Laenutushüvitised 2019. aasta eest

NB! Füüsilistel isikutel arvestatakse summast maha tulumaks

AUTORLAENUTUSIHÜVITIS
VAHUR AABRAMS83641,13
EPP AARELEID138780,78
KAI AARELEID3158380,57
MILVI AASARU37425,67
ANTS AASMA363,63
UNO AAVA15536,69
KRISTIN AAVAKIVI204,73
KADRI AAVIK655,13
ELTS ABEL464,93
ANDRES ADAMSON880123,28
ARNE ADER73828,39
CARINA ADOLFSSON204,73
MARGIT AEDLA24316,98
KATRIN AEDMA33853,01
VAHUR AFANASJEV3507480,4
HILJA AFANASJEVA59842,1
EDA AHI109296,84
TRIIN AIMLA-LAID8296506,48
LEMMI AIMRE1720,79
MARI AINSO498438,52
LEMBIT AINSOO2288,99
UNO AINSOO14016,57
ESTA AKSLI1240293,49
KRISTI ALAKÜLA2344147,13
ANN ALARI1794167,1
ARVO ALAS3679132,98
URMAS ALAS236385,05
RIIN ALATALU916,45
AVE ALAVAINU529124,5
VALDEK ALBER370151,79
JAANA ALBRI72589,37
ANNELI ALEKAND368,52
TIIT ALEKSEJEV1174274,68
INGRID ALGMA178953,76
MARJU ALGVERE91535,5
ÜLAR ALLAS17221,2
HELI ALLIK53934,49
KRISTJAN ALLIK4819247,09
TIIU ALLIKVEE593272,02
BRONEK ALPIUS10224,14
KERLI ALTMART9718,42
BETTI ALVER1042110,1
JAAN ALVER73232,6
LEHTE ALVER36615,64
TIINA ALVER549353,37
TRIINU AMBUR23829,34
REIDAR ANDRESON1594,35
ANETTE ANDRESOO00
LIIVIA ANION133950,51
JÜRI ANNIST70353,6
AMAR ANNUS906,44
EGERT ANSLAN9322,01
ANNIKA ANTON92,13
OLAVI ANTONS637150,77
INGA ANTSON80,72
MAE ANTSU28066,27
JAAN APS4711,12
ANDREAS ARDUS264593,3
ENE ARIKAINEN843199,52
KÜLLO ARJAKAS30642,24
PILLE ARNEK74037,36
TÕNIS ARNOVER3863250,95
TIINA ARO77344,42
MARA MARET ARONOVICH6314,91
AARE KRISTOFOROS ARNDT194,5
HANA ARRAS2383145,88
ANNI ARUKASK260,23
IVIKA ARUMÄE48622,32
MARI ARUMÄE30813,27
JAAGO-MAIT ARUSOO22113,87
RENÉ ARVOLA111,3
ENE ASCHJEM151199,97
JIM ASHILEVI432101,77
ELINA ASLETT513,2
IRIS ASSAD1615,16
TÕNIS ASSON10324,38
THAVET ATLAS7918,7
TIINA AUG164677,29
ANNELIIS AUNAPUU1256101,73
LIIS AUVÄÄRT29633,34
RAIT AVESTIK32777,4
TALIS BACHMANN46682,6
MADE BALBAT10707100,42
EVELIN BANHARD3489217,24
AIMÉE BEEKMAN532121,61
VLADIMIR BEEKMAN197991261,92
BELAMI10324,38
VEIKO BELIALS94180,58
REET BENDER381,92
AGUR BENNO36022,64
OLIVER BERG5611,89
JÜRGEN BEYER3943,11
AARNE BIIN439103,9
MAIA BOLTOVSKY126379,04
PIRET BRISTOL45576,76
SIRET CAMPBELL102,37
CONTRA4603421,23
ADAM CULLEN719,67
BRIGITTA DAVIDJANTS1113194,83
JAANA DAVIDJANTS31073,37
KRISTIINA DAVIDJANTS23829,34
MARIA DREVS3325106,11
KRISTA EEK4582287,6
HELJE EELMA38211,29
MEELIKE EENPUU-VILLUP661156,45
PAAVO EENSALU320,11
LEILA EERITS14434,08
ESTER EGGERT1831114,33
PEEP EHASALU1090248,15
ANDRES EHIN74257,51
KRISTIINA EHIN2520387,52
JÜRI EHLVEST184,26
KAIE EHRENBERG30018,83
KATRIN EHRLICH4858347,57
EVI EICHE4041253,65
ALLAN EICHENBAUM4904307,21
HELEN EIKLA8210,11
REET EILSEN452020,61
RIINA EINASTO121,48
GERY EINBERG00
VERONIKA EINBERG3570222,36
SALME EKBAUM9510,13
MAIU ELKEN7012439,96
PIIA ELLER40,11
EINAR ELLERMAA1094146,29
LEA ELLERT1765,75
AMA ELWE7316,37
ÜLO EMMUS417319,07
PILLE ENDEN126587,6
MARGOT ENDJÄRV1660104,2
MERLE ENGELKES1137,09
KAIRI ENNOK7417,51
INGRID EOMOIS857202,84
LUULE EPNER31723,06
LIANNA LISETTE ERIT1103,16
KRETE ERLENHEIN332,03
AIRIS ERME20719,5
AILI ERMEL1557,09
HEIKI ERNITS11913876,2
MARJE ERNITS80561886,95
VÄINO ESKLA2289,4
MARIE ESKO76524,67
ERIKA ESOP946134,01
ALLAN ESPENBERG77664,04
URMAS ESPENBERG7617,99
KATTRI EZZOUBI2075127,39
INNA FELDBACH1604102,23
INDRA FELDMAN92057,33
RAIVO FELDMANN32813,48
FIL499,36
KATRIIN FISCH378,76
SAALE FISCHER20047,34
MAIRE FORSEL36478,44
PIRET FREY331762,44
MARILYN FRIDOLIN260,27
MEELIS FRIEDENTHAL21039,21
FS24827,64
JAN GARŠNEK71499444,46
KRISTIINA GENNO660115,86
PILLE GERHOLD23851,62
MARET GERMAN1191281,89
JÜRI V.GRAUBERG1587336,56
ANNE GRAVE526,41
URVI GROSSFELDT8410,35
AULI HAABPIHT1194494,6
KERSTI HAARDE142669,72
KADI-RIIN HAASMA261761041,52
JUHAN HABICHT4453265,57
JÜRI HAIN1288,32
LEHTE HAINSALU2821296,4
KADRI HALJAMAA240750,77
LAURI HALJAMAA2469,46
TATJANA HALLAP142333,53
TATJANA HALLAP133530,77
TIIU HALLAP17210,12
ELLEN HALLAP ANDERSSON10,06
KATRIN HALLAS 37225,37
KARIN HALLAS-MURULA9510,72
KRISTEL HALMAN106870,21
MAIT HANDO RAUN9918,78
EUGEN HANGE2035,12
MARIA HANGE1696,47
URVE HANKO139091,39
MERIKE HANNI172,28
AIME HANSEN27931,55
HILLE HANSO448106,03
RIINA HANSO3857221,92
INDREK HARGLA65421370,58
LII HAUGASMÄGI4476280,95
INGA HEAMÄGI91853,02
SANDRA HEIDOV752144,57
KALLE HEIN68939,09
OTT HEINAPUU230,72
ANNE HEINMAA92,13
HELJE HEINOJA226495,62
MEHIS HEINSAAR789171,03
ELS HEINSALU35944,26
KÄRT HELLERMA667121,85
REET HELM98951595,23
PEETER HELME19522,67
SIRJE HELME23528,04
SASS HENNO620146,74
TIIT HENNOSTE54239,68
ANDRES HERKEL608,61
PIRET HIIE81,89
REET HIIEMÄE85582,13
SIRLY HIIEMÄE847200,47
ANNELI HIIESALU11514,18
ASTRID HIISJÄRV17521,57
KADRI HINRIKUS1900228,52
RUTT HINRIKUS43825,1
MIINA HINT24542,42
ENE HION1115258,12
INDREK HIRV25243,49
MARIANA LISETTE LEE HIRV840,39
TUI HIRV34681,89
ANGELA HOFBERG33479,05
KÜLLI HOLSTING523,21
RAIVO HOOL2713119,72
TOOMAS HUIK86960,68
RUTH HUIMERIND565420,23
AADU HURT60,02
ANDREI HVOSTOV2357376,12
MÄRT IBRUS779,49
HELEN IDARAND29017,13
MATI IILA15426,65
AIRI ILISSON-CRUZ33378,82
HELI ILLIPE-SOOTAK73481,24
JARÕNA ILO776,15
AAPO ILVES137529,34
EVELIN ILVES17326,21
KAIE ILVES45647,07
TIINA ILVES11226,51
HANNA INGERPUU143931,76
JÜRGEN INNOS93056,99
ANDREI IVANOV777295,31
MEHIS JAAGU142,29
KRISTJAN JAAK KANGUR101845,94
PIRET JAAKS9712,52
REGINA JAAKSON41698,46
LEA JAANIMAA39981,3
URMO JAANIMÄGI18644,02
KADRI JAANITS2427136,17
MART JAGOMÄGI2571,69
HUBERT JAKOBS692,95
TAAVI JAKOBSON17240,71
TIINA JAKSMAN1036,82
JAAN JANNO61,42
EA JANSEN1928,86
ALARI JANSON1038,4
SILVI JANSONS00
LIISBET JAUK231,44
IRIS JELETSKI73843,9
MARI JESMIN6615414,4
RIINA JESMIN6638415,63
RAGNE JŌERAND12028,4
MIRJAM JOHANNES576136,33
KATRIN JOHANSON595136,79
LAURI JU91762,62
JAAK JUSKE2175400,52
VLADIMIR JUŠKIN83,26
EESTI JUTT MTÜ46836,92
MART JUUR1502204,18
ALIIS JÕE51621221,76
MARION  JÕEPERA1179279,05
DAIVI JÕERAND212,59
JAAK JÕERÜÜT618146,27
ANU JÕESAAR54518,03
KRISTI JÕESTE1133,07
TARMO JÕEVEER11928,17
SANDRA JÕGEVA19445,92
MALL JÕGI89361,14
LEELO JÕULU24811,66
ÜLLE JÄLLE243831528,41
ANU JÄNES1274298,75
RISTO JÄRV82534,72
LINDA JÄRVE728,88
SULEV JÄRVE1168,63
INDREK JÄÄTS15026,3
AIVAR JÜRGENSON9819,74
MARI JÜRGENSON30,37
TAUNO JÜRGENSTEIN6314,91
TOOMAS JÜRGENSTEIN518,4
MERIKE JÜRJO25728,19
MADIS JÜRVISTE1879103,83
ENE KAABER35822,16
ANDE KAALEP16870167,64
TÕNU KAALEP447822,94
TÕNU KAALEP223911,47
JÜRI KAARMA790028,57
AHTO KAASIK18020,55
HUGO-TANEL KAASIK79649,96
MAIRI KAASIK310,5
VIOLA KAASIK11727,69
HELGI KABIN52016,32
VELJO KABIN52016,32
ANU KABUR34314,99
MART KADASTIK47981059,39
KAISA KAER3672117,07
KRISTA KAER11516616,94
MIHKEL KAEVATS13812,39
ANNE KAHK4286268,9
MAREK KAHRO1228290,65
NEEME KAHUSK442,76
ELIN KAI TOONA937303,23
MARET KAIK754,71
HOLGER KAINTS878201,23
URMAS KAJU112,6
MERJE KALA20,13
ERIKA KALAMEES754,97
AIME KALAPÜÜDJA1767,34
MARTTI KALDA96172,12
HANNELEELE KALDMAA42833,32
JÜRI KALDMAA245,68
KAJA KALDMAA1358,47
KÄTLIN KALDMAA1449128,48
MARKO KALDUR38547,46
INGA KALISTRU5626133,36
HINGE KALJUND440104,48
MARI KALJUSTE102398559,5
KERSTI KALJUVEE86347,77
MARIA KALL96959,51
TOOMAS KALL1031142,42
JÜRI KALLAS5033388,89
TRIIN KALLAS695,2
TÕNU KALLAS337,58
ANU KALM2920152,2
MART KALM63250,96
KAIRI KALMANN8379,03
MADIS KANARBIK745,07
TIINA KANARBIK219511356,68
ANNA-MAGDALEENA KANGRO8885295,44
MAARJA KANGRO2837406,97
KAIDO KANGUR3601145,76
PAAVO KANGUR2347503,27
RIINA KANGUR680160,95
TAAVI KANGUR40996,8
ANU KANNIKE41237,3
JAAN KAPLINSKI1352266,41
DORIS KAREVA2427219,08
HERGI KARIK815130,98
TOOMAS KARJAHÄRM26119,7
HILLE KARM1797345,7
MÄRT KARMO222,96
AET KAROLIN2019123,39
KARRUP187338,85
KAIRE KARU20,47
MARGUS KARU940208,53
SANDER KARU14928,67
ENN KASAK12822,92
KÄRT KASE20242,48
MART KASE577,03
ANDRUS KASEMAA626128,26
MERIKE KASEORG300,98
EVE KASK195625,16
KAI KASK7612,04
KRISTJAN KASK15819,48
VILLU KASK57327,31
LEELO KASKMANN4642291,37
KRISTIINA KASS159751435,62
KATRIN KAUGVER2017252,35
ÜLLE KAUKSI11215,29
MAIT KAUP9712,03
ANU KAUR2549,73
KRISTA KAUR1098,38
JAN KAUS2664333,99
EVE KEERUS-JUSUPOV718,75
ALLAN KEIAN19445,92
KAJA KEIL769,37
HEIKI KELP163,79
RAGNE KEPLER8849552,22
KADRIN KERES332,6
KATRIN KERN103367,93
HEINO KERSNA535323,45
VAHUR KERSNA42099,41
MIKA ARTO JUHANI KERÄNEN93522102,66
AIMUR-JAAN KESKEL163,79
ANNE KESKÜLA51,18
ANTI KIDRON1190256,54
SIRJE KIIN727120,31
ÜLLE KIIVET4868118,43
KRISTIINE KIKAS00
RAUL KILGAS94548,78
MARGIT KILUMETS50096,13
KAAREL KILVITS81,45
KRISTI KINDEL4151155,33
LEELO KINGISEPP25661,45
HEVE KIRIKAL00
KAALU KIRME10513,07
GEORG KIRSBERG28838,34
KAI KITS46929,44
ANN KITSNIK8527422,91
MARIE ANNETTE KITTUS2669150,02
KIWA290,93
MART KIVASTIK1007216,7
RUTH KIVASTIK24915,44
AITA KIVI650130,03
KRISTER KIVI9113,18
ANN KIVIKANGUR59735,56
EVELIN KIVIMAA109398,63
KATRIN KIVIMAA1233,33
JUTA KIVIMÄE421,42
LIIS KIVIRAND63734,01
ANDRUS KIVIRÄHK148352409,04
KERSTI KIVIRÜÜT993235,03
SVEN KIVISILDNIK1334123,2
AIRE KIVISTIK11160366,3
JAAN KIVISTIK92849,94
MARIO KIVISTIK3590172,03
LIA KLAAS1608,69
MALLE KLAASSEN79649,7
VÄINO KLAUS180,63
MARI KLEIN42021,67
UDO KNAPS317,34
REIN KOCH360,39
EVA KOFF496117,4
INDREK KOFF3832304,01
TIIT KOHA68022,07
SILVIA KOHU9815,46
KATRE KOIT1036,39
KÄTLIN KOIT323,86
URMAS KOKASSAAR249038,24
URMAS KOKASSAAR249038,24
URMAS KOKASSAAR249038,24
ILONA KOLBERG712,87
HELINA KOLDEK49230,88
JÜRI KOLK5835388,53
EVA KOLLI90452,19
MAIRE KOLLI255,92
KLAIRE KOLMANN56640,22
JUSS KONKS102,37
SIIRI KONKS34850,51
KONN JA KAAMOS 12028,05
LIIS KONOVALOV1636102,4
AIME KONS67228,52
KURMO KONSA8311,49
PIRET KOOLI1810199,26
RAIN KOOLI2658144,79
ERKKI KOORT1631386,03
ANNIKA KOPPEL7718,22
IGOR KOPÕTIN283,81
JANE KORBA28517,89
HANNES KORJUS1105,93
ANDREI KORMASOV1993,03
IGOR KOROBOV161,15
VLADISLAV KORŽETS55288,35
JÜRI KOTŠINEV41889,56
MAITE-MARGIT KOTTA4805211,78
KRAFINNA23018,61
TIIA KRASS7095444,92
TIIU KRAUT2907177,52
JUHAN KREEM1715103,17
TIINA-MALL KREEM442,42
KERSTI KREISMANN445,21
KÜLLI KRESSA211,45
KRISTEL KRIISA36966,33
VIRVE KRIMM1870110,86
HEIKI KRIPS651134,06
JANIKA KRONBERG86259,96
SILVIA KRONBERG343,07
GERDA KROOM239790,99
HELGA KROSS61335,06
JAAN KROSS3775150,81
JAAN KROSS3968160,25
MEELIS KROŠETKIN799142,89
HASSO KRULL1619119,87
ERIK KRUMM1566,51
PILLE KRUUS6037366,24
PIRET KRUUSPERE1847,33
JAAN KRUUSVALL6310,77
REET KUDU1491231,5
VALENTIN KUIK429,94
JAAK KUKK133,08
MARTIN KUKK33378,82
ANTS KUKRUS1107,1
AIVAR KULL4310,18
ANNE KULL8275518,24
ELO KUNGLA539127,57
OSKAR KUNINGAS1403,97
TIIT KUNINGAS17436,65
HELS KURE13492842,6
KALLE KURG39712,71
MARIE KURI50818,83
KATRIN KURMISTE2120401,93
ROOSMARII KURVITS38812,39
TAMUR KUSNETS18723,29
MARGIT KUUSK9216,03
HELGA-JOHANNA KUUSLER5513,02
INDA KÕIVA1068,36
MARJU KÕIVUPUU1030139,03
TIIA KÕNNUSSAAR55240,15
ARMIN KÕOMÄGI662156,68
EDE KÕRGVEE35122,03
GREETE KÕRVITS51,18
KADRI KÕUSAAR16824,76
MARI KÄBIN2463,66
MARI KÄBIN503,49
AARNE KÄHR23655,86
HELEN KÄIT2715581,36
JAAK KÄND192,8
EERIK KÄNDLER59710,68
TIIT KÄNDLER33758,16
HENNO KÄO5105127,71
HENNO KÄO5105127,71
ELERIN KÄRNER633,95
REIN KÄRNER845,27
KALLE KÄSPER17021,99
ASKO KÜNNAP923697,9
HELI KÜNNAPAS62261311,08
HILLAR KÜNNAPAS915,86
ÜLLE KÜTSEN48639,78
AIN KÜTT948224,38
MADLI KÜTT703,43
MARI LAAN2559,45
MAREK LAANE91846,99
TIINA LAANEM511107,55
ANNELA LAANEOTS1481350,53
LAURI LAANISTO29114,83
ANU LAANSALU686,15
MERLIN LAANSOO172281,32
URMAS LAANSOO25031,87
MART LAAR2802337,75
PILLEKE LAARMANN9258575,94
RUTH LAASI77740,27
TIINA LAATS2745146,35
JULIA LAFFRANQUE987,29
MERI-LIIS LAHERAND114284,18
UNO LAHT2179,17
PIRET LAI752177,99
ANDRES LAIAPEA30,16
MARINA LAIDLA8314,08
SIIRI LAIDLA1811394,93
RUTH LAIDMETS5076318,5
ANGELA LAIG482,96
EKE  LAINSALU81,89
FAINA LAKSBERG10181635,78
TEA LALL31574,56
ANNELI LAMP31445,15
DAGMAR LAMP1433312,42
ANNE LANGE48937,23
ANDRES LANGEMETS1597,92
ARI LANTO368,52
LEONHARD LAPIN22234,59
KAIA-LEENA LASS2329110,38
KAISA LATTU30872,9
ANNA LAUK21348124,93
ÜLAR LAUK151577,89
ÜLLE LAUMETS91257,09
EVE LAUR6023343,99
MAARJA LAUR4958295,12
MATI LAUR45846,53
MÄRT LAUR9823,2
RISTO LAUR1030231,65
MAIRI LAURIK66599,21
PEETER LAURITS153464,86
TIINA LEBANE1666111,85
HELI LEEK47729,94
PIRJO LEEK82845,36
HELLE LEEMETS33237,88
TÕNIS LEEMETS19911,14
NIGU LEENU1598,95
DIANA LEESALU642151,95
KRISTA LEESI870,05
MATIS LEIMA255,92
EVE LEIMANN40,95
MARE LEINO48852,98
KATRIN LEIS2911,01
VERNI LEIVAK24958,93
KAIRI LEIVO533,36
SIGNE LELBRET1259
EVA LEMBER152395,6
IRA LEMBER78091590,23
TÕNU LEMBER103179,24
AIVAR LEMBIT822194,55
PIRET LEMETTI175151088,91
MAE LENDER1746413,25
MARJU LEPAJÕE33722,17
VIRKKO LEPASSALU22050,68
EVA LEPIK587,38
MARE LEPIK17310,86
MARIA LEPIK5161283,79
MIRJAM LEPIKULT99148,47
MARIA LEPMAA1613362,84
LEA LEPMANN1579120,7
TIIT LEPMANN1905147,95
ANDRES LEPP29314,42
RIINA GRETHIEL LEPPOJA85642,87
PEEP LEPPIK17240,71
TAAVI LIIAS40395,38
LAURI LIIDERS3737288,03
MARJA LIIDJA10596633,04
JÜRI LIIV21826,87
SANDER LIIVAK82644,09
ILVI LIIVE23714,92
MEELIS LIIVLAID17641,66
VAMBOLA LILLEMÄE5613,25
ETHEL LILLEMÄGI1969,72
KAIE LILLEORG666975,29
PIRET LILLESTE10312,7
LAURA LILLEVÄLI55127,94
TIINA LIND245,68
HENDRIK LINDEPUU1850127,87
JOEL LINDPERE26016,03
KRISTA LINK18511,43
MIRJAM LINK00
HENNO LINN20,47
ANNE LINNAMÄGI11801102,21
PEETER LINNAP8511,42
JANA LINNART11198695,98
KERSTIN LINNART110869,55
KERLI LINNAT883,19
AADO LINTROP7011,92
LIINA LIPPASAAR744,25
MADLI LIPPUR8515,81
ANNIINA LJOKKOI18817,17
INGRID LODDES184,26
LEMBI LOIGU764,44
HELEN LOIT120,69
VAHUR LOKK76938,52
MIHKEL LOODUS70439,45
TIIU LOOG6339398,33
TERJE LOOGUS103064,65
KAIRI LOOK1038128,05
VENNO LOOSAAR45656,21
REELIKA LOOTUS27565,09
TRIINU-LIIS LOOVEER109866,89
MANN LOPER31520,64
MARIA-KRISTIINA LOTMAN34514,62
KAIT LUBJA1454,72
SIRJE LUCK409,47
INGVAR LUHAÄÄR1327143,91
KERLY LUIGE18923,3
VIIVI LUIK1085238,5
SUSAN LUITSALU1868442,13
ALLIKI LUKK561,92
REGINA LUKK-TOOMPERE3813238,19
LEO LUKS695,78
TIIU LUMBERG7216,86
KATRIN LUMISTE28553,29
ALLI LUNTER7517,59
KATRIN LUST40595,86
EVA LUTS3248188,67
ERKKI LUUK511,22
ANDRI  LUUP404,93
KRISTI LÕBU29546,35
TRIIN LÕBUS19311,91
ENDLA LÕHKIVI172196,6
ALO LÕHMUS30818,84
ANNIKA LÕHMUS163,79
BARBI-KATRIN LÕHMUS4711,12
KALLE LÕUNA203,57
ÜLLE LÄTTE71,66
TIIT LÄÄNE36127,95
ADA M. SOO32640,19
EINAR MAASIK323,79
IGOR MAASIK26244,66
INGRID MAASIK260,34
JANA MAASIK945128,29
SIIM MAATEN562,26
REET MADE555105,61
TIIT MADE725164,14
PIIA MAISTE2173112,8
ENDEL MALLENE1185,47
MEELIK MALLENE2108,63
NATALIA MALTSEVA-ZAMKOVAJA484,59
TIMO MARAN19121,73
EPP MARGUSTE11734193,17
IRJA MARIPUU19012,04
MILVI MARTINA PIIR1714138,09
ILONA MARTSON5997262,61
MATTI MASING883,53
MATHURA109874,03
MARJA MATIISEN341,68
PAAVO MATSIN14534,32
PILLE MATT20725,49
TIINA MATT19511,21
KAUPO MEIEL70148,4
AURIKA MEIMRE172,45
ÜLLE MEISTER3817157,78
HELVE MEITERN442,76
JAAK MEITERN862,77
MAIA MELTS48815,07
NELLI MELTS2084,9
TRIINU MERES537100,74
UNO MERESTE515,68
ARNE MERILAI49736,72
LIIA MERINO14910,38
WIDO MERITS8620,35
MAE MERUSK33979,89
ENA METS928,04
HILLAR METS16603940,78
RITA METS43045,06
TIIA METS1769,31
SIIRI METSAMÄGI56366,8
KATI METSAOTS23414,69
LEO METSAR225284,87
J. J. METSAVANA115744,27
LIINA METSKÜLA15837,4
HELLE METSLANG351,2
JOOSEP METSLANG2584,81
KADRI METSMA150788,21
KRISTI METSTE33925,34
MERILI METSVAHI31911,54
JAAN METTIK43214,61
HELLE MICHELSON126264,09
MARKO MIHKELSON16539,05
VALDUR MIKITA1771415,31
DAN MIKKIN25848353,11
MARGIT MIKK-SOKK44438,52
PIRET MILDEBERG5004288,01
HANNA MILLER95473,1
VOLDEMAR MILLER22623,58
OLIVIA MIND194,5
KRISTA MITS56819,89
LIINA MITTERMAYR1465346,74
IRINA MOISSEJENKO505
MUDLUM127597,26
MELANIE MULJAR543,1
LIISA MURDVEE47916,06
ANN MUST764,77
KRISTA MUSTONEN465,67
MIHKEL MUTT743175,37
KALLE MUULI68495,45
MIHKEL MÕISNIK4176135,62
LEMBE MÕTTUS452106,98
PIRJO MÕTTUS141888,82
ENE MÄE8983563,1
PIRET MÄENIIT44444,54
HELI MÄGAR1228
ANNI MÄGER5440342,96
ARVO MÄGI17732,22
JÜRI MÄGI16011,39
MARIKA MÄGI55731,6
ANU MÄND11312,32
HELJO MÄND3143359,93
TALVIKE  MÄNDLA274,35
TIINA MÄNNAPSOO8410,35
MARIS MÄNNIK151,58
MÄRT MÄNNIK281,4
LEELO MÄRJAMAA13138413,05
VEIKO MÄRKA47295,97
GERDA MÄRTENS135374,7
BRUNO MÖLDER2109,52
MERIKE MÖLDER32018,76
OLEV MÖLDER390,18
MARGOT MÜLLERSON13030,77
KASPAR MÜÜRSEPP1588,08
MARI-LIIS MÜÜRSEPP255,24
ENDA NAABER NIPSUST386,74
TIINA NAARITS-LINN296,86
MAI-LIIS NAPA113166,79
MARTIN NAPA61,42
MARGE NELK839094,11
PEEP NEMVALTS180,8
URMAS NEMVALTS4765261,07
ARNE NIELSEN144996,87
KATI NIELSEN30271,48
TOIVO NIIBERG1033156,4
KUTT NIINEPUU-KIIK12765,85
PIRET NIINEPUU-KIIK12272558,62
ELLEN NIIT4160111,07
KAISA-KITRI NIIT22013,59
MONIKA NIKITINA-KALAMÄE00
TOOMAS NIKLUS30540140,44
MAIT NILSON92,13
URMAS NIMETU00
NIRTI426,76
EVA NOONI11182701,87
VIIVE NOOR115533,13
HELLE NOORVÄLI303,67
DAGMAR NORMET5438118,08
HALDI NORMET10012,33
MART NORMET980231,95
MERLE NUIA593,01
AITA NURGA78827,22
MINNI NURME44811,78
ENN NÕU752176,16
HELGA NÕU5729755,99
ELINA OJALO211,2
HANNO OJALO2326505,84
JÜRI OJAMAA3573186,73
TRIINU OJAR16619,53
KRISTA OJASAAR203,35
KERSTI OJASOO290,91
HERDIS OJASU8219,41
KADRI OKAS2914178,09
KAI-MAI OLBRI16215,57
PEITER OLDMAN38130,72
SVETLANA OLEVSOO15812,43
SULEV OLL33763,62
TRIIN OLVET3881212,66
TARMO OMLER122,84
MARGUS OOPKAUP6114,22
ENNO OOTSING6267,08
PIRET ORAV4050229,67
ENEL ORMUS2159140,56
ANNE-MARI ORNTLICH1196,84
RIINA ORUAAS861,06
VIRVE OSILA935219,56
OLAV OSOLIN14818,24
LOONE OTS1169167,75
URMAS OTSPERE40,95
MARGUS OTT44735,4
MRBEE OÜ804,47
RAFIKO OÜ1613,76
MARGE PAAL15593978,11
KRISTI PAAS503,08
VERONIKA PAAVEL60,72
LAINE PAAVO1035,08
EBE PADU28162,2
MAARJA PAESALU129282,37
ANTS PAIKRE70042,4
IMBI PAJU16132,78
ENE PAJULA348,05
PIA PAJUR16037,87
REIN PAKK906211,09
TRIINU PAKK71339,39
LEELO PAKS24617,38
HELDUR PALLI866,38
MADIS PALLI30,71
KRISTO PALS6214,67
PÄIVI PALTS335944,62
LIIS PALTSMAR426100,83
RUDOLF PANGSEPP319316,06
KADRI PAPP12443740,39
TRIIN PAPPEL87952,86
IVO PARBUS43581,41
EEVA PARK1225283,62
AIN PARMAS26662,96
ANN PARTS20212,68
JESPER PARVE2857676,21
MIIA PATRAEL80,46
KARIN PAULUS46061,65
KATRIN PAUTS101312397,85
SIGRID PAVEL36488,46
HENRI PAVES452,82
PETER PEDAK111856,21
TRIIN PEEK2035127,73
HEDDA PEET19615,77
TATJANA PEETERSOO7960467,12
TRIIN PEHK1462346,03
ANNA-MARIA PENU693130,28
TANEL PERN231,03
TAAVI PERTMAN564133,49
AINO PERVIK198112627,67
MALL PESTI45537,74
ANNELIIS PETERSON110,07
JAANA PETERSON75547,39
LENA PETERSON30,71
MARGIT PETERSON3263687,31
MARGIT PETERSON1679,6
MARIUS PETERSON111530,04
ÜLLAR PETERSON54645,31
EPP PETRONE4463499,48
JUSTIN PETRONE1014357,58
KADRI PETTAI2278150,94
HELE-RIIN PIHEL1321310,05
VIRGE PIHEL83951,76
CAROLINA PIHELGAS71750,49
LAURA PIHLAK97533,41
IVI PIIBELEHT35738294,19
PAAVO PIIK7113,61
MARIKA PIIP56018,97
KRISTI PIIPER2672556,32
REET PIIRI84775,27
MATTI PIIRIMAA13351778,96
PÄRTEL PIIRIMÄE2716154,08
EVALD PIIRISILD92841,94
INGRID PIKKER15336,21
ANNE PIKKOV14177345,06
HEILIKA PIKKOV431102,01
ÜLO PIKKOV82827,72
LAUR PIKKSAAR61,19
ANN PIKVER15522,31
LAURI PILTER41426,11
MERIKE PILTER1123,66
AARE PILV37419,63
ALARI PILVET40,95
BARBI PILVRE358,28
ANU PINK1578101,3
NASTA PINO38690,84
TIIU PIRSKO7685,77
HEIKI PISUKE9310,14
INGE PITSNER52068,64
MAI PITSNER121,48
JAANUS PLAAT273,55
MAIA PLANHOF198661234,38
KATRIN PLANHOF SKOTT60527,36
MARTIN PLASER204,1
MARJA-LIISA PLATS16965491,66
TRIIN PLOOM1186,97
MARKO POMERANTS34542,53
REET POOL506,03
VLADIMIR  POOL2252282,06
MART POOM718,4
AINO PRAAKLI23032,89
KRISTIINA PRAAKLI491114,63
MARGIT PRANTSUS925194
GUNNAR PRESS20147,57
KETLIN PRIILINN53631192,31
SIMMO PRIKS262,05
KAIRI PRINTS1419,88
HEINO PRUNSVELT539140,53
EHTE PUHANG3707183,09
HOLGER PUKK9512,07
RAIMO PULLAT22721,94
RISTO PULLAT445,21
ELISE PULS307,1
MARIO PULVER7347262,4
EDA-TIIA PUNGAR00
PILLE-RIIN PURJE15723,84
RAILI PUSKAR364492284,6
AARNE PUU31714,11
TARMO PUUDIST379020,39
ENE PUULMANN10,24
KADRI PÕDRA96637,77
PRIIT PÕHJALA905214,2
TIIU PÕLD17335,74
JANNO PÕLDMA1520284,14
PIIA PÕLDMAA21312,62
ASTA PÕLDMÄE36828,72
ANU PÕLDSAM145090,11
AVE PÕLENIK-SCHWEIGER285561,62
HENN PÕLLUAAS22453,02
SERGEI PÕLME15035,5
TIIA PÄLLO40,37
MATTI PÄRK175328,13
SIIRI PÄRKSON30037,66
EVE PÄRNASTE8929,47
MARGE PÄRNITS15919,97
MIKK PÄRNITS5410,74
AGO PÄRTELPOEG214,18
MAARJA PÄRTNA11317,01
TERHI PÄÄSKYLÄ-MALMSTRÖM32778,08
PIRET PÄÄSUKE4752289,72
JUHANI PÜTTSEPP1221180,56
AIN RAAL37143,86
DORIS KRISTINA RAAVE673159,29
HEIDI RABA35348,39
BIBI RAID6713421,36
KATRIN RAID941,68
MAARJA RAID274361,99
INGA RAITAR1529267,38
HARALD RAJAMETS230858,97
TARMO RAJAMETS261562,5
MERIT RAJU32071,12
KERTTU RAKKE2478539,07
KASPAR RAMMO471,77
MARIANN RAMMO302,69
HILLI RAND972134,76
PIIA RAND13315,95
MARJU RANDLANE1758110,35
ALDO RANDMAA174790,84
UKU RANDMAA20849,23
URVE RANDMAA10,08
MARGIT RANDMÄE19475315,12
TIINA RANDUS3517207,43
MARE RANDVEER17016,85
LIISA RANDVIIR271,69
SILVIA RANNAMAA1948368,93
HEINO RANNAP11211,91
JAAN RANNAP4494705,36
SIRJE RATSO286717,29
ENO RAUD129101949,77
GEIDI RAUD00
MIHKEL RAUD1522241,95
PAUL RAUD26362,25
PIRET RAUD239992363,7
PÄRLE RAUD110,35
REIN RAUD2527535,87
DAGMAR RAUDAM1140269,82
TOOMAS RAUDAM19732,57
RIHO RAUDI105025,83
PRIIT RAUDKIVI12818,85
HEIKI RAUDLA618109,93
HEIKI RAUDLA618109,93
IRENA RAUDLA1167,28
JELENA RAUDLA194,5
ANDRES RAUDSEPP21214,52
JÜRI RAUDSEPP1047,35
KRISTIINA RAUDSEPP52523,48
LIISA RAUDSEPP80134,27
PIRET RAUDSEPP692,06
RIINA RAUDSIK561133,81
HARRY RAUDVERE752177,99
OTT RAUN8620,35
PRIIT REA4466175,98
REET REA-SMYTH181373,91
KRISTEL REBANE6510,7
AVE-MARLEEN REI24722,58
SIRJE REI2108,63
URMAS REI823,31
HELI REICHARDT1459336,7
JANA REIDLA25913,76
MARIA REILE4377234,91
SIGRID REILI945,9
JAAK REIMANN102,37
SIIRI REIMANN45735,26
AIVAR REIMUS617143,25
HEILI REINART22847,05
REELI REINAUS68431474,28
KRISTINA REINELLER1482125,51
ASTRID REINLA2917473,55
KÜLLI REINO00
KÜLLI REINUP2897,28
TIINA REKAND378,76
HENDRIK RELVE2119203,55
TIIU RELVE88950,72
OLEV REMSU1318311,59
OLAV RENNO71846,26
BERIT RENSER58474,37
KAJA RIESEN75147,19
INDREK RIIGOR8710,72
KAJA RIIKOJA145863,25
KAUR RIISMAA14534,32
MERIKE RIIVES66133,76
ROGER RIKBERG40,25
KATI RIMM10,24
MERIKE RISTIKIVI1229,58
KARL RISTIKIVI SELTS1200193,8
MARJU ROBERTS1358,47
JAMES ROCK95067,11
EGERT ROHTLA9712,05
EVA ROOS42849,78
SIGNE ROOS122,84
ANU ROOSENIIT2727165,65
MAARJA ROOSI5699,84
VIRVE ROOST28524,24
OTT ROOTS30,36
ERIKA ROSIMANNUS30,71
KREET ROSIN701112,72
TOOMAS ROSIN1096,84
JAAN ROSS815,88
KRISTIINA ROSS30818,17
TIINA ROSS140,58
AARNE RUBEN485110,25
KRISTINA RUDER675106,8
OLAVI RUITLANE842196,61
KRISTEL RUMESSEN12426,47
ANNELI RUMM286,63
SIGNE RUMMO121964,94
HANDO RUNNEL2148384,61
HEGE RUNNEL3642,63
SIMO RUNNEL24743,14
MALLE RUUMET10210,74
PIRET RUUSTAL98256,01
RIINA RUUT825,67
FRED RÕIGAS725,35
GRETHE RÕÕM647,89
ENE RÄMMELD10524,85
LIINA RÄNDVEE28317,76
KRISTA RÄNI3192181,21
VALERIA RÄNIK17122,27
LAURI RÄPP719128,1
ILME RÄÄK80136,21
MARIANN RÜCKENBERG783185,32
JÜRI RÜNKLA4711,12
EVE RÜTEL5854338,8
KALJU SAABER55867,49
LAURI SAABER4450282,56
KAMILLE SAABRE49825,59
AINO SAADIK00
ANTI SAAR5029583,73
HEIDI SAAR3787202,55
HELI SAAR80,5
MÄRT SAAR20825,64
OLIVIA SAAR2553208,29
TIIU SAAR121333,03
ULLA SAAR2065135,91
UTA SAAR104546,46
VEERA SAAR38190,18
RIHO SAARD11919,93
KRISTI SAARE35483,79
RIINA SAARMA80,99
MEELIKE SAARNA607126,77
HELEN SAARNIIT221,38
SIRET SAARSALU12724,16
GLED-AIRIIN SAARSO11318,04
MARI SAAT50874,67
MARE SABOLOTNY18543,79
SIISI SAETALU14233,61
SIIM SAIDLA522684,36
TANEL SAIMRE767142,75
KATRIN SAK5513,02
AIJA SAKOVA14932,11
KAJA SAKSAKULM TAMPERE21348,52
MARKUS SAKSATAMM3102275,15
MONIKA SALU6110,89
PIRET SALURI216387,96
REIN SALURI150479,56
MARGIT SALUSTE2068157,49
ANU SALUÄÄR1639108,46
ANU SAMARÜÜTEL-LONG68272,99
MAREK SAMMUL562,29
OLEG SAMORODNI346134,37
KRISTJAN SANDER13210,61
MART SANDER2404360,48
MARGUS SANGLEPP5512,9
MARGIT SARAPIK448100,14
MIKK SARV70269,25
TÕNN SARV649,82
RENE SATSI1576369,23
SIIRI SAU3217194,71
KATRIN SAALI SAUL72794,15
PEETER SAUTER56283,43
EVELIN SCHAPEL3040190,82
MELENA SCHULTZ149493,78
INDREK SCHWEDE8110,77
LIISI SEIL625,54
MARKO SEKITEL LEPPOJA1124,46
ANTI SELART37014,3
JÜRI SELIRAND32325,2
TIIA SELLI825101,7
TIIT SEPA1582167,74
ADENA SEPP2502592,18
ARVI SEPP441,88
ENE SEPP1400331,36
KADI SEPP526,41
KAJA SEPP17434,83
KÜLLI SEPPA136065,22
LY SEPPEL50629,36
PEETER SEPPING1218855,92
REIN SEPPIUS6660106,3
RAIVO SEPPO714153,19
IVAR SIBUL1214,93
IMRE SIIL47062,81
VIRGO SIIL119752,8
MART SIILIVASK352,1
TOOMAS SIITAN41846,61
REIN SIKK2044158,16
KRISTINA SIKORA1867117,19
MERLE SILD38556,08
ELINA SILDRE6387210,76
JOONAS SILDRE11526439,79
TIINA SILDRE724255,93
SILJALILL140,87
KAARI SILLAMAA13429,9
NELE SILLAOTS2303144,5
KERTU SILLASTE4225281,28
LIIS SILLASTE-TOOTS429267,69
VAIKE SILMATO19223,67
SILVI SILVA NEMVALTS291,73
INDREK SILVER EINBERG856176,85
MAREK SIMPSON182,25
KARL-MARTIN SINIJÄRV1375129,45
REELIKA SINIJÄRV13098822,14
TRIIN SINISSAAR146490,48
NELE SIPLANE16819,36
MATI SIRKEL4153258,64
HELLI SISASK51,18
HELLI SISASK21519,93
KAIA SISASK26431,44
ERKKI SIVONEN46128,45
PIRET SMAGAR102813,98
IVI SMIDT1244,61
MIRJA-MARI SMIDT764,77
KERTTU SOANS52645,3
MART SOIDRO9722,96
RAGNAR SOKK101445,98
LAURI SOMMER107978,56
TRIIN SOOMETS79672,78
SILJA SOONE107866,82
SILJA SOONE3111192,05
ALLAR SOONESTE17684897,8
EVE SOONESTE5052248,73
MAIE SOONESTE5312,54
MATI SOONIK1114263,67
BERIT SOOTAK153,55
TIINA-MARIA STEINBERG596,84
ROY STRIDER20141,11
MARINA SUHNJOVA102,37
HARALD SUISLEPP102,37
ELLEN SUITS63438,05
KRISTA SUITS7885494,93
LEENA SUITS10860677,09
MARIAN SUITSO1203140,38
ILONA SULA1726,29
RAUL SULBI6159320,21
FARIŠTAMO SUSI101,23
SIGRID SUU-PEICA25059,17
MARIANNE SUURMAA469111
NELE SUURSAAR483,01
KARIN SUURSALU9066543,01
ÜLLE SUVI2226,86
URVE SÕMER327,57
HEIDO SÕNA799,74
RANNO SÕNUM20710,21
ELLE SÕRMUS414,38
SILVER SÄRA127170,66
ALO SÄRG102278,77
HELLI-TIIU SÄRG20,24
ILMAR SÄRG604106,88
ELIN SÜTISTE900,98
SIIMA ŠKOP150580,32
CATHERINE ZARIP12748518,03
URSULA ZIMMERMANN1148130,83
TIINA ZINGEL2247,06
VILLU ZIRNASK23723,94
INGEL TAEL1089,27
TRIIN TAEL4395275,86
LEILA TAEL-MIKEŠIN31441,19
KAI TAFENAU1394,92
PIRET TAGEL28715,8
JOHANNA TAIGER1778109,98
ILZE TALBERGA71422,41
ANDRES TALI16916491,98
HILLAR TALI41421,68
PIRET TALI910215,38
JAANA TALJA114940,42
JÜRI TALVET1707116,27
GERTRUD TALVIK66882,35
KAIRE TALVISTE46554,36
TIINA TAMBAUM6314,91
ANNE TAMBERG79218,04
AARE TAMM6916,22
AKSEL TAMM334,34
HELLE TAMM30,47
JANIKA TAMM18142,84
KETLIN TAMM12809803,58
MAREK TAMM1385100,35
TRIINU TAMM2101142,24
TIINA TAMMAN1412331,93
MARKO TAMME1813,51
PILLE TAMMELA83047,21
ENNO TAMMER2162294,98
TRIIN KATARIINA TAMMERT778133,13
ARABELLA TAMMERABA10925,8
LIIA TAMMES92331,71
TIINA TAMMET33012,46
TIINA TAMMETALU428026,05
MARJU TAMMIK1136,5
MIKK  TAMMIK100,9
JUHANI KULLERVO TAMMINEN7517,58
TOOMAS TAMMIS10,02
PEETER TAMMISTO1153,18
KRISTIINA TAMMOJA522,35
JAAN TAMMSAAR19453272,89
JAAN TANGSOO607139,76
LAINE TANGSOO6110,53
TÕNU TANNBERG2676245,17
KADRI TAPERSON20,47
ARVI TAPVER213,1
KRISTI TARAND104155,75
TIINA TARIK64239,43
INDREK TART344,33
INDREK TART565,27
URMAS TARTES34117,62
ANU TARVIS157585,75
TRIIN TASUJA245,68
MIHKEL TATTAR92,13
TOOMAS TAUL2605202,44
JUHAN TEDER13212,11
TARMO TEDER488115,5
KRISTJAN TEDRE1569,12
ANDRA TEEDE27057,8
MARI TEEDE759,25
MARTEN TEEMANT260,27
MARIA TEIVERLAUR30331,84
RENE TENDERMANN2330146,25
AIRI TENNI2589156,54
TIIU TEPANDI844,89
OLAVI TEPPAN4665219,2
AET TERASMAA126236,93
KERTI TERGEM154674,42
AILI TERVONEN293,28
MARINA TERVONEN22611,6
VAPPU THURLOW280,81
RAIVO TIHANOV65647,95
ANNE TIHASTE1146,64
HELLE TIIKMAA7818,46
TIINA TIIMAN109968,47
TARVI TIITS758,88
TIINA TIITUS603142,72
VAIKE TIITUS34982,6
TOOMAS TIIVEL4410,41
JUTA TIKK15837,4
KRISTJAN TIKK19012,15
KRISTJAN TIKK59235,25
TANEL TIKS10725,33
SIIRI TIMMERMAN32859107,31
ENE TIMMUSK21350,41
URVE TINNURI3175663,24
JÜRI TITOV440,2
TARVO TOBBI6614,99
TAMUR TOHVER20,47
ERIK TOHVRI153273627,66
TUULI TOLMOV40896,57
ÜLLE TOMING9019,44
JAAN TOMINGAS11414,05
ILMAR TOMUSK197443775,14
MAREN TOOM637,46
MAREN TOOM958,77
JANE TOOMAN63820,86
KÄRRI TOOMEOS-ORGLAAN741,08
TIIA TOOMET1986289,43
TIINA TOOMET175493,57
PEETER TOOMING745,44
SIGRID TOOMING6348393,74
TERJE TOOMISTU524,93
KALLE TOOMPERE2332109,67
REIN TOOTMAA275,57
ENDLA TOOTS18588788,04
JANNO TOOTS161
TOIVO TOOTSEN59867,47
TÕNIS TOOTSEN464
HELEN TOOTSI32677,16
KATRIN TOPKIN42838,68
LIINA TORDIK86454,23
ALEKSANDER TORJUS100,9
IMBI-SIRJE TORM121,91
MATS TRAAT1338252,23
VICTORIA TRAAT109063,47
TÕNU TRUBETSKY21417,27
UIDO TRUIJA36486,15
ILMAR TRULL8390540,08
KÜLLI TRUMMAL16518,03
MART TRUMMAL59410,55
JUHAN TRUMP346,63
IVO TŠETÕRKIN40395,38
KARIINA TŠURSIN-SOOTLA222,71
ELO TUGLAS12424,6
FRIEDEBERT TUGLAS2745498,53
KRISTI TUHKRU-TAMM643,68
ANETT TUISK21450,65
TULIHOBU10,24
LEELO TUNGAL125641293,06
KELLY TURK50,25
RIIN TUTTELBERG21226,13
EET TUULE61691454,89
TARMO TUULE9210,7
ANNE TUULING12013,61
LII TÕNISMANN8434507,29
MAI TÕNISOO/MAI TORIM3971256,73
URMAS TÕNISSON123687,05
URVE TÕNNUS00
ÜLLE TÕNUMAA10112,45
MANIAKKIDE TÄNAV70752,02
TOOMAS TÜRK789,2
EDUARD TÜÜR7617,99
TIINA UBAR2735,59
MAIKI UDAM65258,93
UDO UIBO73755,17
JÜRI ULJAS35541,89
KRISTINA ULUOTS10058548,43
AUGUST UNDUSK195940,99
JAAN UNDUSK72054,72
MAARJA UNDUSK75018,94
REIN UNDUSK201,06
JAAN UNT3599,64
KERSTI UNT160998,76
LY UNT5111,61
MATI UNT684153,08
HELEN URBANIK97148,98
BRITT URBLA KELLER50904236,94
SILVIA URGAS194,5
JAAK URMET7901602,41
KRISTI UUDEVÄLI273,33
EIA UUS1234287,09
SASH UUSJÄRV3337203,08
ALBERT UUSTULND81863,94
ALBERT UUSTULND89169,7
LEMBIT UUSTULND2460568,21
KAI VAARANDI59930,21
URMAS VADI1345288,79
LIINA VAGULA36285,68
KAIDI VAHAR2559132,45
BERK VAHER25718,59
BERK VAHER44887,81
HUGO VAHER1185170,13
SILJA VAHER1280302,96
VAAPO VAHER45540
VAINO VAHING21950,2
REIN VAHISALU27558,83
ELLE VAHT65932,89
SANDER VAHTER6579213,77
TARMO VAHTER17633,58
TAUNO VAHTER62029,35
LAURI VAHTRE8657700,18
MALL VAHTRE3071,85
SILVER VAHTRE2432,65
ROBERT VAIDLO35041,42
KADRE VAIK114770,05
JANIKA VAIKJÄRV26961,32
JAANUS VAIKSOO1836227,88
ENE VAINIK10711,24
ENN VAINO1128261,42
MAARJA VAINO82460,01
MARGO VAINO12219,01
KÄTLIN VAINOLA2089316,57
JAAK VALDRE444,71
KIRSTI VALDSTEIN-TIMMER17340,95
JANA VALGE179080,4
JAANUS VALK90551,43
AIDI VALLIK67841124,3
OTT VALLIK5480242,73
TIINA VALLIKIVI18111,36
TANEL VALLIMÄE90,56
EDGAR VALTER21642761,48
EDGAR VALTER2779,9
ARVO VALTON1372286,79
ILMAR VANANURM395,8
ANU VANE125877,87
JANEK VARBLAS10,24
AET VARIK1889121,26
RAIVO VARIK00
TAIVO VARJO92558,06
RUTH VASSEL23636,59
MARILIIN VASSENIN30913,4
KATI SAARA VATMANN870157,83
RAUL VEEDE25211,92
PEEP VEEDLA365,69
EHA VEEM4146981,29
MERLE VEESALU-RAND212,11
KRISTEL WEIDEBAUM64240,3
BERIT VEIDEMANN12429,35
REIN VEIDEMANN1467334
PIRET VEIGEL34525,13
HEINRICH WEINBERG42936,31
MALLE VEISSERIK93858,88
TANEL VEISSON00
INGRID VELBAUM-STAUB97649,67
EPP VELBRI89841,47
LILIAN VELLERAND242,45
ANNE VELLI7517,3
ANNE VELLISTE53741,81
EVA VELSKER3529218,78
MART VELSKER2289,91
VIIVI VERREV52321,87
JANIKA VESBERG4677180,72
SIIM VESKIMEES1204161,92
HANNES VESKIMÄE31574,56
KAAREL VESKIS27463,86
LEIDI VESKIS221,02
RUTH VESTEL5331334,62
VIIVIKA VESTER19623,2
MONIKA VIDMAN1419320
KOIDU VIEIRA GOMES FERREIRA729172,54
STEVEN VIHALEM8419,88
HELGI VIHMA787
GAIA VIHMAN174,02
HELI VIHT111,47
MARIINA VIIA964,9
KRISTI VIIDING1857,54
URMAS VIIK4534161,01
MARTIINA VIIL46829,38
TIINA VIIL10398636,25
LUULE VIILMA1392335,64
PIRET VIILU54834,4
KADRI VIIN63420,73
KRISTINA VIIN31320,77
MARTIN VIIRAND60,72
EVI VIIRES54729,83
ANTS VIIRES21822,24
LIINA VIIRES2800171,42
PIRET VIIRES604,43
LIVIA VIITOL82761,55
KRISTEL VILBASTE92482,57
ILON VILDER422319,42
HEIKI VILEP3953521,92
PEETER VILLMANN9257547,56
KEITI VILMS4410,41
TÕNIS VILU4410,41
AILI VINT3045,4
MAARA VINT42315,82
TOOMAS VINT512113,76
EVA-MARIA VINT-WARMINGTON3075,47
KAUPO VIPP1897,72
LIA VIRKUS1395122,02
PEETER VISSAK2036,8
KATI VOKSEPP455,55
EGLE-RIIN VOLKE1186280,71
KREET VOLMER38822,66
IVO VOLT170,82
KALLE VOOLAID23215,6
TIINA VOOLAID63824,21
DAVID VSEVIOV1037237,33
ALDUR VUNK1198,95
RAUNO VÕSASTE1329314,55
HEIKKI VÕSU1365323,07
SAALE VÄESTER1704401,95
MARE VÄLI1417,34
KAAREL VÄLJAMÄE102,37
URMAS VÄLJAOTS27264,38
MATI VÄLJAS20,24
ELME VÄLJASTE3012707,11
MÄRT VÄLJATAGA1292100,72
RIINA VÄLLO2349,12
TÕNIS VÄRNIK2470123,69
VEINIKA VÄSTRIK494,34
TÕNU ÕNNEPALU70281555,75
VIRGE ÕUEMAA136877,87
MATI ÕUN1763199,74
ERVIN ÕUNAPUU25216,18
TOOM ÕUNAPUU22449,36
JAANUS ÕUNPUU69042,61
MARJE ÜKSINE2671,22
TÕNU ÜLEMAANTE49631,13
KADRI ÜLLE MASING71743,71
AVO ÜPRUS368,52
YANN00

Paljundushüvitise jaotus 2018. a. seisuga

NB! Füüsilistelisikutel arvestatakse summast maha tulumaks

AUTORHÜVITIS
VAHUR AABRAMS15,78
EPP AARELEID12,3
KAI AARELEID42,57
MILVI AASARU6,81
ANTS AASMA15,62
UNO AAVA3,8
KADRI AAVIK0,5
ANDRES ADAMSON92,71
ARNE ADER48,69
CARINA ADOLFSSON29,6
MARGIT AEDLA21,9
KATRIN AEDMA39,49
VAHUR AFANASJEV20,16
HILJA AFANASJEVA24,05
EDA AHI8,44
PRIIT AIMLA26,64
TRIIN AIMLA-LAID49,33
LEMMI AIMRE5,21
MARI AINSO19,35
LEMBIT AINSOO5,28
ESTA AKSLI16,58
KRISTI ALAKÜLA6,17
ANN ALARI11,28
ARVO ALAS23,35
RIIN ALATALU6,11
AVE ALAVAINU27,89
VALDEK ALBER27,31
JAANA ALBRI0,79
ANNELI ALEKAND24,66
INGRID ALGMA3,3
MARJU ALGVERE16,04
ÜLAR ALLAS2,36
HELI ALLIK6,2
KRISTJAN ALLIK65,75
TIIU ALLIKVEE97,31
KERLI ALTMART2,29
BETTI ALVER48,42
JAAN ALVER40,31
LEHTE ALVER13,63
TIINA ALVER42,53
REIDAR ANDRESON0,91
MARIE ANNETTE KITTUS47,85
JÜRI ANNIST37,38
AMAR ANNUS6,03
EPP ANNUS26,94
ANNIKA ANTON1,51
INGA ANTSON1,57
MAE ANTSU4,52
JAAN APS3,02
ANDREAS ARDUS35,54
KÜLLO ARJAKAS38,87
LEA ARME10,8
PILLE ARNEK7,58
TÕNIS ARNOVER28,63
TIINA ARO21,13
HANA ARRAS57,86
MIKA ARTO JUHANI KERÄNEN18,91
IVIKA ARUMÄE9,62
MARI ARUMÄE7,48
JAAGO-MAIT ARUSOO19,32
RENÉ ARVOLA2,47
ENE ASCHJEM5,23
JIM ASHILEVI8,04
ELINA ASLETT2,26
IRIS ASSAD2,03
TÕNIS ASSON4,52
THAVET ATLAS7,54
TIINA AUG37,35
ANNELIIS AUNAPUU57,62
LIIS AUVÄÄRT2,97
RAIT AVESTIK9,05
TALIS BACHMANN79,95
MADE BALBAT28,3
EVELIN BANHARD16,32
NIKOLAI BATURIN48,56
AIMÉE BEEKMAN49,09
VLADIMIR BEEKMAN207,04
BELAMI4,52
VEIKO BELIALS48,91
REET BENDER19,7
AGUR BENNO4,27
OLIVER BERG2,29
JÜRGEN BEYER29,19
AARNE BIIN32,44
MAIA BOLTOVSKY15,11
PIRET BRISTOL30,37
SIRET CAMPBELL1,51
CONTRA43,36
BRIGITTA DAVIDJANTS10,01
JAANA DAVIDJANTS1,51
KERSTI DENNIS1,51
MARIA DREVS34,94
KRISTA EEK17,34
HELJE EELMA26,95
MEELIKE EENPUU-VILLUP1,51
PAAVO EENSALU0,26
LEILA EERITS1,51
ESTER EGGERT8
PEEP EHASALU13,79
ANDRES EHIN62
KRISTIINA EHIN32,31
JÜRI EHLVEST14,07
KAIE EHRENBERG8,29
KATRIN EHRLICH36,02
EVI EICHE24,12
SAIMA EICHE3,89
ALLAN EICHENBAUM68,44
REET EILSEN5,15
PEETER EINASTO1,11
RIINA EINASTO3,08
GERY EINBERG0,79
VERONIKA EINBERG50,28
SALME EKBAUM17,89
MARGUS ELINGS26,55
MAIU ELKEN12,11
PIIA ELLER5,48
EINAR ELLERMAA6,82
LEA ELLERT1,57
AMA ELWE5,31
ÜLO EMMUS11,72
MARGOT ENDJÄRV30,91
MERLE ENGELKES7,74
KAIRI ENNOK4,93
INGRID EOMOIS1,51
LUULE EPNER40,54
URSULA ERIK7,9
KRETE ERLENHEIN0
AIRIS ERME6,58
AILI ERMEL23,02
HEIKI ERNITS40,52
MARJE ERNITS50,51
VÄINO ESKLA14,4
MARIE ESKO21,31
ERIKA ESOP37,57
ALLAN ESPENBERG20,65
URMAS ESPENBERG23,84
SIU ETTI0,79
KATTRI EZZOUBI72,32
ELO FEIGENBAUM3,77
INNA FELDBACH17,99
INDRA FELDMAN16,71
FIL8,68
EVA FINCH8,82
SAALE FISCHER1,51
PIRET FREY109,21
MEELIS FRIEDENTHAL5,59
FS19,31
JAN GARŠNEK33,95
KRISTIINA GENNO24,12
PILLE GERHOLD2,33
MARET GERMAN12,06
ANNE GRAVE0,79
RIINA GRETHIEL LEPPOJA48,43
URVI GROSSFELDT0,79
AULI HAABPIHT23,04
KADI-RIIN HAASMA41,11
JUHAN HABICHT76,82
JÜRI HAIN80,06
LEHTE HAINSALU123,45
KADRI HALJAMAA23,38
LAURI HALJAMAA4,65
TATJANA HALLAP17,18
TATJANA HALLAP17,56
TIIU HALLAP31,32
ELLEN HALLAP ANDERSSON1,51
KATRIN HALLAS 25,29
KARIN HALLAS-MURULA62,24
KRISTEL HALMAN0,9
MAIT HANDO RAUN38,7
EUGEN HANGE18,88
MARIA HANGE5,28
URVE HANKO51,86
MERIKE HANNI6,97
PILLE HANNI1,51
HILLE HANSO1,51
RIINA HANSO12,52
INDREK HARGLA78,4
LII HAUGASMÄGI16,24
INGA HEAMÄGI38,71
SANDRA HEIDOV4,28
KALLE HEIN20,16
OTT HEINAPUU12,98
ANNE HEINMAA4,93
HELJE HEINOJA52,59
MEHIS HEINSAAR17,62
VALLI HELDE36,37
KÄRT HELLERMA32,8
REET HELM183,88
PEETER HELME12,04
SIRJE HELME21,53
SASS HENNO6,03
TIIT HENNOSTE47,69
ANDRES HERKEL19,01
PIRET HIIE6,44
REET HIIEMÄE37,47
SIRLY HIIEMÄE3,02
ANNELI HIIESALU0,79
ASTRID HIISJÄRV1,57
TIITO HIMMA16,02
HELS HINRIKSON84,85
KADRI HINRIKUS8,95
RUTT HINRIKUS30,27
MIINA HINT79,49
ENE HION19,66
INDREK HIRV45,81
TUI HIRV4,52
ANGELA HOFBERG6,03
RAIVO HOOL21,45
TOOMAS HUIK52,42
RUTH HUIMERIND9,13
AADU HURT5,05
ANDREI HVOSTOV24,76
VILLE HYTÖNEN6,19
HELEN IDARAND7,22
MATI IILA5,43
AIRI ILISSON-CRUZ1,51
HELI ILLIPE-SOOTAK8,25
JARÕNA ILO6,12
AAPO ILVES18,46
EVELIN ILVES4,26
KAIE ILVES11,51
TIINA ILVES4,52
HANNA INGERPUU8,28
JÜRGEN INNOS37,8
ANDREI IVANOV33,17
J. J. METSAVANA5,85
KONN JA KAAMOS 0,75
KRISTJAN JAAK KANGUR13,04
PIRET JAAKS2,29
REGINA JAAKSON0
LEA JAANIMAA7,13
KADRI JAANITS27,43
MART JAGOMÄGI10,54
HUBERT JAKOBS26,38
TAAVI JAKOBSON4,52
TIINA JAKSMAN2,76
JAAN JANNO22,2
EA JANSEN79,63
ALARI JANSON12
LIISBET JAUK2,47
IRIS JELETSKI4,96
MARI JESMIN23,74
RIINA JESMIN80,4
MIRJAM JOHANNES3,02
KATRIN JOHANSON7,07
LAURI JU15,1
JAAK JUSKE28,9
MART JUUR29,96
LAURI JUURSOO1,57
VLADIMIR JUŠKIN3,02
ÜLLE JÄLLE138,82
ANU JÄNES3,08
RISTO JÄRV13,56
LINDA JÄRVE1,57
SULEV JÄRVE12,33
INDREK JÄÄTS16,15
ALIIS JÕE4,52
AASA JÕELAID0,94
DAIVI JÕERAND1,57
JAAK JÕERÜÜT30,15
ANU JÕESAAR5,96
KRISTI JÕESTE3,09
TARMO JÕEVEER1,51
SANDRA JÕGEVA3,02
MALL JÕGI34,82
LEELO JÕULU4,92
RIINA JÜRGENS3,71
AIVAR JÜRGENSON31,37
MARI JÜRGENSON0,79
TOOMAS JÜRGENSTEIN13,1
TAUNO JÜRGENSTEIN1,51
MERIKE JÜRJO16,93
MADIS JÜRVISTE16,94
RAGNE JŌERAND4,52
ENE KAABER16,54
TÕNU KAALEP10,36
TÕNU KAALEP10,36
ANNA KAARMA3,45
JÜRI KAARMA93,34
IMRE KAAS3,05
HUGO-TANEL KAASIK25,29
MAIRI KAASIK1,86
VIOLA KAASIK1,51
HELGI KABIN13,57
VELJO KABIN13,57
ANU KABUR15,1
MART KADASTIK6,85
KAISA KAER31,76
KRISTA KAER91,35
MIHKEL KAEVATS7,77
ANNE KAHK29,02
MAREK KAHRO7,54
NEEME KAHUSK5,28
ELIN KAI TOONA23,06
MARET KAIK8,79
RAIVO KAIK6,03
HOLGER KAINTS11,34
URMAS KAJU1,51
MERJE KALA0,75
ERIKA KALAMEES4,28
AIME KALAPÜÜDJA62,7
MARTTI KALDA37,66
HANNELEELE KALDMAA3,41
JÜRI KALDMAA7,54
KAJA KALDMAA3,02
KÄTLIN KALDMAA59,2
MARKO KALDUR8,64
INGA KALISTRU62,09
HINGE KALJUND13,57
MARI KALJUSTE81,02
KERSTI KALJUVEE15,03
MARIA KALL10,99
TOOMAS KALL34,55
JÜRI KALLAS76,08
TRIIN KALLAS6,19
TÕNU KALLAS12,19
MADIS KALLION14,8
ANU KALM123,32
MART KALM24,7
MADIS KANARBIK22,51
TIINA KANARBIK82,91
ANNA-MAGDALEENA KANGRO13,47
MAARJA KANGRO61,62
KAIDO KANGUR7,19
PAAVO KANGUR26,59
RIINA KANGUR10,55
TAAVI KANGUR7,54
ANU KANNIKE15,59
JAAN KAPLINSKI111,05
DORIS KAREVA50,59
HERGI KARIK292,14
TOOMAS KARJAHÄRM57,1
HILLE KARM22,38
MÄRT KARMO23,22
AET KAROLIN19,63
KARRUP53,96
KAIRE KARU4,93
MARGUS KARU5,31
SANDER KARU49,35
ENN KASAK18,88
KÄRT KASE2,29
MART KASE0,79
ANDRUS KASEMAA9,55
MERIKE KASEORG0,39
EVE KASK20,67
VILLU KASK21,12
LEELO KASKMANN34,13
JÜRI KASS12,11
KRISTIINA KASS56,03
TRIIN KATARIINA TAMMERT6,03
KATRIN KAUGVER96,89
MAIT KAUP11,1
ANU KAUR3,52
KRISTA KAUR11,1
JAN KAUS55,12
EVE KEERUS-JUSUPOV2,57
ALLAN KEIAN9,05
KAJA KEIL0,79
KARL KELLO7,71
HEIKI KELP3,02
RAGNE KEPLER41,1
KADRIN KERES13,98
KATRIN KERN4,08
HEINO KERSNA18,72
VAHUR KERSNA6,03
AIMUR-JAAN KESKEL1,51
ANNE KESKÜLA1,51
KALEV KESKÜLA15,86
ANTI KIDRON206,46
SIRJE KIIN67,54
ÜLLE KIIVET10,11
RAUL KILGAS20,47
KAAREL KILVITS37,35
KRISTI KINDEL10,3
LEELO KINGISEPP97,88
AIME KINNEP3,8
HEVE KIRIKAL2,75
KAALU KIRME36,76
GEORG KIRSBERG6,03
KAI KITS13,57
ANN KITSNIK78,28
MART KIVASTIK26,75
RUTH KIVASTIK6,41
AITA KIVI21,36
EVE KIVI0,75
KRISTER KIVI7,04
ANN KIVIKANGUR12,64
EVELIN KIVIMAA17,79
KATRIN KIVIMAA26,35
JUTA KIVIMÄE11,24
LIIS KIVIRAND3,07
ANDRUS KIVIRÄHK63,61
KERSTI KIVIRÜÜT9,05
AIVAR KIVISIV1,51
AIRE KIVISTIK17,09
JAAN KIVISTIK80,69
MARIO KIVISTIK52,38
KIWA17,43
LIA KLAAS7,6
MALLE KLAASSEN12,32
KAARLE-KULLERVO KLAUS5,76
VÄINO KLAUS9,26
MARI KLEIN2,69
REET KLETTENBERG1,51
UDO KNAPS4,52
REIN KOCH0,77
EVA KOFF1,51
INDREK KOFF40,97
TIIT KOHA16,81
SILVIA KOHU11,06
KATRE KOIT23,04
KÄTLIN KOIT1,57
URMAS KOKASSAAR25,1
URMAS KOKASSAAR25,1
ILONA KOLBERG5,24
HELINA KOLDEK2,41
JÜRI KOLK28,49
EVA KOLLI7,34
MAIRE KOLLI15,18
KLAIRE KOLMANN36,66
JUSS KONKS1,51
SIIRI KONKS40,19
LIIS KONOVALOV2,46
AIME KONS28,33
KURMO KONSA51,9
RAIN KOOLI4,62
ANNIKA KOPPEL3,02
IGOR KOPÕTIN34,5
JANE KORBA8,29
HANNES KORJUS4,8
ANDREI KORMASOV7,12
VLADISLAV KORŽETS28,85
MAITE-MARGIT KOTTA115,89
JÜRI KOTŠINEV69,68
KRAFINNA12,18
TIIA KRASS43,82
TIIU KRAUT20,04
JUHAN KREEM22,09
TIINA-MALL KREEM21,75
KERSTI KREISMANN0,75
KÜLLI KRESSA2,01
KRISTEL KRIISA3,02
VIRVE KRIMM42,9
HEIKI KRIPS37,43
KRISTIINA KRISTAL1,57
AARE KRISTOFOROS ARNDT10,55
JANIKA KRONBERG31,38
GERDA KROOM125,88
HELGA KROSS18,26
JAAN KROSS42,16
JAAN KROSS43,78
MEELIS KROŠETKIN6,42
HASSO KRULL67,03
ERIK KRUMM2,77
PILLE KRUUS60,14
PIRET KRUUSPERE22,67
JAAN KRUUSVALL18,84
REET KUDU50,07
VALENTIN KUIK9,05
EDU KUILL1,51
JAAK KUKK3,02
MARTIN KUKK4,52
ANTS KUKRUS80,02
AIVAR KULL7,54
ANNE KULL73,19
AVO KULL9,05
ELO KUNGLA12,06
TIIT KUNINGAS56,96
KALLE KURG12,63
MARIE KURI21,42
KATRIN KURMISTE6,41
ROOSMARII KURVITS25,14
TAMUR KUSNETS7,88
MARGIT KUUSK25,28
HELGA-JOHANNA KUUSLER1,51
MARI KÄBIN4,77
AARNE KÄHR49,33
HELEN KÄIT12,85
JAAK KÄND1,51
EERIK KÄNDLER4,02
TIIT KÄNDLER52,49
HENNO KÄO36,16
HENNO KÄO16,12
HENNO KÄO16,12
ELERIN KÄRNER2,26
REIN KÄRNER3,02
KALLE KÄSPER40,45
INDA KÕIVA2,51
MARJU KÕIVUPUU32,05
TIIA KÕNNUSSAAR5,01
ARMIN KÕOMÄGI10,55
EDE KÕRGVEE4,52
GREETE KÕRVITS1,51
KADRI KÕUSAAR4,67
ASKO KÜNNAP37,39
HELI KÜNNAPAS27,48
HILLAR KÜNNAPAS11,51
ÜLLE KÜTSEN4,79
MARI LAAN4,77
MAREK LAANE107,55
TIINA LAANEM9,55
ANNELA LAANEOTS1,51
LAURI LAANISTO16,34
ANU LAANSALU1,57
MERLIN LAANSOO14,08
URMAS LAANSOO44,91
MART LAAR348,15
PILLEKE LAARMANN17,92
RUTH LAASI10,7
TIINA LAATS76,27
JULIA LAFFRANQUE28,24
MERI-LIIS LAHERAND51,41
UNO LAHT40,7
PIRET LAI7,54
ANDRES LAIAPEA4,77
SIIRI LAIDLA43,04
RUTH LAIDMETS11,36
ANGELA LAIG3,85
FAINA LAKSBERG36,66
TEA LALL3,02
ANNELI LAMP11,65
DAGMAR LAMP10,96
ANNE LANGE43,3
ANDRES LANGEMETS16,89
ARI LANTO4,52
LEONHARD LAPIN60,36
KAIA-LEENA LASS19,68
KAISA LATTU1,51
ANNA LAUK28,7
ÜLAR LAUK18,46
ÜLLE LAUMETS25,88
EVE LAUR32,55
MAARJA LAUR18,55
MATI LAUR29,94
MÄRT LAUR3,02
RISTO LAUR7,6
SUSAN LAURA EINASTE3,02
MAIRI LAURIK5,36
PEETER LAURITS121,62
TIINA LEBANE4,44
HELI LEEK8,29
PIRJO LEEK9,08
HELLE LEEMETS50,51
NIGU LEENU5,56
DIANA LEESALU4,52
KRISTA LEESI0,42
EVE LEIMANN1,51
MARE LEINO51,8
KATRIN LEIS4,22
VERNI LEIVAK4,52
KAIRI LEIVO3,71
SIGNE LELBRET1,51
MILVI LEMBE15,08
IRA LEMBER90,15
TÕNU LEMBER27,88
AIVAR LEMBIT19,6
PIRET LEMETTI47,14
MAE LENDER7,54
MARJU LEPAJÕE41,42
VIRKKO LEPASSALU12,81
EVA LEPIK13,01
MARE LEPIK3,77
MARIA LEPIK12,69
MIRJAM LEPIKULT55,47
MARIA LEPMAA13,22
LEA LEPMANN77,2
TIIT LEPMANN72,51
ANDRES LEPP19,46
PEEP LEPPIK108,52
LAURI LIIDERS24,78
MARJA LIIDJA111,75
SANDER LIIVAK33,19
UNO LIIVAKU132,85
ILVI LIIVE7,24
VAMBOLA LILLEMÄE6,03
ETHEL LILLEMÄGI6,99
KAIE LILLEORG170,74
PIRET LILLESTE1,57
LAURA LILLEVÄLI3,44
TIINA LIND1,51
HENDRIK LINDEPUU68,48
JOEL LINDPERE0,39
KRISTA LINK3,41
MIRJAM LINK1,51
HENNO LINN3,02
ANNE LINNAMÄGI30,19
PEETER LINNAP63,3
JANA LINNART154,75
KERSTIN LINNART19,25
KERLI LINNAT23,82
AADO LINTROP32,58
MADLI LIPPUR1,88
MARIANA LISETTE LEE HIRV0,06
ANNIINA LJOKKOI6,82
INGRID LODDES1,51
LEMBI LOIGU1,88
HELEN LOIT0,79
VAHUR LOKK33,16
MIHKEL LOODUS69,69
TIIU LOOG31,29
TERJE LOOGUS9,46
KAIRI LOOK7,07
VENNO LOOSAAR2,36
REELIKA LOOTUS3,02
TRIINU-LIIS LOOVEER4,46
MANN LOPER3,59
MARIA-KRISTIINA LOTMAN35,76
KAIT LUBJA4,03
SIRJE LUCK1,51
INGVAR LUHAÄÄR333
HANS LUIK104,92
VIIVI LUIK90
ALLIKI LUKK16,7
REGINA LUKK-TOOMPERE88,95
LEO LUKS13,53
TIIU LUMBERG1,88
KATRIN LUMISTE8,37
ALLI LUNTER99,16
EVA LUTS100,63
ERKKI LUUK14,19
ÜLLE LÄTTE9,05
VELLO LÄÄN52,45
TIIT LÄÄNE56,98
ENDLA LÕHKIVI16,41
ALO LÕHMUS3,28
ANNIKA LÕHMUS2,29
BARBI-KATRIN LÕHMUS1,51
ADA M. SOO6,28
EINAR MAASIK12,81
IGOR MAASIK8,32
INGRID MAASIK0,16
JANA MAASIK6,16
SIIM MAATEN0,65
REET MADE19,14
TIIT MADE83,86
PIIA MAISTE21,61
ENDEL MALLENE46,68
MEELIK MALLENE5,89
NATALIA MALTSEVA-ZAMKOVAJA103,47
IKO MARAN18,46
TIMO MARAN29,09
MARA MARET ARONOVICH4,52
EPP MARGUSTE114,24
MILVI MARTINA PIIR65,26
ILONA MARTSON19,73
MATTI MASING39,12
VIKTOR MASING87,1
MATHURA47,21
MARJA MATIISEN0,31
PAAVO MATSIN10,55
PILLE MATT3,14
TIINA MATT1,57
KAUPO MEIEL13,02
AURIKA MEIMRE16,87
ÜLLE MEISTER197,14
HELVE MEITERN1,51
JAAK MEITERN5,05
MAIA MELTS5,3
NELLI MELTS4,75
INDREK MEOS73,17
TRIINU MERES3,8
UNO MERESTE112,09
ARNE MERILAI63,42
LIIA MERINO4,55
WIDO MERITS3,02
MAE MERUSK2,26
ENA METS12,33
HILLAR METS22,11
RITA METS2,71
TIIA METS2,67
SIIRI METSAMÄGI5,68
KATI METSAOTS7,54
LEO METSAR132,06
ANNE METSIS1,57
LIINA METSKÜLA3,02
HELLE METSLANG39,82
JOOSEP METSLANG6,43
KADRI METSMA17,2
KRISTI METSTE27,62
MERILI METSVAHI3,31
JAAN METTIK25,7
HELLE MICHELSON47,55
MARKO MIHKELSON3,02
VALDUR MIKITA20,79
MARGIT MIKK-SOKK11,63
DAN MIKKIN37,46
PIRET MILDEBERG36,37
HANNA MILLER41,63
VOLDEMAR MILLER71,17
OLIVIA MIND1,51
KRISTA MITS28,4
MUDLUM5,54
MELANIE MULJAR0,79
KRISTA MUSTONEN0
MIHKEL MUTT60,92
KALLE MUULI6,06
ENE MÄE31,03
PIRET MÄENIIT9,65
HELI MÄGAR7,66
ANNI MÄGER15,06
ARVO MÄGI88,86
JÜRI MÄGI1,05
MARIKA MÄGI18,53
ANU MÄND38,9
HELJO MÄND190,86
TIINA MÄNNAPSOO0,79
MARIS MÄNNIK23,57
MÄRT MÄNNIK1,9
LEELO MÄRJAMAA32,41
VEIKO MÄRKA14,13
GERDA MÄRTENS6,82
MIHKEL MÕISNIK41,26
LEMBE MÕTTUS1,51
PIRJO MÕTTUS20,74
BRUNO MÖLDER30,93
MERIKE MÖLDER18,23
OLEV MÖLDER0,31
MARGOT MÜLLERSON1,51
KASPAR MÜÜRSEPP3,75
MARI-LIIS MÜÜRSEPP0,79
ENDA NAABER NIPSUST56,47
TIINA NAARITS-LINN16,31
RAUL NARITS17,27
REET NEITHAL14,07
MARGE NELK22,96
PEEP NEMVALTS45,56
URMAS NEMVALTS37,83
ARNE NIELSEN26,31
KATI NIELSEN3,02
TOIVO NIIBERG143,98
KUTT NIINEPUU-KIIK4,76
PIRET NIINEPUU-KIIK121,03
ELLEN NIIT17,26
KAISA-KITRI NIIT13,04
MONIKA NIKITINA-KALAMÄE9,87
TOOMAS NIKLUS13,38
EVA NILSON43,22
URMAS NIMETU1,51
NIRTI5,21
EVA NOONI42,21
VIIVE NOOR17,57
HELLE NOORVÄLI23,57
DAGMAR NORMET11,56
INGO NORMET10,02
MART NORMET3,02
MERLE NUIA5,65
AITA NURGA13,59
MINNI NURME8,4
AVE NÕMME11,51
ENN NÕU30,97
HELGA NÕU52,84
ELINA OJALO1,9
HANNO OJALO99,87
JÜRI OJAMAA61,12
KATRE-LIIS OJAMAA28,36
TRIINU OJAR3,06
KRISTA OJASAAR7,57
KERSTI OJASOO0,38
HERDIS OJASU1,51
KAI-MAI OLBRI21,44
PEITER OLDMAN21,68
SIRJE OLESK21,82
SVETLANA OLEVSOO29,39
SULEV OLL18,33
TRIIN OLVET34,55
MARGUS OOPKAUP9,95
ENNO OOTSING15,3
PIRET ORAV37,06
ENEL ORMUS64,82
ANNE-MARI ORNTLICH3,41
RIINA ORUAAS1,85
VIRVE OSILA42,21
LOONE OTS57,91
URMAS OTSPERE9,87
MARGUS OTT83,39
MRBEE OÜ20,04
RAFIKO OÜ21,18
MARGE PAAL82,16
KRISTI PAAS1,28
VERONIKA PAAVEL1,57
LAINE PAAVO25,94
EBE PADU8,45
MAARJA PAESALU6
ANTS PAIKRE39,05
AILI PAJU113,86
GERLI PAJU0,79
ENE PAJULA4,52
PIA PAJUR1,51
TRIINU PAKK72,46
LEELO PAKS3,14
HELDUR PALLI166,61
MADIS PALLI1,51
KRISTO PALS1,51
PÄIVI PALTS13,11
LIIS PALTSMAR1,51
RUDOLF PANGSEPP20,12
KADRI PAPP68,36
TRIIN PAPPEL15,52
IVO PARBUS22,8
EEVA PARK43,4
AIN PARMAS1,51
SIRLE PARSLEY1,51
ANN PARTS9,99
JESPER PARVE4,52
MIIA PATRAEL0,79
KARIN PAULUS14,13
KATRIN PAUTS9,05
SIGRID PAVEL2,63
HENRI PAVES0,75
PETER PEDAK4,68
TRIIN PEEK7,95
HEDDA PEET46,11
TATJANA PEETERSOO70,52
ANNA-MARIA PENU8,42
TANEL PERN3,29
AINO PERVIK105,35
MALL PESTI14,64
ANNELIIS PETERSON0,26
JAANA PETERSON2,26
LENA PETERSON1,51
MARGIT PETERSON30,96
MARGIT PETERSON2,36
MARIUS PETERSON8,37
EPP PETRONE46,08
JUSTIN PETRONE18,21
KADRI PETTAI18,09
HELE-RIIN PIHEL10,62
VIRGE PIHEL4,77
CAROLINA PIHELGAS17,25
LAURA PIHLAK1,51
IVI PIIBELEHT122,53
PAAVO PIIK24,66
MARIKA PIIP55,57
KRISTI PIIPER6,09
REET PIIRI83,71
MATTI PIIRIMAA229,81
PÄRTEL PIIRIMÄE10,49
EVALD PIIRISILD1,57
ANNE PIKKOV28,83
ÜLO PIKKOV30,69
LAUR PIKKSAAR7,21
ANN PIKVER117,43
LAURI PILTER18,1
MERIKE PILTER1,18
AARE PILV45,56
ALARI PILVET1,51
ANU PINK28,37
JÜRI PINO6,2
NASTA PINO24,88
TIIU PIRSKO35,34
HEIKI PISUKE36,07
MAI PITSNER0,79
JAANUS PLAAT23,11
MAIA PLANHOF198,27
KATRIN PLANHOF SKOTT9,56
MARTIN PLASER3,52
MARJA-LIISA PLATS25,61
TRIIN PLOOM6,17
MARKO POMERANTS5,14
REET POOL15,42
MART POOM0,75
LINDA POOTS25,63
JANA PORILA11,26
AINO PRAAKLI23,57
KRISTIINA PRAAKLI2,33
MARGIT PRANTSUS9,55
GUNNAR PRESS9,05
KETLIN PRIILINN40,89
SIMMO PRIKS1,01
KAIRI PRINTS1,54
HEINO PRUNSVELT46,19
EHTE PUHANG40,95
HOLGER PUKK89,09
RAIMO PULLAT214,97
RISTO PULLAT50,84
ELISE PULS1,51
MARIO PULVER16,27
EDA-TIIA PUNGAR17,27
PILLE-RIIN PURJE8,78
RAILI PUSKAR180,38
AARNE PUU11,87
TARMO PUUDIST12,72
ENE PUULMANN4,9
MATTI PÄRK78,88
SIIRI PÄRKSON18,91
JAAN PÄRNAMÄE29,17
PIRET PÄRNAPUU0,79
EVE PÄRNASTE19,27
MARGE PÄRNITS3,93
MIKK PÄRNITS14,7
MAARJA PÄRTNA5,28
TERHI PÄÄSKYLÄ-MALMSTRÖM11,94
PIRET PÄÄSUKE40,65
REIN PÕDER64,71
KADRI PÕDRA6,67
PRIIT PÕHJALA4,52
TIIU PÕLD8,04
JANNO PÕLDMA9,1
ASTA PÕLDMÄE31,39
ANU PÕLDSAM11,83
AVE PÕLENIK-SCHWEIGER6,69
HENN PÕLLUAAS9,87
SERGEI PÕLME1,51
JUHANI PÜTTSEPP43,64
AIN RAAL29,82
HEIDI RABA6,88
BIBI RAID23,37
KATRIN RAID8,35
MAARJA RAID74,66
INGA RAITAR15,99
HARALD RAJAMETS22,88
TARMO RAJAMETS11,32
MERIT RAJU7,54
KERTTU RAKKE19,23
KASPAR RAMMO20,92
MARIANN RAMMO10,09
HILLI RAND43,7
PIIA RAND1,88
MARJU RANDLANE5,28
ALDO RANDMAA48,37
UKU RANDMAA1,51
URVE RANDMAA4,93
MARGIT RANDMÄE25,39
TIINA RANDUS43,7
MARE RANDVEER24,8
LIISA RANDVIIR7,4
SILVIA RANNAMAA31,1
HEINO RANNAP46,91
JAAN RANNAP82,7
SIRJE RATSO19,05
ENO RAUD117,1
MIHKEL RAUD5,37
PIRET RAUD72,21
PÄRLE RAUD1,23
REIN RAUD72,03
DAGMAR RAUDAM4,52
TOOMAS RAUDAM49,6
RIHO RAUDI17,06
PRIIT RAUDKIVI48,82
HEIKI RAUDLA42,94
IRENA RAUDLA3,77
JELENA RAUDLA44,4
ANDRES RAUDSEPP12,36
JÜRI RAUDSEPP1,57
KRISTIINA RAUDSEPP4,88
LIISA RAUDSEPP4,01
PIRET RAUDSEPP1,75
RIINA RAUDSIK29,6
HARRY RAUDVERE1,51
OTT RAUN20,1
PRIIT REA40,69
REET REA-SMYTH110,27
AVE-MARLEEN REI0,79
SIRJE REI1,71
URMAS REI13,72
HELI REICHARDT5,31
JANA REIDLA20,07
MARIA REILE33,65
SIGRID REILI3,02
JAAK REIMANN1,51
SIIRI REIMANN2,75
AIVAR REIMUS9,05
HEILI REINART1,51
REELI REINAUS41,94
KRISTINA REINELLER31,14
VILMA REINHOLM28,84
KÜLLI REINO10,21
KÜLLI REINUP20,45
TIINA REKAND1,51
TIIU RELVE28,77
OLEV REMSU85,24
OLAV RENNO20,65
BERIT RENSER2,29
KAJA RIESEN9,55
KAJA RIIKOJA12,88
KAUR RIISMAA15,08
MERIKE RIIVES20,04
KATI RIMM1,51
MERIKE RISTIKIVI45,95
KARL RISTIKIVI SELTS89,6
MARJU ROBERTS0,75
EGERT ROHTLA3,08
EVA ROOS1,76
SIGNE ROOS1,51
ANU ROOSENIIT7,67
MAARJA ROOSI27,42
VIRVE ROOST55,63
ELO-MARIA ROOTS1,51
OTT ROOTS47,93
KAISA ROOVER0,65
ERIKA ROSIMANNUS3,02
KREET ROSIN13,38
TOOMAS ROSIN8,91
JAAN ROSS41,55
KRISTIINA ROSS34,79
TIINA ROSS0,86
AARNE RUBEN25,32
KRISTINA RUDER6,09
IVO RULL2,01
KRISTEL RUMESSEN1,88
ANNELI RUMM3,02
VALTER RUMMEL40,33
MART RUMMO13,04
SIGNE RUMMO15,58
HANDO RUNNEL109,03
SIMO RUNNEL57,75
PILLE RUNTAL36,83
MALLE RUUMET33,57
PIRET RUUSTAL23,84
RIINA RUUT13,63
ENE RÄMMELD6,03
LIINA RÄNDVEE14,18
KRISTA RÄNI85,59
VALERIA RÄNIK45,48
LAURI RÄPP3,8
ILME RÄÄK29,35
FRED RÕIGAS0
GRETHE RÕÕM2,36
MARIANN RÜCKENBERG1,51
JÜRI RÜNKLA14,8
EVE RÜTEL150,01
KALJU SAABER43,39
LAURI SAABER34,42
KAMILLE SAABRE12,12
AINO SAADIK3,02
KATRIN SAALI SAUL12,22
ANTI SAAR42,65
OLIVIA SAAR41,19
TIIU SAAR6,22
UTA SAAR23,96
ULLA SAAR21,89
VEERA SAAR26,41
KATI SAARA VATMANN67,45
RIHO SAARD91,88
KRISTI SAARE1,51
RIINA SAARMA7,71
MEELIKE SAARNA12,19
HELEN SAARNIIT3,97
SIRET SAARSALU7,5
GLED-AIRIIN SAARSO47,79
MARI SAAT50,12
MARE SABOLOTNY4,52
SIISI SAETALU2,06
SIIM SAIDLA34,27
TANEL SAIMRE6,03
MARI SAJO8,5
KATRIN SAK17,37
IVAR SAKK21,08
AIJA SAKOVA8,22
MARKUS SAKSATAMM7,85
MONIKA SALU32,67
PIRET SALURI37,86
REIN SALURI27,07
MARGIT SALUSTE28,96
ANU SALUÄÄR74,53
ANU SAMARÜÜTEL-LONG3,33
MAREK SAMMUL11,81
OLEG SAMORODNI16,03
KRISTJAN SANDER6,03
MART SANDER24,25
MARGUS SANGLEPP10,14
MARGIT SARAPIK8,32
TÕNN SARV18,26
SIIRI SAU49,64
MEELIS SAUEAUK1,29
PEETER SAUTER57,09
EVELIN SCHAPEL19,6
MELENA SCHULTZ10,55
INDREK SCHWEDE2,26
ANU SEIDLA0,75
LIISI SEIL16,46
MARKO SEKITEL LEPPOJA5,92
ANTI SELART20,28
JÜRI SELIRAND90,83
TIIA SELLI4,71
TIIT SEPA15,83
TIIT SEPA15,83
ADENA SEPP16,58
ARVI SEPP0,94
ENE SEPP10,55
KAJA SEPP3,8
KADI SEPP0
LEIVO SEPP4,93
KÜLLI SEPPA6,52
LY SEPPEL36,31
PEETER SEPPING30,4
RAIVO SEPPO41,98
IVAR SIBUL14,64
IMRE SIIL6,82
VIRGO SIIL16,35
TOOMAS SIITAN32,1
REIN SIKK25,1
MERLE SILD3,08
ELINA SILDRE138,1
JOONAS SILDRE255,66
TIINA SILDRE57,65
SILJALILL7,93
KAARI SILLAMAA12,32
NELE SILLAOTS9,22
KERTU SILLASTE32,19
LIIS SILLASTE-TOOTS7,59
VAIKE SILMATO3,93
SILVI SILVA NEMVALTS11,1
MAREK SIMPSON4,52
KARL-MARTIN SINIJÄRV39,17
REELIKA SINIJÄRV35,43
TRIIN SINISSAAR13,92
NELE SIPLANE4,83
MATI SIRKEL109,21
VIRGO SIRVI15,14
HELLI SISASK9,87
HELLI SISASK25,13
KAIA SISASK30,99
ERKKI SIVONEN20,2
PIRET SMAGAR46,14
IVI SMIDT8,79
MIRJA-MARI SMIDT3,83
KERTTU SOANS15,18
MART SOIDRO19,73
RAGNAR SOKK48,43
JANEK SOMELAR0,79
TRIIN SOOMETS38,05
SILJA SOONE33,59
SILJA SOONE41,1
ALLAR SOONESTE135,81
EVE SOONESTE42,37
MAIE SOONESTE24,66
MATI SOONIK60,03
IVAR SOOPAN11,72
MARGUS SOOTLA0,79
TIINA-MARIA STEINBERG3,14
ROY STRIDER5,37
MARINA SUHNJOVA41,11
HARALD SUISLEPP24,12
ELLEN SUITS55,45
KRISTA SUITS38,1
LEENA SUITS48,58
MARIAN SUITSO5,28
ILONA SULA1,57
RAUL SULBI64,34
FARIŠTAMO SUSI0,79
SIGRID SUU-PEICA4,93
MARIANNE SUURMAA1,51
NELE SUURSAAR2,26
KARIN SUURSALU192,02
ÜLLE SUVI10,69
SILVER SÄRA15,94
ALO SÄRG106,78
HELLI-TIIU SÄRG0,06
ILMAR SÄRG31,68
URVE SÕMER1,51
HEIDO SÕNA0,79
ELLE SÕRMUS23,02
ELIN SÜTISTE9,81
INGEL TAEL8,31
TRIIN TAEL31,77
LEILA TAEL-MIKEŠIN7,77
KAI TAFENAU8,85
PIRET TAGEL51,03
JOHANNA TAIGER5,28
ILZE TALBERGA0,75
ANDRES TALI132,23
HILLAR TALI25,24
PIRET TALI15,9
HANNES TALJA0,11
JAANA TALJA6,6
JÜRI TALVET161,62
GERTRUD TALVIK0,79
KAIRE TALVISTE7,99
TIINA TAMBAUM1,51
ANNE TAMBERG11,36
AARE TAMM21,17
AKSEL TAMM7,81
HELLE TAMM6,78
JANIKA TAMM1,51
KETLIN TAMM108,59
MAREK TAMM146,68
TRIINU TAMM32,09
TIINA TAMMAN11,34
MARKO TAMME0,91
PILLE TAMMELA21,18
ENNO TAMMER40,19
LIIA TAMMES15,26
TIINA TAMMET8,55
TIINA TAMMETALU33,96
MARJU TAMMIK0,79
TOOMAS TAMMIS0,66
PEETER TAMMISTO49,98
KRISTIINA TAMMOJA1,13
JAAN TAMMSAAR125,67
TÕNU TANNBERG171,69
KADRI TAPERSON3,02
ARVI TAPVER3,05
KRISTI TARAND71,59
TIINA TARIK22,49
INDREK TART15,75
INDREK TART34,84
URMAS TARTES21,52
ANU TARVIS7,43
TRIIN TASUJA14,8
MIHKEL TATTAR1,51
TOOMAS TAUL20,45
JUHAN TEDER18,91
TARMO TEDER19,6
KRISTJAN TEDRE19,25
ANDRA TEEDE14,15
MARI TEEDE0,79
MARIA TEIVERLAUR46,63
RENE TENDERMANN3,77
AIRI TENNI96,25
TIIU TEPANDI3,74
OLAVI TEPPAN66,47
AET TERASMAA18,68
KERTI TERGEM29,05
AILI TERVONEN1,88
VAPPU THURLOW17,18
RAIVO TIHANOV90,02
HELLE TIIKMAA1,51
TIINA TIIMAN22,11
TARVI TIITS0,75
TIINA TIITUS3,02
TOOMAS TIIVEL18,92
TOOMAS TIIVEL25,42
JUTA TIKK19,73
KRISTJAN TIKK5,03
TANEL TIKS1,51
STELLA TIMMER3,77
SIIRI TIMMERMAN6,62
ENE TIMMUSK1,51
URVE TINNURI23,24
JÜRI TITOV2,75
TAMUR TOHVER4,93
ERIK TOHVRI52,77
TUULI TOLMOV1,51
ÜLLE TOMING17,47
JAAN TOMINGAS0,79
ILMAR TOMUSK44,73
MAREN TOOM4,93
MAREN TOOM6,65
JANE TOOMAN3,14
KÄRRI TOOMEOS-ORGLAAN1,52
TIIA TOOMET28,75
TIINA TOOMET12,01
PEETER TOOMING56,94
SIGRID TOOMING29,5
TERJE TOOMISTU1,64
KALLE TOOMPERE52,84
ENDLA TOOTS209,68
JANNO TOOTS1,51
TOIVO TOOTSEN18,92
TÕNIS TOOTSEN3,86
KATRIN TOPKIN4,71
LIINA TORDIK21,11
ALEKSANDER TORJUS1,57
IMBI-SIRJE TORM20,14
MATS TRAAT149,12
VICTORIA TRAAT38,46
TÕNU TRUBETSKY14,14
UIDO TRUIJA64,82
ILMAR TRULL33,43
KÜLLI TRUMMAL1,79
MART TRUMMAL24,46
JUHAN TRUMP4,52
ELO TUGLAS6,53
FRIEDEBERT TUGLAS187,84
KRISTI TUHKRU-TAMM2,36
ANETT TUISK4,52
TULIHOBU3,02
LEELO TUNGAL187,15
EET TUULE12,85
TARMO TUULE63,04
ANNE TUULING4,8
MANIAKKIDE TÄNAV13,54
LII TÕNISMANN67,67
MAI TÕNISOO/MAI TORIM28,64
URMAS TÕNISSON16,05
URVE TÕNNUS61,32
ÜLLE TÕNUMAA4,71
EDUARD TÜÜR7,54
KARIINA TŠURSIN-SOOTLA0,79
HELENA UBA7,19
TIINA UBAR3,71
MAIKI UDAM1,57
UDO UIBO37,43
JÜRI ULJAS23,62
KRISTINA ULUOTS44,74
JAAN UNDUSK118,25
MAARJA UNDUSK6,04
REIN UNDUSK13,68
REIN UNDUSK6,25
JAAN UNT3,59
KERSTI UNT44,58
LY UNT4,56
MATI UNT49,87
BRITT URBLA KELLER17,49
SILVIA URGAS1,51
JAAK URMET58,16
KRISTI UUDEVÄLI0,79
EIA UUS3,77
SASH UUSJÄRV26,65
ALBERT UUSTULND11,37
ALBERT UUSTULND10,58
LEMBIT UUSTULND16,11
JÜRI V.GRAUBERG19,6
KAI VAARANDI6,78
URMAS VADI19,71
LIINA VAGULA6,03
KAIDI VAHAR23,72
BERK VAHER27,54
HUGO VAHER13,63
SILJA VAHER10,55
VAAPO VAHER37,41
VAINO VAHING29,05
REIN VAHISALU11,79
ELLE VAHT5,43
SANDER VAHTER7,97
TARMO VAHTER9,8
TAUNO VAHTER20,86
LAURI VAHTRE142,71
MALL VAHTRE2,49
SILVER VAHTRE18,55
ROBERT VAIDLO18,86
MAIT VAIK7,54
JANIKA VAIKJÄRV3,28
JAANUS VAIKSOO39,15
ENE VAINIK8,15
ENN VAINO52,77
MAARJA VAINO20,85
MARGO VAINO13,03
KÄTLIN VAINOLA19,6
JAAK VALDRE2,93
KIRSTI VALDSTEIN-TIMMER3,02
JAANUS VALK30,57
AIDI VALLIK38,29
OTT VALLIK30,75
TIINA VALLIKIVI3,77
TANEL VALLIMÄE2,47
EDGAR VALTER200,4
ARVO VALTON206,39
ILMAR VANANURM20,85
ANDRES VANAPA24,62
ANU VANE14,6
JANEK VARBLAS1,51
AET VARIK22,86
RAIVO VARIK1,51
TAIVO VARJO12,06
MARILIIN VASSENIN8,24
LIISA VEBER6,03
RAUL VEEDE9,4
PEEP VEEDLA7,5
EHA VEEM1,51
MERLE VEESALU-RAND4,82
BERIT VEIDEMANN3,02
REIN VEIDEMANN45,84
MALLE VEISSERIK6,78
TANEL VEISSON2,55
INGRID VELBAUM-STAUB7,86
EPP VELBRI15,67
LILIAN VELLERAND15,76
ANNE VELLI4,08
ANNE VELLISTE13,2
EVA VELSKER21,59
MART VELSKER9,66
VIIVI VERREV21,93
JANIKA VESBERG44,75
TANEL VESKE5,28
SIIM VESKIMEES40,96
KAAREL VESKIS2,76
LEIDI VESKIS7,81
RUTH VESTEL52,01
VIIVIKA VESTER1,51
MONIKA VIDMAN16,58
KOIDU VIEIRA GOMES FERREIRA1,51
STEVEN VIHALEM3,02
HELGI VIHMA8,22
GAIA VIHMAN1,51
HELI VIHT3,39
MARIINA VIIA7,31
URMAS VIIK59,23
MARTIINA VIIL3,77
TIINA VIIL23,19
LUULE VIILMA233,46
PIRET VIILU19,12
KADRI VIIN9,03
MARTIN VIIRAND3,21
LIINA VIIRES8,82
PIRET VIIRES34,62
LIVIA VIITOL39,88
KRISTEL VILBASTE16,02
KRISTEL VILBASTE13,77
ILON VILDER2,7
HEIKI VILEP65,83
PEETER VILLMANN131,66
KEITI VILMS1,51
TÕNIS VILU7,54
AILI VINT7,38
MAARA VINT26,47
TOOMAS VINT38,59
EVA-MARIA VINT-WARMINGTON2,8
KAUPO VIPP12,62
LIA VIRKUS12,06
PEETER VISSAK22,26
KATI VOKSEPP1,57
EGLE-RIIN VOLKE1,51
KREET VOLMER13,09
IVO VOLT12,62
KALLE VOOLAID13,78
TIINA VOOLAID5,3
ALDUR VUNK20,85
SAALE VÄESTER18,88
MARE VÄLI6,16
KAAREL VÄLJAMÄE4,52
URMAS VÄLJAOTS3,02
MATI VÄLJAS7,4
ELME VÄLJASTE24,72
MÄRT VÄLJATAGA90,21
RIINA VÄLLO21,44
TÕNIS VÄRNIK62,21
VEINIKA VÄSTRIK3
HELLE VÄÄRSI2,36
RAUNO VÕSASTE6,03
KRISTEL WEIDEBAUM16,99
HEINRICH WEINBERG15,08
CATHERINE ZARIP69,48
URSULA ZIMMERMANN6,03
TIINA ZINGEL2,26
TÕNU ÕNNEPALU45,69
VIRGE ÕUEMAA83,32
MATI ÕUN266,22
ERVIN ÕUNAPUU23,8
PIRET ÕUNAPUU66,51
TOOM ÕUNAPUU471,68
JAANUS ÕUNPUU35,05
MARJU ÕUNPUU27,84
EVALD ÜBI29,14
MARJE ÜKSINE7,29
TÕNU ÜLEMAANTE16,58
KADRI ÜLLE MASING12,08
AVO ÜPRUS18,91
SIIMA ŠKOP59,07

Kirjastajate paljundushüvitise jaotus 2018. a. seisuga

KIRJASTUSTeoseid 2009-2018HÜVITIS 2019
AADE AV OÜ1738,16
ALLIKA MTÜ135303,05
ARGO TTP OÜ275617,32
ATLEX196439,98
AVITA10262303,18
CANOPUS69154,89
DEEBET36,73
EESTI MEEDIA/POSTFACTUM4294,28
EESTI RAAMAT5281185,26
EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU4396,53
EGMONT ESTONIA7871766,67
EKSA421945,07
ERSEN18044049,65
FANTAASIA200448,96
FARMOSANTE12,24
GRENADER175392,84
HEA LUGU7251627,49
HEA TEGU112251,42
HELI KIRJASTUS1840,41
HERMES51114,49
HOTGER2351,63
ILMAMAA337756,50
JUURA181406,31
KARRUP121271,62
KOOLIBRI13993140,50
KUNST 161361,42
LUGU JA LUMM12,24
LUGU LOO1022,45
MAURUS132296,32
MR PILLER12,24
MUSTVALGE KIRJASTUS920,20
NORNBERG&CO1431,43
PEGASUS8501908,09
PETRONE PRINT174390,60
PUUST JA PUNASEKS12,24
PÄIKE JA PILV69154,89
PÄIKESE KIRJASTUS1635,92
RAFIKO24,49
REGIO91204,28
SAARA63141,42
SE&JS93208,77
SEITSMENDA PÄEVA ADVENTISTIDE KOGUDUSTE LIIT4396,53
SINISUKK 10492354,81
SUUR PUU4396,53
TA KIRJASTUS50112,24
TAMMERRAAMAT4491007,92
TOLEDO1942,65
TULIP3680,81
TÄNAPÄEV13082936,22
TÜ KIRJASTUS14643286,41
VALGUS66148,16
VALGUSESAAR OÜ1738,16
VARRAK 19834451,47
WILD FROG920,20
VÕRO SELTS48,98
ÜHINENUD AJAKIRJAD170381,62

Laenutushüvitised 2018. aasta eest

NB! Füüsilistel isikutel arvestatakse summast maha tulumaks

AUTORLAENUTUSIHÜVITIS
VAHUR AABRAMS62522,32
EPP AARELEID170570,01
KAI AARELEID3219201,91
MILVI AASARU35516,42
ANTS AASMA473,03
UNO AAVA182,8
KADRI AAVIK723,73
ANDRES ADAMSON1618113,88
ARNE ADER50911,59
CARINA ADOLFSSON274,2
MARGIT AEDLA48817,89
KATRIN AEDMA34235,51
VAHUR AFANASJEV4258650,82
HILJA AFANASJEVA66730
EDA AHI72052,4
PRIIT AIMLA43927,69
TRIIN AIMLA-LAID7668327,52
LEMMI AIMRE2100,67
MARI AINSO582121,55
LEMBIT AINSOO3208,29
ESTA AKSLI1313204,11
KRISTI ALAKÜLA209489,72
ANN ALARI2010122,74
ARVO ALAS365688,69
RIIN ALATALU593,22
AVE ALAVAINU1052163,23
VALDEK ALBER391039,9
JAANA ALBRI83167,28
ANNELI ALEKAND528,08
INGRID ALGMA3357,11
MARJU ALGVERE116937,82
ÜLAR ALLAS45837,08
HELI ALLIK1788,35
KRISTJAN ALLIK4540161,5
TIIU ALLIKVEE728356,16
KERLI ALTMART12013,81
BETTI ALVER138095,88
JAAN ALVER101229,85
LEHTE ALVER48013,44
TIINA ALVER604539,78
REIDAR ANDRESON4018,08
MARIE ANNETTE KITTUS216377,57
JÜRI ANNIST49024,18
AMAR ANNUS1346,44
EPP ANNUS1965123,2
ANNIKA ANTON30,47
INGA ANTSON100,61
MAE ANTSU30847,88
JAAN APS6710,42
ANDREAS ARDUS4150107,05
KÜLLO ARJAKAS42835,66
LEA ARME64370,96
PILLE ARNEK3858,18
TÕNIS ARNOVER3273132,07
TIINA ARO63224,43
HANA ARRAS206485,88
MIKA ARTO JUHANI KERÄNEN98771418,56
IVIKA ARUMÄE87229,8
MARI ARUMÄE47512,88
JAAGO-MAIT ARUSOO2179,3
RENÉ ARVOLA151,17
ENE ASCHJEM2480110,42
JIM ASHILEVI48374,67
ELINA ASLETT632,7
IRIS ASSAD1603,76
TÕNIS ASSON17927,83
THAVET ATLAS12619,59
TIINA AUG168553,65
ANNELIIS AUNAPUU146787,75
LIIS AUVÄÄRT32424,19
RAIT AVESTIK1332207,06
TALIS BACHMANN49957,12
MADE BALBAT1120580,11
EVELIN BANHARD3956170,55
NIKOLAI BATURIN48066,13
AIMÉE BEEKMAN682100,95
VLADIMIR BEEKMAN19321846,07
BELAMI13320,68
VEIKO BELIALS77546,94
ONU BELLA18929,38
REET BENDER983,7
AGUR BENNO42418,18
OLIVER BERG23135,16
JÜRGEN BEYER480,88
AARNE BIIN58090,16
MAIA BOLTOVSKY157367,17
PIRET BRISTOL872111,33
SIRET CAMPBELL203,11
CONTRA5007287,32
BRIGITTA DAVIDJANTS1341143,24
JAANA DAVIDJANTS37458,14
KERSTI DENNIS27542,75
MARIA DREVS233160,37
KRISTA EEK4262182,6
HELJE EELMA2915,72
MEELIKE EENPUU-VILLUP15123,47
PAAVO EENSALU620,13
LEILA EERITS702109,13
ESTER EGGERT122051,8
PEEP EHASALU26931,15
ANDRES EHIN87945,58
KRISTIINA EHIN2348266,83
JÜRI EHLVEST314,82
KAIE EHRENBERG35415,17
KATRIN EHRLICH4758237,24
EVI EICHE3212137,62
SAIMA EICHE51312,97
ALLAN EICHENBAUM4681199,96
REET EILSEN912929,17
PEETER EINASTO320,45
RIINA EINASTO131,2
GERY EINBERG60,49
VERONIKA EINBERG3751160,68
SALME EKBAUM1319,84
MARGUS ELINGS2295,74
MAIU ELKEN5490234,91
PIIA ELLER60,1
EINAR ELLERMAA73657,47
LEA ELLERT2094,66
AMA ELWE507,47
ÜLO EMMUS453114,44
MARGOT ENDJÄRV2488106,6
MERLE ENGELKES1215,18
KAIRI ENNOK6910,73
INGRID EOMOIS1559242,35
LUULE EPNER32211,62
URSULA ERIK49920,6
KRETE ERLENHEIN200,81
AIRIS ERME21717,8
AILI ERMEL1525,61
HEIKI ERNITS10681530,62
MARJE ERNITS91941411,03
VÄINO ESKLA2607,08
MARIE ESKO96721,37
ERIKA ESOP88079,69
ALLAN ESPENBERG82651,06
URMAS ESPENBERG7611,81
SIU ETTI80,32
KATTRI EZZOUBI235398,35
ELO FEIGENBAUM1948,31
INNA FELDBACH72131,73
INDRA FELDMAN179076,28
FIL9311,76
EVA FINCH98640,28
SAALE FISCHER22835,44
PIRET FREY346051,95
MEELIS FRIEDENTHAL35846,88
FS36925,11
JAN GARŠNEK70757275,29
KRISTIINA GENNO1062133,07
PILLE GERHOLD26538,4
MARET GERMAN2050318,68
ANNE GRAVE16513,36
RIINA GRETHIEL LEPPOJA114539,42
URVI GROSSFELDT846,8
AULI HAABPIHT1067558,83
KADI-RIIN HAASMA25957670,6
JUHAN HABICHT5822231,13
JÜRI HAIN1296,84
LEHTE HAINSALU3727283,1
KADRI HALJAMAA205532,77
LAURI HALJAMAA2787,07
TATJANA HALLAP169128,42
TATJANA HALLAP178430,41
TIIU HALLAP2409,44
ELLEN HALLAP ANDERSSON40,17
KATRIN HALLAS 55024,12
KARIN HALLAS-MURULA14110,5
KRISTEL HALMAN179877,94
MAIT HANDO RAUN19925,21
EUGEN HANGE2023,35
MARIA HANGE1965,12
URVE HANKO186982,54
MERIKE HANNI141,26
PILLE HANNI7411,5
HILLE HANSO51179,44
RIINA HANSO2374101,05
INDREK HARGLA104581516,72
LII HAUGASMÄGI3220137,96
INGA HEAMÄGI2094,16
SANDRA HEIDOV975145
KALLE HEIN39514,13
OTT HEINAPUU371,2
ANNE HEINMAA81,24
HELJE HEINOJA271485,67
MEHIS HEINSAAR723108,56
VALLI HELDE25911,12
KÄRT HELLERMA1178156,91
REET HELM112289438,49
PEETER HELME33019,76
SIRJE HELME32125,26
SASS HENNO53382,86
TIIT HENNOSTE40521,39
ANDRES HERKEL605,89
PIRET HIIE50,78
REET HIIEMÄE82966,61
SIRLY HIIEMÄE8312,9
ANNELI HIIESALU28623,16
ASTRID HIISJÄRV32926,64
TIITO HIMMA2459,31
HELS HINRIKSON15708669,47
KADRI HINRIKUS1754133,32
RUTT HINRIKUS85430,02
MIINA HINT37345,63
ENE HION1381201,12
INDREK HIRV33943,33
TUI HIRV50077,73
ANGELA HOFBERG50678,66
RAIVO HOOL4714116,02
TOOMAS HUIK116262,93
RUTH HUIMERIND659216,75
AADU HURT170,04
ANDREI HVOSTOV1268115,17
VILLE HYTÖNEN29828,71
HELEN IDARAND30411,46
MATI IILA19817,83
AIRI ILISSON-CRUZ39561,4
HELI ILLIPE-SOOTAK116387,31
JARÕNA ILO744
AAPO ILVES142422,53
EVELIN ILVES24327,01
KAIE ILVES41034,55
TIINA ILVES10916,94
HANNA INGERPUU148421,43
JÜRGEN INNOS83734,97
ANDREI IVANOV54499,87
J. J. METSAVANA86419,14
KONN JA KAAMOS 231,79
KRISTJAN JAAK KANGUR144150,48
PIRET JAAKS28824,21
REGINA JAAKSON00
LEA JAANIMAA69085,34
KADRI JAANITS3273124,04
MART JAGOMÄGI4092,07
HUBERT JAKOBS55723,21
TAAVI JAKOBSON172,64
TIINA JAKSMAN1235,44
JAAN JANNO40,62
EA JANSEN2577,69
ALARI JANSON26716,08
LIISBET JAUK241,03
IRIS JELETSKI49419,38
MARI JESMIN7041301,03
RIINA JESMIN6104261,96
MIRJAM JOHANNES697108,35
KATRIN JOHANSON1697261,13
LAURI JU85131,44
JAAK JUSKE3365469,24
MART JUUR1720175,93
LAURI JUURSOO423,33
VLADIMIR JUŠKIN112,17
ÜLLE JÄLLE20438873,88
ANU JÄNES742115,35
RISTO JÄRV150746,77
LINDA JÄRVE20616,68
SULEV JÄRVE10310,26
INDREK JÄÄTS27126,42
ALIIS JÕE2665414,28
AASA JÕELAID862,77
DAIVI JÕERAND60,49
JAAK JÕERÜÜT52080,84
ANU JÕESAAR47313,68
KRISTI JÕESTE1442,59
TARMO JÕEVEER14722,85
SANDRA JÕGEVA253,89
MALL JÕGI119953,75
LEELO JÕULU2768,89
RIINA JÜRGENS34211,65
AIVAR JÜRGENSON14217,47
MARI JÜRGENSON120,97
TOOMAS JÜRGENSTEIN594,55
TAUNO JÜRGENSTEIN18027,98
MERIKE JÜRJO32228,67
MADIS JÜRVISTE3115123,23
RAGNE JŌERAND16525,65
ENE KAABER48920,68
TÕNU KAALEP25589,48
TÕNU KAALEP25589,48
ANNA KAARMA1991,12
JÜRI KAARMA863721,89
IMRE KAAS18818,31
HUGO-TANEL KAASIK100543,06
MAIRI KAASIK450,49
VIOLA KAASIK16325,34
HELGI KABIN52311,2
JAAN KABIN47020,14
VELJO KABIN52311,2
ANU KABUR3259,3
MART KADASTIK1866242,55
KAISA KAER417391,32
KRISTA KAER10164355,22
MIHKEL KAEVATS19111,48
ANNE KAHK5010214,54
MAREK KAHRO1650256,5
NEEME KAHUSK572,44
ELIN KAI TOONA1741315,46
MARET KAIK833,89
RAIVO KAIK11317,57
HOLGER KAINTS49764,37
URMAS KAJU162,49
MERJE KALA110,47
ERIKA KALAMEES914,08
AIME KALAPÜÜDJA2666,31
MARTTI KALDA73858,89
HANNELEELE KALDMAA69553,57
JÜRI KALDMAA324,97
KAJA KALDMAA1496,38
KÄTLIN KALDMAA2145134,01
MARKO KALDUR47638,54
INGA KALISTRU523683,76
HINGE KALJUND925144,25
MARI KALJUSTE106890411,14
KERSTI KALJUVEE176369,59
MARIA KALL43817,54
TOOMAS KALL107070,11
JÜRI KALLAS5837291,56
TRIIN KALLAS492,39
TÕNU KALLAS375,6
MADIS KALLION223,42
ANU KALM2924106,68
MART KALM50627,34
MADIS KANARBIK985,01
TIINA KANARBIK22135932,57
ANNA-MAGDALEENA KANGRO8922201,31
MAARJA KANGRO3255324,79
KAIDO KANGUR106935,81
PAAVO KANGUR1918290,03
RIINA KANGUR1274198,05
TAAVI KANGUR1261196,03
ANU KANNIKE31317,11
JAAN KAPLINSKI1010122,7
DORIS KAREVA3232186,73
HERGI KARIK84796,09
TOOMAS KARJAHÄRM42720,23
HILLE KARM2792303,83
MÄRT KARMO120,97
AET KAROLIN216190,49
KARRUP182426,98
KAIRE KARU40,62
MARGUS KARU1348178,79
SANDER KARU15017,99
ENN KASAK15116,84
KÄRT KASE29241,74
MART KASE19415,71
ANDRUS KASEMAA29040,52
MERIKE KASEORG260,58
EVE KASK241322,87
VILLU KASK68620,78
LEELO KASKMANN4701201,41
JÜRI KASS4863,09
KRISTIINA KASS14739872,12
TRIIN KATARIINA TAMMERT1150132,13
KATRIN KAUGVER2733247,67
MAIT KAUP11610,4
ANU KAUR2044,91
KRISTA KAUR1085,44
JAN KAUS3202251,39
EVE KEERUS-JUSUPOV413,32
ALLAN KEIAN43367,31
KAJA KEIL947,61
KARL KELLO383,08
HEIKI KELP18829,23
RAGNE KEPLER8715369,22
KADRIN KERES562,93
KATRIN KERN145864,64
HEINO KERSNA568617,6
VAHUR KERSNA59292,03
AIMUR-JAAN KESKEL8112,59
ANNE KESKÜLA30,47
KALEV KESKÜLA857,93
ANTI KIDRON927116,52
SIRJE KIIN81484,58
ÜLLE KIIVET400265,77
RAUL KILGAS119839,24
KAAREL KILVITS110,56
KRISTI KINDEL5351152,59
LEELO KINGISEPP33151,56
AIME KINNEP10,08
HEVE KIRIKAL00
KAALU KIRME13210,74
GEORG KIRSBERG284,35
KAI KITS56424,16
ANN KITSNIK6343214,4
MART KIVASTIK1151119,66
RUTH KIVASTIK69229,63
AITA KIVI1100132,85
EVE KIVI917,07
KRISTER KIVI1059,79
ANN KIVIKANGUR112146,74
EVELIN KIVIMAA95771,16
KATRIN KIVIMAA1743,3
JUTA KIVIMÄE681,57
LIIS KIVIRAND97837,41
ANDRUS KIVIRÄHK137751471,82
KERSTI KIVIRÜÜT2088324,59
AIVAR KIVISIV324,97
AIRE KIVISTIK11296253,41
JAAN KIVISTIK177336,93
MARIO KIVISTIK3776123,91
KIWA471,8
LIA KLAAS1987,27
MALLE KLAASSEN65126,89
KAARLE-KULLERVO KLAUS40,21
VÄINO KLAUS290,73
MARI KLEIN56419,63
REET KLETTENBERG26541,2
UDO KNAPS335,13
REIN KOCH250,19
EVA KOFF1683261,63
INDREK KOFF3757197,24
TIIT KOHA85821,81
SILVIA KOHU11711,56
KATRE KOIT39222,47
KÄTLIN KOIT362,86
URMAS KOKASSAAR239924,24
URMAS KOKASSAAR239924,24
ILONA KOLBERG672,43
HELINA KOLDEK68629,39
JÜRI KOLK6070317,64
EVA KOLLI44014,52
MAIRE KOLLI335,13
KLAIRE KOLMANN68034,06
JUSS KONKS548,39
SIIRI KONKS28622,74
LIIS KONOVALOV25610,43
AIME KONS66819,54
KURMO KONSA747,85
RAIN KOOLI2461109,33
ANNIKA KOPPEL528,08
IGOR KOPÕTIN383,17
JANE KORBA36415,6
HANNES KORJUS983,95
ANDREI KORMASOV2192,48
VLADISLAV KORŽETS60066,05
MAITE-MARGIT KOTTA435191,33
JÜRI KOTŠINEV64182,52
KRAFINNA58917,66
TIIA KRASS6596282,29
TIIU KRAUT227394,5
JUHAN KREEM182074,46
TIINA-MALL KREEM862,96
KERSTI KREISMANN574,43
KÜLLI KRESSA200,9
KRISTEL KRIISA32550,52
VIRVE KRIMM172768,73
HEIKI KRIPS55170,41
KRISTIINA KRISTAL14511,74
AARE KRISTOFOROS ARNDT7111,04
JANIKA KRONBERG114250,99
GERDA KROOM259571,05
HELGA KROSS58122,36
JAAN KROSS4054114,41
JAAN KROSS4104115,25
MEELIS KROŠETKIN848223
HASSO KRULL171378,86
ERIK KRUMM1684,62
PILLE KRUUS6786281,79
PIRET KRUUSPERE1804,84
JAAN KRUUSVALL10111,89
REET KUDU1800183,23
VALENTIN KUIK7211,19
EDU KUILL385,91
JAAK KUKK284,35
MARTIN KUKK1204187,17
ANTS KUKRUS1476,45
AIVAR KULL507,77
ANNE KULL8198350,85
AVO KULL771119,85
ELO KUNGLA1140177,22
TIIT KUNINGAS19627,7
KALLE KURG66311,02
MARIE KURI65517,97
KATRIN KURMISTE2042252,94
ROOSMARII KURVITS2191,87
TAMUR KUSNETS22018,13
MARGIT KUUSK13718,11
HELGA-JOHANNA KUUSLER12920,05
MARI KÄBIN2272,26
AARNE KÄHR20331,56
HELEN KÄIT1927256,35
JAAK KÄND253,89
EERIK KÄNDLER5849,62
TIIT KÄNDLER54950,95
HENNO KÄO5223163,38
HENNO KÄO509979,95
HENNO KÄO509979,95
ELERIN KÄRNER662,83
REIN KÄRNER1054,5
KALLE KÄSPER20020,2
INDA KÕIVA914,72
MARJU KÕIVUPUU74777,09
TIIA KÕNNUSSAAR46031,29
ARMIN KÕOMÄGI876136,18
EDE KÕRGVEE42118,04
GREETE KÕRVITS152,33
KADRI KÕUSAAR24323,93
ASKO KÜNNAP533660,46
HELI KÜNNAPAS93131320,19
HILLAR KÜNNAPAS1476,44
ÜLLE KÜTSEN84349,69
MARI LAAN3538,42
MAREK LAANE110436,43
TIINA LAANEM754115,45
ANNELA LAANEOTS60293,58
LAURI LAANISTO1945,73
ANU LAANSALU140,85
MERLIN LAANSOO183958,63
URMAS LAANSOO20317,22
MART LAAR4353429,75
PILLEKE LAARMANN6985298,08
RUTH LAASI92730,06
TIINA LAATS222573,92
JULIA LAFFRANQUE1317,62
MERI-LIIS LAHERAND104955,46
UNO LAHT27711,44
PIRET LAI31248,5
ANDRES LAIAPEA211,01
SIIRI LAIDLA2559368,5
RUTH LAIDMETS2907123,92
ANGELA LAIG632,55
FAINA LAKSBERG8809375,42
TEA LALL43667,78
ANNELI LAMP527,54
DAGMAR LAMP58068,18
ANNE LANGE66132,9
ANDRES LANGEMETS1705,05
ARI LANTO10616,48
LEONHARD LAPIN33228,56
KAIA-LEENA LASS278999,57
KAISA LATTU568,71
ANNA LAUK2406695,36
ÜLAR LAUK159567,03
ÜLLE LAUMETS106645,57
EVE LAUR4457176,7
MAARJA LAUR4340175,94
MATI LAUR59937,58
MÄRT LAUR12118,81
RISTO LAUR849107,1
SUSAN LAURA EINASTE37958,92
MAIRI LAURIK1263100,52
PEETER LAURITS186056,6
TIINA LEBANE2423103,89
HELI LEEK62326,69
PIRJO LEEK63927,34
HELLE LEEMETS38229,71
NIGU LEENU40317,23
DIANA LEESALU749116,43
KRISTA LEESI1880,07
EVE LEIMANN50,78
MARE LEINO55038,87
KATRIN LEIS3080,83
VERNI LEIVAK14422,39
KAIRI LEIVO673,08
SIGNE LELBRET10,16
MILVI LEMBE1492231,94
IRA LEMBER110921566,17
TÕNU LEMBER81841,54
AIVAR LEMBIT821127,63
PIRET LEMETTI13544576,35
MAE LENDER59191,87
MARJU LEPAJÕE3409,12
VIRKKO LEPASSALU27736,42
EVA LEPIK893,69
MARE LEPIK1586,77
MARIA LEPIK4233165,14
MIRJAM LEPIKULT110537,09
MARIA LEPMAA2388364,52
LEA LEPMANN182288,2
TIIT LEPMANN2133104,32
ANDRES LEPP59321,42
PEEP LEPPIK18428,6
LAURI LIIDERS2697113,65
MARJA LIIDJA11087451,83
SANDER LIIVAK107338,4
UNO LIIVAKU93142,97
ILVI LIIVE2159,27
VAMBOLA LILLEMÄE416,37
ETHEL LILLEMÄGI2016,76
KAIE LILLEORG877465,54
PIRET LILLESTE19415,71
LAURA LILLEVÄLI64222,41
TIINA LIND406,22
HENDRIK LINDEPUU117154,39
JOEL LINDPERE160,65
KRISTA LINK41817,77
MIRJAM LINK00
HENNO LINN121,87
ANNE LINNAMÄGI1211386,14
PEETER LINNAP766,06
JANA LINNART10890455,26
KERSTIN LINNART119151,03
KERLI LINNAT852,35
AADO LINTROP67193,06
MADLI LIPPUR29341,93
MARIANA LISETTE LEE HIRV1140,37
ANNIINA LJOKKOI1246,68
INGRID LODDES426,53
LEMBI LOIGU763,06
HELEN LOIT100,4
VAHUR LOKK84729,91
MIHKEL LOODUS88934,15
TIIU LOOG5506235,83
TERJE LOOGUS112047,99
KAIRI LOOK98079,37
VENNO LOOSAAR97078,54
REELIKA LOOTUS40162,34
TRIINU-LIIS LOOVEER73429,89
MANN LOPER66117,14
MARIA-KRISTIINA LOTMAN40416,33
KAIT LUBJA710,72
SIRJE LUCK487,46
INGVAR LUHAÄÄR1581120,02
HANS LUIK103953,04
VIIVI LUIK1389203,4
ALLIKI LUKK831,91
REGINA LUKK-TOOMPERE4739210,69
LEO LUKS895,09
TIIU LUMBERG162,49
KATRIN LUMISTE37748,82
ALLI LUNTER9214,2
EVA LUTS3451134,45
ERKKI LUUK781,69
ÜLLE LÄTTE152,33
VELLO LÄÄN47230,26
TIIT LÄÄNE39520,99
ENDLA LÕHKIVI232392,67
ALO LÕHMUS688,99
ANNIKA LÕHMUS15623,73
BARBI-KATRIN LÕHMUS8012,44
ADA M. SOO40132,47
EINAR MAASIK705,44
IGOR MAASIK88585,73
INGRID MAASIK130,12
JANA MAASIK60964,65
SIIM MAATEN1925,17
REET MADE71593,09
TIIT MADE35447,72
PIIA MAISTE227774,36
ENDEL MALLENE1845,38
MEELIK MALLENE2155,49
NATALIA MALTSEVA-ZAMKOVAJA594,06
IKO MARAN156339,1
TIMO MARAN1297,64
MARA MARET ARONOVICH6610,26
EPP MARGUSTE13060149,95
MILVI MARTINA PIIR179096,93
ILONA MARTSON5503161,15
MATTI MASING982,8
VIKTOR MASING38318,95
MATHURA109046,7
MARJA MATIISEN260,84
PAAVO MATSIN24137,46
PILLE MATT1189,51
TIINA MATT903,61
KAUPO MEIEL120059,96
AURIKA MEIMRE292,91
ÜLLE MEISTER4034106,4
HELVE MEITERN793,38
JAAK MEITERN821,76
MAIA MELTS57611,96
NELLI MELTS2733,9
INDREK MEOS14518,91
TRIINU MERES664103
UNO MERESTE403,03
ARNE MERILAI52524,76
LIIA MERINO26714,47
WIDO MERITS497,62
MAE MERUSK38659,89
ENA METS1438,6
HILLAR METS16060631,06
RITA METS71936,57
TIIA METS1706,22
SIIRI METSAMÄGI, S. M. RATTISTE623,29
KATI METSAOTS28112,04
LEO METSAR240059,91
ANNE METSIS281,69
LIINA METSKÜLA21333,11
HELLE METSLANG511,12
JOOSEP METSLANG2853,25
KADRI METSMA161664,37
KRISTI METSTE51424,64
MERILI METSVAHI741,22
JAAN METTIK39110,51
HELLE MICHELSON146453,07
MARKO MIHKELSON81,24
VALDUR MIKITA2266349,8
MARGIT MIKK-SOKK43926,13
DAN MIKKIN24986221,61
PIRET MILDEBERG5181209,05
HANNA MILLER83944,38
VOLDEMAR MILLER20415,76
OLIVIA MIND8112,59
KRISTA MITS70014,39
MUDLUM56125,7
MELANIE MULJAR48519,45
KRISTA MUSTONEN00
MIHKEL MUTT1350206,29
KALLE MUULI2496210,23
ENE MÄE7154305,89
PIRET MÄENIIT57045,71
HELI MÄGAR1526,44
ANNI MÄGER4262163,76
ARVO MÄGI22124,59
JÜRI MÄGI35616,79
MARIKA MÄGI43925,67
ANU MÄND20511,9
HELJO MÄND3814302,39
TIINA MÄNNAPSOO1149,23
MARIS MÄNNIK151,27
MÄRT MÄNNIK371,28
LEELO MÄRJAMAA11572265,69
VEIKO MÄRKA14622,7
GERDA MÄRTENS72624,29
MIHKEL MÕISNIK299692,61
LEMBE MÕTTUS00
PIRJO MÕTTUS174574,64
BRUNO MÖLDER3129,62
MERIKE MÖLDER40316,26
OLEV MÖLDER350,11
MARGOT MÜLLERSON24237,62
KASPAR MÜÜRSEPP1836,65
MARI-LIIS MÜÜRSEPP131,05
ENDA NAABER NIPSUST10712,52
TIINA NAARITS-LINN203,11
RAUL NARITS8211,74
REET NEITHAL615,55
MARGE NELK9367111,1
PEEP NEMVALTS190,96
URMAS NEMVALTS4837186,75
ARNE NIELSEN2028152,68
KATI NIELSEN39060,63
TOIVO NIIBERG88971,62
KUTT NIINEPUU-KIIK15895,09
PIRET NIINEPUU-KIIK12934381,23
ELLEN NIIT379866,52
KAISA-KITRI NIIT24810,63
MONIKA NIKITINA-KALAMÄE00
TOOMAS NIKLUS32683104,86
EVA NILSON3203137,15
URMAS NIMETU30,47
NIRTI475,26
EVA NOONI10226438,13
VIIVE NOOR128122,97
HELLE NOORVÄLI352,8
DAGMAR NORMET221942,25
INGO NORMET32816,68
MART NORMET771119,85
MERLE NUIA582,21
AITA NURGA99619,48
MINNI NURME5288,31
AVE NÕMME7411,5
ENN NÕU35853,81
HELGA NÕU4113366,65
ELINA OJALO341,35
HANNO OJALO3016385,49
JÜRI OJAMAA3644131,34
KATRE-LIIS OJAMAA92034,56
TRIINU OJAR1229,52
KRISTA OJASAAR324,23
KERSTI OJASOO270,58
HERDIS OJASU17226,74
KAI-MAI OLBRI17011,75
PEITER OLDMAN29018,04
SIRJE OLESK54122,13
SVETLANA OLEVSOO854,35
SULEV OLL49459,96
TRIIN OLVET3685135,59
MARGUS OOPKAUP9313,76
ENNO OOTSING101410,37
PIRET ORAV4078165
ENEL ORMUS3160139,33
ANNE-MARI ORNTLICH1154,56
RIINA ORUAAS470,36
VIRVE OSILA736113,17
LOONE OTS2431231,97
URMAS OTSPERE111,71
MARGUS OTT63130,43
MRBEE OÜ1896,83
RAFIKO OÜ1601,58
MARGE PAAL14713630,37
KRISTI PAAS281,13
VERONIKA PAAVEL120,95
LAINE PAAVO1052,67
EBE PADU35551,24
MAARJA PAESALU77335,61
ANTS PAIKRE165970,76
AILI PAJU1007142,92
GERLI PAJU907,29
ENE PAJULA6810,57
PIA PAJUR21633,58
TRIINU PAKK86532,99
LEELO PAKS26812,94
HELDUR PALLI1257,07
MADIS PALLI60,93
KRISTO PALS7411,5
PÄIVI PALTS370324,84
LIIS PALTSMAR56487,68
RUDOLF PANGSEPP376513,07
KADRI PAPP8776353,79
TRIIN PAPPEL107044,47
IVO PARBUS41051,89
EEVA PARK863129,39
AIN PARMAS40763,27
SIRLE PARSLEY1636,98
ANN PARTS1757,5
JESPER PARVE3183494,81
MIIA PATRAEL120,48
KARIN PAULUS38636,01
KATRIN PAUTS119381855,8
SIGRID PAVEL46857,58
HENRI PAVES441,89
PETER PEDAK125542,98
TRIIN PEEK2681114,87
HEDDA PEET43823,38
TATJANA PEETERSOO7356295,65
ANNA-MARIA PENU1001112,41
TANEL PERN461,6
AINO PERVIK224471975,92
MALL PESTI37016,56
ANNELIIS PETERSON370,17
JAANA PETERSON121552,06
LENA PETERSON30,47
MARGIT PETERSON2000276,05
MARGIT PETERSON1716,86
MARIUS PETERSON5798,57
EPP PETRONE5247378,99
JUSTIN PETRONE3180563
KADRI PETTAI2978128,81
HELE-RIIN PIHEL1280197,71
VIRGE PIHEL124753,43
CAROLINA PIHELGAS76728,9
LAURA PIHLAK642,74
IVI PIIBELEHT29443188,12
PAAVO PIIK152,33
MARIKA PIIP2325,28
KRISTI PIIPER1708241,53
REET PIIRI86452,64
MATTI PIIRIMAA14237572,6
PÄRTEL PIIRIMÄE261198,65
EVALD PIIRISILD481,45
ANNE PIKKOV16694299,39
ÜLO PIKKOV83616,78
LAUR PIKKSAAR242,76
ANN PIKVER12412,25
LAURI PILTER26012,14
MERIKE PILTER4439,89
AARE PILV78039,81
ALARI PILVET121,87
ANU PINK136759,23
JÜRI PINO744,38
NASTA PINO56086,72
TIIU PIRSKO7993,95
HEIKI PISUKE1097,28
MAI PITSNER272,19
JAANUS PLAAT343,38
MAIA PLANHOF22779966,35
KATRIN PLANHOF SKOTT72123,4
MARTIN PLASER192,54
MARJA-LIISA PLATS18386431,08
TRIIN PLOOM1224,97
MARKO POMERANTS25520,65
REET POOL604,76
MART POOM1017,85
LINDA POOTS47111,93
JANA PORILA47418,02
AINO PRAAKLI27125,59
KRISTIINA PRAAKLI49376,12
MARGIT PRANTSUS1289153,95
GUNNAR PRESS20431,71
KETLIN PRIILINN6114887,44
SIMMO PRIKS361,87
KAIRI PRINTS21910,6
HEINO PRUNSVELT643231,84
EHTE PUHANG3891131,32
HOLGER PUKK16013,88
RAIMO PULLAT25117,05
RISTO PULLAT373,03
ELISE PULS51379,75
MARIO PULVER7627181,43
EDA-TIIA PUNGAR00
PILLE-RIIN PURJE14917,56
RAILI PUSKAR357361528,98
AARNE PUU38812,45
TARMO PUUDIST458217,02
ENE PUULMANN10,16
MATTI PÄRK202023,2
SIIRI PÄRKSON52882,08
JAAN PÄRNAMÄE57725,1
PIRET PÄRNAPUU10,04
EVE PÄRNASTE1441,36
MARGE PÄRNITS805,83
MIKK PÄRNITS577,78
MAARJA PÄRTNA1367,74
TERHI PÄÄSKYLÄ-MALMSTRÖM51580,22
PIRET PÄÄSUKE3871162,26
REIN PÕDER990102,64
KADRI PÕDRA92627,26
PRIIT PÕHJALA852132,45
TIIU PÕLD17824,35
JANNO PÕLDMA1485181,71
ASTA PÕLDMÄE55130,07
ANU PÕLDSAM68529,32
AVE PÕLENIK-SCHWEIGER132424,63
HENN PÕLLUAAS457
SERGEI PÕLME16325,34
JUHANI PÜTTSEPP1370114,68
AIN RAAL37827,66
HEIDI RABA25221,74
BIBI RAID5702244,3
KATRIN RAID1811,91
MAARJA RAID311850,89
INGA RAITAR1251129,91
HARALD RAJAMETS266147,25
TARMO RAJAMETS310158,17
MERIT RAJU33949,2
KERTTU RAKKE1652236,75
KASPAR RAMMO1462,11
MARIANN RAMMO411,31
HILLI RAND91290,28
PIIA RAND13510,78
MARJU RANDLANE2628112,6
ALDO RANDMAA3041120,58
UKU RANDMAA21733,73
URVE RANDMAA20,1
MARGIT RANDMÄE21231224,66
TIINA RANDUS3341135,72
MARE RANDVEER24115,96
LIISA RANDVIIR361,54
SILVIA RANNAMAA1794230,56
HEINO RANNAP1027,46
JAAN RANNAP4311446,15
SIRJE RATSO329014,54
ENO RAUD132991318,47
MIHKEL RAUD3405323,43
PIRET RAUD244971523,72
PÄRLE RAUD190,41
REIN RAUD2063268,61
DAGMAR RAUDAM1314204,27
TOOMAS RAUDAM28639,75
RIHO RAUDI112219,55
PRIIT RAUDKIVI14612,43
HEIKI RAUDLA933106,55
IRENA RAUDLA1717,33
JELENA RAUDLA487,46
ANDRES RAUDSEPP1325,84
JÜRI RAUDSEPP52625,39
KRISTIINA RAUDSEPP57516,8
LIISA RAUDSEPP95328,87
PIRET RAUDSEPP761,61
RIINA RAUDSIK55886,99
HARRY RAUDVERE1065165,56
OTT RAUN7311,35
PRIIT REA4968137,32
REET REA-SMYTH226166,33
AVE-MARLEEN REI25720,81
SIRJE – ANNE REI1082,91
URMAS REI942,61
HELI REICHARDT2056318,12
JANA REIDLA28810,33
MARIA REILE5091204,88
SIGRID REILI1154,93
JAAK REIMANN121,87
SIIRI REIMANN35613,84
AIVAR REIMUS830126,21
HEILI REINART52781,92
REELI REINAUS72971011,16
KRISTINA REINELLER173999,75
VILMA REINHOLM312,52
KÜLLI REINO00
KÜLLI REINUP3406,44
TIINA REKAND507,77
TIIU RELVE72926,69
OLEV REMSU3080478,64
OLAV RENNO48212,9
BERIT RENSER1473122,24
KAJA RIESEN75732,54
KAJA RIIKOJA124233,73
KAUR RIISMAA19930,94
MERIKE RIIVES3559,33
KATI RIMM10,16
MERIKE RISTIKIVI1264,69
KARL RISTIKIVI SELTS1411161,03
MARJU ROBERTS28912,38
EGERT ROHTLA32125,69
EVA ROOS1218,31
SIGNE ROOS284,35
ANU ROOSENIIT2850116,94
MAARJA ROOSI4945,9
VIRVE ROOST32318,75
ELO-MARIA ROOTS9614,92
OTT ROOTS80,7
KAISA ROOVER1925,17
ERIKA ROSIMANNUS40,62
KREET ROSIN84496,6
TOOMAS ROSIN1295,53
JAAN ROSS1255,5
KRISTIINA ROSS41816,69
TIINA ROSS431,16
AARNE RUBEN18826,01
KRISTINA  RUDER25529,73
IVO RULL152,12
KRISTEL RUMESSEN12717,87
ANNELI RUMM8413,06
VALTER RUMMEL3502122,89
MART RUMMO76630,01
SIGNE RUMMO102438,18
HANDO RUNNEL2970369,15
SIMO RUNNEL34438,01
PILLE RUNTAL162464,62
MALLE RUUMET1017,27
PIRET RUUSTAL120747,23
RIINA RUUT1858,95
ENE RÄMMELD13621,14
LIINA RÄNDVEE31113,32
KRISTA RÄNI172961,41
VALERIA RÄNIK42634,84
LAURI RÄPP75984,47
ILME RÄÄK82829,21
FRED  RÕIGAS452,39
GRETHE RÕÕM907,29
MARIANN RÜCKENBERG938145,81
JÜRI RÜNKLA6510,1
EVE RÜTEL7008278,44
KALJU SAABER59748,48
LAURI SAABER5368230,74
KAMILLE SAABRE57019,88
AINO SAADIK10,16
KATRIN SAALI SAUL47247,37
ANTI SAAR3825248,15
OLIVIA SAAR2826145,86
TIIU SAAR121524,38
UTA SAAR113435,44
ULLA SAAR2332114,12
VEERA SAAR54985,34
KATI SAARA VATMANN1058125,22
RIHO SAARD14618,47
KRISTI SAARE00
RIINA SAARMA100,81
MEELIKE SAARNA863116,35
HELEN SAARNIIT331,41
SIRET SAARSALU16420,13
GLED-AIRIIN SAARSO979,47
MARI SAAT74282,68
MARE SABOLOTNY20331,56
SIISI SAETALU21733,73
SIIM SAIDLA574972,33
TANEL SAIMRE944134,47
MARI SAJO1240192,61
KATRIN SAK578,86
IVAR SAKK27317,78
AIJA SAKOVA362,28
MARKUS SAKSATAMM2659174,24
MONIKA SALU9311,27
PIRET SALURI272572,38
REIN SALURI164561,19
MARGIT SALUSTE192496,7
ANU SALUÄÄR185879,73
ANU SAMARÜÜTEL-LONG82755,03
MAREK SAMMUL381,01
OLEG SAMORODNI11218,8
KRISTJAN SANDER1439,87
MART SANDER7725654,09
MARGUS SANGLEPP18628,72
MARGIT SARAPIK59083,97
TÕNN SARV637,17
SIIRI SAU247699,71
MEELIS SAUEAUK211,7
PEETER SAUTER63362,23
EVELIN SCHAPEL4213180,5
MELENA SCHULTZ97641,82
INDREK SCHWEDE1109,25
ANU SEIDLA443,42
LIISI SEIL292,1
MARKO SEKITEL LEPPOJA1293,65
ANTI SELART59515,75
JÜRI SELIRAND31317,5
TIIA SELLI62350,44
TIIT SEPA2253148,26
TIIT SEPA2253148,26
ADENA SEPP3515546,42
ARVI SEPP330,96
ENE SEPP1699264,11
KAJA SEPP31640,18
KADI SEPP403,24
LEIVO SEPP213,26
KÜLLI SEPPA173162,37
LY SEPPEL59022,95
PEETER SEPPING1462946,84
RAIVO SEPPO935136,47
IVAR SIBUL1162,62
IMRE SIIL14815,33
VIRGO SIIL123932,26
TOOMAS SIITAN63242,69
REIN SIKK3938299,28
MERLE SILD62559,55
ELINA SILDRE5863126,36
JOONAS SILDRE8096188,76
TIINA SILDRE1009955,06
SILJALILL170,38
KAARI SILLAMAA759,63
NELE SILLAOTS2734116,97
KERTU SILLASTE4535153,61
LIIS SILLASTE-TOOTS431043,73
VAIKE SILMATO26921,78
SILVI SILVA NEMVALTS471,93
MAREK SIMPSON131,01
KARL-MARTIN SINIJÄRV124563,35
REELIKA SINIJÄRV12115519,06
TRIIN SINISSAAR86835,97
NELE SIPLANE19614,92
MATI SIRKEL3370135,52
VIRGO SIRVI23836,4
HELLI SISASK10,16
HELLI SISASK21113,27
KAIA SISASK2179,71
ERKKI SIVONEN43118,42
PIRET SMAGAR140217,66
IVI SMIDT1503,71
MIRJA-MARI SMIDT1205,06
KERTTU SOANS60338,27
MART SOIDRO11017,1
RAGNAR SOKK79026,66
JANEK SOMELAR37630,44
TRIIN SOOMETS97560,15
SILJA SOONE115548,13
SILJA SOONE3827161,3
ALLAR SOONESTE19060675,1
EVE SOONESTE3674140,2
MAIE SOONESTE7912,28
MATI SOONIK2211343,71
IVAR SOOPAN1047146,25
MARGUS SOOTLA281,12
TIINA-MARIA STEINBERG140,8
ROY STRIDER21427,08
MARINA SUHNJOVA91,4
HARALD SUISLEPP294,51
ELLEN SUITS71329,17
KRISTA SUITS13031558,31
LEENA SUITS10383441,51
MARIAN SUITSO1747123,61
ILONA SULA1415,65
RAUL SULBI11514370,33
FARIŠTAMO SUSI120,97
SIGRID SUU-PEICA46572,29
MARIANNE SUURMAA672104,46
NELE SUURSAAR351,5
KARIN SUURSALU11025453,75
ÜLLE SUVI3266,97
SILVER SÄRA135952,22
ALO SÄRG111754,81
HELLI-TIIU SÄRG50,32
ILMAR SÄRG1124106,22
URVE SÕMER17226,74
HEIDO SÕNA37830,6
ELLE SÕRMUS543,6
ELIN SÜTISTE1330,83
SIIMA ŠKOP144456,34
CATHERINE ZARIP9695219,82
URSULA ZIMMERMANN63520,76
TIINA ZINGEL2134,76
INGEL TAEL1097,17
TRIIN TAEL3109133,39
LEILA TAEL-MIKEŠIN66452,39
KAI TAFENAU401,11
PIRET TAGEL35813,56
JOHANNA TAIGER123552,91
ILZE TALBERGA133328,56
ANDRES TALI18524345,06
HILLAR TALI47317,49
PIRET TALI1756272,98
HANNES TALJA320,2
JAANA TALJA98321,24
JÜRI TALVET142768,82
GERTRUD TALVIK1611130,43
KAIRE TALVISTE41229,61
TIINA TAMBAUM599,17
ANNE TAMBERG82912,76
AARE TAMM11216,67
AKSEL TAMM403,79
HELLE TAMM50,47
JANIKA TAMM21733,73
KETLIN TAMM15288654,14
MAREK TAMM129162,18
TRIINU TAMM3211146,74
TIINA TAMMAN53982,9
MARKO TAMME2093,05
PILLE TAMMELA102440,35
ENNO TAMMER1821175,49
LIIA TAMMES111824,97
TIINA TAMMET1614,76
TIINA TAMMETALU410620,89
MARJU TAMMIK1174,69
TOOMAS TAMMIS10,01
PEETER TAMMISTO1613,04
KRISTIINA TAMMOJA561,82
JAAN TAMMSAAR21957219,43
TÕNU TANNBERG3221178,56
KADRI TAPERSON101,55
ARVI TAPVER161,72
KRISTI TARAND134550,09
TIINA TARIK68828,5
INDREK TART252,06
INDREK TART672,92
URMAS TARTES30110,54
ANU TARVIS148555,57
TRIIN TASUJA548,39
MIHKEL TATTAR7611,81
TOOMAS TAUL219789,47
JUHAN TEDER1619,53
TARMO TEDER26941,82
KRISTJAN TEDRE2158,4
ANDRA TEEDE21528,04
MARI TEEDE14611,82
MARIA TEIVERLAUR27421,98
RENE TENDERMANN197584,62
AIRI TENNI2894119,05
TIIU TEPANDI1394,86
OLAVI TEPPAN5232173,86
AET TERASMAA139528,62
KERTI TERGEM134647,53
AILI TERVONEN251,64
VAPPU THURLOW380,84
RAIVO TIHANOV68832,45
HELLE TIIKMAA152,33
TIINA TIIMAN137658,7
TARVI TIITS745,75
TIINA TIITUS649,95
TOOMAS TIIVEL1084,03
TOOMAS TIIVEL426,53
JUTA TIKK17427,05
KRISTJAN TIKK25010,76
TANEL TIKS14522,54
STELLA TIMMER39316,84
SIIRI TIMMERMAN3509076,94
ENE TIMMUSK23035,75
URVE TINNURI2437321,78
JÜRI TITOV500,15
TAMUR TOHVER50,78
ERIK TOHVRI158052456,93
TUULI TOLMOV568,71
ÜLLE TOMING12116,22
JAAN TOMINGAS23218,78
ILMAR TOMUSK177922360,68
MAREN TOOM655,05
MAREN TOOM1166,43
JANE TOOMAN3878,64
KÄRRI TOOMEOS-ORGLAAN970,93
TIIA TOOMET2997328,55
TIINA TOOMET241979,51
PEETER TOOMING583,38
SIGRID TOOMING5032216,22
TERJE TOOMISTU724,77
KALLE TOOMPERE254986,05
ENDLA TOOTS19021532,77
JANNO TOOTS391,67
TOIVO TOOTSEN48750,26
TÕNIS TOOTSEN583,86
KATRIN TOPKIN362,18
LIINA TORDIK102443,87
ALEKSANDER TORJUS80,48
IMBI-SIRJE TORM101,1
MATS TRAAT2627362,57
VICTORIA TRAAT115948,34
TÕNU TRUBETSKY18811,14
UIDO TRUIJA36656,9
ILMAR TRULL8568361,17
KÜLLI TRUMMAL17512,48
MART TRUMMAL9729,95
JUHAN TRUMP182,41
ELO TUGLAS13418,01
FRIEDEBERT TUGLAS2807330,43
KRISTI TUHKRU-TAMM903,61
ANETT TUISK41264,05
TULIHOBU00
LEELO TUNGAL183871311,71
EET TUULE5433841,97
TARMO TUULE897,5
ANNE TUULING14710,91
MANIAKKIDE TÄNAV107131,82
LII TÕNISMANN8458354,73
MAI TÕNISOO/MAI TORIM5925268,16
URMAS TÕNISSON147867,67
URVE TÕNNUS00
ÜLLE TÕNUMAA17914,49
EDUARD TÜÜR12118,81
KARIINA TŠURSIN-SOOTLA282,27
HELENA UBA26110,33
TIINA UBAR2814,3
MAIKI UDAM114669,37
UDO UIBO81240,03
JÜRI ULJAS21616,86
KRISTINA ULUOTS7597275,64
JAAN UNDUSK84446,1
MAARJA UNDUSK5687,28
REIN UNDUSK230,95
REIN UNDUSK232731,87
JAAN UNT3846,96
KERSTI UNT2618110,72
LY UNT466,39
MATI UNT63088,64
BRITT URBLA KELLER47574157,36
SILVIA URGAS213,26
JAAK URMET7972410,62
KRISTI UUDEVÄLI846,8
EIA UUS64998,52
SASH UUSJÄRV3448143,54
ALBERT UUSTULND84943,7
ALBERT UUSTULND75939,04
LEMBIT UUSTULND1314197,14
JÜRI V.GRAUBERG2350273,99
KAI VAARANDI71525,09
URMAS VADI1240184,47
LIINA VAGULA37858,76
KAIDI VAHAR225880,23
BERK VAHER28613,43
HUGO VAHER1027103,97
SILJA VAHER1158180,01
VAAPO VAHER44626,12
VAINO VAHING18728,03
REIN VAHISALU69096,79
ELLE VAHT55021
SANDER VAHTER5726126,62
TARMO VAHTER20027,45
TAUNO VAHTER83027,33
LAURI VAHTRE7309438,14
MALL VAHTRE5902,32
SILVER VAHTRE5693,97
ROBERT VAIDLO31124,19
MAIT VAIK12218,97
JANIKA VAIKJÄRV33552,08
JAANUS VAIKSOO1831115,43
ENE VAINIK1187,98
ENN VAINO1558238
MAARJA VAINO79741,78
MARGO VAINO20626,62
KÄTLIN VAINOLA2038202,01
JAAK VALDRE160,88
KIRSTI VALDSTEIN-TIMMER24137,46
JAANUS VALK102227,46
AIDI VALLIK5440648,39
OTT VALLIK492880,23
TIINA VALLIKIVI2319,9
EDGAR VALTER20399419,89
ARVO VALTON1707226,06
ILMAR VANANURM424,28
ANDRES VANAPA405,91
ANU VANE150863,7
JANEK VARBLAS20,31
AET VARIK107045,84
RAIVO VARIK00
TAIVO VARJO115849,61
MARILIIN VASSENIN3769,98
LIISA VEBER15411,67
RAUL VEEDE46315,91
PEEP VEEDLA414,06
EHA VEEM1153179,24
MERLE VEESALU-RAND946,71
BERIT VEIDEMANN13120,36
REIN VEIDEMANN35441,39
MALLE VEISSERIK200986,07
TANEL VEISSON10
INGRID VELBAUM-STAUB90638,83
EPP VELBRI90730,34
LILIAN VELLERAND251,61
ANNE VELLI7811,98
ANNE VELLISTE83543,22
EVA VELSKER4506193,4
MART VELSKER1995,87
VIIVI VERREV58416,31
JANIKA VESBERG6285178,03
TANEL VESKE197684,66
SIIM VESKIMEES59654,66
KAAREL VESKIS19429,73
LEIDI VESKIS210,64
RUTH VESTEL4711201,84
VIIVIKA VESTER93472,6
MONIKA VIDMAN1403199,37
KOIDU VIEIRA GOMES FERREIRA23636,69
STEVEN VIHALEM10215,86
HELGI VIHMA43226,13
GAIA VIHMAN396,06
HELI VIHT403,24
MARIINA VIIA1043,81
URMAS VIIK13050278,4
MARTIINA VIIL55323,69
TIINA VIIL8656355,69
LUULE VIILMA1542234,24
PIRET VIILU65628,11
KADRI VIIN66414,82
MARTIN VIIRAND60,48
LIINA VIIRES165267,16
PIRET VIIRES693,26
LIVIA VIITOL24016,39
KRISTEL VILBASTE66854,8
KRISTEL VILBASTE53134,03
ILON VILDER739223,72
HEIKI VILEP3410313,84
PEETER VILLMANN7896327,46
KEITI VILMS8713,52
TÕNIS VILU6710,42
AILI VINT3444,34
MAARA VINT2737,88
TOOMAS VINT21732,29
EVA-MARIA VINT-WARMINGTON1451,97
KAUPO VIPP2707,35
LIA VIRKUS39840,57
PEETER VISSAK6957,58
KATI VOKSEPP756,07
EGLE-RIIN VOLKE53783,48
KREET VOLMER47819,33
IVO VOLT210,83
KALLE VOOLAID734,1
TIINA VOOLAID68020,81
ALDUR VUNK1037,37
SAALE VÄESTER2245345,57
MARE VÄLI35610,23
KAAREL VÄLJAMÄE162,49
URMAS VÄLJAOTS28444,15
MATI VÄLJAS141,17
ELME VÄLJASTE2139328,88
MÄRT VÄLJATAGA88238,62
RIINA VÄLLO2747,76
TÕNIS VÄRNIK255092,74
VEINIKA VÄSTRIK311,09
HELLE VÄÄRSI584,7
RAUNO VÕSASTE850132,13
KRISTEL WEIDEBAUM60425,88
HEINRICH WEINBERG1070166,33
TÕNU ÕNNEPALU4113584,31
VIRGE ÕUEMAA148060,56
MATI ÕUN2263173,36
ERVIN ÕUNAPUU32217,03
PIRET ÕUNAPUU26428,47
TOOM ÕUNAPUU26738,1
JAANUS ÕUNPUU72630,21
MARJU ÕUNPUU83436,87
EVALD ÜBI568,42
MARJE ÜKSINE3110,98
TÕNU ÜLEMAANTE50621,68
KADRI ÜLLE MASING77031,91
AVO ÜPRUS385,91
Kirjastaja

Teoseid 2008-2017

Hüvitis 2018
AADE AV OÜ1634,63
ALLIKA MTÜ156337,64
ARGO TTP OÜ274593,03
ATLEX196424,21
AVITA10812339,64
BERTA 6817,31
CANOPUS71153,67
DEEBET48,66
DRAAKON&KUU71153,67
DUO KIRJASTUS36,49
EESTI MEEDIA/POSTFACTUM4290,90
EESTI RAAMAT5391166,58
EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU4597,39
EGMONT ESTONIA7971724,97
EKSA401867,90
ERSEN18373975,88
FABIAN612,99
FANTAASIA175378,76
GRENADER201435,03
HEA LUGU7351590,78
HEA TEGU78168,82
HELI KIRJASTUS1838,96
HERMES62134,19
HOTGER3575,75
ILMAMAA348753,19
JUMALIKUD ILMUTUSED103222,93
JUURA204441,52
KARRUP123266,21
KOOLIBRI16923662,05
KUNST 161348,46
MAURUS132285,69
MR PILLER36,49
MUSTVALGE KIRJASTUS919,48
NORNBERG&CO1328,14
PEGASUS8081748,78
PETRONE PRINT183396,07
PUUST JA PUNASEKS12,16
PÄIKE JA PILV69149,34
PÄIKESE KIRJASTUS1634,63
RAFIKO510,82
REGIO88190,46
SAARA53114,71
SE&JS93201,28
SEITSMENDA PÄEVA ADVENTISTIDE KOGUDUSTE LIIT3882,24
SINISUKK 10902359,12
SUUR PUU4699,56
TA KIRJASTUS50108,22
TAMMERRAAMAT433937,16
TOLEDO1430,30
TULIP3064,93
TÄNAPÄEV13012815,80
TÜ KIRJASTUS14493136,12
VALGUS80173,15
VALGUSESAAR OÜ2349,78
VARRAK 20324397,92
WILD FROG919,48
VÕRO SELTS48,66
ÜHINENUD AJAKIRJAD146315,99
KOKKU1770038308,69

Hüvitise summast arvestatakse füüsilistel isikutel maha tulumaks

Autor

Hüvitis 2018
VAHUR AABRAMS15,85
ÜLEV AALOE44,12
EPP AARELEID11,68
KAI AARELEID32,81
MILVI AASARU4,49
ANTS AASMA16
UNO AAVA3,98
KADRI AAVIK0,53
ELTS ABEL60,2
MATI ABEL29,46
ANDRES ADAMSON84,88
ARNE ADER45,01
CARINA ADOLFSSON30,31
MARGIT AEDLA21,89
KATRIN AEDMA30,19
VAHUR AFANASJEV21,12
HILJA AFANASJEVA24,63
EDA AHI6,47
AIVO AIA10,53
PRIIT AIMLA27,91
TRIIN AIMLA-LAID43,84
LEMMI AIMRE5,46
MARI AINSO17,76
ESTA AKSLI17,37
KRISTI ALAKÜLA5,63
ANN ALARI8,59
ARVO ALAS24,46
RUTH ALAS98,39
URMAS ALAS47,01
RIIN ALATALU6,29
AVE ALAVAINU26,05
VALDEK ALBER28,36
JAANA ALBRI0,82
ANNELI ALEKAND25,26
INGRID ALGMA0,41
MARJU ALGVERE13,96
ÜLAR ALLAS1,64
HELI ALLIK6,23
KRISTJAN ALLIK51,15
TIIU ALLIKVEE101,2
BETTI ALVER50,71
JAAN ALVER41,29
LEHTE ALVER13,96
TIINA ALVER35,05
REIDAR ANDRESON0,58
JÜRI ANNIST45,47
AMAR ANNUS6,32
EPP ANNUS27,8
EGERT ANSLAN3,16
ANNIKA ANTON5,05
INGA ANTSON1,64
MAE ANTSU4,74
JAAN APS3,16
ANDREAS ARDUS34,11
KÜLLO ARJAKAS38,69
LEA ARME11,32
TÕNIS ARNOVER27,58
TIINA ARO21,18
HANA ARRAS59,3
MIKA ARTO JUHANI KERÄNEN18,22
IVIKA ARUMÄE8,03
MARI ARUMÄE7,66
RENÉ ARVOLA2,53
ENE ASCHJEM2,11
JIM ASHILEVI8,42
ELINA ASLETT2,37
IRIS ASSAD2,13
TÕNIS ASSON4,74
THAVET ATLAS7,9
TIINA AUG38,98
ANNELIIS AUNAPUU59,85
LIIS AUVÄÄRT3,11
RAIT AVESTIK9,47
TALIS BACHMANN81,89
MADE BALBAT29,64
EVELIN BANHARD13,46
NIKOLAI BATURIN50,86
AIMÉE BEEKMAN51,42
VLADIMIR BEEKMAN215,15
BELAMI4,74
VEIKO BELIALS50,69
ONU BELLA7,9
REET BENDER46,74
AGUR BENNO3,68
OLIVER BERG1,58
JÜRGEN BEYER27,39
AARNE BIIN33,98
MAIA BOLTOVSKY15,82
PIRET BRISTOL28,63
SIRET CAMPBELL1,58
CONTRA41,53
BRIGITTA DAVIDJANTS10,38
JAANA DAVIDJANTS1,58
KERSTI DENNIS1,58
MARIA DREVS32,57
KRISTA EEK14,21
HELJE EELMA25,11
HELEN EELRAND14,57
PAAVO EENSALU0,27
LEILA EERITS1,58
ESTER EGGERT7,59
PEEP EHASALU13,62
ANDRES EHIN64,15
JÜRI EHLVEST14,74
KATRIN EHRLICH33,13
EVI EICHE23,69
SAIMA EICHE4,08
ALLAN EICHENBAUM67,68
REET EILSEN5,26
PEETER EINASTO1,15
RIINA EINASTO2,4
VERONIKA EINBERG51,42
SALME EKBAUM18,74
MARGUS ELINGS27,19
MAIU ELKEN11,1
PIIA ELLER5,23
EINAR ELLERMAA7,14
LEA ELLERT1,64
AMA ELWE3,98
ÜLO EMMUS12,27
MARGOT ENDJÄRV27,63
MERLE ENGELKES8,05
KAIRI ENNOK5,05
INGRID EOMOIS1,58
LUULE EPNER36,47
URSULA ERIK8,21
ANGELIKA ERIN11,05
ANNE ERMAST0,79
AILI ERMEL23,67
HEIKI ERNITS39,53
MARJE ERNITS48,15
VÄINO ESKLA14,89
MARIE ESKO19,85
ERIKA ESOP39,35
ALLAN ESPENBERG20,57
SIU ETTI0,82
KATTRI EZZOUBI75,26
ELO FEIGENBAUM3,95
INNA FELDBACH18,69
INDRA FELDMAN17,5
FIL9,09
EVA FINCH9,24
PIRET FREY111,35
MEELIS FRIEDENTHAL4,28
FS20,23
JAN GARŠNEK29,25
KRISTIINA GENNO14,21
PILLE GERHOLD2,43
MARET GERMAN12,63
HELLAR GRABBI15,86
ANNE GRAVE0
RIINA GRETHIEL LEPPOJA45,53
URVI GROSSFELDT0,82
RAIVO HAAB0,99
AULI HAABPIHT23,05
KADI-RIIN HAASMA35,89
JUHAN HABICHT77,57
JÜRI HAIN82,32
LEHTE HAINSALU126,39
KADRI HALJAMAA23,83
LAURI HALJAMAA4,87
TATJANA HALLAP17,99
TATJANA HALLAP17,99
TIIU HALLAP32,12
ELLEN HALLAP ANDERSSON1,58
KATRIN HALLAS 25,18
KRISTEL HALMAN0,94
MAIT HANDO RAUN40,4
EUGEN HANGE19,78
MARIA HANGE5,53
URVE HANKO53,93
MERIKE HANNI7,3
PILLE HANNI1,58
HILLE HANSO1,58
RIINA HANSO7,59
INDREK HARGLA77,21
MARIANNE HARJU1,58
MARGE HAUG5,06
LII HAUGASMÄGI13,74
INGA HEAMÄGI31,55
KALLE HEIN20,3
OTT HEINAPUU11,79
ANNE HEINMAA5,05
HELJE HEINOJA54,58
MEHIS HEINSAAR17,63
VALLI HELDE38,09
KÄRT HELLERMA28,57
REET HELM120,52
SIRJE HELME17,9
SASS HENNO6,32
TIIT HENNOSTE48,97
PIRET HIIE6,63
REET HIIEMÄE38,26
ANNELI HIIESALU0,82
TIITO HIMMA16,78
HELS HINRIKSON81,35
KADRI HINRIKUS6,91
RUTT HINRIKUS30,65
MIINA HINT78,52
ENE HION19,01
INDREK HIRV47,98
TUI HIRV4,74
ANGELA HOFBERG6,32
RAIVO HOOL19,28
TOOMAS HUIK53,91
RUTH HUIMERIND7,92
ANDREI HVOSTOV24,1
VILLE HYTÖNEN6,48
HELEN IDARAND7,56
MATI IILA4,87
HELI ILLIPE-SOOTAK7,82
JARÕNA ILO6,41
AAPO ILVES19,33
EVELIN ILVES4,46
KAIE ILVES12,06
TIINA ILVES4,74
HANNA INGERPUU8,67
JÜRGEN INNOS36,47
ANDREI IVANOV23,69
J. J. METSAVANA6,13
KONN JA KAAMOS 0,79
KRISTJAN JAAK KANGUR12,08
PIRET JAAKS2,4
KADRI JAANITS26,99
MART JAGOMÄGI10,8
HUBERT JAKOBS26,84
TAAVI JAKOBSON4,74
TIINA JAKSMAN2,89
JAAN JANNO22,73
EA JANSEN81,56
ALARI JANSON11,74
ANNELY JAUK18,11
LIISBET JAUK2,53
IRIS JELETSKI3,62
MARI JESMIN22,5
RIINA JESMIN81,06
MIRJAM JOHANNES3,16
KATRIN JOHANSON3,16
PILLE JOHANSON4,74
MICHAEL JOSEPH HAAGENSEN13,32
LAURI JU6,09
JAAK JUSKE27,86
MART JUUR30,45
LAURI JUURSOO1,64
VLADIMIR JUŠKIN3,16
ÜLLE JÄLLE145,4
RISTO JÄRV12,36
LINDA JÄRVE1,64
SULEV JÄRVE12,63
INDREK JÄÄTS16,54
AASA JÕELAID0,99
JAAK JÕERÜÜT31,58
ANU JÕESAAR5,26
KRISTI JÕESTE3,18
TARMO JÕEVEER1,58
MALL JÕGI36,02
LEELO JÕULU5,08
RIINA JÜRGENS3,87
AIVAR JÜRGENSON32,19
TOOMAS JÜRGENSTEIN13,51
MERIKE JÜRJO17
MADIS JÜRVISTE16,16
RAGNE JŌERAND4,74
ENE KAABER14,63
ANDE KAALEP16,86
TÕNU KAALEP21,71
ANNA KAARMA3,55
JÜRI KAARMA97,14
IMRE KAAS3,19
HUGO-TANEL KAASIK26,37
MAIRI KAASIK1,62
VIOLA KAASIK1,58
JAAN KABIN28,42
ANU KABUR15,68
MART KADASTIK7,17
KAISA KAER33,13
KRISTA KAER94,79
KATRIN KAEV13,47
MIHKEL KAEVATS8,14
ANNE KAHK29,61
MAREK KAHRO7,9
NEEME KAHUSK5,68
ELIN KAI TOONA24,15
MARET KAIK9,21
RAIVO KAIK6,32
HOLGER KAINTS10,3
URMAS KAJU1,58
ERIKA KALAMEES4,39
AIME KALAPÜÜDJA64,24
HANNELEELE KALDMAA3,57
JÜRI KALDMAA7,9
KAJA KALDMAA3,16
KÄTLIN KALDMAA61,86
MARKO KALDUR9,05
INGA KALISTRU63,77
HINGE KALJUND14,21
MARI KALJUSTE79,43
KERSTI KALJUVEE15,74
MARIA KALL9,93
TOOMAS KALL32,97
JÜRI KALLAS79,68
TÕNU KALLAS12,76
MADIS KALLION15,16
ANU KALM125,88
MART KALM22,67
MADIS KANARBIK23,16
TIINA KANARBIK75,78
ANNA-MAGDALEENA KANGRO12,87
KIRKE KANGRO17,85
MAARJA KANGRO61,96
PAAVO KANGUR25,79
RIINA KANGUR9,47
TAAVI KANGUR7,9
ANU KANNIKE16,21
JAAN KAPLINSKI108,62
MEELIS KAPSTAS3,25
DORIS KAREVA49,85
HERGI KARIK299,21
TOOMAS KARJAHÄRM58,53
HILLE KARM21,87
MÄRT KARMO23,8
AET KAROLIN18,57
KARRUP51,28
KAIRE KARU5,05
MARGUS KARU5,56
SANDER KARU50,54
ENN KASAK16,74
KÄRT KASE0,82
ANDRUS KASEMAA10
MERIKE KASEORG0,41
EVE KASK19,74
VILLU KASK22,12
LEELO KASKMANN34,11
JÜRI KASS12,68
KRISTIINA KASS36,65
TRIIN KATARIINA TAMMERT4,74
KATRIN KAUGVER96,05
MAIT KAUP11,37
KRISTA KAUR11,37
JAN KAUS45,78
EVE KEERUS-JUSUPOV2,63
ALLAN KEIAN9,47
KAJA KEIL0,82
MARKO KEKISHEV3,75
KARL KELLO7,89
RAGNE KEPLER40,68
KADRIN KERES14,31
HEINO KERSNA19,61
VAHUR KERSNA6,32
KALEV KESKÜLA16,61
ANTI KIDRON204,87
SIRJE KIIN68,05
VILJA KIISLER1,2
ÜLLE KIIVET9,22
RAUL KILGAS18,49
MARGIT KILUMETS4,77
KAAREL KILVITS38,25
KRISTI KINDEL10,79
LEELO KINGISEPP100,31
AIME KINNEP3,98
HEVE KIRIKAL0,29
KAALU KIRME37,81
GEORG KIRSBERG6,32
KAI KITS14,21
ANN KITSNIK71,67
KERSTI KITTUS45,89
MART KIVASTIK28,01
RUTH KIVASTIK6,71
AITA KIVI22,37
EVE KIVI0,79
KRISTER KIVI6,84
ANN KIVIKANGUR12,45
EVELIN KIVIMAA16,16
KATRIN KIVIMAA29,69
JUTA KIVIMÄE10,41
LIIS KIVIRAND2,43
ANDRUS KIVIRÄHK61,82
KERSTI KIVIRÜÜT6,32
SVEN KIVISILDNIK76
AIVAR KIVISIV1,58
AIRE KIVISTIK20,12
JAAN KIVISTIK81,14
MARIO KIVISTIK54,87
KIWA19,01
LIA KLAAS7,96
MALLE KLAASSEN11,33
KAARLE-KULLERVO KLAUS5,89
VÄINO KLAUS9,52
MARI KLEIN1,58
REET KLETTENBERG1,58
UDO KNAPS4,74
EVA KOFF1,58
INDREK KOFF42,49
TIIT KOHA13,82
SILVIA KOHU11,58
KATRE KOIT23,68
URMAS KOKASSAAR25,71
URMAS KOKASSAAR25,71
ILONA KOLBERG2,32
HELINA KOLDEK1,74
JÜRI KOLK23,78
EVA KOLLI7,69
MAIRE KOLLI15,54
KLAIRE KOLMANN37,84
JUSS KONKS1,58
SIIRI KONKS41,38
AIME KONS27,16
KURMO KONSA50,52
ANNIKA KOPPEL3,16
IGOR KOPÕTIN30,32
JANE KORBA8,68
HANNES KORJUS5,02
ANDREI KORMASOV7,46
VLADISLAV KORŽETS28,03
MAITE-MARGIT KOTTA110,63
JÜRI KOTŠINEV51,26
KRAFINNA12,75
TIIA KRASS43,13
TIIU KRAUT19
JUHAN KREEM22,7
TIINA-MALL KREEM20,02
KERSTI KREISMANN0,79
KÜLLI KRESSA2,11
KRISTEL KRIISA3,16
VIRVE KRIMM44,94
HEIKI KRIPS38,46
KRISTIINA KRISTAL1,64
AARE KRISTOFOROS ARNDT7,9
JANIKA KRONBERG31,05
GERDA KROOM121,65
HELGA KROSS19,12
JAAN KROSS31,08
JAAN KROSS34,21
MEELIS KROŠETKIN5,9
HASSO KRULL68,53
ERIK KRUMM2,84
PILLE KRUUS61,65
PIRET KRUUSPERE22,7
JAAN KRUUSVALL19,74
REET KUDU50,86
VALENTIN KUIK9,47
EDU KUILL1,58
JAAK KUKK3,16
MARTIN KUKK3,16
ANTS KUKRUS82,21
MART KULDKEPP12,68
AIVAR KULL7,9
ANNE KULL71,92
AVO KULL9,47
ELO KUNGLA12,63
TIIT KUNINGAS58,35
MARIE KURI20,58
ROOSMARII KURVITS23,1
TAMUR KUSNETS8,25
MARGIT KUUSK25,89
HELGA-JOHANNA KUUSLER1,58
KALEVI KVELL11,71
MARI KÄBIN5
AARNE KÄHR50,52
HELEN KÄIT11,05
JAAK KÄND1,58
EERIK KÄNDLER2,57
TIIT KÄNDLER53,17
KAIJA KÄNGSEPP1,58
HENNO KÄO16,88
HENNO KÄO37,88
HENNO KÄO16,88
ELERIN KÄRNER2,37
REIN KÄRNER3,16
KALLE KÄSPER36,84
MARJU KÕIVUPUU30,19
TIIA KÕNNUSSAAR3,34
AHTI KÕO4,74
ARMIN KÕOMÄGI11,05
EDE KÕRGVEE4,74
GREETE KÕRVITS1,58
KADRI KÕUSAAR4,89
ASKO KÜNNAP39,17
HELI KÜNNAPAS22,4
HILLAR KÜNNAPAS9,26
ÜLLE KÜTSEN4,11
MARI LAAN3,37
EELIKA LAANE3,16
MAREK LAANE110,21
TIINA LAANEM10
ANNELA LAANEOTS1,58
LAURI LAANISTO16,76
MERLIN LAANSOO13,51
URMAS LAANSOO43,36
MART LAAR351,35
PILLEKE LAARMANN17,98
RUTH LAASI6,81
TIINA LAATS78,64
JULIA LAFFRANQUE28,98
MERI-LIIS LAHERAND53,02
UNO LAHT42,63
PIRET LAI6,32
ANDRES LAIAPEA3,29
SIIRI LAIDLA42,66
RUTH LAIDMETS10,16
ANGELA LAIG3,95
FAINA LAKSBERG37,42
TEA LALL3,16
ANNELI LAMP9,05
DAGMAR LAMP11,48
ANNE LANGE42,52
ANDRES LANGEMETS17,62
ARI LANTO4,74
LEONHARD LAPIN62,2
KAIA-LEENA LASS20
ANNA LAUK26,02
ÜLAR LAUK19,03
ÜLLE LAUMETS26,15
EVE LAUR31,94
MAARJA LAUR17,06
MATI LAUR30,67
MÄRT LAUR3,16
RISTO LAUR6,38
MAIRI LAURIK5,5
PEETER LAURITS123,95
TIINA LEBANE3,45
JANKA LEE LEIS5,63
HELI LEEK8,68
PIRJO LEEK7,11
HELLE LEEMETS51,77
NIGU LEENU5,66
DIANA LEESALU4,74
KRISTA LEESI0,43
EVE LEIMANN1,58
MARE LEINO50,52
KATRIN LEIS4,41
VERNI LEIVAK3,16
KAIRI LEIVO3,88
MILVI LEMBE15,79
IRA LEMBER92,85
TÕNU LEMBER28,5
AIVAR LEMBIT17,37
PIRET LEMETTI35,53
MAE LENDER6,32
MARJU LEPAJÕE42,47
VIRKKO LEPASSALU12,63
EVA LEPIK10,1
MARE LEPIK3,95
MARIA LEPIK10,83
MIRJAM LEPIKULT56,29
MARIA LEPMAA10,3
LEA LEPMANN77,38
TIIT LEPMANN72,58
ANDRES LEPP19,74
PEEP LEPPIK111,15
LAURI LIIDERS21,95
MARJA LIIDJA106,32
SANDER LIIVAK33,82
UNO LIIVAKU137,1
ILVI LIIVE7,53
VAMBOLA LILLEMÄE6,32
ETHEL LILLEMÄGI5,97
KAIE LILLEORG170,71
PIRET LILLESTE1,64
LAURA LILLEVÄLI3,6
TIINA LIND1,58
HENDRIK LINDEPUU67,17
KRISTA LINK3,57
MIRJAM LINK1,58
HENNO LINN3,16
ANNE LINNAMÄGI30,8
PEETER LINNAP62,2
JANA LINNART156,5
KERSTIN LINNART20,05
KERLI LINNAT24,47
AADO LINTROP32,84
MADLI LIPPUR1,97
LIANNA LISETTE ERIT0,41
MARIANA LISETTE LEE HIRV0,07
TIIA LISTER3,16
ANNIINA LJOKKOI5,94
INGRID LODDES1,58
LEMBI LOIGU1,97
VAHUR LOKK31,67
MIHKEL LOODUS73
TIIU LOOG31,64
KAIRI LOOK6,58
VENNO LOOSAAR2,47
REELIKA LOOTUS3,16
TRIINU-LIIS LOOVEER4,65
MANN LOPER3,76
MARIA-KRISTIINA LOTMAN27,79
KAIT LUBJA2,82
SIRJE LUCK1,58
INGVAR LUHAÄÄR340,75
HANS LUIK109,9
VIIVI LUIK94,15
ALLIKI LUKK16,74
REGINA LUKK-TOOMPERE91,53
KATRIN LUMISTE8,65
ALLI LUNTER96,52
EVA LUTS97,44
KADRI LUTT11,84
ERKKI LUUK13,06
ÜLLE LÄTTE9,47
VELLO LÄÄN54,94
TIIT LÄÄNE59,68
ENDLA LÕHKIVI17,13
ALO LÕHMUS3,43
ANNIKA LÕHMUS2,4
BARBI-KATRIN LÕHMUS1,58
ADA M. SOO6,58
EINAR MAASIK13,42
INGRID MAASIK0,16
MARI MAASIK51,67
SIIM MAATEN0,69
REET MADE20,05
TIIT MADE80,83
PIIA MAISTE19,87
ENDEL MALLENE48,31
MEELIK MALLENE6,14
NATALIA MALTSEVA-ZAMKOVAJA103,45
IKO MARAN19,34
TIMO MARAN29,94
MARA MARET ARONOVICH4,74
EPP MARGUSTE118,55
TIINA MARIAM REINSALU9,27
IRJA MARIPUU7,24
MILVI MARTINA PIIR67,09
ILONA MARTSON17,6
MATTI MASING40,14
VIKTOR MASING89,47
KAISA MASSO1,58
MATHURA44,84
MARJA MATIISEN0,33
RAIT MATIISEN1,32
PAAVO MATSIN11,05
VILMA MATSOV27,77
MARE MAUER9,87
KAUPO MEIEL12,11
AURIKA MEIMRE17,33
ÜLLE MEISTER202,55
HELVE MEITERN1,58
JAAK MEITERN5,21
MAIA MELTS4,32
NELLI MELTS4,98
INDREK MEOS74,94
UNO MERESTE114,88
ARNE MERILAI65,22
LIIA MERINO4,77
WIDO MERITS3,16
MAE MERUSK2,37
ENA METS3,95
HILLAR METS19,05
RITA METS2,81
TIIA METS2,8
SIIRI METSAMÄGI; S.M.RATTISTE5,95
LEO METSAR137,42
ANNE METSIS1,64
LIINA METSKÜLA3,16
HELLE METSLANG40,78
JOOSEP METSLANG6,59
KADRI METSMA16,43
KRISTI METSTE28,35
HELLE MICHELSON49,81
MARKO MIHKELSON1,58
VALDUR MIKITA20,09
MERIKE MIKK1,58
MARGIT MIKK-SOKK10,03
DAN MIKKIN39,24
PIRET MILDEBERG36,94
HANNA MILLER43,57
VOLDEMAR MILLER73,32
OLIVIA MIND1,58
KRISTA MITS29,52
EVI MITT34,52
IRINA MOISSEJENKO72,29
MUDLUM5,56
MELANIE MULJAR0
JANEK MURU0,79
TIIA MURULAID0,29
ANN MUST10,42
MIHKEL MUTT60,65
KALLE MUULI6,35
ENE MÄE29,34
PIRET MÄENIIT9,32
HELI MÄGAR8,03
ANNI MÄGER14,54
ANNE MÄGI22,96
JÜRI MÄGI1,1
MARIKA MÄGI11,09
ANU MÄND38,44
HELJO MÄND198,13
TIINA MÄNNAPSOO0,82
MARIS MÄNNIK24,14
LEELO MÄRJAMAA33,94
VEIKO MÄRKA14,8
GERDA MÄRTENS7,14
MIHKEL MÕISNIK41,26
LEMBE MÕTTUS1,58
PIRJO MÕTTUS21,73
BRUNO MÖLDER25,79
MERIKE MÖLDER19,02
OLEV MÖLDER0,33
MARGOT MÜLLERSON1,58
KASPAR MÜÜRSEPP3,93
ENDA NAABER NIPSUST55,04
TIINA NAARITS-LINN16,74
RAUL NARITS17,68
REET NEITHAL14,51
MARGE NELK17,99
PEEP NEMVALTS46,68
URMAS NEMVALTS35,17
ARNE NIELSEN22,24
KATI NIELSEN3,16
TOIVO NIIBERG147,52
KUTT NIINEPUU-KIIK4,99
PIRET NIINEPUU-KIIK115,68
KAISA-KITRI NIIT13,6
MONIKA NIKITINA-KALAMÄE10,1
TOOMAS NIKLUS13,09
EVA NILSON45,27
URMAS NIMETU1,58
NIRTI5,37
EVA NOONI39,48
VIIVE NOOR18,41
HELLE NOORVÄLI23,26
DAGMAR NORMET12,1
DAGMAR NORMET11,3
HALDI NORMET2,47
INGO NORMET10,38
MERLE NUIA5,92
MALL NUKKE5,53
AITA NURGA14,24
MINNI NURME8,8
MADIS NURMS5,26
AVE NÕMME11,79
ENN NÕU32,44
HELGA NÕU55,35
MARTIN OJA7,9
HANNO OJALO90,95
JÜRI OJAMAA60,63
KATRE-LIIS OJAMAA29,7
TRIINU OJAR3,2
KRISTA OJASAAR7,9
KERSTI OJASOO0,39
HERDIS OJASU1,58
KAI-MAI OLBRI13,41
SIRJE OLESK22,61
GONDO OLEVSOO68,69
SULEV OLL19,14
KERSTI OLSSON1,64
TRIIN OLVET32,24
MARGUS OOPKAUP10,42
ENNO OOTSING10,83
PIRET ORAV34,6
ENEL ORMUS54,63
ANNE-MARI ORNTLICH3,57
RIINA ORUAAS1,56
VIRVE OSILA41,06
LOONE OTS54,08
URMAS OTSPERE10,1
MARGUS OTT83,9
MRBEE OÜ15,26
RAFIKO OÜ21,71
MARGE PAAL78,95
KRISTI PAAS1,32
LAINE PAAVO26,58
EBE PADU8,85
ANTS PAIKRE39,85
AILI PAJU117,07
GERLI PAJU0,82
ENE PAJULA4,74
PIA PAJUR1,58
TRIINU PAKK68,49
LEELO PAKS3,29
PAAVO PALK18,61
HELDUR PALLI170,63
MADIS PALLI1,58
KRISTO PALS1,58
PÄIVI PALTS12,35
LIIS PALTSMAR1,58
KADRI PAPP66,04
TRIIN PAPPEL15,45
IVO PARBUS22,24
MANONA PARIS1,58
EEVA PARK37,6
AIN PARMAS1,58
SIRLE PARSLEY1,58
ANN PARTS10,46
JESPER PARVE1,58
KARIN PAULUS13,06
KATRIN PAUTS3,16
SIGRID PAVEL2,75
HENRI PAVES0,79
PETER PEDAK4,9
HEDDA PEET42,43
TATJANA PEETERSOO68,25
ANNA-MARIA PENU8,82
AINO PERVIK108,7
MALL PESTI15,01
LENA PETERSON1,58
MARGIT PETERSON21,91
MARGIT PETERSON2,47
EPP PETRONE40,89
JUSTIN PETRONE19,07
KADRI PETTAI17,37
HELE-RIIN PIHEL9,54
VIRGE PIHEL4,21
CAROLINA PIHELGAS17,46
LAURA PIHLAK1,58
IVI PIIBELEHT118,39
HELINA PIIP2
KRISTI PIIPER3,98
KRISTI PIIR0,32
REET PIIRI77,95
MATTI PIIRIMAA232,47
PÄRTEL PIIRIMÄE10,74
ANNE PIKKOV29,11
HEILIKA PIKKOV1,58
ÜLO PIKKOV26,74
LAUR PIKKSAAR6,73
ANN PIKVER120,3
LAURI PILTER17,38
AARE PILV46,21
ANU PINK28,01
JÜRI PINO6,5
NASTA PINO26,05
TIIU PIRSKO36,31
HEIKI PISUKE36,95
INGE PITSNER2,89
MAI PITSNER0,82
JAANUS PLAAT20,51
MAIA PLANHOF198,79
KATRIN PLANHOF SKOTT10,02
MARTIN PLASER3,68
MARJA-LIISA PLATS26,82
TRIIN PLOOM6,32
ANNE-LIIS POLL5,05
REET POOL15,79
MART POOM0,79
LINDA POOTS26,5
JANA PORILA11,79
AINO PRAAKLI24,21
KRISTIINA PRAAKLI2,42
MARGIT PRANTSUS5,26
GUNNAR PRESS7,9
KETLIN PRIILINN41,25
SIMMO PRIKS1,05
KAIRI PRINTS1,61
JAAK PROZES1,58
HEINO PRUNSVELT46,61
EHTE PUHANG41,62
KARINA-LOUISA PUHT1,58
HOLGER PUKK93,31
RAIMO PULLAT215,13
MARIO PULVER17,04
EDA-TIIA PUNGAR17,68
PILLE-RIIN PURJE9,19
RAILI PUSKAR179,62
AARNE PUU12,44
TARMO PUUDIST11,05
ENE PUULMANN5,13
KAIRE PUUMETS-SÕBER20,97
PRIIT PÄKK20,56
MATTI PÄRK81,81
SIIRI PÄRKSON18
JAAN PÄRNAMÄE29,89
PIRET PÄRNAPUU0,82
EVE PÄRNASTE19,78
MARGE PÄRNITS4,11
MAARJA PÄRTNA4,74
TERHI PÄÄSKYLÄ-MALMSTRÖM12,5
PIRET PÄÄSUKE37,23
REIN PÕDER67,62
KADRI PÕDRA4,26
PRIIT PÕHJALA3,16
JANNO PÕLDMA9,5
ASTA PÕLDMÄE31,93
JAAK PÕLDMÄE5,36
PAAVO PÕLDMÄE1,58
HENN PÕLLUAAS3,16
SERGEI PÕLME1,58
JUHANI PÜTTSEPP42,07
HEIDI RABA6,38
BIBI RAID24,48
KATRIN RAID8,56
MAARJA RAID45,41
KULLE RAIG40,39
INGA RAITAR15,2
HARALD RAJAMETS23,97
TARMO RAJAMETS11,72
MERIT RAJU7,9
KERTTU RAKKE18,57
KASPAR RAMMO10,42
MARIANN RAMMO5,94
TIIT RAMMUL25,3
HILLI RAND34,18
PIIA RAND1,97
MARJU RANDLANE3,95
ALDO RANDMAA50,67
UKU RANDMAA1,58
URVE RANDMAA5,05
MARGIT RANDMÄE14,87
TIINA RANDUS41,82
MARE RANDVEER25,4
LIISA RANDVIIR7,58
SILVIA RANNAMAA30,93
HEINO RANNAP48,1
JAAN RANNAP85,8
SIRJE RATSO19,95
ENO RAUD121,83
MIHKEL RAUD5,63
PIRET RAUD71,58
PÄRLE RAUD1,26
REIN RAUD70,07
DAGMAR RAUDAM4,74
TOOMAS RAUDAM48,73
RIHO RAUDI17,84
PRIIT RAUDKIVI49,99
HEIKI RAUDLA43,11
IRENA RAUDLA3,95
JELENA RAUDLA45,47
ANDRES RAUDSEPP12,68
JÜRI RAUDSEPP1,64
KRISTIINA RAUDSEPP5,11
LIISA RAUDSEPP4,2
PIRET RAUDSEPP1,83
RIINA RAUDSIK25,26
HARRY RAUDVERE1,58
OTT RAUN21,05
PRIIT REA42,56
ILME REBANE46,81
MARGIT REBANE-PENT9,22
AVE-MARLEEN REI0,82
URMAS REI14,05
HELI REICHARDT3,98
JANA REIDLA21,02
MARIA REILE32,37
SIGRID REILI3,16
JAAK REIMANN1,58
SIIRI REIMANN2,88
AIVAR REIMUS9,47
KAARINA REIN26,1
REELI REINAUS43,1
KRISTINA REINELLER32,14
VILMA REINHOLM30,21
KÜLLI REINO10,58
KÜLLI REINUP21,02
TIINA REKAND1,58
TIIU RELVE29,13
OLEV REMSU84,32
BERIT RENSER2,4
KAJA RIESEN10
KAJA RIIKOJA12,7
KAUR RIISMAA14,21
KATI RIMM1,58
MERIKE RISTIKIVI44,54
FUTURE ROBOTICS37,42
EGERT ROHTLA3,22
SIGNE ROOS1,58
EVA ROOS NERUT1,01
ANU ROOSENIIT5,66
MAARJA ROOSI28,72
VIRVE ROOST56,97
ELO-MARIA ROOTS1,58
OTT ROOTS44,05
KAISA ROOVER0,69
ERIKA ROSIMANNUS3,16
ANNE ROSIN18,32
KREET ROSIN12,44
TOOMAS ROSIN6,63
JAAN ROSS42,64
KRISTIINA ROSS35,94
TIINA ROSS0,88
AARNE RUBEN26,4
OLAVI RUITLANE13,97
IVO RULL2,11
KRISTEL RUMESSEN1,97
ANNELI RUMM3,16
VALTER RUMMEL42,24
SIGNE RUMMO15,46
HANDO RUNNEL108,86
SIMO RUNNEL59,32
PILLE RUNTAL38,43
MALLE RUUMET34,42
PIRET RUUSTAL23,07
RIINA RUUT14
ENE RÄMMELD6,32
LIINA RÄNDVEE14,68
KRISTA RÄNI82,44
VALERIA RÄNIK47,29
LAURI RÄPP3,16
ILME RÄÄK30,55
GRETHE RÕÕM2,47
JÜRI RÜNKLA15,16
EVE RÜTEL148,71
KALJU SAABER45,45
LAURI SAABER35,27
KAMILLE SAABRE11,05
AINO SAADIK3,16
KATRIN SAALI SAUL12,57
ANTI SAAR37,02
OLIVIA SAAR43,15
TIIU SAAR3,14
UTA SAAR25,09
ULLA SAAR20,4
VEERA SAAR27,67
KATI SAARA VATMANN70,63
RIHO SAARD88,04
RIINA SAARMA15,16
MEELIKE SAARNA11,94
MIINA SAARNA2,53
HELEN SAARNIIT4,11
SIRET SAARSALU7,68
MARI SAAT51,93
MARE SABOLOTNY4,74
SIISI SAETALU2,14
SIIM SAIDLA35,21
TANEL SAIMRE3,95
MARI SAJO8,84
KATRIN SAK15,16
IVAR SAKK21,85
MARKUS SAKSATAMM7,57
MONIKA SALU33,47
PIRET SALURI38,43
REIN SALURI28,36
MARGIT SALUSTE28,69
ANU SALUÄÄR74,11
ANU SAMARÜÜTEL-LONG3,49
MAREK SAMMUL12,09
OLEG SAMORODNI15,16
KRISTJAN SANDER6,3
MART SANDER22,01
MARGUS SANGLEPP10,63
MARGIT SARAPIK7,9
MIKK SARV13,74
TÕNN SARV15,74
SIIRI SAU49,21
MEELIS SAUEAUK1,35
PEETER SAUTER59,79
EVELIN SCHAPEL20,53
MELENA SCHULTZ11,05
INDREK SCHWEDE2,37
ANU SEIDLA0,79
LIISI SEIL16,86
MARKO SEKITEL LEPPOJA6,2
ANTI SELART20,24
JÜRI SELIRAND94,25
TIIA SELLI4,11
TIIT SEPA16,58
TIIT SEPA16,58
ADENA SEPP15,79
ARVI SEPP0,99
ENE SEPP7,9
KAJA SEPP3,98
KADI SEPP0
LEIVO SEPP5,05
KÜLLI SEPPA5,92
LY SEPPEL38,04
PEETER SEPPING31,84
RAIVO SEPPO42,05
IVAR SIBUL15,01
IMRE SIIL7,14
VIRGO SIIL13
MAARIKA SIIM1,58
TOOMAS SIITAN32,91
REIN SIKK22,81
MERLE SILD3,22
ELINA SILDRE117,09
JOONAS SILDRE227,24
TIINA SILDRE53,31
SILJALILL7,9
KAARI SILLAMAA12,9
KERTU SILLASTE31,95
LIIS SILLASTE-TOOTS7,94
VAIKE SILMATO3,29
SILVI SILVA NEMVALTS11,37
HILLE SIMM10,5
MAREK SIMPSON4,74
KARL-MARTIN SINIJÄRV37,96
REELIKA SINIJÄRV32,37
TRIIN SINISSAAR13,64
NELE SIPLANE5,06
MATI SIRKEL110,27
VIRGO SIRVI15,86
HELLI SISASK10,1
HELLI SISASK25
KAIA SISASK29,58
ERKKI SIVONEN21,15
PIRET SMAGAR47,38
IVI SMIDT9,21
MIRJA-MARI SMIDT4,01
KERTTU SOANS15,56
MART SOIDRO16,74
RAGNAR SOKK44,46
JANEK SOMELAR0,82
TRIIN SOOMETS38,28
SILJA SOONE33,98
SILJA SOONE43,05
ALLAR SOONESTE136,34
EVE SOONESTE37,26
MAIE SOONESTE25,26
MATI SOONIK60,95
IVAR SOOPAN12,27
MARGUS SOOTLA0,82
TIINA-MARIA STEINBERG1,64
MATI STRAUSS10,09
MARINA SUHNJOVA42,1
HARALD SUISLEPP25,26
ELLEN SUITS53,34
KRISTA SUITS37,42
LEENA SUITS45,86
MARIAN SUITSO5,53
ILONA SULA1,64
RAUL SULBI61,55
FARIŠTAMO SUSI0,82
SIGRID SUU-PEICA5,05
MARIANNE SUURMAA1,58
NELE SUURSAAR2,37
KARIN SUURSALU196,85
ÜLLE SUVI9,63
SILVER SÄRA16,69
ALO SÄRG98,83
HELLI-TIIU SÄRG0,07
ILMAR SÄRG26,87
URVE SÕMER1,58
HEIDO SÕNA0,82
ELLE SÕRMUS23,58
ELIN SÜTISTE8,22
SIIMA ŠKOP61,6
INGEL TAEL8,7
TRIIN TAEL31,49
LEILA TAEL-MIKEŠIN6,38
KAI TAFENAU9,11
PIRET TAGEL52,4
JOHANNA TAIGER0,79
ANDRES TALI122,21
HILLAR TALI26,26
PIRET TALI7,9
HANNES TALJA0,11
JAANA TALJA6,34
JÜRI TALVET159,2
GERTRUD TALVIK0,82
KAIRE TALVISTE8,37
TIINA TAMBAUM1,58
ANNE TAMBERG11,78
AARE TAMM22,17
AKSEL TAMM8,18
HELLE TAMM7,11
JANIKA TAMM1,58
KETLIN TAMM105,48
MAREK TAMM148,62
TRIINU TAMM33,41
TIINA TAMMAN10,3
PILLE TAMMELA18,69
RIINA TAMMENIIT21,07
ENNO TAMMER41,27
LIIA TAMMES15,98
TIINA TAMMET8,84
TIINA TAMMETALU35,57
MARJU TAMMIK0,82
TOOMAS TAMMIS0,67
PEETER TAMMISTO49,86
KRISTIINA TAMMOJA1,18
JAAN TAMMSAAR127,07
JAAN TANGSOO27,63
LAINE TANGSOO2,37
TÕNU TANNBERG175,77
ARVI TAPVER3,16
KRISTI TARAND73,27
TIINA TARIK22,52
SIIRI TARRIKAS0,79
INDREK TART16,28
INDREK TART35,69
URMAS TARTES19,41
ANU TARVIS7,72
TRIIN TASUJA4,74
MIHKEL TATTAR1,58
TOOMAS TAUL20,63
JUHAN TEDER19,37
TARMO TEDER20,53
KRISTJAN TEDRE19,73
ANDRA TEEDE11,67
MARI TEEDE0,82
MARIA TEIVERLAUR47,63
RENE TENDERMANN3,16
AIRI TENNI100,64
TIIU TEPANDI3,92
OLAVI TEPPAN59,43
AET TERASMAA19,08
KERTI TERGEM29,25
VAPPU THURLOW17,73
RAIVO TIHANOV92,56
HELLE TIIKMAA1,58
TIINA TIIMAN23,16
TARVI TIITS0,79
TIINA TIITUS1,58
TOOMAS TIIVEL19,46
TOOMAS TIIVEL26,05
JUTA TIKK20,21
KRISTJAN TIKK5,26
MIHKEL TIKS9,47
TANEL TIKS1,58
TIIT TILK57,89
STELLA TIMMER3,95
SIIRI TIMMERMAN8,84
ENE TIMMUSK1,58
URVE TINNURI21,94
JÜRI TITOV2,88
TAMUR TOHVER5,05
ERIK TOHVRI53,69
ÜLLE TOMING18,07
ILMAR TOMUSK43,94
MAREN TOOM5,05
JANE TOOMAN2,88
KÄRRI TOOMEOS-ORGLAAN1,34
ELO-MALL TOOMET12,24
TIIA TOOMET26,33
TIINA TOOMET12,52
PEETER TOOMING57,28
SIGRID TOOMING26,14
TERJE TOOMISTU1,32
KALLE TOOMPERE52,31
ENDLA TOOTS136,96
JANNO TOOTS1,58
TOIVO TOOTSEN17,9
TÕNIS TOOTSEN4,05
LIINA TORDIK22,11
ALEKSANDER TORJUS1,64
IMBI-SIRJE TORM15,58
KERSTI TORMIS18,07
PEETER TOROP44,71
MATS TRAAT153,82
VICTORIA TRAAT40,66
ANU TREIKELDER10,5
ÜLO TREIKELDER4,18
UIDO TRUIJA65,47
ILMAR TRULL33,35
KÜLLI TRUMMAL1,88
MART TRUMMAL25,28
JUHAN TRUMP4,74
ELO TUGLAS5,26
FRIEDEBERT TUGLAS192,46
KRISTI TUHKRU-TAMM2,47
ANETT TUISK4,74
TULIHOBU3,16
LEELO TUNGAL183,68
TARMO TUULE50,88
ANNELI TUULIK11,67
MAIE TUULIK68,2
ANNE TUULING5
MANIAKKIDE TÄNAV14,18
LII TÕNISMANN66,43
TALVI TÕNISMANN1,67
MAI TÕNISOO/MAI TORIM22,9
URMAS TÕNISSON15,86
URVE TÕNNUS62,8
ÜLLE TÕNUMAA4,93
EDUARD TÜÜR6,32
KARIINA TŠURSIN-SOOTLA0,82
HELENA UBA7,53
UDO UIBO38,68
JÜRI ULJAS29,42
MIHKEL ULMAN23,69
KRISTINA ULUOTS41,33
JAAN UNDUSK119,88
MAARJA UNDUSK6,33
REIN UNDUSK14,01
REIN UNDUSK6,4
JAAN UNT3,76
KERSTI UNT46,66
LY UNT4,78
MATI UNT52,24
BRITT URBLA KELLER16,61
SILVIA URGAS1,58
JAAK URMET59,02
KRISTI UUDEVÄLI0,82
EIA UUS3,95
SASH UUSJÄRV26,17
ALBERT UUSTULND11,08
ALBERT UUSTULND11,91
LEMBIT UUSTULND14,47
JÜRI V.GRAUBERG13,42
KAI VAARANDI7,11
URMAS VADI19,85
LIINA VAGULA4,74
KAIDI VAHAR23,17
BERK VAHER27,85
HUGO VAHER14,28
SILJA VAHER6,32
VAAPO VAHER35,05
VAINO VAHING30,26
REIN VAHISALU10,77
ELLE VAHT5,69
SANDER VAHTER7,11
TARMO VAHTER10,26
TAUNO VAHTER21,85
LAURI VAHTRE143,53
MALL VAHTRE2,55
SILVER VAHTRE19,01
ROBERT VAIDLO19,75
MAIT VAIK7,9
JANIKA VAIKJÄRV3,16
JAANUS VAIKSOO38,14
ENE VAINIK8,37
ENN VAINO55,27
MAARJA VAINO19,74
MARGO VAINO10,43
KÄTLIN VAINOLA18,46
JAAK VALDRE3,06
KIRSTI VALDSTEIN-TIMMER3,16
JAANUS VALK28,76
AIDI VALLIK29,74
OTT VALLIK22,28
TIINA VALLIKIVI3,95
TANEL VALLIMÄE0,79
EDGAR VALTER206,67
ARVO VALTON207,45
ILMAR VANANURM21,84
ANDRES VANAPA25,79
ANU VANE15,28
JOUKO VANHANEN13,03
HANNES VARBLANE18,69
JANEK VARBLAS1,58
AET VARIK23,84
RAIVO VARIK1,58
VIIVI VARIKSAAR20,86
TAIVO VARJO12,63
MARILIIN VASSENIN8,22
LIISA VEBER6,32
RAUL VEEDE9,72
PEEP VEEDLA7,68
MERLE VEESALU-RAND5,04
BERIT VEIDEMANN3,16
REIN VEIDEMANN45,87
MALLE VEISSERIK7,11
TANEL VEISSON2,61
INGRID VELBAUM-STAUB6,63
EPP VELBRI14,83
LILIAN VELLERAND16,24
ANNE VELLI4,21
ANNE VELLISTE13,79
EVA VELSKER22,24
KALLE VELSKER21,39
MART VELSKER8,82
VELLO VENSEL33,85
VIIVI VERREV22,18
JANIKA VESBERG43,41
TANEL VESKE5,53
MIRJAM VESKI16,58
SIIM VESKIMEES42,9
LEIDI VESKIS8,18
RUTH VESTEL49,74
VIIVIKA VESTER0,79
MONIKA VIDMAN12,63
HELGI VIHMA5
GAIA VIHMAN1,58
HELI VIHT3,55
MARIINA VIIA7,54
URMAS VIIK57,7
MARTIINA VIIL3,16
TIINA VIIL21,89
LUULE VIILMA244,52
PIRET VIILU19,74
KADRI VIIN9,46
MARTIN VIIRAND3,33
ANTS VIIRES46,28
EVI VIIRES18,22
LIINA VIIRES9,13
PIRET VIIRES35,49
LIVIA VIITOL36,36
KRISTEL VILBASTE14,79
ILON VILDER2,5
HEIKI VILEP64,08
PEETER VILLMANN131,51
TÕNIS VILU4,74
AILI VINT7,73
MAARA VINT26,08
TOOMAS VINT40,41
EVA-MARIA VINT-WARMINGTON2,93
KAUPO VIPP12,94
TARMO VIRKI1,58
LIA VIRKUS12,63
PEETER VISSAK22,87
KATI VOKSEPP0,82
KREET VOLMER13,19
IVO VOLT12,97
KALLE VOOLAID13,04
PIRET VOOLAID21,26
TIINA VOOLAID5,56
ALDUR VUNK17,01
SAALE VÄESTER16,61
KAAREL VÄLJAMÄE4,74
URMAS VÄLJAOTS3,16
MATI VÄLJAS7,58
ELME VÄLJASTE25,88
MÄRT VÄLJATAGA81,92
RIINA VÄLLO21,96
TÕNIS VÄRNIK62,22
VEINIKA VÄSTRIK3,07
HELLE VÄÄRSI2,47
RAUNO VÕSASTE4,74
KRISTEL WEIDEBAUM15,32
HEINRICH WEINBERG12,63
YANN1,58
CATHERINE ZARIP69,9
URSULA ZIMMERMANN4,57
TIINA ZINGEL2,37
TÕNU ÕNNEPALU46,54
VIRGE ÕUEMAA76,89
MATI ÕUN241,36
ERVIN ÕUNAPUU24,92
PIRET ÕUNAPUU68,14
TOOM ÕUNAPUU483,13
JAANUS ÕUNPUU36,71
MARJU ÕUNPUU29,16
EVALD ÜBI29,89
MARJE ÜKSINE7,63
TÕNU ÜLEMAANTE15,79
KADRI ÜLLE MASING12,65
AVO ÜPRUS18

Laenutushüvitised 2017. aasta eest

Füüsilistel isikutel arvestatakse hüvitise summast maha tulumaks.

AUTOR LAENUTUSI HÜVITIS
VAHUR AABRAMS 537 19,99
ÜLEV AALOE 768 27,65
EPP AARELEID 1022 33,98
KAI AARELEID 5637 507,31
MILVI AASARU 114 4,26
ANTS AASMA 54 3,19
UNO AAVA 13 1,82
KADRI AAVIK 88 4,10
ELTS ABEL 103 5,73
MATI ABEL 91 3,70
ANDRES ADAMSON 749 42,09
ARNE ADER 436 13,31
CARINA ADOLFSSON 36 5,03
MARGIT AEDLA 297 13,84
KATRIN AEDMA 414 40,94
VAHUR AFANASJEV 780 98,32
HILJA AFANASJEVA 700 29,75
EDA AHI 159 21,84
AIVO AIA 61 3,23
PRIIT AIMLA 434 25,83
TRIIN AIMLA-LAID 8192 305,34
LEMMI AIMRE 274 0,85
MARI AINSO 7348 24,34
ESTA AKSLI 1679 234,77
KRISTI ALAKÜLA 1097 41,06
ANN ALARI 1626 92,26
ARVO ALAS 4217 90,41
RUTH ALAS 871 87,92
URMAS ALAS 3367 67,87
RIIN ALATALU 203 8,03
AVE ALAVAINU 354 49,43
VALDEK ALBER 4630 49,97
JAANA ALBRI 1237 90,09
ANNELI ALEKAND 37 5,17
INGRID ALGMA 60 1,17
MARJU ALGVERE 953 22,38
ÜLAR ALLAS 369 26,87
HELI ALLIK 715 28,29
KRISTJAN ALLIK 3862 135,52
TIIU ALLIKVEE 9341 75,56
BETTI ALVER 1666 114,85
JAAN ALVER 1107 29,69
LEHTE ALVER 510 12,93
TIINA ALVER 7902 45,19
REIDAR ANDRESON 190 2,76
JÜRI ANNIST 293 40,97
AMAR ANNUS 145 6,30
EPP ANNUS 2031 115,03
EGERT ANSLAN 79 11,05
ANNIKA ANTON 79 11,05
INGA ANTSON 16 0,89
MAE ANTSU 380 53,14
JAAN APS 47 6,57
ANDREAS ARDUS 4422 107,13
KÜLLO ARJAKAS 498 39,04
LEA ARME 1484 131,02
TÕNIS ARNOVER 3053 105,08
TIINA ARO 633 21,92
HANA ARRAS 1867 65,20
MIKA ARTO JUHANI KERÄNEN 8628 1162,61
IVIKA ARUMÄE 866 18,65
MARI ARUMÄE 441 12,76
RENÉ ARVOLA 16 1,12
ENE ASCHJEM 2523 101,45
JIM ASHILEVI 784 109,35
ELINA ASLETT 102 3,82
IRIS ASSAD 449 8,52
TÕNIS ASSON 524 73,27
THAVET ATLAS 56 7,83
TIINA AUG 2398 67,56
ANNELIIS AUNAPUU 1490 84,62
LIIS AUVÄÄRT 541 30,92
RAIT AVESTIK 303 42,37
TALIS BACHMANN 756 74,69
MADE BALBAT 16497 98,10
EVELIN BANHARD 5476 186,32
NIKOLAI BATURIN 541 65,83
AIMÉE BEEKMAN 651 88,08
VLADIMIR BEEKMAN 23348 894,97
BELAMI 255 35,66
VEIKO BELIALS 1424 79,65
ONU BELLA 187 26,15
REET BENDER 89 3,97
AGUR BENNO 228 8,68
OLIVER BERG 392 54,81
JÜRGEN BEYER 61 1,64
AARNE BIIN 1984 268,84
MAIA BOLTOVSKY 1849 68,76
PIRET BRISTOL 670 61,99
SIRET CAMPBELL 6 0,84
CONTRA 5064 310,72
BRIGITTA DAVIDJANTS 2803 201,78
JAANA DAVIDJANTS 481 67,26
KERSTI DENNIS 353 49,36
MARIA DREVS 2132 61,23
KRISTA EEK 4358 163,11
HELJE EELMA 366 6,74
HELEN EELRAND 740 89,26
PAAVO EENSALU 144 0,28
LEILA EERITS 306 42,79
ESTER EGGERT 297 10,48
PEEP EHASALU 324 37,85
ANDRES EHIN 1066 48,28
JÜRI EHLVEST 48 6,71
KATRIN EHRLICH 4383 208,53
EVI EICHE 3753 140,47
SAIMA EICHE 711 15,37
ALLAN EICHENBAUM 7520 280,23
REET EILSEN 13170 40,70
PEETER EINASTO 44 1,27
RIINA EINASTO 49 4,77
VERONIKA EINBERG 4318 161,65
SALME EKBAUM 204 13,41
MARGUS ELINGS 275 6,37
MAIU ELKEN 5934 222,00
PIIA ELLER 14 0,22
EINAR ELLERMAA 920 70,00
LEA ELLERT 469 9,14
AMA ELWE 100 12,51
ÜLO EMMUS 5645 17,40
MARGOT ENDJÄRV 3290 123,14
MERLE ENGELKES 135 5,05
KAIRI ENNOK 82 11,47
INGRID EOMOIS 468 65,44
LUULE EPNER 335 11,26
URSULA ERIK 881 32,40
ANGELIKA ERIN 94 10,81
ANNE ERMAST 45 3,15
AILI ERMEL 206 7,47
HEIKI ERNITS 12355 587,66
MARJE ERNITS 8950 1235,15
VÄINO ESKLA 380 7,53
MARIE ESKO 1136 18,28
ERIKA ESOP 1326 111,45
ALLAN ESPENBERG 1205 65,65
KATTRI EZZOUBI 2904 105,12
SIU ETTI 31 1,20
ELO FEIGENBAUM 204 7,64
INNA FELDBACH 964 36,31
INDRA FELDMAN 2177 80,85
FIL 95 10,02
EVA FINCH 1543 54,53
PIRET FREY 3856 44,12
MEELIS FRIEDENTHAL 322 34,55
FS 244 16,26
JAN GARŠNEK 70969 266,91
KRISTIINA GENNO 1345 188,07
PILLE GERHOLD 320 40,38
MARET GERMAN 4732 661,67
HELLAR GRABBI 149 17,00
ANNE GRAVE 0 0,00
RIINA GRETHIEL LEPPOJA 1069 27,98
URVI GROSSFELDT 125 9,10
RAIVO HAAB 259 0,80
AULI HAABPIHT 10396 51,00
KADI-RIIN HAASMA 30866 678,17
JUHAN HABICHT 6558 235,05
JÜRI HAIN 339 8,59
LEHTE HAINSALU 2241 124,36
KADRI HALJAMAA 2933 38,69
LAURI HALJAMAA 366 8,41
TATJANA HALLAP 1735 24,70
TATJANA HALLAP 1735 24,70
TIIU HALLAP 376 13,84
ELLEN HALLAP ANDERSSON 12 0,45
KATRIN HALLAS 424 18,31
KRISTEL HALMAN 2218 86,91
MAIT HANDO RAUN 141 14,58
EUGEN HANGE 240 3,94
MARIA HANGE 210 4,55
URVE HANKO 2638 105,33
MERIKE HANNI 22 1,71
PILLE HANNI 101 14,12
HILLE HANSO 594 83,06
RIINA HANSO 2827 105,69
INDREK HARGLA 10691 1456,13
MARIANNE HARJU 84 11,75
MARGE HAUG 10 0,70
LII HAUGASMÄGI 1059 39,64
INGA HEAMÄGI 211 3,27
KALLE HEIN 514 16,16
OTT HEINAPUU 44 1,55
ANNE HEINMAA 18 2,52
HELJE HEINOJA 3655 104,25
MEHIS HEINSAAR 1172 163,38
VALLI HELDE 246 9,31
KÄRT HELLERMA 579 52,54
REET HELM 108680 376,66
SIRJE HELME 251 17,44
SASS HENNO 719 100,54
TIIT HENNOSTE 407 20,69
PIRET HIIE 8 1,12
REET HIIEMÄE 946 75,48
ANNELI HIIESALU 405 29,50
TIITO HIMMA 326 10,35
HELS HINRIKSON 16826 626,48
KADRI HINRIKUS 1175 79,15
RUTT HINRIKUS 763 26,13
MIINA HINT 465 54,97
ENE HION 2452 332,54
INDREK HIRV 547 62,30
TUI HIRV 771 107,81
ANGELA HOFBERG 856 119,69
RAIVO HOOL 4283 96,39
TOOMAS HUIK 1193 44,28
RUTH HUIMERIND 9346 23,99
ANDREI HVOSTOV 2657 357,75
VILLE HYTÖNEN 560 49,67
HELEN IDARAND 383 12,83
MATI IILA 369 28,58
HELI ILLIPE-SOOTAK 1269 85,78
JARÕNA ILO 89 4,31
AAPO ILVES 1973 24,38
EVELIN ILVES 704 69,34
KAIE ILVES 455 31,71
TIINA ILVES 304 42,51
HANNA INGERPUU 1685 23,49
JÜRGEN INNOS 869 31,67
ANDREI IVANOV 491 110,33
J. J. METSAVANA 886 22,36
KONN JA KAAMOS 50 3,50
KRISTJAN JAAK KANGUR 1114 28,69
PIRET JAAKS 39 3,64
KADRI JAANITS 4456 152,13
MART JAGOMÄGI 231 1,21
HUBERT JAKOBS 166 5,12
TAAVI JAKOBSON 54 7,55
TIINA JAKSMAN 125 4,85
JAAN JANNO 6 0,84
EA JANSEN 266 7,08
ALARI JANSON 98 5,50
ANNELY JAUK 4622 88,24
LIISBET JAUK 41 1,53
IRIS JELETSKI 416 13,70
MARI JESMIN 5720 213,51
RIINA JESMIN 6192 232,38
RAGNE JŌERAND 175 24,47
MIRJAM JOHANNES 1011 141,37
KATRIN JOHANSON 940 131,44
PILLE JOHANSON 403 15,08
MICHAEL JOSEPH HAAGENSEN 19 1,11
LAURI JU 511 11,93
JAAK JUSKE 2459 310,08
VLADIMIR JUŠKIN 65 15,26
MART JUUR 1846 200,40
LAURI JUURSOO 122 8,72
AASA JÕELAID 124 3,73
JAAK JÕERÜÜT 1566 218,97
ANU JÕESAAR 332 12,53
KRISTI JÕESTE 160 2,50
TARMO JÕEVEER 173 24,19
MALL JÕGI 1483 59,73
LEELO JÕULU 295 8,12
ÜLLE JÄLLE 27950 1044,41
RISTO JÄRV 663 15,12
LINDA JÄRVE 388 28,26
SULEV JÄRVE 147 13,56
INDREK JÄÄTS 259 27,30
RIINA JÜRGENS 408 12,79
AIVAR JÜRGENSON 154 14,56
TOOMAS JÜRGENSTEIN 64 5,02
MERIKE JÜRJO 698 30,99
MADIS JÜRVISTE 6938 249,28
ENE KAABER 623 22,35
ANDE KAALEP 24534 180,13
TÕNU KAALEP 3202 21,74
ANNA KAARMA 354 1,60
JÜRI KAARMA 10105 26,55
IMRE KAAS 388 30,19
HUGO-TANEL KAASIK 1437 53,79
MAIRI KAASIK 43 0,43
VIOLA KAASIK 182 25,45
JAAN KABIN 650 24,33
ANU KABUR 413 12,08
MART KADASTIK 4591 457,31
KAISA KAER 5580 109,74
KRISTA KAER 12154 382,60
KATRIN KAEV 5457 15,04
MIHKEL KAEVATS 172 7,83
ANNE KAHK 6463 241,72
MAREK KAHRO 2106 294,48
NEEME KAHUSK 70 2,62
ELIN KAI TOONA 919 175,05
MARET KAIK 216 8,49
RAIVO KAIK 187 26,15
HOLGER KAINTS 723 89,51
URMAS KAJU 29 4,06
ERIKA KALAMEES 129 6,14
AIME KALAPÜÜDJA 375 9,71
HANNELEELE KALDMAA 585 35,88
JÜRI KALDMAA 36 5,03
KAJA KALDMAA 368 13,77
KÄTLIN KALDMAA 3057 230,56
MARKO KALDUR 821 59,79
INGA KALISTRU 6213 90,95
HINGE KALJUND 1638 229,55
MARI KALJUSTE 129496 468,46
KERSTI KALJUVEE 1687 59,23
MARIA KALL 1058 38,28
TOOMAS KALL 1460 55,32
JÜRI KALLAS 6948 319,13
TÕNU KALLAS 41 4,78
MADIS KALLION 35 4,89
ANU KALM 3091 108,07
MART KALM 584 27,24
MADIS KANARBIK 140 5,28
TIINA KANARBIK 21484 786,25
ANNA-MAGDALEENA KANGRO 8876 176,51
KIRKE KANGRO 8835 39,21
MAARJA KANGRO 4902 476,08
PAAVO KANGUR 3104 447,53
RIINA KANGUR 1251 174,93
TAAVI KANGUR 212 29,64
ANU KANNIKE 470 26,99
JAAN KAPLINSKI 821 80,53
MEELIS KAPSTAS 266 22,48
DORIS KAREVA 2501 139,98
HERGI KARIK 1204 110,89
TOOMAS KARJAHÄRM 401 16,87
HILLE KARM 3490 347,77
MÄRT KARMO 39 2,47
AET KAROLIN 4186 155,04
KARRUP 1768 22,43
KAIRE KARU 13 1,82
MARGUS KARU 1360 190,17
MARGUS KARU 286 20,83
SANDER KARU 237 24,64
ENN KASAK 78 10,91
KÄRT KASE 32 2,33
ANDRUS KASEMAA 352 42,79
MERIKE KASEORG 29 0,57
EVE KASK 2792 22,55
VILLU KASK 1124 32,30
LEELO KASKMANN 5503 205,97
JÜRI KASS 562 3,92
KRISTIINA KASS 16550 1189,58
TRIIN KATARIINA TAMMERT 2698 270,50
KATRIN KAUGVER 3862 342,40
MAIT KAUP 135 11,06
KRISTA KAUR 141 6,49
JAN KAUS 2392 162,30
EVE KEERUS-JUSUPOV 61 4,44
ALLAN KEIAN 540 75,51
KAJA KEIL 157 11,43
MARKO KEKISHEV 789 2,45
KARL KELLO 107 7,79
RAGNE KEPLER 9637 360,08
KADRIN KERES 104 4,87
HEINO KERSNA 6150 18,26
VAHUR KERSNA 902 126,13
KALEV KESKÜLA 94 8,16
ANTI KIDRON 939 102,03
SIRJE KIIN 754 43,36
VILJA KIISLER 128 4,32
ÜLLE KIIVET 4640 57,40
RAUL KILGAS 1364 33,26
MARGIT KILUMETS 1317 159,63
KAAREL KILVITS 12 1,16
KRISTI KINDEL 6409 173,16
LEELO KINGISEPP 408 56,79
AIME KINNEP 9 1,06
HEVE KIRIKAL 6 0,02
KAALU KIRME 144 10,05
GEORG KIRSBERG 89 12,44
KAI KITS 730 27,32
ANN KITSNIK 7618 217,45
KERSTI KITTUS 1663 45,98
KIWA 64 3,97
MART KIVASTIK 567 62,65
RUTH KIVASTIK 326 11,96
AITA KIVI 1925 154,89
EVE KIVI 127 8,88
KRISTER KIVI 103 9,65
ANN KIVIKANGUR 702 24,73
EVELIN KIVIMAA 1776 125,67
KATRIN KIVIMAA 198 3,26
JUTA KIVIMÄE 99 1,23
LIIS KIVIRAND 816 25,92
ANDRUS KIVIRÄHK 15396 1586,48
KERSTI KIVIRÜÜT 256 35,80
SVEN KIVISILDNIK 919 51,13
AIVAR KIVISIV 35 4,89
AIRE KIVISTIK 10843 387,20
JAAN KIVISTIK 915 47,15
MARIO KIVISTIK 5799 167,30
LIA KLAAS 258 7,99
MALLE KLAASSEN 1378 51,33
KAARLE-KULLERVO KLAUS 7 0,33
VÄINO KLAUS 31 0,61
MARI KLEIN 571 21,37
REET KLETTENBERG 321 44,89
UDO KNAPS 58 8,11
EVA KOFF 408 57,05
INDREK KOFF 5531 261,91
TIIT KOHA 909 17,09
SILVIA KOHU 137 12,07
KATRE KOIT 182 7,10
URMAS KOKASSAAR 2673 25,03
URMAS KOKASSAAR 2673 25,03
ILONA KOLBERG 70 1,68
HELINA KOLDEK 587 21,97
JÜRI KOLK 2166 129,94
EVA KOLLI 758 24,26
MAIRE KOLLI 23 3,09
KLAIRE KOLMANN 1017 47,35
JUSS KONKS 0 0,00
SIIRI KONKS 321 22,35
AIME KONS 662 17,41
KURMO KONSA 94 9,23
ANNIKA KOPPEL 93 13,00
IGOR KOPÕTIN 26 1,81
JANE KORBA 518 19,39
HANNES KORJUS 169 6,44
ANDREI KORMASOV 290 5,67
VLADISLAV KORŽETS 810 94,14
JÜRI KOTŠINEV 884 80,43
MAITE-MARGIT KOTTA 3728 72,53
KRAFINNA 156 18,07
TIIA KRASS 6407 239,20
TIIU KRAUT 2475 90,93
JUHAN KREEM 1911 69,83
TIINA-MALL KREEM 79 2,63
KERSTI KREISMANN 117 8,18
KÜLLI KRESSA 33 1,32
KRISTEL KRIISA 509 71,17
VIRVE KRIMM 2478 80,12
HEIKI KRIPS 526 57,37
KRISTIINA KRISTAL 179 13,04
AARE  KRISTOFOROS ARNDT 131 18,32
JANIKA KRONBERG 887 42,78
GERDA KROOM 3074 78,42
HELGA KROSS 672 22,61
JAAN KROSS 3964 77,88
JAAN KROSS 3662 70,82
MEELIS KROŠETKIN 7991 21,57
HASSO KRULL 1377 75,08
ERIK KRUMM 189 4,70
PILLE KRUUS 8233 297,10
PIRET KRUUSPERE 373 8,20
JAAN KRUUSVALL 109 11,54
REET KUDU 3545 367,53
VALENTIN KUIK 84 11,75
EDU KUILL 26 3,64
JAAK KUKK 33 4,61
MARTIN KUKK 1242 173,67
ANTS KUKRUS 410 14,82
MART KULDKEPP 747 27,99
AIVAR KULL 80 11,19
ANNE KULL 8674 324,07
AVO KULL 1317 184,16
ELO KUNGLA 1962 274,34
TIIT KUNINGAS 258 31,39
MARIE KURI 669 18,25
ROOSMARII KURVITS 301 3,99
TAMUR KUSNETS 456 34,61
MARGIT KUUSK 157 17,78
HELGA-JOHANNA KUUSLER 374 52,30
KALEVI KVELL 615 22,63
MARJU KÕIVUPUU 783 74,60
TIIA KÕNNUSSAAR 403 19,17
AHTI KÕO 353 49,36
ARMIN KÕOMÄGI 1447 202,33
EDE KÕRGVEE 499 18,68
GREETE KÕRVITS 24 3,36
KADRI KÕUSAAR 255 23,63
MARI KÄBIN 347 2,90
AARNE KÄHR 316 44,19
HELEN KÄIT 1968 275,18
JAAK KÄND 1 0,14
EERIK KÄNDLER 796 11,68
TIIT KÄNDLER 511 53,85
KAIJA KÄNGSEPP 7 0,98
HENNO KÄO 7993 122,07
HENNO KÄO 8111 247,26
HENNO KÄO 7993 122,07
ELERIN KÄRNER 81 3,03
REIN KÄRNER 104 3,89
KALLE KÄSPER 317 34,52
ASKO KÜNNAP 11457 122,90
HELI KÜNNAPAS 9585 1295,82
HILLAR KÜNNAPAS 161 6,14
ÜLLE KÜTSEN 594 43,26
MARI LAAN 921 18,99
EELIKA LAANE 4 0,56
MAREK LAANE 1707 54,96
TIINA LAANEM 1801 250,43
ANNELA LAANEOTS 866 121,09
LAURI LAANISTO 252 6,82
MERLIN LAANSOO 1877 56,72
URMAS LAANSOO 183 11,90
MART LAAR 6801 556,93
PILLEKE LAARMANN 6489 242,17
RUTH  LAASI 956 16,78
TIINA LAATS 3268 96,86
JULIA LAFFRANQUE 152 7,40
MERI-LIIS LAHERAND 1727 67,76
UNO LAHT 304 7,53
PIRET LAI 467 65,30
ANDRES LAIAPEA 20 1,43
SIIRI LAIDLA 3721 501,30
RUTH LAIDMETS 1468 54,11
ANGELA LAIG 81 2,95
FAINA LAKSBERG 8726 324,23
TEA LALL 1032 144,30
ANNELI LAMP 96 8,04
DAGMAR LAMP 983 117,15
ANNE LANGE 640 30,37
ANDRES LANGEMETS 301 5,32
ARI LANTO 439 61,39
LEONHARD LAPIN 511 41,63
KAIA-LEENA LASS 2285 79,50
ANNA LAUK 28749 102,37
ÜLAR LAUK 2364 86,95
ÜLLE LAUMETS 1518 56,35
EVE LAUR 5319 190,66
MAARJA LAUR 4493 155,85
MATI LAUR 514 27,54
MÄRT LAUR 190 26,57
RISTO LAUR 718 81,97
MAIRI LAURIK 1649 197,08
PEETER LAURITS 3188 97,48
TIINA LEBANE 2402 88,36
JANKA LEE LEIS 534 56,85
HELI LEEK 916 34,28
PIRJO LEEK 614 22,98
HELLE LEEMETS 1223 74,47
NIGU LEENU 472 18,11
DIANA LEESALU 955 133,54
KRISTA LEESI 8 0,01
EVE LEIMANN 5 0,70
MARE LEINO 706 50,39
KATRIN LEIS 421 1,05
VERNI LEIVAK 256 35,80
KAIRI LEIVO 82 4,07
MILVI LEMBE 1900 265,68
IRA LEMBER 13223 1661,26
TÕNU LEMBER 1427 67,84
AIVAR LEMBIT 753 105,29
PIRET LEMETTI 9309 347,26
MAE LENDER 633 88,51
MARJU LEPAJÕE 281 5,82
VIRKKO LEPASSALU 255 35,66
EVA LEPIK 32 4,47
MARE LEPIK 384 14,37
MARIA LEPIK 4279 146,89
MIRJAM LEPIKULT 1161 34,03
MARIA LEPMAA 2503 349,66
LEA LEPMANN 2166 100,67
TIIT LEPMANN 2062 96,61
ANDRES LEPP 959 35,36
PEEP LEPPIK 298 41,67
LAURI LIIDERS 1797 64,10
MARJA LIIDJA 11719 413,29
SANDER LIIVAK 964 33,04
UNO LIIVAKU 1477 59,37
ILVI LIIVE 220 8,30
VAMBOLA LILLEMÄE 72 10,07
ETHEL LILLEMÄGI 224 6,82
KAIE LILLEORG 9887 71,14
PIRET LILLESTE 103 7,50
LAURA LILLEVÄLI 947 28,36
TIINA LIND 45 6,29
HENDRIK LINDEPUU 1049 42,00
KRISTA LINK 164 6,08
MIRJAM LINK 0 0,00
HENNO LINN 1 0,14
ANNE LINNAMÄGI 13295 78,62
PEETER LINNAP 142 7,84
JANA LINNART 12462 457,64
KERSTIN LINNART 1617 60,52
KERLI LINNAT 94 2,07
AADO LINTROP 100 13,98
MADLI LIPPUR 1139 153,45
LIANNA LISETTE ERIT 50 0,97
MARIANA LISETTE LEE HIRV 130 0,40
TIIA LISTER 68 9,51
ANNIINA LJOKKOI 125 6,38
INGRID LODDES 122 17,06
LEMBI LOIGU 100 3,52
VAHUR LOKK 1428 46,76
MIHKEL LOODUS 1012 34,87
TIIU LOOG 7159 268,02
KAIRI LOOK 1616 117,69
VENNO LOOSAAR 241 17,55
REELIKA LOOTUS 1029 143,88
TRIINU-LIIS LOOVEER 1806 65,69
MANN LOPER 330 20,35
MARIA-KRISTIINA LOTMAN 202 5,13
KAIT LUBJA 75 0,68
SIRJE LUCK 99 13,84
INGVAR LUHAÄÄR 1884 131,32
HANS LUIK 1392 63,37
VIIVI LUIK 1874 251,65
ALLIKI LUKK 9 0,44
REGINA LUKK-TOOMPERE 6504 256,00
KATRIN LUMISTE 498 58,27
ALLI LUNTER 102 13,96
EVA LUTS 3280 115,96
KADRI LUTT 3759 140,69
ERKKI LUUK 76 1,36
ENDLA LÕHKIVI 1996 67,52
ALO LÕHMUS 99 12,03
ANNIKA LÕHMUS 22 2,27
BARBI-KATRIN LÕHMUS 75 10,49
ÜLLE LÄTTE 12 1,68
VELLO LÄÄN 647 38,07
TIIT LÄÄNE 954 39,93
ADA M. SOO 392 28,55
EINAR MAASIK 25 1,75
INGRID MAASIK 20 0,16
MARI MAASIK 160 9,49
SIIM MAATEN 1228 30,30
REET MADE 1527 178,78
TIIT MADE 454 54,32
PIIA MAISTE 2094 60,57
ENDEL MALLENE 268 7,32
MEELIK MALLENE 288 6,40
NATALIA MALTSEVA-ZAMKOVAJA 47 2,79
IKO MARAN 1605 35,16
TIMO MARAN 137 6,90
MARA MARET ARONOVICH 69 9,65
EPP MARGUSTE 14635 152,86
TIINA MARIAM REINSALU 1026 31,00
IRJA MARIPUU 415 14,91
MILVI MARTINA PIIR 3397 207,73
ILONA MARTSON 4064 104,31
MATTI MASING 200 6,98
VIKTOR MASING 477 21,18
KAISA MASSO 973 136,05
MATHURA 2304 138,93
MARJA MATIISEN 34 0,99
RAIT MATIISEN 0 0,00
PAAVO MATSIN 587 82,08
VILMA MATSOV 1009 33,11
MARE MAUER 97 2,32
KAUPO MEIEL 337 24,75
AURIKA MEIMRE 53 4,91
ÜLLE MEISTER 5228 119,81
HELVE MEITERN 86 3,22
JAAK MEITERN 115 2,16
MAIA MELTS 471 7,63
NELLI MELTS 224 2,81
INDREK MEOS 250 32,22
UNO MERESTE 82 5,26
ARNE MERILAI 638 26,72
LIIA MERINO 209 8,78
WIDO MERITS 103 14,40
MAE MERUSK 477 66,60
ENA METS 189 11,48
HILLAR METS 15806 602,06
RITA METS 762 88,98
TIIA METS 207 7,25
SIIRI METSAMÄGI; S.M.RATTISTE 95 4,59
LEO METSAR 2926 64,42
ANNE METSIS 90 5,02
LIINA METSKÜLA 652 91,17
HELLE METSLANG 52 1,13
JOOSEP METSLANG 494 7,02
KADRI METSMA 5145 184,74
KRISTI METSTE 627 27,29
HELLE MICHELSON 2078 63,41
MARKO MIHKELSON 30 4,19
VALDUR MIKITA 2033 281,53
MERIKE MIKK 16 2,24
DAN MIKKIN 29182 238,35
MARGIT MIKK-SOKK 379 21,32
PIRET MILDEBERG 5463 212,19
HANNA MILLER 2084 117,50
VOLDEMAR MILLER 276 18,18
OLIVIA MIND 355 49,64
KRISTA MITS 1033 22,00
EVI MITT 73 5,23
IRINA MOISSEJENKO 56 3,35
MUDLUM 333 35,04
MELANIE MULJAR 0 0,00
JANEK MURU 385 26,92
TIIA MURULAID 6 0,02
ANN MUST 99 4,22
MIHKEL MUTT 3149 437,86
KALLE MUULI 1182 91,39
MIHKEL MÕISNIK 3447 96,40
LEMBE MÕTTUS 742 103,75
PIRJO MÕTTUS 2258 84,33
ENE MÄE 8189 305,94
PIRET MÄENIIT 1022 80,73
HELI MÄGAR 543 20,37
ANNI MÄGER 3781 147,13
ANNE MÄGI 2255 37,50
JÜRI MÄGI 736 31,56
MARIKA MÄGI 609 32,90
ANU MÄND 159 6,49
HELJO MÄND 4871 350,98
TIINA MÄNNAPSOO 130 9,47
MARIS MÄNNIK 41 2,28
LEELO MÄRJAMAA 14729 327,90
VEIKO MÄRKA 736 102,44
GERDA MÄRTENS 1073 41,93
BRUNO MÖLDER 210 3,27
MERIKE MÖLDER 606 21,30
OLEV MÖLDER 66 0,20
MARGOT MÜLLERSON 560 78,30
KASPAR MÜÜRSEPP 182 5,55
ENDA NAABER NIPSUST 78 8,73
TIINA NAARITS-LINN 34 4,75
RAUL NARITS 119 15,73
REET NEITHAL 64 7,74
MARGE NELK 4301 65,58
PEEP NEMVALTS 26 0,73
URMAS NEMVALTS 5646 189,79
ARNE NIELSEN 2672 280,78
KATI NIELSEN 668 93,41
TOIVO NIIBERG 1335 87,35
KUTT NIINEPUU-KIIK 2129 6,59
PIRET NIINEPUU-KIIK 12724 364,09
KAISA-KITRI NIIT 431 16,09
MONIKA NIKITINA-KALAMÄE 83 11,61
TOOMAS NIKLUS 33220 103,09
EVA NILSON 4515 168,92
URMAS NIMETU 1 0,14
NIRTI 81 7,68
EVA NOONI 9696 362,91
VIIVE NOOR 1614 28,80
HELLE NOORVÄLI 74 5,10
DAGMAR NORMET 2353 41,38
DAGMAR NORMET 1880 32,10
HALDI NORMET 103 7,50
INGO NORMET 298 16,05
MERLE NUIA 149 4,98
MALL NUKKE 251 0,90
AITA NURGA 1502 26,58
MINNI NURME 582 8,63
MADIS NURMS 22 1,57
AVE NÕMME 105 14,40
ENN NÕU 874 121,24
HELGA NÕU 4057 351,02
MARTIN OJA 74 6,35
HANNO OJALO 2773 356,19
JÜRI OJAMAA 3676 115,17
KATRE-LIIS OJAMAA 1091 32,06
TRIINU OJAR 404 28,72
KRISTA OJASAAR 42 3,56
KERSTI OJASOO 26 0,49
HERDIS OJASU 169 23,63
KAI-MAI OLBRI 417 20,02
SIRJE OLESK 598 23,77
GONDO OLEVSOO 101 4,52
SULEV OLL 360 42,23
KERSTI OLSSON 430 8,38
TRIIN OLVET 5184 155,12
MARGUS OOPKAUP 149 17,07
ENNO OOTSING 982 7,39
PIRET ORAV 5216 182,73
ENEL ORMUS 2724 105,85
ANNE-MARI ORNTLICH 208 7,37
RIINA ORUAAS 38 0,25
VIRVE OSILA 846 116,80
LOONE OTS 1109 105,53
URMAS OTSPERE 11 1,54
MARGUS OTT 620 29,82
MRBEE OÜ 60 1,73
RAFIKO OÜ 261 3,27
MARGE PAAL 15305 572,85
KRISTI PAAS 11 0,40
LAINE PAAVO 130 2,34
EBE PADU 392 49,72
ANTS PAIKRE 1238 42,39
AILI PAJU 1230 159,55
GERLI PAJU 133 9,69
ENE PAJULA 35 4,89
PIA PAJUR 362 50,62
TRIINU PAKK 739 24,23
LEELO PAKS 416 18,97
PAAVO PALK 167 7,91
HELDUR PALLI 153 6,66
MADIS PALLI 3 0,42
KRISTO PALS 260 36,36
PÄIVI PALTS 5336 30,02
LIIS PALTSMAR 920 128,64
KADRI PAPP 22768 817,07
TRIIN PAPPEL 1226 44,54
IVO PARBUS 647 81,76
MANONA PARIS 374 52,30
EEVA PARK 1193 166,13
AIN PARMAS 556 77,75
SIRLE PARSLEY 197 7,37
ANN PARTS 271 10,14
JESPER PARVE 1846 258,12
KARIN PAULUS 177 16,90
KATRIN PAUTS 5541 774,79
SIGRID PAVEL 6006 9,39
HENRI PAVES 41 1,53
PETER PEDAK 2479 77,61
HEDDA PEET 594 29,34
TATJANA PEETERSOO 9419 324,59
ANNA-MARIA PENU 1849 164,99
AINO PERVIK 25793 2007,78
MALL PESTI 351 17,08
LENA PETERSON 3 0,42
MARGIT PETERSON 1406 153,50
MARGIT PETERSON 196 7,60
EPP PETRONE 5558 425,31
JUSTIN PETRONE 2598 471,35
KADRI PETTAI 2964 91,36
HELE-RIIN PIHEL 2647 367,92
VIRGE PIHEL 709 26,54
CAROLINA PIHELGAS 670 24,01
LAURA PIHLAK 58 2,17
IVI PIIBELEHT 21648 144,41
HELINA PIIP 69 2,30
KRISTI  PIIPER 1564 214,00
KRISTI PIIR 50 0,23
REET PIIRI 942 54,01
MATTI PIIRIMAA 16598 582,56
PÄRTEL PIIRIMÄE 2707 87,23
ANNE PIKKOV 19449 384,64
HEILIKA PIKKOV 598 83,62
ÜLO PIKKOV 944 18,05
LAUR PIKKSAAR 10 1,40
ANN PIKVER 191 18,29
LAURI PILTER 229 8,18
AARE PILV 409 17,09
ANU PINK 1495 59,23
JÜRI PINO 130 5,48
NASTA PINO 652 90,76
TIIU PIRSKO 1109 14,30
HEIKI PISUKE 158 9,55
INGE PITSNER 310 31,69
MAI PITSNER 76 5,53
JAANUS PLAAT 38 3,87
MAIA PLANHOF 24016 882,21
KATRIN PLANHOF SKOTT 803 22,47
MARTIN PLASER 21 2,56
MARJA-LIISA PLATS 18307 382,42
TRIIN PLOOM 138 4,87
ANNE-LIIS POLL 11 1,54
REET POOL 86 6,15
MART POOM 113 7,90
LINDA POOTS 621 13,66
JANA PORILA 604 19,68
AINO PRAAKLI 424 36,31
KRISTIINA PRAAKLI 542 74,74
MARGIT PRANTSUS 3218 444,75
GUNNAR PRESS 276 38,59
KETLIN PRIILINN 6790 853,07
SIMMO PRIKS 28 1,31
KAIRI PRINTS 300 12,82
JAAK PROZES 37 5,17
HEINO PRUNSVELT 7473 32,75
EHTE PUHANG 5431 162,89
KARINA-LOUISA PUHT 340 47,54
HOLGER PUKK 153 11,85
RAIMO PULLAT 410 31,14
MARIO PULVER 8259 167,00
EDA-TIIA PUNGAR 1 0,07
PILLE-RIIN PURJE 277 25,68
RAILI PUSKAR 38116 1422,96
AARNE PUU 385 10,71
TARMO PUUDIST 5942 18,30
ENE PUULMANN 5 0,28
KAIRE PUUMETS-SÕBER 529 19,78
REIN PÕDER 1931 192,50
KADRI PÕDRA 893 25,64
PRIIT PÕHJALA 638 89,21
JANNO PÕLDMA 1815 194,16
ASTA PÕLDMÄE 345 13,84
JAAK PÕLDMÄE 52 0,62
PAAVO PÕLDMÄE 71 2,66
HENN PÕLLUAAS 29 4,06
SERGEI PÕLME 303 42,37
PRIIT PÄKK 23 2,96
MATTI PÄRK 2510 28,58
SIIRI PÄRKSON 179 25,03
JAAN PÄRNAMÄE 1491 56,25
PIRET PÄRNAPUU 3 0,12
EVE PÄRNASTE 229 1,95
MARGE PÄRNITS 128 8,07
MAARJA PÄRTNA 25 3,50
TERHI PÄÄSKYLÄ-MALMSTRÖM 1003 140,65
PIRET PÄÄSUKE 4823 178,93
JUHANI PÜTTSEPP 1330 114,41
HEIDI RABA 365 28,39
BIBI RAID 8295 310,47
KATRIN RAID 129 1,37
MAARJA RAID 3086 39,27
KULLE RAIG 327 40,31
INGA RAITAR 737 85,49
HARALD RAJAMETS 2513 40,56
TARMO RAJAMETS 3129 43,72
MERIT RAJU 503 65,30
KERTTU RAKKE 2325 288,72
KASPAR RAMMO 12 0,39
MARIANN RAMMO 13 0,62
TIIT RAMMUL 8272 25,65
HILLI RAND 725 78,51
PIIA RAND 109 7,76
MARJU RANDLANE 2006 75,08
ALDO RANDMAA 4632 163,49
UKU RANDMAA 310 43,35
URVE RANDMAA 2 0,09
MARGIT RANDMÄE 15445 107,70
TIINA RANDUS 4287 146,20
MARE RANDVEER 376 21,54
LIISA RANDVIIR 48 1,80
SILVIA RANNAMAA 1757 214,58
HEINO RANNAP 110 7,39
JAAN RANNAP 4268 394,14
SIRJE RATSO 4398 27,22
ENO RAUD 13632 1212,84
MIHKEL RAUD 5103 451,10
PIRET RAUD 24604 1330,72
PÄRLE RAUD 9 0,17
REIN RAUD 1615 192,29
DAGMAR RAUDAM 1969 275,32
TOOMAS RAUDAM 242 29,72
RIHO RAUDI 1742 27,11
PRIIT RAUDKIVI 253 18,26
HEIKI RAUDLA 914 86,95
IRENA RAUDLA 137 5,13
JELENA RAUDLA 124 17,34
ANDRES RAUDSEPP 125 4,76
JÜRI RAUDSEPP 174 7,93
KRISTIINA RAUDSEPP 1104 23,58
LIISA RAUDSEPP 946 21,23
PIRET RAUDSEPP 109 1,97
RIINA RAUDSIK 805 113,27
HARRY RAUDVERE 289 40,41
OTT RAUN 117 16,36
PRIIT REA 5249 131,79
ILME REBANE 674 24,96
MARGIT REBANE-PENT 295 12,74
AVE-MARLEEN REI 1496 108,95
URMAS REI 145 3,45
HELI REICHARDT 1118 152,98
JANA REIDLA 590 20,04
MARIA REILE 7605 284,65
SIGRID REILI 124 4,64
JAAK REIMANN 17 2,38
SIIRI REIMANN 448 15,29
AIVAR REIMUS 871 118,41
KAARINA REIN 123 6,52
REELI REINAUS 7920 1066,37
KRISTINA REINELLER 2725 119,19
VILMA REINHOLM 35 2,57
KÜLLI REINO 0 0,00
KÜLLI REINUP 412 6,46
TIINA REKAND 56 7,83
TIIU RELVE 791 25,68
OLEV REMSU 1904 266,03
BERIT RENSER 72 7,32
KAJA RIESEN 2061 77,27
KAJA RIIKOJA 1320 25,16
KAUR RIISMAA 321 44,89
KATI RIMM 6 0,84
MERIKE RISTIKIVI 181 9,34
FUTURE ROBOTICS 2220 126,80
EGERT ROHTLA 570 41,56
SIGNE ROOS 37 5,17
EVA ROOS NERUT 138 8,29
ANU ROOSENIIT 1205 37,82
MAARJA ROOSI 680 8,00
VIRVE ROOST 423 20,16
ELO-MARIA ROOTS 153 21,39
OTT ROOTS 47 2,38
KAISA ROOVER 1228 30,30
ERIKA ROSIMANNUS 10 1,40
ANNE ROSIN 1115 41,47
KREET ROSIN 1034 104,24
TOOMAS ROSIN 103 3,86
JAAN ROSS 161 7,30
KRISTIINA ROSS 404 13,78
TIINA ROSS 53 1,29
AARNE RUBEN 349 39,40
OLAVI RUITLANE 1263 173,94
IVO RULL 25 3,22
KRISTEL RUMESSEN 253 33,68
ANNELI RUMM 7 0,98
VALTER RUMMEL 3703 112,21
SIGNE RUMMO 923 28,07
HANDO RUNNEL 2126 187,80
SIMO RUNNEL 384 34,51
PILLE RUNTAL 2090 72,44
MALLE RUUMET 151 10,45
PIRET RUUSTAL 802 26,11
RIINA RUUT 177 7,72
GRETHE RÕÕM 108 7,87
ENE RÄMMELD 206 28,80
LIINA RÄNDVEE 515 19,28
KRISTA RÄNI 1863 56,62
VALERIA RÄNIK 227 17,24
LAURI RÄPP 708 99,00
ILME RÄÄK 1096 34,26
JÜRI RÜNKLA 79 11,05
EVE RÜTEL 4535 140,85
KALJU SAABER 689 62,11
LAURI SAABER 6240 234,57
KAMILLE SAABRE 1257 20,61
AINO SAADIK 3 0,42
KATRIN SAALI SAUL 1030 94,17
ANTI SAAR 2629 156,43
OLIVIA SAAR 3144 182,77
TIIU SAAR 1162 30,39
ULLA SAAR 2866 132,55
UTA SAAR 1524 41,18
VEERA SAAR 692 96,76
KATI SAARA VATMANN 1571 178,36
RIHO SAARD 142 17,01
RIINA SAARMA 36 5,03
MEELIKE SAARNA 1169 155,35
MIINA SAARNA 11 0,77
HELEN SAARNIIT 33 1,24
SIRET SAARSALU 167 19,67
MARI SAAT 941 99,48
MARE SABOLOTNY 265 37,05
SIISI SAETALU 359 50,20
SIIM SAIDLA 5790 93,82
TANEL SAIMRE 1921 262,06
MARI SAJO 2972 415,08
KATRIN SAK 51 7,13
IVAR SAKK 386 18,97
MARKUS SAKSATAMM 2360 150,55
MONIKA SALU 115 13,07
PIRET SALURI 2617 74,49
REIN SALURI 1763 58,04
MARGIT SALUSTE 2079 99,17
ANU SALUÄÄR 2667 101,75
ANU SAMARÜÜTEL-LONG 955 62,17
MAREK SAMMUL 51 1,27
OLEG SAMORODNI 27 3,71
KRISTJAN SANDER 212 7,98
MART SANDER 15049 1073,14
MARGUS SANGLEPP 771 107,63
MARGIT SARAPIK 1034 144,58
MIKK SARV 443 44,57
TÕNN SARV 67 6,92
SIIRI SAU 3089 108,49
MEELIS SAUEAUK 23 1,68
PEETER SAUTER 1087 99,22
EVELIN SCHAPEL 5737 214,73
MELENA SCHULTZ 1408 52,70
INDREK SCHWEDE 123 9,30
ANU SEIDLA 191 13,35
LIISI SEIL 36 1,55
MARKO SEKITEL LEPPOJA 237 5,82
ANTI SELART 393 11,75
JÜRI SELIRAND 444 22,73
TIIA SELLI 677 49,30
TIIT SEPA 4648 483,32
ADENA SEPP 4292 600,15
ARVI SEPP 627 3,52
ENE SEPP 2053 287,07
KADI SEPP 8 0,58
KAJA SEPP 373 42,04
LEIVO SEPP 33 4,61
KÜLLI SEPPA 1239 30,02
LY SEPPEL 827 26,81
PEETER SEPPING 18626 57,70
RAIVO SEPPO 1184 152,97
IVAR SIBUL 187 3,74
IMRE SIIL 442 40,70
VIRGO SIIL 1100 28,59
MAARIKA SIIM 12 1,68
TOOMAS SIITAN 254 11,58
REIN SIKK 796 68,26
MERLE SILD 1106 86,70
ELINA SILDRE 5216 112,30
JOONAS SILDRE 7580 152,31
TIINA SILDRE 8847 34,59
SILJALILL 7 0,98
KAARI SILLAMAA 131 16,73
KERTU SILLASTE 4073 171,06
LIIS SILLASTE-TOOTS 4621 44,18
VAIKE SILMATO 235 17,11
SILVI SILVA NEMVALTS 48 1,70
HILLE SIMM 641 18,57
MAREK SIMPSON 20 1,75
KARL-MARTIN SINIJÄRV 1335 63,51
REELIKA SINIJÄRV 11967 447,91
TRIIN SINISSAAR 572 19,96
NELE SIPLANE 405 33,88
MATI SIRKEL 4694 173,54
VIRGO SIRVI 409 56,39
HELLI SISASK 4 0,56
HELLI SISASK 310 18,67
KAIA SISASK 264 10,24
ERKKI SIVONEN 523 19,93
PIRET SMAGAR 1633 15,97
IVI SMIDT 476 8,39
MIRJA-MARI SMIDT 155 5,77
KERTTU SOANS 804 49,57
MART SOIDRO 103 14,40
RAGNAR SOKK 813 24,84
JANEK SOMELAR 899 65,47
TRIIN SOOMETS 1182 59,65
SILJA SOONE 1481 54,59
SILJA SOONE 5115 187,47
ALLAR SOONESTE 23073 712,96
EVE SOONESTE 5061 176,70
MAIE SOONESTE 147 20,55
MATI SOONIK 4078 570,22
IVAR SOOPAN 1049 131,72
MARGUS SOOTLA 94 3,65
TIINA-MARIA STEINBERG 8 0,36
MATI STRAUSS 54 2,03
MARINA SUHNJOVA 8 1,12
HARALD SUISLEPP 13 1,82
ELLEN SUITS 918 32,02
KRISTA SUITS 15764 590,03
LEENA SUITS 9181 340,32
MARIAN SUITSO 3178 206,81
ILONA SULA 238 9,23
RAUL SULBI 7910 262,58
FARIŠTAMO SUSI 22 1,60
SIGRID SUU-PEICA 577 80,68
MARIANNE SUURMAA 1420 198,56
NELE SUURSAAR 53 1,98
KARIN SUURSALU 12931 457,40
ÜLLE SUVI 317 5,90
URVE SÕMER 490 68,52
HEIDO SÕNA 0 0,00
ELLE SÕRMUS 44 2,56
SILVER SÄRA 2404 82,76
ALO SÄRG 873 42,24
HELLI-TIIU SÄRG 7 0,43
ILMAR SÄRG 1462 154,06
ELIN SÜTISTE 58 0,94
SIIMA ŠKOP 1639 67,51
CATHERINE ZARIP 9893 211,55
URSULA ZIMMERMANN 317 10,82
TIINA ZINGEL 246 4,75
INGEL TAEL 113 6,72
TRIIN TAEL 3703 139,36
LEILA TAEL-MIKEŠIN 124 16,38
KAI TAFENAU 76 1,81
PIRET TAGEL 549 15,33
JOHANNA TAIGER 555 20,77
ANDRES TALI 27112 428,90
HILLAR TALI 2501 55,69
PIRET TALI 211 29,50
HANNES TALJA 133 0,71
JAANA TALJA 968 14,74
JÜRI TALVET 1676 73,22
GERTRUD TALVIK 133 9,69
KAIRE TALVISTE 524 34,64
TIINA TAMBAUM 179 25,03
ANNE TAMBERG 1073 15,11
AARE TAMM 364 50,29
AKSEL TAMM 20 1,28
HELLE TAMM 19 1,82
JANIKA TAMM 290 40,55
KETLIN TAMM 16663 623,68
MAREK TAMM 1800 76,38
TRIINU TAMM 3519 140,78
TIINA TAMMAN 145 16,66
PILLE TAMMELA 788 30,03
RIINA TAMMENIIT 4335 14,71
ENNO TAMMER 1729 172,48
LIIA TAMMES 1492 28,69
TIINA TAMMET 183 4,57
TIINA TAMMETALU 8444 47,26
MARJU TAMMIK 258 10,01
TOOMAS TAMMIS 11 0,10
PEETER TAMMISTO 334 6,23
KRISTIINA TAMMOJA 56 1,61
JAAN TAMMSAAR 29720 254,45
JAAN TANGSOO 875 119,20
LAINE TANGSOO 60 5,24
TÕNU TANNBERG 3472 179,25
ARVI TAPVER 15 2,10
KRISTI TARAND 1529 51,73
TIINA TARIK 1475 54,48
SIIRI TARRIKAS 27 1,01
INDREK TART 60 3,90
INDREK TART 66 2,16
URMAS TARTES 411 13,17
ANU TARVIS 1697 55,30
TRIIN TASUJA 34 4,75
MIHKEL  TATTAR 212 29,64
TOOMAS TAUL 2128 76,33
JUHAN TEDER 212 11,42
TARMO TEDER 530 74,11
KRISTJAN TEDRE 551 19,97
ANDRA TEEDE 121 10,56
MARI TEEDE 283 20,61
MARIA TEIVERLAUR 424 30,13
RENE TENDERMANN 2142 80,17
AIRI TENNI 3871 138,64
TIIU TEPANDI 130 5,09
OLAVI TEPPAN 5800 149,89
AET TERASMAA 1634 31,24
KERTI TERGEM 1981 61,97
VAPPU THURLOW 38 0,81
RAIVO TIHANOV 857 39,25
HELLE TIIKMAA 28 3,92
TIINA TIIMAN 1812 67,43
TARVI TIITS 118 8,25
TIINA TIITUS 118 16,50
TOOMAS TIIVEL 172 6,45
TOOMAS TIIVEL 51 7,13
JUTA TIKK 239 33,42
KRISTJAN TIKK 273 10,32
MIHKEL TIKS 157 21,95
TANEL TIKS 286 39,99
TIIT TILK 382 27,30
STELLA TIMMER 415 15,53
SIIRI TIMMERMAN 17530 101,94
ENE TIMMUSK 301 42,09
URVE TINNURI 2622 304,05
JÜRI TITOV 93 0,27
TAMUR TOHVER 4 0,56
ERIK TOHVRI 21725 3037,79
ÜLLE TOMING 109 13,74
ILMAR TOMUSK 16771 2099,58
MAREN TOOM 141 9,86
JANE TOOMAN 408 7,95
KÄRRI TOOMEOS-ORGLAAN 87 0,75
ELO-MALL TOOMET 16 0,47
TIIA TOOMET 3084 295,85
TIINA TOOMET 3143 101,32
PEETER TOOMING 142 7,28
SIGRID TOOMING 5195 196,39
TERJE TOOMISTU 80 4,45
KALLE TOOMPERE 2257 71,17
ENDLA TOOTS 12781 217,58
JANNO TOOTS 72 2,69
TOIVO TOOTSEN 420 50,29
TÕNIS TOOTSEN 223 12,56
LIINA TORDIK 1041 38,96
ALEKSANDER TORJUS 24 1,34
IMBI-SIRJE TORM 41 3,55
KERSTI TORMIS 4082 27,38
PEETER TOROP 820 40,15
MATS TRAAT 2079 241,75
VICTORIA TRAAT 1489 54,29
ANU TREIKELDER 35 2,96
ÜLO TREIKELDER 194 3,70
UIDO TRUIJA 661 92,33
ILMAR TRULL 8807 350,03
KÜLLI TRUMMAL 318 21,59
MART TRUMMAL 1601 16,82
JUHAN TRUMP 46 4,75
KARIINA TŠURSIN-SOOTLA 94 6,85
ELO TUGLAS 216 26,12
FRIEDEBERT TUGLAS 3218 325,61
KRISTI TUHKRU-TAMM 108 4,19
ANETT TUISK 657 91,87
TULIHOBU 5 0,70
LEELO TUNGAL 13872 818,47
TARMO TUULE 136 15,67
ANNELI TUULIK 1618 60,15
MAIE TUULIK 106 14,61
ANNE TUULING 273 19,04
LII TÕNISMANN 12835 474,64
TALVI TÕNISMANN 94 1,78
MAI TÕNISOO/MAI TORIM 5950 233,35
URMAS TÕNISSON 1584 64,26
URVE TÕNNUS 0 0,00
ÜLLE TÕNUMAA 146 10,63
MANIAKKIDE TÄNAV 746 28,90
EDUARD TÜÜR 226 31,60
HELENA UBA 304 10,62
UDO UIBO 1155 59,88
JÜRI ULJAS 216 17,07
MIHKEL ULMAN 425 46,14
KRISTINA ULUOTS 11165 368,15
JAAN UNDUSK 1054 61,32
MAARJA UNDUSK 639 7,27
REIN UNDUSK 30 1,21
REIN UNDUSK 2312 28,67
JAAN UNT 285 4,37
KERSTI UNT 2227 82,05
LY UNT 77 10,22
MATI UNT 740 96,11
BRITT URBLA KELLER 68368 217,23
SILVIA URGAS 38 5,31
JAAK URMET 8299 370,10
KRISTI UUDEVÄLI 178 12,96
EIA UUS 849 117,28
SASH UUSJÄRV 4830 168,03
ALBERT UUSTULND 675 31,07
ALBERT UUSTULND 761 35,08
LEMBIT UUSTULND 541 67,63
JÜRI V.GRAUBERG 1757 168,42
KAI VAARANDI 1169 32,52
URMAS VADI 1599 210,00
LIINA VAGULA 45 6,29
KAIDI VAHAR 3415 98,19
BERK VAHER 353 14,48
HUGO VAHER 908 99,06
SILJA VAHER 951 132,98
VAAPO VAHER 524 25,82
VAINO VAHING 267 36,78
REIN VAHISALU 239 25,66
ELLE VAHT 718 24,30
SANDER VAHTER 5239 92,68
TARMO VAHTER 348 42,61
TAUNO VAHTER 911 27,10
LAURI VAHTRE 8873 469,77
MALL VAHTRE 330 1,91
SILVER VAHTRE 339 3,72
ROBERT VAIDLO 412 28,86
MAIT VAIK 432 60,41
JANIKA VAIKJÄRV 728 101,80
JAANUS VAIKSOO 1855 113,73
ENE VAINIK 215 19,31
ENN VAINO 2179 301,47
MAARJA VAINO 385 21,63
MARGO VAINO 94 7,85
KÄTLIN VAINOLA 2036 187,52
JAAK VALDRE 47 2,82
KIRSTI VALDSTEIN-TIMMER 87 12,17
JAANUS VALK 1172 24,65
AIDI VALLIK 4882 547,20
OTT VALLIK 6190 132,43
TIINA VALLIKIVI 260 9,73
TANEL VALLIMÄE 29 1,09
EDGAR VALTER 20842 420,00
ARVO VALTON 1355 125,48
ILMAR VANANURM 66 6,55
ANDRES VANAPA 29 3,87
ANU VANE 2426 90,05
JOUKO VANHANEN 15 0,59
HANNES VARBLANE 373 19,32
JANEK VARBLAS 0 0,00
AET VARIK 1389 52,45
RAIVO VARIK 0 0,00
VIIVI VARIKSAAR 375 10,94
TAIVO VARJO 1335 49,97
MARILIIN VASSENIN 373 9,08
LIISA VEBER 184 13,65
RAUL VEEDE 586 17,75
PEEP VEEDLA 52 5,06
MERLE VEESALU-RAND 42 1,60
KRISTEL WEIDEBAUM 649 24,29
BERIT VEIDEMANN 143 20,00
REIN VEIDEMANN 687 69,22
HEINRICH WEINBERG 821 114,80
MALLE VEISSERIK 2168 81,15
TANEL VEISSON 11 0,70
INGRID VELBAUM-STAUB 851 32,11
EPP VELBRI 971 25,41
LILIAN VELLERAND 43 2,75
ANNE VELLI 115 15,81
ANNE VELLISTE 1735 80,50
EVA VELSKER 6053 224,77
KALLE VELSKER 1525 70,61
MART VELSKER 166 4,70
VELLO VENSEL 43 2,29
VIIVI VERREV 565 15,46
JANIKA VESBERG 4553 116,64
TANEL VESKE 3481 130,29
MIRJAM VESKI 405 15,23
SIIM VESKIMEES 874 76,10
LEIDI VESKIS 39 1,15
RUTH VESTEL 2797 104,69
VIIVIKA VESTER 442 30,90
MONIKA VIDMAN 931 83,83
HELGI VIHMA 289 13,33
GAIA VIHMAN 150 20,97
HELI VIHT 24 1,75
MARIINA VIIA 112 3,49
URMAS VIIK 3884 69,62
MARTIINA VIIL 989 37,02
TIINA VIIL 8979 326,55
LUULE VIILMA 2023 299,47
PIRET VIILU 758 28,37
KADRI VIIN 836 16,30
MARTIN VIIRAND 10 0,71
ANTS VIIRES 385 23,11
EVI VIIRES 620 22,20
LIINA VIIRES 3202 111,38
PIRET VIIRES 77 3,69
LIVIA VIITOL 370 19,80
KRISTEL VILBASTE 1023 74,13
ILON VILDER 7517 23,33
HEIKI VILEP 3807 337,45
PEETER VILLMANN 8028 259,47
TÕNIS VILU 44 6,15
AILI VINT 305 2,92
MAARA VINT 331 5,02
TOOMAS VINT 247 32,69
EVA-MARIA VINT-WARMINGTON 124 0,96
KAUPO VIPP 351 9,51
TARMO VIRKI 432 60,41
LIA VIRKUS 592 57,14
PEETER VISSAK 312 5,61
KATI VOKSEPP 28 2,04
KREET VOLMER 517 17,89
IVO VOLT 42 1,48
KALLE VOOLAID 60 3,00
PIRET VOOLAID 348 20,80
TIINA VOOLAID 740 18,33
ALDUR VUNK 122 7,73
RAUNO VÕSASTE 131 18,32
SAALE VÄESTER 2674 369,28
KAAREL VÄLJAMÄE 35 4,89
URMAS VÄLJAOTS 354 49,50
MATI VÄLJAS 12 0,91
ELME VÄLJASTE 4190 581,74
MÄRT VÄLJATAGA 616 22,42
RIINA VÄLLO 299 7,38
TÕNIS VÄRNIK 2555 84,90
VEINIKA VÄSTRIK 36 1,19
HELLE VÄÄRSI 136 9,90
TÕNU ÕNNEPALU 2591 312,21
VIRGE ÕUEMAA 1313 47,67
MATI ÕUN 1648 135,69
ERVIN ÕUNAPUU 493 34,24
PIRET ÕUNAPUU 330 34,75
TOOM ÕUNAPUU 375 46,16
JAANUS ÕUNPUU 943 34,28
MARJU ÕUNPUU 1049 39,86
EVALD ÜBI 55 6,76
MARJE ÜKSINE 350 1,07
TÕNU ÜLEMAANTE 905 33,87
KADRI ÜLLE MASING 863 31,18
AVO ÜPRUS 6 0,84
YANN 1 0,14

 

Kirjastaja

Teoseid 2007-2016 Hüvitis 2017
AADE AV OÜ 14 28,09
ALLIKA MTÜ 165 331,07
ARGO TTP OÜ 273 547,76
ATLEX 208 417,34
AVITA 1158 2323,48
BERTA 6 8 16,05
CANOPUS 83 166,54
DEEBET 4 8,03
Draakon&Kuu 65 130,42
DUO KIRJASTUS 3 6,02
EESTI RAAMAT 540 1083,49
EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU 50 100,32
EGMONT ESTONIA 810 1625,23
EKSA 395 792,55
ERSEN 1870 3752,07
FABIAN 7 14,05
FANTAASIA 160 321,03
FUTURE ROBOTICS OÜ 20 40,13
GRENADER 194 389,25
HEA LUGU 688 1380,44
HEA TEGU 78 156,50
HERMES 70 140,45
HOTGER 43 86,28
IGNIS FATUUS 7 14,05
ILMAMAA 359 720,32
ITS CAPITAL 1 2,01
JUMALIKUD ILMUTUSED 104 208,67
JUURA 206 413,33
KARRUP 113 226,73
KOOLIBRI 1691 3392,92
KUNST 180 361,16
MAAGILINE RUUM 8 16,05
MAURUS 126 252,81
MUSTVALGE KIRJASTUS 9 18,06
NORNBERG&CO 11 22,07
OSKA 14 28,09
PALLIMERI 1 2,01
PEGASUS 629 1262,06
PETRONE PRINT 156 313,01
PUUST JA PUNASEKS 1 2,01
PÄIKE JA PILV 69 138,45
PÄIKESE KIRJASTUS 16 32,10
RAFIKO 6 12,04
REGIO 112 224,72
SAARA 53 106,34
SE&JS 93 186,60
SEITSMENDA PÄEVA ADVENTISTIDE KOGUDUSTE LIIT 36 72,23
SINISUKK 1281 2570,27
SUUR PUU 49 98,32
TA KIRJASTUS 55 110,36
TAMMERRAAMAT 421 844,72
TEA 1027 2060,63
TOLEDO 11 22,07
TULIP 26 52,17
TUUM 55 110,36
TÄNAPÄEV 1290 2588,33
TÜ KIRJASTUS 1444 2897,32
VABA KIRI 1 2,01
VALGUS 92 184,59
VALGUSESAAR OÜ 29 58,19
VARRAK 1855 3721,98
WILD FROG 9 18,06
VÕRO SELTS 4 8,03
ÜHINENUD AJAKIRJAD 123 246,79

 

Hüvitiste summast arvestatakse füüsilistel isikutel maha tulumaks.

Autor

Hüvitis

VAHUR AABRAMS 15,45
ÜLEV AALOE 43,95
EPP AARELEID 11,64
KAI AARELEID 28,92
MILVI AASARU 4,47
ANTS AASMA 15,14
UNO AAVA 2,39
KADRI AAVIK 0,52
ELTS ABEL 56,98
MATI ABEL 27,92
ANDRES ADAMSON 76,42
ARNE ADER 39,4
CARINA ADOLFSSON 28,69
MARGIT AEDLA 20,72
KATRIN AEDMA 28,5
VAHUR AFANASJEV 19,47
HILJA AFANASJEVA 23,31
EDA AHI 4,72
AIVO AIA 9,96
PRIIT AIMLA 27,8
TRIIN AIMLA-LAID 40,35
LEMMI AIMRE 5,44
MARI AINSO 16,02
ESTA AKSLI 17,3
KRISTI ALAKÜLA 4,74
ANN ALARI 7,24
ARVO ALAS 24,36
RUTH ALAS 93,13
URMAS ALAS 46,83
RIIN ALATALU 5,6
AVE ALAVAINU 25,95
VALDEK ALBER 27,73
JAANA ALBRI 0,82
ANNELI ALEKAND 19,13
TIIT ALEKSEJEV 9
MARJU ALGVERE 13,9
ÜLAR ALLAS 0,82
HELI ALLIK 5,68
KRISTJAN ALLIK 48,46
TIIU ALLIKVEE 87,8
BETTI ALVER 48,94
JAAN ALVER 36,59
LEHTE ALVER 10,72
TIINA ALVER 34,1
ANNELI AMMAS 4,54
JÜRI ANNIST 33,47
EPP ANNUS 26,77
EGERT ANSLAN 3,15
ANNIKA ANTON 4,78
MAE ANTSU 4,72
ANDRES ANVELT 6,69
JAAN APS 3,15
ANDREAS ARDUS 31,97
KÜLLO ARJAKAS 36,15
LEA ARME 11,27
TÕNIS ARNOVER 25,71
TIINA ARO 21,1
HANA ARRAS 55,89
MIKA ARTO JUHANI KERÄNEN 17,34
IVIKA ARUMÄE 5,77
MARI ARUMÄE 4,85
RENÉ ARVOLA 2,39
JIM ASHILEVI 8,39
ELINA ASLETT 2,36
IRIS ASSAD 2,12
TÕNIS ASSON 1,57
THAVET ATLAS 6,29
TIINA AUG 38,53
ANNELIIS AUNAPUU 38,29
LIIS AUVÄÄRT 2,69
RAIT AVESTIK 6,29
TALIS BACHMANN 77,5
MADE BALBAT 28,12
EVELIN BANHARD 10,52
NIKOLAI BATURIN 49,09
AIMÉE BEEKMAN 51,22
VLADIMIR BEEKMAN 213,79
BELAMI 4,72
VEIKO BELIALS 49,33
ONU BELLA 7,86
REET BENDER 28,33
AGUR BENNO 2,88
JÜRGEN BEYER 25,98
AARNE BIIN 33,85
MAIA BOLTOVSKY 15,76
PIRET BRISTOL 27,68
CONTRA 40,39
JAANA DAVIDJANTS 1,57
KRISTI DELA CHINA 1,57
KERSTI DENNIS 1,57
MARIA DREVS 29,33
KRISTA EEK 11,01
HELJE EELMA 23,34
HELEN EELRAND 14,52
PAAVO EENSALU 0,27
PEEP EHASALU 13,57
ANDRES EHIN 63,11
JÜRI EHLVEST 14,68
KAIE EHRENBERG 8,65
KATRIN EHRLICH 15,73
EVI EICHE 23,59
SAIMA EICHE 4,06
ALLAN EICHENBAUM 49,2
REET EILSEN 4,52
PEETER EINASTO 1,13
RIINA EINASTO 2,39
VERONIKA EINBERG 48,78
SALME EKBAUM 18,67
MARGUS ELINGS 25,48
MAIU ELKEN 10,27
PIIA ELLER 4,96
EINAR ELLERMAA 7,11
LEA ELLERT 1,23
AMA ELWE 3,97
MARGOT ENDJÄRV 25,95
MERLE ENGELKES 7,9
KAIRI ENNOK 4,78
LUULE EPNER 34,24
URSULA ERIK 8,03
ANGELIKA ERIN 11,01
ANNE ERMAST 0,79
AILI ERMEL 22,61
HEIKI ERNITS 38,77
MARJE ERNITS 43,2
VÄINO ESKLA 14,42
MARIE ESKO 18,14
ERIKA ESOP 39,2
ALLAN ESPENBERG 17,05
SIU ETTI 0,82
KATTRI EZZOUBI 73,9
ELO FEIGENBAUM 3,93
INNA FELDBACH 18,28
INDRA FELDMAN 15,07
FIL 9,05
EVA FINCH 9,2
SAALE FISCHER 1,57
PIRET FREY 102,09
MEELIS FRIEDENTHAL 4,26
FS 18,51
KRISTJAN GABRAL 11,86
JAN GARŠNEK 24,15
KRISTIINA GENNO 14,16
PILLE GERHOLD 2,39
MARET GERMAN 11,01
GREY GLADIO 1,57
HELLAR GRABBI 15,67
JÜRI GRAUBERG 12,58
RIINA GRETHIEL LEPPOJA 44,37
URVI GROSSFELDT 0,82
RAIVO HAAB 0,98
AULI HAABPIHT 21,14
KERSTI HAARDE 17,83
KADI-RIIN HAASMA 32,92
JUHAN HABICHT 77,27
JÜRI HAIN 78,81
LEHTE HAINSALU 123,65
KADRI HALJAMAA 23,25
LAURI HALJAMAA 4,03
TATJANA HALLAP 17,93
TATJANA HALLAP 17,93
TIIU HALLAP 30,5
ELLEN HALLAP ANDERSSON 1,57
KARIN HALLAS-MURULA 60,39
MAIT HANDO RAUN 39,93
EUGEN HANGE 19,7
MARIA HANGE 5,51
URVE HANKO 52,07
MERIKE HANNI 7,27
PILLE HANNI 1,57
HILLE HANSO 1,57
RIINA HANSO 3,93
INDREK HARGLA 70,5
MARIANNE HARJU 1,57
MARGE HAUG 4,79
LII HAUGASMÄGI 12,65
INGA HEAMÄGI 31,01
TIIT HEIDMETS 53,15
KALLE HEIN 19,36
OTT HEINAPUU 11,16
ANNE HEINMAA 4,78
HELJE HEINOJA 51,72
MEHIS HEINSAAR 17,56
VALLI HELDE 37,95
KÄRT HELLERMA 26,38
REET HELM 97,06
PEETER HELME 12,33
SIRJE HELME 20,88
TIIT HENNOSTE 41,31
PIRET HIIE 6,35
REET HIIEMÄE 32,6
TIITO HIMMA 16,71
HELS HINRIKSON 72,77
KADRI HINRIKUS 6,06
RUTT HINRIKUS 29,38
MIINA HINT 75,08
ENE HION 15,73
INDREK HIRV 38,35
TUI HIRV 4,72
ANGELA HOFBERG 6,29
RAIVO HOOL 16,03
MAILIS HUDILAINEN 1,57
TOOMAS HUIK 52,54
RUTH HUIMERIND 7,89
MARE HUNT 30,03
ANDREI HVOSTOV 23,83
VILLE HYTÖNEN 4,88
HELEN IDARAND 7,53
MATI IILA 4,85
HELI ILLIPE-SOOTAK 9,43
JARÕNA ILO 6,39
AAPO ILVES 19,26
EVELIN ILVES 4,44
KAIE ILVES 10,44
TIINA ILVES 4,72
HANNA INGERPUU 7,33
EVA INGERPUU-RÜMMEL 8,35
JÜRGEN INNOS 33,59
ANDREI IVANOV 23,59
J. J. METSAVANA 3,76
KRISTJAN JAAK KANGUR 12,03
PIRET JAAKS 1,57
LEA JAANIMAA 6,29
KADRI JAANITS 22,22
MART JAGOMÄGI 10,17
HUBERT JAKOBS 26,74
TAAVI JAKOBSON 3,15
TIINA JAKSMAN 2,88
RAINER JANCIS 1,57
JAAN JANNO 16,73
EA JANSEN 77,19
ALARI JANSON 9,24
ANNELY JAUK 18,04
LIISBET JAUK 2,39
IRIS JELETSKI 2,82
MARI JESMIN 20,06
RIINA JESMIN 79,17
MIRJAM JOHANNES 3,15
KATRIN JOHANSON 3,15
PILLE JOHANSON 4,72
MICHAEL JOSEPH HAAGENSEN 12,7
JAAK JUSKE 23,79
MART JUUR 26,9
LAURI JUURSOO 0
ÜLLE JÄLLE 135,86
RISTO JÄRV 11,24
SULEV JÄRVE 11,95
INDREK JÄÄTS 15,89
AASA JÕELAID 0,98
JAAK JÕERÜÜT 29,89
ANU JÕESAAR 5,24
TARMO JÕEVEER 1,57
HARRI JÕGISALU 40,22
LEELO JÕULU 4,89
RIINA JÜRGENS 3,81
AIVAR JÜRGENSON 30,61
LEA JÜRGENSTEIN 5,14
TOOMAS JÜRGENSTEIN 12,99
MERIKE JÜRJO 15,4
MADIS JÜRVISTE 10,56
RAGNE JŌERAND 4,72
ENE KAABER 12,74
MAARJA KAARISTO 9,77
ANNA KAARMA 3,34
JÜRI KAARMA 95,41
IMRE KAAS 3,18
HUGO-TANEL KAASIK 26,02
MAIRI KAASIK 1,54
VIOLA KAASIK 1,57
JAAN KABIN 28,31
ANU KABUR 14,48
MART KADASTIK 7,14
KRISTA KAER 90,28
KATRIN KAEV 13,41
MALL KAEVATS 33,33
MIHKEL KAEVATS 7,29
ANNE KAHK 28,71
MAREK KAHRO 6,29
NEEME KAHUSK 5,54
MARET KAIK 9,18
RAIVO KAIK 6,29
HOLGER KAINTS 9,44
URMAS KAJU 1,57
ERIKA KALAMEES 7,97
AIME KALAPÜÜDJA 60,85
MARTTI KALDA 25,3
JÜRI KALDMAA 7,86
KAJA KALDMAA 2,36
KÄTLIN KALDMAA 56,57
MARKO KALDUR 9,01
INGA KALISTRU 60,74
HINGE KALJUND 12,58
MARI KALJUSTE 71,84
KERSTI KALJUVEE 12,12
MARIA KALL 9,9
TOOMAS KALL 31,49
JÜRI KALLAS 79,26
KRISTINA KALLAS 1,57
TEET KALLAS 40,2
TÕNU KALLAS 12,71
MADIS KALLION 14,34
ANU KALM 115,2
ALDO KALS 70,13
MADIS KANARBIK 22,15
TIINA KANARBIK 66,05
REET KANDIMAA 22,66
ANNA-MAGDALEENA KANGRO 11,83
KIRKE KANGRO 17,65
MAARJA KANGRO 60,63
PAAVO KANGUR 24,12
RIINA KANGUR 9,44
TAAVI KANGUR 6,29
ANU KANNIKE 15,89
JAAN KAPLINSKI 106,25
MEELIS KAPSTAS 3,23
DORIS KAREVA 49,65
HERGI KARIK 283,17
TOOMAS KARJAHÄRM 55,51
IRJE KARJUS 12,71
HILLE KARM 20,96
MÄRT KARMO 18,69
AET KAROLIN 16,52
KARRUP 46,74
KAIRE KARU 4,78
MARGUS KARU 4,72
SANDER KARU 47,84
ENN KASAK 15,92
ANDRUS KASEMAA 7,86
MERIKE KASEORG 0,41
EVE KASK 18,42
KALJU KASK 36,57
VILLU KASK 22,04
LEELO KASKMANN 32,28
JÜRI KASS 12,63
KRISTIINA KASS 36,51
TRIIN KATARIINA TAMMERT 4,72
KATRIN KAUGVER 92,23
KRISTA KAUR 10,76
JAN KAUS 45,35
EVE KEERUS-JUSUPOV 0
ALLAN KEIAN 9,44
MARKO KEKISHEV 3,74
KARL KELLO 7,47
HEITI KENDER 7,44
RAGNE KEPLER 36,96
VALLO KEPP 7,2
KADRIN KERES 13,55
HEINO KERSNA 19,54
VAHUR KERSNA 6,29
KALEV KESKÜLA 16,55
ANTI KIDRON 193,12
SIRJE KIIN 65,35
VILJA KIISLER 1,2
ÜLLE KIIVET 8,21
RAUL KILGAS 16,94
MARGIT KILUMETS 4,75
OTT KILUSK 3,15
KAAREL KILVITS 36,2
KRISTI KINDEL 10,69
LEELO KINGISEPP 83,93
AIME KINNEP 3,97
HEVE KIRIKAL 0,28
KAALU KIRME 34,64
GEORG KIRSBERG 4,72
KAI KITS 14,16
ANN KITSNIK 68,41
KERSTI KITTUS 45,08
MART KIVASTIK 26,27
RUTH KIVASTIK 5,9
AITA KIVI 21,76
EVE KIVI 0,79
KRISTER KIVI 6,82
ANN KIVIKANGUR 11,62
EVELIN KIVIMAA 23,5
KATRIN KIVIMAA 28,22
KALEV KIVIMETS 1,57
JUTA KIVIMÄE 10,35
LIIS KIVIRAND 2,42
ANDRUS KIVIRÄHK 56,07
KERSTI KIVIRÜÜT 4,72
SVEN KIVISILDNIK 75,7
AIVAR KIVISIV 1,57
AIRE KIVISTIK 17,66
JAAN KIVISTIK 67,36
MARIO KIVISTIK 50,66
KIWA 18,94
LIA KLAAS 7,93
MERJE KLAMAS 3,21
KAARLE-KULLERVO KLAUS 5,58
VÄINO KLAUS 9,11
MARI KLEIN 1,57
REET KLETTENBERG 1,57
UDO KNAPS 4,72
INDREK KOFF 39,14
TIIT KOHA 13,43
SILVIA KOHU 11,53
KATRE KOIT 20,94
KÄTLIN KOIT 1,64
URMAS KOKASSAAR 24,33
URMAS KOKASSAAR 24,33
URMAS KOKASSAAR 24,33
ILONA KOLBERG 1,88
HELINA KOLDEK 1,73
JÜRI KOLK 13,47
EVA KOLLI 6,88
MAIRE KOLLI 14,71
KLAIRE KOLMANN 35,65
SIIRI KONKS 39,65
AIME KONS 26,14
KURMO KONSA 47,81
ANNIKA KOPPEL 3,15
IGOR KOPÕTIN 28,8
JANE KORBA 8,65
HANNES KORJUS 3,43
ANDREI KORMASOV 7,43
VLADISLAV KORŽETS 26,73
IGOR KOTJUH 20,72
MAITE-MARGIT KOTTA 97,72
JÜRI KOTŠINEV 42,36
KRAHVINNA 12,58
TIIA KRASS 40,52
TIIU KRAUT 16,94
JUHAN KREEM 21,66
TIINA-MALL KREEM 17,82
KERSTI KREISMANN 0,79
KÜLLI KRESSA 2,1
KRISTEL KRIISA 3,15
VIRVE KRIMM 41,09
HEIKI KRIPS 31,9
KRISTIINA KRISTAL 0,82
JANIKA KRONBERG 30,04
GERDA KROOM 114,17
HELGA KROSS 19,05
JAAN KROSS 30,96
JAAN KROSS 34,03
MEELIS KROŠETKIN 3,28
HASSO KRULL 63,11
ERIK KRUMM 2,69
PILLE KRUUS 55,42
PIRET KRUUSPERE 21,74
JAAN KRUUSVALL 19,66
REET KUDU 49,09
VALENTIN KUIK 9,44
EDU KUILL 1,57
JAAK KUKK 3,15
MARTIN KUKK 1,57
ANTS KUKRUS 77,85
MART KULDKEPP 12,35
AIVAR KULL 7,86
ANNE KULL 67,69
AVO KULL 9,44
ELO KUNGLA 11,01
TIIT KUNINGAS 55,24
ZINAIDA KUNINGAS 1,57
LEO KUNNAS 11,04
MIHKEL KUNNUS 3,15
MARIE KURI 13,78
KATRIN KURMISTE 4,33
ROOSMARII KURVITS 12,31
TAMUR KUSNETS 8,22
MARGIT KUUSK 24,5
HELGA-JOHANNA KUUSLER 1,57
KALEVI KVELL 11,67
MARI KÄBIN 4,98
AARNE KÄHR 47,81
HELEN KÄIT 4,72
JAAK KÄND 1,57
EERIK KÄNDLER 0,92
TIIT KÄNDLER 47,53
KAIJA KÄNGSEPP 1,57
LIIS KÄNGSEPP 10,75
HENNO KÄO 16,82
HENNO KÄO 35,27
HENNO KÄO 16,82
ELERIN KÄRNER 2,36
REIN KÄRNER 3,15
KALLE KÄSPER 36,7
MARJU KÕIVUPUU 22,41
TIIA KÕNNUSSAAR 3
AHTI KÕO 4,72
ARMIN KÕOMÄGI 9,44
EDE KÕRGVEE 4,72
GREETE KÕRVITS 1,57
KADRI KÕUSAAR 4,87
ASKO KÜNNAP 37,25
HELI KÜNNAPAS 13,11
MARI LAAN 3,36
EELIKA LAANE 3,15
MAREK LAANE 100,68
TIINA LAANEM 9,96
ANNELA LAANEOTS 1,57
LAURI LAANISTO 15,92
MERLIN LAANSOO 12,06
URMAS LAANSOO 41,04
MART LAAR 328,8
PILLEKE LAARMANN 11,73
TIINA LAATS 72,31
JULIA LAFFRANQUE 22,76
MERI-LIIS LAHERAND 51,22
UNO LAHT 42,43
PIRET LAI 4,72
SIIRI LAIDLA 40,87
ANGELA LAIG 3,74
FAINA LAKSBERG 35,3
TEA LALL 3,15
DAGMAR LAMP 9,87
ANNE LANGE 41,82
ANDRES LANGEMETS 17,38
ARI LANTO 4,72
LEONHARD LAPIN 57,64
KAIA-LEENA LASS 17,87
ANNA LAUK 23,99
ÜLAR LAUK 17
ÜLLE LAUMETS 24,88
EVE LAUR 26,69
MAARJA LAUR 16,2
MATI LAUR 29,02
MÄRT LAUR 3,15
RISTO LAUR 3,15
LEELO LAURITS 1,57
PEETER LAURITS 102,51
JANKA LEE LEIS 5,6
HELI LEEK 7,08
PIRJO LEEK 4,72
HELLE LEEMETS 49,08
NIGU LEENU 3,01
DIANA LEESALU 4,72
KRISTA LEESI 0,38
EVE LEIMANN 1,57
LESLIE LEINO 1,57
MARE LEINO 47,81
KATRIN LEIS 4,36
VERNI LEIVAK 3,15
KAIRI LEIVO 3,05
MILVI LEMBE 15,73
IRA LEMBER 89,34
TÕNU LEMBER 28,01
AIVAR LEMBIT 15,73
PIRET LEMETTI, PURRU, PURRU-LEMETTI 25,17
MAE LENDER 6,29
MARJU LEPAJÕE 36,54
VIRKKO LEPASSALU 12,58
EVA LEPIK 9,56
JANA LEPIK 12,58
MARE LEPIK 3,93
MARIA LEPIK 9,09
MIRJAM LEPIKULT 51,47
MARIA LEPMAA 1,57
LEA LEPMANN 69,89
TIIT LEPMANN 66,3
ANDRES LEPP 19,16
MART LEPP 61,43
PEEP LEPPIK 95,63
ALEKSANDER LEVIN 47,54
MARJA LIIDJA 97,57
SANDER LIIVAK 32,48
UNO LIIVAKU 132,07
ILVI LIIVE 7,37
VAMBOLA LILLEMÄE 6,29
KAIE LILLEORG 163,78
PIRET LILLESTE 0,82
LAURA LILLEVÄLI 3,59
TIINA LIND 1,57
HENDRIK LINDEPUU 60,38
KRISTA LINK 2,77
MIRJAM LINK 1,57
HENNO LINN 1,57
ANNE LINNAMÄGI 28,96
JANA LINNART 150,64
KERSTIN LINNART 19,72
KERLI LINNAT 17,96
AADO LINTROP 31,71
MADLI LIPPUR 1,97
LIANNA LISETTE ERIT 0,41
TIIA LISTER 3,15
ANNIINA LJOKKOI 5,1
INGRID LODDES 1,57
LEMBI LOIGU 1,77
VAHUR LOKK 24,97
MIHKEL LOODUS 72,72
REIN LOODUS 39,05
TIIU LOOG 29,2
KAIRI LOOK 5,73
TRIINU-LIIS LOOVEER 4,59
MARIA-KRISTIINA LOTMAN 26,3
PIRET LOTMAN 19,66
REBEKKA LOTMAN 3,47
KAIT LUBJA 0,94
SIRJE LUCK 1,57
INGVAR LUHAÄÄR 332,97
HANS LUIK 109,47
KADRI LUIK 3,93
VIIVI LUIK 91,95
REGINA LUKK-TOOMPERE 82,32
SILVIA-VIRVE LUKSEP 1,15
ELVI LUMET 43,51
KATRIN LUMISTE 8,37
ALLI LUNTER 91,37
KATRIN LUST-BUCHANAN 4,72
EVA LUTS 90,49
KADRI LUTT 11,8
ERKKI LUUK 12,73
ÜLLE LÄTTE 9,44
VELLO LÄÄN 54,72
TIIT LÄÄNE 59,45
KRISTI LÕBU 1,57
ENDLA LÕHKIVI 16,15
ALO LÕHMUS 3,42
BARBI-KATRIN LÕHMUS 1,57
LIISI LÕO 1,57
ADA M. SOO 6,55
ARNE MAASIK 4,26
EINAR MAASIK 13,37
INGRID MAASIK 0,16
MARI MAASIK 48,92
JANE MAASTIK 4,73
SIIM MAATEN 0,68
REET MADE 18,39
TIIT MADE 76,5
PIIA MAISTE 19,79
JAAN MALIN 19,54
ENDEL MALLENE 46,87
MEELIK MALLENE 6,05
NATALIA MALTSEVA-ZAMKOVAJA 97,9
SULEV MARAMAA 17,11
IKO MARAN 18,94
TIMO MARAN 23,72
MARA MARET ARONOVICH 4,72
EPP MARGUSTE 115,69
TIINA MARIAM REINSALU 9,23
IRJA MARIPUU 7,21
GOHAR MARKOSJAN-KÄSPER 37,16
ÜLLE MARKS 5,05
MILVI MARTINA PIIR 39,42
ILONA MARTSON 15,52
MATTI MASING 35,86
UKU MASING 75,52
VIKTOR MASING 85,27
KAISA MASSO 1,57
MATHURA 38,51
MARJA MATIISEN 0,33
RAIT MATIISEN 1,25
PAAVO MATSIN 7,86
VILMA MATSOV 27,66
PILLE MATT 1,64
MARE MAUER 9,52
KAUPO MEIEL 8,91
AURIKA MEIMRE 16,51
ÜLLE MEISTER 193,3
MAIA MELTS 4,1
NELLI MELTS 4,75
INDREK MEOS 70,92
UNO MERESTE 108,92
ARNE MERILAI 60,92
LIIA MERINO 2,77
MAE MERUSK 2,36
ENA METS 3,93
HILLAR METS 16,22
RITA METS 2,74
TIIA METS 2,79
SIIRI METSAMÄGI 5,64
LEO METSAR 134,92
ANNE METSIS 1,64
LIINA METSKÜLA 1,57
HELLE METSLANG 36,66
JOOSEP METSLANG 6,24
KADRI METSMA 9,26
KRISTI METSTE 25,93
HELLE MICHELSON 49,62
MARKO MIHKELSON 1,57
VALDUR MIKITA 17,37
MERIKE MIKK 1,57
MARGIT MIKK-SOKK 9,78
DAN MIKKIN 39,09
PIRET MILDEBERG 36,8
HANNA MILLER 42,55
VOLDEMAR MILLER 70,36
KRISTA MITS 28,9
EVI MITT 32,67
IRINA MOISSEJENKO 68,42
HELE-RIIN MOON 9,5
MUDLUM 3,97
JANEK MURU 0,79
TIIA MURULAID 0,28
ANN MUST 10,1
MIHKEL MUTT 60,41
KALLE MUULI 5,51
ENE MÄE 27,66
PIRET MÄENIIT 8,47
HELI MÄGAR 7,21
ANNE MÄGI 22,87
ANU MÄND 36,38
HELJO MÄND 194,63
MARIS MÄNNIK 22,84
LEELO MÄRJAMAA 22,28
VEIKO MÄRKA 14,75
GERDA MÄRTENS 6,23
MIHKEL MÕISNIK 39,9
PIRJO MÕTTUS 21,64
BRUNO MÖLDER 21,22
MERIKE MÖLDER 18,78
OLEV MÖLDER 0,33
KASPAR MÜÜRSEPP 3,91
ENDA NAABER NIPSUST 50,73
TIINA NAARITS-LINN 6,29
MAI-LIIS NAPA 7,55
RAUL NARITS 16,73
REET NEITHAL 13,95
MARGE NELK 8,68
PEEP NEMVALTS 29,08
URMAS NEMVALTS 27,04
ARNE NIELSEN 20,87
KATI NIELSEN 3,15
TOIVO NIIBERG 139,76
KUTT NIINEPUU-KIIK 4,97
PIRET NIINEPUU-KIIK 109,7
ELLEN NIIT 90,02
KAISA-KITRI NIIT 12,22
MONIKA NIKITINA-KALAMÄE 4,78
ARVI NIKKAREV 16,25
TOOMAS NIKLUS 12,06
EVA NILSON 45,09
URMAS NIMETU 1,57
NIRTI 5,16
EVA NOONI 34,6
VIIVE NOOR 18,34
LEA NOORMA 8,9
HELLE NOORVÄLI 19,13
DAGMAR NORMET 11,66
DAGMAR NORMET 11,25
HALDI NORMET 2,46
INGO NORMET 10,09
MERLE NUIA 5,9
MALL NUKKE 5,37
AITA NURGA 14,18
JUHAN NURME 11,14
MINNI NURME 8,76
MADIS NURMS 4,98
ENN NÕU 32,31
HELGA NÕU 53,37
MARTIN OJA 7,86
VALTER OJAKÄÄR 47,58
HANNO OJALO 74,81
JÜRI OJAMAA 59,1
KATRE-LIIS OJAMAA 29,59
LII OJAMAA 3,28
OTT OJAMAA 48,96
TRIINU OJAR 3,19
KRISTA OJASAAR 7,8
KERSTI OJASOO 0,39
HERDIS OJASU 1,57
KAI-MAI OLBRI 13,35
SIRJE OLESK 21,19
GONDO OLEVSOO 68,42
SULEV OLL 16,55
KERSTI OLSSON 1,64
TRIIN OLVET 29,59
MARGUS OOPKAUP 11,8
ENNO OOTSING 9,65
TRIINU OOTSING 24,1
PIRET ORAV 27,61
ENEL ORMUS 53,67
ANNE-MARI ORNTLICH 3,56
RIINA ORUAAS 1,47
VIRVE OSILA 40,9
LOONE OTS 51,8
URMAS OTSPERE 9,56
MARGUS OTT 62,85
MRBEE OÜ 9,63
RAFIKO OÜ 20,58
MARGE PAAL 72,36
KADRI PAAS 3,15
KRISTI PAAS 1,25
VERONIKA PAAVEL 1,64
LAINE PAAVO 22,79
EBE PADU 8,82
ANTS PAIKRE 37,55
AILI PAJU 110,26
GERLI PAJU 0,82
ENE PAJULA 3,15
PIA PAJUR 1,57
TRIINU PAKK 58,69
LEELO PAKS 3,28
PAAVO PALK 17,62
HELDUR PALLI 161,49
MADIS PALLI 1,57
VIKTOR PALLO 3,15
KRISTO PALS 1,57
PÄIVI PALTS 12,17
LIIS PALTSMAR 1,57
KADRI PAPP 57,92
TRIIN PAPPEL 14,56
IVO PARBUS 21,33
MANONA PARIS 1,57
EEVA PARK 37,45
AIN PARMAS 1,57
SIRLE PARSLEY 1,57
ANN PARTS 10,42
JESPER PARVE 1,57
VILLU PARVET 1,57
AUNE PAST 15,85
REELIKA PAUL 3,15
KARIN PAULUS 12,02
KATRIN PAUTS 3,15
SIGRID PAVEL 2,74
HENRI PAVES 0,79
PETER PEDAK 4,88
HEDDA PEET 29,62
TATJANA PEETERSOO 61,77
MARGE PENT 202,69
ANNA-MARIA PENU 8,65
AINO PERVIK 105,56
MALL PESTI 14,25
LENA PETERSON 1,57
MARGIT PETERSON 16,84
MARGIT PETERSON 2,46
EPP PETRONE 34,04
JUSTIN PETRONE 15,85
KADRI PETTAI 17,31
VIRGE PIHEL 2,62
CAROLINA PIHELGAS 15,06
JUSS PIHO 13,89
IVI PIIBELEHT 99,48
PAAVO PIIK 7,86
HELINA PIIP 1,99
KRISTI PIIR 0,3
REET PIIRI 73,78
MATTI PIIRIMAA 223,26
PÄRTEL PIIRIMÄE 14,58
ALAR PIKKORAINEN 9,9
ANNE PIKKOV 22,19
HEILIKA PIKKOV 1,57
ÜLO PIKKOV 26,12
LAUR PIKKSAAR 3,56
ANN PIKVER 113,94
LAURI PILTER 17,31
AARE PILV 36,49
ANU PINK 24,81
JÜRI PINO 6,47
NASTA PINO 25,95
TIIU PIRSKO 24,14
HEIKI PISUKE 35
INGE PITSNER 2,88
MAI PITSNER 0,82
JAANUS PLAAT 19,41
MAIA PLANHOF 190,5
KATRIN PLANHOF SKOTT 9,98
MARTIN PLASER 3,67
MARJA-LIISA PLATS 21,8
TRIIN PLOOM 5,98
ANNE-LIIS POLL 4,78
REET POOL 14,94
MART POOM 0,79
LINDA POOTS 25,65
JANA PORILA 11,74
AINO PRAAKLI 23,07
KRISTIINA PRAAKLI 2,37
GUNNAR PRESS 7,86
KETLIN PRIILINN 37,95
SIMMO PRIKS 1,05
JAAK PROZES 1,57
HEINO PRUNSVELT 44,6
EHTE PUHANG 40,88
KARINA-LOUISA PUHT 1,57
HOLGER PUKK 92,95
RAIMO PULLAT 194,08
ELISE PULS 1,57
EDA-TIIA PUNGAR 16,73
PILLE-RIIN PURJE 9,16
EVI PUSKAR 7,86
RAILI PUSKAR 166,53
AARNE PUU 12,39
TARMO PUUDIST 11,01
ENE PUULMANN 5,11
KAIRE PUUMETS-SÕBER 20,64
PRIIT PÄKK 19,46
MATTI PÄRK 79,71
SIIRI PÄRKSON 17,43
JAAN PÄRNAMÄE 28,33
PIRET PÄRNAPUU 0,82
EVE PÄRNASTE 18,83
MARGE PÄRNITS 2,46
MAARJA PÄRTNA 4,72
TERHI PÄÄSKYLÄ-MALMSTRÖM 12,45
PIRET PÄÄSUKE 33,03
REIN PÕDER 67,03
KADRI PÕDRA 3,83
PRIIT PÕHJALA 3,15
TIIU PÕLD 8,39
JANNO PÕLDMA 9,38
ASTA PÕLDMÄE 31,54
JAAK PÕLDMÄE 5,08
PAAVO PÕLDMÄE 1,57
HENN PÕLLUAAS 3,15
SERGEI PÕLME 1,57
JUHANI PÜTTSEPP 39,45
HEIDI RABA 5,54
BIBI RAID 23,59
KATRIN RAID 8,03
MAARJA RAID 43,86
VAHUR RAID 57,34
KULLE RAIG 38,42
INGA RAITAR 13,5
MERIT RAJU 7,86
KERTTU RAKKE 16,92
KASPAR RAMMO 9,94
MARIANN RAMMO 5,75
TIIT RAMMUL 25,2
HILLI RAND 26,58
PIIA RAND 1,64
ALDO RANDMAA 44,83
UKU RANDMAA 1,57
URVE RANDMAA 4,78
DELIA RANDMÄE 1,64
MARGIT RANDMÄE 14,81
TIINA RANDUS 39,99
MARE RANDVEER 24,04
LIISA RANDVIIR 7,17
SILVIA RANNAMAA 29,99
HEINO RANNAP 45,65
JAAN RANNAP 82,32
SIRJE RATSO 10,78
ENO RAUD 120,54
MIHKEL RAUD 3,15
PIRET RAUD 66,39
PÄRLE RAUD 1,2
REIN RAUD 53,84
DAGMAR RAUDAM 4,72
TOOMAS RAUDAM 48,54
RIHO RAUDI 17,7
PRIIT RAUDKIVI 56,78
HEIKI RAUDLA 40,43
IRENA RAUDLA 1,57
JELENA RAUDLA 43,03
ANDRES RAUDSEPP 9,68
KRISTIINA RAUDSEPP 4,3
LIISA RAUDSEPP 4,18
PIRET RAUDSEPP 1,83
RIINA RAUDSIK 23,91
OTT RAUN 20,97
PRIIT REA 41,45
REET REA-SMYTH 92,94
ILME REBANE 45,3
MARGIT REBANE-PENT 8,93
AVE-MARLEEN REI 0,82
URMAS REI 13,3
HELI REICHARDT 2,39
JANA REIDLA 16,78
MARIA REILE 28,31
SIGRID REILI 3,15
JAAK REIMANN 1,57
SIIRI REIMANN 2,87
AIVAR REIMUS 9,44
KAARINA REIN 24,91
REELI REINAUS 36,85
KRISTINA REINELLER 30,15
VILMA REINHOLM 30,09
KÜLLI REINO 5,51
KÜLLI REINUP 20,07
TIINA REKAND 1,57
HENDRIK RELVE 43,12
TIIU RELVE 28,56
OLEV REMSU 83,49
BERIT RENSER 1,57
KAJA RIESEN 4,72
KAJA RIIKOJA 11,21
LYDIA RIIKOJA 16,52
KAUR RIISMAA 14,16
KATI RIMM 1,57
MERIKE RISTIKIVI 43,48
FUTURE ROBOTICS 37,28
EGERT ROHTLA 1,57
SIGNE ROOS 1,57
EVA ROOS NERUT 1
ANU ROOSENIIT 4,04
MAARJA ROOSI 26,9
TUULI ROOSMA 0,82
VIRVE ROOST 53,92
JÜRGEN ROOSTE 29,52
ELO-MARIA ROOTS 1,57
OTT ROOTS 103,27
KAISA ROOVER 0,68
ERIKA ROSIMANNUS 1,57
ANNE ROSIN 18,25
KREET ROSIN 10,81
TOOMAS ROSIN 3,96
HEDI ROSMA 0,79
JAAN ROSS 40,56
JOHANNA ROSS 6,29
KRISTIINA ROSS 34,71
TIINA ROSS 0,83
AARNE RUBEN 26,05
OLAVI RUITLANE 13,92
IVO RULL 2,1
KRISTEL RUMESSEN 1,97
VALTER RUMMEL 42,08
SIGNE RUMMO 13,67
HANDO RUNNEL 105,65
SIMO RUNNEL 54,15
PILLE RUNTAL 37,97
MALLE RUUMET 32,65
PIRET RUUSTAL 22,64
JAAK RÄHESOO 39,81
ENE RÄMMELD 6,29
LIINA RÄNDVEE 14,25
KRISTA RÄNI 79,38
VALERIA RÄNIK 46,25
LAURI RÄPP 3,15
ILME RÄÄK 30,03
GRETHE RÕÕM 2,46
JÜRI RÜNKLA 14,34
SIRLY RÜNTÜ 1,57
EVE RÜTEL 140,25
KALJU SAABER 43,7
LAURI SAABER 33,56
KAMILLE SAABRE 11,01
AINO SAADIK 3,15
KATRIN SAALI SAUL 12,02
ANTI SAAR 35,56
OLIVIA SAAR 42,65
TIIU SAAR 1,9
UTA SAAR 25
VEERA SAAR 27,56
KATI SAARA VATMANN 70,31
RIHO SAARD 83,83
KALJU SAAREKE 7,93
RIINA SAARMA 14,34
MEELIKE SAARNA 11,9
MIINA SAARNA 2,39
HELEN SAARNIIT 3,96
SIRET SAARSALU 1,57
GLED-AIRIIN SAARSO 43,33
MARI SAAT 48,9
MARE SABOLOTNY 4,72
SIISI SAETALU 2,1
SIIM SAIDLA 34,6
TANEL SAIMRE 3,93
MARI SAJO 8,68
KATRIN SAK 14,34
IVAR SAKK 21,26
MARKUS SAKSATAMM 7,54
MONIKA SALU 33,99
EVELIN SALUMAA 0,13
PIRET SALURI 37,49
REIN SALURI 28,25
MARGIT SALUSTE 28,58
ANU SALUÄÄR 72,72
MAREK SAMMUL 11,45
OLEG SAMORODNI 14,97
KRISTJAN SANDER 6,25
MART SANDER 20,58
MARGUS SANGLEPP 9,01
MARGIT SARAPIK 6,29
MIKK SARV 13,53
TÕNN SARV 7,86
SIIRI SAU 45,44
MEELIS SAUEAUK 1,34
PEETER SAUTER 59,56
EDE SCHANK TAMKIVI 1,57
EVELIN SCHAPEL 19,66
ANGELIKA SCHNEIDER 22,61
MELENA SCHULTZ 9,44
INDREK SCHWEDE 2,36
ANU SEIDLA 0
LIISI SEIL 4,55
TUULI SEINBERG 29,67
MARKO SEKITEL LEPPOJA 5,77
ANTI SELART 19,16
JÜRI SELIRAND 85,25
TIIA SELLI 3,28
TIIT SEPA 32,25
ADENA SEPP 14,16
ARVI SEPP 0,98
ENE SEPP 7,86
KAJA SEPP 3,15
KADI SEPP 0
LEIVO SEPP 4,78
KÜLLI SEPPA 4,24
LY SEPPEL 35,5
PEETER SEPPING 31,72
REIN SEPPIUS 20,12
RAIVO SEPPO 39,56
IVAR SIBUL 13,66
IMRE SIIL 7,11
VIRGO SIIL 12,79
MAARIKA SIIM 1,57
TOOMAS SIITAN 30,03
REIN SIKK 21,84
SIIM SIKK 3,18
MERLE SILD 3,21
ELINA SILDRE 91,95
JOONAS SILDRE 182,12
TIINA SILDRE 53,1
SILJALILL 7,86
MAIKEN SILLA 0,07
KAARI SILLAMAA 12,85
KERTU SILLASTE 24,95
LIIS SILLASTE-TOOTS 6,19
VAIKE SILMATO 2,46
SILVI SILVA NEMVALTS 10,76
HILLE SIMM 10,34
MAREK SIMPSON 4,72
KARL-MARTIN SINIJÄRV 37,56
REELIKA SINIJÄRV 28,31
TRIIN SINISSAAR 12,46
NELE SIPLANE 5,04
MATI SIRKEL 105,76
VIRGO SIRVI 14,22
AGU SISASK 24,91
HELLI SISASK 9,56
KAIA SISASK 28,33
ERKKI SIVONEN 21,07
PIRET SMAGAR 45,1
IVI SMIDT 9,01
MIRJA-MARI SMIDT 4
KATRI SMITT 17,63
KERTTU SOANS 15,37
MART SOIDRO 15,92
RAGNAR SOKK 36,48
JANEK SOMELAR 0,82
LAURI SOMMER 18,54
TRIIN SOOMETS 34,88
ARGO SOON 29,37
SILJA SOONE 33,06
ALLAR SOONESTE 122,77
EVE SOONESTE 25,29
MATI SOONIK 53,67
IVAR SOOPAN 12,22
MARGUS SOOTLA 0,82
SERGEI STADNIKOV 23,08
TIINA-MARIA STEINBERG 1,64
MATI STRAUSS 9,55
MARINA SUHNJOVA 35,06
HARALD SUISLEPP 25,17
ELLEN SUITS 48,02
KRISTA SUITS 31,52
LEENA SUITS 40,33
MARIAN SUITSO 3,15
MAIRE SUITSU 15,8
ILONA SULA 1,64
RAUL SULBI 45,23
FARIŠTAMO SUSI 0,82
SIGRID SUU-PEICA 4,78
MARIANNE SUURMAA 1,57
NELE SUURSAAR 2,36
KARIN SUURSALU 191,29
ÜLLE SUVI 9,11
SILVER SÄRA 15,84
ALO SÄRG 93,54
HELLI-TIIU SÄRG 0,07
ILMAR SÄRG 26,7
ELLE SÕRMUS 22,31
ELIN SÜTISTE 7,82
INGEL TAEL 8,67
TRIIN TAEL 28,57
LEILA TAEL-MIKEŠIN 6,36
KAI TAFENAU 8,74
PIRET TAGEL 45,44
JOHANNA TAIGER 0,79
HILLAR TALI 25
PIRET TALI 7,86
HANNES TALJA 0,11
JAANA TALJA 5,53
TERJE TALTS 4,98
JÜRI TALVET 154,93
KAIRE TALVISTE 8,33
AARE TAMM 18,94
AKSEL TAMM 8,15
HELLE TAMM 7,08
JANIKA TAMM 1,57
KETLIN TAMM 94,78
MAREK TAMM 137,67
MERIKE TAMM 29,82
TRIINU TAMM 30,23
TIINA TAMMAN 10,26
MARI TAMMAR 1,57
MARE TAMMARK 37
PILLE TAMMELA 17,35
RIINA TAMMENIIT 20,99
ENNO TAMMER 40,29
LIIA TAMMES 14,69
EVE-REET TAMMET 11,88
TIINA TAMMET 8,56
TIINA TAMMETALU 35,44
ARBO TAMMIKSAAR 2,72
PEETER TAMMISTO 45,74
KRISTIINA TAMMOJA 1,18
JAAN TAMMSAAR 124,72
JAAN TANGSOO 27,53
LAINE TANGSOO 2,36
TÕNU TANNBERG 160,53
ARVI TAPVER 3,15
KRISTI TARAND 71,4
TIINA TARIK 23,76
SIIRI TARRIKAS 0,79
INDREK TART 15,72
INDREK TART 33,77
URMAS TARTES 18,37
ANU TARVIS 7,54
TRIIN TASUJA 4,72
TOOMAS TAUL 19,76
JUHAN TEDER 18,33
TARMO TEDER 20,45
KRISTJAN TEDRE 18,72
ANDRA TEEDE 11,62
MARI TEEDE 0,82
MARIA TEIVERLAUR 45,54
MAIRI TEMPEL 3,66
RENE TENDERMANN 2,36
AIRI TENNI 99,86
OLAVI TEPPAN 51,81
RIHO TERAS 4,78
AET TERASMAA 19
KERTI TERGEM 27,59
VAPPU THURLOW 17,08
RAIVO TIHANOV 88,41
ANNE TIHASTE 1,97
HELLE TIIKMAA 1,57
TIINA TIIMAN 23,07
TARVI TIITS 0,79
TIINA TIITUS 1,57
IRENE TIIVEL 24,69
TOOMAS TIIVEL 18,62
JUTA TIKK 19,13
KRISTJAN TIKK 5,24
MIHKEL TIKS 9,44
TANEL TIKS 1,57
TIIT TILK 54,79
STELLA TIMMER 3,93
SIIRI TIMMERMAN 3,63
ENE TIMMUSK 1,57
URVE TINNURI 19,47
JÜRI TITOV 2,87
TAMUR TOHVER 4,78
ERIK TOHVRI 51,91
ÜLLE TOMING 17,49
ILMAR TOMUSK 39,48
MAREN TOOM 4,78
KÄRRI TOOMEOS-ORGLAAN 1,27
JÜRI TOOMEPUU 3,15
ELO-MALL TOOMET 12,19
TIIA TOOMET 24,2
TIINA TOOMET 11,93
PEETER TOOMING 54,78
SIGRID TOOMING 24,42
TERJE TOOMISTU 1,31
KALLE TOOMPERE 49,57
ENDLA TOOTS 130,81
JANNO TOOTS 0,79
MINNA TOOTS 0,52
TOIVO TOOTSEN 17,83
TÕNIS TOOTSEN 4,03
LIINA TORDIK 22,02
MILVI TORIM 160,01
ALEKSANDER TORJUS 1,64
IMBI-SIRJE TORM 9,76
KERSTI TORMIS 18
PEETER TOROP 42,81
MATS TRAAT 151,65
VICTORIA TRAAT 40,51
ANU TREIKELDER 9,96
ÜLO TREIKELDER 4,14
TIMO TREIT 0,75
UIDO TRUIJA 63,38
ILMAR TRULL 31,57
KÜLLI TRUMMAL 1,87
MART TRUMMAL 22,27
JUHAN TRUMP 4,72
ELO TUGLAS 5,24
FRIEDEBERT TUGLAS 188,24
KRISTI TUHKRU-TAMM 2,46
ANETT TUISK 3,15
TULIHOBU 3,15
LEELO TUNGAL 180,56
ENNO TURMEN 21,31
REIN TURU 37,83
TARMO TUULE 48,59
ANNELI TUULIK 11,5
MAIE TUULIK 64,55
ANNE TUULING 3,67
MANIAKKIDE TÄNAV 13,05
LII TÕNISMANN 60,25
TALVI TÕNISMANN 1,66
MAI TÕNISOO 18,88
URMAS TÕNISSON 15,44
URVE TÕNNUS 41,51
ÜLLE TÕNUMAA 3,28
EDUARD TÜÜR 4,72
KARIINA TŠURSIN-SOOTLA 0,82
HELENA UBA 7,5
HALJAND UDAM 17,11
HALJAND UDAM 17,02
ÜLLE UDAM 14,5
UDO UIBO 37,38
JÜRI ULJAS 28,1
MIHKEL ULMAN 23,59
KRISTINA ULUOTS 34,47
JAAN UNDUSK 111,55
MAARJA UNDUSK 6,31
REIN UNDUSK 13,26
REIN UNDUSK 6,06
AVE UNGRO 1,57
JAAN UNT 3,66
KERSTI UNT 45,63
LY UNT 4,76
MATI UNT 52,03
BRITT URBLA KELLER 13,04
SILVIA URGAS 1,57
JAAK URMET 54,07
EIA UUS 3,93
SASH UUSJÄRV 23,71
ALBERT UUSTULND 11,86
ALBERT UUSTULND 11,04
LEMBIT UUSTULND 14,42
KAI VAARANDI 7,08
URMAS VADI 18,2
KAIDI VAHAR 20,47
BERK VAHER 27,38
HUGO VAHER 11,83
SILJA VAHER 6,29
VAAPO VAHER 33,41
VAINO VAHING 29,76
REIN VAHISALU 10,73
ELLE VAHT 4,1
SANDER VAHTER 4,87
TARMO VAHTER 10,22
TAUNO VAHTER 20,84
LAURI VAHTRE 136,33
MALL VAHTRE 3,72
ROBERT VAIDLO 19,68
MAIT VAIK 7,86
JANIKA VAIKJÄRV 3,15
JAANUS VAIKSOO 35,82
ENE VAINIK 7,96
KIRSTI VAINKÜLA 5,03
ENN VAINO 50,33
MAARJA VAINO 16,62
MARGO VAINO 10,39
KÄTLIN VAINOLA 18,35
JAAK VALDRE 2,23
KIRSTI VALDSTEIN-TIMMER 1,57
JAANUS VALK 26,46
AIDI VALLIK 28,81
OTT VALLIK 16,95
TIINA VALLIKIVI 3,93
TANEL VALLIMÄE 0,79
VALNER VALME 3,86
EDGAR VALTER 199,76
ARVO VALTON 197,97
ILMAR VANANURM 21,76
ANDRES VANAPA 25,69
ANU VANE 13,62
JOUKO VANHANEN 12,98
HANNES VARBLANE 18,61
JANEK VARBLAS 1,57
AET VARIK 23,53
MAIGA VARIK 20,84
RAIVO VARIK 1,57
VIIVI VARIKSAAR 19,9
TAIVO VARJO 12,58
MARILIIN VASSENIN 8,19
LIISA VEBER 6,29
RAUL VEEDE 5,82
PEEP VEEDLA 7,27
BERIT VEIDEMANN 3,15
REIN VEIDEMANN 44,47
MIHKEL VEIDERMA 6,59
PIRET VEIGEL 4,82
MALLE VEISSERIK 6,29
TANEL VEISSON 2,47
INGRID VELBAUM-STAUB 6,56
EPP VELBRI 13,99
LILIAN VELLERAND 15,61
ANNE VELLI 4,06
ANNE VELLISTE 11,03
EVA VELSKER 17,17
KALLE VELSKER 20,24
MART VELSKER 8,13
VELLO VENSEL 32,03
VIIVI VERREV 21,27
JANIKA VESBERG 39,41
TANEL VESKE 5,51
MIRJAM VESKI 16,52
SIIM VESKIMEES 42,73
LEIDI VESKIS 8,15
RUTH VESTEL 48,76
MONIKA VIDMAN 12,58
HELGI VIHMA 5,83
MARIINA VIIA 7,26
ELO VIIDING 11,01
URMAS VIIK 50,43
MARTIINA VIIL 1,57
TIINA VIIL 20,61
LUULE VIILMA 243,58
PIRET VIILU 19,03
KADRI VIIN 15,73
MARTIN VIIRAND 1,64
ANTS VIIRES 43,95
EVI VIIRES 18,02
LIINA VIIRES 8,09
PIRET VIIRES 33,67
LIVIA VIITOL 35,37
KRISTEL VILBASTE 12,49
ILON VILDER 1,25
HEIKI VILEP 55,64
PEETER VILLMANN 126,71
TÕNIS VILU 4,72
AILI VINT 6,88
MAARA VINT 25,97
TOOMAS VINT 40,26
EVA-MARIA VINT-WARMINGTON 2,1
TARMO VIRKI 1,57
PEETER VISSAK 29,23
PEETER VOLKONSKI 10,55
KREET VOLMER 12,88
IVO VOLT 12,39
HENN VOOLAID 43,03
KALLE VOOLAID 12,91
PIRET VOOLAID 20,8
TIINA VOOLAID 5,53
ALDUR VUNK 12,45
SAALE VÄESTER 12,58
KAAREL VÄLJAMÄE 4,72
URMAS VÄLJAOTS 3,15
MATI VÄLJAS 4,78
ELME VÄLJASTE 24,18
MAI-AGATE VÄLJATAGA 7,86
MÄRT VÄLJATAGA 78,28
RIINA VÄLLO 20,78
TÕNIS VÄRNIK 59,64
VEINIKA VÄSTRIK 2,91
HELLE VÄÄRSI 2,46
RAUNO VÕSASTE 4,72
KRISTEL WEIDEBAUM 14,22
YANN 1,57
CATHERINE ZARIP 68,03
URSULA ZIMMERMANN 4,56
TIINA ZINGEL 2,36
TÕNU ÕNNEPALU 44,78
VIRGE ÕUEMAA 74,07
MATI ÕUN 228,51
ERVIN ÕUNAPUU 23,25
PIRET ÕUNAPUU 64,53
TOOM ÕUNAPUU 450,93
JAANUS ÕUNPUU 36,57
MARJU ÕUNPUU 29,05
EVALD ÜBI 28,4
TÕNU ÜLEMAANTE 15,73
KADRI ÜLLE MASING 11,03
AVO ÜPRUS 17,43
SIIMA ŠKOP 60,77

Laenutushüvitised 2016. a. eest

Hüvitise summast arvestatakse füüsilistel isikutel maha tulumaks.

Autor Laenutusi Hüvitis
VAHUR AABRAMS 903 32,84
ÜLEV AALOE 1022 36,97
EPP AARELEID 1069 37,3
KAI AARELEID 6153 632,65
MILVI AASARU 97 3,73
ANTS AASMA 73 4,1
UNO AAVA 23 2,99
KADRI AAVIK 130 5,76
ELTS ABEL 125 6,3
MATI ABEL 91 3,6
ANDRES ADAMSON 1063 55,1
ARNE ADER 387 13,82
CARINA ADOLFSSON 40 5,32
MARGIT AEDLA 331 14,67
KATRIN AEDMA 154 20,47
VAHUR AFANASJEV 504 56,92
HILJA AFANASJEVA 865 32,29
EDA AHI 152 20,21
AIVO AIA 76 4,21
PRIIT AIMLA 442 26,8
TRIIN AIMLA-LAID 6409 240,64
LEMMI AIMRE 306 1,04
MARI AINSO 7367 25,56
ESTA AKSLI 2122 282,11
KRISTI ALAKÜLA 1589 59,89
ANN ALARI 1660 96,4
ARVO ALAS 4310 92,83
RUTH ALAS 1217 109,25
URMAS ALAS 3801 76,9
RIIN ALATALU 14 1,16
AVE ALAVAINU 294 38,89
VALDEK ALBER 5306 63,15
JAANA ALBRI 1435 99,36
ANNELI ALEKAND 44 5,85
TIIT ALEKSEJEV 316 36,51
MARJU ALGVERE 1225 29,43
ÜLAR ALLAS 339 23,47
HELI ALLIK 508 19,95
KRISTJAN ALLIK 3980 151,66
TIIU ALLIKVEE 9676 90,54
BETTI ALVER 1749 116,71
JAAN ALVER 1132 30,1
LEHTE ALVER 476 11,07
TIINA ALVER 8916 48,1
ANNELI AMMAS 192 18,52
JÜRI ANNIST 253 33,64
EPP ANNUS 2163 119,53
EGERT ANSLAN 122 16,22
ANNIKA ANTON 147 19,54
MAE ANTSU 335 44,54
ANDRES ANVELT 430 63,3
JAAN APS 102 13,56
ANDREAS ARDUS 5458 141,05
KÜLLO ARJAKAS 361 25,54
LEA ARME 2218 177,09
TÕNIS ARNOVER 2940 103,85
TIINA ARO 797 28,55
HANA ARRAS 2072 73,63
MIKA ARTO JUHANI KERÄNEN 8681 1115,83
IVIKA ARUMÄE 646 22,37
MARI ARUMÄE 351 10,14
RENÉ ARVOLA 12 0,8
JIM ASHILEVI 1197 158,78
ELINA ASLETT 104 3,92
IRIS ASSAD 871 17,13
TÕNIS ASSON 120 15,95
THAVET ATLAS 138 18,35
TIINA AUG 2797 79,72
ANNELIIS AUNAPUU 2160 134,38
LIIS AUVÄÄRT 932 51,56
RAIT AVESTIK 252 33,5
TALIS BACHMANN 671 59,49
MADE BALBAT 15587 105,98
EVELIN BANHARD 2740 68,13
NIKOLAI BATURIN 1116 133,3
AIMÉE BEEKMAN 780 99,37
VLADIMIR BEEKMAN 21946 847,97
BELAMI 330 43,87
VEIKO BELIALS 1655 89,2
ONU BELLA 191 25,39
REET BENDER 318 35,4
AGUR BENNO 257 9,84
JÜRGEN BEYER 751 4,45
AARNE BIIN 1754 216,88
MAIA BOLTOVSKY 2242 84,3
PIRET BRISTOL 327 28,64
CONTRA 4593 277,47
JAANA DAVIDJANTS 701 93,2
KRISTI DELA CHINA 541 71,92
KERSTI DENNIS 524 69,66
MARIA DREVS 1953 55,26
KRISTA EEK 5423 204,38
HELJE EELMA 334 5
HELEN EELRAND 1660 206,25
PAAVO EENSALU 68 0,15
PEEP EHASALU 442 51,13
ANDRES EHIN 1125 50,33
JÜRI EHLVEST 68 9,04
KAIE EHRENBERG 433 16,32
KATRIN EHRLICH 2257 120,01
EVI EICHE 5456 205,63
SAIMA EICHE 1107 23,59
ALLAN EICHENBAUM 6577 245,01
REET EILSEN 6645 22,43
PEETER EINASTO 147 5,73
RIINA EINASTO 136 9,61
VERONIKA EINBERG 6707 252,8
SALME EKBAUM 250 16
MARGUS ELINGS 289 6,84
MAIU ELKEN 5083 191,37
PIIA ELLER 39 0,81
EINAR ELLERMAA 1287 108,94
LEA ELLERT 666 13,07
AMA ELWE 134 16,22
MARGOT ENDJÄRV 3844 144,87
MERLE ENGELKES 206 7,76
KAIRI ENNOK 85 11,3
LUULE EPNER 533 14,64
URSULA ERIK 876 32,15
ANGELIKA ERIN 114 12,94
ANNE ERMAST 80 5,32
AILI ERMEL 204 7,65
HEIKI ERNITS 13587 717,6
MARJE ERNITS 8350 1093,64
VÄINO ESKLA 404 7,49
MARIE ESKO 887 13,12
ERIKA ESOP 1298 105,19
ALLAN ESPENBERG 811 41,52
SIU ETTI 133 5,66
KATTRI EZZOUBI 3842 140,14
ELO FEIGENBAUM 308 11,61
INNA FELDBACH 1734 67,2
INDRA FELDMAN 886 32,6
FIL 224 26,19
EVA FINCH 2518 94,57
SAALE FISCHER 460 61,16
PIRET FREY 4191 42,63
MEELIS FRIEDENTHAL 401 46,19
fs 254 17,19
KRISTJAN GABRAL 31 2,11
JAN GARŠNEK 60231 223,06
KRISTIINA GENNO 1704 226,54
PILLE GERHOLD 442 55,63
MARET GERMAN 4306 572,47
GREY GLADIO 48 6,38
HELLAR GRABBI 149 18,72
JÜRI GRAUBERG 1715 216,64
RIINA GRETHIEL LEPPOJA 1330 34,81
URVI GROSSFELDT 130 9
RAIVO HAAB 529 1,8
AULI HAABPIHT 10441 58,01
KERSTI HAARDE 1428 47
KADI-RIIN HAASMA 29550 687,88
JUHAN HABICHT 10570 390,18
JÜRI HAIN 269 6,77
LEHTE HAINSALU 2199 119,36
KADRI HALJAMAA 4377 53,03
LAURI HALJAMAA 152 3,89
TATJANA HALLAP 1867 26,53
TATJANA HALLAP 1867 26,53
TIIU HALLAP 435 15,13
ELLEN HALLAP ANDERSSON 12 0,45
KARIN HALLAS-MURULA 150 9,3
MAIT HANDO RAUN 183 19,3
EUGEN HANGE 259 3,66
MARIA HANGE 143 3,54
URVE HANKO 1911 74,03
MERIKE HANNI 26 2,03
PILLE HANNI 137 18,21
HILLE HANSO 814 108,22
RIINA HANSO 1045 39,38
INDREK HARGLA 10223 1265,52
MARIANNE HARJU 99 13,16
MARGE HAUG 8 0,53
LII HAUGASMÄGI 1199 45,19
INGA HEAMÄGI 288 3,9
TIIT HEIDMETS 2826 58,63
KALLE HEIN 550 17,05
OTT HEINAPUU 49 1,81
ANNE HEINMAA 10 1,33
HELJE HEINOJA 3498 100,46
MEHIS HEINSAAR 1345 178,34
VALLI HELDE 511 19,15
KÄRT HELLERMA 915 57,63
REET HELM 99203 372,21
PEETER HELME 245 24,33
SIRJE HELME 316 38,29
TIIT HENNOSTE 449 24,59
PIRET HIIE 3 0,4
REET HIIEMÄE 736 41,43
TIITO HIMMA 470 16,26
HELS HINRIKSON 14519 545,23
KADRI HINRIKUS 1490 95,9
RUTT HINRIKUS 907 29,13
MIINA HINT 478 54,61
ENE HION 666 88,54
INDREK HIRV 329 31,16
TUI HIRV 1335 177,48
ANGELA HOFBERG 2523 335,43
RAIVO HOOL 4864 124,21
MAILIS HUDILAINEN 827 109,95
TOOMAS HUIK 2158 80,9
RUTH HUIMERIND 12140 31,31
MARE HUNT 682 24,58
ANDREI HVOSTOV 1124 146,44
VILLE HYTÖNEN 640 43,74
HELEN IDARAND 486 16,2
MATI IILA 105 13,65
HELI ILLIPE-SOOTAK 1201 64,07
JARÕNA ILO 165 8,79
AAPO ILVES 2564 31,38
EVELIN ILVES 1896 243,6
KAIE ILVES 452 30,63
TIINA ILVES 277 36,83
HANNA INGERPUU 1429 21,15
EVA INGERPUU-RÜMMEL 159 4,96
JÜRGEN INNOS 918 33,31
ANDREI IVANOV 891 221,32
J. J. METSAVANA 556 25,33
KRISTJAN JAAK KANGUR 1271 35,07
PIRET JAAKS 60 7,98
LEA JAANIMAA 1098 145,98
KADRI JAANITS 3075 107,22
MART JAGOMÄGI 258 1,7
HUBERT JAKOBS 143 4,21
TAAVI JAKOBSON 76 10,1
TIINA JAKSMAN 143 5,51
RAINER JANCIS 18 2,39
JAAN JANNO 1 0,13
EA JANSEN 275 9,3
ALARI JANSON 65 3,55
ANNELY JAUK 5454 102,54
LIISBET JAUK 50 1,88
IRIS JELETSKI 166 4,22
MARI JESMIN 4425 166,19
RIINA JESMIN 8936 337,39
MIRJAM JOHANNES 1958 260,31
KATRIN JOHANSON 2683 356,7
PILLE JOHANSON 459 17,3
MICHAEL JOSEPH HAAGENSEN 43 3,05
JAAK JUSKE 1905 206,06
MART JUUR 1000 121,68
LAURI JUURSOO 0 0
ÜLLE JÄLLE 24234 911,87
RISTO JÄRV 429 7,96
SULEV JÄRVE 154 13,63
INDREK JÄÄTS 273 28,75
AASA JÕELAID 100 3,09
JAAK JÕERÜÜT 341 45,34
ANU JÕESAAR 337 12,43
TARMO JÕEVEER 232 30,84
HARRI JÕGISALU 720 69,35
LEELO JÕULU 327 8,68
RIINA JÜRGENS 435 13,52
AIVAR JÜRGENSON 237 19,38
LEA JÜRGENSTEIN 250 11,08
TOOMAS JÜRGENSTEIN 114 8,21
MERIKE JÜRJO 303 28,82
MADIS JÜRVISTE 6707 242,97
RAGNE JŌERAND 291 38,69
ENE KAABER 524 18,86
MAARJA KAARISTO 1068 35,63
ANNA KAARMA 330 1,95
JÜRI KAARMA 10531 29,46
IMRE KAAS 132 12,9
HUGO-TANEL KAASIK 1915 72,17
MAIRI KAASIK 127 0,99
VIOLA KAASIK 229 30,44
JAAN KABIN 707 26,65
ANU KABUR 495 15,02
MART KADASTIK 6786 735,87
KRISTA KAER 10853 344,41
KATRIN KAEV 6959 20,42
MALL KAEVATS 1478 57,83
MIHKEL KAEVATS 223 9,56
ANNE KAHK 6983 262,97
MAREK KAHRO 1972 262,17
NEEME KAHUSK 77 2,9
MARET KAIK 268 10,29
RAIVO KAIK 767 101,97
HOLGER KAINTS 990 131,62
URMAS KAJU 21 2,79
ERIKA KALAMEES 103 8,02
AIME KALAPÜÜDJA 402 11,59
MARTTI KALDA 435 20,06
JÜRI KALDMAA 37 4,92
KAJA KALDMAA 108 4,07
KÄTLIN KALDMAA 2864 167,55
MARKO KALDUR 1831 126,78
INGA KALISTRU 6117 94,76
HINGE KALJUND 2146 288,61
MARI KALJUSTE 137012 530,82
KERSTI KALJUVEE 806 25,66
MARIA KALL 1011 39,75
TOOMAS KALL 1516 65,03
JÜRI KALLAS 7849 347,19
KRISTINA KALLAS 515 68,47
TEET KALLAS 575 37,93
TÕNU KALLAS 49 6,38
MADIS KALLION 54 7,18
ANU KALM 3354 126,93
ALDO KALS 23 3,06
MADIS KANARBIK 154 5,95
TIINA KANARBIK 19759 725,92
REET KANDIMAA 1139 42,94
ANNA-MAGDALEENA KANGRO 7945 159,31
KIRKE KANGRO 8830 43,91
MAARJA KANGRO 2880 146,09
PAAVO KANGUR 3638 483,48
RIINA KANGUR 2086 277,33
TAAVI KANGUR 236 31,38
ANU KANNIKE 221 8,83
JAAN KAPLINSKI 1322 141,13
MEELIS KAPSTAS 360 29,21
DORIS KAREVA 2897 158,05
HERGI KARIK 1321 116,4
TOOMAS KARJAHÄRM 571 32,37
IRJE KARJUS 198 20,27
HILLE KARM 1719 173,5
MÄRT KARMO 18 0,94
AET KAROLIN 2867 108,05
KARRUP 1275 22,14
KAIRE KARU 12 1,6
MARGUS KARU 1448 192,51
SANDER KARU 217 22,65
ENN KASAK 118 15,69
ANDRUS KASEMAA 326 43,34
MERIKE KASEORG 79 1,55
EVE KASK 2262 20,57
KALJU KASK 163 5,11
VILLU KASK 1109 31,26
LEELO KASKMANN 5321 200,54
JÜRI KASS 706 5,26
KRISTIINA KASS 17787 1233,7
TRIIN KATARIINA TAMMERT 2917 291,15
KATRIN KAUGVER 2768 196,64
KRISTA KAUR 155 6,71
JAN KAUS 3269 241,61
EVE KEERUS-JUSUPOV 0 0
ALLAN KEIAN 519 69
MARKO KEKISHEV 1396 4,75
KARL KELLO 174 12,05
HEITI KENDER 55 2,77
RAGNE KEPLER 11194 420,98
VALLO KEPP 214 8,18
KADRIN KERES 159 7,09
HEINO KERSNA 6439 21,08
VAHUR KERSNA 2386 317,21
KALEV KESKÜLA 140 10,65
ANTI KIDRON 1005 105,32
SIRJE KIIN 481 31,76
VILJA KIISLER 144 5,03
ÜLLE KIIVET 4868 56,19
RAUL KILGAS 1070 28
MARGIT KILUMETS 3931 498,06
OTT KILUSK 28 3,72
KAAREL KILVITS 11 1,02
KRISTI KINDEL 6419 201,29
LEELO KINGISEPP 290 38,53
AIME KINNEP 7 0,74
HEVE KIRIKAL 14 0,05
KAALU KIRME 132 9,22
GEORG KIRSBERG 57 7,58
KAI KITS 803 30,26
ANN KITSNIK 5525 163,01
KERSTI KITTUS 2094 59,86
MART KIVASTIK 762 98,65
RUTH KIVASTIK 102 3,66
AITA KIVI 1159 144,38
EVE KIVI 156 10,37
KRISTER KIVI 108 10,55
ANN KIVIKANGUR 376 12,24
EVELIN KIVIMAA 697 72,68
KATRIN KIVIMAA 225 3,79
KALEV KIVIMETS 132 4,97
JUTA KIVIMÄE 107 1,54
LIIS KIVIRAND 486 13,36
ANDRUS KIVIRÄHK 18090 1727,13
KERSTI KIVIRÜÜT 285 37,89
SVEN KIVISILDNIK 1557 89,53
AIVAR KIVISIV 62 8,24
AIRE KIVISTIK 5471 188,01
JAAN KIVISTIK 767 38,98
MARIO KIVISTIK 5925 169,52
KIWA 206 12,16
LIA KLAAS 392 12,14
MERJE KLAMAS 3 0,4
KAARLE-KULLERVO KLAUS 6 0,27
VÄINO KLAUS 33 0,69
MARI KLEIN 474 17,86
REET KLETTENBERG 390 51,85
UDO KNAPS 168 22,34
INDREK KOFF 4913 231,99
TIIT KOHA 883 18,13
SILVIA KOHU 171 15,29
KATRE KOIT 114 3,19
KÄTLIN KOIT 26 1,77
URMAS KOKASSAAR 2748 24,91
URMAS KOKASSAAR 2748 24,91
URMAS KOKASSAAR 2748 24,91
ILONA KOLBERG 90 2,51
HELINA KOLDEK 623 23,48
JÜRI KOLK 456 57,13
EVA KOLLI 347 9,52
MAIRE KOLLI 43 5,47
KLAIRE KOLMANN 1202 60,09
SIIRI KONKS 311 23,56
AIME KONS 797 21,06
KURMO KONSA 134 13,83
ANNIKA KOPPEL 383 50,92
IGOR KOPÕTIN 113 8,54
JANE KORBA 611 23,03
HANNES KORJUS 585 22,23
ANDREI KORMASOV 258 4,9
VLADISLAV KORŽETS 413 43,91
IGOR KOTJUH 172 10,05
MAITE-MARGIT KOTTA 5560 97,52
JÜRI KOTŠINEV 831 70,96
KRAHVINNA 153 20,34
TIIA KRASS 7046 264,99
TIIU KRAUT 1930 70,58
JUHAN KREEM 1838 63,64
TIINA-MALL KREEM 53 2,18
KERSTI KREISMANN 125 8,31
KÜLLI KRESSA 38 1,51
KRISTEL KRIISA 614 81,63
VIRVE KRIMM 2778 95,99
HEIKI KRIPS 452 47,98
KRISTIINA KRISTAL 127 8,79
JANIKA KRONBERG 788 36,88
GERDA KROOM 3347 88,95
HELGA KROSS 595 20,31
JAAN KROSS 4259 77,53
JAAN KROSS 4543 83,92
MEELIS KROŠETKIN 2131 5,65
HASSO KRULL 1278 52,8
ERIK KRUMM 186 4,44
PILLE KRUUS 9246 341,3
PIRET KRUUSPERE 661 11,26
JAAN KRUUSVALL 139 14,42
REET KUDU 2775 175,58
VALENTIN KUIK 144 19,14
EDU KUILL 38 5,05
JAAK KUKK 74 9,84
MARTIN KUKK 642 85,35
ANTS KUKRUS 349 11,83
MART KULDKEPP 1368 51,68
AIVAR KULL 82 10,9
ANNE KULL 9338 351,3
AVO KULL 2671 355,1
ELO KUNGLA 2725 362,28
TIIT KUNINGAS 331 39,8
ZINAIDA KUNINGAS 1 0,13
LEO KUNNAS 575 59,25
MIHKEL KUNNUS 14 1,86
MARIE KURI 346 10,45
KATRIN KURMISTE 1486 144,56
ROOSMARII KURVITS 371 2,18
TAMUR KUSNETS 623 48,07
MARGIT KUUSK 144 15,07
HELGA-JOHANNA KUUSLER 577 76,71
KALEVI KVELL 864 31,25
MARI KÄBIN 302 3,18
AARNE KÄHR 281 37,36
HELEN KÄIT 67 8,91
JAAK KÄND 19 2,53
EERIK KÄNDLER 685 2,33
TIIT KÄNDLER 469 53,3
KAIJA KÄNGSEPP 6 0,8
LIIS KÄNGSEPP 427 54,64
HENNO KÄO 8022 114,21
HENNO KÄO 8070 229,56
HENNO KÄO 8022 114,21
ELERIN KÄRNER 104 3,92
REIN KÄRNER 150 5,65
KALLE KÄSPER 241 19,5
MARJU KÕIVUPUU 1112 138,27
TIIA KÕNNUSSAAR 299 14,43
AHTI KÕO 795 105,69
ARMIN KÕOMÄGI 1622 215,64
EDE KÕRGVEE 539 20,31
GREETE KÕRVITS 24 3,19
KADRI KÕUSAAR 403 34,43
ASKO KÜNNAP 4344 79,97
HELI KÜNNAPAS 3809 491,33
MARI LAAN 237 6,85
EELIKA LAANE 37 4,92
MAREK LAANE 1563 53,56
TIINA LAANEM 904 118,41
ANNELA LAANEOTS 1524 202,61
LAURI LAANISTO 322 9,83
MERLIN LAANSOO 1708 57,14
URMAS LAANSOO 249 19,12
MART LAAR 3423 265,43
PILLEKE LAARMANN 1184 38,28
TIINA LAATS 2353 76,85
JULIA LAFFRANQUE 152 4,34
MERI-LIIS LAHERAND 1905 71,89
UNO LAHT 220 5,25
PIRET LAI 213 28,32
SIIRI LAIDLA 1745 213,57
ANGELA LAIG 77 2,67
FAINA LAKSBERG 9309 348,24
TEA LALL 2702 359,22
DAGMAR LAMP 458 39,76
ANNE LANGE 749 33,22
ANDRES LANGEMETS 289 5,93
ARI LANTO 115 15,29
LEONHARD LAPIN 1047 123,22
KAIA-LEENA LASS 1623 58,04
ANNA LAUK 37858 148,19
ÜLAR LAUK 2802 101,17
ÜLLE LAUMETS 1818 67,45
EVE LAUR 3741 130,6
MAARJA LAUR 3973 132,56
MATI LAUR 765 36,65
MÄRT LAUR 777 103,3
RISTO LAUR 191 25,39
LEELO LAURITS 13 1,73
PEETER LAURITS 2997 101,17
JANKA LEE LEIS 788 79,66
HELI LEEK 809 30,49
PIRJO LEEK 562 21,18
HELLE LEEMETS 1060 68,8
NIGU LEENU 306 9,61
DIANA LEESALU 878 116,73
KRISTA LEESI 8 0,01
EVE LEIMANN 3 0,4
LESLIE LEINO 614 81,63
MARE LEINO 762 47,56
KATRIN LEIS 541 1,46
VERNI LEIVAK 684 90,94
KAIRI LEIVO 71 1,87
MILVI LEMBE 1969 261,77
IRA LEMBER 14688 1760,48
TÕNU LEMBER 1855 82,53
AIVAR LEMBIT 795 105,69
PIRET LEMETTI, PURRU, PURRU-LEMETTI 4728 176,6
MAE LENDER 840 111,68
MARJU LEPAJÕE 303 4,08
VIRKKO LEPASSALU 321 42,68
EVA LEPIK 15 1,99
JANA LEPIK 21 2,79
MARE LEPIK 662 24,95
MARIA LEPIK 3743 138,12
MIRJAM LEPIKULT 1245 35,64
MARIA LEPMAA 502 66,74
LEA LEPMANN 1979 93,97
TIIT LEPMANN 1932 94,72
ANDRES LEPP 240 8,33
MART LEPP 99 4,82
PEEP LEPPIK 277 36,83
ALEKSANDER LEVIN 100 5,03
MARJA LIIDJA 10793 378,63
SANDER LIIVAK 1280 45,28
UNO LIIVAKU 1520 60,72
ILVI LIIVE 362 13,7
VAMBOLA LILLEMÄE 100 13,29
KAIE LILLEORG 14120 138,48
PIRET LILLESTE 116 8,03
LAURA LILLEVÄLI 1208 36,86
TIINA LIND 68 9,04
HENDRIK LINDEPUU 1620 64,37
KRISTA LINK 167 6,15
MIRJAM LINK 0 0
HENNO LINN 3 0,4
ANNE LINNAMÄGI 12982 81,07
JANA LINNART 14472 543,07
KERSTIN LINNART 1979 74,59
KERLI LINNAT 121 2,68
AADO LINTROP 84 11,17
MADLI LIPPUR 145 6,27
LIANNA LISETTE ERIT 162 3,45
TIIA LISTER 89 11,83
ANNIINA LJOKKOI 157 5,84
INGRID LODDES 52 6,91
LEMBI LOIGU 112 4,08
VAHUR LOKK 1032 31,48
MIHKEL LOODUS 1235 41,52
REIN LOODUS 50 2,23
TIIU LOOG 6619 249,84
KAIRI LOOK 1765 122,29
TRIINU-LIIS LOOVEER 1378 49,33
MARIA-KRISTIINA LOTMAN 245 6,38
PIRET LOTMAN 161 8,16
REBEKKA LOTMAN 1055 19,77
KAIT LUBJA 7 0,12
SIRJE LUCK 468 62,22
INGVAR LUHAÄÄR 2519 173
HANS LUIK 1392 58,95
KADRI LUIK 724 83,36
VIIVI LUIK 1593 199,34
REGINA LUKK-TOOMPERE 4523 159,21
SILVIA-VIRVE LUKSEP 336 11,72
ELVI LUMET 2560 98,36
KATRIN LUMISTE 712 81,63
ALLI LUNTER 138 17,15
KATRIN LUST-BUCHANAN 642 85,35
EVA LUTS 2179 73,56
KADRI LUTT 5277 198,88
ERKKI LUUK 136 2,15
ÜLLE LÄTTE 20 2,66
VELLO LÄÄN 805 43,41
TIIT LÄÄNE 1231 54,97
KRISTI LÕBU 74 9,84
ENDLA LÕHKIVI 2178 76,09
ALO LÕHMUS 116 13,57
BARBI-KATRIN LÕHMUS 116 15,42
LIISI LÕO 299 39,75
ADA M. SOO 496 34,34
ADA M. SOO 269 5,53
ARNE MAASIK 132 0,72
EINAR MAASIK 42 2,79
INGRID MAASIK 26 0,2
MARI MAASIK 177 10,72
JANE MAASTIK 89 1,83
SIIM MAATEN 6 0,15
REET MADE 904 85,24
TIIT MADE 865 105,55
PIIA MAISTE 2656 84,88
JAAN MALIN 149 7,12
ENDEL MALLENE 288 8,26
MEELIK MALLENE 327 7,48
NATALIA MALTSEVA-ZAMKOVAJA 76 4,65
SULEV MARAMAA 9 1,2
IKO MARAN 1501 34,89
TIMO MARAN 234 16,91
MARA MARET ARONOVICH 84 11,17
EPP MARGUSTE 16863 209,57
TIINA MARIAM REINSALU 1245 40,41
IRJA MARIPUU 534 19,7
GOHAR MARKOSJAN-KÄSPER 383 72,45
ÜLLE MARKS 3310 14,33
MILVI MARTINA PIIR 1983 122,5
ILONA MARTSON 4526 127,49
MATTI MASING 150 2,53
UKU MASING 584 62,12
VIKTOR MASING 512 21,63
KAISA MASSO 1761 234,12
MATHURA 1030 41,72
MARJA MATIISEN 28 0,78
RAIT MATIISEN 0 0
PAAVO MATSIN 1081 143,72
VILMA MATSOV 1146 38,68
PILLE MATT 42 2,86
MARE MAUER 102 2,64
KAUPO MEIEL 37 4,92
AURIKA MEIMRE 34 2,02
ÜLLE MEISTER 5573 135,88
MAIA MELTS 324 6,36
NELLI MELTS 60 1,29
INDREK MEOS 213 25,74
UNO MERESTE 111 6,83
ARNE MERILAI 701 28,97
LIIA MERINO 183 6,66
MAE MERUSK 573 76,08
ENA METS 362 21,84
HILLAR METS 15333 431,23
RITA METS 568 61,39
TIIA METS 214 8,44
SIIRI METSAMÄGI 48 2,28
LEO METSAR 3045 65,9
ANNE METSIS 178 9,95
LIINA METSKÜLA 992 131,88
HELLE METSLANG 37 0,83
JOOSEP METSLANG 491 7,14
KADRI METSMA 1466 52,91
KRISTI METSTE 910 32,26
HELLE MICHELSON 2018 59,62
MARKO MIHKELSON 30 3,99
VALDUR MIKITA 3224 428,62
MERIKE MIKK 23 3,06
MARGIT MIKK-SOKK 792 40,48
DAN MIKKIN 31423 254,01
PIRET MILDEBERG 5483 231,63
HANNA MILLER 1608 97,17
VOLDEMAR MILLER 376 31,55
KRISTA MITS 798 24,17
EVI MITT 80 5,99
IRINA MOISSEJENKO 86 4,99
HELE-RIIN MOON 1074 141
MUDLUM 611 72,63
JANEK MURU 1159 77,04
TIIA MURULAID 14 0,05
ANN MUST 190 7,64
MIHKEL MUTT 771 104,96
KALLE MUULI 3521 250,27
ENE MÄE 6958 261,69
PIRET MÄENIIT 806 65,83
HELI MÄGAR 104 3,9
ANNE MÄGI 3031 47,69
ANU MÄND 137 5,81
HELJO MÄND 6685 534,33
MARIS MÄNNIK 17 0,78
LEELO MÄRJAMAA 10117 179,38
VEIKO MÄRKA 272 35,77
GERDA MÄRTENS 533 23,38
MIHKEL MÕISNIK 3743 95,32
PIRJO MÕTTUS 3174 119,42
BRUNO MÖLDER 222 3,51
MERIKE MÖLDER 804 28,98
OLEV MÖLDER 62 0,21
KASPAR MÜÜRSEPP 208 6,67
ENDA NAABER NIPSUST 161 21,18
TIINA NAARITS-LINN 48 6,38
MAI-LIIS NAPA 371 13,38
RAUL NARITS 125 15,62
REET NEITHAL 67 6,29
MARGE NELK 980 33,56
PEEP NEMVALTS 14 0,65
URMAS NEMVALTS 4013 70,19
ARNE NIELSEN 1574 59,28
KATI NIELSEN 1024 136,14
TOIVO NIIBERG 1517 98,26
KUTT NIINEPUU-KIIK 2478 8,41
PIRET NIINEPUU-KIIK 12758 380,83
ELLEN NIIT 4668 358,77
KAISA-KITRI NIIT 441 16,62
MONIKA NIKITINA-KALAMÄE 0 0
ARVI NIKKAREV 375 14,18
TOOMAS NIKLUS 40992 139,6
EVA NILSON 6454 243,24
URMAS NIMETU 3 0,4
NIRTI 99 9,45
EVA NOONI 8040 303,02
VIIVE NOOR 1657 36,41
LEA NOORMA 477 10,79
HELLE NOORVÄLI 72 4,83
DAGMAR NORMET 1841 32,98
DAGMAR NORMET 1815 32,08
HALDI NORMET 224 15,51
INGO NORMET 459 22,09
MERLE NUIA 160 5,52
MALL NUKKE 287 1,27
AITA NURGA 2525 28,52
JUHAN NURME 100 11,81
MINNI NURME 438 6,07
MADIS NURMS 20 1,36
ENN NÕU 614 81,21
HELGA NÕU 5002 451,68
MARTIN OJA 115 10,43
VALTER OJAKÄÄR 228 25,57
HANNO OJALO 2445 314,42
JÜRI OJAMAA 5253 171,06
KATRE-LIIS OJAMAA 1193 34,1
LII OJAMAA 1 0,02
OTT OJAMAA 1794 71,49
TRIINU OJAR 150 9,95
KRISTA OJASAAR 41 3,69
KERSTI OJASOO 23 0,43
HERDIS OJASU 308 40,95
KAI-MAI OLBRI 1183 49,4
SIRJE OLESK 511 17,43
GONDO OLEVSOO 191 8,38
SULEV OLL 419 48,86
KERSTI OLSSON 814 15,98
TRIIN OLVET 3505 104,91
MARGUS OOPKAUP 84 10,9
ENNO OOTSING 1258 8,6
TRIINU OOTSING 1535 7,47
PIRET ORAV 6031 221,88
ENEL ORMUS 4134 159,81
ANNE-MARI ORNTLICH 803 29,67
RIINA ORUAAS 54 0,37
VIRVE OSILA 919 119,87
LOONE OTS 960 90,77
URMAS OTSPERE 11 1,46
MARGUS OTT 837 42,78
MRBEE OÜ 90 2,74
RAFIKO OÜ 282 4,98
MARGE PAAL 16782 632,49
KADRI PAAS 198 26,32
KRISTI PAAS 8 0,28
VERONIKA PAAVEL 12 0,82
LAINE PAAVO 123 2,42
EBE PADU 464 57,67
ANTS PAIKRE 411 15,16
AILI PAJU 978 116,32
GERLI PAJU 32 2,22
ENE PAJULA 40 5,32
PIA PAJUR 612 81,36
TRIINU PAKK 683 22,15
LEELO PAKS 520 24,91
PAAVO PALK 182 8,48
HELDUR PALLI 122 4,69
MADIS PALLI 2 0,27
VIKTOR PALLO 24 3,19
KRISTO PALS 336 44,67
PÄIVI PALTS 4937 35,29
LIIS PALTSMAR 1585 210,72
KADRI PAPP 22004 802,53
TRIIN PAPPEL 1174 42,51
IVO PARBUS 1759 227,29
MANONA PARIS 482 64,08
EEVA PARK 587 73,35
AIN PARMAS 948 126,03
SIRLE PARSLEY 217 8,18
ANN PARTS 252 9,5
JESPER PARVE 212 28,18
VILLU PARVET 33 4,39
AUNE PAST 886 117,79
REELIKA PAUL 1787 237,58
KARIN PAULUS 210 19,96
KATRIN PAUTS 2336 310,56
SIGRID PAVEL 7045 12,1
HENRI PAVES 71 2,68
PETER PEDAK 2675 85,88
HEDDA PEET 430 24,93
TATJANA PEETERSOO 6805 255,81
MARGE PENT 2564 83,16
ANNA-MARIA PENU 1180 107,63
AINO PERVIK 24369 1775,95
MALL PESTI 322 14,02
LENA PETERSON 3 0,4
MARGIT PETERSON 1957 146,97
MARGIT PETERSON 564 24,01
EPP PETRONE 3608 314,9
JUSTIN PETRONE 2802 576,46
KADRI PETTAI 3963 124,04
VIRGE PIHEL 121 4,56
CAROLINA PIHELGAS 960 20,47
JUSS PIHO 1193 44,27
IVI PIIBELEHT 17515 124,88
PAAVO PIIK 32 4,25
HELINA PIIP 147 5,72
KRISTI PIIR 55 0,26
REET PIIRI 870 46,9
MATTI PIIRIMAA 15308 544,22
PÄRTEL PIIRIMÄE 2423 146,4
ALAR PIKKORAINEN 1063 27,07
ANNE PIKKOV 20696 428,71
HEILIKA PIKKOV 847 112,61
ÜLO PIKKOV 1097 21,77
LAUR PIKKSAAR 24 3,19
ANN PIKVER 276 24,2
LAURI PILTER 276 11,76
AARE PILV 349 12,39
ANU PINK 1300 53,61
JÜRI PINO 120 5,04
NASTA PINO 694 91,79
TIIU PIRSKO 1135 11
HEIKI PISUKE 186 11,07
INGE PITSNER 546 52,82
MAI PITSNER 11 0,76
JAANUS PLAAT 66 5,51
MAIA PLANHOF 25805 959,32
KATRIN PLANHOF SKOTT 927 26,31
MARTIN PLASER 22 2,57
MARJA-LIISA PLATS 15830 287,16
TRIIN PLOOM 140 4,96
ANNE-LIIS POLL 14 1,86
REET POOL 130 8,86
MART POOM 212 14,09
LINDA POOTS 659 14,05
JANA PORILA 1159 35,26
AINO PRAAKLI 305 27,17
KRISTIINA PRAAKLI 624 82,07
GUNNAR PRESS 1330 176,82
KETLIN PRIILINN 6789 819,27
SIMMO PRIKS 28 1,24
JAAK PROZES 98 13,03
HEINO PRUNSVELT 8596 53,46
EHTE PUHANG 4453 148,19
KARINA-LOUISA PUHT 1081 143,72
HOLGER PUKK 106 9,94
RAIMO PULLAT 371 26,92
ELISE PULS 63 8,38
EDA-TIIA PUNGAR 1 0,07
PILLE-RIIN PURJE 313 27,13
EVI PUSKAR 73 2,99
RAILI PUSKAR 38152 1433,41
AARNE PUU 355 9,1
TARMO PUUDIST 7863 26,63
ENE PUULMANN 1 0,03
KAIRE PUUMETS-SÕBER 622 23,39
PRIIT PÄKK 21 2,67
MATTI PÄRK 2907 32,4
SIIRI PÄRKSON 186 24,73
JAAN PÄRNAMÄE 253 9,6
PIRET PÄRNAPUU 3 0,13
EVE PÄRNASTE 614 5
MARGE PÄRNITS 123 8,43
MAARJA PÄRTNA 39 5,18
TERHI PÄÄSKYLÄ-MALMSTRÖM 1403 187,18
PIRET PÄÄSUKE 5439 203,07
REIN PÕDER 2707 261,11
KADRI PÕDRA 1410 32,06
PRIIT PÕHJALA 524 69,66
TIIU PÕLD 302 32
JANNO PÕLDMA 2008 197,8
ASTA PÕLDMÄE 638 18,6
JAAK PÕLDMÄE 48 0,72
PAAVO PÕLDMÄE 88 3,32
HENN PÕLLUAAS 55 7,31
SERGEI PÕLME 579 76,98
JUHANI PÜTTSEPP 1495 122,05
HEIDI RABA 346 30,26
BIBI RAID 6666 251,23
KATRIN RAID 161 2,04
MAARJA RAID 3264 39,67
VAHUR RAID 315 11,3
KULLE RAIG 380 47,5
INGA RAITAR 942 119,41
MERIT RAJU 555 69,27
KERTTU RAKKE 1824 164,48
KASPAR RAMMO 62 2,3
MARIANN RAMMO 52 2,93
TIIT RAMMUL 10318 35,12
HILLI RAND 575 63,05
PIIA RAND 123 8,52
ALDO RANDMAA 3975 146,63
UKU RANDMAA 415 55,17
URVE RANDMAA 3 0,13
DELIA RANDMÄE 34 2,32
MARGIT RANDMÄE 25603 200,19
TIINA RANDUS 5197 192,45
MARE RANDVEER 542 29,68
LIISA RANDVIIR 49 1,85
SILVIA RANNAMAA 1576 180,72
HEINO RANNAP 152 9,55
JAAN RANNAP 3974 361,12
SIRJE RATSO 2661 8,73
ENO RAUD 13765 1175,18
MIHKEL RAUD 986 131,09
PIRET RAUD 24333 1345,77
PÄRLE RAUD 15 0,28
REIN RAUD 1744 198,45
DAGMAR RAUDAM 1027 136,54
TOOMAS RAUDAM 315 38,84
RIHO RAUDI 1828 28,72
PRIIT RAUDKIVI 208 15,13
HEIKI RAUDLA 1297 144,31
IRENA RAUDLA 66 2,49
JELENA RAUDLA 149 19,81
ANDRES RAUDSEPP 104 3,8
KRISTIINA RAUDSEPP 581 15,98
LIISA RAUDSEPP 910 18,41
PIRET RAUDSEPP 109 1,99
RIINA RAUDSIK 1376 183,84
OTT RAUN 364 48,39
PRIIT REA 4916 143,89
REET REA-SMYTH 2300 31,9
ILME REBANE 703 24,01
MARGIT REBANE-PENT 455 16,28
AVE-MARLEEN REI 121 8,38
URMAS REI 139 3,34
JAAK REIMANN 61 8,11
HELI REICHARDT 278 26,64
JANA REIDLA 394 12,78
MARIA REILE 7139 269,06
SIGRID REILI 189 7,12
SIIRI REIMANN 435 14,33
AIVAR REIMUS 933 122,23
KAARINA REIN 88 4,89
REELI REINAUS 6479 845,5
KRISTINA REINELLER 2783 140,89
VILMA REINHOLM 21 1,45
KÜLLI REINO 0 0
KÜLLI REINUP 486 9,2
TIINA REKAND 52 6,91
HENDRIK RELVE 1571 94,2
TIIU RELVE 1031 36,19
OLEV REMSU 3051 405,36
BERIT RENSER 25 3,32
KAJA RIESEN 408 15,38
KAJA RIIKOJA 1016 21,56
LYDIA RIIKOJA 197 7,07
KAUR RIISMAA 926 123,11
KATI RIMM 15 1,99
MERIKE RISTIKIVI 162 5,79
FUTURE ROBOTICS 2233 128,29
EGERT ROHTLA 5 0,66
SIGNE ROOS 138 18,35
EVA ROOS NERUT 71 3,24
ANU ROOSENIIT 1036 30,32
MAARJA ROOSI 783 8,99
TUULI ROOSMA 417 28,87
VIRVE ROOST 463 21,6
JÜRGEN ROOSTE 1682 114,54
ELO-MARIA ROOTS 219 29,12
OTT ROOTS 61 2,9
KAISA ROOVER 6 0,15
ERIKA ROSIMANNUS 12 1,6
ANNE ROSIN 1643 61,44
KREET ROSIN 1281 120,56
TOOMAS ROSIN 110 4,15
HEDI ROSMA 80 5,32
JAAN ROSS 184 7,75
JOHANNA ROSS 591 20,74
KRISTIINA ROSS 444 14,74
TIINA ROSS 39 0,9
AARNE RUBEN 721 76,91
OLAVI RUITLANE 3258 429,78
IVO RULL 31 3,77
KRISTEL RUMESSEN 508 64,68
VALTER RUMMEL 4470 134,37
SIGNE RUMMO 919 26,82
HANDO RUNNEL 1840 148,25
SIMO RUNNEL 413 37,04
PILLE RUNTAL 2664 94,1
MALLE RUUMET 157 11,96
PIRET RUUSTAL 1178 40,67
JAAK RÄHESOO 830 32,57
ENE RÄMMELD 259 34,43
LIINA RÄNDVEE 536 20,2
KRISTA RÄNI 2439 77,87
VALERIA RÄNIK 207 16,19
LAURI RÄPP 623 82,83
ILME RÄÄK 1642 54,21
GRETHE RÕÕM 197 13,64
JÜRI RÜNKLA 73 9,71
SIRLY RÜNTÜ 69 2,6
EVE RÜTEL 5081 162,88
KALJU SAABER 638 51,05
LAURI SAABER 7707 291,38
KAMILLE SAABRE 1537 26,31
AINO SAADIK 1 0,13
KATRIN SAALI SAUL 1722 159,63
ANTI SAAR 2935 169,88
OLIVIA SAAR 3416 176,34
TIIU SAAR 897 32,17
UTA SAAR 1749 50,24
VEERA SAAR 566 75,25
KATI SAARA VATMANN 1823 204,73
RIHO SAARD 107 11,71
KALJU SAAREKE 62 8,24
RIINA SAARMA 32 4,25
MEELIKE SAARNA 2262 292,95
MIINA SAARNA 23 1,53
HELEN SAARNIIT 47 1,77
SIRET SAARSALU 106 14,09
GLED-AIRIIN SAARSO 150 12,83
MARI SAAT 1002 103,15
MARE SABOLOTNY 406 53,98
SIISI SAETALU 1005 133,61
SIIM SAIDLA 6492 101,05
TANEL SAIMRE 167 14,49
MARI SAJO 4343 576,92
KATRIN SAK 83 11,03
IVAR SAKK 396 21,02
MARKUS SAKSATAMM 2311 131,69
MONIKA SALU 156 16,68
EVELIN SALUMAA 28 0,11
PIRET SALURI 2055 56,3
REIN SALURI 1729 55,78
MARGIT SALUSTE 2148 108,37
ANU SALUÄÄR 2559 98,02
MAREK SAMMUL 58 1,35
OLEG SAMORODNI 71 9,13
KRISTJAN SANDER 1129 35,71
MART SANDER 9173 620,98
MARGUS SANGLEPP 46 5,8
MARGIT SARAPIK 360 47,86
MIKK SARV 842 90,66
TÕNN SARV 82 8,71
SIIRI SAU 3298 119,07
MEELIS SAUEAUK 58 4,02
PEETER SAUTER 2236 241,02
EDE SCHANK TAMKIVI 672 89,34
EVELIN SCHAPEL 7446 280,63
ANGELIKA SCHNEIDER 33365 138,84
MELENA SCHULTZ 757 28,53
INDREK SCHWEDE 228 16,22
ANU SEIDLA 0 0
LIISI SEIL 68 2,86
TUULI SEINBERG 409 13,03
MARKO SEKITEL LEPPOJA 194 5,21
ANTI SELART 488 14,11
JÜRI SELIRAND 467 22,07
TIIA SELLI 411 28,46
TIIT SEPA 4253 486,07
ADENA SEPP 3589 477,15
ARVI SEPP 1249 6,77
ENE SEPP 2075 275,87
KAJA SEPP 451 59,96
KADI SEPP 3 0,21
LEIVO SEPP 33 4,39
LY SEPPEL 899 32,91
PEETER SEPPING 22240 75,61
REIN SEPPIUS 8620 38,42
RAIVO SEPPO 1454 178,77
IVAR SIBUL 208 4,23
IMRE SIIL 371 38,88
VIRGO SIIL 1680 45,45
MAARIKA SIIM 11 1,46
TOOMAS SIITAN 268 15,2
REIN SIKK 1154 99,75
SIIM SIKK 52 1,96
MERLE SILD 2968 213,36
ELINA SILDRE 5187 129,67
JOONAS SILDRE 8882 225,07
TIINA SILDRE 11285 55,6
SILJALILL 6 0,8
MAIKEN SILLA 11 0,04
KAARI SILLAMAA 117 13,84
KERTU SILLASTE 3902 174,97
LIIS SILLASTE-TOOTS 4244 38,65
VAIKE SILMATO 405 28,04
SILVI SILVA NEMVALTS 69 2,41
HILLE SIMM 931 27,29
MAREK SIMPSON 16 1,4
KARL-MARTIN SINIJÄRV 1266 57,52
REELIKA SINIJÄRV 12461 469,64
TRIIN SINISSAAR 342 10,61
NELE SIPLANE 450 36,24
MATI SIRKEL 5518 204,03
VIRGO SIRVI 510 67,04
AGU SISASK 512 26,62
HELLI SISASK 7 0,93
KAIA SISASK 389 15,27
ERKKI SIVONEN 663 24,66
PIRET SMAGAR 1590 25,19
IVI SMIDT 543 9,5
MIRJA-MARI SMIDT 175 6,6
KATRI SMITT 167 9,15
KERTTU SOANS 733 40,25
MART SOIDRO 143 19,01
RAGNAR SOKK 1276 31,2
JANEK SOMELAR 1052 72,84
LAURI SOMMER 279 18,07
TRIIN SOOMETS 1733 83,74
ARGO SOON 43 0,62
SILJA SOONE 1694 62,16
ALLAR SOONESTE 21026 638,8
EVE SOONESTE 3481 122,58
MATI SOONIK 3098 411,87
IVAR SOOPAN 1187 140,41
MARGUS SOOTLA 346 14,73
SERGEI STADNIKOV 79 4,5
TIINA-MARIA STEINBERG 26 1,25
MATI STRAUSS 36 1,32
MARINA SUHNJOVA 11 1,46
HARALD SUISLEPP 19 2,53
ELLEN SUITS 1079 38,72
KRISTA SUITS 15517 584,81
LEENA SUITS 9239 345,15
MARIAN SUITSO 608 80,83
MAIRE SUITSU 187 23,4
ILONA SULA 41 1,75
RAUL SULBI 3305 124,23
FARIŠTAMO SUSI 68 4,71
SIGRID SUU-PEICA 559 74,32
MARIANNE SUURMAA 736 97,85
NELE SUURSAAR 53 2
KARIN SUURSALU 12984 466,57
ÜLLE SUVI 343 6,68
SILVER SÄRA 2057 70,27
ALO SÄRG 788 40,04
HELLI-TIIU SÄRG 8 0,16
ILMAR SÄRG 2588 184,62
ELLE SÕRMUS 54 3,41
ELIN SÜTISTE 63 0,99
INGEL TAEL 185 13
TRIIN TAEL 3462 130,65
LEILA TAEL-MIKEŠIN 583 75,82
KAI TAFENAU 99 2,31
PIRET TAGEL 669 19,66
JOHANNA TAIGER 4 0,15
HILLAR TALI 557 18,7
PIRET TALI 205 27,25
HANNES TALJA 13 0,07
JAANA TALJA 623 9,68
TERJE TALTS 196 9,39
JÜRI TALVET 1623 70,03
KAIRE TALVISTE 638 45,89
AARE TAMM 311 39,31
AKSEL TAMM 33 2,45
HELLE TAMM 14 1,26
JANIKA TAMM 367 48,79
KETLIN TAMM 8915 335,99
MAREK TAMM 1543 63,89
MERIKE TAMM 57 2,91
TRIINU TAMM 2578 101,06
TIINA TAMMAN 299 27,9
MARI TAMMAR 9 1,2
MARE TAMMARK 2982 112,39
PILLE TAMMELA 716 29,67
RIINA TAMMENIIT 4357 15,32
ENNO TAMMER 1535 165,35
LIIA TAMMES 1361 30,38
EVE-REET TAMMET 796 28,26
TIINA TAMMET 257 7,02
TIINA TAMMETALU 4171 25,64
ARBO TAMMIKSAAR 1073 19,74
PEETER TAMMISTO 330 6,72
KRISTIINA TAMMOJA 60 1,83
JAAN TAMMSAAR 33841 317,14
JAAN TANGSOO 1056 138,13
LAINE TANGSOO 61 5,85
TÕNU TANNBERG 3384 165,62
ARVI TAPVER 13 1,73
KRISTI TARAND 1899 65,81
TIINA TARIK 1114 41,97
SIIRI TARRIKAS 23 0,87
INDREK TART 32 1,69
INDREK TART 86 2,53
URMAS TARTES 334 11,41
ANU TARVIS 1674 56,33
TRIIN TASUJA 74 9,84
TOOMAS TAUL 2023 71,98
JUHAN TEDER 268 13,78
TARMO TEDER 661 87,88
KRISTJAN TEDRE 136 4,94
ANDRA TEEDE 168 15,33
MARI TEEDE 90 6,23
MARIA TEIVERLAUR 429 27,84
MAIRI TEMPEL 1067 113,53
RENE TENDERMANN 1643 61,92
AIRI TENNI 4826 175,09
OLAVI TEPPAN 4089 105,74
RIHO TERAS 22 2,92
AET TERASMAA 2027 38,89
KERTI TERGEM 2642 93,07
VAPPU THURLOW 43 1
RAIVO TIHANOV 774 37,3
ANNE TIHASTE 165 5,68
HELLE TIIKMAA 38 5,05
TIINA TIIMAN 2323 87,13
TARVI TIITS 225 14,96
TIINA TIITUS 185 24,6
IRENE TIIVEL 43 5,72
TOOMAS TIIVEL 146 5,34
JUTA TIKK 299 39,75
KRISTJAN TIKK 377 14,29
MIHKEL TIKS 118 15,69
TANEL TIKS 1040 138,27
TIIT TILK 530 36,13
STELLA TIMMER 571 21,52
SIIRI TIMMERMAN 15664 43,03
ENE TIMMUSK 392 52,12
URVE TINNURI 1330 107,13
JÜRI TITOV 72 0,22
TAMUR TOHVER 3 0,4
ERIK TOHVRI 19503 2592,87
ÜLLE TOMING 265 24,48
ILMAR TOMUSK 16558 2083,49
MAREN TOOM 128 8,51
KÄRRI TOOMEOS-ORGLAAN 135 0,94
JÜRI TOOMEPUU 67 8,91
ELO-MALL TOOMET 12 0,04
TIIA TOOMET 1882 129,97
TIINA TOOMET 3615 125,12
PEETER TOOMING 156 5,69
SIGRID TOOMING 4943 188,69
TERJE TOOMISTU 76 3,92
KALLE TOOMPERE 2362 78,13
ENDLA TOOTS 15077 190,13
JANNO TOOTS 84 3,17
MINNA TOOTS 130 5,76
TOIVO TOOTSEN 967 120,96
TÕNIS TOOTSEN 127 7,27
LIINA TORDIK 1083 40,82
MILVI TORIM 7946 134,38
ALEKSANDER TORJUS 16 0,89
IMBI-SIRJE TORM 38 2,98
KERSTI TORMIS 4838 33,05
PEETER TOROP 1017 46,74
MATS TRAAT 2686 314,17
VICTORIA TRAAT 2178 80,06
ANU TREIKELDER 35 2,37
ÜLO TREIKELDER 190 3,7
TIMO TREIT 64 0,8
UIDO TRUIJA 379 50,39
ILMAR TRULL 6936 176,8
KÜLLI TRUMMAL 117 6,76
MART TRUMMAL 1036 12,1
JUHAN TRUMP 45 4,39
ELO TUGLAS 102 9,9
FRIEDEBERT TUGLAS 3084 312,57
KRISTI TUHKRU-TAMM 197 8,39
ANETT TUISK 814 108,22
TULIHOBU 12 1,6
LEELO TUNGAL 13323 723,39
ENNO TURMEN 1161 41,28
REIN TURU 1145 35,12
TARMO TUULE 350 41,89
ANNELI TUULIK 1715 64,27
MAIE TUULIK 144 18,81
ANNE TUULING 297 20,23
MANIAKKIDE TÄNAV 1671 62,57
LII TÕNISMANN 12527 466
TALVI TÕNISMANN 176 2,31
MAI TÕNISOO 6889 259,64
URMAS TÕNISSON 1499 57,8
URVE TÕNNUS 3 0,15
ÜLLE TÕNUMAA 79 5,47
EDUARD TÜÜR 27 3,59
KARIINA TŠURSIN-SOOTLA 346 23,96
HELENA UBA 350 12,31
HALJAND UDAM 698 9,74
HALJAND UDAM 628 8,61
ÜLLE UDAM 327 7,7
UDO UIBO 1243 65,45
JÜRI ULJAS 496 39,73
MIHKEL ULMAN 502 49,92
KRISTINA ULUOTS 9379 299,37
JAAN UNDUSK 1234 79,42
MAARJA UNDUSK 756 8,04
REIN UNDUSK 35 1,42
REIN UNDUSK 1999 23,96
AVE UNGRO 310 41,21
JAAN UNT 412 6,67
KERSTI UNT 2128 78,22
LY UNT 87 10,92
MATI UNT 808 98,4
BRITT URBLA KELLER 60188 216,01
SILVIA URGAS 69 9,17
JAAK URMET 7644 264,69
EIA UUS 1248 162,49
SASH UUSJÄRV 4785 159,48
ALBERT UUSTULND 1638 71,84
ALBERT UUSTULND 1505 66,03
LEMBIT UUSTULND 1395 139,68
KAI VAARANDI 1056 34,81
URMAS VADI 274 25,03
KAIDI VAHAR 1638 27,34
BERK VAHER 387 14,74
HUGO VAHER 1458 163,17
SILJA VAHER 1582 210,32
VAAPO VAHER 443 22,29
VAINO VAHING 408 54,01
REIN VAHISALU 606 69,41
ELLE VAHT 1504 39,57
SANDER VAHTER 2502 47,94
TARMO VAHTER 1178 153,91
TAUNO VAHTER 1013 28,79
LAURI VAHTRE 9553 474,43
MALL VAHTRE 703 4,55
ROBERT VAIDLO 557 37,18
MAIT VAIK 331 44,01
JANIKA VAIKJÄRV 1735 230,66
JAANUS VAIKSOO 1770 99,66
ENE VAINIK 170 14,31
KIRSTI VAINKÜLA 364 42,65
ENN VAINO 1882 246,35
MAARJA VAINO 474 30,32
MARGO VAINO 181 16,42
KÄTLIN VAINOLA 2414 212
JAAK VALDRE 39 1,56
KIRSTI VALDSTEIN-TIMMER 60 7,98
JAANUS VALK 1039 19,04
AIDI VALLIK 4960 532,83
OTT VALLIK 5841 102,63
TIINA VALLIKIVI 237 8,93
VALNER VALME 1039 19,05
EDGAR VALTER 21026 430,57
ARVO VALTON 1133 118,98
ILMAR VANANURM 89 7,8
ANDRES VANAPA 44 5,85
ANU VANE 2948 110,48
JOUKO VANHANEN 15 0,57
HANNES VARBLANE 402 21,27
JANEK VARBLAS 4 0,53
AET VARIK 1363 50,72
MAIGA VARIK 1951 46,55
RAIVO VARIK 0 0
VIIVI VARIKSAAR 396 11,1
TAIVO VARJO 1445 54,46
MARILIIN VASSENIN 543 14,12
LIISA VEBER 241 21,56
RAUL VEEDE 254 5,69
PEEP VEEDLA 46 3,76
BERIT VEIDEMANN 224 29,78
REIN VEIDEMANN 558 57,07
MIHKEL VEIDERMA 17 1,77
PIRET VEIGEL 116 6,32
MALLE VEISSERIK 2964 111,71
TANEL VEISSON 8 0,4
INGRID VELBAUM-STAUB 1368 52,44
EPP VELBRI 692 17,83
LILIAN VELLERAND 50 3
ANNE VELLI 128 16,57
ANNE VELLISTE 1075 47,29
EVA VELSKER 4017 146,56
KALLE VELSKER 1302 59,37
MART VELSKER 150 4,78
VELLO VENSEL 38 2
VIIVI VERREV 586 16,8
JANIKA VESBERG 5689 128,14
TANEL VESKE 3281 123,66
MIRJAM VESKI 518 19,7
SIIM VESKIMEES 1439 130,42
LEIDI VESKIS 46 1,5
RUTH VESTEL 3436 129,5
MONIKA VIDMAN 628 72,66
MONIKA VIDMAN 8 0,53
HELGI VIHMA 65 8,38
MARIINA VIIA 134 4,41
ELO VIIDING 117 15,55
URMAS VIIK 3367 77,19
MARTIINA VIIL 334 12,59
TIINA VIIL 12287 460,99
LUULE VIILMA 2619 383,59
PIRET VIILU 869 32,75
KADRI VIIN 693 26,12
MARTIN VIIRAND 4 0,27
ANTS VIIRES 334 21,59
EVI VIIRES 701 28,81
LIINA VIIRES 3039 101,42
PIRET VIIRES 93 4,09
LIVIA VIITOL 1025 47,59
KRISTEL VILBASTE 410 36,21
ILON VILDER 2555 8,7
HEIKI VILEP 3345 284,67
PEETER VILLMANN 8055 297,72
TÕNIS VILU 47 6,25
AILI VINT 221 2,44
MAARA VINT 436 9,58
TOOMAS VINT 382 48,92
EVA-MARIA VINT-WARMINGTON 187 0,95
TARMO VIRKI 749 99,58
PEETER VISSAK 316 10,09
PEETER VOLKONSKI 600 35,57
KREET VOLMER 706 24,95
IVO VOLT 57 1,73
HENN VOOLAID 404 36,83
KALLE VOOLAID 132 6,4
PIRET VOOLAID 388 22,79
TIINA VOOLAID 818 21,26
ALDUR VUNK 130 7,13
SAALE VÄESTER 3733 496,29
KAAREL VÄLJAMÄE 24 3,19
URMAS VÄLJAOTS 443 58,9
MATI VÄLJAS 0 0
ELME VÄLJASTE 4278 565,53
MAI-AGATE VÄLJATAGA 1041 95,66
MÄRT VÄLJATAGA 788 26,61
RIINA VÄLLO 381 10
TÕNIS VÄRNIK 3417 114,22
VEINIKA VÄSTRIK 43 1,23
HELLE VÄÄRSI 70 4,85
RAUNO VÕSASTE 158 21,01
KRISTEL WEIDEBAUM 553 20,84
YANN 9 1,2
CATHERINE ZARIP 10458 253,85
URSULA ZIMMERMANN 615 20,93
TIINA ZINGEL 293 5,6
TÕNU ÕNNEPALU 3318 346,38
VIRGE ÕUEMAA 1839 66,74
MATI ÕUN 3789 312,85
ERVIN ÕUNAPUU 373 11,98
PIRET ÕUNAPUU 323 29,06
TOOM ÕUNAPUU 463 53,98
JAANUS ÕUNPUU 1072 39,25
MARJU ÕUNPUU 1309 51,25
EVALD ÜBI 67 7,8
TÕNU ÜLEMAANTE 1209 45,57
KADRI ÜLLE MASING 911 32,91
AVO ÜPRUS 40 5,32
SIIMA ŠKOP 1799 82,16