNI NURME8,4
AVE NÕMME11,51
ENN NÕU30,97
HELGA NÕU52,84
ELINA OJALO1,9
HANNO OJALO99,87
JÜRI OJAMAA61,12
KATRE-LIIS OJAMAA28,36
TRIINU OJAR3,06
KRISTA OJASAAR7,57
KERSTI OJASOO0,38
HERDIS OJASU1,51
KAI-MAI OLBRI21,44
PEITER OLDMAN21,68
SIRJE OLESK21,82
SVETLANA OLEVSOO29,39
SULEV OLL18,33
TRIIN OLVET34,55
MARGUS OOPKAUP9,95
ENNO OOTSING15,3
PIRET ORAV37,06
ENEL ORMUS64,82
ANNE-MARI ORNTLICH3,41
RIINA ORUAAS1,85
VIRVE OSILA42,21
LOONE OTS57,91
URMAS OTSPERE9,87
MARGUS OTT83,39
MRBEE OÜ20,04
RAFIKO OÜ21,18
MARGE PAAL82,16
KRISTI PAAS1,28
VERONIKA PAAVEL1,57
LAINE PAAVO25,94
EBE PADU8,45
MAARJA PAESALU6
ANTS PAIKRE39,05
AILI PAJU113,86
GERLI PAJU0,79
ENE PAJULA4,52
PIA PAJUR1,51
TRIINU PAKK72,46
LEELO PAKS3,14
HELDUR PALLI166,61
MADIS PALLI1,51
KRISTO PALS1,51
PÄIVI PALTS13,11
LIIS PALTSMAR1,51
RUDOLF PANGSEPP20,12
KADRI PAPP68,36
TRIIN PAPPEL15,52
IVO PARBUS22,8
EEVA PARK43,4
AIN PARMAS1,51
SIRLE PARSLEY1,51
ANN PARTS9,99
JESPER PARVE4,52
MIIA PATRAEL0,79
KARIN PAULUS14,13
KATRIN PAUTS9,05
SIGRID PAVEL2,63
HENRI PAVES0,75
PETER PEDAK4,68
TRIIN PEEK7,95
HEDDA PEET46,11
TATJANA PEETERSOO70,52
ANNA-MARIA PENU8,42
TANEL PERN3,29
AINO PERVIK105,35
MALL PESTI14,64
ANNELIIS PETERSON0,26
JAANA PETERSON2,26
LENA PETERSON1,51
MARGIT PETERSON30,96
MARGIT PETERSON2,36
MARIUS PETERSON8,37
EPP PETRONE46,08
JUSTIN PETRONE18,21
KADRI PETTAI18,09
HELE-RIIN PIHEL10,62
VIRGE PIHEL4,77
CAROLINA PIHELGAS17,25
LAURA PIHLAK1,51
IVI PIIBELEHT122,53
PAAVO PIIK24,66
MARIKA PIIP55,57
KRISTI PIIPER6,09
REET PIIRI83,71
MATTI PIIRIMAA229,81
PÄRTEL PIIRIMÄE10,49
EVALD PIIRISILD1,57
ANNE PIKKOV28,83
ÜLO PIKKOV30,69
LAUR PIKKSAAR7,21
ANN PIKVER117,43
LAURI PILTER18,1
MERIKE PILTER1,18
AARE PILV45,56
ALARI PILVET1,51
ANU PINK28,37
JÜRI PINO6,2
NASTA PINO24,88
TIIU PIRSKO35,34
HEIKI PISUKE36,07
MAI PITSNER0,79
JAANUS PLAAT23,11
MAIA PLANHOF198,27
KATRIN PLANHOF SKOTT9,56
MARTIN PLASER3,52
MARJA-LIISA PLATS25,61
TRIIN PLOOM6,17
MARKO POMERANTS5,14
REET POOL15,42
MART POOM0,75
LINDA POOTS25,63
JANA PORILA11,26
AINO PRAAKLI23,57
KRISTIINA PRAAKLI2,33
MARGIT PRANTSUS9,55
GUNNAR PRESS9,05
KETLIN PRIILINN40,89
SIMMO PRIKS1,01
KAIRI PRINTS1,54
HEINO PRUNSVELT46,19
EHTE PUHANG40,95
HOLGER PUKK89,09
RAIMO PULLAT214,97
RISTO PULLAT50,84
ELISE PULS1,51
MARIO PULVER16,27
EDA-TIIA PUNGAR17,27
PILLE-RIIN PURJE8,78
RAILI PUSKAR180,38
AARNE PUU11,87
TARMO PUUDIST12,72
ENE PUULMANN4,9
MATTI PÄRK78,88
SIIRI PÄRKSON18,91
JAAN PÄRNAMÄE29,17
PIRET PÄRNAPUU0,79
EVE PÄRNASTE19,27
MARGE PÄRNITS3,93
MIKK PÄRNITS14,7
MAARJA PÄRTNA5,28
TERHI PÄÄSKYLÄ-MALMSTRÖM11,94
PIRET PÄÄSUKE40,65
REIN PÕDER64,71
KADRI PÕDRA6,67
PRIIT PÕHJALA4,52
TIIU PÕLD8,04
JANNO PÕLDMA9,1
ASTA PÕLDMÄE31,39
ANU PÕLDSAM11,83
AVE PÕLENIK-SCHWEIGER6,69
HENN PÕLLUAAS9,87
SERGEI PÕLME1,51
JUHANI PÜTTSEPP43,64
AIN RAAL29,82
HEIDI RABA6,88
BIBI RAID23,37
KATRIN RAID8,35
MAARJA RAID74,66
INGA RAITAR15,99
HARALD RAJAMETS22,88
TARMO RAJAMETS11,32
MERIT RAJU7,54
KERTTU RAKKE19,23
KASPAR RAMMO20,92
MARIANN RAMMO10,09
HILLI RAND43,7
PIIA RAND1,88
MARJU RANDLANE5,28
ALDO RANDMAA48,37
UKU RANDMAA1,51
URVE RANDMAA4,93
MARGIT RANDMÄE25,39
TIINA RANDUS43,7
MARE RANDVEER24,8
LIISA RANDVIIR7,4
SILVIA RANNAMAA31,1
HEINO RANNAP46,91
JAAN RANNAP82,7
SIRJE RATSO19,05
ENO RAUD117,1
MIHKEL RAUD5,37
PIRET RAUD72,21
PÄRLE RAUD1,23
REIN RAUD72,03
DAGMAR RAUDAM4,52
TOOMAS RAUDAM49,6
RIHO RAUDI17,06
PRIIT RAUDKIVI48,82
HEIKI RAUDLA42,94
IRENA RAUDLA3,77
JELENA RAUDLA44,4
ANDRES RAUDSEPP12,36
JÜRI RAUDSEPP1,57
KRISTIINA RAUDSEPP4,88
LIISA RAUDSEPP4,01
PIRET RAUDSEPP1,75
RIINA RAUDSIK29,6
HARRY RAUDVERE1,51
OTT RAUN20,1
PRIIT REA40,69
REET REA-SMYTH110,27
AVE-MARLEEN REI0,79
SIRJE REI1,71
URMAS REI13,72
HELI REICHARDT5,31
JANA REIDLA20,07
MARIA REILE33,65
SIGRID REILI3,02
JAAK REIMANN1,51
SIIRI REIMANN2,75
AIVAR REIMUS9,05
HEILI REINART1,51
REELI REINAUS41,94
KRISTINA REINELLER31,14
VILMA REINHOLM28,84
KÜLLI REINO10,21
KÜLLI REINUP20,45
TIINA REKAND1,51
TIIU RELVE28,77
OLEV REMSU85,24
OLAV RENNO20,65
BERIT RENSER2,29
KAJA RIESEN9,55
KAJA RIIKOJA12,88
KAUR RIISMAA15,08
MERIKE RIIVES20,04
KATI RIMM1,51
MERIKE RISTIKIVI45,95
KARL RISTIKIVI SELTS89,6
MARJU ROBERTS0,75
EGERT ROHTLA3,08
EVA ROOS1,76
SIGNE ROOS1,51
ANU ROOSENIIT7,67
MAARJA ROOSI27,42
VIRVE ROOST55,63
ELO-MARIA ROOTS1,51
OTT ROOTS47,93
KAISA ROOVER0,65
ERIKA ROSIMANNUS3,02
KREET ROSIN13,38
TOOMAS ROSIN8,91
JAAN ROSS41,55
KRISTIINA ROSS34,79
TIINA ROSS0,86
AARNE RUBEN25,32
KRISTINA RUDER6,09
IVO RULL2,01
KRISTEL RUMESSEN1,88
ANNELI RUMM3,02
VALTER RUMMEL40,33
MART RUMMO13,04
SIGNE RUMMO15,58
HANDO RUNNEL109,03
SIMO RUNNEL57,75
PILLE RUNTAL36,83
MALLE RUUMET33,57
PIRET RUUSTAL23,84
RIINA RUUT13,63
ENE RÄMMELD6,03
LIINA RÄNDVEE14,18
KRISTA RÄNI85,59
VALERIA RÄNIK45,48
LAURI RÄPP3,8
ILME RÄÄK29,35
FRED RÕIGAS0
GRETHE RÕÕM2,36
MARIANN RÜCKENBERG1,51
JÜRI RÜNKLA14,8
EVE RÜTEL150,01
KALJU SAABER43,39
LAURI SAABER34,42
KAMILLE SAABRE12,12
AINO SAADIK3,02
KATRIN SAALI SAUL12,22
ANTI SAAR42,65
OLIVIA SAAR41,19
TIIU SAAR6,22
UTA SAAR23,96
ULLA SAAR21,89
VEERA SAAR26,41
KATI SAARA VATMANN67,45
RIHO SAARD91,88
KRISTI SAARE1,51
RIINA SAARMA7,71
MEELIKE SAARNA12,19
HELEN SAARNIIT3,97
SIRET SAARSALU7,5
GLED-AIRIIN SAARSO47,79
MARI SAAT50,12
MARE SABOLOTNY4,52
SIISI SAETALU2,06
SIIM SAIDLA34,27
TANEL SAIMRE6,03
MARI SAJO8,5
KATRIN SAK17,37
IVAR SAKK21,08
AIJA SAKOVA8,22
MARKUS SAKSATAMM7,85
MONIKA SALU32,67
PIRET SALURI37,86
REIN SALURI27,07
MARGIT SALUSTE28,96
ANU SALUÄÄR74,53
ANU SAMARÜÜTEL-LONG3,33
MAREK SAMMUL11,81
OLEG SAMORODNI16,03
KRISTJAN SANDER6,03
MART SANDER24,25
MARGUS SANGLEPP10,14
MARGIT SARAPIK8,32
TÕNN SARV18,26
SIIRI SAU49,64
MEELIS SAUEAUK1,29
PEETER SAUTER57,09
EVELIN SCHAPEL19,6
MELENA SCHULTZ10,55
INDREK SCHWEDE2,26
ANU SEIDLA0,75
LIISI SEIL16,46
MARKO SEKITEL LEPPOJA5,92
ANTI SELART20,28
JÜRI SELIRAND90,83
TIIA SELLI4,71
TIIT SEPA15,83
TIIT SEPA15,83
ADENA SEPP16,58
ARVI SEPP0,94
ENE SEPP10,55
KAJA SEPP3,8
KADI SEPP0
LEIVO SEPP4,93
KÜLLI SEPPA6,52
LY SEPPEL36,31
PEETER SEPPING30,4
RAIVO SEPPO41,98
IVAR SIBUL14,64
IMRE SIIL6,82
VIRGO SIIL16,35
TOOMAS SIITAN32,1
REIN SIKK25,1
MERLE SILD3,08
ELINA SILDRE138,1
JOONAS SILDRE255,66
TIINA SILDRE57,65
SILJALILL7,93
KAARI SILLAMAA12,32
NELE SILLAOTS9,22
KERTU SILLASTE32,19
LIIS SILLASTE-TOOTS7,59
VAIKE SILMATO3,93
SILVI SILVA NEMVALTS11,1
MAREK SIMPSON4,52
KARL-MARTIN SINIJÄRV39,17
REELIKA SINIJÄRV35,43
TRIIN SINISSAAR13,92
NELE SIPLANE4,83
MATI SIRKEL109,21
VIRGO SIRVI15,14
HELLI SISASK9,87
HELLI SISASK25,13
KAIA SISASK30,99
ERKKI SIVONEN20,2
PIRET SMAGAR46,14
IVI SMIDT8,79
MIRJA-MARI SMIDT3,83
KERTTU SOANS15,18
MART SOIDRO19,73
RAGNAR SOKK48,43
JANEK SOMELAR0,79
TRIIN SOOMETS38,05
SILJA SOONE33,59
SILJA SOONE41,1
ALLAR SOONESTE135,81
EVE SOONESTE42,37
MAIE SOONESTE24,66
MATI SOONIK60,03
IVAR SOOPAN11,72
MARGUS SOOTLA0,79
TIINA-MARIA STEINBERG3,14
ROY STRIDER5,37
MARINA SUHNJOVA41,11
HARALD SUISLEPP24,12
ELLEN SUITS55,45
KRISTA SUITS38,1
LEENA SUITS48,58
MARIAN SUITSO5,28
ILONA SULA1,57
RAUL SULBI64,34
FARIŠTAMO SUSI0,79
SIGRID SUU-PEICA4,93
MARIANNE SUURMAA1,51
NELE SUURSAAR2,26
KARIN SUURSALU192,02
ÜLLE SUVI10,69
SILVER SÄRA15,94
ALO SÄRG106,78
HELLI-TIIU SÄRG0,06
ILMAR SÄRG31,68
URVE SÕMER1,51
HEIDO SÕNA0,79
ELLE SÕRMUS23,02
ELIN SÜTISTE9,81
INGEL TAEL8,31
TRIIN TAEL31,77
LEILA TAEL-MIKEŠIN7,77
KAI TAFENAU8,85
PIRET TAGEL51,03
JOHANNA TAIGER5,28
ILZE TALBERGA0,75
ANDRES TALI132,23
HILLAR TALI25,24
PIRET TALI15,9
HANNES TALJA0,11
JAANA TALJA6,6
JÜRI TALVET161,62
GERTRUD TALVIK0,79
KAIRE TALVISTE7,99
TIINA TAMBAUM1,51
ANNE TAMBERG11,36
AARE TAMM21,17
AKSEL TAMM7,81
HELLE TAMM6,78
JANIKA TAMM1,51
KETLIN TAMM108,59
MAREK TAMM146,68
TRIINU TAMM32,09
TIINA TAMMAN11,34
MARKO TAMME0,91
PILLE TAMMELA21,18
ENNO TAMMER40,19
LIIA TAMMES15,26
TIINA TAMMET8,55
TIINA TAMMETALU33,96
MARJU TAMMIK0,79
TOOMAS TAMMIS0,66
PEETER TAMMISTO49,98
KRISTIINA TAMMOJA1,13
JAAN TAMMSAAR125,67
TÕNU TANNBERG171,69
KADRI TAPERSON3,02
ARVI TAPVER3,05
KRISTI TARAND71,59
TIINA TARIK22,49
INDREK TART15,75
INDREK TART34,84
URMAS TARTES21,52
ANU TARVIS7,43
TRIIN TASUJA14,8
MIHKEL TATTAR1,51
TOOMAS TAUL20,45
JUHAN TEDER18,91
TARMO TEDER19,6
KRISTJAN TEDRE19,25
ANDRA TEEDE14,15
MARI TEEDE0,79
MARIA TEIVERLAUR46,63
RENE TENDERMANN3,77
AIRI TENNI96,25
TIIU TEPANDI3,74
OLAVI TEPPAN66,47
AET TERASMAA18,68
KERTI TERGEM29,05
AILI TERVONEN1,88
VAPPU THURLOW17,18
RAIVO TIHANOV90,02
HELLE TIIKMAA1,51
TIINA TIIMAN22,11
TARVI TIITS0,75
TIINA TIITUS3,02
TOOMAS TIIVEL18,92
TOOMAS TIIVEL25,42
JUTA TIKK19,73
KRISTJAN TIKK5,03
TANEL TIKS1,51
STELLA TIMMER3,77
SIIRI TIMMERMAN6,62
ENE TIMMUSK1,51
URVE TINNURI23,24
JÜRI TITOV2,75
TAMUR TOHVER4,93
ERIK TOHVRI52,77
TUULI TOLMOV1,51
ÜLLE TOMING17,47
JAAN TOMINGAS0,79
ILMAR TOMUSK44,73
MAREN TOOM4,93
MAREN TOOM6,65
JANE TOOMAN3,14
KÄRRI TOOMEOS-ORGLAAN1,52
TIIA TOOMET28,75
TIINA TOOMET12,01
PEETER TOOMING56,94
SIGRID TOOMING29,5
TERJE TOOMISTU1,64
KALLE TOOMPERE52,84
ENDLA TOOTS209,68
JANNO TOOTS1,51
TOIVO TOOTSEN18,92
TÕNIS TOOTSEN3,86
KATRIN TOPKIN4,71
LIINA TORDIK21,11
ALEKSANDER TORJUS1,57
IMBI-SIRJE TORM20,14
MATS TRAAT149,12
VICTORIA TRAAT38,46
TÕNU TRUBETSKY14,14
UIDO TRUIJA64,82
ILMAR TRULL33,43
KÜLLI TRUMMAL1,79
MART TRUMMAL24,46
JUHAN TRUMP4,52
ELO TUGLAS6,53
FRIEDEBERT TUGLAS187,84
KRISTI TUHKRU-TAMM2,36
ANETT TUISK4,52
TULIHOBU3,02
LEELO TUNGAL187,15
EET TUULE12,85
TARMO TUULE63,04
ANNE TUULING4,8
MANIAKKIDE TÄNAV13,54
LII TÕNISMANN67,67
MAI TÕNISOO/MAI TORIM28,64
URMAS TÕNISSON16,05
URVE TÕNNUS61,32
ÜLLE TÕNUMAA4,71
EDUARD TÜÜR7,54
KARIINA TŠURSIN-SOOTLA0,79
HELENA UBA7,19
TIINA UBAR3,71
MAIKI UDAM1,57
UDO UIBO37,43
JÜRI ULJAS23,62
KRISTINA ULUOTS44,74
JAAN UNDUSK118,25
MAARJA UNDUSK6,04
REIN UNDUSK13,68
REIN UNDUSK6,25
JAAN UNT3,59
KERSTI UNT44,58
LY UNT4,56
MATI UNT49,87
BRITT URBLA KELLER17,49
SILVIA URGAS1,51
JAAK URMET58,16
KRISTI UUDEVÄLI0,79
EIA UUS3,77
SASH UUSJÄRV26,65
ALBERT UUSTULND11,37
ALBERT UUSTULND10,58
LEMBIT UUSTULND16,11
JÜRI V.GRAUBERG19,6
KAI VAARANDI6,78
URMAS VADI19,71
LIINA VAGULA6,03
KAIDI VAHAR23,72
BERK VAHER27,54
HUGO VAHER13,63
SILJA VAHER10,55
VAAPO VAHER37,41
VAINO VAHING29,05
REIN VAHISALU11,79
ELLE VAHT5,43
SANDER VAHTER7,97
TARMO VAHTER9,8
TAUNO VAHTER20,86
LAURI VAHTRE142,71
MALL VAHTRE2,49
SILVER VAHTRE18,55
ROBERT VAIDLO18,86
MAIT VAIK7,54
JANIKA VAIKJÄRV3,28
JAANUS VAIKSOO39,15
ENE VAINIK8,15
ENN VAINO52,77
MAARJA VAINO20,85
MARGO VAINO13,03
KÄTLIN VAINOLA19,6
JAAK VALDRE2,93
KIRSTI VALDSTEIN-TIMMER3,02
JAANUS VALK30,57
AIDI VALLIK38,29
OTT VALLIK30,75
TIINA VALLIKIVI3,77
TANEL VALLIMÄE2,47
EDGAR VALTER200,4
ARVO VALTON206,39
ILMAR VANANURM20,85
ANDRES VANAPA24,62
ANU VANE14,6
JANEK VARBLAS1,51
AET VARIK22,86
RAIVO VARIK1,51
TAIVO VARJO12,06
MARILIIN VASSENIN8,24
LIISA VEBER6,03
RAUL VEEDE9,4
PEEP VEEDLA7,5
EHA VEEM1,51
MERLE VEESALU-RAND4,82
BERIT VEIDEMANN3,02
REIN VEIDEMANN45,84
MALLE VEISSERIK6,78
TANEL VEISSON2,55
INGRID VELBAUM-STAUB7,86
EPP VELBRI15,67
LILIAN VELLERAND15,76
ANNE VELLI4,08
ANNE VELLISTE13,2
EVA VELSKER21,59
MART VELSKER9,66
VIIVI VERREV21,93
JANIKA VESBERG44,75
TANEL VESKE5,28
SIIM VESKIMEES40,96
KAAREL VESKIS2,76
LEIDI VESKIS7,81
RUTH VESTEL52,01
VIIVIKA VESTER1,51
MONIKA VIDMAN16,58
KOIDU VIEIRA GOMES FERREIRA1,51
STEVEN VIHALEM3,02
HELGI VIHMA8,22
GAIA VIHMAN1,51
HELI VIHT3,39
MARIINA VIIA7,31
URMAS VIIK59,23
MARTIINA VIIL3,77
TIINA VIIL23,19
LUULE VIILMA233,46
PIRET VIILU19,12
KADRI VIIN9,03
MARTIN VIIRAND3,21
LIINA VIIRES8,82
PIRET VIIRES34,62
LIVIA VIITOL39,88
KRISTEL VILBASTE16,02
KRISTEL VILBASTE13,77
ILON VILDER2,7
HEIKI VILEP65,83
PEETER VILLMANN131,66
KEITI VILMS1,51
TÕNIS VILU7,54
AILI VINT7,38
MAARA VINT26,47
TOOMAS VINT38,59
EVA-MARIA VINT-WARMINGTON2,8
KAUPO VIPP12,62
LIA VIRKUS12,06
PEETER VISSAK22,26
KATI VOKSEPP1,57
EGLE-RIIN VOLKE1,51
KREET VOLMER13,09
IVO VOLT12,62
KALLE VOOLAID13,78
TIINA VOOLAID5,3
ALDUR VUNK20,85
SAALE VÄESTER18,88
MARE VÄLI6,16
KAAREL VÄLJAMÄE4,52
URMAS VÄLJAOTS3,02
MATI VÄLJAS7,4
ELME VÄLJASTE24,72
MÄRT VÄLJATAGA90,21
RIINA VÄLLO21,44
TÕNIS VÄRNIK62,21
VEINIKA VÄSTRIK3
HELLE VÄÄRSI2,36
RAUNO VÕSASTE6,03
KRISTEL WEIDEBAUM16,99
HEINRICH WEINBERG15,08
CATHERINE ZARIP69,48
URSULA ZIMMERMANN6,03
TIINA ZINGEL2,26
TÕNU ÕNNEPALU45,69
VIRGE ÕUEMAA83,32
MATI ÕUN266,22
ERVIN ÕUNAPUU23,8
PIRET ÕUNAPUU66,51
TOOM ÕUNAPUU471,68
JAANUS ÕUNPUU35,05
MARJU ÕUNPUU27,84
EVALD ÜBI29,14
MARJE ÜKSINE7,29
TÕNU ÜLEMAANTE16,58
KADRI ÜLLE MASING12,08
AVO ÜPRUS18,91
SIIMA ŠKOP59,07

Kirjastajate paljundushüvitise jaotus 2018. a. seisuga

KIRJASTUSTeoseid 2009-2018HÜVITIS 2019
AADE AV OÜ1738,16
ALLIKA MTÜ135303,05
ARGO TTP OÜ275617,32
ATLEX196439,98
AVITA10262303,18
CANOPUS69154,89
DEEBET36,73
EESTI MEEDIA/POSTFACTUM4294,28
EESTI RAAMAT5281185,26
EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU4396,53
EGMONT ESTONIA7871766,67
EKSA421945,07
ERSEN18044049,65
FANTAASIA200448,96
FARMOSANTE12,24
GRENADER175392,84
HEA LUGU7251627,49
HEA TEGU112251,42
HELI KIRJASTUS1840,41
HERMES51114,49
HOTGER2351,63
ILMAMAA337756,50
JUURA181406,31
KARRUP121271,62
KOOLIBRI13993140,50
KUNST 161361,42
LUGU JA LUMM12,24
LUGU LOO1022,45
MAURUS132296,32
MR PILLER12,24
MUSTVALGE KIRJASTUS920,20
NORNBERG&CO1431,43
PEGASUS8501908,09
PETRONE PRINT174390,60
PUUST JA PUNASEKS12,24
PÄIKE JA PILV69154,89
PÄIKESE KIRJASTUS1635,92
RAFIKO24,49
REGIO91204,28
SAARA63141,42
SE&JS93208,77
SEITSMENDA PÄEVA ADVENTISTIDE KOGUDUSTE LIIT4396,53
SINISUKK 10492354,81
SUUR PUU4396,53
TA KIRJASTUS50112,24
TAMMERRAAMAT4491007,92
TOLEDO1942,65
TULIP3680,81
TÄNAPÄEV13082936,22
TÜ KIRJASTUS14643286,41
VALGUS66148,16
VALGUSESAAR OÜ1738,16
VARRAK 19834451,47
WILD FROG920,20
VÕRO SELTS48,98
ÜHINENUD AJAKIRJAD170381,62

Laenutushüvitised 2018. aasta eest

NB! Füüsilistel isikutel arvestatakse summast maha tulumaks

AUTORLAENUTUSIHÜVITIS
VAHUR AABRAMS62522,32
EPP AARELEID170570,01
KAI AARELEID3219201,91
MILVI AASARU35516,42
ANTS AASMA473,03
UNO AAVA182,8
KADRI AAVIK723,73
ANDRES ADAMSON1618113,88
ARNE ADER50911,59
CARINA ADOLFSSON274,2
MARGIT AEDLA48817,89
KATRIN AEDMA34235,51
VAHUR AFANASJEV4258650,82
HILJA AFANASJEVA66730
EDA AHI72052,4
PRIIT AIMLA43927,69
TRIIN AIMLA-LAID7668327,52
LEMMI AIMRE2100,67
MARI AINSO582121,55
LEMBIT AINSOO3208,29
ESTA AKSLI1313204,11
KRISTI ALAKÜLA209489,72
ANN ALARI2010122,74
ARVO ALAS365688,69
RIIN ALATALU593,22
AVE ALAVAINU1052163,23
VALDEK ALBER391039,9
JAANA ALBRI83167,28
ANNELI ALEKAND528,08
INGRID ALGMA3357,11
MARJU ALGVERE116937,82
ÜLAR ALLAS45837,08
HELI ALLIK1788,35
KRISTJAN ALLIK4540161,5
TIIU ALLIKVEE728356,16
KERLI ALTMART12013,81
BETTI ALVER138095,88
JAAN ALVER101229,85
LEHTE ALVER48013,44
TIINA ALVER604539,78
REIDAR ANDRESON4018,08
MARIE ANNETTE KITTUS216377,57
JÜRI ANNIST49024,18
AMAR ANNUS1346,44
EPP ANNUS1965123,2
ANNIKA ANTON30,47
INGA ANTSON100,61
MAE ANTSU30847,88
JAAN APS6710,42
ANDREAS ARDUS4150107,05
KÜLLO ARJAKAS42835,66
LEA ARME64370,96
PILLE ARNEK3858,18
TÕNIS ARNOVER3273132,07
TIINA ARO63224,43
HANA ARRAS206485,88
MIKA ARTO JUHANI KERÄNEN98771418,56
IVIKA ARUMÄE87229,8
MARI ARUMÄE47512,88
JAAGO-MAIT ARUSOO2179,3
RENÉ ARVOLA151,17
ENE ASCHJEM2480110,42
JIM ASHILEVI48374,67
ELINA ASLETT632,7
IRIS ASSAD1603,76
TÕNIS ASSON17927,83
THAVET ATLAS12619,59
TIINA AUG168553,65
ANNELIIS AUNAPUU146787,75
LIIS AUVÄÄRT32424,19
RAIT AVESTIK1332207,06
TALIS BACHMANN49957,12
MADE BALBAT1120580,11
EVELIN BANHARD3956170,55
NIKOLAI BATURIN48066,13
AIMÉE BEEKMAN682100,95
VLADIMIR BEEKMAN19321846,07
BELAMI13320,68
VEIKO BELIALS77546,94
ONU BELLA18929,38
REET BENDER983,7
AGUR BENNO42418,18
OLIVER BERG23135,16
JÜRGEN BEYER480,88
AARNE BIIN58090,16
MAIA BOLTOVSKY157367,17
PIRET BRISTOL872111,33
SIRET CAMPBELL203,11
CONTRA5007287,32
BRIGITTA DAVIDJANTS1341143,24
JAANA DAVIDJANTS37458,14
KERSTI DENNIS27542,75
MARIA DREVS233160,37
KRISTA EEK4262182,6
HELJE EELMA2915,72
MEELIKE EENPUU-VILLUP15123,47
PAAVO EENSALU620,13
LEILA EERITS702109,13
ESTER EGGERT122051,8
PEEP EHASALU26931,15
ANDRES EHIN87945,58
KRISTIINA EHIN2348266,83
JÜRI EHLVEST314,82
KAIE EHRENBERG35415,17
KATRIN EHRLICH4758237,24
EVI EICHE3212137,62
SAIMA EICHE51312,97
ALLAN EICHENBAUM4681199,96
REET EILSEN912929,17
PEETER EINASTO320,45
RIINA EINASTO131,2
GERY EINBERG60,49
VERONIKA EINBERG3751160,68
SALME EKBAUM1319,84
MARGUS ELINGS2295,74
MAIU ELKEN5490234,91
PIIA ELLER60,1
EINAR ELLERMAA73657,47
LEA ELLERT2094,66
AMA ELWE507,47
ÜLO EMMUS453114,44
MARGOT ENDJÄRV2488106,6
MERLE ENGELKES1215,18
KAIRI ENNOK6910,73
INGRID EOMOIS1559242,35
LUULE EPNER32211,62
URSULA ERIK49920,6
KRETE ERLENHEIN200,81
AIRIS ERME21717,8
AILI ERMEL1525,61
HEIKI ERNITS10681530,62
MARJE ERNITS91941411,03
VÄINO ESKLA2607,08
MARIE ESKO96721,37
ERIKA ESOP88079,69
ALLAN ESPENBERG82651,06
URMAS ESPENBERG7611,81
SIU ETTI80,32
KATTRI EZZOUBI235398,35
ELO FEIGENBAUM1948,31
INNA FELDBACH72131,73
INDRA FELDMAN179076,28
FIL9311,76
EVA FINCH98640,28
SAALE FISCHER22835,44
PIRET FREY346051,95
MEELIS FRIEDENTHAL35846,88
FS36925,11
JAN GARŠNEK70757275,29
KRISTIINA GENNO1062133,07
PILLE GERHOLD26538,4
MARET GERMAN2050318,68
ANNE GRAVE16513,36
RIINA GRETHIEL LEPPOJA114539,42
URVI GROSSFELDT846,8
AULI HAABPIHT1067558,83
KADI-RIIN HAASMA25957670,6
JUHAN HABICHT5822231,13
JÜRI HAIN1296,84
LEHTE HAINSALU3727283,1
KADRI HALJAMAA205532,77
LAURI HALJAMAA2787,07
TATJANA HALLAP169128,42
TATJANA HALLAP178430,41
TIIU HALLAP2409,44
ELLEN HALLAP ANDERSSON40,17
KATRIN HALLAS 55024,12
KARIN HALLAS-MURULA14110,5
KRISTEL HALMAN179877,94
MAIT HANDO RAUN19925,21
EUGEN HANGE2023,35
MARIA HANGE1965,12
URVE HANKO186982,54
MERIKE HANNI141,26
PILLE HANNI7411,5
HILLE HANSO51179,44
RIINA HANSO2374101,05
INDREK HARGLA104581516,72
LII HAUGASMÄGI3220137,96
INGA HEAMÄGI2094,16
SANDRA HEIDOV975145
KALLE HEIN39514,13
OTT HEINAPUU371,2
ANNE HEINMAA81,24
HELJE HEINOJA271485,67
MEHIS HEINSAAR723108,56
VALLI HELDE25911,12
KÄRT HELLERMA1178156,91
REET HELM112289438,49
PEETER HELME33019,76
SIRJE HELME32125,26
SASS HENNO53382,86
TIIT HENNOSTE40521,39
ANDRES HERKEL605,89
PIRET HIIE50,78
REET HIIEMÄE82966,61
SIRLY HIIEMÄE8312,9
ANNELI HIIESALU28623,16
ASTRID HIISJÄRV32926,64
TIITO HIMMA2459,31
HELS HINRIKSON15708669,47
KADRI HINRIKUS1754133,32
RUTT HINRIKUS85430,02
MIINA HINT37345,63
ENE HION1381201,12
INDREK HIRV33943,33
TUI HIRV50077,73
ANGELA HOFBERG50678,66
RAIVO HOOL4714116,02
TOOMAS HUIK116262,93
RUTH HUIMERIND659216,75
AADU HURT170,04
ANDREI HVOSTOV1268115,17
VILLE HYTÖNEN29828,71
HELEN IDARAND30411,46
MATI IILA19817,83
AIRI ILISSON-CRUZ39561,4
HELI ILLIPE-SOOTAK116387,31
JARÕNA ILO744
AAPO ILVES142422,53
EVELIN ILVES24327,01
KAIE ILVES41034,55
TIINA ILVES10916,94
HANNA INGERPUU148421,43
JÜRGEN INNOS83734,97
ANDREI IVANOV54499,87
J. J. METSAVANA86419,14
KONN JA KAAMOS 231,79
KRISTJAN JAAK KANGUR144150,48
PIRET JAAKS28824,21
REGINA JAAKSON00
LEA JAANIMAA69085,34
KADRI JAANITS3273124,04
MART JAGOMÄGI4092,07
HUBERT JAKOBS55723,21
TAAVI JAKOBSON172,64
TIINA JAKSMAN1235,44
JAAN JANNO40,62
EA JANSEN2577,69
ALARI JANSON26716,08
LIISBET JAUK241,03
IRIS JELETSKI49419,38
MARI JESMIN7041301,03
RIINA JESMIN6104261,96
MIRJAM JOHANNES697108,35
KATRIN JOHANSON1697261,13
LAURI JU85131,44
JAAK JUSKE3365469,24
MART JUUR1720175,93
LAURI JUURSOO423,33
VLADIMIR JUŠKIN112,17
ÜLLE JÄLLE20438873,88
ANU JÄNES742115,35
RISTO JÄRV150746,77
LINDA JÄRVE20616,68
SULEV JÄRVE10310,26
INDREK JÄÄTS27126,42
ALIIS JÕE2665414,28
AASA JÕELAID862,77
DAIVI JÕERAND60,49
JAAK JÕERÜÜT52080,84
ANU JÕESAAR47313,68
KRISTI JÕESTE1442,59
TARMO JÕEVEER14722,85
SANDRA JÕGEVA253,89
MALL JÕGI119953,75
LEELO JÕULU2768,89
RIINA JÜRGENS34211,65
AIVAR JÜRGENSON14217,47
MARI JÜRGENSON120,97
TOOMAS JÜRGENSTEIN594,55
TAUNO JÜRGENSTEIN18027,98
MERIKE JÜRJO32228,67
MADIS JÜRVISTE3115123,23
RAGNE JŌERAND16525,65
ENE KAABER48920,68
TÕNU KAALEP25589,48
TÕNU KAALEP25589,48
ANNA KAARMA1991,12
JÜRI KAARMA863721,89
IMRE KAAS18818,31
HUGO-TANEL KAASIK100543,06
MAIRI KAASIK450,49
VIOLA KAASIK16325,34
HELGI KABIN52311,2
JAAN KABIN47020,14
VELJO KABIN52311,2
ANU KABUR3259,3
MART KADASTIK1866242,55
KAISA KAER417391,32
KRISTA KAER10164355,22
MIHKEL KAEVATS19111,48
ANNE KAHK5010214,54
MAREK KAHRO1650256,5
NEEME KAHUSK572,44
ELIN KAI TOONA1741315,46
MARET KAIK833,89
RAIVO KAIK11317,57
HOLGER KAINTS49764,37
URMAS KAJU162,49
MERJE KALA110,47
ERIKA KALAMEES914,08
AIME KALAPÜÜDJA2666,31
MARTTI KALDA73858,89
HANNELEELE KALDMAA69553,57
JÜRI KALDMAA324,97
KAJA KALDMAA1496,38
KÄTLIN KALDMAA2145134,01
MARKO KALDUR47638,54
INGA KALISTRU523683,76
HINGE KALJUND925144,25
MARI KALJUSTE106890411,14
KERSTI KALJUVEE176369,59
MARIA KALL43817,54
TOOMAS KALL107070,11
JÜRI KALLAS5837291,56
TRIIN KALLAS492,39
TÕNU KALLAS375,6
MADIS KALLION223,42
ANU KALM2924106,68
MART KALM50627,34
MADIS KANARBIK985,01
TIINA KANARBIK22135932,57
ANNA-MAGDALEENA KANGRO8922201,31
MAARJA KANGRO3255324,79
KAIDO KANGUR106935,81
PAAVO KANGUR1918290,03
RIINA KANGUR1274198,05
TAAVI KANGUR1261196,03
ANU KANNIKE31317,11
JAAN KAPLINSKI1010122,7
DORIS KAREVA3232186,73
HERGI KARIK84796,09
TOOMAS KARJAHÄRM42720,23
HILLE KARM2792303,83
MÄRT KARMO120,97
AET KAROLIN216190,49
KARRUP182426,98
KAIRE KARU40,62
MARGUS KARU1348178,79
SANDER KARU15017,99
ENN KASAK15116,84
KÄRT KASE29241,74
MART KASE19415,71
ANDRUS KASEMAA29040,52
MERIKE KASEORG260,58
EVE KASK241322,87
VILLU KASK68620,78
LEELO KASKMANN4701201,41
JÜRI KASS4863,09
KRISTIINA KASS14739872,12
TRIIN KATARIINA TAMMERT1150132,13
KATRIN KAUGVER2733247,67
MAIT KAUP11610,4
ANU KAUR2044,91
KRISTA KAUR1085,44
JAN KAUS3202251,39
EVE KEERUS-JUSUPOV413,32
ALLAN KEIAN43367,31
KAJA KEIL947,61
KARL KELLO383,08
HEIKI KELP18829,23
RAGNE KEPLER8715369,22
KADRIN KERES562,93
KATRIN KERN145864,64
HEINO KERSNA568617,6
VAHUR KERSNA59292,03
AIMUR-JAAN KESKEL8112,59
ANNE KESKÜLA30,47
KALEV KESKÜLA857,93
ANTI KIDRON927116,52
SIRJE KIIN81484,58
ÜLLE KIIVET400265,77
RAUL KILGAS119839,24
KAAREL KILVITS110,56
KRISTI KINDEL5351152,59
LEELO KINGISEPP33151,56
AIME KINNEP10,08
HEVE KIRIKAL00
KAALU KIRME13210,74
GEORG KIRSBERG284,35
KAI KITS56424,16
ANN KITSNIK6343214,4
MART KIVASTIK1151119,66
RUTH KIVASTIK69229,63
AITA KIVI1100132,85
EVE KIVI917,07
KRISTER KIVI1059,79
ANN KIVIKANGUR112146,74
EVELIN KIVIMAA95771,16
KATRIN KIVIMAA1743,3
JUTA KIVIMÄE681,57
LIIS KIVIRAND97837,41
ANDRUS KIVIRÄHK137751471,82
KERSTI KIVIRÜÜT2088324,59
AIVAR KIVISIV324,97
AIRE KIVISTIK11296253,41
JAAN KIVISTIK177336,93
MARIO KIVISTIK3776123,91
KIWA471,8
LIA KLAAS1987,27
MALLE KLAASSEN65126,89
KAARLE-KULLERVO KLAUS40,21
VÄINO KLAUS290,73
MARI KLEIN56419,63
REET KLETTENBERG26541,2
UDO KNAPS335,13
REIN KOCH250,19
EVA KOFF1683261,63
INDREK KOFF3757197,24
TIIT KOHA85821,81
SILVIA KOHU11711,56
KATRE KOIT39222,47
KÄTLIN KOIT362,86
URMAS KOKASSAAR239924,24
URMAS KOKASSAAR239924,24
ILONA KOLBERG672,43
HELINA KOLDEK68629,39
JÜRI KOLK6070317,64
EVA KOLLI44014,52
MAIRE KOLLI335,13
KLAIRE KOLMANN68034,06
JUSS KONKS548,39
SIIRI KONKS28622,74
LIIS KONOVALOV25610,43
AIME KONS66819,54
KURMO KONSA747,85
RAIN KOOLI2461109,33
ANNIKA KOPPEL528,08
IGOR KOPÕTIN383,17
JANE KORBA36415,6
HANNES KORJUS983,95
ANDREI KORMASOV2192,48
VLADISLAV KORŽETS60066,05
MAITE-MARGIT KOTTA435191,33
JÜRI KOTŠINEV64182,52
KRAFINNA58917,66
TIIA KRASS6596282,29
TIIU KRAUT227394,5
JUHAN KREEM182074,46
TIINA-MALL KREEM862,96
KERSTI KREISMANN574,43
KÜLLI KRESSA200,9
KRISTEL KRIISA32550,52
VIRVE KRIMM172768,73
HEIKI KRIPS55170,41
KRISTIINA KRISTAL14511,74
AARE KRISTOFOROS ARNDT7111,04
JANIKA KRONBERG114250,99
GERDA KROOM259571,05
HELGA KROSS58122,36
JAAN KROSS4054114,41
JAAN KROSS4104115,25
MEELIS KROŠETKIN848223
HASSO KRULL171378,86
ERIK KRUMM1684,62
PILLE KRUUS6786281,79
PIRET KRUUSPERE1804,84
JAAN KRUUSVALL10111,89
REET KUDU1800183,23
VALENTIN KUIK7211,19
EDU KUILL385,91
JAAK KUKK284,35
MARTIN KUKK1204187,17
ANTS KUKRUS1476,45
AIVAR KULL507,77
ANNE KULL8198350,85
AVO KULL771119,85
ELO KUNGLA1140177,22
TIIT KUNINGAS19627,7
KALLE KURG66311,02
MARIE KURI65517,97
KATRIN KURMISTE2042252,94
ROOSMARII KURVITS2191,87
TAMUR KUSNETS22018,13
MARGIT KUUSK13718,11
HELGA-JOHANNA KUUSLER12920,05
MARI KÄBIN2272,26
AARNE KÄHR20331,56
HELEN KÄIT1927256,35
JAAK KÄND253,89
EERIK KÄNDLER5849,62
TIIT KÄNDLER54950,95
HENNO KÄO5223163,38
HENNO KÄO509979,95
HENNO KÄO509979,95
ELERIN KÄRNER662,83
REIN KÄRNER1054,5
KALLE KÄSPER20020,2
INDA KÕIVA914,72
MARJU KÕIVUPUU74777,09
TIIA KÕNNUSSAAR46031,29
ARMIN KÕOMÄGI876136,18
EDE KÕRGVEE42118,04
GREETE KÕRVITS152,33
KADRI KÕUSAAR24323,93
ASKO KÜNNAP533660,46
HELI KÜNNAPAS93131320,19
HILLAR KÜNNAPAS1476,44
ÜLLE KÜTSEN84349,69
MARI LAAN3538,42
MAREK LAANE110436,43
TIINA LAANEM754115,45
ANNELA LAANEOTS60293,58
LAURI LAANISTO1945,73
ANU LAANSALU140,85
MERLIN LAANSOO183958,63
URMAS LAANSOO20317,22
MART LAAR4353429,75
PILLEKE LAARMANN6985298,08
RUTH LAASI92730,06
TIINA LAATS222573,92
JULIA LAFFRANQUE1317,62
MERI-LIIS LAHERAND104955,46
UNO LAHT27711,44
PIRET LAI31248,5
ANDRES LAIAPEA211,01
SIIRI LAIDLA2559368,5
RUTH LAIDMETS2907123,92
ANGELA LAIG632,55
FAINA LAKSBERG8809375,42
TEA LALL43667,78
ANNELI LAMP527,54
DAGMAR LAMP58068,18
ANNE LANGE66132,9
ANDRES LANGEMETS1705,05
ARI LANTO10616,48
LEONHARD LAPIN33228,56
KAIA-LEENA LASS278999,57
KAISA LATTU568,71
ANNA LAUK2406695,36
ÜLAR LAUK159567,03
ÜLLE LAUMETS106645,57
EVE LAUR4457176,7
MAARJA LAUR4340175,94
MATI LAUR59937,58
MÄRT LAUR12118,81
RISTO LAUR849107,1
SUSAN LAURA EINASTE37958,92
MAIRI LAURIK1263100,52
PEETER LAURITS186056,6
TIINA LEBANE2423103,89
HELI LEEK62326,69
PIRJO LEEK63927,34
HELLE LEEMETS38229,71
NIGU LEENU40317,23
DIANA LEESALU749116,43
KRISTA LEESI1880,07
EVE LEIMANN50,78
MARE LEINO55038,87
KATRIN LEIS3080,83
VERNI LEIVAK14422,39
KAIRI LEIVO673,08
SIGNE LELBRET10,16
MILVI LEMBE1492231,94
IRA LEMBER110921566,17
TÕNU LEMBER81841,54
AIVAR LEMBIT821127,63
PIRET LEMETTI13544576,35
MAE LENDER59191,87
MARJU LEPAJÕE3409,12
VIRKKO LEPASSALU27736,42
EVA LEPIK893,69
MARE LEPIK1586,77
MARIA LEPIK4233165,14
MIRJAM LEPIKULT110537,09
MARIA LEPMAA2388364,52
LEA LEPMANN182288,2
TIIT LEPMANN2133104,32
ANDRES LEPP59321,42
PEEP LEPPIK18428,6
LAURI LIIDERS2697113,65
MARJA LIIDJA11087451,83
SANDER LIIVAK107338,4
UNO LIIVAKU93142,97
ILVI LIIVE2159,27
VAMBOLA LILLEMÄE416,37
ETHEL LILLEMÄGI2016,76
KAIE LILLEORG877465,54
PIRET LILLESTE19415,71
LAURA LILLEVÄLI64222,41
TIINA LIND406,22
HENDRIK LINDEPUU117154,39
JOEL LINDPERE160,65
KRISTA LINK41817,77
MIRJAM LINK00
HENNO LINN121,87
ANNE LINNAMÄGI1211386,14
PEETER LINNAP766,06
JANA LINNART10890455,26
KERSTIN LINNART119151,03
KERLI LINNAT852,35
AADO LINTROP67193,06
MADLI LIPPUR29341,93
MARIANA LISETTE LEE HIRV1140,37
ANNIINA LJOKKOI1246,68
INGRID LODDES426,53
LEMBI LOIGU763,06
HELEN LOIT100,4
VAHUR LOKK84729,91
MIHKEL LOODUS88934,15
TIIU LOOG5506235,83
TERJE LOOGUS112047,99
KAIRI LOOK98079,37
VENNO LOOSAAR97078,54
REELIKA LOOTUS40162,34
TRIINU-LIIS LOOVEER73429,89
MANN LOPER66117,14
MARIA-KRISTIINA LOTMAN40416,33
KAIT LUBJA710,72
SIRJE LUCK487,46
INGVAR LUHAÄÄR1581120,02
HANS LUIK103953,04
VIIVI LUIK1389203,4
ALLIKI LUKK831,91
REGINA LUKK-TOOMPERE4739210,69
LEO LUKS895,09
TIIU LUMBERG162,49
KATRIN LUMISTE37748,82
ALLI LUNTER9214,2
EVA LUTS3451134,45
ERKKI LUUK781,69
ÜLLE LÄTTE152,33
VELLO LÄÄN47230,26
TIIT LÄÄNE39520,99
ENDLA LÕHKIVI232392,67
ALO LÕHMUS688,99
ANNIKA LÕHMUS15623,73
BARBI-KATRIN LÕHMUS8012,44
ADA M. SOO40132,47
EINAR MAASIK705,44
IGOR MAASIK88585,73
INGRID MAASIK130,12
JANA MAASIK60964,65
SIIM MAATEN1925,17
REET MADE71593,09
TIIT MADE35447,72
PIIA MAISTE227774,36
ENDEL MALLENE1845,38
MEELIK MALLENE2155,49
NATALIA MALTSEVA-ZAMKOVAJA594,06
IKO MARAN156339,1
TIMO MARAN1297,64
MARA MARET ARONOVICH6610,26
EPP MARGUSTE13060149,95
MILVI MARTINA PIIR179096,93
ILONA MARTSON5503161,15
MATTI MASING982,8
VIKTOR MASING38318,95
MATHURA109046,7
MARJA MATIISEN260,84
PAAVO MATSIN24137,46
PILLE MATT1189,51
TIINA MATT903,61
KAUPO MEIEL120059,96
AURIKA MEIMRE292,91
ÜLLE MEISTER4034106,4
HELVE MEITERN793,38
JAAK MEITERN821,76
MAIA MELTS57611,96
NELLI MELTS2733,9
INDREK MEOS14518,91
TRIINU MERES664103
UNO MERESTE403,03
ARNE MERILAI52524,76
LIIA MERINO26714,47
WIDO MERITS497,62
MAE MERUSK38659,89
ENA METS1438,6
HILLAR METS16060631,06
RITA METS71936,57
TIIA METS1706,22
SIIRI METSAMÄGI, S. M. RATTISTE623,29
KATI METSAOTS28112,04
LEO METSAR240059,91
ANNE METSIS281,69
LIINA METSKÜLA21333,11
HELLE METSLANG511,12
JOOSEP METSLANG2853,25
KADRI METSMA161664,37
KRISTI METSTE51424,64
MERILI METSVAHI741,22
JAAN METTIK39110,51
HELLE MICHELSON146453,07
MARKO MIHKELSON81,24
VALDUR MIKITA2266349,8
MARGIT MIKK-SOKK43926,13
DAN MIKKIN24986221,61
PIRET MILDEBERG5181209,05
HANNA MILLER83944,38
VOLDEMAR MILLER20415,76
OLIVIA MIND8112,59
KRISTA MITS70014,39
MUDLUM56125,7
MELANIE MULJAR48519,45
KRISTA MUSTONEN00
MIHKEL MUTT1350206,29
KALLE MUULI2496210,23
ENE MÄE7154305,89
PIRET MÄENIIT57045,71
HELI MÄGAR1526,44
ANNI MÄGER4262163,76
ARVO MÄGI22124,59
JÜRI MÄGI35616,79
MARIKA MÄGI43925,67
ANU MÄND20511,9
HELJO MÄND3814302,39
TIINA MÄNNAPSOO1149,23
MARIS MÄNNIK151,27
MÄRT MÄNNIK371,28
LEELO MÄRJAMAA11572265,69
VEIKO MÄRKA14622,7
GERDA MÄRTENS72624,29
MIHKEL MÕISNIK299692,61
LEMBE MÕTTUS00
PIRJO MÕTTUS174574,64
BRUNO MÖLDER3129,62
MERIKE MÖLDER40316,26
OLEV MÖLDER350,11
MARGOT MÜLLERSON24237,62
KASPAR MÜÜRSEPP1836,65
MARI-LIIS MÜÜRSEPP131,05
ENDA NAABER NIPSUST10712,52
TIINA NAARITS-LINN203,11
RAUL NARITS8211,74
REET NEITHAL615,55
MARGE NELK9367111,1
PEEP NEMVALTS190,96
URMAS NEMVALTS4837186,75
ARNE NIELSEN2028152,68
KATI NIELSEN39060,63
TOIVO NIIBERG88971,62
KUTT NIINEPUU-KIIK15895,09
PIRET NIINEPUU-KIIK12934381,23
ELLEN NIIT379866,52
KAISA-KITRI NIIT24810,63
MONIKA NIKITINA-KALAMÄE00
TOOMAS NIKLUS32683104,86
EVA NILSON3203137,15
URMAS NIMETU30,47
NIRTI475,26
EVA NOONI10226438,13
VIIVE NOOR128122,97
HELLE NOORVÄLI352,8
DAGMAR NORMET221942,25
INGO NORMET32816,68
MART NORMET771119,85
MERLE NUIA582,21
AITA NURGA99619,48
MINNI NURME5288,31
AVE NÕMME7411,5
ENN NÕU35853,81
HELGA NÕU4113366,65
ELINA OJALO341,35
HANNO OJALO3016385,49
JÜRI OJAMAA3644131,34
KATRE-LIIS OJAMAA92034,56
TRIINU OJAR1229,52
KRISTA OJASAAR324,23
KERSTI OJASOO270,58
HERDIS OJASU17226,74
KAI-MAI OLBRI17011,75
PEITER OLDMAN29018,04
SIRJE OLESK54122,13
SVETLANA OLEVSOO854,35
SULEV OLL49459,96
TRIIN OLVET3685135,59
MARGUS OOPKAUP9313,76
ENNO OOTSING101410,37
PIRET ORAV4078165
ENEL ORMUS3160139,33
ANNE-MARI ORNTLICH1154,56
RIINA ORUAAS470,36
VIRVE OSILA736113,17
LOONE OTS2431231,97
URMAS OTSPERE111,71
MARGUS OTT63130,43
MRBEE OÜ1896,83
RAFIKO OÜ1601,58
MARGE PAAL14713630,37
KRISTI PAAS281,13
VERONIKA PAAVEL120,95
LAINE PAAVO1052,67
EBE PADU35551,24
MAARJA PAESALU77335,61
ANTS PAIKRE165970,76
AILI PAJU1007142,92
GERLI PAJU907,29
ENE PAJULA6810,57
PIA PAJUR21633,58
TRIINU PAKK86532,99
LEELO PAKS26812,94
HELDUR PALLI1257,07
MADIS PALLI60,93
KRISTO PALS7411,5
PÄIVI PALTS370324,84
LIIS PALTSMAR56487,68
RUDOLF PANGSEPP376513,07
KADRI PAPP8776353,79
TRIIN PAPPEL107044,47
IVO PARBUS41051,89
EEVA PARK863129,39
AIN PARMAS40763,27
SIRLE PARSLEY1636,98
ANN PARTS1757,5
JESPER PARVE3183494,81
MIIA PATRAEL120,48
KARIN PAULUS38636,01
KATRIN PAUTS119381855,8
SIGRID PAVEL46857,58
HENRI PAVES441,89
PETER PEDAK125542,98
TRIIN PEEK2681114,87
HEDDA PEET43823,38
TATJANA PEETERSOO7356295,65
ANNA-MARIA PENU1001112,41
TANEL PERN461,6
AINO PERVIK224471975,92
MALL PESTI37016,56
ANNELIIS PETERSON370,17
JAANA PETERSON121552,06
LENA PETERSON30,47
MARGIT PETERSON2000276,05
MARGIT PETERSON1716,86
MARIUS PETERSON5798,57
EPP PETRONE5247378,99
JUSTIN PETRONE3180563
KADRI PETTAI2978128,81
HELE-RIIN PIHEL1280197,71
VIRGE PIHEL124753,43
CAROLINA PIHELGAS76728,9
LAURA PIHLAK642,74
IVI PIIBELEHT29443188,12
PAAVO PIIK152,33
MARIKA PIIP2325,28
KRISTI PIIPER1708241,53
REET PIIRI86452,64
MATTI PIIRIMAA14237572,6
PÄRTEL PIIRIMÄE261198,65
EVALD PIIRISILD481,45
ANNE PIKKOV16694299,39
ÜLO PIKKOV83616,78
LAUR PIKKSAAR242,76
ANN PIKVER12412,25
LAURI PILTER26012,14
MERIKE PILTER4439,89
AARE PILV78039,81
ALARI PILVET121,87
ANU PINK136759,23
JÜRI PINO744,38
NASTA PINO56086,72
TIIU PIRSKO7993,95
HEIKI PISUKE1097,28
MAI PITSNER272,19
JAANUS PLAAT343,38
MAIA PLANHOF22779966,35
KATRIN PLANHOF SKOTT72123,4
MARTIN PLASER192,54
MARJA-LIISA PLATS18386431,08
TRIIN PLOOM1224,97
MARKO POMERANTS25520,65
REET POOL604,76
MART POOM1017,85
LINDA POOTS47111,93
JANA PORILA47418,02
AINO PRAAKLI27125,59
KRISTIINA PRAAKLI49376,12
MARGIT PRANTSUS1289153,95
GUNNAR PRESS20431,71
KETLIN PRIILINN6114887,44
SIMMO PRIKS361,87
KAIRI PRINTS21910,6
HEINO PRUNSVELT643231,84
EHTE PUHANG3891131,32
HOLGER PUKK16013,88
RAIMO PULLAT25117,05
RISTO PULLAT373,03
ELISE PULS51379,75
MARIO PULVER7627181,43
EDA-TIIA PUNGAR00
PILLE-RIIN PURJE14917,56
RAILI PUSKAR357361528,98
AARNE PUU38812,45
TARMO PUUDIST458217,02
ENE PUULMANN10,16
MATTI PÄRK202023,2
SIIRI PÄRKSON52882,08
JAAN PÄRNAMÄE57725,1
PIRET PÄRNAPUU10,04
EVE PÄRNASTE1441,36
MARGE PÄRNITS805,83
MIKK PÄRNITS577,78
MAARJA PÄRTNA1367,74
TERHI PÄÄSKYLÄ-MALMSTRÖM51580,22
PIRET PÄÄSUKE3871162,26
REIN PÕDER990102,64
KADRI PÕDRA92627,26
PRIIT PÕHJALA852132,45
TIIU PÕLD17824,35
JANNO PÕLDMA1485181,71
ASTA PÕLDMÄE55130,07
ANU PÕLDSAM68529,32
AVE PÕLENIK-SCHWEIGER132424,63
HENN PÕLLUAAS457
SERGEI PÕLME16325,34
JUHANI PÜTTSEPP1370114,68
AIN RAAL37827,66
HEIDI RABA25221,74
BIBI RAID5702244,3
KATRIN RAID1811,91
MAARJA RAID311850,89
INGA RAITAR1251129,91
HARALD RAJAMETS266147,25
TARMO RAJAMETS310158,17
MERIT RAJU33949,2
KERTTU RAKKE1652236,75
KASPAR RAMMO1462,11
MARIANN RAMMO411,31
HILLI RAND91290,28
PIIA RAND13510,78
MARJU RANDLANE2628112,6
ALDO RANDMAA3041120,58
UKU RANDMAA21733,73
URVE RANDMAA20,1
MARGIT RANDMÄE21231224,66
TIINA RANDUS3341135,72
MARE RANDVEER24115,96
LIISA RANDVIIR361,54
SILVIA RANNAMAA1794230,56
HEINO RANNAP1027,46
JAAN RANNAP4311446,15
SIRJE RATSO329014,54
ENO RAUD132991318,47
MIHKEL RAUD3405323,43
PIRET RAUD244971523,72
PÄRLE RAUD190,41
REIN RAUD2063268,61
DAGMAR RAUDAM1314204,27
TOOMAS RAUDAM28639,75
RIHO RAUDI112219,55
PRIIT RAUDKIVI14612,43
HEIKI RAUDLA933106,55
IRENA RAUDLA1717,33
JELENA RAUDLA487,46
ANDRES RAUDSEPP1325,84
JÜRI RAUDSEPP52625,39
KRISTIINA RAUDSEPP57516,8
LIISA RAUDSEPP95328,87
PIRET RAUDSEPP761,61
RIINA RAUDSIK55886,99
HARRY RAUDVERE1065165,56
OTT RAUN7311,35
PRIIT REA4968137,32
REET REA-SMYTH226166,33
AVE-MARLEEN REI25720,81
SIRJE – ANNE REI1082,91
URMAS REI942,61
HELI REICHARDT2056318,12
JANA REIDLA28810,33
MARIA REILE5091204,88
SIGRID REILI1154,93
JAAK REIMANN121,87
SIIRI REIMANN35613,84
AIVAR REIMUS830126,21
HEILI REINART52781,92
REELI REINAUS72971011,16
KRISTINA REINELLER173999,75
VILMA REINHOLM312,52
KÜLLI REINO00
KÜLLI REINUP3406,44
TIINA REKAND507,77
TIIU RELVE72926,69
OLEV REMSU3080478,64
OLAV RENNO48212,9
BERIT RENSER1473122,24
KAJA RIESEN75732,54
KAJA RIIKOJA124233,73
KAUR RIISMAA19930,94
MERIKE RIIVES3559,33
KATI RIMM10,16
MERIKE RISTIKIVI1264,69
KARL RISTIKIVI SELTS1411161,03
MARJU ROBERTS28912,38
EGERT ROHTLA32125,69
EVA ROOS1218,31
SIGNE ROOS284,35
ANU ROOSENIIT2850116,94
MAARJA ROOSI4945,9
VIRVE ROOST32318,75
ELO-MARIA ROOTS9614,92
OTT ROOTS80,7
KAISA ROOVER1925,17
ERIKA ROSIMANNUS40,62
KREET ROSIN84496,6
TOOMAS ROSIN1295,53
JAAN ROSS1255,5
KRISTIINA ROSS41816,69
TIINA ROSS431,16
AARNE RUBEN18826,01
KRISTINA  RUDER25529,73
IVO RULL152,12
KRISTEL RUMESSEN12717,87
ANNELI RUMM8413,06
VALTER RUMMEL3502122,89
MART RUMMO76630,01
SIGNE RUMMO102438,18
HANDO RUNNEL2970369,15
SIMO RUNNEL34438,01
PILLE RUNTAL162464,62
MALLE RUUMET1017,27
PIRET RUUSTAL120747,23
RIINA RUUT1858,95
ENE RÄMMELD13621,14
LIINA RÄNDVEE31113,32
KRISTA RÄNI172961,41
VALERIA RÄNIK42634,84
LAURI RÄPP75984,47
ILME RÄÄK82829,21
FRED  RÕIGAS452,39
GRETHE RÕÕM907,29
MARIANN RÜCKENBERG938145,81
JÜRI RÜNKLA6510,1
EVE RÜTEL7008278,44
KALJU SAABER59748,48
LAURI SAABER5368230,74
KAMILLE SAABRE57019,88
AINO SAADIK10,16
KATRIN SAALI SAUL47247,37
ANTI SAAR3825248,15
OLIVIA SAAR2826145,86
TIIU SAAR121524,38
UTA SAAR113435,44
ULLA SAAR2332114,12
VEERA SAAR54985,34
KATI SAARA VATMANN1058125,22
RIHO SAARD14618,47
KRISTI SAARE00
RIINA SAARMA100,81
MEELIKE SAARNA863116,35
HELEN SAARNIIT331,41
SIRET SAARSALU16420,13
GLED-AIRIIN SAARSO979,47
MARI SAAT74282,68
MARE SABOLOTNY20331,56
SIISI SAETALU21733,73
SIIM SAIDLA574972,33
TANEL SAIMRE944134,47
MARI SAJO1240192,61
KATRIN SAK578,86
IVAR SAKK27317,78
AIJA SAKOVA362,28
MARKUS SAKSATAMM2659174,24
MONIKA SALU9311,27
PIRET SALURI272572,38
REIN SALURI164561,19
MARGIT SALUSTE192496,7
ANU SALUÄÄR185879,73
ANU SAMARÜÜTEL-LONG82755,03
MAREK SAMMUL381,01
OLEG SAMORODNI11218,8
KRISTJAN SANDER1439,87
MART SANDER7725654,09
MARGUS SANGLEPP18628,72
MARGIT SARAPIK59083,97
TÕNN SARV637,17
SIIRI SAU247699,71
MEELIS SAUEAUK211,7
PEETER SAUTER63362,23
EVELIN SCHAPEL4213180,5
MELENA SCHULTZ97641,82
INDREK SCHWEDE1109,25
ANU SEIDLA443,42
LIISI SEIL292,1
MARKO SEKITEL LEPPOJA1293,65
ANTI SELART59515,75
JÜRI SELIRAND31317,5
TIIA SELLI62350,44
TIIT SEPA2253148,26
TIIT SEPA2253148,26
ADENA SEPP3515546,42
ARVI SEPP330,96
ENE SEPP1699264,11
KAJA SEPP31640,18
KADI SEPP403,24
LEIVO SEPP213,26
KÜLLI SEPPA173162,37
LY SEPPEL59022,95
PEETER SEPPING1462946,84
RAIVO SEPPO935136,47
IVAR SIBUL1162,62
IMRE SIIL14815,33
VIRGO SIIL123932,26
TOOMAS SIITAN63242,69
REIN SIKK3938299,28
MERLE SILD62559,55
ELINA SILDRE5863126,36
JOONAS SILDRE8096188,76
TIINA SILDRE1009955,06
SILJALILL170,38
KAARI SILLAMAA759,63
NELE SILLAOTS2734116,97
KERTU SILLASTE4535153,61
LIIS SILLASTE-TOOTS431043,73
VAIKE SILMATO26921,78
SILVI SILVA NEMVALTS471,93
MAREK SIMPSON131,01
KARL-MARTIN SINIJÄRV124563,35
REELIKA SINIJÄRV12115519,06
TRIIN SINISSAAR86835,97
NELE SIPLANE19614,92
MATI SIRKEL3370135,52
VIRGO SIRVI23836,4
HELLI SISASK10,16
HELLI SISASK21113,27
KAIA SISASK2179,71
ERKKI SIVONEN43118,42
PIRET SMAGAR140217,66
IVI SMIDT1503,71
MIRJA-MARI SMIDT1205,06
KERTTU SOANS60338,27
MART SOIDRO11017,1
RAGNAR SOKK79026,66
JANEK SOMELAR37630,44
TRIIN SOOMETS97560,15
SILJA SOONE115548,13
SILJA SOONE3827161,3
ALLAR SOONESTE19060675,1
EVE SOONESTE3674140,2
MAIE SOONESTE7912,28
MATI SOONIK2211343,71
IVAR SOOPAN1047146,25
MARGUS SOOTLA281,12
TIINA-MARIA STEINBERG140,8
ROY STRIDER21427,08
MARINA SUHNJOVA91,4
HARALD SUISLEPP294,51
ELLEN SUITS71329,17
KRISTA SUITS13031558,31
LEENA SUITS10383441,51
MARIAN SUITSO1747123,61
ILONA SULA1415,65
RAUL SULBI11514370,33
FARIŠTAMO SUSI120,97
SIGRID SUU-PEICA46572,29
MARIANNE SUURMAA672104,46
NELE SUURSAAR351,5
KARIN SUURSALU11025453,75
ÜLLE SUVI3266,97
SILVER SÄRA135952,22
ALO SÄRG111754,81
HELLI-TIIU SÄRG50,32
ILMAR SÄRG1124106,22
URVE SÕMER17226,74
HEIDO SÕNA37830,6
ELLE SÕRMUS543,6
ELIN SÜTISTE1330,83
SIIMA ŠKOP144456,34
CATHERINE ZARIP9695219,82
URSULA ZIMMERMANN63520,76
TIINA ZINGEL2134,76
INGEL TAEL1097,17
TRIIN TAEL3109133,39
LEILA TAEL-MIKEŠIN66452,39
KAI TAFENAU401,11
PIRET TAGEL35813,56
JOHANNA TAIGER123552,91
ILZE TALBERGA133328,56
ANDRES TALI18524345,06
HILLAR TALI47317,49
PIRET TALI1756272,98
HANNES TALJA320,2
JAANA TALJA98321,24
JÜRI TALVET142768,82
GERTRUD TALVIK1611130,43
KAIRE TALVISTE41229,61
TIINA TAMBAUM599,17
ANNE TAMBERG82912,76
AARE TAMM11216,67
AKSEL TAMM403,79
HELLE TAMM50,47
JANIKA TAMM21733,73
KETLIN TAMM15288654,14
MAREK TAMM129162,18
TRIINU TAMM3211146,74
TIINA TAMMAN53982,9
MARKO TAMME2093,05
PILLE TAMMELA102440,35
ENNO TAMMER1821175,49
LIIA TAMMES111824,97
TIINA TAMMET1614,76
TIINA TAMMETALU410620,89
MARJU TAMMIK1174,69
TOOMAS TAMMIS10,01
PEETER TAMMISTO1613,04
KRISTIINA TAMMOJA561,82
JAAN TAMMSAAR21957219,43
TÕNU TANNBERG3221178,56
KADRI TAPERSON101,55
ARVI TAPVER161,72
KRISTI TARAND134550,09
TIINA TARIK68828,5
INDREK TART252,06
INDREK TART672,92
URMAS TARTES30110,54
ANU TARVIS148555,57
TRIIN TASUJA548,39
MIHKEL TATTAR7611,81
TOOMAS TAUL219789,47
JUHAN TEDER1619,53
TARMO TEDER26941,82
KRISTJAN TEDRE2158,4
ANDRA TEEDE21528,04
MARI TEEDE14611,82
MARIA TEIVERLAUR27421,98
RENE TENDERMANN197584,62
AIRI TENNI2894119,05
TIIU TEPANDI1394,86
OLAVI TEPPAN5232173,86
AET TERASMAA139528,62
KERTI TERGEM134647,53
AILI TERVONEN251,64
VAPPU THURLOW380,84
RAIVO TIHANOV68832,45
HELLE TIIKMAA152,33
TIINA TIIMAN137658,7
TARVI TIITS745,75
TIINA TIITUS649,95
TOOMAS TIIVEL1084,03
TOOMAS TIIVEL426,53
JUTA TIKK17427,05
KRISTJAN TIKK25010,76
TANEL TIKS14522,54
STELLA TIMMER39316,84
SIIRI TIMMERMAN3509076,94
ENE TIMMUSK23035,75
URVE TINNURI2437321,78
JÜRI TITOV500,15
TAMUR TOHVER50,78
ERIK TOHVRI158052456,93
TUULI TOLMOV568,71
ÜLLE TOMING12116,22
JAAN TOMINGAS23218,78
ILMAR TOMUSK177922360,68
MAREN TOOM655,05
MAREN TOOM1166,43
JANE TOOMAN3878,64
KÄRRI TOOMEOS-ORGLAAN970,93
TIIA TOOMET2997328,55
TIINA TOOMET241979,51
PEETER TOOMING583,38
SIGRID TOOMING5032216,22
TERJE TOOMISTU724,77
KALLE TOOMPERE254986,05
ENDLA TOOTS19021532,77
JANNO TOOTS391,67
TOIVO TOOTSEN48750,26
TÕNIS TOOTSEN583,86
KATRIN TOPKIN362,18
LIINA TORDIK102443,87
ALEKSANDER TORJUS80,48
IMBI-SIRJE TORM101,1
MATS TRAAT2627362,57
VICTORIA TRAAT115948,34
TÕNU TRUBETSKY18811,14
UIDO TRUIJA36656,9
ILMAR TRULL8568361,17
KÜLLI TRUMMAL17512,48
MART TRUMMAL9729,95
JUHAN TRUMP182,41
ELO TUGLAS13418,01
FRIEDEBERT TUGLAS2807330,43
KRISTI TUHKRU-TAMM903,61
ANETT TUISK41264,05
TULIHOBU00
LEELO TUNGAL183871311,71
EET TUULE5433841,97
TARMO TUULE897,5
ANNE TUULING14710,91
MANIAKKIDE TÄNAV107131,82
LII TÕNISMANN8458354,73
MAI TÕNISOO/MAI TORIM5925268,16
URMAS TÕNISSON147867,67
URVE TÕNNUS00
ÜLLE TÕNUMAA17914,49
EDUARD TÜÜR12118,81
KARIINA TŠURSIN-SOOTLA282,27
HELENA UBA26110,33
TIINA UBAR2814,3
MAIKI UDAM114669,37
UDO UIBO81240,03
JÜRI ULJAS21616,86
KRISTINA ULUOTS7597275,64
JAAN UNDUSK84446,1
MAARJA UNDUSK5687,28
REIN UNDUSK230,95
REIN UNDUSK232731,87
JAAN UNT3846,96
KERSTI UNT2618110,72
LY UNT466,39
MATI UNT63088,64
BRITT URBLA KELLER47574157,36
SILVIA URGAS213,26
JAAK URMET7972410,62
KRISTI UUDEVÄLI846,8
EIA UUS64998,52
SASH UUSJÄRV3448143,54
ALBERT UUSTULND84943,7
ALBERT UUSTULND75939,04
LEMBIT UUSTULND1314197,14
JÜRI V.GRAUBERG2350273,99
KAI VAARANDI71525,09
URMAS VADI1240184,47
LIINA VAGULA37858,76
KAIDI VAHAR225880,23
BERK VAHER28613,43
HUGO VAHER1027103,97
SILJA VAHER1158180,01
VAAPO VAHER44626,12
VAINO VAHING18728,03
REIN VAHISALU69096,79
ELLE VAHT55021
SANDER VAHTER5726126,62
TARMO VAHTER20027,45
TAUNO VAHTER83027,33
LAURI VAHTRE7309438,14
MALL VAHTRE5902,32
SILVER VAHTRE5693,97
ROBERT VAIDLO31124,19
MAIT VAIK12218,97
JANIKA VAIKJÄRV33552,08
JAANUS VAIKSOO1831115,43
ENE VAINIK1187,98
ENN VAINO1558238
MAARJA VAINO79741,78
MARGO VAINO20626,62
KÄTLIN VAINOLA2038202,01
JAAK VALDRE160,88
KIRSTI VALDSTEIN-TIMMER24137,46
JAANUS VALK102227,46
AIDI VALLIK5440648,39
OTT VALLIK492880,23
TIINA VALLIKIVI2319,9
EDGAR VALTER20399419,89
ARVO VALTON1707226,06
ILMAR VANANURM424,28
ANDRES VANAPA405,91
ANU VANE150863,7
JANEK VARBLAS20,31
AET VARIK107045,84
RAIVO VARIK00
TAIVO VARJO115849,61
MARILIIN VASSENIN3769,98
LIISA VEBER15411,67
RAUL VEEDE46315,91
PEEP VEEDLA414,06
EHA VEEM1153179,24
MERLE VEESALU-RAND946,71
BERIT VEIDEMANN13120,36
REIN VEIDEMANN35441,39
MALLE VEISSERIK200986,07
TANEL VEISSON10
INGRID VELBAUM-STAUB90638,83
EPP VELBRI90730,34
LILIAN VELLERAND251,61
ANNE VELLI7811,98
ANNE VELLISTE83543,22
EVA VELSKER4506193,4
MART VELSKER1995,87
VIIVI VERREV58416,31
JANIKA VESBERG6285178,03
TANEL VESKE197684,66
SIIM VESKIMEES59654,66
KAAREL VESKIS19429,73
LEIDI VESKIS210,64
RUTH VESTEL4711201,84
VIIVIKA VESTER93472,6
MONIKA VIDMAN1403199,37
KOIDU VIEIRA GOMES FERREIRA23636,69
STEVEN VIHALEM10215,86
HELGI VIHMA43226,13
GAIA VIHMAN396,06
HELI VIHT403,24
MARIINA VIIA1043,81
URMAS VIIK13050278,4
MARTIINA VIIL55323,69
TIINA VIIL8656355,69
LUULE VIILMA1542234,24
PIRET VIILU65628,11
KADRI VIIN66414,82
MARTIN VIIRAND60,48
LIINA VIIRES165267,16
PIRET VIIRES693,26
LIVIA VIITOL24016,39
KRISTEL VILBASTE66854,8
KRISTEL VILBASTE53134,03
ILON VILDER739223,72
HEIKI VILEP3410313,84
PEETER VILLMANN7896327,46
KEITI VILMS8713,52
TÕNIS VILU6710,42
AILI VINT3444,34
MAARA VINT2737,88
TOOMAS VINT21732,29
EVA-MARIA VINT-WARMINGTON1451,97
KAUPO VIPP2707,35
LIA VIRKUS39840,57
PEETER VISSAK6957,58
KATI VOKSEPP756,07
EGLE-RIIN VOLKE53783,48
KREET VOLMER47819,33
IVO VOLT210,83
KALLE VOOLAID734,1
TIINA VOOLAID68020,81
ALDUR VUNK1037,37
SAALE VÄESTER2245345,57
MARE VÄLI35610,23
KAAREL VÄLJAMÄE162,49
URMAS VÄLJAOTS28444,15
MATI VÄLJAS141,17
ELME VÄLJASTE2139328,88
MÄRT VÄLJATAGA88238,62
RIINA VÄLLO2747,76
TÕNIS VÄRNIK255092,74
VEINIKA VÄSTRIK311,09
HELLE VÄÄRSI584,7
RAUNO VÕSASTE850132,13
KRISTEL WEIDEBAUM60425,88
HEINRICH WEINBERG1070166,33
TÕNU ÕNNEPALU4113584,31
VIRGE ÕUEMAA148060,56
MATI ÕUN2263173,36
ERVIN ÕUNAPUU32217,03
PIRET ÕUNAPUU26428,47
TOOM ÕUNAPUU26738,1
JAANUS ÕUNPUU72630,21
MARJU ÕUNPUU83436,87
EVALD ÜBI568,42
MARJE ÜKSINE3110,98
TÕNU ÜLEMAANTE50621,68
KADRI ÜLLE MASING77031,91
AVO ÜPRUS385,91
Kirjastaja

Teoseid 2008-2017

Hüvitis 2018
AADE AV OÜ1634,63
ALLIKA MTÜ156337,64
ARGO TTP OÜ274593,03
ATLEX196424,21
AVITA10812339,64
BERTA 6817,31
CANOPUS71153,67
DEEBET48,66
DRAAKON&KUU71153,67
DUO KIRJASTUS36,49
EESTI MEEDIA/POSTFACTUM4290,90
EESTI RAAMAT5391166,58
EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU4597,39
EGMONT ESTONIA7971724,97
EKSA401867,90
ERSEN18373975,88
FABIAN612,99
FANTAASIA175378,76
GRENADER201435,03
HEA LUGU7351590,78
HEA TEGU78168,82
HELI KIRJASTUS1838,96
HERMES62134,19
HOTGER3575,75
ILMAMAA348753,19
JUMALIKUD ILMUTUSED103222,93
JUURA204441,52
KARRUP123266,21
KOOLIBRI16923662,05
KUNST 161348,46
MAURUS132285,69
MR PILLER36,49
MUSTVALGE KIRJASTUS919,48
NORNBERG&CO1328,14
PEGASUS8081748,78
PETRONE PRINT183396,07
PUUST JA PUNASEKS12,16
PÄIKE JA PILV69149,34
PÄIKESE KIRJASTUS1634,63
RAFIKO510,82
REGIO88190,46
SAARA53114,71
SE&JS93201,28
SEITSMENDA PÄEVA ADVENTISTIDE KOGUDUSTE LIIT3882,24
SINISUKK 10902359,12
SUUR PUU4699,56
TA KIRJASTUS50108,22
TAMMERRAAMAT433937,16
TOLEDO1430,30
TULIP3064,93
TÄNAPÄEV13012815,80
TÜ KIRJASTUS14493136,12
VALGUS80173,15
VALGUSESAAR OÜ2349,78
VARRAK 20324397,92
WILD FROG919,48
VÕRO SELTS48,66
ÜHINENUD AJAKIRJAD146315,99
KOKKU1770038308,69

Hüvitise summast arvestatakse füüsilistel isikutel maha tulumaks

Autor

Hüvitis 2018
VAHUR AABRAMS15,85
ÜLEV AALOE44,12
EPP AARELEID11,68
KAI AARELEID32,81
MILVI AASARU4,49
ANTS AASMA16
UNO AAVA3,98
KADRI AAVIK0,53
ELTS ABEL60,2
MATI ABEL29,46
ANDRES ADAMSON84,88
ARNE ADER45,01
CARINA ADOLFSSON30,31
MARGIT AEDLA21,89
KATRIN AEDMA30,19
VAHUR AFANASJEV21,12
HILJA AFANASJEVA24,63
EDA AHI6,47
AIVO AIA10,53
PRIIT AIMLA27,91
TRIIN AIMLA-LAID43,84
LEMMI AIMRE5,46
MARI AINSO17,76
ESTA AKSLI17,37
KRISTI ALAKÜLA5,63
ANN ALARI8,59
ARVO ALAS24,46
RUTH ALAS98,39
URMAS ALAS47,01
RIIN ALATALU6,29
AVE ALAVAINU26,05
VALDEK ALBER28,36
JAANA ALBRI0,82
ANNELI ALEKAND25,26
INGRID ALGMA0,41
MARJU ALGVERE13,96
ÜLAR ALLAS1,64
HELI ALLIK6,23
KRISTJAN ALLIK51,15
TIIU ALLIKVEE101,2
BETTI ALVER50,71
JAAN ALVER41,29
LEHTE ALVER13,96
TIINA ALVER35,05
REIDAR ANDRESON0,58
JÜRI ANNIST45,47
AMAR ANNUS6,32
EPP ANNUS27,8
EGERT ANSLAN3,16
ANNIKA ANTON5,05
INGA ANTSON1,64
MAE ANTSU4,74
JAAN APS3,16
ANDREAS ARDUS34,11
KÜLLO ARJAKAS38,69
LEA ARME11,32
TÕNIS ARNOVER27,58
TIINA ARO21,18
HANA ARRAS59,3
MIKA ARTO JUHANI KERÄNEN18,22
IVIKA ARUMÄE8,03
MARI ARUMÄE7,66
RENÉ ARVOLA2,53
ENE ASCHJEM2,11
JIM ASHILEVI8,42
ELINA ASLETT2,37
IRIS ASSAD2,13
TÕNIS ASSON4,74
THAVET ATLAS7,9
TIINA AUG38,98
ANNELIIS AUNAPUU59,85
LIIS AUVÄÄRT3,11
RAIT AVESTIK9,47
TALIS BACHMANN81,89
MADE BALBAT29,64
EVELIN BANHARD13,46
NIKOLAI BATURIN50,86
AIMÉE BEEKMAN51,42
VLADIMIR BEEKMAN215,15
BELAMI4,74
VEIKO BELIALS50,69
ONU BELLA7,9
REET BENDER46,74
AGUR BENNO3,68
OLIVER BERG1,58
JÜRGEN BEYER27,39
AARNE BIIN33,98
MAIA BOLTOVSKY15,82
PIRET BRISTOL28,63
SIRET CAMPBELL1,58
CONTRA41,53
BRIGITTA DAVIDJANTS10,38
JAANA DAVIDJANTS1,58
KERSTI DENNIS1,58
MARIA DREVS32,57
KRISTA EEK14,21
HELJE EELMA25,11
HELEN EELRAND14,57
PAAVO EENSALU0,27
LEILA EERITS1,58
ESTER EGGERT7,59
PEEP EHASALU13,62
ANDRES EHIN64,15
JÜRI EHLVEST14,74
KATRIN EHRLICH33,13
EVI EICHE23,69
SAIMA EICHE4,08
ALLAN EICHENBAUM67,68
REET EILSEN5,26
PEETER EINASTO1,15
RIINA EINASTO2,4
VERONIKA EINBERG51,42
SALME EKBAUM18,74
MARGUS ELINGS27,19
MAIU ELKEN11,1
PIIA ELLER5,23
EINAR ELLERMAA7,14
LEA ELLERT1,64
AMA ELWE3,98
ÜLO EMMUS12,27
MARGOT ENDJÄRV27,63
MERLE ENGELKES8,05
KAIRI ENNOK5,05
INGRID EOMOIS1,58
LUULE EPNER36,47
URSULA ERIK8,21
ANGELIKA ERIN11,05
ANNE ERMAST0,79
AILI ERMEL23,67
HEIKI ERNITS39,53
MARJE ERNITS48,15
VÄINO ESKLA14,89
MARIE ESKO19,85
ERIKA ESOP39,35
ALLAN ESPENBERG20,57
SIU ETTI0,82
KATTRI EZZOUBI75,26
ELO FEIGENBAUM3,95
INNA FELDBACH18,69
INDRA FELDMAN17,5
FIL9,09
EVA FINCH9,24
PIRET FREY111,35
MEELIS FRIEDENTHAL4,28
FS20,23
JAN GARŠNEK29,25
KRISTIINA GENNO14,21
PILLE GERHOLD2,43
MARET GERMAN12,63
HELLAR GRABBI15,86
ANNE GRAVE0
RIINA GRETHIEL LEPPOJA45,53
URVI GROSSFELDT0,82
RAIVO HAAB0,99
AULI HAABPIHT23,05
KADI-RIIN HAASMA35,89
JUHAN HABICHT77,57
JÜRI HAIN82,32
LEHTE HAINSALU126,39
KADRI HALJAMAA23,83
LAURI HALJAMAA4,87
TATJANA HALLAP17,99
TATJANA HALLAP17,99
TIIU HALLAP32,12
ELLEN HALLAP ANDERSSON1,58
KATRIN HALLAS 25,18
KRISTEL HALMAN0,94
MAIT HANDO RAUN40,4
EUGEN HANGE19,78
MARIA HANGE5,53
URVE HANKO53,93
MERIKE HANNI7,3
PILLE HANNI1,58
HILLE HANSO1,58
RIINA HANSO7,59
INDREK HARGLA77,21
MARIANNE HARJU1,58
MARGE HAUG5,06
LII HAUGASMÄGI13,74
INGA HEAMÄGI31,55
KALLE HEIN20,3
OTT HEINAPUU11,79
ANNE HEINMAA5,05
HELJE HEINOJA54,58
MEHIS HEINSAAR17,63
VALLI HELDE38,09
KÄRT HELLERMA28,57
REET HELM120,52
SIRJE HELME17,9
SASS HENNO6,32
TIIT HENNOSTE48,97
PIRET HIIE6,63
REET HIIEMÄE38,26
ANNELI HIIESALU0,82
TIITO HIMMA16,78
HELS HINRIKSON81,35
KADRI HINRIKUS6,91
RUTT HINRIKUS30,65
MIINA HINT78,52
ENE HION19,01
INDREK HIRV47,98
TUI HIRV4,74
ANGELA HOFBERG6,32
RAIVO HOOL19,28
TOOMAS HUIK53,91
RUTH HUIMERIND7,92
ANDREI HVOSTOV24,1
VILLE HYTÖNEN6,48
HELEN IDARAND7,56
MATI IILA4,87
HELI ILLIPE-SOOTAK7,82
JARÕNA ILO6,41
AAPO ILVES19,33
EVELIN ILVES4,46
KAIE ILVES12,06
TIINA ILVES4,74
HANNA INGERPUU8,67
JÜRGEN INNOS36,47
ANDREI IVANOV23,69
J. J. METSAVANA6,13
KONN JA KAAMOS 0,79
KRISTJAN JAAK KANGUR12,08
PIRET JAAKS2,4
KADRI JAANITS26,99
MART JAGOMÄGI10,8
HUBERT JAKOBS26,84
TAAVI JAKOBSON4,74
TIINA JAKSMAN2,89
JAAN JANNO22,73
EA JANSEN81,56
ALARI JANSON11,74
ANNELY JAUK18,11
LIISBET JAUK2,53
IRIS JELETSKI3,62
MARI JESMIN22,5
RIINA JESMIN81,06
MIRJAM JOHANNES3,16
KATRIN JOHANSON3,16
PILLE JOHANSON4,74
MICHAEL JOSEPH HAAGENSEN13,32
LAURI JU6,09
JAAK JUSKE27,86
MART JUUR30,45
LAURI JUURSOO1,64
VLADIMIR JUŠKIN3,16
ÜLLE JÄLLE145,4
RISTO JÄRV12,36
LINDA JÄRVE1,64
SULEV JÄRVE12,63
INDREK JÄÄTS16,54
AASA JÕELAID0,99
JAAK JÕERÜÜT31,58
ANU JÕESAAR5,26
KRISTI JÕESTE3,18
TARMO JÕEVEER1,58
MALL JÕGI36,02
LEELO JÕULU5,08
RIINA JÜRGENS3,87
AIVAR JÜRGENSON32,19
TOOMAS JÜRGENSTEIN13,51
MERIKE JÜRJO17
MADIS JÜRVISTE16,16
RAGNE JŌERAND4,74
ENE KAABER14,63
ANDE KAALEP16,86
TÕNU KAALEP21,71
ANNA KAARMA3,55
JÜRI KAARMA97,14
IMRE KAAS3,19
HUGO-TANEL KAASIK26,37
MAIRI KAASIK1,62
VIOLA KAASIK1,58
JAAN KABIN28,42
ANU KABUR15,68
MART KADASTIK7,17
KAISA KAER33,13
KRISTA KAER94,79
KATRIN KAEV13,47
MIHKEL KAEVATS8,14
ANNE KAHK29,61
MAREK KAHRO7,9
NEEME KAHUSK5,68
ELIN KAI TOONA24,15
MARET KAIK9,21
RAIVO KAIK6,32
HOLGER KAINTS10,3
URMAS KAJU1,58
ERIKA KALAMEES4,39
AIME KALAPÜÜDJA64,24
HANNELEELE KALDMAA3,57
JÜRI KALDMAA7,9
KAJA KALDMAA3,16
KÄTLIN KALDMAA61,86
MARKO KALDUR9,05
INGA KALISTRU63,77
HINGE KALJUND14,21
MARI KALJUSTE79,43
KERSTI KALJUVEE15,74
MARIA KALL9,93
TOOMAS KALL32,97
JÜRI KALLAS79,68
TÕNU KALLAS12,76
MADIS KALLION15,16
ANU KALM125,88
MART KALM22,67
MADIS KANARBIK23,16
TIINA KANARBIK75,78
ANNA-MAGDALEENA KANGRO12,87
KIRKE KANGRO17,85
MAARJA KANGRO61,96
PAAVO KANGUR25,79
RIINA KANGUR9,47
TAAVI KANGUR7,9
ANU KANNIKE16,21
JAAN KAPLINSKI108,62
MEELIS KAPSTAS3,25
DORIS KAREVA49,85
HERGI KARIK299,21
TOOMAS KARJAHÄRM58,53
HILLE KARM21,87
MÄRT KARMO23,8
AET KAROLIN18,57
KARRUP51,28
KAIRE KARU5,05
MARGUS KARU5,56
SANDER KARU50,54
ENN KASAK16,74
KÄRT KASE0,82
ANDRUS KASEMAA10
MERIKE KASEORG0,41
EVE KASK19,74
VILLU KASK22,12
LEELO KASKMANN34,11
JÜRI KASS12,68
KRISTIINA KASS36,65
TRIIN KATARIINA TAMMERT4,74
KATRIN KAUGVER96,05
MAIT KAUP11,37
KRISTA KAUR11,37
JAN KAUS45,78
EVE KEERUS-JUSUPOV2,63
ALLAN KEIAN9,47
KAJA KEIL0,82
MARKO KEKISHEV3,75
KARL KELLO7,89
RAGNE KEPLER40,68
KADRIN KERES14,31
HEINO KERSNA19,61
VAHUR KERSNA6,32
KALEV KESKÜLA16,61
ANTI KIDRON204,87
SIRJE KIIN68,05
VILJA KIISLER1,2
ÜLLE KIIVET9,22
RAUL KILGAS18,49
MARGIT KILUMETS4,77
KAAREL KILVITS38,25
KRISTI KINDEL10,79
LEELO KINGISEPP100,31
AIME KINNEP3,98
HEVE KIRIKAL0,29
KAALU KIRME37,81
GEORG KIRSBERG6,32
KAI KITS14,21
ANN KITSNIK71,67
KERSTI KITTUS45,89
MART KIVASTIK28,01
RUTH KIVASTIK6,71
AITA KIVI22,37
EVE KIVI0,79
KRISTER KIVI6,84
ANN KIVIKANGUR12,45
EVELIN KIVIMAA16,16
KATRIN KIVIMAA29,69
JUTA KIVIMÄE10,41
LIIS KIVIRAND2,43
ANDRUS KIVIRÄHK61,82
KERSTI KIVIRÜÜT6,32
SVEN KIVISILDNIK76
AIVAR KIVISIV1,58
AIRE KIVISTIK20,12
JAAN KIVISTIK81,14
MARIO KIVISTIK54,87
KIWA19,01
LIA KLAAS7,96
MALLE KLAASSEN11,33
KAARLE-KULLERVO KLAUS5,89
VÄINO KLAUS9,52
MARI KLEIN1,58
REET KLETTENBERG1,58
UDO KNAPS4,74
EVA KOFF1,58
INDREK KOFF42,49
TIIT KOHA13,82
SILVIA KOHU11,58
KATRE KOIT23,68
URMAS KOKASSAAR25,71
URMAS KOKASSAAR25,71
ILONA KOLBERG2,32
HELINA KOLDEK1,74
JÜRI KOLK23,78
EVA KOLLI7,69
MAIRE KOLLI15,54
KLAIRE KOLMANN37,84
JUSS KONKS1,58
SIIRI KONKS41,38
AIME KONS27,16
KURMO KONSA50,52
ANNIKA KOPPEL3,16
IGOR KOPÕTIN30,32
JANE KORBA8,68
HANNES KORJUS5,02
ANDREI KORMASOV7,46
VLADISLAV KORŽETS28,03
MAITE-MARGIT KOTTA110,63
JÜRI KOTŠINEV51,26
KRAFINNA12,75
TIIA KRASS43,13
TIIU KRAUT19
JUHAN KREEM22,7
TIINA-MALL KREEM20,02
KERSTI KREISMANN0,79
KÜLLI KRESSA2,11
KRISTEL KRIISA3,16
VIRVE KRIMM44,94
HEIKI KRIPS38,46
KRISTIINA KRISTAL1,64
AARE KRISTOFOROS ARNDT7,9
JANIKA KRONBERG31,05
GERDA KROOM121,65
HELGA KROSS19,12
JAAN KROSS31,08
JAAN KROSS34,21
MEELIS KROŠETKIN5,9
HASSO KRULL68,53
ERIK KRUMM2,84
PILLE KRUUS61,65
PIRET KRUUSPERE22,7
JAAN KRUUSVALL19,74
REET KUDU50,86
VALENTIN KUIK9,47
EDU KUILL1,58
JAAK KUKK3,16
MARTIN KUKK3,16
ANTS KUKRUS82,21
MART KULDKEPP12,68
AIVAR KULL7,9
ANNE KULL71,92
AVO KULL9,47
ELO KUNGLA12,63
TIIT KUNINGAS58,35
MARIE KURI20,58
ROOSMARII KURVITS23,1
TAMUR KUSNETS8,25
MARGIT KUUSK25,89
HELGA-JOHANNA KUUSLER1,58
KALEVI KVELL11,71
MARI KÄBIN5
AARNE KÄHR50,52
HELEN KÄIT11,05
JAAK KÄND1,58
EERIK KÄNDLER2,57
TIIT KÄNDLER53,17
KAIJA KÄNGSEPP1,58
HENNO KÄO16,88
HENNO KÄO37,88
HENNO KÄO16,88
ELERIN KÄRNER2,37
REIN KÄRNER3,16
KALLE KÄSPER36,84
MARJU KÕIVUPUU30,19
TIIA KÕNNUSSAAR3,34
AHTI KÕO4,74
ARMIN KÕOMÄGI11,05
EDE KÕRGVEE4,74
GREETE KÕRVITS1,58
KADRI KÕUSAAR4,89
ASKO KÜNNAP39,17
HELI KÜNNAPAS22,4
HILLAR KÜNNAPAS9,26
ÜLLE KÜTSEN4,11
MARI LAAN3,37
EELIKA LAANE3,16
MAREK LAANE110,21
TIINA LAANEM10
ANNELA LAANEOTS1,58
LAURI LAANISTO16,76
MERLIN LAANSOO13,51
URMAS LAANSOO43,36
MART LAAR351,35
PILLEKE LAARMANN17,98
RUTH LAASI6,81
TIINA LAATS78,64
JULIA LAFFRANQUE28,98
MERI-LIIS LAHERAND53,02
UNO LAHT42,63
PIRET LAI6,32
ANDRES LAIAPEA3,29
SIIRI LAIDLA42,66
RUTH LAIDMETS10,16
ANGELA LAIG3,95
FAINA LAKSBERG37,42
TEA LALL3,16
ANNELI LAMP9,05
DAGMAR LAMP11,48
ANNE LANGE42,52
ANDRES LANGEMETS17,62
ARI LANTO4,74
LEONHARD LAPIN62,2
KAIA-LEENA LASS20
ANNA LAUK26,02
ÜLAR LAUK19,03
ÜLLE LAUMETS26,15
EVE LAUR31,94
MAARJA LAUR17,06
MATI LAUR30,67
MÄRT LAUR3,16
RISTO LAUR6,38
MAIRI LAURIK5,5
PEETER LAURITS123,95
TIINA LEBANE3,45
JANKA LEE LEIS5,63
HELI LEEK8,68
PIRJO LEEK7,11
HELLE LEEMETS51,77
NIGU LEENU5,66
DIANA LEESALU4,74
KRISTA LEESI0,43
EVE LEIMANN1,58
MARE LEINO50,52
KATRIN LEIS4,41
VERNI LEIVAK3,16
KAIRI LEIVO3,88
MILVI LEMBE15,79
IRA LEMBER92,85
TÕNU LEMBER28,5
AIVAR LEMBIT17,37
PIRET LEMETTI35,53
MAE LENDER6,32
MARJU LEPAJÕE42,47
VIRKKO LEPASSALU12,63
EVA LEPIK10,1
MARE LEPIK3,95
MARIA LEPIK10,83
MIRJAM LEPIKULT56,29
MARIA LEPMAA10,3
LEA LEPMANN77,38
TIIT LEPMANN72,58
ANDRES LEPP19,74
PEEP LEPPIK111,15
LAURI LIIDERS21,95
MARJA LIIDJA106,32
SANDER LIIVAK33,82
UNO LIIVAKU137,1
ILVI LIIVE7,53
VAMBOLA LILLEMÄE6,32
ETHEL LILLEMÄGI5,97
KAIE LILLEORG170,71
PIRET LILLESTE1,64
LAURA LILLEVÄLI3,6
TIINA LIND1,58
HENDRIK LINDEPUU67,17
KRISTA LINK3,57
MIRJAM LINK1,58
HENNO LINN3,16
ANNE LINNAMÄGI30,8
PEETER LINNAP62,2
JANA LINNART156,5
KERSTIN LINNART20,05
KERLI LINNAT24,47
AADO LINTROP32,84
MADLI LIPPUR1,97
LIANNA LISETTE ERIT0,41
MARIANA LISETTE LEE HIRV0,07
TIIA LISTER3,16
ANNIINA LJOKKOI5,94
INGRID LODDES1,58
LEMBI LOIGU1,97
VAHUR LOKK31,67
MIHKEL LOODUS73
TIIU LOOG31,64
KAIRI LOOK6,58
VENNO LOOSAAR2,47
REELIKA LOOTUS3,16
TRIINU-LIIS LOOVEER4,65
MANN LOPER3,76
MARIA-KRISTIINA LOTMAN27,79
KAIT LUBJA2,82
SIRJE LUCK1,58
INGVAR LUHAÄÄR340,75
HANS LUIK109,9
VIIVI LUIK94,15
ALLIKI LUKK16,74
REGINA LUKK-TOOMPERE91,53
KATRIN LUMISTE8,65
ALLI LUNTER96,52
EVA LUTS97,44
KADRI LUTT11,84
ERKKI LUUK13,06
ÜLLE LÄTTE9,47
VELLO LÄÄN54,94
TIIT LÄÄNE59,68
ENDLA LÕHKIVI17,13
ALO LÕHMUS3,43
ANNIKA LÕHMUS2,4
BARBI-KATRIN LÕHMUS1,58
ADA M. SOO6,58
EINAR MAASIK13,42
INGRID MAASIK0,16
MARI MAASIK51,67
SIIM MAATEN0,69
REET MADE20,05
TIIT MADE80,83
PIIA MAISTE19,87
ENDEL MALLENE48,31
MEELIK MALLENE6,14
NATALIA MALTSEVA-ZAMKOVAJA103,45
IKO MARAN19,34
TIMO MARAN29,94
MARA MARET ARONOVICH4,74
EPP MARGUSTE118,55
TIINA MARIAM REINSALU9,27
IRJA MARIPUU7,24
MILVI MARTINA PIIR67,09
ILONA MARTSON17,6
MATTI MASING40,14
VIKTOR MASING89,47
KAISA MASSO1,58
MATHURA44,84
MARJA MATIISEN0,33
RAIT MATIISEN1,32
PAAVO MATSIN11,05
VILMA MATSOV27,77
MARE MAUER9,87
KAUPO MEIEL12,11
AURIKA MEIMRE17,33
ÜLLE MEISTER202,55
HELVE MEITERN1,58
JAAK MEITERN5,21
MAIA MELTS4,32
NELLI MELTS4,98
INDREK MEOS74,94
UNO MERESTE114,88
ARNE MERILAI65,22
LIIA MERINO4,77
WIDO MERITS3,16
MAE MERUSK2,37
ENA METS3,95
HILLAR METS19,05
RITA METS2,81
TIIA METS2,8
SIIRI METSAMÄGI; S.M.RATTISTE5,95
LEO METSAR137,42
ANNE METSIS1,64
LIINA METSKÜLA3,16
HELLE METSLANG40,78
JOOSEP METSLANG6,59
KADRI METSMA16,43
KRISTI METSTE28,35
HELLE MICHELSON49,81
MARKO MIHKELSON1,58
VALDUR MIKITA20,09
MERIKE MIKK1,58
MARGIT MIKK-SOKK10,03
DAN MIKKIN39,24
PIRET MILDEBERG36,94
HANNA MILLER43,57
VOLDEMAR MILLER73,32
OLIVIA MIND1,58
KRISTA MITS29,52
EVI MITT34,52
IRINA MOISSEJENKO72,29
MUDLUM5,56
MELANIE MULJAR0
JANEK MURU0,79
TIIA MURULAID0,29
ANN MUST10,42
MIHKEL MUTT60,65
KALLE MUULI6,35
ENE MÄE29,34
PIRET MÄENIIT9,32
HELI MÄGAR8,03
ANNI MÄGER14,54
ANNE MÄGI22,96
JÜRI MÄGI1,1
MARIKA MÄGI11,09
ANU MÄND38,44
HELJO MÄND198,13
TIINA MÄNNAPSOO0,82
MARIS MÄNNIK24,14
LEELO MÄRJAMAA33,94
VEIKO MÄRKA14,8
GERDA MÄRTENS7,14
MIHKEL MÕISNIK41,26
LEMBE MÕTTUS1,58
PIRJO MÕTTUS21,73
BRUNO MÖLDER25,79
MERIKE MÖLDER19,02
OLEV MÖLDER0,33
MARGOT MÜLLERSON1,58
KASPAR MÜÜRSEPP3,93
ENDA NAABER NIPSUST55,04
TIINA NAARITS-LINN16,74
RAUL NARITS17,68
REET NEITHAL14,51
MARGE NELK17,99
PEEP NEMVALTS46,68
URMAS NEMVALTS35,17
ARNE NIELSEN22,24
KATI NIELSEN3,16
TOIVO NIIBERG147,52
KUTT NIINEPUU-KIIK4,99
PIRET NIINEPUU-KIIK115,68
KAISA-KITRI NIIT13,6
MONIKA NIKITINA-KALAMÄE10,1
TOOMAS NIKLUS13,09
EVA NILSON45,27
URMAS NIMETU1,58
NIRTI5,37
EVA NOONI39,48
VIIVE NOOR18,41
HELLE NOORVÄLI23,26
DAGMAR NORMET12,1
DAGMAR NORMET11,3
HALDI NORMET2,47
INGO NORMET10,38
MERLE NUIA5,92
MALL NUKKE5,53
AITA NURGA14,24
MINNI NURME8,8
MADIS NURMS5,26
AVE NÕMME11,79
ENN NÕU32,44
HELGA NÕU55,35
MARTIN OJA7,9
HANNO OJALO90,95
JÜRI OJAMAA60,63
KATRE-LIIS OJAMAA29,7
TRIINU OJAR3,2
KRISTA OJASAAR7,9
KERSTI OJASOO0,39
HERDIS OJASU1,58
KAI-MAI OLBRI13,41
SIRJE OLESK22,61
GONDO OLEVSOO68,69
SULEV OLL19,14
KERSTI OLSSON1,64
TRIIN OLVET32,24
MARGUS OOPKAUP10,42
ENNO OOTSING10,83
PIRET ORAV34,6
ENEL ORMUS54,63
ANNE-MARI ORNTLICH3,57
RIINA ORUAAS1,56
VIRVE OSILA41,06
LOONE OTS54,08
URMAS OTSPERE10,1
MARGUS OTT83,9
MRBEE OÜ15,26
RAFIKO OÜ21,71
MARGE PAAL78,95
KRISTI PAAS1,32
LAINE PAAVO26,58
EBE PADU8,85
ANTS PAIKRE39,85
AILI PAJU117,07
GERLI PAJU0,82
ENE PAJULA4,74
PIA PAJUR1,58
TRIINU PAKK68,49
LEELO PAKS3,29
PAAVO PALK18,61
HELDUR PALLI170,63
MADIS PALLI1,58
KRISTO PALS1,58
PÄIVI PALTS12,35
LIIS PALTSMAR1,58
KADRI PAPP66,04
TRIIN PAPPEL15,45
IVO PARBUS22,24
MANONA PARIS1,58
EEVA PARK37,6
AIN PARMAS1,58
SIRLE PARSLEY1,58
ANN PARTS10,46
JESPER PARVE1,58
KARIN PAULUS13,06
KATRIN PAUTS3,16
SIGRID PAVEL2,75
HENRI PAVES0,79
PETER PEDAK4,9
HEDDA PEET42,43
TATJANA PEETERSOO68,25
ANNA-MARIA PENU8,82
AINO PERVIK108,7
MALL PESTI15,01
LENA PETERSON1,58
MARGIT PETERSON21,91
MARGIT PETERSON2,47
EPP PETRONE40,89
JUSTIN PETRONE19,07
KADRI PETTAI17,37
HELE-RIIN PIHEL9,54
VIRGE PIHEL4,21
CAROLINA PIHELGAS17,46
LAURA PIHLAK1,58
IVI PIIBELEHT118,39
HELINA PIIP2
KRISTI PIIPER3,98
KRISTI PIIR0,32
REET PIIRI77,95
MATTI PIIRIMAA232,47
PÄRTEL PIIRIMÄE10,74
ANNE PIKKOV29,11
HEILIKA PIKKOV1,58
ÜLO PIKKOV26,74
LAUR PIKKSAAR6,73
ANN PIKVER120,3
LAURI PILTER17,38
AARE PILV46,21
ANU PINK28,01
JÜRI PINO6,5
NASTA PINO26,05
TIIU PIRSKO36,31
HEIKI PISUKE36,95
INGE PITSNER2,89
MAI PITSNER0,82
JAANUS PLAAT20,51
MAIA PLANHOF198,79
KATRIN PLANHOF SKOTT10,02
MARTIN PLASER3,68
MARJA-LIISA PLATS26,82
TRIIN PLOOM6,32
ANNE-LIIS POLL5,05
REET POOL15,79
MART POOM0,79
LINDA POOTS26,5
JANA PORILA11,79
AINO PRAAKLI24,21
KRISTIINA PRAAKLI2,42
MARGIT PRANTSUS5,26
GUNNAR PRESS7,9
KETLIN PRIILINN41,25
SIMMO PRIKS1,05
KAIRI PRINTS1,61
JAAK PROZES1,58
HEINO PRUNSVELT46,61
EHTE PUHANG41,62
KARINA-LOUISA PUHT1,58
HOLGER PUKK93,31
RAIMO PULLAT215,13
MARIO PULVER17,04
EDA-TIIA PUNGAR17,68
PILLE-RIIN PURJE9,19
RAILI PUSKAR179,62
AARNE PUU12,44
TARMO PUUDIST11,05
ENE PUULMANN5,13
KAIRE PUUMETS-SÕBER20,97
PRIIT PÄKK20,56
MATTI PÄRK81,81
SIIRI PÄRKSON18
JAAN PÄRNAMÄE29,89
PIRET PÄRNAPUU0,82
EVE PÄRNASTE19,78
MARGE PÄRNITS4,11
MAARJA PÄRTNA4,74
TERHI PÄÄSKYLÄ-MALMSTRÖM12,5
PIRET PÄÄSUKE37,23
REIN PÕDER67,62
KADRI PÕDRA4,26
PRIIT PÕHJALA3,16
JANNO PÕLDMA9,5
ASTA PÕLDMÄE31,93
JAAK PÕLDMÄE5,36
PAAVO PÕLDMÄE1,58
HENN PÕLLUAAS3,16
SERGEI PÕLME1,58
JUHANI PÜTTSEPP42,07
HEIDI RABA6,38
BIBI RAID24,48
KATRIN RAID8,56
MAARJA RAID45,41
KULLE RAIG40,39
INGA RAITAR15,2
HARALD RAJAMETS23,97
TARMO RAJAMETS11,72
MERIT RAJU7,9
KERTTU RAKKE18,57
KASPAR RAMMO10,42
MARIANN RAMMO5,94
TIIT RAMMUL25,3
HILLI RAND34,18
PIIA RAND1,97
MARJU RANDLANE3,95
ALDO RANDMAA50,67
UKU RANDMAA1,58
URVE RANDMAA5,05
MARGIT RANDMÄE14,87
TIINA RANDUS41,82
MARE RANDVEER25,4
LIISA RANDVIIR7,58
SILVIA RANNAMAA30,93
HEINO RANNAP48,1
JAAN RANNAP85,8
SIRJE RATSO19,95
ENO RAUD121,83
MIHKEL RAUD5,63
PIRET RAUD71,58
PÄRLE RAUD1,26
REIN RAUD70,07
DAGMAR RAUDAM4,74
TOOMAS RAUDAM48,73
RIHO RAUDI17,84
PRIIT RAUDKIVI49,99
HEIKI RAUDLA43,11
IRENA RAUDLA3,95
JELENA RAUDLA45,47
ANDRES RAUDSEPP12,68
JÜRI RAUDSEPP1,64
KRISTIINA RAUDSEPP5,11
LIISA RAUDSEPP4,2
PIRET RAUDSEPP1,83
RIINA RAUDSIK25,26
HARRY RAUDVERE1,58
OTT RAUN21,05
PRIIT REA42,56
ILME REBANE46,81
MARGIT REBANE-PENT9,22
AVE-MARLEEN REI0,82
URMAS REI14,05
HELI REICHARDT3,98
JANA REIDLA21,02
MARIA REILE32,37
SIGRID REILI3,16
JAAK REIMANN1,58
SIIRI REIMANN2,88
AIVAR REIMUS9,47
KAARINA REIN26,1
REELI REINAUS43,1
KRISTINA REINELLER32,14
VILMA REINHOLM30,21
KÜLLI REINO10,58
KÜLLI REINUP21,02
TIINA REKAND1,58
TIIU RELVE29,13
OLEV REMSU84,32
BERIT RENSER2,4
KAJA RIESEN10
KAJA RIIKOJA12,7
KAUR RIISMAA14,21
KATI RIMM1,58
MERIKE RISTIKIVI44,54
FUTURE ROBOTICS37,42
EGERT ROHTLA3,22
SIGNE ROOS1,58
EVA ROOS NERUT1,01
ANU ROOSENIIT5,66
MAARJA ROOSI28,72
VIRVE ROOST56,97
ELO-MARIA ROOTS1,58
OTT ROOTS44,05
KAISA ROOVER0,69
ERIKA ROSIMANNUS3,16
ANNE ROSIN18,32
KREET ROSIN12,44
TOOMAS ROSIN6,63
JAAN ROSS42,64
KRISTIINA ROSS35,94
TIINA ROSS0,88
AARNE RUBEN26,4
OLAVI RUITLANE13,97
IVO RULL2,11
KRISTEL RUMESSEN1,97
ANNELI RUMM3,16
VALTER RUMMEL42,24
SIGNE RUMMO15,46
HANDO RUNNEL108,86
SIMO RUNNEL59,32
PILLE RUNTAL38,43
MALLE RUUMET34,42
PIRET RUUSTAL23,07
RIINA RUUT14
ENE RÄMMELD6,32
LIINA RÄNDVEE14,68
KRISTA RÄNI82,44
VALERIA RÄNIK47,29
LAURI RÄPP3,16
ILME RÄÄK30,55
GRETHE RÕÕM2,47
JÜRI RÜNKLA15,16
EVE RÜTEL148,71
KALJU SAABER45,45
LAURI SAABER35,27
KAMILLE SAABRE11,05
AINO SAADIK3,16
KATRIN SAALI SAUL12,57
ANTI SAAR37,02
OLIVIA SAAR43,15
TIIU SAAR3,14
UTA SAAR25,09
ULLA SAAR20,4
VEERA SAAR27,67
KATI SAARA VATMANN70,63
RIHO SAARD88,04
RIINA SAARMA15,16
MEELIKE SAARNA11,94
MIINA SAARNA2,53
HELEN SAARNIIT4,11
SIRET SAARSALU7,68
MARI SAAT51,93
MARE SABOLOTNY4,74
SIISI SAETALU2,14
SIIM SAIDLA35,21
TANEL SAIMRE3,95
MARI SAJO8,84
KATRIN SAK15,16
IVAR SAKK21,85
MARKUS SAKSATAMM7,57
MONIKA SALU33,47
PIRET SALURI38,43
REIN SALURI28,36
MARGIT SALUSTE28,69
ANU SALUÄÄR74,11
ANU SAMARÜÜTEL-LONG3,49
MAREK SAMMUL12,09
OLEG SAMORODNI15,16
KRISTJAN SANDER6,3
MART SANDER22,01
MARGUS SANGLEPP10,63
MARGIT SARAPIK7,9
MIKK SARV13,74
TÕNN SARV15,74
SIIRI SAU49,21
MEELIS SAUEAUK1,35
PEETER SAUTER59,79
EVELIN SCHAPEL20,53
MELENA SCHULTZ11,05
INDREK SCHWEDE2,37
ANU SEIDLA0,79
LIISI SEIL16,86
MARKO SEKITEL LEPPOJA6,2
ANTI SELART20,24
JÜRI SELIRAND94,25
TIIA SELLI4,11
TIIT SEPA16,58
TIIT SEPA16,58
ADENA SEPP15,79
ARVI SEPP0,99
ENE SEPP7,9
KAJA SEPP3,98
KADI SEPP0
LEIVO SEPP5,05
KÜLLI SEPPA5,92
LY SEPPEL38,04
PEETER SEPPING31,84
RAIVO SEPPO42,05
IVAR SIBUL15,01
IMRE SIIL7,14
VIRGO SIIL13
MAARIKA SIIM1,58
TOOMAS SIITAN32,91
REIN SIKK22,81
MERLE SILD3,22
ELINA SILDRE117,09
JOONAS SILDRE227,24
TIINA SILDRE53,31
SILJALILL7,9
KAARI SILLAMAA12,9
KERTU SILLASTE31,95
LIIS SILLASTE-TOOTS7,94
VAIKE SILMATO3,29
SILVI SILVA NEMVALTS11,37
HILLE SIMM10,5
MAREK SIMPSON4,74
KARL-MARTIN SINIJÄRV37,96
REELIKA SINIJÄRV32,37
TRIIN SINISSAAR13,64
NELE SIPLANE5,06
MATI SIRKEL110,27
VIRGO SIRVI15,86
HELLI SISASK10,1
HELLI SISASK25
KAIA SISASK29,58
ERKKI SIVONEN21,15
PIRET SMAGAR47,38
IVI SMIDT9,21
MIRJA-MARI SMIDT4,01
KERTTU SOANS15,56
MART SOIDRO16,74
RAGNAR SOKK44,46
JANEK SOMELAR0,82
TRIIN SOOMETS38,28
SILJA SOONE33,98
SILJA SOONE43,05
ALLAR SOONESTE136,34
EVE SOONESTE37,26
MAIE SOONESTE25,26
MATI SOONIK60,95
IVAR SOOPAN12,27
MARGUS SOOTLA0,82
TIINA-MARIA STEINBERG1,64
MATI STRAUSS10,09
MARINA SUHNJOVA42,1
HARALD SUISLEPP25,26
ELLEN SUITS53,34
KRISTA SUITS37,42
LEENA SUITS45,86
MARIAN SUITSO5,53
ILONA SULA1,64
RAUL SULBI61,55
FARIŠTAMO SUSI0,82
SIGRID SUU-PEICA5,05
MARIANNE SUURMAA1,58
NELE SUURSAAR2,37
KARIN SUURSALU196,85
ÜLLE SUVI9,63
SILVER SÄRA16,69
ALO SÄRG98,83
HELLI-TIIU SÄRG0,07
ILMAR SÄRG26,87
URVE SÕMER1,58
HEIDO SÕNA0,82
ELLE SÕRMUS23,58
ELIN SÜTISTE8,22
SIIMA ŠKOP61,6
INGEL TAEL8,7
TRIIN TAEL31,49
LEILA TAEL-MIKEŠIN6,38
KAI TAFENAU9,11
PIRET TAGEL52,4
JOHANNA TAIGER0,79
ANDRES TALI122,21
HILLAR TALI26,26
PIRET TALI7,9
HANNES TALJA0,11
JAANA TALJA6,34
JÜRI TALVET159,2
GERTRUD TALVIK0,82
KAIRE TALVISTE8,37
TIINA TAMBAUM1,58
ANNE TAMBERG11,78
AARE TAMM22,17
AKSEL TAMM8,18
HELLE TAMM7,11
JANIKA TAMM1,58
KETLIN TAMM105,48
MAREK TAMM148,62
TRIINU TAMM33,41
TIINA TAMMAN10,3
PILLE TAMMELA18,69
RIINA TAMMENIIT21,07
ENNO TAMMER41,27
LIIA TAMMES15,98
TIINA TAMMET8,84
TIINA TAMMETALU35,57
MARJU TAMMIK0,82
TOOMAS TAMMIS0,67
PEETER TAMMISTO49,86
KRISTIINA TAMMOJA1,18
JAAN TAMMSAAR127,07
JAAN TANGSOO27,63
LAINE TANGSOO2,37
TÕNU TANNBERG175,77
ARVI TAPVER3,16
KRISTI TARAND73,27
TIINA TARIK22,52
SIIRI TARRIKAS0,79
INDREK TART16,28
INDREK TART35,69
URMAS TARTES19,41
ANU TARVIS7,72
TRIIN TASUJA4,74
MIHKEL TATTAR1,58
TOOMAS TAUL20,63
JUHAN TEDER19,37
TARMO TEDER20,53
KRISTJAN TEDRE19,73
ANDRA TEEDE11,67
MARI TEEDE0,82
MARIA TEIVERLAUR47,63
RENE TENDERMANN3,16
AIRI TENNI100,64
TIIU TEPANDI3,92
OLAVI TEPPAN59,43
AET TERASMAA19,08
KERTI TERGEM29,25
VAPPU THURLOW17,73
RAIVO TIHANOV92,56
HELLE TIIKMAA1,58
TIINA TIIMAN23,16
TARVI TIITS0,79
TIINA TIITUS1,58
TOOMAS TIIVEL19,46
TOOMAS TIIVEL26,05
JUTA TIKK20,21
KRISTJAN TIKK5,26
MIHKEL TIKS9,47
TANEL TIKS1,58
TIIT TILK57,89
STELLA TIMMER3,95
SIIRI TIMMERMAN8,84
ENE TIMMUSK1,58
URVE TINNURI21,94
JÜRI TITOV2,88
TAMUR TOHVER5,05
ERIK TOHVRI53,69
ÜLLE TOMING18,07
ILMAR TOMUSK43,94
MAREN TOOM5,05
JANE TOOMAN2,88
KÄRRI TOOMEOS-ORGLAAN1,34
ELO-MALL TOOMET12,24
TIIA TOOMET26,33
TIINA TOOMET12,52
PEETER TOOMING57,28
SIGRID TOOMING26,14
TERJE TOOMISTU1,32
KALLE TOOMPERE52,31
ENDLA TOOTS136,96
JANNO TOOTS1,58
TOIVO TOOTSEN17,9
TÕNIS TOOTSEN4,05
LIINA TORDIK22,11
ALEKSANDER TORJUS1,64
IMBI-SIRJE TORM15,58
KERSTI TORMIS18,07
PEETER TOROP44,71
MATS TRAAT153,82
VICTORIA TRAAT40,66
ANU TREIKELDER10,5
ÜLO TREIKELDER4,18
UIDO TRUIJA65,47
ILMAR TRULL33,35
KÜLLI TRUMMAL1,88
MART TRUMMAL25,28
JUHAN TRUMP4,74
ELO TUGLAS5,26
FRIEDEBERT TUGLAS192,46
KRISTI TUHKRU-TAMM2,47
ANETT TUISK4,74
TULIHOBU3,16
LEELO TUNGAL183,68
TARMO TUULE50,88
ANNELI TUULIK11,67
MAIE TUULIK68,2
ANNE TUULING5
MANIAKKIDE TÄNAV14,18
LII TÕNISMANN66,43
TALVI TÕNISMANN1,67
MAI TÕNISOO/MAI TORIM22,9
URMAS TÕNISSON15,86
URVE TÕNNUS62,8
ÜLLE TÕNUMAA4,93
EDUARD TÜÜR6,32
KARIINA TŠURSIN-SOOTLA0,82
HELENA UBA7,53
UDO UIBO38,68
JÜRI ULJAS29,42
MIHKEL ULMAN23,69
KRISTINA ULUOTS41,33
JAAN UNDUSK119,88
MAARJA UNDUSK6,33
REIN UNDUSK14,01
REIN UNDUSK6,4
JAAN UNT3,76
KERSTI UNT46,66
LY UNT4,78
MATI UNT52,24
BRITT URBLA KELLER16,61
SILVIA URGAS1,58
JAAK URMET59,02
KRISTI UUDEVÄLI0,82
EIA UUS3,95
SASH UUSJÄRV26,17
ALBERT UUSTULND11,08
ALBERT UUSTULND11,91
LEMBIT UUSTULND14,47
JÜRI V.GRAUBERG13,42
KAI VAARANDI7,11
URMAS VADI19,85
LIINA VAGULA4,74
KAIDI VAHAR23,17
BERK VAHER27,85
HUGO VAHER14,28
SILJA VAHER6,32
VAAPO VAHER35,05
VAINO VAHING30,26
REIN VAHISALU10,77
ELLE VAHT5,69
SANDER VAHTER7,11
TARMO VAHTER10,26
TAUNO VAHTER21,85
LAURI VAHTRE143,53
MALL VAHTRE2,55
SILVER VAHTRE19,01
ROBERT VAIDLO19,75
MAIT VAIK7,9
JANIKA VAIKJÄRV3,16
JAANUS VAIKSOO38,14
ENE VAINIK8,37
ENN VAINO55,27
MAARJA VAINO19,74
MARGO VAINO10,43
KÄTLIN VAINOLA18,46
JAAK VALDRE3,06
KIRSTI VALDSTEIN-TIMMER3,16
JAANUS VALK28,76
AIDI VALLIK29,74
OTT VALLIK22,28
TIINA VALLIKIVI3,95
TANEL VALLIMÄE0,79
EDGAR VALTER206,67
ARVO VALTON207,45
ILMAR VANANURM21,84
ANDRES VANAPA25,79
ANU VANE15,28
JOUKO VANHANEN13,03
HANNES VARBLANE18,69
JANEK VARBLAS1,58
AET VARIK23,84
RAIVO VARIK1,58
VIIVI VARIKSAAR20,86
TAIVO VARJO12,63
MARILIIN VASSENIN8,22
LIISA VEBER6,32
RAUL VEEDE9,72
PEEP VEEDLA7,68
MERLE VEESALU-RAND5,04
BERIT VEIDEMANN3,16
REIN VEIDEMANN45,87
MALLE VEISSERIK7,11
TANEL VEISSON2,61
INGRID VELBAUM-STAUB6,63
EPP VELBRI14,83
LILIAN VELLERAND16,24
ANNE VELLI4,21
ANNE VELLISTE13,79
EVA VELSKER22,24
KALLE VELSKER21,39
MART VELSKER8,82
VELLO VENSEL33,85
VIIVI VERREV22,18
JANIKA VESBERG43,41
TANEL VESKE5,53
MIRJAM VESKI16,58
SIIM VESKIMEES42,9
LEIDI VESKIS8,18
RUTH VESTEL49,74
VIIVIKA VESTER0,79
MONIKA VIDMAN12,63
HELGI VIHMA5
GAIA VIHMAN1,58
HELI VIHT3,55
MARIINA VIIA7,54
URMAS VIIK57,7
MARTIINA VIIL3,16
TIINA VIIL21,89
LUULE VIILMA244,52
PIRET VIILU19,74
KADRI VIIN9,46
MARTIN VIIRAND3,33
ANTS VIIRES46,28
EVI VIIRES18,22
LIINA VIIRES9,13
PIRET VIIRES35,49
LIVIA VIITOL36,36
KRISTEL VILBASTE14,79
ILON VILDER2,5
HEIKI VILEP64,08
PEETER VILLMANN131,51
TÕNIS VILU4,74
AILI VINT7,73
MAARA VINT26,08
TOOMAS VINT40,41
EVA-MARIA VINT-WARMINGTON2,93
KAUPO VIPP12,94
TARMO VIRKI1,58
LIA VIRKUS12,63
PEETER VISSAK22,87
KATI VOKSEPP0,82
KREET VOLMER13,19
IVO VOLT12,97
KALLE VOOLAID13,04
PIRET VOOLAID21,26
TIINA VOOLAID5,56
ALDUR VUNK17,01
SAALE VÄESTER16,61
KAAREL VÄLJAMÄE4,74
URMAS VÄLJAOTS3,16
MATI VÄLJAS7,58
ELME VÄLJASTE25,88
MÄRT VÄLJATAGA81,92
RIINA VÄLLO21,96
TÕNIS VÄRNIK62,22
VEINIKA VÄSTRIK3,07
HELLE VÄÄRSI2,47
RAUNO VÕSASTE4,74
KRISTEL WEIDEBAUM15,32
HEINRICH WEINBERG12,63
YANN1,58
CATHERINE ZARIP69,9
URSULA ZIMMERMANN4,57
TIINA ZINGEL2,37
TÕNU ÕNNEPALU46,54
VIRGE ÕUEMAA76,89
MATI ÕUN241,36
ERVIN ÕUNAPUU24,92
PIRET ÕUNAPUU68,14
TOOM ÕUNAPUU483,13
JAANUS ÕUNPUU36,71
MARJU ÕUNPUU29,16
EVALD ÜBI29,89
MARJE ÜKSINE7,63
TÕNU ÜLEMAANTE15,79
KADRI ÜLLE MASING12,65
AVO ÜPRUS18

Laenutushüvitised 2017. aasta eest

Füüsilistel isikutel arvestatakse hüvitise summast maha tulumaks.

AUTOR LAENUTUSI HÜVITIS
VAHUR AABRAMS 537 19,99
ÜLEV AALOE 768 27,65
EPP AARELEID 1022 33,98
KAI AARELEID 5637 507,31
MILVI AASARU 114 4,26
ANTS AASMA 54 3,19
UNO AAVA 13 1,82
KADRI AAVIK 88 4,10
ELTS ABEL 103 5,73
MATI ABEL 91 3,70
ANDRES ADAMSON 749 42,09
ARNE ADER 436 13,31
CARINA ADOLFSSON 36 5,03
MARGIT AEDLA 297 13,84
KATRIN AEDMA 414 40,94
VAHUR AFANASJEV 780 98,32
HILJA AFANASJEVA 700 29,75
EDA AHI 159 21,84
AIVO AIA 61 3,23
PRIIT AIMLA 434 25,83
TRIIN AIMLA-LAID 8192 305,34
LEMMI AIMRE 274 0,85
MARI AINSO 7348 24,34
ESTA AKSLI 1679 234,77
KRISTI ALAKÜLA 1097 41,06
ANN ALARI 1626 92,26
ARVO ALAS 4217 90,41
RUTH ALAS 871 87,92
URMAS ALAS 3367 67,87
RIIN ALATALU 203 8,03
AVE ALAVAINU 354 49,43
VALDEK ALBER 4630 49,97
JAANA ALBRI 1237 90,09
ANNELI ALEKAND 37 5,17
INGRID ALGMA 60 1,17
MARJU ALGVERE 953 22,38
ÜLAR ALLAS 369 26,87
HELI ALLIK 715 28,29
KRISTJAN ALLIK 3862 135,52
TIIU ALLIKVEE 9341 75,56
BETTI ALVER 1666 114,85
JAAN ALVER 1107 29,69
LEHTE ALVER 510 12,93
TIINA ALVER 7902 45,19
REIDAR ANDRESON 190 2,76
JÜRI ANNIST 293 40,97
AMAR ANNUS 145 6,30
EPP ANNUS 2031 115,03
EGERT ANSLAN 79 11,05
ANNIKA ANTON 79 11,05
INGA ANTSON 16 0,89
MAE ANTSU 380 53,14
JAAN APS 47 6,57
ANDREAS ARDUS 4422 107,13
KÜLLO ARJAKAS 498 39,04
LEA ARME 1484 131,02
TÕNIS ARNOVER 3053 105,08
TIINA ARO 633 21,92
HANA ARRAS 1867 65,20
MIKA ARTO JUHANI KERÄNEN 8628 1162,61
IVIKA ARUMÄE 866 18,65
MARI ARUMÄE 441 12,76
RENÉ ARVOLA 16 1,12
ENE ASCHJEM 2523 101,45
JIM ASHILEVI 784 109,35
ELINA ASLETT 102 3,82
IRIS ASSAD 449 8,52
TÕNIS ASSON 524 73,27
THAVET ATLAS 56 7,83
TIINA AUG 2398 67,56
ANNELIIS AUNAPUU 1490 84,62
LIIS AUVÄÄRT 541 30,92
RAIT AVESTIK 303 42,37
TALIS BACHMANN 756 74,69
MADE BALBAT 16497 98,10
EVELIN BANHARD 5476 186,32
NIKOLAI BATURIN 541 65,83
AIMÉE BEEKMAN 651 88,08
VLADIMIR BEEKMAN 23348 894,97
BELAMI 255 35,66
VEIKO BELIALS 1424 79,65
ONU BELLA 187 26,15
REET BENDER 89 3,97
AGUR BENNO 228 8,68
OLIVER BERG 392 54,81
JÜRGEN BEYER 61 1,64
AARNE BIIN 1984 268,84
MAIA BOLTOVSKY 1849 68,76
PIRET BRISTOL 670 61,99
SIRET CAMPBELL 6 0,84
CONTRA 5064 310,72
BRIGITTA DAVIDJANTS 2803 201,78
JAANA DAVIDJANTS 481 67,26
KERSTI DENNIS 353 49,36
MARIA DREVS 2132 61,23
KRISTA EEK 4358 163,11
HELJE EELMA 366 6,74
HELEN EELRAND 740 89,26
PAAVO EENSALU 144 0,28
LEILA EERITS 306 42,79
ESTER EGGERT 297 10,48
PEEP EHASALU 324 37,85
ANDRES EHIN 1066 48,28
JÜRI EHLVEST 48 6,71
KATRIN EHRLICH 4383 208,53
EVI EICHE 3753 140,47
SAIMA EICHE 711 15,37
ALLAN EICHENBAUM 7520 280,23
REET EILSEN 13170 40,70
PEETER EINASTO 44 1,27
RIINA EINASTO 49 4,77
VERONIKA EINBERG 4318 161,65
SALME EKBAUM 204 13,41
MARGUS ELINGS 275 6,37
MAIU ELKEN 5934 222,00
PIIA ELLER 14 0,22
EINAR ELLERMAA 920 70,00
LEA ELLERT 469 9,14
AMA ELWE 100 12,51
ÜLO EMMUS 5645 17,40
MARGOT ENDJÄRV 3290 123,14
MERLE ENGELKES 135 5,05
KAIRI ENNOK 82 11,47
INGRID EOMOIS 468 65,44
LUULE EPNER 335 11,26
URSULA ERIK 881 32,40
ANGELIKA ERIN 94 10,81
ANNE ERMAST 45 3,15
AILI ERMEL 206 7,47
HEIKI ERNITS 12355 587,66
MARJE ERNITS 8950 1235,15
VÄINO ESKLA 380 7,53
MARIE ESKO 1136 18,28
ERIKA ESOP 1326 111,45
ALLAN ESPENBERG 1205 65,65
KATTRI EZZOUBI 2904 105,12
SIU ETTI 31 1,20
ELO FEIGENBAUM 204 7,64
INNA FELDBACH 964 36,31
INDRA FELDMAN 2177 80,85
FIL 95 10,02
EVA FINCH 1543 54,53
PIRET FREY 3856 44,12
MEELIS FRIEDENTHAL 322 34,55
FS 244 16,26
JAN GARŠNEK 70969 266,91
KRISTIINA GENNO 1345 188,07
PILLE GERHOLD 320 40,38
MARET GERMAN 4732 661,67
HELLAR GRABBI 149 17,00
ANNE GRAVE 0 0,00
RIINA GRETHIEL LEPPOJA 1069 27,98
URVI GROSSFELDT 125 9,10
RAIVO HAAB 259 0,80
AULI HAABPIHT 10396 51,00
KADI-RIIN HAASMA 30866 678,17
JUHAN HABICHT 6558 235,05
JÜRI HAIN 339 8,59
LEHTE HAINSALU 2241 124,36
KADRI HALJAMAA 2933 38,69
LAURI HALJAMAA 366 8,41
TATJANA HALLAP 1735 24,70
TATJANA HALLAP 1735 24,70
TIIU HALLAP 376 13,84
ELLEN HALLAP ANDERSSON 12 0,45
KATRIN HALLAS 424 18,31
KRISTEL HALMAN 2218 86,91
MAIT HANDO RAUN 141 14,58
EUGEN HANGE 240 3,94
MARIA HANGE 210 4,55
URVE HANKO 2638 105,33
MERIKE HANNI 22 1,71
PILLE HANNI 101 14,12
HILLE HANSO 594 83,06
RIINA HANSO 2827 105,69
INDREK HARGLA 10691 1456,13
MARIANNE HARJU 84 11,75
MARGE HAUG 10 0,70
LII HAUGASMÄGI 1059 39,64
INGA HEAMÄGI 211 3,27
KALLE HEIN 514 16,16
OTT HEINAPUU 44 1,55
ANNE HEINMAA 18 2,52
HELJE HEINOJA 3655 104,25
MEHIS HEINSAAR 1172 163,38
VALLI HELDE 246 9,31
KÄRT HELLERMA 579 52,54
REET HELM 108680 376,66
SIRJE HELME 251 17,44
SASS HENNO 719 100,54
TIIT HENNOSTE 407 20,69
PIRET HIIE 8 1,12
REET HIIEMÄE 946 75,48
ANNELI HIIESALU 405 29,50
TIITO HIMMA 326 10,35
HELS HINRIKSON 16826 626,48
KADRI HINRIKUS 1175 79,15
RUTT HINRIKUS 763 26,13
MIINA HINT 465 54,97
ENE HION 2452 332,54
INDREK HIRV 547 62,30
TUI HIRV 771 107,81
ANGELA HOFBERG 856 119,69
RAIVO HOOL 4283 96,39
TOOMAS HUIK 1193 44,28
RUTH HUIMERIND 9346 23,99
ANDREI HVOSTOV 2657 357,75
VILLE HYTÖNEN 560 49,67
HELEN IDARAND 383 12,83
MATI IILA 369 28,58
HELI ILLIPE-SOOTAK 1269 85,78
JARÕNA ILO 89 4,31
AAPO ILVES 1973 24,38
EVELIN ILVES 704 69,34
KAIE ILVES 455 31,71
TIINA ILVES 304 42,51
HANNA INGERPUU 1685 23,49
JÜRGEN INNOS 869 31,67
ANDREI IVANOV 491 110,33
J. J. METSAVANA 886 22,36
KONN JA KAAMOS 50 3,50
KRISTJAN JAAK KANGUR 1114 28,69
PIRET JAAKS 39 3,64
KADRI JAANITS 4456 152,13
MART JAGOMÄGI 231 1,21
HUBERT JAKOBS 166 5,12
TAAVI JAKOBSON 54 7,55
TIINA JAKSMAN 125 4,85
JAAN JANNO 6 0,84
EA JANSEN 266 7,08
ALARI JANSON 98 5,50
ANNELY JAUK 4622 88,24
LIISBET JAUK 41 1,53
IRIS JELETSKI 416 13,70
MARI JESMIN 5720 213,51
RIINA JESMIN 6192 232,38
RAGNE JŌERAND 175 24,47
MIRJAM JOHANNES 1011 141,37
KATRIN JOHANSON 940 131,44
PILLE JOHANSON 403 15,08
MICHAEL JOSEPH HAAGENSEN 19 1,11
LAURI JU 511 11,93
JAAK JUSKE 2459 310,08
VLADIMIR JUŠKIN 65 15,26
MART JUUR 1846 200,40
LAURI JUURSOO 122 8,72
AASA JÕELAID 124 3,73
JAAK JÕERÜÜT 1566 218,97
ANU JÕESAAR 332 12,53
KRISTI JÕESTE 160 2,50
TARMO JÕEVEER 173 24,19
MALL JÕGI 1483 59,73
LEELO JÕULU 295 8,12
ÜLLE JÄLLE 27950 1044,41
RISTO JÄRV 663 15,12
LINDA JÄRVE 388 28,26
SULEV JÄRVE 147 13,56
INDREK JÄÄTS 259 27,30
RIINA JÜRGENS 408 12,79
AIVAR JÜRGENSON 154 14,56
TOOMAS JÜRGENSTEIN 64 5,02
MERIKE JÜRJO 698 30,99
MADIS JÜRVISTE 6938 249,28
ENE KAABER 623 22,35
ANDE KAALEP 24534 180,13
TÕNU KAALEP 3202 21,74
ANNA KAARMA 354 1,60
JÜRI KAARMA 10105 26,55
IMRE KAAS 388 30,19
HUGO-TANEL KAASIK 1437 53,79
MAIRI KAASIK 43 0,43
VIOLA KAASIK 182 25,45
JAAN KABIN 650 24,33
ANU KABUR 413 12,08
MART KADASTIK 4591 457,31
KAISA KAER 5580 109,74
KRISTA KAER 12154 382,60
KATRIN KAEV 5457 15,04
MIHKEL KAEVATS 172 7,83
ANNE KAHK 6463 241,72
MAREK KAHRO 2106 294,48
NEEME KAHUSK 70 2,62
ELIN KAI TOONA 919 175,05
MARET KAIK 216 8,49
RAIVO KAIK 187 26,15
HOLGER KAINTS 723 89,51
URMAS KAJU 29 4,06
ERIKA KALAMEES 129 6,14
AIME KALAPÜÜDJA 375 9,71
HANNELEELE KALDMAA 585 35,88
JÜRI KALDMAA 36 5,03
KAJA KALDMAA 368 13,77
KÄTLIN KALDMAA 3057 230,56
MARKO KALDUR 821 59,79
INGA KALISTRU 6213 90,95
HINGE KALJUND 1638 229,55
MARI KALJUSTE 129496 468,46
KERSTI KALJUVEE 1687 59,23
MARIA KALL 1058 38,28
TOOMAS KALL 1460 55,32
JÜRI KALLAS 6948 319,13
TÕNU KALLAS 41 4,78
MADIS KALLION 35 4,89
ANU KALM 3091 108,07
MART KALM 584 27,24
MADIS KANARBIK 140 5,28
TIINA KANARBIK 21484 786,25
ANNA-MAGDALEENA KANGRO 8876 176,51
KIRKE KANGRO 8835 39,21
MAARJA KANGRO 4902 476,08
PAAVO KANGUR 3104 447,53
RIINA KANGUR 1251 174,93
TAAVI KANGUR 212 29,64
ANU KANNIKE 470 26,99
JAAN KAPLINSKI 821 80,53
MEELIS KAPSTAS 266 22,48
DORIS KAREVA 2501 139,98
HERGI KARIK 1204 110,89
TOOMAS KARJAHÄRM 401 16,87
HILLE KARM 3490 347,77
MÄRT KARMO 39 2,47
AET KAROLIN 4186 155,04
KARRUP 1768 22,43
KAIRE KARU 13 1,82
MARGUS KARU 1360 190,17
MARGUS KARU 286 20,83
SANDER KARU 237 24,64
ENN KASAK 78 10,91
KÄRT KASE 32 2,33
ANDRUS KASEMAA 352 42,79
MERIKE KASEORG 29 0,57
EVE KASK 2792 22,55
VILLU KASK 1124 32,30
LEELO KASKMANN 5503 205,97
JÜRI KASS 562 3,92
KRISTIINA KASS 16550 1189,58
TRIIN KATARIINA TAMMERT 2698 270,50
KATRIN KAUGVER 3862 342,40
MAIT KAUP 135 11,06
KRISTA KAUR 141 6,49
JAN KAUS 2392 162,30
EVE KEERUS-JUSUPOV 61 4,44
ALLAN KEIAN 540 75,51
KAJA KEIL 157 11,43
MARKO KEKISHEV 789 2,45
KARL KELLO 107 7,79
RAGNE KEPLER 9637 360,08
KADRIN KERES 104 4,87
HEINO KERSNA 6150 18,26
VAHUR KERSNA 902 126,13
KALEV KESKÜLA 94 8,16
ANTI KIDRON 939 102,03
SIRJE KIIN 754 43,36
VILJA KIISLER 128 4,32
ÜLLE KIIVET 4640 57,40
RAUL KILGAS 1364 33,26
MARGIT KILUMETS 1317 159,63
KAAREL KILVITS 12 1,16
KRISTI KINDEL 6409 173,16
LEELO KINGISEPP 408 56,79
AIME KINNEP 9 1,06
HEVE KIRIKAL 6 0,02
KAALU KIRME 144 10,05
GEORG KIRSBERG 89 12,44
KAI KITS 730 27,32
ANN KITSNIK 7618 217,45
KERSTI KITTUS 1663 45,98
KIWA 64 3,97
MART KIVASTIK 567 62,65
RUTH KIVASTIK 326 11,96
AITA KIVI 1925 154,89
EVE KIVI 127 8,88
KRISTER KIVI 103 9,65
ANN KIVIKANGUR 702 24,73
EVELIN KIVIMAA 1776 125,67
KATRIN KIVIMAA 198 3,26
JUTA KIVIMÄE 99 1,23
LIIS KIVIRAND 816 25,92
ANDRUS KIVIRÄHK 15396 1586,48
KERSTI KIVIRÜÜT 256 35,80
SVEN KIVISILDNIK 919 51,13
AIVAR KIVISIV 35 4,89
AIRE KIVISTIK 10843 387,20
JAAN KIVISTIK 915 47,15
MARIO KIVISTIK 5799 167,30
LIA KLAAS 258 7,99
MALLE KLAASSEN 1378 51,33
KAARLE-KULLERVO KLAUS 7 0,33
VÄINO KLAUS 31 0,61
MARI KLEIN 571 21,37
REET KLETTENBERG 321 44,89
UDO KNAPS 58 8,11
EVA KOFF 408 57,05
INDREK KOFF 5531 261,91
TIIT KOHA 909 17,09
SILVIA KOHU 137 12,07
KATRE KOIT 182 7,10
URMAS KOKASSAAR 2673 25,03
URMAS KOKASSAAR 2673 25,03
ILONA KOLBERG 70 1,68
HELINA KOLDEK 587 21,97
JÜRI KOLK 2166 129,94
EVA KOLLI 758 24,26
MAIRE KOLLI 23 3,09
KLAIRE KOLMANN 1017 47,35
JUSS KONKS 0 0,00
SIIRI KONKS 321 22,35
AIME KONS 662 17,41
KURMO KONSA 94 9,23
ANNIKA KOPPEL 93 13,00
IGOR KOPÕTIN 26 1,81
JANE KORBA 518 19,39
HANNES KORJUS 169 6,44
ANDREI KORMASOV 290 5,67
VLADISLAV KORŽETS 810 94,14
JÜRI KOTŠINEV 884 80,43
MAITE-MARGIT KOTTA 3728 72,53
KRAFINNA 156 18,07
TIIA KRASS 6407 239,20
TIIU KRAUT 2475 90,93
JUHAN KREEM 1911 69,83
TIINA-MALL KREEM 79 2,63
KERSTI KREISMANN 117 8,18
KÜLLI KRESSA 33 1,32
KRISTEL KRIISA 509 71,17
VIRVE KRIMM 2478 80,12
HEIKI KRIPS 526 57,37
KRISTIINA KRISTAL 179 13,04
AARE  KRISTOFOROS ARNDT 131 18,32
JANIKA KRONBERG 887 42,78
GERDA KROOM 3074 78,42
HELGA KROSS 672 22,61
JAAN KROSS 3964 77,88
JAAN KROSS 3662 70,82
MEELIS KROŠETKIN 7991 21,57
HASSO KRULL 1377 75,08
ERIK KRUMM 189 4,70
PILLE KRUUS 8233 297,10
PIRET KRUUSPERE 373 8,20
JAAN KRUUSVALL 109 11,54
REET KUDU 3545 367,53
VALENTIN KUIK 84 11,75
EDU KUILL 26 3,64
JAAK KUKK 33 4,61
MARTIN KUKK 1242 173,67
ANTS KUKRUS 410 14,82
MART KULDKEPP 747 27,99
AIVAR KULL 80 11,19
ANNE KULL 8674 324,07
AVO KULL 1317 184,16
ELO KUNGLA 1962 274,34
TIIT KUNINGAS 258 31,39
MARIE KURI 669 18,25
ROOSMARII KURVITS 301 3,99
TAMUR KUSNETS 456 34,61
MARGIT KUUSK 157 17,78
HELGA-JOHANNA KUUSLER 374 52,30
KALEVI KVELL 615 22,63
MARJU KÕIVUPUU 783 74,60
TIIA KÕNNUSSAAR 403 19,17
AHTI KÕO 353 49,36
ARMIN KÕOMÄGI 1447 202,33
EDE KÕRGVEE 499 18,68
GREETE KÕRVITS 24 3,36
KADRI KÕUSAAR 255 23,63
MARI KÄBIN 347 2,90
AARNE KÄHR 316 44,19
HELEN KÄIT 1968 275,18
JAAK KÄND 1 0,14
EERIK KÄNDLER 796 11,68
TIIT KÄNDLER 511 53,85
KAIJA KÄNGSEPP 7 0,98
HENNO KÄO 7993 122,07
HENNO KÄO 8111 247,26
HENNO KÄO 7993 122,07
ELERIN KÄRNER 81 3,03
REIN KÄRNER 104 3,89
KALLE KÄSPER 317 34,52
ASKO KÜNNAP 11457 122,90
HELI KÜNNAPAS 9585 1295,82
HILLAR KÜNNAPAS 161 6,14
ÜLLE KÜTSEN 594 43,26
MARI LAAN 921 18,99
EELIKA LAANE 4 0,56
MAREK LAANE 1707 54,96
TIINA LAANEM 1801 250,43
ANNELA LAANEOTS 866 121,09
LAURI LAANISTO 252 6,82
MERLIN LAANSOO 1877 56,72
URMAS LAANSOO 183 11,90
MART LAAR 6801 556,93
PILLEKE LAARMANN 6489 242,17
RUTH  LAASI 956 16,78
TIINA LAATS 3268 96,86
JULIA LAFFRANQUE 152 7,40
MERI-LIIS LAHERAND 1727 67,76
UNO LAHT 304 7,53
PIRET LAI 467 65,30
ANDRES LAIAPEA 20 1,43
SIIRI LAIDLA 3721 501,30
RUTH LAIDMETS 1468 54,11
ANGELA LAIG 81 2,95
FAINA LAKSBERG 8726 324,23
TEA LALL 1032 144,30
ANNELI LAMP 96 8,04
DAGMAR LAMP 983 117,15
ANNE LANGE 640 30,37
ANDRES LANGEMETS 301 5,32
ARI LANTO 439 61,39
LEONHARD LAPIN 511 41,63
KAIA-LEENA LASS 2285 79,50
ANNA LAUK 28749 102,37
ÜLAR LAUK 2364 86,95
ÜLLE LAUMETS 1518 56,35
EVE LAUR 5319 190,66
MAARJA LAUR 4493 155,85
MATI LAUR 514 27,54
MÄRT LAUR 190 26,57
RISTO LAUR 718 81,97
MAIRI LAURIK 1649 197,08
PEETER LAURITS 3188 97,48
TIINA LEBANE 2402 88,36
JANKA LEE LEIS 534 56,85
HELI LEEK 916 34,28
PIRJO LEEK 614 22,98
HELLE LEEMETS 1223 74,47
NIGU LEENU 472 18,11
DIANA LEESALU 955 133,54
KRISTA LEESI 8 0,01
EVE LEIMANN 5 0,70
MARE LEINO 706 50,39
KATRIN LEIS 421 1,05
VERNI LEIVAK 256 35,80
KAIRI LEIVO 82 4,07
MILVI LEMBE 1900 265,68
IRA LEMBER 13223 1661,26
TÕNU LEMBER 1427 67,84
AIVAR LEMBIT 753 105,29
PIRET LEMETTI 9309 347,26
MAE LENDER 633 88,51
MARJU LEPAJÕE 281 5,82
VIRKKO LEPASSALU 255 35,66
EVA LEPIK 32 4,47
MARE LEPIK 384 14,37
MARIA LEPIK 4279 146,89
MIRJAM LEPIKULT 1161 34,03
MARIA LEPMAA 2503 349,66
LEA LEPMANN 2166 100,67
TIIT LEPMANN 2062 96,61
ANDRES LEPP 959 35,36
PEEP LEPPIK 298 41,67
LAURI LIIDERS 1797 64,10
MARJA LIIDJA 11719 413,29
SANDER LIIVAK 964 33,04
UNO LIIVAKU 1477 59,37
ILVI LIIVE 220 8,30
VAMBOLA LILLEMÄE 72 10,07
ETHEL LILLEMÄGI 224 6,82
KAIE LILLEORG 9887 71,14
PIRET LILLESTE 103 7,50
LAURA LILLEVÄLI 947 28,36
TIINA LIND 45 6,29
HENDRIK LINDEPUU 1049 42,00
KRISTA LINK 164 6,08
MIRJAM LINK 0 0,00
HENNO LINN 1 0,14
ANNE LINNAMÄGI 13295 78,62
PEETER LINNAP 142 7,84
JANA LINNART 12462 457,64
KERSTIN LINNART 1617 60,52
KERLI LINNAT 94 2,07
AADO LINTROP 100 13,98
MADLI LIPPUR 1139 153,45
LIANNA LISETTE ERIT 50 0,97
MARIANA LISETTE LEE HIRV 130 0,40
TIIA LISTER 68 9,51
ANNIINA LJOKKOI 125 6,38
INGRID LODDES 122 17,06
LEMBI LOIGU 100 3,52
VAHUR LOKK 1428 46,76
MIHKEL LOODUS 1012 34,87
TIIU LOOG 7159 268,02
KAIRI LOOK 1616 117,69
VENNO LOOSAAR 241 17,55
REELIKA LOOTUS 1029 143,88
TRIINU-LIIS LOOVEER 1806 65,69
MANN LOPER 330 20,35
MARIA-KRISTIINA LOTMAN 202 5,13
KAIT LUBJA 75 0,68
SIRJE LUCK 99 13,84
INGVAR LUHAÄÄR 1884 131,32
HANS LUIK 1392 63,37
VIIVI LUIK 1874 251,65
ALLIKI LUKK 9 0,44
REGINA LUKK-TOOMPERE 6504 256,00
KATRIN LUMISTE 498 58,27
ALLI LUNTER 102 13,96
EVA LUTS 3280 115,96
KADRI LUTT 3759 140,69
ERKKI LUUK 76 1,36
ENDLA LÕHKIVI 1996 67,52
ALO LÕHMUS 99 12,03
ANNIKA LÕHMUS 22 2,27
BARBI-KATRIN LÕHMUS 75 10,49
ÜLLE LÄTTE 12 1,68
VELLO LÄÄN 647 38,07
TIIT LÄÄNE 954 39,93
ADA M. SOO 392 28,55
EINAR MAASIK 25 1,75
INGRID MAASIK 20 0,16
MARI MAASIK 160 9,49
SIIM MAATEN 1228 30,30
REET MADE 1527 178,78
TIIT MADE 454 54,32
PIIA MAISTE 2094 60,57
ENDEL MALLENE 268 7,32
MEELIK MALLENE 288 6,40
NATALIA MALTSEVA-ZAMKOVAJA 47 2,79
IKO MARAN 1605 35,16
TIMO MARAN 137 6,90
MARA MARET ARONOVICH 69 9,65
EPP MARGUSTE 14635 152,86
TIINA MARIAM REINSALU 1026 31,00
IRJA MARIPUU 415 14,91
MILVI MARTINA PIIR 3397 207,73
ILONA MARTSON 4064 104,31
MATTI MASING 200 6,98
VIKTOR MASING 477 21,18
KAISA MASSO 973 136,05
MATHURA 2304 138,93
MARJA MATIISEN 34 0,99
RAIT MATIISEN 0 0,00
PAAVO MATSIN 587 82,08
VILMA MATSOV 1009 33,11
MARE MAUER 97 2,32
KAUPO MEIEL 337 24,75
AURIKA MEIMRE 53 4,91
ÜLLE MEISTER 5228 119,81
HELVE MEITERN 86 3,22
JAAK MEITERN 115 2,16
MAIA MELTS 471 7,63
NELLI MELTS 224 2,81
INDREK MEOS 250 32,22
UNO MERESTE 82 5,26
ARNE MERILAI 638 26,72
LIIA MERINO 209 8,78
WIDO MERITS 103 14,40
MAE MERUSK 477 66,60
ENA METS 189 11,48
HILLAR METS 15806 602,06
RITA METS 762 88,98
TIIA METS 207 7,25
SIIRI METSAMÄGI; S.M.RATTISTE 95 4,59
LEO METSAR 2926 64,42
ANNE METSIS 90 5,02
LIINA METSKÜLA 652 91,17
HELLE METSLANG 52 1,13
JOOSEP METSLANG 494 7,02
KADRI METSMA 5145 184,74
KRISTI METSTE 627 27,29
HELLE MICHELSON 2078 63,41
MARKO MIHKELSON 30 4,19
VALDUR MIKITA 2033 281,53
MERIKE MIKK 16 2,24
DAN MIKKIN 29182 238,35
MARGIT MIKK-SOKK 379 21,32
PIRET MILDEBERG 5463 212,19
HANNA MILLER 2084 117,50
VOLDEMAR MILLER 276 18,18
OLIVIA MIND 355 49,64
KRISTA MITS 1033 22,00
EVI MITT 73 5,23
IRINA MOISSEJENKO 56 3,35
MUDLUM 333 35,04
MELANIE MULJAR 0 0,00
JANEK MURU 385 26,92
TIIA MURULAID 6 0,02
ANN MUST 99 4,22
MIHKEL MUTT 3149 437,86
KALLE MUULI 1182 91,39
MIHKEL MÕISNIK 3447 96,40
LEMBE MÕTTUS 742 103,75
PIRJO MÕTTUS 2258 84,33
ENE MÄE 8189 305,94
PIRET MÄENIIT 1022 80,73
HELI MÄGAR 543 20,37
ANNI MÄGER 3781 147,13
ANNE MÄGI 2255 37,50
JÜRI MÄGI 736 31,56
MARIKA MÄGI 609 32,90
ANU MÄND 159 6,49
HELJO MÄND 4871 350,98
TIINA MÄNNAPSOO 130 9,47
MARIS MÄNNIK 41 2,28
LEELO MÄRJAMAA 14729 327,90
VEIKO MÄRKA 736 102,44
GERDA MÄRTENS 1073 41,93
BRUNO MÖLDER 210 3,27
MERIKE MÖLDER 606 21,30
OLEV MÖLDER 66 0,20
MARGOT MÜLLERSON 560 78,30
KASPAR MÜÜRSEPP 182 5,55
ENDA NAABER NIPSUST 78 8,73
TIINA NAARITS-LINN 34 4,75
RAUL NARITS 119 15,73
REET NEITHAL 64 7,74
MARGE NELK 4301 65,58
PEEP NEMVALTS 26 0,73
URMAS NEMVALTS 5646 189,79
ARNE NIELSEN 2672 280,78
KATI NIELSEN 668 93,41
TOIVO NIIBERG 1335 87,35
KUTT NIINEPUU-KIIK 2129 6,59
PIRET NIINEPUU-KIIK 12724 364,09
KAISA-KITRI NIIT 431 16,09
MONIKA NIKITINA-KALAMÄE 83 11,61
TOOMAS NIKLUS 33220 103,09
EVA NILSON 4515 168,92
URMAS NIMETU 1 0,14
NIRTI 81 7,68
EVA NOONI 9696 362,91
VIIVE NOOR 1614 28,80
HELLE NOORVÄLI 74 5,10
DAGMAR NORMET 2353 41,38
DAGMAR NORMET 1880 32,10
HALDI NORMET 103 7,50
INGO NORMET 298 16,05
MERLE NUIA 149 4,98
MALL NUKKE 251 0,90
AITA NURGA 1502 26,58
MINNI NURME 582 8,63
MADIS NURMS 22 1,57
AVE NÕMME 105 14,40
ENN NÕU 874 121,24
HELGA NÕU 4057 351,02
MARTIN OJA 74 6,35
HANNO OJALO 2773 356,19
JÜRI OJAMAA 3676 115,17
KATRE-LIIS OJAMAA 1091 32,06
TRIINU OJAR 404 28,72
KRISTA OJASAAR 42 3,56
KERSTI OJASOO 26 0,49
HERDIS OJASU 169 23,63
KAI-MAI OLBRI 417 20,02
SIRJE OLESK 598 23,77
GONDO OLEVSOO 101 4,52
SULEV OLL 360 42,23
KERSTI OLSSON 430 8,38
TRIIN OLVET 5184 155,12
MARGUS OOPKAUP 149 17,07
ENNO OOTSING 982 7,39
PIRET ORAV 5216 182,73
ENEL ORMUS 2724 105,85
ANNE-MARI ORNTLICH 208 7,37
RIINA ORUAAS 38 0,25
VIRVE OSILA 846 116,80
LOONE OTS 1109 105,53
URMAS OTSPERE 11 1,54
MARGUS OTT 620 29,82
MRBEE OÜ 60 1,73
RAFIKO OÜ 261 3,27
MARGE PAAL 15305 572,85
KRISTI PAAS 11 0,40
LAINE PAAVO 130 2,34
EBE PADU 392 49,72
ANTS PAIKRE 1238 42,39
AILI PAJU 1230 159,55
GERLI PAJU 133 9,69
ENE PAJULA 35 4,89
PIA PAJUR 362 50,62
TRIINU PAKK 739 24,23
LEELO PAKS 416 18,97
PAAVO PALK 167 7,91
HELDUR PALLI 153 6,66
MADIS PALLI 3 0,42
KRISTO PALS 260 36,36
PÄIVI PALTS 5336 30,02
LIIS PALTSMAR 920 128,64
KADRI PAPP 22768 817,07
TRIIN PAPPEL 1226 44,54
IVO PARBUS 647 81,76
MANONA PARIS 374 52,30
EEVA PARK 1193 166,13
AIN PARMAS 556 77,75
SIRLE PARSLEY 197 7,37
ANN PARTS 271 10,14
JESPER PARVE 1846 258,12
KARIN PAULUS 177 16,90
KATRIN PAUTS 5541 774,79
SIGRID PAVEL 6006 9,39
HENRI PAVES 41 1,53
PETER PEDAK 2479 77,61
HEDDA PEET 594 29,34
TATJANA PEETERSOO 9419 324,59
ANNA-MARIA PENU 1849 164,99
AINO PERVIK 25793 2007,78
MALL PESTI 351 17,08
LENA PETERSON 3 0,42
MARGIT PETERSON 1406 153,50
MARGIT PETERSON 196 7,60
EPP PETRONE 5558 425,31
JUSTIN PETRONE 2598 471,35
KADRI PETTAI 2964 91,36
HELE-RIIN PIHEL 2647 367,92
VIRGE PIHEL 709 26,54
CAROLINA PIHELGAS 670 24,01
LAURA PIHLAK 58 2,17
IVI PIIBELEHT 21648 144,41
HELINA PIIP 69 2,30
KRISTI  PIIPER 1564 214,00
KRISTI PIIR 50 0,23
REET PIIRI 942 54,01
MATTI PIIRIMAA 16598 582,56
PÄRTEL PIIRIMÄE 2707 87,23
ANNE PIKKOV 19449 384,64
HEILIKA PIKKOV 598 83,62
ÜLO PIKKOV 944 18,05
LAUR PIKKSAAR 10 1,40
ANN PIKVER 191 18,29
LAURI PILTER 229 8,18
AARE PILV 409 17,09
ANU PINK 1495 59,23
JÜRI PINO 130 5,48
NASTA PINO 652 90,76
TIIU PIRSKO 1109 14,30
HEIKI PISUKE 158 9,55
INGE PITSNER 310 31,69
MAI PITSNER 76 5,53
JAANUS PLAAT 38 3,87
MAIA PLANHOF 24016 882,21
KATRIN PLANHOF SKOTT 803 22,47
MARTIN PLASER 21 2,56
MARJA-LIISA PLATS 18307 382,42
TRIIN PLOOM 138 4,87
ANNE-LIIS POLL 11 1,54
REET POOL 86 6,15
MART POOM 113 7,90
LINDA POOTS 621 13,66
JANA PORILA 604 19,68
AINO PRAAKLI 424 36,31
KRISTIINA PRAAKLI 542 74,74
MARGIT PRANTSUS 3218 444,75
GUNNAR PRESS 276 38,59
KETLIN PRIILINN 6790 853,07
SIMMO PRIKS 28 1,31
KAIRI PRINTS 300 12,82
JAAK PROZES 37 5,17
HEINO PRUNSVELT 7473 32,75
EHTE PUHANG 5431 162,89
KARINA-LOUISA PUHT 340 47,54
HOLGER PUKK 153 11,85
RAIMO PULLAT 410 31,14
MARIO PULVER 8259 167,00
EDA-TIIA PUNGAR 1 0,07
PILLE-RIIN PURJE 277 25,68
RAILI PUSKAR 38116 1422,96
AARNE PUU 385 10,71
TARMO PUUDIST 5942 18,30
ENE PUULMANN 5 0,28
KAIRE PUUMETS-SÕBER 529 19,78
REIN PÕDER 1931 192,50
KADRI PÕDRA 893 25,64
PRIIT PÕHJALA 638 89,21
JANNO PÕLDMA 1815 194,16
ASTA PÕLDMÄE 345 13,84
JAAK PÕLDMÄE 52 0,62
PAAVO PÕLDMÄE 71 2,66
HENN PÕLLUAAS 29 4,06
SERGEI PÕLME 303 42,37
PRIIT PÄKK 23 2,96
MATTI PÄRK 2510 28,58
SIIRI PÄRKSON 179 25,03
JAAN PÄRNAMÄE 1491 56,25
PIRET PÄRNAPUU 3 0,12
EVE PÄRNASTE 229 1,95
MARGE PÄRNITS 128 8,07
MAARJA PÄRTNA 25 3,50
TERHI PÄÄSKYLÄ-MALMSTRÖM 1003 140,65
PIRET PÄÄSUKE 4823 178,93
JUHANI PÜTTSEPP 1330 114,41
HEIDI RABA 365 28,39
BIBI RAID 8295 310,47
KATRIN RAID 129 1,37
MAARJA RAID 3086 39,27
KULLE RAIG 327 40,31
INGA RAITAR 737 85,49
HARALD RAJAMETS 2513 40,56
TARMO RAJAMETS 3129 43,72
MERIT RAJU 503 65,30
KERTTU RAKKE 2325 288,72
KASPAR RAMMO 12 0,39
MARIANN RAMMO 13 0,62
TIIT RAMMUL 8272 25,65
HILLI RAND 725 78,51
PIIA RAND 109 7,76
MARJU RANDLANE 2006 75,08
ALDO RANDMAA 4632 163,49
UKU RANDMAA 310 43,35
URVE RANDMAA 2 0,09
MARGIT RANDMÄE 15445 107,70
TIINA RANDUS 4287 146,20
MARE RANDVEER 376 21,54
LIISA RANDVIIR 48 1,80
SILVIA RANNAMAA 1757 214,58
HEINO RANNAP 110 7,39
JAAN RANNAP 4268 394,14
SIRJE RATSO 4398 27,22
ENO RAUD 13632 1212,84
MIHKEL RAUD 5103 451,10
PIRET RAUD 24604 1330,72
PÄRLE RAUD 9 0,17
REIN RAUD 1615 192,29
DAGMAR RAUDAM 1969 275,32
TOOMAS RAUDAM 242 29,72
RIHO RAUDI 1742 27,11
PRIIT RAUDKIVI 253 18,26
HEIKI RAUDLA 914 86,95
IRENA RAUDLA 137 5,13
JELENA RAUDLA 124 17,34
ANDRES RAUDSEPP 125 4,76
JÜRI RAUDSEPP 174 7,93
KRISTIINA RAUDSEPP 1104 23,58
LIISA RAUDSEPP 946 21,23
PIRET RAUDSEPP 109 1,97
RIINA RAUDSIK 805 113,27
HARRY RAUDVERE 289 40,41
OTT RAUN 117 16,36
PRIIT REA 5249 131,79
ILME REBANE 674 24,96
MARGIT REBANE-PENT 295 12,74
AVE-MARLEEN REI 1496 108,95
URMAS REI 145 3,45
HELI REICHARDT 1118 152,98
JANA REIDLA 590 20,04
MARIA REILE 7605 284,65
SIGRID REILI 124 4,64
JAAK REIMANN 17 2,38
SIIRI REIMANN 448 15,29
AIVAR REIMUS 871 118,41
KAARINA REIN 123 6,52
REELI REINAUS 7920 1066,37
KRISTINA REINELLER 2725 119,19
VILMA REINHOLM 35 2,57
KÜLLI REINO 0 0,00
KÜLLI REINUP 412 6,46
TIINA REKAND 56 7,83
TIIU RELVE 791 25,68
OLEV REMSU 1904 266,03
BERIT RENSER 72 7,32
KAJA RIESEN 2061 77,27
KAJA RIIKOJA 1320 25,16
KAUR RIISMAA 321 44,89
KATI RIMM 6 0,84
MERIKE RISTIKIVI 181 9,34
FUTURE ROBOTICS 2220 126,80
EGERT ROHTLA 570 41,56
SIGNE ROOS 37 5,17
EVA ROOS NERUT 138 8,29
ANU ROOSENIIT 1205 37,82
MAARJA ROOSI 680 8,00
VIRVE ROOST 423 20,16
ELO-MARIA ROOTS 153 21,39
OTT ROOTS 47 2,38
KAISA ROOVER 1228 30,30
ERIKA ROSIMANNUS 10 1,40
ANNE ROSIN 1115 41,47
KREET ROSIN 1034 104,24
TOOMAS ROSIN 103 3,86
JAAN ROSS 161 7,30
KRISTIINA ROSS 404 13,78
TIINA ROSS 53 1,29
AARNE RUBEN 349 39,40
OLAVI RUITLANE 1263 173,94
IVO RULL 25 3,22
KRISTEL RUMESSEN 253 33,68
ANNELI RUMM 7 0,98
VALTER RUMMEL 3703 112,21
SIGNE RUMMO 923 28,07
HANDO RUNNEL 2126 187,80
SIMO RUNNEL 384 34,51
PILLE RUNTAL 2090 72,44
MALLE RUUMET 151 10,45
PIRET RUUSTAL 802 26,11
RIINA RUUT 177 7,72
GRETHE RÕÕM 108 7,87
ENE RÄMMELD 206 28,80
LIINA RÄNDVEE 515 19,28
KRISTA RÄNI 1863 56,62
VALERIA RÄNIK 227 17,24
LAURI RÄPP 708 99,00
ILME RÄÄK 1096 34,26
JÜRI RÜNKLA 79 11,05
EVE RÜTEL 4535 140,85
KALJU SAABER 689 62,11
LAURI SAABER 6240 234,57
KAMILLE SAABRE 1257 20,61
AINO SAADIK 3 0,42
KATRIN SAALI SAUL 1030 94,17
ANTI SAAR 2629 156,43
OLIVIA SAAR 3144 182,77
TIIU SAAR 1162 30,39
ULLA SAAR 2866 132,55
UTA SAAR 1524 41,18
VEERA SAAR 692 96,76
KATI SAARA VATMANN 1571 178,36
RIHO SAARD 142 17,01
RIINA SAARMA 36 5,03
MEELIKE SAARNA 1169 155,35
MIINA SAARNA 11 0,77
HELEN SAARNIIT 33 1,24
SIRET SAARSALU 167 19,67
MARI SAAT 941 99,48
MARE SABOLOTNY 265 37,05
SIISI SAETALU 359 50,20
SIIM SAIDLA 5790 93,82
TANEL SAIMRE 1921 262,06
MARI SAJO 2972 415,08
KATRIN SAK 51 7,13
IVAR SAKK 386 18,97
MARKUS SAKSATAMM 2360 150,55
MONIKA SALU 115 13,07
PIRET SALURI 2617 74,49
REIN SALURI 1763 58,04
MARGIT SALUSTE 2079 99,17
ANU SALUÄÄR 2667 101,75
ANU SAMARÜÜTEL-LONG 955 62,17
MAREK SAMMUL 51 1,27
OLEG SAMORODNI 27 3,71
KRISTJAN SANDER 212 7,98
MART SANDER 15049 1073,14
MARGUS SANGLEPP 771 107,63
MARGIT SARAPIK 1034 144,58
MIKK SARV 443 44,57
TÕNN SARV 67 6,92
SIIRI SAU 3089 108,49
MEELIS SAUEAUK 23 1,68
PEETER SAUTER 1087 99,22
EVELIN SCHAPEL 5737 214,73
MELENA SCHULTZ 1408 52,70
INDREK SCHWEDE 123 9,30
ANU SEIDLA 191 13,35
LIISI SEIL 36 1,55
MARKO SEKITEL LEPPOJA 237 5,82
ANTI SELART 393 11,75
JÜRI SELIRAND 444 22,73
TIIA SELLI 677 49,30
TIIT SEPA 4648 483,32
ADENA SEPP 4292 600,15
ARVI SEPP 627 3,52
ENE SEPP 2053 287,07
KADI SEPP 8 0,58
KAJA SEPP 373 42,04
LEIVO SEPP 33 4,61
KÜLLI SEPPA 1239 30,02
LY SEPPEL 827 26,81
PEETER SEPPING 18626 57,70
RAIVO SEPPO 1184 152,97
IVAR SIBUL 187 3,74
IMRE SIIL 442 40,70
VIRGO SIIL 1100 28,59
MAARIKA SIIM 12 1,68
TOOMAS SIITAN 254 11,58
REIN SIKK 796 68,26
MERLE SILD 1106 86,70
ELINA SILDRE 5216 112,30
JOONAS SILDRE 7580 152,31
TIINA SILDRE 8847 34,59
SILJALILL 7 0,98
KAARI SILLAMAA 131 16,73
KERTU SILLASTE 4073 171,06
LIIS SILLASTE-TOOTS 4621 44,18
VAIKE SILMATO 235 17,11
SILVI SILVA NEMVALTS 48 1,70
HILLE SIMM 641 18,57
MAREK SIMPSON 20 1,75
KARL-MARTIN SINIJÄRV 1335 63,51
REELIKA SINIJÄRV 11967 447,91
TRIIN SINISSAAR 572 19,96
NELE SIPLANE 405 33,88
MATI SIRKEL 4694 173,54
VIRGO SIRVI 409 56,39
HELLI SISASK 4 0,56
HELLI SISASK 310 18,67
KAIA SISASK 264 10,24
ERKKI SIVONEN 523 19,93
PIRET SMAGAR 1633 15,97
IVI SMIDT 476 8,39
MIRJA-MARI SMIDT 155 5,77
KERTTU SOANS 804 49,57
MART SOIDRO 103 14,40
RAGNAR SOKK 813 24,84
JANEK SOMELAR 899 65,47
TRIIN SOOMETS 1182 59,65
SILJA SOONE 1481 54,59
SILJA SOONE 5115 187,47
ALLAR SOONESTE 23073 712,96
EVE SOONESTE 5061 176,70
MAIE SOONESTE 147 20,55
MATI SOONIK 4078 570,22
IVAR SOOPAN 1049 131,72
MARGUS SOOTLA 94 3,65
TIINA-MARIA STEINBERG 8 0,36
MATI STRAUSS 54 2,03
MARINA SUHNJOVA 8 1,12
HARALD SUISLEPP 13 1,82
ELLEN SUITS 918 32,02
KRISTA SUITS 15764 590,03
LEENA SUITS 9181 340,32
MARIAN SUITSO 3178 206,81
ILONA SULA 238 9,23
RAUL SULBI 7910 262,58
FARIŠTAMO SUSI 22 1,60
SIGRID SUU-PEICA 577 80,68
MARIANNE SUURMAA 1420 198,56
NELE SUURSAAR 53 1,98
KARIN SUURSALU 12931 457,40
ÜLLE SUVI 317 5,90
URVE SÕMER 490 68,52
HEIDO SÕNA 0 0,00
ELLE SÕRMUS 44 2,56
SILVER SÄRA 2404 82,76
ALO SÄRG 873 42,24
HELLI-TIIU SÄRG 7 0,43
ILMAR SÄRG 1462 154,06
ELIN SÜTISTE 58 0,94
SIIMA ŠKOP 1639 67,51
CATHERINE ZARIP 9893 211,55
URSULA ZIMMERMANN 317 10,82
TIINA ZINGEL 246 4,75
INGEL TAEL 113 6,72
TRIIN TAEL 3703 139,36
LEILA TAEL-MIKEŠIN 124 16,38
KAI TAFENAU 76 1,81
PIRET TAGEL 549 15,33
JOHANNA TAIGER 555 20,77
ANDRES TALI 27112 428,90
HILLAR TALI 2501 55,69
PIRET TALI 211 29,50
HANNES TALJA 133 0,71
JAANA TALJA 968 14,74
JÜRI TALVET 1676 73,22
GERTRUD TALVIK 133 9,69
KAIRE TALVISTE 524 34,64
TIINA TAMBAUM 179 25,03
ANNE TAMBERG 1073 15,11
AARE TAMM 364 50,29
AKSEL TAMM 20 1,28
HELLE TAMM 19 1,82
JANIKA TAMM 290 40,55
KETLIN TAMM 16663 623,68
MAREK TAMM 1800 76,38
TRIINU TAMM 3519 140,78
TIINA TAMMAN 145 16,66
PILLE TAMMELA 788 30,03
RIINA TAMMENIIT 4335 14,71
ENNO TAMMER 1729 172,48
LIIA TAMMES 1492 28,69
TIINA TAMMET 183 4,57
TIINA TAMMETALU 8444 47,26
MARJU TAMMIK 258 10,01
TOOMAS TAMMIS 11 0,10
PEETER TAMMISTO 334 6,23
KRISTIINA TAMMOJA 56 1,61
JAAN TAMMSAAR 29720 254,45
JAAN TANGSOO 875 119,20
LAINE TANGSOO 60 5,24
TÕNU TANNBERG 3472 179,25
ARVI TAPVER 15 2,10
KRISTI TARAND 1529 51,73
TIINA TARIK 1475 54,48
SIIRI TARRIKAS 27 1,01
INDREK TART 60 3,90
INDREK TART 66 2,16
URMAS TARTES 411 13,17
ANU TARVIS 1697 55,30
TRIIN TASUJA 34 4,75
MIHKEL  TATTAR 212 29,64
TOOMAS TAUL 2128 76,33
JUHAN TEDER 212 11,42
TARMO TEDER 530 74,11
KRISTJAN TEDRE 551 19,97
ANDRA TEEDE 121 10,56
MARI TEEDE 283 20,61
MARIA TEIVERLAUR 424 30,13
RENE TENDERMANN 2142 80,17
AIRI TENNI 3871 138,64
TIIU TEPANDI 130 5,09
OLAVI TEPPAN 5800 149,89
AET TERASMAA 1634 31,24
KERTI TERGEM 1981 61,97
VAPPU THURLOW 38 0,81
RAIVO TIHANOV 857 39,25
HELLE TIIKMAA 28 3,92
TIINA TIIMAN 1812 67,43
TARVI TIITS 118 8,25
TIINA TIITUS 118 16,50
TOOMAS TIIVEL 172 6,45
TOOMAS TIIVEL 51 7,13
JUTA TIKK 239 33,42
KRISTJAN TIKK 273 10,32
MIHKEL TIKS 157 21,95
TANEL TIKS 286 39,99
TIIT TILK 382 27,30
STELLA TIMMER 415 15,53
SIIRI TIMMERMAN 17530 101,94
ENE TIMMUSK 301 42,09
URVE TINNURI 2622 304,05
JÜRI TITOV 93 0,27
TAMUR TOHVER 4 0,56
ERIK TOHVRI 21725 3037,79
ÜLLE TOMING 109 13,74
ILMAR TOMUSK 16771 2099,58
MAREN TOOM 141 9,86
JANE TOOMAN 408 7,95
KÄRRI TOOMEOS-ORGLAAN 87 0,75
ELO-MALL TOOMET 16 0,47
TIIA TOOMET 3084 295,85
TIINA TOOMET 3143 101,32
PEETER TOOMING 142 7,28
SIGRID TOOMING 5195 196,39
TERJE TOOMISTU 80 4,45
KALLE TOOMPERE 2257 71,17
ENDLA TOOTS 12781 217,58
JANNO TOOTS 72 2,69
TOIVO TOOTSEN 420 50,29
TÕNIS TOOTSEN 223 12,56
LIINA TORDIK 1041 38,96
ALEKSANDER TORJUS 24 1,34
IMBI-SIRJE TORM 41 3,55
KERSTI TORMIS 4082 27,38
PEETER TOROP 820 40,15
MATS TRAAT 2079 241,75
VICTORIA TRAAT 1489 54,29
ANU TREIKELDER 35 2,96
ÜLO TREIKELDER 194 3,70
UIDO TRUIJA 661 92,33
ILMAR TRULL 8807 350,03
KÜLLI TRUMMAL 318 21,59
MART TRUMMAL 1601 16,82
JUHAN TRUMP 46 4,75
KARIINA TŠURSIN-SOOTLA 94 6,85
ELO TUGLAS 216 26,12
FRIEDEBERT TUGLAS 3218 325,61
KRISTI TUHKRU-TAMM 108 4,19
ANETT TUISK 657 91,87
TULIHOBU 5 0,70
LEELO TUNGAL 13872 818,47
TARMO TUULE 136 15,67
ANNELI TUULIK 1618 60,15
MAIE TUULIK 106 14,61
ANNE TUULING 273 19,04
LII TÕNISMANN 12835 474,64
TALVI TÕNISMANN 94 1,78
MAI TÕNISOO/MAI TORIM 5950 233,35
URMAS TÕNISSON 1584 64,26
URVE TÕNNUS 0 0,00
ÜLLE TÕNUMAA 146 10,63
MANIAKKIDE TÄNAV 746 28,90
EDUARD TÜÜR 226 31,60
HELENA UBA 304 10,62
UDO UIBO 1155 59,88
JÜRI ULJAS 216 17,07
MIHKEL ULMAN 425 46,14
KRISTINA ULUOTS 11165 368,15
JAAN UNDUSK 1054 61,32
MAARJA UNDUSK 639 7,27
REIN UNDUSK 30 1,21
REIN UNDUSK 2312 28,67
JAAN UNT 285 4,37
KERSTI UNT 2227 82,05
LY UNT 77 10,22
MATI UNT 740 96,11
BRITT URBLA KELLER 68368 217,23
SILVIA URGAS 38 5,31
JAAK URMET 8299 370,10
KRISTI UUDEVÄLI 178 12,96
EIA UUS 849 117,28
SASH UUSJÄRV 4830 168,03
ALBERT UUSTULND 675 31,07
ALBERT UUSTULND 761 35,08
LEMBIT UUSTULND 541 67,63
JÜRI V.GRAUBERG 1757 168,42
KAI VAARANDI 1169 32,52
URMAS VADI 1599 210,00
LIINA VAGULA 45 6,29
KAIDI VAHAR 3415 98,19
BERK VAHER 353 14,48
HUGO VAHER 908 99,06
SILJA VAHER 951 132,98
VAAPO VAHER 524 25,82
VAINO VAHING 267 36,78
REIN VAHISALU 239 25,66
ELLE VAHT 718 24,30
SANDER VAHTER 5239 92,68
TARMO VAHTER 348 42,61
TAUNO VAHTER 911 27,10
LAURI VAHTRE 8873 469,77
MALL VAHTRE 330 1,91
SILVER VAHTRE 339 3,72
ROBERT VAIDLO 412 28,86
MAIT VAIK 432 60,41
JANIKA VAIKJÄRV 728 101,80
JAANUS VAIKSOO 1855 113,73
ENE VAINIK 215 19,31
ENN VAINO 2179 301,47
MAARJA VAINO 385 21,63
MARGO VAINO 94 7,85
KÄTLIN VAINOLA 2036 187,52
JAAK VALDRE 47 2,82
KIRSTI VALDSTEIN-TIMMER 87 12,17
JAANUS VALK 1172 24,65
AIDI VALLIK 4882 547,20
OTT VALLIK 6190 132,43
TIINA VALLIKIVI 260 9,73
TANEL VALLIMÄE 29 1,09
EDGAR VALTER 20842 420,00
ARVO VALTON 1355 125,48
ILMAR VANANURM 66 6,55
ANDRES VANAPA 29 3,87
ANU VANE 2426 90,05
JOUKO VANHANEN 15 0,59
HANNES VARBLANE 373 19,32
JANEK VARBLAS 0 0,00
AET VARIK 1389 52,45
RAIVO VARIK 0 0,00
VIIVI VARIKSAAR 375 10,94
TAIVO VARJO 1335 49,97
MARILIIN VASSENIN 373 9,08
LIISA VEBER 184 13,65
RAUL VEEDE 586 17,75
PEEP VEEDLA 52 5,06
MERLE VEESALU-RAND 42 1,60
KRISTEL WEIDEBAUM 649 24,29
BERIT VEIDEMANN 143 20,00
REIN VEIDEMANN 687 69,22
HEINRICH WEINBERG 821 114,80
MALLE VEISSERIK 2168 81,15
TANEL VEISSON 11 0,70
INGRID VELBAUM-STAUB 851 32,11
EPP VELBRI 971 25,41
LILIAN VELLERAND 43 2,75
ANNE VELLI 115 15,81
ANNE VELLISTE 1735 80,50
EVA VELSKER 6053 224,77
KALLE VELSKER 1525 70,61
MART VELSKER 166 4,70
VELLO VENSEL 43 2,29
VIIVI VERREV 565 15,46
JANIKA VESBERG 4553 116,64
TANEL VESKE 3481 130,29
MIRJAM VESKI 405 15,23
SIIM VESKIMEES 874 76,10
LEIDI VESKIS 39 1,15
RUTH VESTEL 2797 104,69
VIIVIKA VESTER 442 30,90
MONIKA VIDMAN 931 83,83
HELGI VIHMA 289 13,33
GAIA VIHMAN 150 20,97
HELI VIHT 24 1,75
MARIINA VIIA 112 3,49
URMAS VIIK 3884 69,62
MARTIINA VIIL 989 37,02
TIINA VIIL 8979 326,55
LUULE VIILMA 2023 299,47
PIRET VIILU 758 28,37
KADRI VIIN 836 16,30
MARTIN VIIRAND 10 0,71
ANTS VIIRES 385 23,11
EVI VIIRES 620 22,20
LIINA VIIRES 3202 111,38
PIRET VIIRES 77 3,69
LIVIA VIITOL 370 19,80
KRISTEL VILBASTE 1023 74,13
ILON VILDER 7517 23,33
HEIKI VILEP 3807 337,45
PEETER VILLMANN 8028 259,47
TÕNIS VILU 44 6,15
AILI VINT 305 2,92
MAARA VINT 331 5,02
TOOMAS VINT 247 32,69
EVA-MARIA VINT-WARMINGTON 124 0,96
KAUPO VIPP 351 9,51
TARMO VIRKI 432 60,41
LIA VIRKUS 592 57,14
PEETER VISSAK 312 5,61
KATI VOKSEPP 28 2,04
KREET VOLMER 517 17,89
IVO VOLT 42 1,48
KALLE VOOLAID 60 3,00
PIRET VOOLAID 348 20,80
TIINA VOOLAID 740 18,33
ALDUR VUNK 122 7,73
RAUNO VÕSASTE 131 18,32
SAALE VÄESTER 2674 369,28
KAAREL VÄLJAMÄE 35 4,89
URMAS VÄLJAOTS 354 49,50
MATI VÄLJAS 12 0,91
ELME VÄLJASTE 4190 581,74
MÄRT VÄLJATAGA 616 22,42
RIINA VÄLLO 299 7,38
TÕNIS VÄRNIK 2555 84,90
VEINIKA VÄSTRIK 36 1,19
HELLE VÄÄRSI 136 9,90
TÕNU ÕNNEPALU 2591 312,21
VIRGE ÕUEMAA 1313 47,67
MATI ÕUN 1648 135,69
ERVIN ÕUNAPUU 493 34,24
PIRET ÕUNAPUU 330 34,75
TOOM ÕUNAPUU 375 46,16
JAANUS ÕUNPUU 943 34,28
MARJU ÕUNPUU 1049 39,86
EVALD ÜBI 55 6,76
MARJE ÜKSINE 350 1,07
TÕNU ÜLEMAANTE 905 33,87
KADRI ÜLLE MASING 863 31,18
AVO ÜPRUS 6 0,84
YANN 1 0,14

 

Kirjastaja

Teoseid 2007-2016 Hüvitis 2017
AADE AV OÜ 14 28,09
ALLIKA MTÜ 165 331,07
ARGO TTP OÜ 273 547,76
ATLEX 208 417,34
AVITA 1158 2323,48
BERTA 6 8 16,05
CANOPUS 83 166,54
DEEBET 4 8,03
Draakon&Kuu 65 130,42
DUO KIRJASTUS 3 6,02
EESTI RAAMAT 540 1083,49
EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU 50 100,32
EGMONT ESTONIA 810 1625,23
EKSA 395 792,55
ERSEN 1870 3752,07
FABIAN 7 14,05
FANTAASIA 160 321,03
FUTURE ROBOTICS OÜ 20 40,13
GRENADER 194 389,25
HEA LUGU 688 1380,44
HEA TEGU 78 156,50
HERMES 70 140,45
HOTGER 43 86,28
IGNIS FATUUS 7 14,05
ILMAMAA 359 720,32
ITS CAPITAL 1 2,01
JUMALIKUD ILMUTUSED 104 208,67
JUURA 206 413,33
KARRUP 113 226,73
KOOLIBRI 1691 3392,92
KUNST 180 361,16
MAAGILINE RUUM 8 16,05
MAURUS 126 252,81
MUSTVALGE KIRJASTUS 9 18,06
NORNBERG&CO 11 22,07
OSKA 14 28,09
PALLIMERI 1 2,01
PEGASUS 629 1262,06
PETRONE PRINT 156 313,01
PUUST JA PUNASEKS 1 2,01
PÄIKE JA PILV 69 138,45
PÄIKESE KIRJASTUS 16 32,10
RAFIKO 6 12,04
REGIO 112 224,72
SAARA 53 106,34
SE&JS 93 186,60
SEITSMENDA PÄEVA ADVENTISTIDE KOGUDUSTE LIIT 36 72,23
SINISUKK 1281 2570,27
SUUR PUU 49 98,32
TA KIRJASTUS 55 110,36
TAMMERRAAMAT 421 844,72
TEA 1027 2060,63
TOLEDO 11 22,07
TULIP 26 52,17
TUUM 55 110,36
TÄNAPÄEV 1290 2588,33
TÜ KIRJASTUS 1444 2897,32
VABA KIRI 1 2,01
VALGUS 92 184,59
VALGUSESAAR OÜ 29 58,19
VARRAK 1855 3721,98
WILD FROG 9 18,06
VÕRO SELTS 4 8,03
ÜHINENUD AJAKIRJAD 123 246,79